SKK Hořice

Vítáme Vás na našich internetových stránkách.

1. KLM TJ Loko České Velenice – SKK Hořice

11. TJ Loko České Velenice – SKK Hořice 6:2 (3522-3510) 11.12.2021
MAREK David 556 (373+183,6) 0:4 608 (389+219,1) URBÁNEK David
MAROUŠEK Tomáš 611 (394+217,1) 3,5:0,5 571 (378+193,0) KROUPA Radek
DVOŘÁK Miroslav 569 (377+192,3) 2:2 582 (389+193,0) ŠKLÍBA Jaromír
DVOŘÁK Zbyněk 576 (419+157,3) 3:1 564 (371+193,3) TULKA Vojtěch
DVOŘÁK Zdeněk 608 (404+204,2) 2:2 594 (395+199,1) RUML Dominik
ČERNUŠKA Branislav 602 (374+228,3) 3:1 591 (392+199,2) HAŽVA Martin

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

3. KLM sk.B SKK Hořice B – KK Jiří Poděbrady

11. SKK Hořice B – KK Jiří Poděbrady 3:5 (3248-3300) 11.12.2021
BARTONÍČEK Martin 539 (372+167,4) 2:2 535 (384+151,11) POLÁČEK Lukáš
BAIER Jiří 574 (374+200,2) 2:2 588 (374+214,6) ŠTICH Lukáš
KOŠŤÁL Karel 549 (369+180,3) 3:1 542 (355+187,2) NOŽIČKA Ladislav
NÁLEVKA Miroslav 523 (369+154,4) 2:2 531 (358+173,6) KŇAP Václav
KOŠŤÁL Radek 553 (381+172,7) 3:1 536 (333+203,2) TICHÝ Jiří
VONDRÁČEK Ivan 510 (349+161,6) 1:3 568 (372+196,2) KAZDA Jaroslav

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

VČ divize SKK Hořice C – KK Zálabák Smiřice

13. SKK Hořice C – KK Zálabák Smiřice 6:10 (2499-2579) 10.12.2021
FIKAROVÁ Adéla 342 (253+89,12) 0:2 441 (297+144,5) URGELA Radek
KOŠŤÁL Kryštof 455 (273+182,3) 2:0 449 (316+133,3) HANZLÍČEK David
KROUPOVÁ Tereza 415 (291+124,10) 0:2 432 (294+138,4) CUPAL Miroslav
DUCHOŇ Ondřej 412 (306+106,10) 2:0 394 (279+115,12) JOSEF Karel
KOŠŤÁL Karel 460 (298+162,4) 2:0 423 (294+129,9) KAMENICKÝ Martin
BALIHAR Adam 415 (290+125,9) 0:2 440 (315+125,4) JANEČEK Michal

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

VČ divize SKK Vrchlabí SPVR B – SKK Hořice C

12. SKK Vrchlabí SPVR B – SKK Hořice C 6:10 (2521-2522) 03.12.2021
VOTOČEK Ondřej 405 (290+115,6) 0:2 424 (290+134,2) BAGOVÁ Nela
SVATÁ Jitka 400 (275+125,1) 2:0 395 (256+139,5) DUCHOŇ Ondřej
SVATÝ Adam 430 (300+130,5) 2:0 417 (292+125,11) KOŠŤÁL Ondřej
MATOUŠ Filip 430 (290+140,6) 2:0 390 (286+104,13) KROUPOVÁ Tereza
LIMBERSKÝ Tomáš 416 (270+146,3) 0:2 431 (298+133,2) BALIHAR Adam
CERMAN Vladimír 440 (300+140,7) 0:2 465 (309+156,0) KOŠŤÁL Karel

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

1. KLM SKK Hořice – KK Slovan Rosice

10. SKK Hořice – KK Slovan Rosice 2:6 (3448-3450) 04.12.2021
KROUPA Radek 568 (369+199,1) 2:2 579 (375+204,2) ZEMEK Jiří
URBÁNEK David 640 (388+252,1) 4:0 590 (394+196,4) ŠPIČKA Václav
TULKA Vojtěch 575 (383+192,5) 1:3 588 (386+202,3) PALKO Adam
ČERNÝ Ondřej 555 (371+184,1) 2:2 570 (378+192,3) HLAVIZŇA Kamil
ŠKLÍBA Jaromír 552 (368+184,1) 1:3 587 (382+205,1) MATYÁŠ Dalibor
RUML Dominik 558 (360+198,0) 3:1 536 (356+180,4) AXMAN Jiří

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

19. ročník 2021/2022 – nové rozlosování

Nové rozlosování je hotové. Potřetí ho již dělat nebudu, to ten turnaj radši zruším.

19. ročník TN rozpis utkání (119.1 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN 2021/2022 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzm
14A2022/01/0419:00PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0(z)
24A2021/11/3018:00TELECOMKABRŇÁCI8:2
34A2021/12/0417:00DOLŇÁCI DOUBRAVABERUŠKY0:10(z)
44A2021/11/3019:00HASIČI BKOZLÍCI B8:2
53B2021/12/0217:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE0:10
63B2021/12/0218:00HASIČIBRADA Ž0:10
73B2021/12/0219:00RONALJCPRO2:8
83B2021/12/2816:00SPOL TEAMATRIUM6:4(z)
92A2021/12/0317:00TESPO ŽMÚ HOŘICE2:8
102A2021/12/0318:00SENIOR TEAMAO KOSTĚNICE8:2
112A2021/12/0319:00KOZINEC TEAMSILNICE M4:6
122A2021/12/1017:00HASPOLHEKŤÁK B8:2(z)
133A2021/12/0718:00LUKAVECKÁ 9BASKET 1994:6(z)
143A??????SILNICE ŽSK RUM-:-(z)
153A2021/12/0719:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A9:1
163A2021/12/0720:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
174A2021/12/0917:00KABRŇÁCIHASIČI B0:10
184A2021/12/0918:00BERUŠKYTELECOM8:2
194A2021/12/0919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BDOLŇÁCI DOUBRAVA8:2
204A??????KOZLÍCI BPUPKÁČI-:-(z)
213B2021/12/1417:00JCPROHASIČI7:3
223B2021/12/1418:00ATRIUMRONAL4:6
233B2021/12/1419:00SMRKÁČI CHOMUTICESPOL TEAM10:0
243B2021/12/1420:00BRADA ŽTS HOŘICE8:2
253A2021/12/1617:00SK RUMLUKAVECKÁ 98:2
263A2021/12/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM0:10
273A2021/12/1619:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASILNICE Ž4:6
283A2021/12/1620:00BASKET 199PRALES JIČÍN8:2
291A2021/12/1717:00BRADA MFOTBAL HOŘICE2:8
301A2021/12/1719:00TESPO AALTRAN HOŘICE8:2(z)
311A2021/12/1718:00TESPO BBASKET 2006:4(z)
321A2021/12/1720:00HEKŤÁK AKRČMA DĚTENICE7:3
332A2022/01/0417:00AO KOSTĚNICETESPO Ž8:2(z)
342A2021/12/2117:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
352A2022/01/0917:00MÚ HOŘICEHASPOL6:4(zz)
362A2021/12/2118:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM3:7(z)
374A2022/01/0616:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY2:8(z)
384A2022/01/0418:00HASIČI BTELECOM8:2
394A??????DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B-:-(z)
404A??????PUPKÁČIKABRŇÁCI-:-(z)
413B2022/01/0617:00SPOL TEAMTS HOŘICE4:6
423B2022/01/0618:00JCPROBRADA Ž4:6
433B2022/01/0619:00HASIČIATRIUM2:8
443B2022/01/2517:00RONALSMRKÁČI CHOMUTICE0:10(z)
451A2022/01/0717:00ALTRAN HOŘICEBRADA M8:2
461A2022/01/0718:00KRČMA DĚTENICETESPO A0:10
471A2022/01/0719:00BASKET 200HEKŤÁK A5:5
481A2022/01/0720:00FOTBAL HOŘICETESPO B10:0
493A2022/01/1117:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
503A2022/01/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASK RUM2:8
513A2022/01/1119:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
523A2022/01/1120:00HOUŽVA TEAMBASKET 1994:6
531A2022/01/1317:00HEKŤÁK ATESPO B6:4
541A2022/01/1318:00TESPO ABASKET 2004:6
551A2022/01/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE0:10
561A2022/01/1320:00BRADA MKRČMA DĚTENICE4:6
572A2022/01/1417:00KOZINEC TEAMMÚ HOŘICE10:0
582A2022/01/1418:00SILNICE MAO KOSTĚNICE4:6
592A2022/01/1419:00SENIOR TEAMHEKŤÁK B4:6
604A2022/01/1818:00BERUŠKYHASIČI B4:6(z)
614A??????KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-(z)
624A2022/01/1819:00TELECOMPUPKÁČI2:8
634A2022/01/1820:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA10:0
643B2022/01/2017:00BRADA ŽSPOL TEAM8:2
653B2022/01/2018:00ATRIUMJCPRO4:6
663B2022/01/2019:00TS HOŘICERONAL2:8
673B2022/01/2020:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI4:6
682A??????HASPOLTESPO Ž-:-(z)
692A2022/01/2216:00AO KOSTĚNICEHASPOL6:4
702A??????HEKŤÁK BSILNICE M-:-(z)
712A2022/01/2218:00TESPO ŽKOZINEC TEAM0:10
722A??????MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-(z)
733A??????SK RUMPRALES JIČÍN-:-(z)
743A??????SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-(z)
753A2022/01/2519:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM2:8
763A2022/01/2520:00BASKET 199SILNICE Ž10:0
771A??????FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-(z)
781A2022/01/2718:00KRČMA DĚTENICEALTRAN HOŘICE-:-
791A2022/01/2719:00TESPO BTESPO A-:-
801A2022/01/2720:00BASKET 200BRADA M-:-
814A2022/01/2817:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-
824A2022/01/2818:00PUPKÁČIHASIČI B-:-
834A2022/01/2819:00KOZLÍCI BBERUŠKY-:-
844A??????DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM-:-(z)
853B2022/02/0117:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
863B2022/02/0118:00RONALSPOL TEAM-:-
873B2022/02/0119:00ATRIUMBRADA Ž-:-
883B2022/02/0120:00HASIČITS HOŘICE-:-
893A2022/02/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 199-:-
903A2022/02/0318:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN-:-
913A2022/02/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉSK RUM-:-
923A2022/02/0320:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9-:-
931A2022/02/0417:00ALTRAN HOŘICEBASKET 200-:-
941A2022/02/0420:00TESPO AHEKŤÁK A-:-(z)
951A2022/02/0419:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE-:-
961A2022/02/0418:00BRADA MTESPO B-:-(z)
972A2022/02/0515:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE-:-
984A2022/02/1316:00HASIČI BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-(z)
992A2022/02/0817:00SILNICE MMÚ HOŘICE-:-
1002A2022/02/0818:00KOZINEC TEAMHASPOL-:-
1012A2022/02/0819:00SENIOR TEAMTESPO Ž-:-
1023B2022/02/1017:00TS HOŘICEJCPRO-:-
1034A2022/02/1018:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-
1044A2022/02/1019:00BERUŠKYPUPKÁČI-:-
1054A2022/02/1020:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
1063B2022/02/1215:00SPOL TEAMHASIČI-:-
1073B2022/02/1216:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM-:-
1083B2022/02/1217:00BRADA ŽRONAL-:-
1093A2022/02/1517:00LUKAVECKÁ 9HOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
1103A2022/02/1518:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž-:-
1113A2022/02/1519:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
1123A2022/02/1520:00SK RUMHOUŽVA TEAM-:-
1132A2022/02/1717:00HASPOLSENIOR TEAM-:-
1142A2022/02/1718:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK B-:-
1152A2022/01/2917:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM-:-(z)
1162A2022/02/1720:00TESPO ŽSILNICE M-:-
1171A2022/02/1817:00HEKŤÁK ABRADA M-:-
1181A2022/02/1820:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE-:-(z)
1191A2022/02/1819:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-
1201A2022/02/1818:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-(z)
1214A2022/02/1915:00KOZLÍCI BTELECOM-:-
1224A2022/02/2218:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1234A2022/02/2219:00DOLŇÁCI DOUBRAVAPUPKÁČI-:-
1244A2022/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B-:-
1253B2022/02/2417:00ATRIUMTS HOŘICE-:-
1263B2022/02/2418:00HASIČIRONAL-:-
1273B2022/02/2419:00SMRKÁČI CHOMUTICEBRADA Ž-:-
1283B2022/02/2420:00JCPROSPOL TEAM-:-
1292A2022/03/0117:00HEKŤÁK BTESPO Ž-:-
1302A2022/03/0118:00SENIOR TEAMKOZINEC TEAM-:-
1312A2022/03/0119:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE-:-
1322A2022/03/0120:00SILNICE MHASPOL-:-
1333A2022/03/0317:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 9-:-
1343A2022/03/0318:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM-:-
1353A2022/03/0319:00BASKET 199SK RUM-:-
1363A2022/03/0320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN-:-
1371A2022/03/0515:00KRČMA DĚTENICETESPO B-:-
1381A2022/03/0516:00BRADA MTESPO A-:-
1391A2022/03/0517:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-
1401A2022/03/0518:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-
Print Friendly, PDF & Email

1. KLM SKK Hořice – TJ Valašské Meziříčí B

9. SKK Hořice – TJ Valašské Meziříčí B 7:1 (3515-3307) 27.11.2021
KROUPA Radek 591 (396+195,2) 3:1 561 (382+179,5) METELKA Radim
URBÁNEK David 622 (399+223,1) 3,5:0,5 502 (355+147,12) FOJTÍK František
TULKA Vojtěch 570 (376+194,2) 3:1 528 (363+165,4) VÝREK Vladimír
ŠKLÍBA Jaromír 595 (386+209,1) 2:2 576 (366+210,1) ŠEFR Daniel
RUML Dominik 592 (399+193,1) 3:1 542 (376+166,5) KRAJZINGER Matouš
HAŽVA Martin 545 (379+166,2) 0:4 598 (393+205,3) JANDÍK Dalibor

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

3. KLM sk.B TJ Sokol Benešov – SKK Hořice B

9. TJ Sokol Benešov – SKK Hořice B 2:6 (3179-3317) 27.11.2021
SVOBODA Tomáš 532 (354+178,3) 2:2 529 (370+159,5) KOŠŤÁL Ondřej
KOČÍ Lukáš 520 (341+179,8) 1:3 593 (392+201,3) BAIER Jiří
FRANĚK Jaroslav 567 (386+181,5) 2:2 544 (352+192,3) BARTONÍČEK Martin
ČERV Petr 478 (354+124,15) 1:3 540 (344+196,2) NÁLEVKA Miroslav
JANUŠ Ivan 546 (356+190,2) 2:2 550 (365+185,6) VONDRÁČEK Ivan
ŠOSTÝ Miroslav 536 (377+159,12) 2:2 561 (377+184,4) KOŠŤÁL Radek

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

VČ divize SKK Hořice C – TJ Start Rychnov n. Kn. B

11. SKK Hořice C – TJ Start Rychnov n. Kn. B 2:14 (2492-2689) 26.11.2021
KOŠŤÁL Kryštof 406 (309+97,10) 0:2 449 (310+139,2) GÁLUS Petr
BALIHAR Adam 413 (305+108,16) 0:2 482 (314+168,1) STANČÍK Matěj
KOŠŤÁL Ondřej 408 (276+132,8) 0:2 434 (294+140,4) PÁCHA Jiří
KROUPOVÁ Tereza 406 (283+123,11) 0:2 413 (291+122,9) BUŘIL Václav
NOVOTNÝ Jindřich 386 (287+99,6) 0:2 463 (303+160,3) KSANDR Dalibor
KOŠŤÁL Karel 473 (310+163,5) 2:0 448 (289+159,6) KALA Michal

Podrobný zápisTabulka

Print Friendly, PDF & Email

19. ročník TN 2021/2022 – přihlášení II.

Zde najdete nový seznam přihlášených po nařízení vlády ze dne 22.11.2021. Kdo se přihlásil (nepřihlásil) naleznete ve sloupci „potvrzení přihlášky 22.11.21“. Zatím ještě čekám na 3 družstva, ale jisté již je, že tento týden liga nezačne. Nové rozlosování udělám přes víkend. Pokud to zvládnu tak v neděli 28.11.2021 najdete na těchto stránkách nové rozlosování.

Seznam přihlášených

Print Friendly, PDF & Email