Rubrika TN 2018-19

16. ročník TN 2018/2019 – výsledky

16. ročník TN výsledky (433.2 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN rozpis utkání (188.1 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN 2018/2019 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A2100745.00325.0013.001070.001
2BASKET 2001A2100706.00361.0015.001067.001
3CEREA OSTROMĚŘ1A282719.00296.0020.001015.001
4TESPO A1A264706.00315.0012.001021.001
5AO KOSTĚNICE1A046646.00326.0013.00972.001
6SPRING HOŘICE1A028686.00288.0014.00974.001
7KRČMA DĚTENICE1A0010676.00308.0017.00984.001
8ŠUTRMAN HOŘICE1A0010665.00302.0020.00967.001
1BRADA M2A4164698.50293.0022.00991.502
2HEKŤÁK A2A21010709.50335.0017.501044.502
3TESPO B2A21010686.00324.0017.501010.002
4KUPKOSPOL2A21010668.50316.0017.00984.502
5MÚ HOŘICE2A21010656.50253.5032.50910.002
6CHLADIČI2A2812668.00271.0020.50939.002
7VOS JIČÍN2A2812639.50280.5025.50920.002
8HEKŤÁK B2A0812584.50252.5024.00837.002
1KOZLÍCI A3A4164689.00285.5023.50974.502
2KOZINEC TEAM3A4146693.00310.5020.501003.502
3BRADA Ž3A2128648.00261.0030.50909.002
4EXOTI3A21010663.50314.0018.50977.502
5HOUŽVA TEAM3A21010662.00287.5022.00949.502
6PRALES JIČÍN3A2812667.50287.0021.50954.502
7HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A0614674.00275.0022.50949.002
8SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A0416623.50260.5025.50884.002
1TESPO Ž3B41812657.67283.3326.00941.003
2SK RUM3B4164651.00294.5024.50945.502
3HASPOL3B2100706.00310.0014.001016.001
4SENIOR TEAM3B21010640.50281.0023.50921.502
5DENICO3B21010636.50273.0030.00909.502
6SPORTING HAVANA3B21010638.50254.0032.00892.502
7ZD DOBRÁ VODA3B0416581.00229.5034.50810.502
8SMRKÁČI CHOMUTICE3B0218583.50218.0048.50801.502
1RONAL4A4182619.00274.0026.50893.002
2SILNICE Ž4A2128639.50264.0030.00903.502
3L-TEAM4A2100675.00281.0030.00956.001
4ATRIUM4A21010634.50225.0033.50859.502
5LUKAVECKÁ 94A282638.00316.0022.00954.001
6BASKET 1994A2812642.00292.0020.00934.002
7SPOL TEAM4A0218591.50234.5034.50826.002
8KABRŇÁCI4A0218543.50241.0032.50784.502
1JCPRO4B4182657.00300.0019.50957.002
2PUPKÁČI4B4146641.00282.5028.50923.502
3TS HOŘICE4B2128626.50273.5023.50900.002
4HK BOREK4B2128621.50253.0029.00874.502
5KOZLÍCI B4B21020629.67241.0039.33870.673
6SILNICE M4B282602.00243.0038.00845.001
7HASIČI4B0416598.50236.5036.00835.002
8CROQUET TEAM4B028570.00245.0043.00815.001
9N-TEAM4B0010581.00202.0054.00783.001
1BERUŠKY5A4164591.00232.5040.00823.502
2SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A4128595.50237.5037.00833.002
3SVARTES5A3119561.50209.0052.50770.502
4POŠTA5A2128586.50222.5040.50809.002
5SPPAJN5A2812553.00208.5049.00761.502
6ÚNORÁCI5A155497.00208.0056.00705.001
7HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A0812520.00213.5053.00733.502
8SEPTIK5A0614533.50187.5053.00721.002
9TELECOM5A028515.00198.0048.00713.001

Celý článek »

16. ročník TN 2018/2019 – rozlosování

Rozlosování 16. ročníku TN je na světě. Uf to byla fuška. Rok od roku je to horší.
Hrajeme v HK, Jičíně tak aby se nám to nekrylo, pak nechceme v úterý, a o víkendech a prosím od 18:00 hod a ne v 21:00 to už je pozdě… Někteří opravdu již nejsou soudní.

16. ročník TN rozpis utkání (188.1 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN 2018/2019 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2018/11/13 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2018/11/1318:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIPOŠTA6:4
25A2018/11/1319:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
35A2018/11/1320:00BERUŠKYTELECOM8:2
45A2018/11/1321:00SEPTIKSPPAJN4:6
53A2018/11/2217:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž2:8
64B2018/11/1317:00HK BOREKN-TEAM10:0
74B2018/11/1519:00PUPKÁČIHASIČI8:2
84B2018/11/1520:00CROQUET TEAMSILNICE M2:8
94A2018/11/2018:00KABRŇÁCIRONAL2:8
104A2018/11/2019:00SILNICE ŽBASKET 1994:6
114A2018/11/2020:00SPOL TEAMATRIUM2:8
124A??????LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
133B2018/11/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM2:8
143B2018/11/2219:00ZD DOBRÁ VODADENICO2:8
153B2018/11/2220:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA8:2
161A2018/11/2317:00TESPO AAO KOSTĚNICE6:4
171A2018/11/2318:00ŠUTRMAN HOŘICEBASKET 2000:10
181A2018/11/2319:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE8:2
191A2018/11/2720:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE0:10
203A2018/11/2718:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM6:4
213A2018/11/2719:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
222A2018/11/2918:00HEKŤÁK BMÚ HOŘICE4:6
232A2018/11/2919:00TESPO BHEKŤÁK A8:2
242A2018/12/1517:00VOS JIČÍNBRADA M2:8
252A2018/11/2920:00KUPKOSPOLCHLADIČI8:2
263A2018/11/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZLÍCI A2:8
274B2018/11/2721:00KOZLÍCI BJCPRO0:10
285A2018/12/0418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI4:6
295A2018/12/0419:00SPPAJNBERUŠKY2:8
305A2018/12/0420:00ÚNORÁCISVARTES5:5
315A2018/12/0421:00POŠTASEPTIK8:2
324B2018/12/0617:00JCPROHK BOREK8:2
334B2018/12/0618:00TS HOŘICEPUPKÁČI4:6
344B2018/12/1617:00N-TEAMCROQUET TEAM:
354A2018/12/0717:00RONALSPOL TEAM10:0
364A2018/12/1319:00BASKET 199LUKAVECKÁ 92:8
374A2018/12/0620:00L-TEAMKABRŇÁCI10:0
384A2018/12/0619:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
394B2018/12/0815:00HASIČIKOZLÍCI B2:8
403B2018/12/1117:00SK RUMSENIOR TEAM8:2
413B2019/01/1215:00HASPOLSMRKÁČI CHOMUTICE:
423B2018/12/1119:00DENICOTESPO Ž2:8
433B2018/12/1120:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA8:2
443A2018/12/1317:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
453A2018/12/1318:00KOZLÍCI ASKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
463A2018/12/1320:00EXOTIKOZINEC TEAM2:8
473A2018/11/2017:00BRADA ŽPRALES JIČÍN4:6
482A2018/12/0718:00BRADA MTESPO B8:2
492A2018/12/0216:00HEKŤÁK AKUPKOSPOL8:2
502A2018/12/0819:00MÚ HOŘICEVOS JIČÍN4:6
512A2018/12/1420:00CHLADIČIHEKŤÁK B6:4
525A2018/12/1818:00BERUŠKYPOŠTA:
535A2018/12/1819:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI:
545A2018/12/1820:00TELECOMSPPAJN:
555A2018/12/1821:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
564B2018/12/2017:00HK BOREKHASIČI:
574B2018/12/2018:00CROQUET TEAMJCPRO:
584B2018/12/1419:00KOZLÍCI BTS HOŘICE2:8
594B2018/12/2020:00SILNICE MN-TEAM:
601A2018/12/2117:00FOTBAL HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
611A2018/12/2118:00SPRING HOŘICETESPO A:
621A2018/12/2119:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE:
631A2018/12/2120:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE:
644A2019/01/0817:00KABRŇÁCIBASKET 199:
654A2019/01/0818:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž:
664A2019/01/0819:00SPOL TEAML-TEAM:
674A2019/01/0820:00RONALATRIUM:
683B2019/01/1018:00ZD DOBRÁ VODASK RUM:
693B2019/01/1019:00SPORTING HAVANADENICO:
701A2019/01/1117:00KRČMA DĚTENICEŠUTRMAN HOŘICE:
711A2019/01/1118:00SPRING HOŘICEAO KOSTĚNICE:
721A2019/01/1119:00TESPO AFOTBAL HOŘICE:
731A2019/01/1120:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 200:
743B2019/01/1217:00SENIOR TEAMHASPOL:
753B2018/12/0816:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž0:10
763A2019/01/1519:00KOZINEC TEAMPRALES JIČÍN:
773A2019/01/1518:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM:
783A2019/01/1520:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AEXOTI:
792A2019/01/1718:00VOS JIČÍNCHLADIČI:
802A2019/01/1719:00KUPKOSPOLTESPO B:
812A2019/01/1720:00MÚ HOŘICEBRADA M:
823A2019/01/1818:00KOZLÍCI ABRADA Ž:
832A2019/01/1915:00HEKŤÁK BHEKŤÁK A:
843B2018/12/0118:00TESPO ŽHASPOL0:10
855A2019/01/2217:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY:
865A2019/01/2218:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
875A2019/01/2219:00POŠTATELECOM:
885A2019/01/2220:00ÚNORÁCISEPTIK:
894B2019/01/2417:00TS HOŘICEHK BOREK:
904B2019/01/2418:00HASIČICROQUET TEAM:
914B2019/01/2419:00JCPROSILNICE M:
924B2019/01/2420:00PUPKÁČIKOZLÍCI B:
934A2019/01/2517:00BASKET 199SPOL TEAM:
944A2019/01/2518:00SILNICE ŽKABRŇÁCI:
954A2019/01/2519:00L-TEAMRONAL:
964A2019/01/2520:00ATRIUMLUKAVECKÁ 9:
973B2019/01/2918:00DENICOSMRKÁČI CHOMUTICE:
983B2019/01/2919:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
993B2019/01/2920:00SK RUMSPORTING HAVANA:
1003A2019/02/0818:00PRALES JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1013A2019/01/3119:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1023A2019/01/3120:00BRADA ŽKOZINEC TEAM:
1032A2019/02/0118:00BRADA MKUPKOSPOL:
1042A2019/02/0119:00CHLADIČIMÚ HOŘICE:
1053B2019/02/0215:00HASPOLZD DOBRÁ VODA:
1063A2019/02/0216:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A:
1072A2019/02/0217:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN:
1082A2019/02/0218:00TESPO BHEKŤÁK B:
1095A2019/02/0517:00BERUŠKYÚNORÁCI:
1105A2019/02/0518:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1115A2019/02/0519:00SEPTIKSVARTES:
1125A2019/02/0520:00SPPAJNPOŠTA:
1134B2019/02/0717:00SILNICE MHASIČI:
1144B2019/02/0718:00HK BOREKPUPKÁČI:
1154B2019/02/0719:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1164B2019/02/0720:00N-TEAMJCPRO:
1174A2019/02/1217:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1184A2019/02/1218:00RONALBASKET 199:
1194A2019/02/1219:00KABRŇÁCILUKAVECKÁ 9:
1204A2019/02/1220:00L-TEAMATRIUM:
1213B2019/02/1418:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1223B2019/02/1419:00SK RUMDENICO:
1231A2019/02/1517:00AO KOSTĚNICEKRČMA DĚTENICE:
1241A2019/02/1518:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
1251A2019/02/1519:00ŠUTRMAN HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
1261A2019/02/1520:00BASKET 200TESPO A:
1273B2019/02/1615:00SPORTING HAVANAHASPOL:
1283B2019/02/1616:00ZD DOBRÁ VODATESPO Ž:
1293A2019/02/1917:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1303A2019/02/1918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZINEC TEAM:
1313A2019/02/1919:00KOZLÍCI AEXOTI:
1323A2019/02/1920:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž:
1332A2019/02/2117:00VOS JIČÍNTESPO B:
1342A2019/02/2118:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK A:
1352A2019/02/2119:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL:
1362A2019/02/2120:00CHLADIČIBRADA M:
1375A2019/02/2217:00ÚNORÁCITELECOM:
1385A2019/02/2218:00SVARTESBERUŠKY:
1395A2019/02/2219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK:
1405A2019/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1414B2019/02/2617:00TS HOŘICESILNICE M:
1424B2019/02/2618:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1434B2019/02/2619:00HASIČIN-TEAM:
1444B2019/02/2620:00PUPKÁČICROQUET TEAM:
1451A2019/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1461A2019/02/2819:00CEREA OSTROMĚŘKRČMA DĚTENICE:
1471A2019/02/2820:00FOTBAL HOŘICEAO KOSTĚNICE:
1481A2019/02/2818:00TESPO AŠUTRMAN HOŘICE:
1494A2019/03/0517:00SILNICE ŽRONAL:
1504A2019/03/0518:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1514A2019/03/0519:00BASKET 199L-TEAM:
1524A2019/03/0520:00ATRIUMKABRŇÁCI:
1533B2019/03/0718:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA:
1543B2019/03/0719:00DENICOSENIOR TEAM:
1553A2019/03/0817:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1563A2019/03/0818:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1573A2019/03/0819:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1583B2019/03/0820:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1593B2019/03/0915:00HASPOLSK RUM:
1603A2019/03/0916:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A:
1612A2019/03/1218:00KUPKOSPOLVOS JIČÍN:
1625A2019/03/1219:00SPPAJNÚNORÁCI:
1632A2019/03/1417:00TESPO BMÚ HOŘICE:
1645A2019/03/1418:00BERUŠKYSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1655A2019/03/1419:00TELECOMSVARTES:
1665A2019/03/1420:00POŠTAHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1672A2019/03/1617:00HEKŤÁK ACHLADIČI:
1682A2019/03/1618:00BRADA MHEKŤÁK B:
1694B2019/03/1917:00N-TEAMTS HOŘICE:
1704B2019/03/1918:00SILNICE MPUPKÁČI:
1714B2019/03/1919:00JCPROHASIČI:
1724A2019/03/2117:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
1734A2019/03/2118:00BASKET 199ATRIUM:
1744A2019/03/2119:00L-TEAMSILNICE Ž:
1754A2019/03/2120:00RONALLUKAVECKÁ 9:
1761A2019/03/2217:00KRČMA DĚTENICETESPO A:
1771A2019/03/2218:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE:
1781A2019/03/2219:00AO KOSTĚNICECEREA OSTROMĚŘ:
1791A2019/03/2220:00ŠUTRMAN HOŘICESPRING HOŘICE:
1803A2019/03/2315:00KOZLÍCI AKOZINEC TEAM:
1814B2019/03/2316:00CROQUET TEAMKOZLÍCI B:
1822A2019/03/2317:00VOS JIČÍNHEKŤÁK B:
1832A2019/03/2318:00HEKŤÁK ABRADA M:
1843B2019/03/2617:00ZD DOBRÁ VODASENIOR TEAM:
1853B2019/03/2618:00SK RUMTESPO Ž:
1863B2019/03/2619:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE:
1873B2019/03/2620:00HASPOLDENICO:
1882A2019/03/2918:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
1893A2019/03/2818:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN:
1902A2019/03/2819:00CHLADIČITESPO B:
1913A2019/03/2820:00EXOTIBRADA Ž:
1925A2019/04/0217:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
1935A2019/04/0218:00SVARTESSPPAJN:
1945A2019/04/0219:00ÚNORÁCIPOŠTA:
1955A2019/04/0220:00SEPTIKBERUŠKY:
1963A2019/04/0417:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1974B2019/04/0418:00PUPKÁČIN-TEAM:
1984B2019/04/0419:00TS HOŘICEJCPRO:
1994B2019/04/0420:00HK BOREKCROQUET TEAM:
2001A2019/04/0517:00FOTBAL HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE:
2011A2019/04/0518:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ:
2021A2019/04/0519:00BASKET 200AO KOSTĚNICE:
2031A2019/04/0520:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2044B2019/04/0617:00KOZLÍCI BSILNICE M:
2055A2019/04/0917:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
2065A2019/04/0918:00POŠTASVARTES:
2075A2019/04/0919:00TELECOMSEPTIK:
2085A2019/04/0920:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI:
2094B2019/04/1117:00SILNICE MHK BOREK:
2104B2019/04/1118:00N-TEAMKOZLÍCI B:
2114B2019/04/1119:00JCPROPUPKÁČI:
2124B2019/04/1120:00HASIČITS HOŘICE:

16. ročník turnaje neregistrovaných 2018/2019

Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 16. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do ne. 28.10.2018.

 

 

16. ročník TN pozvánka (92.0 KiB) 2.10.2018

PřihláškaSeznam přihlášených