Rubrika TN 2019-20

17. ročník TN 2019/2020 – dohrávka

Po schůzi vedení oddílu bylo o dohrání „17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020“ rozhodnuto takto:

  • Pokud koronavirová situace v září dovolí, bude turnaj dohrán v termínu od 1.9.2020 do 26.9.2020.
  • TOP12 se dohrávat již nebude.
  • Slavnostní vyhlašování výsledků 17. ročníku nebude. Ceny vítězům se předají individuálně po skončení dohrávky při nejbližší příležitosti na kuželně.
  • Hrací dny pro dohrávku budou úterý, čtvrtek a sobota.
  • Náhradní termíny přeložených utkání budou 3 neděle a to 6.9.2020, 13.9.2020 a 20.9.2020 od 14:00 do 20:00. Mimo termíny rozlosování a náhradní termíny nelze žádné utkání odehrát.
  • Termíny si mohou družstva vyměnit, pokud se mezi sebou dohodnou a dají to včas vědět pořadateli turnaje. Nejdéle však jeden den před odehráním 1. utkání.
  • Pokud se družstvo k utkání nedostaví, bude utkání kontumováno.

Rozlosování:

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2019/11/12 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
Pro neodehrané zápasy zadej: -:-
Pro neodehrané zápasy např. TESPO A, řetězec pro hledání vypadá takto: -:- "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM2:8
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž2:8
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2020/09/0118:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A2020/02/1116:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B2020/09/0119:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN6:4
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL2:8
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE2:8
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI6:4
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM4:6
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO0:10
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M4:6
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM6:4
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA8:2
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM6:4
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž2:8
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž4:6
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM4:6
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM0:10
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL6:4
1182A2020/02/1516:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE4:6
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI4:6
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE8:2
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B0:10
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES4:6
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK4:6
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI8:2
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA10:0
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO6:4
1274B2020/01/2416:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1284B2020/02/2915:00KOZLÍCI BHK BOREK2:8
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY8:2
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL6:4
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI6:4
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM6:4
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL4:6
1343B2020/09/0120:00SILNICE MSPORTING HAVANA8:2
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN2:8
1371A2020/03/1021:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE6:4
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 1996:4
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž10:0
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE7:3
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL8:2
1442A2020/02/2716:00MÚ HOŘICEBRADA M4:6
1452A2020/02/2719:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM8:2
1461A2020/03/0618:00SPRING HOŘICEBASKET 2001:9
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE10:0
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A0:10
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B6:4
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM6:4
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI8:2
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM3:7
1554B2020/09/0121:00TS HOŘICEPUPKÁČI8:2
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B6:4
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž8:2
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 92:8
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM4:6
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA2:8
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž4:6
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1651A2020/09/0614:00KRČMA DĚTENICETESPO B6:4
1661A2020/09/0318:00TESPO ASPRING HOŘICE10:0
1671A2020/09/0319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE3:7
1681A2020/09/1117:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1693B2020/09/0320:00HASPOLSILNICE M6:4
1703A2020/09/0515:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM2:8
1713A2020/09/0317:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
1723A2020/09/0517:00BASKET 199EXOTI4:6
1732A2020/09/0518:00AO KOSTĚNICECHLADIČI8:2
1742A2020/09/0516:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1752A??????SK RUMMÚ HOŘICE-:-
1764B2020/09/0818:00DENICOTS HOŘICE6:4
1774B2020/09/0819:00PUPKÁČIHASIČI2:8
1784B2020/09/0820:00HK BOREKPOŠTA6:4
1794B2020/02/2720:00KOZLÍCI BJCPRO4:6
1802A2020/09/0821:00BRADA MKOZLÍCI A6:4
1815A2020/09/1017:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI1:9
1825A2020/09/1018:00SPPAJNÚNORÁCI10:0
1835A2020/09/1019:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1845A2020/09/1317:00TELECOMSVARTES4:6
1854B2020/09/1020:00CROQUET TEAMJCPRO0:10
1864B2020/09/1216:00HK BOREKDENICO8:2
1874B2020/09/1216:00KOZLÍCI BTS HOŘICE0:10
1884B2020/09/1217:00PUPKÁČIPOŠTA0:0
1894A2020/09/2019:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1904A2020/09/1218:00ATRIUML-TEAM10:0
1914A2020/09/1517:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1924A2020/09/1518:00SILNICE ŽRONAL6:4
1933B2020/09/2018:00SENIOR TEAMHASPOL-:-
1943B2020/09/1520:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M0:10
1953B2020/09/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN0:10
1963B2020/09/1717:00TESPO ŽSPORTING HAVANA6:4
1973A2020/09/1718:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN6:4
1983A2020/09/1719:00BRADA ŽBASKET 1994:6
1993A2020/09/1316:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI2:8
2003A2020/09/1720:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM10:0
2011A??????TESPO BFOTBAL HOŘICE-:-
2021A2020/09/1118:00HEKŤÁK ATESPO A4:6
2031A2020/09/1917:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE-:-
2041A2020/09/1918:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE-:-
2055A2020/09/1919:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM-:-
2062A2020/09/2217:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI-:-
2072A2020/09/2218:00KOZLÍCI ASK RUM-:-
2085A2020/09/2219:00ÚNORÁCISEPTIK-:-
2092A2020/09/2220:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL-:-
2105A2020/09/2221:00N-TEAMHASIČI B-:-
2112A2020/09/2417:00BRADA MAO KOSTĚNICE-:-
2125A2020/09/2418:00SVARTESSPPAJN-:-
2134B2020/09/2419:00HASIČICROQUET TEAM-:-
2144B2020/09/2420:00TS HOŘICEHK BOREK-:-
2154B2020/03/1221:00JCPROPUPKÁČI2:8
2164B2020/09/2421:00POŠTAKOZLÍCI B-:-
2174A2020/09/2615:00SPOL TEAMKABRŇÁCI-:-
2184A2020/09/2616:00RONALLUKAVECKÁ 9-:-
2194A2020/09/2510:00L-TEAMSILNICE Ž0:10
2204A2020/09/2617:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM-:-

17. ročník TN 2019/2020 – výsledky

17. ročník TN výsledky (721.0 KiB) 18.9.2020

17. ročník TN rozpis utkání (155.7 KiB) 18.9.2020

17. ročník TN 2019/2020 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A124119724.17352.8312.171077.006
2TESPO A1A104624724.57334.5713.141059.147
3BASKET 2001A104416724.33329.5014.171053.836
4HEKŤÁK A1A43238709.86295.1419.711005.007
5ALTRAN HOŘICE1A42832719.50304.1719.671023.676
6TESPO B1A42634685.33314.6718.671000.006
7KRČMA DĚTENICE1A41743691.83304.6721.17996.506
8SPRING HOŘICE1A21644681.33289.1722.17970.506
1BRADA M2A124416690.50319.3319.501009.836
2AO KOSTĚNICE2A103921670.00292.1721.17962.176
3KOZLÍCI A2A83327690.67293.1725.33983.836
4CHLADIČI2A62832666.50294.3323.17960.836
5ŠUTRMAN HOŘICE2A42832662.33294.1722.67956.506
6MÚ HOŘICE2A42426660.20282.0023.00942.205
7KUPKOSPOL2A22040657.50270.6727.17928.176
8SK RUM2A01436669.60275.0026.00944.605
1KOZINEC TEAM3A126010701.71302.7121.001004.437
2EXOTI3A124228668.57285.8623.86954.437
3HEKŤÁK B3A83436642.57274.8628.29917.437
4BASKET 1993A63634663.43270.4328.57933.867
5HOUŽVA TEAM3A63238645.14275.1425.29920.297
6BRADA Ž3A63040650.29271.2925.71921.577
7SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A42446660.71279.0026.29939.717
8PRALES JIČÍN3A22248647.86261.8626.57909.717
1HASPOL3B124812683.50304.8320.33988.336
2SILNICE M3B104624663.43293.2922.29956.717
3TESPO Ž3B103832664.43269.8627.43934.297
4SENIOR TEAM3B83525677.83303.0022.17980.836
5VOS JIČÍN3B43634666.29274.7127.00941.007
6SMRKÁČI CHOMUTICE3B42644636.43256.0028.71892.437
7SPORTING HAVANA3B42545628.29264.7132.43893.007
8ZD DOBRÁ VODA3B21654555.14218.8629.29774.007
1HOŘICKÉ STROJÍRNY A4A145218669.14280.1425.00949.297
2SILNICE Ž4A104931610.25257.0029.63867.258
3LUKAVECKÁ 94A104327630.00261.2932.86891.297
4RONAL4A84624639.29265.0028.86904.297
5L-TEAM4A83644472.63198.1323.38670.758
6ATRIUM4A83238608.00238.0035.00846.007
7SPOL TEAM4A42644606.86234.0039.14840.867
8KABRŇÁCI4A22040610.33223.0043.00833.336
9BERUŠKY4A01654579.57241.1435.71820.717
1JCPRO4B146020654.75288.5026.50943.258
2HK BOREK4B124822630.29268.4330.57898.717
3TS HOŘICE4B105020646.57263.7130.86910.297
4PUPKÁČI4B83634534.00212.0031.88746.008
5DENICO4B83248600.63256.1336.75856.758
6HASIČI4B64030635.14263.5730.57898.717
7CROQUET TEAM4B42149574.14220.5738.86794.717
8KOZLÍCI B4B22248520.43212.0033.57732.437
9POŠTA4B01149490.57179.0039.14669.577
1SEPTIK5A125614629.29259.5734.86888.867
2SVARTES5A123832605.00229.4342.14834.437
3N-TEAM5A104228588.71240.4336.14829.147
4HASIČI B5A84129593.86221.0040.71814.867
5SPPAJN5A63634568.57227.1442.71795.717
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A63337576.14200.1449.71776.297
7HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A43050491.38175.8840.63667.258
8TELECOM5A42248512.14210.0052.86722.147
9ÚNORÁCI5A22248466.14177.7141.71643.867

17. ročník TN 2019/2020 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A184.50101.001.80285.501026
2Šlambera JakubTESPO A1A188.8092.602.00281.401005
3Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A185.8094.603.00280.40825
4Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A180.6791.003.67271.67936
5Měkota ZdenekBASKET 2001A185.2085.804.20271.001005
6Švamberg MiroslavBASKET 2001A185.1784.673.00269.831026
7Hadinec OtakarSENIOR TEAM3B179.0088.333.50267.33846
8Kohout LadislavTESPO B1A180.0086.002.00266.00645
9Vrťátko PavelBASKET 2001A177.3388.332.50265.671026
10Novotný ZbyněkTESPO A1A183.2582.003.75265.25264
11Ruml PavelKOZINEC TEAM3A180.5784.574.14265.141407
12Buben DavidHASPOL3B180.8384.172.83265.001026
13Procházka VáclavEXOTI3A181.2983.432.29264.711407
14Vávra JanBRADA M2A178.8085.803.60264.601005
15Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A179.0084.834.67263.831206
16Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A179.8384.003.00263.83666
17Novotný JindřichSENIOR TEAM3B181.6782.173.00263.831026
18Nekvapil JaroslavHASPOL3B181.2582.503.75263.75804
19Černý TomášTESPO A1A176.6786.502.33263.17846
20Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A179.0083.434.57262.43867
21Rosůlek MichalALTRAN HOŘICE1A182.2080.204.80262.40465
22Řiha ZdeněkSPRING HOŘICE1A177.0085.254.25262.25534
23Halbsgut RichardKOZLÍCI A2A179.6782.174.50261.831026
24Rolc LadislavTESPO A1A175.6785.173.00260.83846
25Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A184.8075.005.80259.80825
26Marek LubošHEKŤÁK A1A187.4371.294.00258.71867
27Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A182.8375.675.83258.50846
28Pech VladimírTESPO B1A174.2083.605.00257.80825
29Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A184.2073.404.00257.60735
30Toth PavelHK BOREK4B167.5789.142.14256.711407
31Kneifl RomanBASKET 2001A180.0075.672.67255.67333
32Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A178.8376.505.17255.331026
33Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A178.4076.004.20254.40465
34Jandera RomanJCPRO4B172.8880.634.13253.501428
35Novák JanMÚ HOŘICE2A172.2080.803.20253.00825
36Valtera JaromírAO KOSTĚNICE2A175.0078.004.60253.00825
37Vachal PetrSPRING HOŘICE1A181.6771.333.67253.00513
38Nekvasil LubomírBRADA M2A172.5080.333.83252.83846
39Vinkler JanVOS JIČÍN3B171.0081.505.00252.501206
40Frait PavelTESPO A1A181.8370.675.50252.50666
41Černý JanDENICO4B170.0082.004.75252.001068
42Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A173.2978.714.00252.001227
43Padevět OttoSENIOR TEAM3B169.3382.003.33251.33423
44Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A172.3379.003.33251.33063
45Pristanda JaroslavBRADA M2A172.5078.335.67250.83666
46Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A174.2576.254.50250.50624
47Lhota JakubHASPOL3B175.8074.605.40250.401005
48Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A177.0073.255.50250.25534
49Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A176.1773.834.83250.00486
50Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE1A167.0081.675.33248.67153
51Lutz RadomilTESPO Ž3B176.2072.405.40248.601005
52Kadlec JaroslavRONAL4A171.3376.674.67248.001206
53Stuchlík JakubSILNICE M3B172.8375.176.00248.001026
54Strauss VladimírSEPTIK5A162.2985.575.29247.861407
55Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A167.3379.835.00247.172106
56Svoboda AlešBASKET 2001A176.2570.755.75247.00174
57Zikmund MichalTESPO B1A170.5076.336.33246.83486
58Komárek FrantišekSK RUM2A170.0076.605.20246.60465
59Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A175.0071.506.00246.501026
60Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B172.8673.436.29246.29867
61Ruml TomášBASKET 1993A173.0073.206.00246.20465
62Jaroš JanKUPKOSPOL2A176.0070.174.50246.17666
63Diviš ZdenekAO KOSTĚNICE2A168.3376.675.00245.00603
64Fátor JiříHASIČI4B171.5773.296.71244.861047
65Lulek ČestmírTS HOŘICE4B176.0068.806.00244.80825
66Drápal MartinKOZINEC TEAM3A171.1473.575.29244.711047
67Prokop MilošVOS JIČÍN3B174.7170.005.00244.71867
68Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B175.8368.836.83244.67486
69Langr JakubKOZLÍCI A2A172.6771.507.33244.17486
70Vích MilošVOS JIČÍN3B170.2573.758.00244.00624
71Palm DominikMÚ HOŘICE2A171.0072.806.80243.80645
72Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A162.6781.004.17243.67846
73Chládek VáclavCHLADIČI2A165.6778.005.20243.67846
74Mejzlík JardaPRALES JIČÍN3A168.2575.254.50243.50804
75Bernard RadekSK RUM2A169.6773.677.33243.33243
76Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A166.8376.335.50243.171026
77Chládek VladimírCHLADIČI2A170.5072.505.50243.00666
78Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A171.0072.005.20243.000105
79Svoboda PetrHEKŤÁK A1A173.2969.714.86243.004107
80Zajíc MilošEXOTI3A170.6772.005.17242.67846
81Maška PavelSK RUM2A165.0077.003.67242.00063
82Görner JindřichTESPO B1A168.8073.204.40242.00465
83Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A169.3372.674.67242.00486
84Antoš JanKOZLÍCI B4B167.0074.506.00241.50444
85Novotný PetrKOZLÍCI A2A168.1773.335.83241.50756
86Rücker JiříEXOTI3A167.5773.295.57240.86867
87Marek JiříHEKŤÁK A1A170.1470.716.29240.86687
88Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE3B166.7573.006.50239.75624
89Novotný JaroslavSILNICE M3B166.2973.296.00239.57687
90Luňák MartinL-TEAM4A170.3368.678.67239.00846
91Jindřich Kulhánek ml.HEKŤÁK B3A164.6774.176.83238.831026
92Lacina JosefL-TEAM4A166.3372.505.00238.831026
93Bartoníček JakubHEKŤÁK B3A166.3372.176.50238.50846
94Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A162.7574.755.75237.50264
95Stracený JozefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A171.5066.007.50237.50444
96Holý AlešPRALES JIČÍN3A171.4365.865.71237.294107
97Šádek SvatoplukSK RUM2A171.4065.406.80236.80825
98Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B168.0068.435.43236.43687
99Špičák DavidKOZLÍCI A2A170.1766.177.67236.33666
100Havelka MartinSVARTES5A169.5766.718.14236.291407
101Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A171.3364.837.83236.17846
102Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A168.5767.295.00235.86867
103Jahelka PetrHASPOL3B160.8375.005.67235.83846
104Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.1766.677.00235.83666
105Veselý FrantišekBASKET 1993A165.5770.005.14235.57867
106Michal SkalskyPUPKÁČI4B167.0068.437.71235.431227
107Juriček TomášSPORTING HAVANA3B162.8372.508.00235.33666
108Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B172.0062.838.50234.83666
109Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A163.0071.716.14234.71867
110Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A168.8065.606.20234.400105
111Westfál OndřejDENICO4B162.7570.388.00233.131068
112Šedivý JiříKOZLÍCI B4B159.2573.757.25233.00624
113Něníček JiříHASIČI4B166.1466.716.86232.861227
114Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A163.5769.147.14232.711047
115Tomášek MichalCHLADIČI2A167.6065.007.80232.60645
116Goll MilanJCPRO4B162.1370.136.63232.251248
117Sedláček LiborTELECOM5A159.1773.007.50232.171026
118Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A162.0070.177.00232.170126
119Struna VáclavSVARTES5A165.8366.178.00232.001206
120Štefan LadislavSENIOR TEAM3B162.8069.007.60231.80465
121Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A164.0067.807.20231.800105
122Trčka PetrAO KOSTĚNICE2A160.3371.335.67231.67243
123Kochman ZdeněkRONAL4A161.3369.676.33231.00423
124Valnoha KarelJCPRO4B163.0067.868.86230.861047
125Holman TondaKUPKOSPOL2A160.6770.008.33230.67243
126Jahelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.8062.407.40230.20285
127Žďárský PetrSILNICE M3B164.8365.335.83230.17846
128Michálek JosefSPRING HOŘICE1A160.8069.207.40230.000105
129Radek BartoníčekHEKŤÁK B3A161.6768.007.33229.67243
130Hron MiroslavHEKŤÁK B3A160.6069.007.60229.60285
131Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A163.2966.146.71229.43867
132Stryhal JiříVOS JIČÍN3B167.0061.507.33228.502106
133Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A163.7564.506.00228.25534
134Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B162.8365.337.50228.17846
135*nikdo*TS HOŘICE4B161.5066.007.75227.50804
136Zívr LadislavHK BOREK4B161.0066.438.14227.43867
137Jón ZdeněkSPPAJN5A154.4072.607.20227.001005
138Jarolímek PavelJCPRO4B157.3869.637.00227.00888
139Otradovský ViktorSPOL TEAM4A157.5769.437.86227.001227
140Kulhánek JanTS HOŘICE4B163.5062.758.00226.25444
141Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A154.6771.008.00225.67063
142Král JanCROQUET TEAM4B162.5762.147.29224.711047
143Luboš ValešPUPKÁČI4B161.7162.717.57224.431047
144Matějka PatrikRONAL4A160.0064.006.33224.00603
145Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A160.8063.008.00223.80285
146Střihavka MilanRONAL4A156.8366.837.17223.67486
147Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A153.6768.676.83222.330126
148Vít GracíkHEKŤÁK B3A160.0062.337.33222.33063
149Martin ImlaufATRIUM4A158.0063.809.00221.80465
150Bednařík PavelLUKAVECKÁ 94A152.2969.437.86221.71867
151Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A157.0064.677.33221.670126
152Macák MiroslavRONAL4A156.7564.257.75221.00624
153Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B158.0061.679.00219.672106
154Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A157.8661.579.43219.43867
155Louma TomášSPOL TEAM4A160.1458.719.14218.864107
156Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A150.8068.005.80218.80645
157Fátor JaroslavHASIČI4B149.1468.717.14217.86687
158Tomášek DušanTS HOŘICE4B149.5068.178.00217.671026
159Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B155.8661.437.86217.294107
160*nikdo*SILNICE Ž4A152.7564.257.50217.00804
161Kovář JanHASIČI B5A154.8061.408.00216.20645
162Novotný VráťaN-TEAM5A152.7163.437.71216.141227
163Doležal MartinSK RUM2A159.3356.678.00216.00063
164Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A156.8359.009.17215.83666
165Pírek TomášKOZLÍCI B4B159.8355.6710.00215.50486
166Sehnal RomanHK BOREK4B153.2958.2911.00211.57867
167*nikdo*ATRIUM4A152.0059.508.75211.50804
168Černý PavelSPPAJN5A149.3361.509.83210.83846
169Fátor JosefHASIČI4B153.8357.008.50210.83666
170Jan KučeraHEKŤÁK B3A148.8062.007.20210.80285
171Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B155.4055.4010.80210.80465
172Maťátko JosefEXOTI3A153.0057.4310.14210.434107
173Dvořák KarelTESPO Ž3B153.8356.509.00210.33486
174Nožička MiroslavSPOL TEAM4A154.7155.2910.29210.004107
175Michal ŠafránekPUPKÁČI4B150.4059.408.20209.80285
176Miloš DanišATRIUM4A153.5055.0010.33208.50486
177Holý FrantišekPRALES JIČÍN3A150.4058.008.00208.400105
178Martin SaalATRIUM4A147.6760.506.67208.17666
179Milan ZátkoPOŠTA4B151.3356.5010.00207.83486
180Fátor MartinHASIČI B5A151.5755.7111.29207.291227
181Nosek MirekN-TEAM5A147.0059.8310.33206.83846
182Kupka MichalKUPKOSPOL2A152.3354.0011.67206.33063
183Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A149.1456.148.71205.292127
184Trník StěvaSMRKÁČI CHOMUTICE3B152.3352.6712.67205.00063
185Kubíček JiříDENICO4B147.7156.5710.14204.294107
186Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B144.5759.439.57204.003117
187Černý VlastimilBERUŠKY4A141.4362.438.00203.862127
188Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B141.8362.009.83203.832106
189Herbrych PetrVOS JIČÍN3B146.4056.009.60202.40465
190Körner VladimírHASIČI B5A145.8655.009.86200.86687
191Novák RostislavSPPAJN5A142.1456.2910.14198.43867
192Křivohlávek MichaolHASIČI B5A147.2951.0010.43198.29597
193Vojtěch BaliharATRIUM4A145.0052.2010.80197.200105
194Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.0054.339.67194.33666
195Křovina RadekSVARTES5A144.3349.1712.67193.500126
196Křovina AdamSVARTES5A140.6751.0010.17191.670126
197Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A138.0047.0013.40185.00825
198Medek DanielKOZLÍCI B4B125.2558.0011.75183.25264
199Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.8644.4312.00180.29687
200Franc JosefSPPAJN5A129.7149.4312.00179.142127
201Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A131.6746.3315.00178.00486
202Jan KrementákPUPKÁČI4B128.2048.6012.00176.800105
203Westfál KarelDENICO4B126.1350.2512.25176.380168
204*nikdo*ÚNORÁCI5A0.000.000.000.00084
205*nikdo*L-TEAM4A0.000.000.000.000168
206*nikdo*ZD DOBRÁ VODA3B0.000.000.000.00084
207*nikdo*PUPKÁČI4B0.000.000.000.00004
208*nikdo*KOZLÍCI B4B0.000.000.000.00084
209*nikdo*POŠTA4B0.000.000.000.00004
210*nikdo*HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A0.000.000.000.00084
211Nosek MirekN-TEAM5A147.0059.8310.33206.83846
212Černý VlastimilBERUŠKY4A144.1762.507.67206.672106
213Kupka MichalKUPKOSPOL2A145.5061.009.50206.50042
214Michal ŠafránekPUPKÁČI4B144.6760.678.67205.33063
215Martin SaalATRIUM4A147.8057.007.20204.80465
216Buben MilanHASPOL3B142.0061.008.00203.00021
217Novák RostislavSPPAJN5A143.6757.5010.00201.17666
218Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A150.0050.0011.00200.00021
219Rejmont MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A149.0050.009.00199.00021
220Kráčmar TomášSVARTES5A140.0057.007.00197.00021
221Kripner MartinRONAL4A130.0065.007.00195.00201
222Křovina RadekSVARTES5A146.2048.8012.20195.000105
223Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.0054.339.67194.33666
224Jan KučeraHEKŤÁK B3A143.3350.338.33193.67063
225Koňák MilanŠUTRMAN HOŘICE2A136.0056.0013.00192.00021
226Křovina AdamSVARTES5A140.6751.0010.17191.670126
227Křivohlávek MichaolHASIČI B5A144.8346.6711.00191.50486
228Fikar BořekSENIOR TEAM3B150.0041.0016.00191.00021
229Vojtěch BaliharATRIUM4A141.2546.0012.50187.25084
230Stránská MonikaKABRŇÁCI4A131.5054.0011.00185.50042
231Suchomel MichaelÚNORÁCI5A132.0053.0018.00185.00021
232Drška MilanSPOL TEAM4A133.0052.0013.00185.00021
233Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A138.0047.0013.40185.00825
234Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.8644.4312.00180.29687
235Medek DanielKOZLÍCI B4B122.6755.3313.67178.00063
236Jan KrementákPUPKÁČI4B132.0045.3313.33177.33063
237Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A134.8041.8016.20176.60285
238Franc JosefSPPAJN5A127.0048.1712.83175.170126
239Westfál KarelDENICO4B123.2046.0013.40169.200105
240Němec LadislavBASKET 1993A131.0034.0020.00165.00021
241Hloucal MartinHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A119.0039.0017.00158.00021
242Zamouřil PavelPOŠTA4B109.5037.5018.00147.00042
243Kulich VáclavSVARTES5A88.0053.0022.00141.00021
244Bútora MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A106.0034.0024.00140.00021
245Vondráček JiříTELECOM5A74.0022.0029.0096.00021

17. ročník TN 2019/2020 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Konopáčová LenkaSILNICE M3B174.00100.332.33274.33603
2Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B179.6782.673.17262.331026
3Loumová EvaBRADA Ž3A176.0077.334.00253.33423
4Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A181.2971.005.29252.291047
5Zachovalová JanaSILNICE Ž4A171.5076.504.83248.001206
6Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A167.6076.804.80244.40465
7Cvejnová RomanaSEPTIK5A172.6771.675.17244.331206
8Šafránková JanaBASKET 1993A175.0067.148.00242.141047
9Kupková KáťaKUPKOSPOL2A165.2073.605.80238.80825
10Nosková HelenaN-TEAM5A169.8066.406.00236.20825
11Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A169.5066.509.00236.001026
12Lacinová PavlínaL-TEAM4A166.8368.176.00235.001026
13Janďourková KateřinaBRADA Ž3A157.1477.714.14234.86687
14Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A161.1773.675.33234.83936
15Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A161.6766.176.83227.83666
16Voňková VeronikaBASKET 1993A158.8667.867.43226.71687
17Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A156.2065.405.00221.60465
18Fátorová JanaPOŠTA4B159.8059.009.60218.80465
19Pavlatová ZuzanaSILNICE M3B154.0062.006.20216.00465
20Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A156.0058.507.83214.50666
21Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A157.6055.8010.80213.40645
22Pristandová JitkaBRADA Ž3A155.4057.6010.00213.00285
23Vodnárková RenátaBERUŠKY4A149.7163.008.86212.710147
24Hermochová DanaÚNORÁCI5A154.8357.509.33212.331026
25Rückerová VěraTESPO Ž3B151.5059.838.33211.332106
26Portyšová DanaSEPTIK5A148.5761.719.29210.29867
27Paurová JitkaSILNICE Ž4A148.0061.717.57209.711047
28Černá IrenaBERUŠKY4A145.1461.008.43206.14687
29Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A152.2052.4011.00204.60285
30Škaloudová RadkaBRADA Ž3A146.3356.338.67202.672106
31Volfová AlenaKABRŇÁCI4A150.6752.0011.50202.672106
32Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A146.2056.2010.60202.40825
33Vosáhlová JanaPOŠTA4B142.8059.208.80202.00375
34Táborská RuthHK BOREK4B149.0052.509.67201.50666
35Kroupová TerezaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A151.0050.3311.17201.33576
36Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A143.2954.7110.43198.00687
37Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A143.4051.4011.60194.80465
38Králová AnnaCROQUET TEAM4B137.8655.009.71192.860147
39Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B139.7152.2910.29192.00687
40Jínová OksanaSEPTIK5A147.2944.0014.14191.29867
41Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A139.8649.4313.57189.29867
42Voráčková MaruškaN-TEAM5A134.5054.759.25189.25084
43Hermochová AnitaÚNORÁCI5A136.8348.8312.67185.67486
44Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B134.0051.1411.57185.141137
45Čapková JarmilaSPOL TEAM4A134.6750.3311.67185.002106
46Dvořáčková JanaN-TEAM5A131.6051.8012.60183.40285
47Podzimková JarmilaTELECOM5A133.4049.409.80182.80285
48Luňáková GabrielaL-TEAM4A126.6754.8311.50181.500126
49Zelinková HanaSILNICE Ž4A131.5749.4311.43181.000147
50Patková ZdeňkaTELECOM5A134.0046.0012.00180.00465
51Jónová IvanaSPPAJN5A136.3339.3316.33175.67243
52Hrušková IvaPOŠTA4B132.3341.3314.33173.670126
53Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A126.7545.2513.25172.00084
54Vondráčková RadkaTELECOM5A109.6756.6713.00166.33063
55Maťátková JanaTELECOM5A111.7544.0019.00155.75084
56Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A108.3345.3314.83153.670126
57Jónová IvanaSPPAJN5A136.3339.3316.33175.67243
58Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A126.7545.2513.25172.00084
59Vondráčková RadkaTELECOM5A109.6756.6713.00166.33063
60Maťátková JanaTELECOM5A118.0042.6717.33160.67063
61Fátorová AndreaHASIČI4B115.0042.0018.00157.00021
62Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A108.3345.3314.83153.670126
63Bagová LindaKOZLÍCI B4B101.0048.0021.00149.00021
64Balounová MartinaTELECOM5A107.0037.5022.00144.50042

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2019/11/12 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
Pro neodehrané zápasy zadej: -:-
Pro neodehrané zápasy např. TESPO A, řetězec pro hledání vypadá takto: -:- "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM2:8
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž2:8
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2020/09/0118:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A2020/02/1116:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B2020/09/0119:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN6:4
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL2:8
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE2:8
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI6:4
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM4:6
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO0:10
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M4:6
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM6:4
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA8:2
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM6:4
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž2:8
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž4:6
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM4:6
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM0:10
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL6:4
1182A2020/02/1516:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE4:6
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI4:6
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE8:2
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B0:10
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES4:6
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK4:6
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI8:2
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA10:0
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO6:4
1274B2020/01/2416:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1284B2020/02/2915:00KOZLÍCI BHK BOREK2:8
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY8:2
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL6:4
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI6:4
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM6:4
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL4:6
1343B2020/09/0120:00SILNICE MSPORTING HAVANA8:2
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN2:8
1371A2020/03/1021:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE6:4
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 1996:4
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž10:0
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE7:3
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL8:2
1442A2020/02/2716:00MÚ HOŘICEBRADA M4:6
1452A2020/02/2719:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM8:2
1461A2020/03/0618:00SPRING HOŘICEBASKET 2001:9
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE10:0
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A0:10
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B6:4
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM6:4
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI8:2
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM3:7
1554B2020/09/0121:00TS HOŘICEPUPKÁČI8:2
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B6:4
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž8:2
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 92:8
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM4:6
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA2:8
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž4:6
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1651A2020/09/0614:00KRČMA DĚTENICETESPO B6:4
1661A2020/09/0318:00TESPO ASPRING HOŘICE10:0
1671A2020/09/0319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE3:7
1681A2020/09/1117:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1693B2020/09/0320:00HASPOLSILNICE M6:4
1703A2020/09/0515:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM2:8
1713A2020/09/0317:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
1723A2020/09/0517:00BASKET 199EXOTI4:6
1732A2020/09/0518:00AO KOSTĚNICECHLADIČI8:2
1742A2020/09/0516:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1752A??????SK RUMMÚ HOŘICE-:-
1764B2020/09/0818:00DENICOTS HOŘICE6:4
1774B2020/09/0819:00PUPKÁČIHASIČI2:8
1784B2020/09/0820:00HK BOREKPOŠTA6:4
1794B2020/02/2720:00KOZLÍCI BJCPRO4:6
1802A2020/09/0821:00BRADA MKOZLÍCI A6:4
1815A2020/09/1017:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI1:9
1825A2020/09/1018:00SPPAJNÚNORÁCI10:0
1835A2020/09/1019:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1845A2020/09/1317:00TELECOMSVARTES4:6
1854B2020/09/1020:00CROQUET TEAMJCPRO0:10
1864B2020/09/1216:00HK BOREKDENICO8:2
1874B2020/09/1216:00KOZLÍCI BTS HOŘICE0:10
1884B2020/09/1217:00PUPKÁČIPOŠTA0:0
1894A2020/09/2019:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1904A2020/09/1218:00ATRIUML-TEAM10:0
1914A2020/09/1517:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1924A2020/09/1518:00SILNICE ŽRONAL6:4
1933B2020/09/2018:00SENIOR TEAMHASPOL-:-
1943B2020/09/1520:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M0:10
1953B2020/09/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN0:10
1963B2020/09/1717:00TESPO ŽSPORTING HAVANA6:4
1973A2020/09/1718:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN6:4
1983A2020/09/1719:00BRADA ŽBASKET 1994:6
1993A2020/09/1316:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI2:8
2003A2020/09/1720:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM10:0
2011A??????TESPO BFOTBAL HOŘICE-:-
2021A2020/09/1118:00HEKŤÁK ATESPO A4:6
2031A2020/09/1917:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE-:-
2041A2020/09/1918:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE-:-
2055A2020/09/1919:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM-:-
2062A2020/09/2217:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI-:-
2072A2020/09/2218:00KOZLÍCI ASK RUM-:-
2085A2020/09/2219:00ÚNORÁCISEPTIK-:-
2092A2020/09/2220:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL-:-
2105A2020/09/2221:00N-TEAMHASIČI B-:-
2112A2020/09/2417:00BRADA MAO KOSTĚNICE-:-
2125A2020/09/2418:00SVARTESSPPAJN-:-
2134B2020/09/2419:00HASIČICROQUET TEAM-:-
2144B2020/09/2420:00TS HOŘICEHK BOREK-:-
2154B2020/03/1221:00JCPROPUPKÁČI2:8
2164B2020/09/2421:00POŠTAKOZLÍCI B-:-
2174A2020/09/2615:00SPOL TEAMKABRŇÁCI-:-
2184A2020/09/2616:00RONALLUKAVECKÁ 9-:-
2194A2020/09/2510:00L-TEAMSILNICE Ž0:10
2204A2020/09/2617:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM-:-

17. ročník TN 2019/2020

Kdo má nebo nemá zaplaceno, naleznete v seznamu přihlášených.

17. ročník TN 2019/2020 – rozlosování

Změny v rozlosování jsou u konce!!!

Rozlosování 17. ročníku TN, je oficiální. Najdete ho jak v kalendáři, tak jako PDF odkaz pod tímto textem.

17. ročník TN rozpis utkání (155.7 KiB) 18.9.2020

Změny v rozlosování k datu 6.11.2019:
(změny po 6.11.2019 se v této tabulce již neprojeví!!!)

u. l. datum h. domácí hosté z data z h.
9 4A 07.11.2019 20 SILNICE Ž HOŘICKÉ STROJÍRNY A 15.11.2019 18
10 4A 12.11.2019 16 KABRŇÁCI RONAL 15.11.2019 19
11 4A 19.11.2019 20 LUKAVECKÁ 9 L-TEAM 15.11.2019 20
16 4A 21.11.2019 20 L-TEAM KABRŇÁCI 19.11.2019 20
21 3A 26.11.2019 18 SKP HRADEC KRÁLOVÉ BASKET 199 26.11.2019 17
22 3A 14.01.2020 20 PRALES JIČÍN BRADA Ž 26.11.2019 18
28 1A 21.11.2019 21 KRČMA DĚTENICE HEKŤÁK A 28.11.2019 20
30 5A 30.11.2019 17 SPPAJN HASIČI B 29.11.2019 18
31 5A 29.11.2019 18 ÚNORÁCI SVARTES 29.11.2019 19
32 5A 29.11.2019 19 SEPTIK N-TEAM 29.11.2019 20
34 4A 10.12.2019 20 KABRŇÁCI HOŘICKÉ STROJÍRNY A 03.12.2019 16
35 4B 03.12.2019 19 TS HOŘICE POŠTA 03.12.2019 17
37 4B 03.12.2019 17 DENICO JCPRO 03.12.2019 19
38 4A 29.11.2019 20 BERUŠKY L-TEAM 03.12.2019 20
43 4A 03.12.2019 20 SPOL TEAM RONAL 06.12.2019 17
57 2A 22.11.2019 17 AO KOSTĚNICE SK RUM 13.12.2019 17
59 2A 12.12.2019 16 BRADA M KUPKOSPOL 13.12.2019 19
60 2A 13.12.2019 19 KOZLÍCI A CHLADIČI 13.12.2019 20
89 4B 25.01.2020 18 HK BOREK PUPKÁČI 18.01.2020 19
90 3B 25.01.2020 19 HASPOL SPORTING HAVANA 18.01.2020 20
124 5A 13.02.2020 17 HASIČI B ÚNORÁCI 11.02.2020 20
135 3B 11.02.2020 20 TESPO Ž SENIOR TEAM 20.02.2020 19
136 3B 20.02.2020 19 ZD DOBRÁ VODA VOS JIČÍN 20.02.2020 20
150 5A 05.03.2020 16 SVARTES HASIČI B 03.03.2020 19
151 5A 03.03.2020 19 ÚNORÁCI TELECOM 03.03.2020 20
178 4B 20.03.2020 18 HK BOREK POŠTA 20.03.2020 17
179 4B 20.03.2020 17 KOZLÍCI B JCPRO 20.03.2020 18
181 5A 26.03.2020 16 HASIČI B SKK HOŘICE – JUNIOŘI 24.03.2020 17

17. ročník turnaje neregistrovaných 2019/2020

Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 17. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 27.10.2019.

Po 10 letech navyšujeme startovné o 200 Kč na 2.700,- Kč.

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.

17. ročník TN pozvánka (93.9 KiB) 2.10.2019


17. ročník TN rozpis utkání (155.7 KiB) 18.9.2020

Přihláška
Seznam přihlášených