Rubrika 3. Turnaje, přebory

18. ročník turnaje dvojic na 120 HS

3.5.2022 Turnaj skončil. Ve výsledcích naleznete kompletní stupně vítězů. O ceny se hlaste na e-mail: tulkavojtech@seznam.cz
15.3.2022 Srdečně Vás zveme na 18. ročník turnaje dvojic, v kategorii 120 hodů sdružených registrovaných a neregistrovaných hráčů. Turnaj začíná 29.3.2022 a končí 24.4.2022. Volné termíny naleznete pokud zobrazíte celý článek.
Objednávky na e-mail: tulkavojtech@seznam.cz nebo na mob.: 605 187 913.

 

18. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (90.3 KiB) 3.5.2022

18. ročník-turnaj-dvojic-pozvánka (630.9 KiB) 18.3.2022

16. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (123.1 KiB) 10.5.2019

15. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (134.1 KiB) 14.5.2018

Nejstarší účastníci 18.ročníku turnaje přijeli z dalekého Rýmařova. Paní Jurášová Alena a pan Heisig Rudolf, ne fotkách ve žlutém. Vedle nich Martina Hrdinová ve dvojici s Vojtěchem Pecinou.

Celý článek »

Radek Kroupa – krajským přeborníkem

Radek Kroupa se v Trutnově stal přeborníkem Královehradecké kraje.

P.JménoOddílPlnéDor.Ch.Celkem
1.Kroupa RadekSKK Hořice3772151592
2.Sobčák OndřejSKK Náchod3971854582
3.Plšek MarekLokomotiva Trutnov3792001579
4.Petera RobertSKK Třebechovice3672015568
5.Rolf MichalSKK Vrchlabí3811873568
6.Tichý AlešSKK Náchod3632015564
7.Čihák MartinStart Rychnov n.Kn.3771843561
8.Mrkos OndřejTJ Červený Kostelec3641953559
9.Louda PavelSKK Jičín3651914556
10.Trýzna LukášSKK Vrchlabí3452075552
11.Tulka VojtěchSKK Hořice3591923551
12.Kvapil MilošSKK Třebechovice3741769550
13.Balcar DanielTJ Červený Kostelec37417014544
14.Dymák PavelSK Solnice3611824543
15.Píč PavelSK Solnice3611813542
16.Doucha JiříSKK Náchod3811568537
17.Schuster ŠtěpánTJ Červený Kostelec3801515531
18.Nálevka MiroslavSKK Hořice3501767526
19.Bartoníček MartinSKK Hořice36016410524
20.Veigl MilošLokomotiva Trutnov3381745512
21.Babka ZdeněkLokomotiva Trutnov36214411506
22.Šmída VáclavKK Smiřice37112910500
23.Blažej LukášTJ Dvůr Králové3521479499
24.Pavlata TomášSKK Jičín3471488495

KMJ – senioři Hořice 29.1.2022

Krajské přebory jednotlivci - senioři Hořice 29.1.2022 (73.1 KiB) 29.1.2022

pJménoOddílplnédor.ch.celkem
1.Králíček JanKK Dobruška3701806550
2.Kašpar JindřichTJ Č.Kostelec3561878543
3.Nosek JarmilTJ Uragán Milovice3591836542
4.Hrycík PetrKK Josefov36017410534
5.Kratochvíl KarelTJ Loko.Trutnov3621718533
6.Řehák VladimírSKK Jičín3761566532
7.Janko PavelTJ Č.Kostelec3631685531
8.Škoda JiříTJ Loko.Trutnov3401907530
9.Slavík KarelTJ Loko.Trutnov3651645529
10.Richter VítTJ Start Rychnov3461823528
11.Včeliš MiroslavTJ Uragán Milovice39213215524
12.Linhart PetrTJ Č.Kostelec3441771521
13.Pardubský JosefSKP H.Králové3651527517
14.Krsek OldřichTJ Start Rychnov3571586515
15.Kukla VáclavTJ Loko.Trutnov37214113513
16.Hažva JaroslavKK Zálabák Smiřice3651449509
17.Doucha JiříSKK Náchod34815511503
18.Čapek JiříSKK Jičín3301615491
19.Novotný JindřichSKK Hořice3451418486
20.Gutler JaroslavSKP H.Králové32414911473
21.Vejdělek VáclavSKK Vrchlabí3381349472
22.Rychtář JosefSKK Vrchlabí3381249462
23.Vošvrda MilanSKK Č.Meziříčí32114016461
24.Zahálka ZdeněkTřebechovice0

 

Okresní přebor mužů 8.1.2022 Jičín

p.JménoOddílpdChC
1.Martin HAŽVASKK Hořice3842302614
2.Radek KROUPASKK Hořice3812000581
3.Pavel LOUDASKK Jičín3791962575
4.Miroslav NÁLEVKASKK Hořice3941817575
5.Martin BARTONÍČEKSKK Hořice3951718566
6.Tomáš PAVLATASKK Jičín3671848551
7.Vojtěch TULKASKK Hořice3451991544
8.Jaroslav SOUKUPSKK Jičín3551858540
9.Agaton PLAŇANSKÝSKK Jičín38715012537
10.Pavel KAANSKK Jičín3591763535
11.Lukáš KOSTKAMilovice3691648533
12.Luboš KOLAŘÍKSKK Jičín3671577524
13.Ivan VONDRÁČEKSKK Hořice3531647517
14.Jaromír ERLEBACHNová Paka35414715501
15.Martin VČELIŠMilovice34613910485
16.Jiří HAKLBřezovice35612913485

Okresní přebor dorostenců 8.1.2022 Hořice

pJménoOddílpdúc
1Šuda MatějSKK Jičín3661598525
2Bajer JanTJ Nová Paka3531457498
3Bureš RobinSKK Jičín3381577495
4Košťál OndřejSKK Hořice36912415493

Okresní přebor seniorů 8.1.2022 Hořice

pJménoOddílpdúc
1Čapek JiříSKK Jičín37517110546
2Řehák VladimírSKK Jičín3611629523
3Nosek JarmilTJ Uragán Milovice3411618502
4Včeliš MiroslavTJ Uragán Milovice35714110498
5Novotný JindřichSKK Hořice3291479476
6Fajfer JaroslavTJ Sokol Nová Paka33613512471
7Pavlata VladimírSKK Jičín34611117457
8Beyr PavelTJ Sokol Nová Paka33811118449
9Řeháček VladimírSKK Jičín29213711429
10Čermák FrantišekSKK Jičín31211227424

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Jednotlivci celkem 4.+5.9.2021

p.JmenoDruzstvoc1c2chcc1+c2
1Šilhavý MichalBedřich Rokycany3142933607
2Zaňka DavidŠkoda Auto Kvasiny2803020582
3Fürst MartinBedřich Rokycany2832982581
4Svrček PetrStřechy Vaňous2822766558
5Měkota ZdeněkBasket Hořice3122454557
6Vavera DavidTJ Sokol Nové Veselí27627911555
7Švamberg MiroslavBasket Hořice2782700548
8Šívr DušanPacoši Slavonice2812678548
9Jírovec MartinSokol Velenice2732735546
10Macků AlešYakuza Dačice2722709542
11Pech VladimírTESPO Hořice2782605538
12Kadrnoška MiroslavBKO Tým2822544536
13Kratochvíl MartinFernet Libice2612756536
14Šístek PetrUzel Přerov2812537534
15Procházka VáclavTESPO Hořice2722604532
16Mrlina VladimírChasa Ratiboř2632689531
17Kejzlar JaroslavŠkoda Auto Kvasiny2622684530
18Svoboda LiborBKO Tým25227813530
19Černý TomášBasket Hořice2542747528
20Nešický JiříStřechy Vaňous2662627528
21Neužil TomášYakuza Dačice26226613528
22Rak JosefStřechy Vaňous27425212526
23Kadlec LudvíkYakuza Dačice2722536525
24Frait PavelTESPO Hořice26525910524
25Pešák DavidPacoši Slavonice2792455524
26Smrčka LukášKlub u Kořena Dačice26725513522
27Grobelný PatrikChasa Ratiboř2542667520
28Koblasa MilanŠkoda Auto Kvasiny27124911520
29Sotolář LubošPostup2572616518
30Šlambera JakubTESPO Hořice2592595518
31Děckuláček MilanChasa Ratiboř25725911516
32Slíva DavidLichnováci25026613516
33Pecha LukášKlub u Kořena Dačice27124511516
34Bártů DavidBKO Tým2392769515
35Kakáč PavelPostup26525011515
36Opěla JanLichnováci28223010512
37Stojkovič TomášPostup27423712511
38Hrubý MartinPostup25925114510
39Deyssig PetrTJ Sokol Nové Veselí26824013508
40Jindra PatrikPacoši Slavonice25325212505
41Jizba MiroslavSokol Velenice24126312504
42Benýr LadislavBedřich Rokycany2652394504
43Trávníček MilanBKO Tým2542489502
44Vrkoč ZdeněkTJ Sokol Nové Veselí24325411497
45Křupala VlastimilUzel Přerov22127314494
46Dobeš JosefUzel Přerov24424812492
47Šuhaj JanPacoši Slavonice24924312492
48Dusbaba MilanŠkoda Auto Kvasiny26922210491
49Kopecký MilanStřechy Vaňous23825014488
50Vrba MiroslavChasa Ratiboř25523311488
51Hnilica FrantišekUzel Přerov24224610488
52Jizba RomanSokol Velenice2452349479
53Vlček MiroslavTJ Sokol Nové Veselí21925511474
54Brňák DrahoslavLichnováci23722710464
55Vojtíšek JiříKlub u Kořena Dačice23123015461
56Pazderka VladimírKlub u Kořena Dačice21323914452
57Vejborný FrantišekFernet Libice25219320445
58Macků LukášYakuza Dačice23219927431
59Maňásek JiříLichnováci21520521420
60Šilhavý LadislavBedřich Rokycany02823282
61Nekvasilová JaroslavaBrada M28205282
62Šmerda JanA jeto "A" Blansko27805278
63Zbíral OldřichCtirad Troubsko **27701277
64Kratochvílová BohumilaFernet Libice26804268
65Zajíc MichaelLihový kopec26506265
66Svěrák MilanCtirad Troubsko **26300263
67Vrťátko PavelBasket Hořice02575257
68Hrnčíř PavelISOTRA Team25602256
69Stanovský VítězslavISOTRA Team25004250
70Sedlák RomanA je "to" Knínice25005250
71Veselý RomanBedřich Rokycany24904249
72Kubek PavelA je "to" Knínice24908249
73Vávra JanBrada M24803248
74Novák MichalFernet Libice02477247
75Větrovský JiříLihový kopec24709247
76Kratochvíl MatyášFernet Libice02461246
77Sládek RobertSokol Velenice24604246
78Karásek JanA je "to" Knínice24406244
79Turek TomášCtirad Troubsko **24304243
80Svoboda AlešBasket Hořice24309243
81Lingr JiříBrada M23903239
82Stanovský JakubISOTRA Team23905239
83Brtníček ZdeněkA jeto "A" Blansko23605236
84Stejskalová IvanaA jeto "A" Blansko23603236
85Ferdan AntonínA je "to" Knínice23607236
86Kužel PavelLihový kopec23405234
87Zajíc JanLihový kopec23306233
88Čermák JanKaliči Choltice23304233
89Čermák FilipKaliči Choltice23308233
90Stavař ErichISOTRA Team230010230
91Janousek PetrSokol Velenice02299229
92Čermák MartinKaliči Choltice22805228
93Barták JosefKaliči Choltice223011223
94Holub RadekFernet Libice22209222
95Svěrák AlešCtirad Troubsko **21808218
96Kumstat PetrA jeto "A" Blansko21208212
97Pristanda JaroslavBrada M209011209

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Celkové výsledky družstva

p.DruzstvoP1D1C1P2D2C2PcDcC1+c2
1Bedřich Rokycany7313801111730382111214617622223
2Basket Hořice7443431087702344104614466872133
3Škoda Auto Kvasiny7173651082717324104114346892123
4TESPO Hořice7433311074722316103814656472112
5Střechy Vaňous7383221060697343104014356652100
6BKO Tým7302971027692364105614226612083
7Pacoši Slavonice7433191062727280100714705992069
8Chasa Ratiboř7043251029698328102614026532055
9Postup720335105571728299914376172054
10TJ Sokol Nové Veselí6823241006704324102813866482034
11Yakuza Dačice708330103870128798814096172026
12Uzel Přerov704284988705315102014095992008
13Sokol Velenice675330100571128899913866182004
14Fernet Libice693310100365930296113526121964
15Klub u Kořena Dačice69428898269627396913905611951
16Lichnováci69429098464128792813355771912
17Ctirad Troubsko **69630510010006963051001
18Lihový kopec697282979000697282979
19A je "to" Knínice700279979000700279979
20Brada M681297978000681297978
21ISOTRA Team674301975000674301975
22A jeto "A" Blansko637325962000637325962
23Kaliči Choltice649268917000649268917

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Los neděle 5.9.2021

časdraha 1.draha 2.draha 3.draha 4.
8:00Fernet Libice/1Uzel Přerov/1Lichnováci/1Klub u Kořena Dačice/1
8:30Klub u Kořena Dačice/2Fernet Libice/2Uzel Přerov/2Lichnováci/2
9:00Lichnováci/3Klub u Kořena Dačice/3Fernet Libice/3Uzel Přerov/3
9:30Uzel Přerov/4Lichnováci/4Klub u Kořena Dačice/4Fernet Libice/4
10:00Chasa Ratiboř/1BKO Tým/1TJ Sokol Nové Veselí/1Sokol Velenice/1
10:30Sokol Velenice/2Chasa Ratiboř/2BKO Tým/2TJ Sokol Nové Veselí/2
11:00TJ Sokol Nové Veselí/3Sokol Velenice/3Chasa Ratiboř/3BKO Tým/3
11:30BKO Tým/4TJ Sokol Nové Veselí/4Sokol Velenice/4Chasa Ratiboř/4
12:00Pacoši Slavonice/1Střechy Vaňous/1Postup/1Yakuza Dačice/1
12:30Yakuza Dačice/2Pacoši Slavonice/2Střechy Vaňous/2Postup/2
13:00Postup/3Yakuza Dačice/3Pacoši Slavonice/3Střechy Vaňous/3
13:30Střechy Vaňous/4Postup/4Yakuza Dačice/4Pacoši Slavonice/4
14:00Bedřich Rokycany/1Basket Hořice/1Škoda Auto Kvasiny/1TESPO Hořice/1
14:30TESPO Hořice/2Bedřich Rokycany/2Basket Hořice/2Škoda Auto Kvasiny/2
15:00Škoda Auto Kvasiny/3TESPO Hořice/3Bedřich Rokycany/3Basket Hořice/3
15:30Basket Hořice/4Škoda Auto Kvasiny/4TESPO Hořice/4Bedřich Rokycany/4

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Sobota konečné výsledky.

p.DružstvoPlc1Doc1Chc1Celk1
1Bedřich Rokycany73138071111
2Basket Hořice744343131087
3Škoda Auto Kvasiny717365131082
4TESPO Hořice743331161074
5Pacoši Slavonice743319201062
6Střechy Vaňous738322211060
7Postup720335151055
8Yakuza Dačice708330251038
9Chasa Ratiboř704325181029
10BKO Tým730297211027
11TJ Sokol Nové Veselí682324241006
12Sokol Velenice675330211005
13Fernet Libice693310291003
14Ctirad Troubsko696305131001
15Uzel Přerov70428425988
16Lichnováci69429034984
17Klub u Kořena Dačice69428822982
18Lihový kopec69728226979
19A je "to" Knínice70027926979
20Brada M68129722978
21ISOTRA Team67430121975
22A jeto "A" Blansko63732521962
23Kaliči Choltice64926828917