Rubrika TN 2022-23

20. ročník TN – výsledky

20. ročník TN – výlsedky

20. ročník TN – rozpis utkání

20. ročník TN 2022/2023 - družstva

Do pole hledat zadej svoji ligu. Př. 3A.
družstvolbpbpdúcz
1TESPO B1A62218716.00326.0017.001042.004
2FOTBAL HOŘICE1A4228730.33347.6710.671078.003
3HEKŤÁK A1A42218742.25308.5019.251050.754
4TESPO A1A41812746.33331.3314.331077.673
5BASKET 2001A41812732.33317.6718.331050.003
6HEKŤÁK B1A41723714.50304.0022.501018.504
7KOZINEC TEAM1A21119711.33296.0026.671007.333
8ALTRAN HOŘICE1A01030721.00298.0025.251019.004
1HASPOL2A8346708.25313.5019.001021.754
2KRČMA DĚTENICE2A62812725.00305.7521.001030.754
3SILNICE M2A42020687.50316.0022.751003.504
4SENIOR TEAM2A2128707.00334.0018.001041.002
5BRADA M2A21218672.67299.0028.67971.673
6BRADA Ž2A21218677.33288.3324.67965.673
7BASKET 1992A21030674.75275.0027.75949.754
8MÚ HOŘICE2A0218675.50262.5032.00938.002
1PRALES JIČÍN3A8364708.75337.0022.751045.754
2SILNICE Ž3A63010672.25296.0027.25968.254
3HOUŽVA TEAM3A62416696.25304.5023.501000.754
4PUPKÁČI3A42020680.50271.2532.25951.754
5HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A41426673.00243.7533.50916.754
6HASIČI3A21624651.75279.0032.25930.754
7LUKAVECKÁ 93A21228666.75242.0038.50908.754
8SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A0832655.50258.7532.00914.254
1JCPRO3B82812673.25252.7533.25926.004
2SMRKÁČI CHOMUTICE3B6282678.67298.6724.67977.333
3TESPO Ž3B62614665.00280.5026.50945.504
4RONAL3B41822666.25251.7535.00918.004
5ATRIUM3B22020680.75263.0033.25943.754
6HASIČI B3B21020648.33236.6741.67885.003
7SPOL TEAM3B2832622.25246.5038.75868.754
8TS HOŘICE3B01228612.00234.2545.00846.254
1KABRŇÁCI4A83119645.20245.0044.80890.205
2KOZLICI A4A6255702.67276.3327.00979.003
3TELECOM4A62426597.00227.6047.80824.605
4HK BOREK4A6237652.67279.3329.33932.003
5BERUŠKY4A62218591.00248.2539.25839.254
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI4A22020590.00225.2532.25815.254
7DOLŇÁCI DOUBRAVA4A21624590.75216.2549.50807.004
8KOZLÍCI B4A01327614.25217.0047.25831.254
9HOŘICKÉ STROJÍRNY B4A0634507.50180.7569.50688.254
1FLORBAL HOŘICE4B104010640.60268.6037.80909.205
2VOS JIČÍN4B8328697.00302.7525.25999.754
3SVARTES4B63218636.80259.0040.60895.805
4SEPTIK4B62614667.25270.5033.50937.754
5SPORTING HAVANA4B62624646.80244.8040.20891.605
6DENICO4B22030629.80228.0043.80857.805
7N-TEAM4B21624613.25228.5038.25841.754
8SPPAJN4B0634625.75235.5048.75861.254
9MOTO 14B0238503.00184.0068.75687.004

20. ročník TN 2022/2023 - muži

pjménodružstvolpdúcbz
1Novotný ZbyněkTESPO A1A193.00101.000.00294.00201
2Michálek ZbyněkBRADA M2A180.00104.005.00284.00201
3Holý AlešPRALES JIČÍN3A179.50104.254.50283.75624
4Josef KoňákFOTBAL HOŘICE1A187.0094.672.00281.67423
5Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A186.0092.002.67278.00603
6Buben DavidHASPOL2A183.2593.752.75277.00804
7Rolc LadislavTESPO A1A190.6785.673.67276.33243
8Strauss VladimírSEPTIK4B184.7591.254.00276.00804
9Švamberg MiroslavBASKET 2001A189.0087.001.67276.00243
10Štefan LadislavSENIOR TEAM2A182.5093.004.50275.50402
11Mejzlík JaroslavPRALES JIČÍN3A190.6781.675.33272.33603
12Rosůlek MilanALTRAN HOŘICE1A187.7584.504.50272.25444
13Černý TomášTESPO A1A189.0082.503.50271.50402
14Halbsgut Richard ml.KOZLICI A4A184.6786.335.00271.00513
15Frait PavelTESPO A1A185.0085.503.00270.50222
16Filip LiborTESPO A1A185.0085.003.00270.00201
17Měkota ZdeněkBASKET 2001A184.5085.005.00269.50222
18Kohout VladislavTESPO B1A180.5088.754.25269.25624
19Toth PavelHK BOREK4A178.6789.674.33268.33603
20Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A182.6784.673.00267.33603
21Měkota ZdeněkSVARTES4B180.0085.505.00265.50402
22Drápal MartinKOZINEC TEAM1A183.0082.335.33265.33423
23Vrťátko PavelBASKET 2001A184.0081.334.33265.33603
24Svoboda AlešBASKET 2001A177.5087.504.50265.00402
25Marek JiříHEKŤÁK A1A183.5081.506.25265.00624
26Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE2A185.5079.503.25265.00804
27Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A177.7586.004.25263.75084
28Marek LubošHEKŤÁK A1A191.0072.754.50263.75444
29Bartoníček JakubHEKŤÁK B1A188.5075.006.25263.50624
30Douša JiříKRČMA DĚTENICE2A190.0073.336.00263.33423
31Prokop MilošVOS JIČÍN4B174.7588.503.75263.25444
32Kolařík RadimFLORBAL HOŘICE4B175.0088.004.60263.001005
33Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A178.0084.504.50262.50624
34Procházka VáclavTESPO B1A180.2582.005.00262.25444
35Svoboda PetrHEKŤÁK A1A183.0079.004.25262.00264
36Kulhánek JindřichHEKŤÁK B1A181.0080.335.67261.33243
37Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A177.5083.503.50261.00222
38Babák TomášPRALES JIČÍN3A179.3381.334.33260.67603
39Novotný JindřichSENIOR TEAM2A178.5082.003.50260.50222
40Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE2A180.2580.005.25260.25624
41Stuchlík JakubSILNICE M2A154.00106.004.00260.00201
42Chládek VladimírLUKAVECKÁ 93A172.0088.003.00260.00201
43Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A184.7575.254.25260.00624
44Černý JanDENICO4B185.0073.804.40258.80645
45Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA4B177.4081.206.80258.60825
46Lhota JakubHASPOL2A179.0078.503.25257.50804
47Novotný PetrKOZLICI A4A176.3380.675.33257.00603
48Pech VladimírTESPO B1A170.5086.255.50256.75444
49Padevět OttoSENIOR TEAM2A173.5083.006.50256.50222
50Jahelka PetrHASPOL2A174.0082.505.50256.50222
51Daniš TomášATRIUM3B177.7578.756.25256.50804
52Ruml PavelKOZINEC TEAM1A185.0070.336.00255.33333
53Lulek ČestmírTS HOŘICE3B179.7574.255.75254.00624
54Miroslav HronHEKŤÁK B1A179.2574.505.00253.75264
55Jaroš JanTESPO B1A184.7569.002.25253.75264
56Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B175.3377.675.33253.00603
57Černý VítekFLORBAL HOŘICE4B178.8074.007.20252.80825
58Jaroslav NovotnýSILNICE M2A179.0073.676.00252.67423
59Ruml JaroslavKOZINEC TEAM1A171.0081.336.00252.33243
60Vích MilošVOS JIČÍN4B175.7576.506.75252.25624
61Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A179.6772.335.67252.00243
62Šlambera JakubTESPO A1A180.3371.675.33252.00243
63Nekvasil LubomírBRADA M2A174.3377.007.33251.33243
64Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A174.6776.333.00251.00243
65Svoboda DavidHOUŽVA TEAM3A172.7577.506.50250.25444
66Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A175.0074.676.00249.67243
67Zivr LadislavHK BOREK4A172.5077.005.50249.50402
68Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A178.0071.506.50249.50624
69Kučera JanHEKŤÁK B1A174.7574.255.50249.00354
70Veselý FrantaBASKET 1992A169.0079.754.00248.75444
71Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM2A172.5076.003.50248.50042
72Petr Žďárský SILNICE M2A175.7572.505.25248.25264
73Jahelka LadislavSMRKÁČI CHOMUTICE3B170.0078.005.00248.00603
74Nekvapil JaroslavHASPOL2A173.0074.504.75247.50624
75Střihavka MiloslavRONAL3B175.0072.257.75247.25444
76Mikolášek RomanATRIUM3B174.6772.335.00247.00603
77Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A164.6781.676.67246.33603
78Fátor JiříHASIČI3A179.5066.757.50246.25624
79Ruml TomášBASKET 1992A169.0076.676.33245.67423
80Kebus PetrPRALES JIČÍN3A176.0069.008.00245.00201
81Novák JanMÚ HOŘICE2A177.5067.007.50244.50222
82Stryhal JiříVOS JIČÍN4B171.7572.257.25244.00624
83Havelka MartinSPPAJN4B172.0071.008.33243.00243
84Langr JakubKOZLICI A4A182.6760.007.33242.67423
85Fialová PavlínaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.0085.505.00242.50042
86Zítko MartinSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.3372.676.67242.00603
87Fátor JosefHASIČI3A166.0075.678.00241.67243
88Jarolímek PavelJCPRO3B171.3370.337.33241.67603
89Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE2A164.0077.507.00241.50042
90Vávra JanBRADA M2A163.6777.676.00241.33423
91Valeš LubošPUPKÁČI3A175.0066.257.25241.25444
92Michal SkalskýPUPKÁČI3A161.7579.006.50240.75624
93Nálevka Zbyněk TS HOŘICE3B164.3376.336.00240.67423
94Jandera RomanJCPRO3B173.5067.007.50240.50444
95Herbrych PetrVOS JIČÍN4B174.7565.507.50240.25804
96Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A178.0061.678.33239.67423
97Vízner MiroslavBRADA M2A170.0068.506.50238.50042
98Otradosvký ViktorSPOL TEAM3B173.0065.3310.00238.33063
99Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI4A195.0043.0011.00238.00201
100Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 93A171.2566.507.25237.75084
101Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A175.2562.256.75237.50444
102Kadlec JaroslavRONAL3B177.0060.507.50237.50264
103Otradovský Viktor SPOL TEAM3B151.0086.006.00237.00201
104Struna VáclavSVARTES4B172.6064.4010.20237.00645
105Vladimír Luštinec HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A171.5065.258.25236.75264
106Fátor JaroslavHASIČI3A155.7580.254.75236.00264
107Mečíř PavelMÚ HOŘICE2A163.5072.507.50236.00042
108Kovalčík BorisSEPTIK4B164.2571.008.00235.25264
109Pírek TomášKOZLÍCI B4A167.0068.258.75235.25624
110Voňka JiříJCPRO3B170.5064.508.00235.00624
111Junek FrantišekTESPO Ž3B172.0063.007.00235.00201
112Petr LenčSMRKÁČI CHOMUTICE3B164.0070.337.67234.33423
113Jakub RumlKOZINEC TEAM1A172.3362.009.33234.33063
114Jakub StuchlíkSILNICE M2A167.0067.007.00234.00222
115Luděk Doležal HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A170.5063.507.50234.00264
116Kopuletý TomášHK BOREK4A149.0084.006.00233.00201
117Janďourek JiříPRALES JIČÍN3A168.5064.008.00232.50222
118Němec LadislavBASKET 1992A173.7558.508.50232.25084
119Křivohlávek MichalHASIČI B3B165.5066.5010.00232.00402
120Roman BotkaSILNICE M2A167.0065.0011.00232.00021
121Král JanN-TEAM4B170.3361.678.00232.00423
122Černý PavelSPPAJN4B164.3367.0010.33231.33243
123Sedláček LiborTELECOM4A158.5072.509.50231.00624
124Šole JiříKRČMA DĚTENICE2A174.5056.508.50231.00222
125Juríček TomášSPORTING HAVANA4B172.5057.259.00229.75804
126Westfál OndřejDENICO4B170.2059.009.40229.20465
127Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A174.5054.0012.00228.50042
128Kneifl RomanBASKET 2001A177.0051.509.00228.50042
129Jaroslav KupkaPUPKÁČI3A164.6761.3310.00226.00063
130Pristanda JaroslavBRADA M2A161.3364.009.33225.33243
131Bartoníček RadekHEKŤÁK B1A145.0080.006.00225.00021
132Vaňura VítTESPO Ž3B165.6759.338.67225.00243
133Saal MartinATRIUM3B170.5054.259.75224.75264
134Macák MiroslavRONAL3B165.5058.259.75223.75264
135Sehnal RomanHK BOREK4A157.3366.337.00223.67423
136Abel RomanSPOL TEAM3B159.3364.337.67223.67063
137Galuščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A161.0062.3310.00223.33063
138Langr ZbyšekHASIČI3A161.0062.008.00223.00201
139Buben MilanHASPOL2A172.0051.0011.00223.00222
140Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A172.0051.0013.00223.00222
141Valnoha KarelJCPRO3B165.2557.509.75222.75444
142Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 93A168.0054.6711.67222.67423
143Daniš MilošATRIUM3B162.0060.5010.50222.50264
144Zajíc MilošTELECOM4A170.0052.0012.00222.00201
145Bednářík PavelLUKAVECKÁ 93A161.5060.259.75221.75444
146Křovina RadekSVARTES4B158.8062.609.40221.40645
147Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A163.5057.509.00221.00042
148Antoš JanKOZLÍCI B4A168.0052.5015.50220.50222
149Vrťátko RomanBASKET 1992A162.0058.008.00220.00021
150Korner VladimírHASIČI B3B156.3363.008.67219.33243
151Benda MiroslavATRIUM3B158.0061.0012.00219.00021
152Tázlar DominikSKK HOŘICE - JUNIOŘI4A165.0054.0011.00219.00222
153Špicar OndřejSPORTING HAVANA4B153.5064.509.00218.00222
154Maťátko JosefFLORBAL HOŘICE4B152.5065.2511.50217.75804
155Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 93A165.0052.2512.00217.25084
156Nožička Miroslav SPOL TEAM3B150.0067.0011.00217.00201
157Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A166.0050.6710.33216.67063
158Fátor MartinHASIČI B3B161.0054.6711.00215.67243
159Modřický JanFLORBAL HOŘICE4B160.6754.677.67215.33423
160Tomášek DušanTS HOŘICE3B159.6754.6710.33214.33243
161Navrátil Martin ml.DOLŇÁCI DOUBRAVA4A155.7558.258.25214.00444
162Louma TomášSPOL TEAM3B156.2557.5010.50213.75264
163Baudyš LiborSPPAJN4B157.0055.5013.25212.50084
164Loukota JosefTESPO Ž3B149.0063.006.00212.00021
165Suchlík MarekKOZLÍCI B4A164.0048.008.00212.00201
166Zátko MilanHASIČI3A151.7559.7512.00211.50264
167Pokora RobertSVARTES4B153.0058.4011.20211.40645
168Drbohlav MarekSPORTING HAVANA4B164.0047.0012.00211.00444
169Novotný VráťaN-TEAM4B155.5054.7510.50210.25444
170Bartoníček JaroslavRONAL3B148.7560.7510.00209.50624
171Špičák DavidKOZLICI A4A159.0049.339.33208.33423
172Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A156.0050.0011.00206.00042
173Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A145.0060.006.00205.00021
174Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A151.5052.758.50204.25444
175Petřík AntonínDOLŇÁCI DOUBRAVA4A148.2555.5011.75203.75264
176Černý VlastimilBERUŠKY4A140.3363.0011.00203.33603
177Koudelka JaroslavSPOL TEAM3B151.0051.006.00202.00021
178Franc JosefSPPAJN4B145.2555.5013.00200.75084
179Křovina AdamSVARTES4B134.0065.6713.00199.67423
180Navrátil Martin st.DOLŇÁCI DOUBRAVA4A143.6755.0014.67198.67423
181Westfál KarelDENICO4B151.0047.0012.00198.00222
182Medek DanielKOZLÍCI B4A142.0055.7511.25197.75174
183Bernard JanSPORTING HAVANA4B137.0060.5013.00197.50042
184Písecký MartinDOLŇÁCI DOUBRAVA4A144.0052.0011.00196.00021
185Šedivý JiříKOZLÍCI B4A157.5037.5016.00195.00042
186Kubíček JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A139.5054.509.00194.00222
187Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A140.7552.2514.25193.00264
188Kotrbáček VítSPORTING HAVANA4B140.0050.3313.00190.33063
189Jón ZdeněkSPPAJN4B154.0033.0017.00187.00021
190Zachoval TomášJCPRO3B142.0044.0010.00186.00021
191Hátle PatrikKOZLÍCI B4A135.3348.0012.67183.33063
192Jan KrementákPUPKÁČI3A159.0024.0019.00183.00021
193Bartoníček MilošMOTO 14B133.5046.7513.00180.25084
194Kulhánek JanTS HOŘICE3B129.0049.0015.00178.00021
195Novotný LuďekMOTO 14B129.7547.7516.75177.50084
196Mencl MartinMOTO 14B131.0046.0017.33177.00243
197Studený StanislavTS HOŘICE3B128.6745.0017.00173.67063
198Petr AntonínBERUŠKY4A125.5045.0015.50170.50042
199Šubrt JaroslavDENICO4B127.2543.2518.50170.50264
200Doleček PavelFLORBAL HOŘICE4B129.0040.0013.00169.00021
201Malich MartinMOTO 14B118.5045.5019.50164.00042
202Rain MartinMOTO 14B109.6743.0021.67152.67063
203Tomášek JakubTS HOŘICE3B121.0031.5021.00152.50042
204Erzepke TobiášSKK HOŘICE - JUNIOŘI4A108.0038.0022.00146.00021
205Červenka RostislavHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A85.2537.2528.75122.50084
206*nikdo*SKK HOŘICE - JUNIOŘI4A0.000.000.000.00042

20. ročník TN 2022/2023 - ženy

pjménodružstvolpdúcbz
1Nožičková MíšaKRČMA DĚTENICE2A190.0097.001.00287.00201
2Kroupová Tereza SKK HOŘICE - JUNIOŘI4A190.3389.672.67280.00603
3Konopáčová LenkaSILNICE M2A181.0092.004.00273.00201
4Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B182.2590.503.50272.75624
5Drahoňovská PavlaSILNICE Ž3A182.2585.503.00267.75804
6Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI4A178.7581.006.00259.75624
7Zachovalová JanaSILNICE Ž3A176.2583.253.75259.50624
8Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž2A179.0079.005.00258.00222
9Dvořáková KláraSILNICE M2A168.5089.004.75257.50624
10Loumová EvaBRADA Ž2A177.0078.005.00255.00201
11Kupková KateřinaPUPKÁČI3A180.5074.006.25254.50624
12Janďourková KateřinaBRADA Ž2A167.6779.674.33247.33243
13Morávková Marie SEPTIK4B167.0071.003.00238.00201
14Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A171.0065.508.00236.50042
15Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A165.0070.4012.00235.40645
16Škaloudová RadkaBRADA Ž2A165.6769.337.33235.00243
17Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A170.6763.007.33233.67423
18Rückerová VěraTESPO Ž3B160.6770.338.00231.00603
19Paurová JitkaSILNICE Ž3A164.0067.009.00231.00624
20Šafránková JanaBASKET 1992A164.7564.758.50229.50084
21Volfová AlenaKABRŇÁCI4A161.2068.208.40229.40825
22Kobrlová IvaSILNICE Ž3A160.0069.008.50229.00222
23Pristandová JitkaBRADA Ž2A165.6760.678.00226.33243
24Vodnárková RenátaBERUŠKY4A156.5069.257.50225.75804
25Dvořáčková JanaN-TEAM4B156.0067.338.00223.33243
26Fátorová JanaHASIČI B3B170.3351.6712.67222.00063
27Kloutvorová ŠárkaTELECOM4A162.0059.0011.50221.00402
28Fátorová MartinaHASIČI B3B151.0069.008.00220.00021
29Kučerová YvettaTESPO Ž3B157.7561.257.25219.00444
30Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A146.6772.007.00218.67063
31Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A148.0069.006.00217.00021
32Jínová OksanaSEPTIK4B160.3354.6710.33215.00243
33Hermochová DanaTELECOM4A162.0051.5012.00213.50222
34Smolíková VladimíraKABRŇÁCI4A161.4052.0011.80213.40465
35Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A157.6054.4012.60212.00555
36Černá IrenaBERUŠKY4A156.5055.2510.50211.75264
37Nosková HelenaN-TEAM4B157.0053.0015.00210.00201
38Portyšová DanaSEPTIK4B160.0048.3313.67208.33423
39Rumlová DagmarTELECOM4A150.0058.008.00208.00201
40Horáková KateřinaSILNICE Ž3A159.0047.0011.00206.00201
41Tomášová KateřinaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A150.3353.0014.33203.33423
42Štěpánková DagmarN-TEAM4B150.0053.0010.00203.00021
43Jínová Oksana SEPTIK4B145.0053.0011.00198.00201
44Podzimková JarmilaTELECOM4A140.2555.7513.25196.00084
45Táborská RuthHK BOREK4A152.0044.0012.33196.00153
46Rulcová JanaDENICO4B140.5052.2513.00192.75444
47Danišová Martina SPOL TEAM3B138.3354.3312.33192.67063
48Maťátková JanaTELECOM4A135.6755.3313.00191.00243
49Voráčková MaruškaN-TEAM4B136.2550.509.50186.75264
50Košťálová VeronikaSKK HOŘICE - JUNIOŘI4A147.0039.6714.00186.67243
51Patková ZdeňkaTELECOM4A144.0041.5014.00185.50222
52Jónová Ivana SPPAJN4B131.0051.0017.00182.00021
53Zelinková HanaSILNICE Ž3A120.0056.0018.00176.00021
54Lumlová DagmarTELECOM4A127.0045.0014.00172.00021
55Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A130.0038.5018.00168.50084
56Nováková MarcelaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A121.0034.0020.00155.00021
57Babáková RomanaFLORBAL HOŘICE4B106.5034.0024.00140.50042

20. ročník TN – los

20. ročník TN – rozpis utkání (PDF)

20. ročník TN 2022/2023 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzmT
14B2022/11/1517:00SVARTESN-TEAM6:4T47
24B2022/11/1518:00VOS JIČÍNSPORTING HAVANA6:4T47
34B2022/11/1519:00DENICOMOTO 110:0T47
44B2022/11/1718:00SPPAJNFLORBAL HOŘICE2:8T47
54A2022/11/1917:00KOZLÍCI BHK BOREK3:7T47
64A2022/11/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIBERUŠKY4:6T47
74A2022/11/1719:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA6:4T47
84A2022/12/1519:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BTELECOM4:6(z)T51
93B2022/11/2219:00SPOL TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE0:10(z)T48
103B2022/11/2218:00RONALJCPRO4:6T48
113B2022/11/2217:00TS HOŘICEHASIČI B4:6(z)T48
123B2022/11/2220:00ATRIUMTESPO Ž10:0T48
133A2022/11/2417:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM8:2T48
143A2022/11/2418:00PUPKÁČIPRALES JIČÍN0:10T48
153A2022/11/2419:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 96:4T48
163A2022/11/2420:00HASIČISKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0T48
172A2022/12/2019:00BRADA ŽKRČMA DĚTENICE4:6(z)T52
182A??????MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-(z)
192A2022/11/2919:00BRADA MBASKET 19910:0T49
202A2023/01/0717:00SILNICE MHASPOL4:6(z)T2
211A2022/12/2220:00HEKŤÁK BFOTBAL HOŘICE0:10(z)T52
221A2022/11/2719:00KOZINEC TEAMBASKET 2006:4(z)T48
231A2022/11/2519:00TESPO AALTRAN HOŘICE8:2T48
241A2022/11/2518:00HEKŤÁK ATESPO B8:2(z)T48
254B2022/12/0118:00SEPTIKVOS JIČÍN2:8T49
264B2022/11/2918:00MOTO 1SVARTES0:10(z)T49
274B2022/12/0119:00SPORTING HAVANASPPAJN6:4(z)T49
284B2022/12/0117:00FLORBAL HOŘICEDENICO8:2T49
294A2022/12/0717:00KOZLICI ASKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2(z)T50
304A2022/12/0218:00DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B8:2T49
314A2022/12/0219:00BERUŠKYHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2T49
324A2022/12/0220:00TELECOMKABRŇÁCI2:8T49
333B2022/12/0617:00TESPO ŽTS HOŘICE6:4T50
343B2022/12/0618:00HASIČI BSPOL TEAM4:6T50
353B2022/12/0619:00JCPROATRIUM6:4T50
363B2022/12/0620:00SMRKÁČI CHOMUTICERONAL10:0T50
373A2022/12/0817:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6T50
383A2022/12/0818:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž0:10T50
393A2022/12/0819:00PRALES JIČÍNHASIČI8:2T50
403A2022/12/0820:00HOUŽVA TEAMPUPKÁČI6:4T50
412A2022/12/0317:00HASPOLBRADA M10:0(z)T49
422A2022/12/0918:00BASKET 199BRADA Ž2:8T50
432A2022/12/0919:00SENIOR TEAMSILNICE M4:6T50
442A2022/12/0920:00KRČMA DĚTENICEMÚ HOŘICE8:2T50
451A2022/12/2217:00TESPO BTESPO A6:4(z)T52
461A2022/12/2218:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK B2:8(z)T52
471A2022/12/2219:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2(z)T52
481A2023/02/0517:00FOTBAL HOŘICEKOZINEC TEAM-:-(zz)T6
494B2022/12/1317:00N-TEAMMOTO 110:0T51
504B2022/12/1318:00SPPAJNSEPTIK0:10T51
514B2022/12/1518:00SVARTESFLORBAL HOŘICE4:6T51
524B2022/12/1319:00DENICOSPORTING HAVANA2:8T51
534A2022/12/1717:00HK BOREKDOLŇÁCI DOUBRAVA8:2T51
544A2023/01/0516:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKOZLICI A0:10(z)T2
554A2022/12/1719:00KOZLÍCI BTELECOM4:6T51
564A2023/01/1220:00KABRŇÁCIBERUŠKY8:2(z)T3
573B2023/01/0517:00ATRIUMRONAL4:6T2
583B??????HASIČI BSMRKÁČI CHOMUTICE-:-(z)
593B2023/01/0519:00SPOL TEAMTESPO Ž0:10T2
603B2023/01/0520:00TS HOŘICEJCPRO2:8T2
613A2023/01/1018:00HASIČIPUPKÁČI2:8T3
623A2023/01/1017:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM2:8T3
633A2023/01/1019:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0T3
643A2023/01/1020:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN0:10T3
652A2023/01/1217:00SILNICE MMÚ HOŘICE10:0T3
662A2023/01/1218:00BASKET 199KRČMA DĚTENICE6:4T3
672A2023/01/1417:00BRADA ŽHASPOL0:10T3
682A2023/01/1418:00BRADA MSENIOR TEAM2:8T3
691A2023/01/2216:00HEKŤÁK AKOZINEC TEAM8:2(z)T4
701A2023/01/1318:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE2:8T3
711A2023/01/1320:00HEKŤÁK BTESPO B2:8T3
721A2023/02/1917:00TESPO ABASKET 200-:-(z)T8
734B2023/01/1718:00VOS JIČÍNSPPAJN10:0T4
744B2023/01/1918:00FLORBAL HOŘICEN-TEAM10:0T4
754B2023/01/1719:00SEPTIKDENICO6:4T4
764B2023/01/1720:00SPORTING HAVANASVARTES0:10T4
774A2023/01/2516:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0(z)T5
784A2023/01/2116:00TELECOMHK BOREK2:8T4
794A2023/01/2117:00KOZLICI AKABRŇÁCI7:3T4
804A2023/01/2118:00BERUŠKYKOZLÍCI B6:4T4
813B2023/01/2418:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM8:2T5
823B2023/01/2417:00TESPO ŽHASIČI B10:0T5
833B2023/01/2419:00RONALTS HOŘICE8:2T5
843B2023/01/2420:00JCPROSPOL TEAM8:2T5
853A2023/01/2617:00HOUŽVA TEAMHASIČI8:2T5
863A2023/01/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 94:6T5
873A2023/01/2619:00PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2T5
883A2023/01/2620:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž8:2T5
892A2023/01/2718:00KRČMA DĚTENICESILNICE M10:0T5
902A2023/01/2817:00HASPOLBASKET 1998:2T5
912A??????MÚ HOŘICEBRADA M-:-(z)
922A2023/02/0716:00SENIOR TEAMBRADA Ž-:-(z)T7
931A2023/02/1119:00FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-(z)T7
941A2023/02/1018:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-T7
951A2023/02/1019:00KOZINEC TEAMTESPO A-:-T7
961A2023/02/1020:00BASKET 200HEKŤÁK B-:-T7
974B2023/02/0218:00MOTO 1FLORBAL HOŘICE2:8T6
984B2023/01/3117:00DENICOVOS JIČÍN2:8T6
994B2023/01/3118:00N-TEAMSPORTING HAVANA2:8T6
1004B2023/01/3119:00SVARTESSEPTIK2:8T6
1014A2023/02/0219:00DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM2:8T6
1024A2023/02/0217:00KABRŇÁCISKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4T6
1034A2023/02/0417:00HK BOREKBERUŠKY-:-T6
1044A2023/02/0220:00KOZLÍCI BKOZLICI A-:-T6
1053B2023/02/0717:00HASIČI BJCPRO-:-T7
1063B2023/02/0718:00TS HOŘICEATRIUM-:-T7
1073B2023/02/0719:00TESPO ŽSMRKÁČI CHOMUTICE-:-T7
1083B2023/02/0720:00SPOL TEAMRONAL-:-T7
1093A2023/02/0917:00LUKAVECKÁ 9PRALES JIČÍN-:-T7
1103A2023/02/0918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AHASIČI-:-T7
1113A2023/02/0919:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM-:-T7
1123A2023/02/0920:00SILNICE ŽPUPKÁČI-:-T7
1132A2023/02/1617:00BASKET 199SENIOR TEAM-:-T8
1142A2023/02/1618:00BRADA MSILNICE M-:-T8
1152A2023/02/1816:00HASPOLKRČMA DĚTENICE-:-T8
1162A2023/02/1619:00BRADA ŽMÚ HOŘICE-:-T8
1171A2023/01/0617:00ALTRAN HOŘICEBASKET 2004:6(z)T2
1181A2023/01/0618:00TESPO AHEKŤÁK A6:4(z)T2
1191A2023/01/0619:00TESPO BFOTBAL HOŘICE6:4(z)T2
1201A2023/01/0620:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM7:3(z)T2
1214B2023/02/1417:00SPPAJNDENICO-:-T8
1224B2023/02/1418:00SPORTING HAVANAMOTO 1-:-T8
1234B2023/02/1419:00VOS JIČÍNSVARTES-:-T8
1244B2023/02/1420:00SEPTIKN-TEAM-:-T8
1254A2023/02/2117:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-T9
1264A2023/02/2118:00BERUŠKYDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-T9
1274A2023/02/1815:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIKOZLÍCI B-:-T8
1284A2023/02/2119:00KOZLICI AHK BOREK-:-T9
1293B2023/02/2318:00ATRIUMSPOL TEAM-:-T9
1303B2023/02/2317:00JCPROTESPO Ž-:-T9
1313B2023/02/2319:00SMRKÁČI CHOMUTICETS HOŘICE-:-T9
1323B2023/02/2320:00RONALHASIČI B-:-T9
1333A2023/02/2817:00HASIČISILNICE Ž-:-T10
1343A2023/02/2818:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-T10
1353A2023/02/2819:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-T10
1363A2023/02/2820:00PUPKÁČILUKAVECKÁ 9-:-T10
1372A2023/03/0217:00SILNICE MBRADA Ž-:-T10
1382A2023/03/0417:00SENIOR TEAMHASPOL-:-T10
1392A2023/03/0219:00KRČMA DĚTENICEBRADA M-:-T10
1402A2023/03/0218:00MÚ HOŘICEBASKET 199-:-T10
1411A2023/03/0317:00HEKŤÁK AHEKŤÁK B-:-T10
1421A2023/03/0318:00BASKET 200TESPO B-:-T10
1431A2023/03/0319:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-T10
1441A2023/03/0320:00KOZINEC TEAMALTRAN HOŘICE-:-T10
1454B2023/03/0920:00FLORBAL HOŘICESPORTING HAVANA-:-T11
1464B2023/03/0718:00SVARTESSPPAJN-:-T11
1474B2023/03/0719:00MOTO 1SEPTIK-:-T11
1484B2023/03/0717:00N-TEAMVOS JIČÍN-:-T11
1494A2023/03/0917:00TELECOMBERUŠKY-:-T11
1504A2023/03/0918:00KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-T11
1514A2023/03/1118:00DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLICI A-:-T11
1524A2023/03/0919:00HK BOREKSKK HOŘICE - JUNIOŘI-:-T11
1533B2023/03/1417:00TESPO ŽRONAL-:-T12
1543B2023/03/1418:00SPOL TEAMTS HOŘICE-:-T12
1553B2023/03/1419:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-T12
1563B2023/03/1420:00HASIČI BATRIUM-:-T12
1573A2023/03/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPUPKÁČI-:-T12
1583A2023/03/1617:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-T12
1593A2023/03/1619:00PRALES JIČÍNHOUŽVA TEAM-:-T12
1603A2023/03/1620:00LUKAVECKÁ 9HASIČI-:-T12
1612A2023/03/2517:00HASPOLMÚ HOŘICE-:-T13
1622A2023/03/2118:00BRADA ŽBRADA M-:-T13
1632A2023/03/2119:00SENIOR TEAMKRČMA DĚTENICE-:-T13
1642A2023/03/2120:00BASKET 199SILNICE M-:-T13
1651A2023/03/1717:00TESPO BKOZINEC TEAM-:-T12
1661A2023/03/1718:00HEKŤÁK BTESPO A-:-T12
1671A2023/03/1719:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-T12
1681A2023/03/1720:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-T12
1694B2023/03/2317:00DENICOSVARTES-:-T13
1704B2023/03/2318:00SEPTIKFLORBAL HOŘICE-:-T13
1714B2023/03/2319:00SPPAJNN-TEAM-:-T13
1724B2023/03/2320:00VOS JIČÍNMOTO 1-:-T13
1734A2023/04/0117:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-T14
1744A2023/03/2817:00KOZLICI ATELECOM-:-T14
1754A2023/03/2818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHK BOREK-:-T14
1764A2023/03/2819:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-T14
1774B2023/03/3019:00SPORTING HAVANASEPTIK-:-T14
1784B2023/03/3017:00N-TEAMDENICO-:-T14
1794B2023/03/3018:00FLORBAL HOŘICEVOS JIČÍN-:-T14
1804B2023/03/3020:00MOTO 1SPPAJN-:-T14
1814A2023/04/0118:00BERUŠKYKOZLICI A-:-T14
1824A2023/04/0417:00HK BOREKKABRŇÁCI-:-T15
1834A2023/04/0418:00TELECOMSKK HOŘICE - JUNIOŘI-:-T15
1844A2023/04/0419:00DOLŇÁCI DOUBRAVAHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-T15

20. ročník turnaje neregistrovaných 2022/2023

3.11. Drobná úprava termínů (Florbal a Haspol), a chyba u ligy 4B.

2.11. Rozlosování, zatím předběžné, je hotové. Klikněte na odkaz níže.

6.10. Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 20. ročníku turnaje neregistrovaných se blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 30.10.2022.

Startovné jako loni 2.700,- Kč.

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.

20. ročník TN – pozvánka(PDF)
20. ročník TN – přihláška
20. ročník TN – seznam přihlášených
20. ročník TN – rozpis utkání(PDF)