13. SKK Náchod – SKK Hořice B 6:2 (3498-3417) 20.01.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
HANUŠ Martin | 593 (390+203,4) | 3 | 1:0 | 1 | 578 (402+176,5) | BARTONÍČEK Martin |
HEJZLAR Antonín | 591 (388+203,4) | 3 | 1:0 | 1 | 569 (386+183,4) | ZVONÍČEK Martin |
HOFMAN Denis | 567 (372+195,7) | 3 | 1:0 | 1 | 522 (395+127,12) | KOŠŤÁL Karel |
MAJER Tomáš | 571 (366+205,1) | 1 | 0:1 | 3 | 600 (396+204,2) | ČERNÝ Ondřej |
BERÁNEK Ladislav | 573 (356+217,0) | 2 | 0:1 | 2 | 579 (384+195,3) | KOŠŤÁL Radek |
HEJNA František | 603 (380+223,2) | 3 | 1:0 | 1 | 569 (385+184,3) | NÁLEVKA Miroslav |
3498 (2252+1246,18) | 15 | 6:2 | 9 | 3417 (2348+1069,29) |
13. SKK Hořice – TJ Slovan Karlovy Vary 6:2 (3541-3392) 20.01.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
URBÁNEK David | 577 (383+194,2) | 2 | 1:0 | 2 | 526 (356+170,7) | KŘÍŽ Zdeněk st. |
TULKA Vojtěch | 578 (378+200,4) | 2 | 1:0 | 2 | 554 (367+187,8) | JEDLIČKA Petr |
KROUPA Radek | 618 (382+236,1) | 1 | 0:1 | 3 | 646 (404+242,1) | PAVLÍK Tomáš |
ŠKLÍBA Jaromír | 591 (370+221,1) | 1 | 0:1 | 3 | 606 (413+193,3) | HLAVÁČ Václav st. |
RUML Dominik | 570 (367+203,1) | 2 | 1:0 | 2 | 538 (368+170,8) | BECK Tomáš st. |
HAŽVA Martin | 607 (402+205,4) | 4 | 1:0 | 0 | 522 (364+158,6) | CIMBALA Radek |
3541 (2282+1259,13) | 12 | 6:2 | 12 | 3392 (2272+1120,33) |
11. SKK Hořice C – KK Zalabák Smiřice C 10:2 (1743-1535) 19.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
ČERNÝ Vít | 459 (302+157,4) | 2:0 | 320 (233+87,21) | SEIDLOVÁ Milena |
KOŠŤÁL Ondřej | 417 (294+123,11) | 2:0 | 350 (270+80,17) | SEIDL Milan |
FIKAROVÁ Adéla | 433 (322+111,10) | 2:0 | 398 (291+107,8) | SUKUP Luděk |
DUCHOŇ Ondřej | 434 (291+143,7) | 0:2 | 467 (307+160,7) | HAŽVA Jaroslav |
12. SKK Hořice B – KK Jiří Poděbrady 2:6 (3246-3532) 17.01.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
BARTONÍČEK Martin | 571 (378+193,4) | 3 | 1:0 | 1 | 545 (369+176,6) | ŠAFRÁNEK Jiří |
ČERNÝ Ondřej | 550 (379+171,4) | 0 | 0:1 | 4 | 601 (396+205,1) | KŇAP Václav |
ZVONÍČEK Martin | 505 (336+169,11) | 0 | 0:1 | 4 | 608 (378+230,1) | TOMÁŠ Petr |
KOŠŤÁL Radek | 577 (383+194,5) | 2 | 1:0 | 2 | 569 (383+186,2) | NOŽIČKA Ladislav |
KOŠŤÁL Kryštof | 535 (343+192,7) | 1 | 0:1 | 3 | 592 (391+201,4) | ŠAFRÁNEK Ondřej |
NÁLEVKA Miroslav | 508 (346+162,8) | 0 | 0:1 | 4 | 617 (418+199,6) | POLÁČEK Lukáš |
3246 (2165+1081,39) | 6 | 2:6 | 18 | 3532 (2335+1197,20) |
12. KK Vyškov – SKK Hořice 6:2 (3610-3528) 13.01.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ŠEVELA Ondřej | 645 (404+241,3) | 4 | 1:0 | 0 | 607 (383+224,1) | KROUPA Radek |
KORDULA Filip | 576 (382+194,7) | 2,5 | 1:0 | 1,5 | 573 (380+193,1) | URBÁNEK David |
ČUŘÍK Radim | 634 (390+244,2) | 3 | 1:0 | 1 | 576 (379+197,1) | ŠKLÍBA Jaromír |
VEJMOLA Tomáš | 569 (383+186,2) | 1 | 0:1 | 3 | 593 (412+181,5) | TULKA Vojtěch |
PEVNÝ Petr | 633 (407+226,1) | 4 | 1:0 | 0 | 557 (370+187,1) | HAŽVA Martin |
TOUŠ Josef | 553 (369+184,4) | 0 | 0:1 | 4 | 622 (385+237,2) | RUML Dominik |
3610 (2335+1275,19) | 14,5 | 6:2 | 9,5 | 3528 (2309+1219,11) |
10. SKK Hořice C – SKPK DONAP H. Králové B 10:2 (1689-1602) 12.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
ČERNÝ Vít | 451 (292+159,4) | 2:0 | 404 (269+135,4) | GÜTLER Jaroslav |
DUCHOŇ Ondřej | 425 (308+117,11) | 2:0 | 414 (291+123,11) | PARDUBSKÝ Josef |
FIKAROVÁ Adéla | 405 (289+116,8) | 2:0 | 362 (282+80,23) | PROKOP Jiří |
KOŠŤÁL Ondřej | 408 (276+132,4) | 0:2 | 422 (281+141,10) | ŠRAJEROVÁ Irena |
Muži na kraj postupuje 6 mužů.
P | Jméno | Oddíl | P | D | CH | C |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Louda Pavel | Jičín | 415 | 226 | 1 | 641 |
2 | Košťál Radek | Hořice | 378 | 226 | 2 | 604 |
3 | Kroupa Radek | Hořice | 374 | 217 | 3 | 591 |
4 | Hažva Martin | Hořice | 383 | 203 | 2 | 586 |
5 | Pavlata Tomáš | Jičín | 375 | 206 | 6 | 581 |
6 | Hakl Jiří | Březovice | 355 | 207 | 5 | 562 |
7 | Kolařík Luboš | Jičín | 379 | 182 | 7 | 561 |
8 | Fajfer Miloš | Nová Paka | 378 | 179 | 6 | 557 |
9 | Tulka Vojtěch | Hořice | 379 | 175 | 2 | 554 |
10 | Košťál Karel | Hořice | 377 | 176 | 3 | 553 |
11 | Šklíba Jaromír | Hořice | 367 | 181 | 3 | 548 |
12 | Kaan Pavel | Jičín | 378 | 170 | 5 | 548 |
13 | Bureš Roman | Jičín | 378 | 167 | 11 | 545 |
14 | Pešta Martin | Nová Paka | 379 | 166 | 13 | 545 |
15 | Folta Erik | Nová Paka | 378 | 163 | 6 | 541 |
16 | Hruška Vlastimil | Milovice | 356 | 153 | 8 | 509 |
Junioři na kraj postupují 3 junioři.
P | Jméno | Oddíl | P | D | CH | C |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Ondřej | Hořice | 399 | 181 | 8 | 580 |
2 | Duchoň Ondřej | Hořice | 380 | 177 | 5 | 557 |
3 | Košťál Ondřej | Hořice | 369 | 185 | 6 | 554 |
4 | Kloutvor Aleš | Jičín | 363 | 185 | 6 | 548 |
5 | Košťál Kryštof | Hořice | 404 | 135 | 5 | 539 |
6 | Janďourek Jiří | Jičín | 348 | 165 | 8 | 513 |
7 | Zvoníček Martin | Hořice | 354 | 156 | 6 | 510 |
8 | Soukup Štěpán | Jičín | 369 | 134 | 8 | 503 |
9 | Novák Josef | Jičín | 377 | 120 | 22 | 497 |
Na kraj postupují 4 dorostenci.
p | Jméno | Oddíl | p | d | ú | c |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajer Jan | TJ Nová Paka | 374 | 180 | 6 | 554 |
2 | Černý Vít | SKK Hořice | 341 | 194 | 6 | 535 |
3 | Šuda Matěj | SKK Jičín | 361 | 149 | 11 | 510 |
4 | Bureš Robin | SKK Jičín | 367 | 138 | 15 | 505 |
5 | Šanda Miroslav | SK Uragán Milovice | 330 | 137 | 14 | 467 |
6 | Plaňanský Matěj | SKK Jičín | 310 | 121 | 21 | 431 |
Na kraj postupuje 5 seniorů.
p | Jméno | Oddíl | p | d | ú | c |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křivka Ladislav | SKK Jičín | 385 | 192 | 9 | 577 |
2 | Vik Miloslav | SK Uragán Milovice | 380 | 166 | 7 | 546 |
3 | Řehák Vladimír | SKK Jičín | 363 | 174 | 8 | 537 |
4 | Čapek Jiří | SKK Jičín | 368 | 166 | 10 | 534 |
5 | Bajer Bohuslav | TJ Nová Paka | 347 | 167 | 13 | 514 |
6 | Včeliš Miroslav | SK Uragán Milovice | 363 | 146 | 11 | 509 |
7 | Hercík Zbyněk | SKK Jičín | 363 | 146 | 15 | 509 |
8 | Nosek Jarmil | SK Uragán Milovice | 344 | 159 | 8 | 503 |
9 | Beyr Pavel | TJ Nová Paka | 343 | 157 | 10 | 500 |
10 | Fajfer Jaroslav | TJ Nová Paka | 352 | 148 | 16 | 500 |
11 | Řeháček Vladimír | SKK Jičín | 352 | 139 | 13 | 491 |
Oddílové přebory 27.12.2023
Pro 28
P. | Jméno | PLNÉ | DORÁŽKA | CELKEM | kategorie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hažva Martin | 622 | M | ||
2 | Košťál Radek | 603 | M | ||
3 | Tulka Vojtěch | 593 | M | ||
4 | Kroupa Radek | 590 | M | ||
5 | Košťál Karel | 569 | M | ||
6 | Bartoníček Martin | 561 | M | ||
7 | Nálevka Miroslav | 533 | M | ||
1 | Černý Ondřej | 568 | J | ||
2 | Košťál Kryštof | 557 | J | ||
3 | Zvoníček Martin | 551 | J | ||
4 | Košťál Ondřej | 540 | J | ||
5 | Duchoň Ondřej | 521 | J | ||
6 | Kroupová Tereza | 459 | J | ||
1 | Hermoch Adam | 540 | D | ||
2 | Černý Vítek | 529 | D | ||
3 | Fikarová Adéla | 451 | D | ||
4 | Košťálová Veronika | 427 | D |
You must be logged in to post a comment.