Rubrika 3. Turnaje, přebory

Okresní přebor mužů 8.1.2022 Jičín

p.JménoOddílpdChC
1.Martin HAŽVASKK Hořice3842302614
2.Radek KROUPASKK Hořice3812000581
3.Pavel LOUDASKK Jičín3791962575
4.Miroslav NÁLEVKASKK Hořice3941817575
5.Martin BARTONÍČEKSKK Hořice3951718566
6.Tomáš PAVLATASKK Jičín3671848551
7.Vojtěch TULKASKK Hořice3451991544
8.Jaroslav SOUKUPSKK Jičín3551858540
9.Agaton PLAŇANSKÝSKK Jičín38715012537
10.Pavel KAANSKK Jičín3591763535
11.Lukáš KOSTKAMilovice3691648533
12.Luboš KOLAŘÍKSKK Jičín3671577524
13.Ivan VONDRÁČEKSKK Hořice3531647517
14.Jaromír ERLEBACHNová Paka35414715501
15.Martin VČELIŠMilovice34613910485
16.Jiří HAKLBřezovice35612913485

Okresní přebor dorostenců 8.1.2022 Hořice

pJménoOddílpdúc
1Šuda MatějSKK Jičín3661598525
2Bajer JanTJ Nová Paka3531457498
3Bureš RobinSKK Jičín3381577495
4Košťál OndřejSKK Hořice36912415493

Okresní přebor seniorů 8.1.2022 Hořice

pJménoOddílpdúc
1Čapek JiříSKK Jičín37517110546
2Řehák VladimírSKK Jičín3611629523
3Nosek JarmilTJ Uragán Milovice3411618502
4Včeliš MiroslavTJ Uragán Milovice35714110498
5Novotný JindřichSKK Hořice3291479476
6Fajfer JaroslavTJ Sokol Nová Paka33613512471
7Pavlata VladimírSKK Jičín34611117457
8Beyr PavelTJ Sokol Nová Paka33811118449
9Řeháček VladimírSKK Jičín29213711429
10Čermák FrantišekSKK Jičín31211227424

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Jednotlivci celkem 4.+5.9.2021

p.JmenoDruzstvoc1c2chcc1+c2
1Šilhavý MichalBedřich Rokycany3142933607
2Zaňka DavidŠkoda Auto Kvasiny2803020582
3Fürst MartinBedřich Rokycany2832982581
4Svrček PetrStřechy Vaňous2822766558
5Měkota ZdeněkBasket Hořice3122454557
6Vavera DavidTJ Sokol Nové Veselí27627911555
7Švamberg MiroslavBasket Hořice2782700548
8Šívr DušanPacoši Slavonice2812678548
9Jírovec MartinSokol Velenice2732735546
10Macků AlešYakuza Dačice2722709542
11Pech VladimírTESPO Hořice2782605538
12Kadrnoška MiroslavBKO Tým2822544536
13Kratochvíl MartinFernet Libice2612756536
14Šístek PetrUzel Přerov2812537534
15Procházka VáclavTESPO Hořice2722604532
16Mrlina VladimírChasa Ratiboř2632689531
17Kejzlar JaroslavŠkoda Auto Kvasiny2622684530
18Svoboda LiborBKO Tým25227813530
19Černý TomášBasket Hořice2542747528
20Nešický JiříStřechy Vaňous2662627528
21Neužil TomášYakuza Dačice26226613528
22Rak JosefStřechy Vaňous27425212526
23Kadlec LudvíkYakuza Dačice2722536525
24Frait PavelTESPO Hořice26525910524
25Pešák DavidPacoši Slavonice2792455524
26Smrčka LukášKlub u Kořena Dačice26725513522
27Grobelný PatrikChasa Ratiboř2542667520
28Koblasa MilanŠkoda Auto Kvasiny27124911520
29Sotolář LubošPostup2572616518
30Šlambera JakubTESPO Hořice2592595518
31Děckuláček MilanChasa Ratiboř25725911516
32Slíva DavidLichnováci25026613516
33Pecha LukášKlub u Kořena Dačice27124511516
34Bártů DavidBKO Tým2392769515
35Kakáč PavelPostup26525011515
36Opěla JanLichnováci28223010512
37Stojkovič TomášPostup27423712511
38Hrubý MartinPostup25925114510
39Deyssig PetrTJ Sokol Nové Veselí26824013508
40Jindra PatrikPacoši Slavonice25325212505
41Jizba MiroslavSokol Velenice24126312504
42Benýr LadislavBedřich Rokycany2652394504
43Trávníček MilanBKO Tým2542489502
44Vrkoč ZdeněkTJ Sokol Nové Veselí24325411497
45Křupala VlastimilUzel Přerov22127314494
46Dobeš JosefUzel Přerov24424812492
47Šuhaj JanPacoši Slavonice24924312492
48Dusbaba MilanŠkoda Auto Kvasiny26922210491
49Kopecký MilanStřechy Vaňous23825014488
50Vrba MiroslavChasa Ratiboř25523311488
51Hnilica FrantišekUzel Přerov24224610488
52Jizba RomanSokol Velenice2452349479
53Vlček MiroslavTJ Sokol Nové Veselí21925511474
54Brňák DrahoslavLichnováci23722710464
55Vojtíšek JiříKlub u Kořena Dačice23123015461
56Pazderka VladimírKlub u Kořena Dačice21323914452
57Vejborný FrantišekFernet Libice25219320445
58Macků LukášYakuza Dačice23219927431
59Maňásek JiříLichnováci21520521420
60Šilhavý LadislavBedřich Rokycany02823282
61Nekvasilová JaroslavaBrada M28205282
62Šmerda JanA jeto "A" Blansko27805278
63Zbíral OldřichCtirad Troubsko **27701277
64Kratochvílová BohumilaFernet Libice26804268
65Zajíc MichaelLihový kopec26506265
66Svěrák MilanCtirad Troubsko **26300263
67Vrťátko PavelBasket Hořice02575257
68Hrnčíř PavelISOTRA Team25602256
69Stanovský VítězslavISOTRA Team25004250
70Sedlák RomanA je "to" Knínice25005250
71Veselý RomanBedřich Rokycany24904249
72Kubek PavelA je "to" Knínice24908249
73Vávra JanBrada M24803248
74Novák MichalFernet Libice02477247
75Větrovský JiříLihový kopec24709247
76Kratochvíl MatyášFernet Libice02461246
77Sládek RobertSokol Velenice24604246
78Karásek JanA je "to" Knínice24406244
79Turek TomášCtirad Troubsko **24304243
80Svoboda AlešBasket Hořice24309243
81Lingr JiříBrada M23903239
82Stanovský JakubISOTRA Team23905239
83Brtníček ZdeněkA jeto "A" Blansko23605236
84Stejskalová IvanaA jeto "A" Blansko23603236
85Ferdan AntonínA je "to" Knínice23607236
86Kužel PavelLihový kopec23405234
87Zajíc JanLihový kopec23306233
88Čermák JanKaliči Choltice23304233
89Čermák FilipKaliči Choltice23308233
90Stavař ErichISOTRA Team230010230
91Janousek PetrSokol Velenice02299229
92Čermák MartinKaliči Choltice22805228
93Barták JosefKaliči Choltice223011223
94Holub RadekFernet Libice22209222
95Svěrák AlešCtirad Troubsko **21808218
96Kumstat PetrA jeto "A" Blansko21208212
97Pristanda JaroslavBrada M209011209

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Celkové výsledky družstva

p.DruzstvoP1D1C1P2D2C2PcDcC1+c2
1Bedřich Rokycany7313801111730382111214617622223
2Basket Hořice7443431087702344104614466872133
3Škoda Auto Kvasiny7173651082717324104114346892123
4TESPO Hořice7433311074722316103814656472112
5Střechy Vaňous7383221060697343104014356652100
6BKO Tým7302971027692364105614226612083
7Pacoši Slavonice7433191062727280100714705992069
8Chasa Ratiboř7043251029698328102614026532055
9Postup720335105571728299914376172054
10TJ Sokol Nové Veselí6823241006704324102813866482034
11Yakuza Dačice708330103870128798814096172026
12Uzel Přerov704284988705315102014095992008
13Sokol Velenice675330100571128899913866182004
14Fernet Libice693310100365930296113526121964
15Klub u Kořena Dačice69428898269627396913905611951
16Lichnováci69429098464128792813355771912
17Ctirad Troubsko **69630510010006963051001
18Lihový kopec697282979000697282979
19A je "to" Knínice700279979000700279979
20Brada M681297978000681297978
21ISOTRA Team674301975000674301975
22A jeto "A" Blansko637325962000637325962
23Kaliči Choltice649268917000649268917

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Los neděle 5.9.2021

časdraha 1.draha 2.draha 3.draha 4.
8:00Fernet Libice/1Uzel Přerov/1Lichnováci/1Klub u Kořena Dačice/1
8:30Klub u Kořena Dačice/2Fernet Libice/2Uzel Přerov/2Lichnováci/2
9:00Lichnováci/3Klub u Kořena Dačice/3Fernet Libice/3Uzel Přerov/3
9:30Uzel Přerov/4Lichnováci/4Klub u Kořena Dačice/4Fernet Libice/4
10:00Chasa Ratiboř/1BKO Tým/1TJ Sokol Nové Veselí/1Sokol Velenice/1
10:30Sokol Velenice/2Chasa Ratiboř/2BKO Tým/2TJ Sokol Nové Veselí/2
11:00TJ Sokol Nové Veselí/3Sokol Velenice/3Chasa Ratiboř/3BKO Tým/3
11:30BKO Tým/4TJ Sokol Nové Veselí/4Sokol Velenice/4Chasa Ratiboř/4
12:00Pacoši Slavonice/1Střechy Vaňous/1Postup/1Yakuza Dačice/1
12:30Yakuza Dačice/2Pacoši Slavonice/2Střechy Vaňous/2Postup/2
13:00Postup/3Yakuza Dačice/3Pacoši Slavonice/3Střechy Vaňous/3
13:30Střechy Vaňous/4Postup/4Yakuza Dačice/4Pacoši Slavonice/4
14:00Bedřich Rokycany/1Basket Hořice/1Škoda Auto Kvasiny/1TESPO Hořice/1
14:30TESPO Hořice/2Bedřich Rokycany/2Basket Hořice/2Škoda Auto Kvasiny/2
15:00Škoda Auto Kvasiny/3TESPO Hořice/3Bedřich Rokycany/3Basket Hořice/3
15:30Basket Hořice/4Škoda Auto Kvasiny/4TESPO Hořice/4Bedřich Rokycany/4

MČR neregistrovaných Hořice 4.-5.9.2021

Sobota konečné výsledky.

p.DružstvoPlc1Doc1Chc1Celk1
1Bedřich Rokycany73138071111
2Basket Hořice744343131087
3Škoda Auto Kvasiny717365131082
4TESPO Hořice743331161074
5Pacoši Slavonice743319201062
6Střechy Vaňous738322211060
7Postup720335151055
8Yakuza Dačice708330251038
9Chasa Ratiboř704325181029
10BKO Tým730297211027
11TJ Sokol Nové Veselí682324241006
12Sokol Velenice675330211005
13Fernet Libice693310291003
14Ctirad Troubsko696305131001
15Uzel Přerov70428425988
16Lichnováci69429034984
17Klub u Kořena Dačice69428822982
18Lihový kopec69728226979
19A je "to" Knínice70027926979
20Brada M68129722978
21ISOTRA Team67430121975
22A jeto "A" Blansko63732521962
23Kaliči Choltice64926828917

MČR – neregistrovaní, Hořice 27-28.9.2020

MČR - neregistrovaní 2020 los

Neděle 27.9.2020
Do hledat zadej jméno družstva: "TESPO Hořice"
časdráhadružstvohráč
08:001TESPO Hořice
08:002Brada M
08:003Sokol Velenice
08:004Lihový kopec
08:301Lihový kopec
08:302TESPO Hořice
08:303Brada M
08:304Sokol Velenice
09:001Sokol Velenice
09:002Lihový kopec
09:003TESPO Hořice
09:004Brada M
09:301Brada M
09:302Sokol Velenice
09:303Lihový kopec
09:304TESPO Hořice
10:001Basket Hořice
10:002Kaliči Choltice
10:003Škoda Auto Kvasiny
10:004A je "to" Knínice
10:301A je "to" Knínice
10:302Basket Hořice
10:303Kaliči Choltice
10:304Škoda Auto Kvasiny
11:001Škoda Auto Kvasiny
11:002A je "to" Knínice
11:003Basket Hořice
11:004Kaliči Choltice
11:301Kaliči Choltice
11:302Škoda Auto Kvasiny
11:303A je "to" Knínice
11:304Basket Hořice
12:001Yakuza Dačice
12:002Lazaři Dačice
12:003Pro Resale
12:004Ctirad Troubsko
12:301Ctirad Troubsko
12:302Yakuza Dačice
12:303Lazaři Dačice
12:304Pro Resale
13:001Pro Resale
13:002Ctirad Troubsko
13:003Yakuza Dačice
13:004Lazaři Dačice
13:301Lazaři Dačice
13:302Pro Resale
13:303Ctirad Troubsko
13:304Yakuza Dačice
14:001A jeto "A"
14:002Postup
14:003Klub u Kořena Dačice
14:004Uzel Přerov
14:301Uzel Přerov
14:302A jeto "A"
14:303Postup
14:304Klub u Kořena Dačice
15:001Klub u Kořena Dačice
15:002Uzel Přerov
15:003A jeto "A"
15:004Postup
15:301Postup
15:302Klub u Kořena Dačice
15:303Uzel Přerov
15:304A jeto "A"
16:001Lamont Rýmařov
16:002Lichnováci
16:003Pacoši Slavonice
16:004BKO Tým
16:301BKO Tým
16:302Lamont Rýmařov
16:303Lichnováci
16:304Pacoši Slavonice
17:001Pacoši Slavonice
17:002BKO Tým
17:003Lamont Rýmařov
17:004Lichnováci
17:301Lichnováci
17:302Pacoši Slavonice
17:303BKO Tým
17:304Lamont Rýmařov
18:001Fernet Libice
18:002Bedřich Rokycany
18:003Chasa Ratiboř
18:004P-Team Slavičín
18:301Camo Slavičín
18:302Fernet Libice
18:303Bedřich Rokycany
18:304Chasa Ratiboř
19:001P-Team Slavičín
19:002Camo Slavičín
19:003Fernet Libice
19:004Bedřich Rokycany
19:301Chasa Ratiboř
19:302P-Team Slavičín
19:303Camo Slavičín
19:304Fernet Libice
20:001Bedřich Rokycany
20:002Chasa Ratiboř
20:003P-Team Slavičín
20:004Camo Slavičín

17. ročník turnaje dvojic na 120 HS

Z důvodu koronavirové epidemie je turnaj zrušen!!!

Srdečně Vás zveme na 17. ročník turnaje dvojic, v kategorii 120 hodů sdružených registrovaných a neregistrovaných hráčů. Turnaj začíná 21.4.2020 a končí 10.5.2020. Volné termíny naleznete pokud zobrazíte celý článek.
Objednávky na e-mail: jbaier@tiscali.cz nebo na mob.: 605 236 149.

17. ročník-turnaj-dvojic-pozvánka (208.7 KiB) 3.3.2020

16. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (123.1 KiB) 10.5.2019

15. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (134.1 KiB) 14.5.2018

Celý článek »

Tagy:

Krajský přebory 2020

Hořice uspěly pouze v jedné kategorii. Dorostenci Martin Zvoníček a Ondřej Černý obsadili v Náchodě první 2 místa.

P.JménoOddílPlnéDor.Ch.Celkem
1.Zvoníček MartinSKK Hořice3751954570
2.Černý OndřejSKK Hořice3751935568
3.Stránský OndřejSKK Vrchlabí3681813549
4.Hrubý TomášSK Solnice3691795548
5.Majer DanielSKK Náchod3641774541
6.Adamů FrantišekTJ Červený Kostelec3991398538
7.Hofman DenisSKK Náchod3501852535
8.Hanuš MartinSKK Náchod35517111526
9.Ondráško MarekTJ Lokomotiva Trutnov36515610521
10.Hejna FrantišekSKK Náchod38113710518
11.Paliarik VítKK Zálabák Smiřice35316112514
12.Fiebinger ŠimonTJ Lokomotiva Trutnov34915812507
13.Duchoň OndřejSKK Hořice33215412486
14.Svatý AdamSKK Vrchlabí3181648482
15.Krejcar JanTJ Lokomotiva Trutnov34313218475
16.Gintar JanSKK Náchod34412614470
17.Lukášek DavidKK Zálabák Smiřice31211712429

Krajské přebory jednotlivci 2020 (724.4 KiB) 26.1.2020