Rubrika 2. Neregistrovaní

19. ročník 2021/2022 – průběžné výsledky

19. ročník TN výsledky (343.4 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN rozpis utkání (119.1 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN 2021/2022 - družstva

Do pole hledat zadej svoji ligu. Př. 3A.
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A6282727.67363.3313.331091.003
2HEKŤÁK A1A51812728.33320.0017.001048.333
3TESPO A1A4228715.33361.3310.671076.673
4BASKET 2001A31515718.67349.0011.001067.673
5TESPO B1A21020714.33317.0015.331031.333
6ALTRAN HOŘICE1A21020699.00310.3318.331009.333
7KRČMA DĚTENICE1A2921716.33307.0020.671023.333
8BRADA M1A0822703.67285.0023.33988.673
1KOZINEC TEAM2A6319692.00312.5019.501004.504
2AO KOSTĚNICE2A62218673.25318.7516.75992.004
3SENIOR TEAM2A41812675.00321.3319.00996.333
4MÚ HOŘICE2A41416671.00275.6725.33946.673
5HASPOL2A21614656.00293.6723.67949.673
6SILNICE M2A21416672.33296.3320.00968.673
7HEKŤÁK B2A21119652.67286.0030.67938.673
8TESPO Ž2A0426610.00275.3329.00885.333
1BASKET 1993A83010666.50280.7526.50947.254
2HOUŽVA TEAM3A6319671.50273.2526.00944.754
3PRALES JIČÍN3A41812662.67257.0028.33919.673
4SK RUM3A4164667.50278.5025.50946.002
5SILNICE Ž3A21020620.00267.6724.00887.673
6SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A2822623.00264.0032.33887.003
7LUKAVECKÁ 93A01030636.00258.2529.75894.254
8HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A0723622.00262.0034.00884.003
1BRADA Ž3B8328664.75289.0024.00953.754
2SMRKÁČI CHOMUTICE3B6346655.00270.7527.75925.754
3JCPRO3B62515639.50286.5027.00926.004
4RONAL3B41624620.00224.0035.50844.004
5ATRIUM3B22020640.25229.0032.25869.254
6SPOL TEAM3B21228600.75248.0032.75848.754
7HASIČI3B21129646.50272.2527.50918.754
8TS HOŘICE3B21030644.00239.7534.00883.754
1HASIČI B4A8328622.00246.5034.75868.504
2BERUŠKY4A63010586.25235.5035.00821.754
3PUPKÁČI4A4182640.00233.5036.50873.502
4TELECOM4A21426571.00235.5037.50806.504
5KABRŇÁCI4A21218605.33219.0038.00824.333
6HOŘICKÉ STROJÍRNY B4A21020520.00194.0052.00714.003
7KOZLÍCI B4A028587.00229.0056.00816.001
8DOLŇÁCI DOUBRAVA4A0228450.33178.6767.00629.003

19. ročník TN 2021/2022 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzm
14A2022/01/0419:00PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0(z)
24A2021/11/3018:00TELECOMKABRŇÁCI8:2
34A2021/12/0417:00DOLŇÁCI DOUBRAVABERUŠKY0:10(z)
44A2021/11/3019:00HASIČI BKOZLÍCI B8:2
53B2021/12/0217:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE0:10
63B2021/12/0218:00HASIČIBRADA Ž0:10
73B2021/12/0219:00RONALJCPRO2:8
83B2021/12/2816:00SPOL TEAMATRIUM6:4(z)
92A2021/12/0317:00TESPO ŽMÚ HOŘICE2:8
102A2021/12/0318:00SENIOR TEAMAO KOSTĚNICE8:2
112A2021/12/0319:00KOZINEC TEAMSILNICE M4:6
122A2021/12/1017:00HASPOLHEKŤÁK B8:2(z)
133A2021/12/0718:00LUKAVECKÁ 9BASKET 1994:6(z)
143A??????SILNICE ŽSK RUM-:-(z)
153A2021/12/0719:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A9:1
163A2021/12/0720:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
174A2021/12/0917:00KABRŇÁCIHASIČI B0:10
184A2021/12/0918:00BERUŠKYTELECOM8:2
194A2021/12/0919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BDOLŇÁCI DOUBRAVA8:2
204A??????KOZLÍCI BPUPKÁČI-:-(z)
213B2021/12/1417:00JCPROHASIČI7:3
223B2021/12/1418:00ATRIUMRONAL4:6
233B2021/12/1419:00SMRKÁČI CHOMUTICESPOL TEAM10:0
243B2021/12/1420:00BRADA ŽTS HOŘICE8:2
253A2021/12/1617:00SK RUMLUKAVECKÁ 98:2
263A2021/12/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM0:10
273A2021/12/1619:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASILNICE Ž4:6
283A2021/12/1620:00BASKET 199PRALES JIČÍN8:2
291A2021/12/1717:00BRADA MFOTBAL HOŘICE2:8
301A2021/12/1719:00TESPO AALTRAN HOŘICE8:2(z)
311A2021/12/1718:00TESPO BBASKET 2006:4(z)
321A2021/12/1720:00HEKŤÁK AKRČMA DĚTENICE7:3
332A2022/01/0417:00AO KOSTĚNICETESPO Ž8:2(z)
342A2021/12/2117:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
352A2022/01/0917:00MÚ HOŘICEHASPOL6:4(zz)
362A2021/12/2118:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM3:7(z)
374A2022/01/0616:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY2:8(z)
384A2022/01/0418:00HASIČI BTELECOM8:2
394A??????DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B-:-(z)
404A??????PUPKÁČIKABRŇÁCI-:-(z)
413B2022/01/0617:00SPOL TEAMTS HOŘICE4:6
423B2022/01/0618:00JCPROBRADA Ž4:6
433B2022/01/0619:00HASIČIATRIUM2:8
443B2022/01/2517:00RONALSMRKÁČI CHOMUTICE0:10(z)
451A2022/01/0717:00ALTRAN HOŘICEBRADA M8:2
461A2022/01/0718:00KRČMA DĚTENICETESPO A0:10
471A2022/01/0719:00BASKET 200HEKŤÁK A5:5
481A2022/01/0720:00FOTBAL HOŘICETESPO B10:0
493A2022/01/1117:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
503A2022/01/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASK RUM2:8
513A2022/01/1119:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
523A2022/01/1120:00HOUŽVA TEAMBASKET 1994:6
531A2022/01/1317:00HEKŤÁK ATESPO B6:4
541A2022/01/1318:00TESPO ABASKET 2004:6
551A2022/01/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE0:10
561A2022/01/1320:00BRADA MKRČMA DĚTENICE4:6
572A2022/01/1417:00KOZINEC TEAMMÚ HOŘICE10:0
582A2022/01/1418:00SILNICE MAO KOSTĚNICE4:6
592A2022/01/1419:00SENIOR TEAMHEKŤÁK B4:6
604A2022/01/1818:00BERUŠKYHASIČI B4:6(z)
614A??????KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-(z)
624A2022/01/1819:00TELECOMPUPKÁČI2:8
634A2022/01/1820:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA10:0
643B2022/01/2017:00BRADA ŽSPOL TEAM8:2
653B2022/01/2018:00ATRIUMJCPRO4:6
663B2022/01/2019:00TS HOŘICERONAL2:8
673B2022/01/2020:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI4:6
682A??????HASPOLTESPO Ž-:-(z)
692A2022/01/2216:00AO KOSTĚNICEHASPOL6:4
702A??????HEKŤÁK BSILNICE M-:-(z)
712A2022/01/2218:00TESPO ŽKOZINEC TEAM0:10
722A??????MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-(z)
733A??????SK RUMPRALES JIČÍN-:-(z)
743A??????SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-(z)
753A2022/01/2519:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM2:8
763A2022/01/2520:00BASKET 199SILNICE Ž10:0
771A??????FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-(z)
781A2022/01/2718:00KRČMA DĚTENICEALTRAN HOŘICE-:-
791A2022/01/2719:00TESPO BTESPO A-:-
801A2022/01/2720:00BASKET 200BRADA M-:-
814A2022/01/2817:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-
824A2022/01/2818:00PUPKÁČIHASIČI B-:-
834A2022/01/2819:00KOZLÍCI BBERUŠKY-:-
844A??????DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM-:-(z)
853B2022/02/0117:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
863B2022/02/0118:00RONALSPOL TEAM-:-
873B2022/02/0119:00ATRIUMBRADA Ž-:-
883B2022/02/0120:00HASIČITS HOŘICE-:-
893A2022/02/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 199-:-
903A2022/02/0318:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN-:-
913A2022/02/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉSK RUM-:-
923A2022/02/0320:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9-:-
931A2022/02/0417:00ALTRAN HOŘICEBASKET 200-:-
941A2022/02/0420:00TESPO AHEKŤÁK A-:-(z)
951A2022/02/0419:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE-:-
961A2022/02/0418:00BRADA MTESPO B-:-(z)
972A2022/02/0515:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE-:-
984A2022/02/1316:00HASIČI BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-(z)
992A2022/02/0817:00SILNICE MMÚ HOŘICE-:-
1002A2022/02/0818:00KOZINEC TEAMHASPOL-:-
1012A2022/02/0819:00SENIOR TEAMTESPO Ž-:-
1023B2022/02/1017:00TS HOŘICEJCPRO-:-
1034A2022/02/1018:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-
1044A2022/02/1019:00BERUŠKYPUPKÁČI-:-
1054A2022/02/1020:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
1063B2022/02/1215:00SPOL TEAMHASIČI-:-
1073B2022/02/1216:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM-:-
1083B2022/02/1217:00BRADA ŽRONAL-:-
1093A2022/02/1517:00LUKAVECKÁ 9HOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
1103A2022/02/1518:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž-:-
1113A2022/02/1519:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
1123A2022/02/1520:00SK RUMHOUŽVA TEAM-:-
1132A2022/02/1717:00HASPOLSENIOR TEAM-:-
1142A2022/02/1718:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK B-:-
1152A2022/01/2917:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM-:-(z)
1162A2022/02/1720:00TESPO ŽSILNICE M-:-
1171A2022/02/1817:00HEKŤÁK ABRADA M-:-
1181A2022/02/1820:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE-:-(z)
1191A2022/02/1819:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-
1201A2022/02/1818:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-(z)
1214A2022/02/1915:00KOZLÍCI BTELECOM-:-
1224A2022/02/2218:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1234A2022/02/2219:00DOLŇÁCI DOUBRAVAPUPKÁČI-:-
1244A2022/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B-:-
1253B2022/02/2417:00ATRIUMTS HOŘICE-:-
1263B2022/02/2418:00HASIČIRONAL-:-
1273B2022/02/2419:00SMRKÁČI CHOMUTICEBRADA Ž-:-
1283B2022/02/2420:00JCPROSPOL TEAM-:-
1292A2022/03/0117:00HEKŤÁK BTESPO Ž-:-
1302A2022/03/0118:00SENIOR TEAMKOZINEC TEAM-:-
1312A2022/03/0119:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE-:-
1322A2022/03/0120:00SILNICE MHASPOL-:-
1333A2022/03/0317:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 9-:-
1343A2022/03/0318:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM-:-
1353A2022/03/0319:00BASKET 199SK RUM-:-
1363A2022/03/0320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN-:-
1371A2022/03/0515:00KRČMA DĚTENICETESPO B-:-
1381A2022/03/0516:00BRADA MTESPO A-:-
1391A2022/03/0517:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-
1401A2022/03/0518:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-

19. ročník TN 2021/2022 - muži

pjménodružstvolpdúcb z
1Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A190.3399.001.67289.33603
2Měkota ZdenekBASKET 2001A186.0094.004.00280.00201
3Vrťátko PavelBASKET 2001A192.0087.672.67279.67603
4Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A184.0094.001.00278.00201
5Hadinec OtaSENIOR TEAM2A181.3396.003.00277.33423
6Šlambera JakubTESPO A1A183.0094.001.50277.00222
7Ruml PavelKOZINEC TEAM2A186.3390.674.00277.00333
8Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A172.00104.000.00276.00201
9Michálek ZbyněkBRADA M1A189.0087.004.00276.00201
10Diviš ZdeněkAO KOSTĚNICE2A186.0089.005.00275.00201
11Rolc LadislavTESPO A1A177.3397.002.33274.33423
12Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A180.3392.333.33272.67423
13Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A182.6789.674.00272.33603
14Švamberg MiroslavBASKET 2001A183.3388.672.00272.00423
15Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A183.0086.004.00269.00423
16Novotný ZbyněkTESPO A1A175.0093.672.00268.67603
17Novotný JindřichSENIOR TEAM2A169.3398.672.00268.00423
18Jaroš JanTESPO B1A189.5078.002.50267.50042
19Sládek RobertTESPO B1A195.0072.002.00267.00201
20Černý TomášTESPO A1A184.5081.003.00265.50222
21Nekvapil JaroslavHASPOL2A174.3391.002.33265.33603
22Rosůlek MilanALTRAN HOŘICE1A179.0086.002.00265.00021
23Kneifl RomanBASKET 2001A179.5085.004.00264.50222
24Mazáček MartinKRČMA DĚTENICE1A183.0081.004.00264.00042
25Pekárek MilošKOZINEC TEAM2A181.7581.253.00263.00804
26Marek JiříHEKŤÁK A1A179.3382.335.00261.67243
27Novotný JaroslavSILNICE M2A176.3385.004.33261.33603
28Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A183.3377.676.33261.00423
29Marek LubošHEKŤÁK A1A188.0073.004.00261.00333
30Rulík MilošAO KOSTĚNICE2A172.2587.753.75260.00624
31Valtera JardaAO KOSTĚNICE2A178.6781.002.00259.67423
32Frait PavelTESPO A1A177.0081.005.00258.00222
33Pech VladimírTESPO B1A171.6785.005.67256.67423
34Svoboda PetrHEKŤÁK A1A178.0078.674.00256.67423
35Procházka VáclavTESPO B1A179.3377.002.33256.33243
36Šádek SvatoplukSK RUM3A177.0078.505.50255.50402
37Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A173.0082.003.00255.00243
38Bartoníček JakubHEKŤÁK B2A170.6784.006.33254.67513
39Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A178.3376.005.67254.33243
40Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A177.0077.005.67254.00063
41Fátor JiříHASIČI3B176.2577.256.75253.50444
42Michálek ZdeněkBRADA M1A180.5073.005.00253.50402
43Jandera RomanJCPRO3B169.7583.255.25253.00804
44Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A172.0081.007.00253.00201
45Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A171.7580.753.50252.50804
46Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A167.0084.005.00251.00201
47Kohout VladislavTESPO B1A172.0079.005.00251.00063
48Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A176.0074.006.50250.00222
49Ruml JaroslavKOZINEC TEAM2A173.7576.006.00249.75624
50Buben DavidHASPOL2A175.5072.502.50248.00222
51Pristanda JaroslavBRADA M1A180.3367.677.00248.00243
52Chládek VladimírLUKAVECKÁ 93A172.0075.754.25247.75624
53Luštrinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A166.0081.674.67247.67423
54Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A165.0082.004.50247.00222
55Vízner MiroslavBRADA M1A173.0074.007.00247.00063
56Komárek FrantišekSK RUM3A180.0067.006.00247.00201
57Střihavka MiroslavRONAL3B185.0062.005.00247.00222
58Ruml TomášBASKET 1993A171.0075.677.33246.67423
59Kvaček MiroslavAO KOSTĚNICE2A159.0087.503.50246.50042
60Jahelka PetrHASPOL2A178.5068.007.00246.50402
61Valeš ZdeněkPUPKÁČI4A178.5068.006.50246.50402
62Svoboda AlešBASKET 2001A161.6784.672.33246.33063
63Padevět OtaSENIOR TEAM2A172.5073.506.50246.00402
64Svoboda DavidHOUŽVA TEAM3A171.0074.506.50245.50804
65Palm DominikMÚ HOŘICE2A180.0064.007.00244.00201
66Lhota JakubHASPOL2A170.0073.334.67243.33243
67Jarolímek PavelJCPRO3B168.2575.006.00243.25444
68Botka RomanSILNICE M2A168.0075.004.50243.00222
69Holý AlešPRALES JIČÍN3A171.6771.334.67243.00603
70Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE1A180.5062.506.00243.00132
71Novák JanMÚ HOŘICE2A167.3375.335.00242.67423
72Daniš TomášATRIUM3B174.0068.334.33242.33603
73LenčPetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.7574.256.00242.00804
74Jaška JaroslavAO KOSTĚNICE2A173.0069.004.00242.00201
75Maška PavelSK RUM3A172.0069.006.00241.00222
76Němec LadislavBASKET 1993A171.5068.257.00239.75804
77Kuchař LeošSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A170.0069.007.00239.00201
78Lulek ČestmírTS HOŘICE3B170.7568.256.75239.00444
79Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A168.0070.676.00238.67603
80Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A165.6772.674.00238.33063
81Sedláček LiborTELECOM4A154.6783.335.33238.00423
82Mejzlík JaroslavPRALES JIČÍN3A170.6766.678.00237.33243
83Hron MiroslavHEKŤÁK B2A159.5076.007.50235.50222
84Kadlec JaroslavRONAL3B170.6764.006.00234.67423
85Veselý FrantišekBASKET 1993A158.5075.755.50234.25264
86Střihavka MilanRONAL3B169.5064.505.00234.00402
87Babák TomášPRALES JIČÍN3A174.0059.506.50233.50402
88Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B170.2562.507.25232.75804
89Nekvasil LubomírBRADA M1A167.0065.674.67232.67063
90Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A159.5073.006.00232.50222
91Rücker JanBASKET 1993A168.0064.507.25232.50624
92Šedivý JiříKOZLÍCI B4A164.0068.008.00232.00201
93Drápal MartinKOZINEC TEAM2A161.7570.006.50231.75624
94Kubíček JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A165.0066.009.00231.00021
95Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A168.0063.006.67231.00243
96Žďárský PetrSILNICE M2A159.6770.674.00230.33063
97Kulhánek Jindřich ml.HEKŤÁK B2A169.6760.677.67230.33243
98Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 93A159.5070.756.50230.25444
99Körner VladimírHASIČI B4A159.7570.507.00230.25624
100Fator JaroslavHASIČI3B161.6768.336.67230.00063
101Mečíř PavelMÚ HOŘICE2A171.5058.508.50230.00042
102Josef RohlíčekSPOL TEAM3B164.5064.509.00229.00222
103Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A166.0060.679.00226.67063
104Kupka JaroslavPUPKÁČI4A165.5061.009.50226.50402
105Jahelka Laďa ml.SMRKÁČI CHOMUTICE3B159.0067.337.67226.33423
106Fátor MartinHASIČI B4A160.2565.258.50225.50804
107Jahelka LádaSMRKÁČI CHOMUTICE3B154.3371.005.33225.33423
108Zívr LadislavTS HOŘICE3B163.5061.507.50225.00264
109Gabriel SvátaSMRKÁČI CHOMUTICE3B164.0060.509.50224.50402
110Bartoníček RadekHEKŤÁK B2A144.0080.009.50224.00222
111Pírek TomášKOZLÍCI B4A184.0040.0017.00224.00021
112Imlauf MartinATRIUM3B157.0066.676.33223.67423
113Vaňura VítTESPO Ž2A145.3378.006.33223.33063
114Štefan LadislavSENIOR TEAM2A165.0058.337.67223.33063
115Vrťátko RomanBASKET 1993A161.0062.005.00223.00201
116Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.5065.007.00222.50222
117Tomášek DušanTS HOŘICE3B161.7559.759.00221.50264
118Langr ZbyšekHASIČI3B158.2563.006.75221.25354
119Doležal MartinSK RUM3A145.0076.005.00221.00201
120Kučera JanHEKŤÁK B2A165.0056.008.00221.00042
121Fátor JosefHASIČI3B152.0067.256.25219.25264
122Valnoha KarelJCPRO3B150.2568.507.75218.75444
123Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A156.5061.007.00217.50042
124Benda MiroslavATRIUM3B164.0053.009.00217.00201
125Saal MartinATRIUM3B161.2553.757.25215.00084
126Loukota JosefTESPO Ž2A147.3365.008.33212.33063
127Václavů JaroslavJCPRO3B151.2559.758.00211.00354
128Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 93A144.5065.506.50210.00042
129Ruml JakubKOZINEC TEAM2A140.0069.004.00209.00201
130Nosek MirekHASIČI3B155.0054.0011.00209.00021
131Křivohlávek MichalHASIČI B4A152.0056.679.00208.67603
132Miroslav NožičkaSPOL TEAM3B138.0067.007.00205.00021
133Bernard RadekSK RUM3A153.0051.007.00204.00201
134Tomáš LoumaSPOL TEAM3B142.6761.009.67203.67243
135Bednařík PavelLUKAVECKÁ 93A146.6756.3310.33203.00063
136Macák MiroslavRONAL3B143.0059.759.00202.75264
137Daniš MilošATRIUM3B152.5050.2511.50202.75444
138Krementák JanPUPKÁČI4A150.0052.5010.50202.50402
139Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A138.5063.508.50202.00042
140Černý VítLUKAVECKÁ 93A158.5041.5012.50200.00042
141Baudyš LiborHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A137.3362.0010.33199.33153
142Košíček VladimírSILNICE M2A146.0053.007.00199.00021
143Drbohlav MarekPUPKÁČI4A157.0042.0014.00199.00201
144Kulhánek JanTS HOŘICE3B148.0050.2510.75198.25084
145Kotrbáček VíťaPUPKÁČI4A135.0062.006.00197.00021
146Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A144.6752.3312.33197.00423
147Petřík AntonínDOLŇÁCI DOUBRAVA4A141.6755.0010.00196.67063
148Roman AbelSPOL TEAM3B139.5056.7510.50196.25084
149Galučščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A144.5051.0012.50195.50042
150Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A151.0044.0013.00195.00021
151Sehnal RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A143.5050.0014.00193.50042
152Kebus PetrPRALES JIČÍN3A147.0046.0011.00193.00042
153Černý VlastimilBERUŠKY4A137.2555.5011.50192.75804
154Balihar VojtěchATRIUM3B149.0042.0013.00191.00201
155Křivohlávek MartinKOZLÍCI B4A114.0076.0012.00190.00021
156Novotná HanaRONAL3B145.0045.0013.00190.00021
157Kripner MartinRONAL3B152.0034.0014.00186.00021
158Maťátko JosefTELECOM4A137.2548.5011.25185.75084
159Jaroslav KoudelkaSPOL TEAM3B138.0047.0012.00185.00021
160Bartoníček JaroslavRONAL3B142.5041.5013.00184.00042
161Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A130.6751.3312.00182.00243
162Buben MilanHASPOL2A127.0047.0017.00174.00021
163Medek DanielKOZLÍCI B4A125.0045.0019.00170.00021
164Vojtěch JanHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A119.3347.6713.00167.00063
165Navrátil Martin st.DOLŇÁCI DOUBRAVA4A118.0046.3315.67164.33243
166xxxHASPOL2A100.0060.0014.00160.00021
167Novotný PetrRONAL3B105.0050.0015.00155.00021

19. ročník TN 2021/2022 - ženy

pjménodružstvolpdúcb z
1Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3B173.0092.672.67265.67603
2Palmová DenisaFOTBAL HOŘICE1A178.0081.504.00259.50402
3Konopáčová LenkaSILNICE M2A175.6773.006.33248.67423
4Vaňurová MarcelaTESPO Ž2A176.5069.506.50246.00042
5Janďourková KateřinaBRADA Ž3B166.0079.754.25245.75624
6Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A163.3379.333.33242.67423
7Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A165.5075.007.50240.50042
8Drahoňovská PavlaSILNICE Ž3A164.3374.005.00238.33423
9Horáková JanaLUKAVECKÁ 93A172.0064.007.00236.00021
10Portyšová DanaSPOL TEAM3B159.7572.004.25231.75624
11Nekvasilová MartinaBRADA Ž3B169.0060.507.00229.50444
12Šádková MonikaSK RUM3A159.0068.0010.00227.00021
13Loumová EvaBRADA Ž3B159.0068.006.00227.00021
14Zachovalová JanaSILNICE Ž3A161.0064.676.67225.67423
15Nožičková MichaelaSPOL TEAM3B173.0051.006.00224.00021
16Vodnárková RenátaBERUŠKY4A155.0067.505.25222.50624
17Pristandová JitkaBRADA Ž3B160.2562.259.25222.50804
18Kučerová YvettaTESPO Ž2A153.6768.337.67222.00243
19Paurová JitkaSILNICE Ž3A155.3365.006.33220.33063
20Nosková HelenaHOUŽVA TEAM3A165.0054.008.25219.00354
21Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A160.3356.677.67217.00243
22Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.0058.008.00215.00021
23Fátorová JanaHASIČI B4A156.5055.509.50212.00444
24Volfová AlenaKABRŇÁCI4A150.6760.679.00211.33243
25Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A148.0062.007.00210.00021
26Fialová PavlínaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A158.0052.0011.00210.00021
27Černá IrenaBERUŠKY4A146.2562.508.25208.75804
28Zelinková HanaSILNICE Ž3A139.3364.006.00203.33063
29Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A146.3356.339.33202.67423
30Kloutvorová ŠárkaTELECOM4A144.6756.6710.00201.33243
31Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A147.7550.0010.00197.75264
32Patková ZdeňkaTELECOM4A143.5051.7511.25195.25444
33Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A148.0045.3312.00193.33243
34Podzimková JarmilaTELECOM4A131.5060.507.00192.00222
35Fikarová AdélaSENIOR TEAM2A133.0058.006.00191.00021
36Rückerová VěraTESPO Ž2A138.0053.007.00191.00201
37Fátorová MartinaHASIČI B4A126.0051.0012.00177.00021
38Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A125.3342.6714.67168.00243
39Tomášová KateřinaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A117.6745.6717.00163.33063
40Nováková MarcelaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A73.0031.6724.33104.67063

19. ročník 2021/2022 – nové rozlosování

Nové rozlosování je hotové. Potřetí ho již dělat nebudu, to ten turnaj radši zruším.

19. ročník TN rozpis utkání (119.1 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN 2021/2022 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzm
14A2022/01/0419:00PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0(z)
24A2021/11/3018:00TELECOMKABRŇÁCI8:2
34A2021/12/0417:00DOLŇÁCI DOUBRAVABERUŠKY0:10(z)
44A2021/11/3019:00HASIČI BKOZLÍCI B8:2
53B2021/12/0217:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE0:10
63B2021/12/0218:00HASIČIBRADA Ž0:10
73B2021/12/0219:00RONALJCPRO2:8
83B2021/12/2816:00SPOL TEAMATRIUM6:4(z)
92A2021/12/0317:00TESPO ŽMÚ HOŘICE2:8
102A2021/12/0318:00SENIOR TEAMAO KOSTĚNICE8:2
112A2021/12/0319:00KOZINEC TEAMSILNICE M4:6
122A2021/12/1017:00HASPOLHEKŤÁK B8:2(z)
133A2021/12/0718:00LUKAVECKÁ 9BASKET 1994:6(z)
143A??????SILNICE ŽSK RUM-:-(z)
153A2021/12/0719:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A9:1
163A2021/12/0720:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
174A2021/12/0917:00KABRŇÁCIHASIČI B0:10
184A2021/12/0918:00BERUŠKYTELECOM8:2
194A2021/12/0919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BDOLŇÁCI DOUBRAVA8:2
204A??????KOZLÍCI BPUPKÁČI-:-(z)
213B2021/12/1417:00JCPROHASIČI7:3
223B2021/12/1418:00ATRIUMRONAL4:6
233B2021/12/1419:00SMRKÁČI CHOMUTICESPOL TEAM10:0
243B2021/12/1420:00BRADA ŽTS HOŘICE8:2
253A2021/12/1617:00SK RUMLUKAVECKÁ 98:2
263A2021/12/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM0:10
273A2021/12/1619:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASILNICE Ž4:6
283A2021/12/1620:00BASKET 199PRALES JIČÍN8:2
291A2021/12/1717:00BRADA MFOTBAL HOŘICE2:8
301A2021/12/1719:00TESPO AALTRAN HOŘICE8:2(z)
311A2021/12/1718:00TESPO BBASKET 2006:4(z)
321A2021/12/1720:00HEKŤÁK AKRČMA DĚTENICE7:3
332A2022/01/0417:00AO KOSTĚNICETESPO Ž8:2(z)
342A2021/12/2117:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
352A2022/01/0917:00MÚ HOŘICEHASPOL6:4(zz)
362A2021/12/2118:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM3:7(z)
374A2022/01/0616:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY2:8(z)
384A2022/01/0418:00HASIČI BTELECOM8:2
394A??????DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B-:-(z)
404A??????PUPKÁČIKABRŇÁCI-:-(z)
413B2022/01/0617:00SPOL TEAMTS HOŘICE4:6
423B2022/01/0618:00JCPROBRADA Ž4:6
433B2022/01/0619:00HASIČIATRIUM2:8
443B2022/01/2517:00RONALSMRKÁČI CHOMUTICE0:10(z)
451A2022/01/0717:00ALTRAN HOŘICEBRADA M8:2
461A2022/01/0718:00KRČMA DĚTENICETESPO A0:10
471A2022/01/0719:00BASKET 200HEKŤÁK A5:5
481A2022/01/0720:00FOTBAL HOŘICETESPO B10:0
493A2022/01/1117:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
503A2022/01/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASK RUM2:8
513A2022/01/1119:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
523A2022/01/1120:00HOUŽVA TEAMBASKET 1994:6
531A2022/01/1317:00HEKŤÁK ATESPO B6:4
541A2022/01/1318:00TESPO ABASKET 2004:6
551A2022/01/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE0:10
561A2022/01/1320:00BRADA MKRČMA DĚTENICE4:6
572A2022/01/1417:00KOZINEC TEAMMÚ HOŘICE10:0
582A2022/01/1418:00SILNICE MAO KOSTĚNICE4:6
592A2022/01/1419:00SENIOR TEAMHEKŤÁK B4:6
604A2022/01/1818:00BERUŠKYHASIČI B4:6(z)
614A??????KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-(z)
624A2022/01/1819:00TELECOMPUPKÁČI2:8
634A2022/01/1820:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA10:0
643B2022/01/2017:00BRADA ŽSPOL TEAM8:2
653B2022/01/2018:00ATRIUMJCPRO4:6
663B2022/01/2019:00TS HOŘICERONAL2:8
673B2022/01/2020:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI4:6
682A??????HASPOLTESPO Ž-:-(z)
692A2022/01/2216:00AO KOSTĚNICEHASPOL6:4
702A??????HEKŤÁK BSILNICE M-:-(z)
712A2022/01/2218:00TESPO ŽKOZINEC TEAM0:10
722A??????MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-(z)
733A??????SK RUMPRALES JIČÍN-:-(z)
743A??????SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-(z)
753A2022/01/2519:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM2:8
763A2022/01/2520:00BASKET 199SILNICE Ž10:0
771A??????FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-(z)
781A2022/01/2718:00KRČMA DĚTENICEALTRAN HOŘICE-:-
791A2022/01/2719:00TESPO BTESPO A-:-
801A2022/01/2720:00BASKET 200BRADA M-:-
814A2022/01/2817:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-
824A2022/01/2818:00PUPKÁČIHASIČI B-:-
834A2022/01/2819:00KOZLÍCI BBERUŠKY-:-
844A??????DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM-:-(z)
853B2022/02/0117:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
863B2022/02/0118:00RONALSPOL TEAM-:-
873B2022/02/0119:00ATRIUMBRADA Ž-:-
883B2022/02/0120:00HASIČITS HOŘICE-:-
893A2022/02/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 199-:-
903A2022/02/0318:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN-:-
913A2022/02/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉSK RUM-:-
923A2022/02/0320:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9-:-
931A2022/02/0417:00ALTRAN HOŘICEBASKET 200-:-
941A2022/02/0420:00TESPO AHEKŤÁK A-:-(z)
951A2022/02/0419:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE-:-
961A2022/02/0418:00BRADA MTESPO B-:-(z)
972A2022/02/0515:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE-:-
984A2022/02/1316:00HASIČI BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-(z)
992A2022/02/0817:00SILNICE MMÚ HOŘICE-:-
1002A2022/02/0818:00KOZINEC TEAMHASPOL-:-
1012A2022/02/0819:00SENIOR TEAMTESPO Ž-:-
1023B2022/02/1017:00TS HOŘICEJCPRO-:-
1034A2022/02/1018:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-
1044A2022/02/1019:00BERUŠKYPUPKÁČI-:-
1054A2022/02/1020:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
1063B2022/02/1215:00SPOL TEAMHASIČI-:-
1073B2022/02/1216:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM-:-
1083B2022/02/1217:00BRADA ŽRONAL-:-
1093A2022/02/1517:00LUKAVECKÁ 9HOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
1103A2022/02/1518:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž-:-
1113A2022/02/1519:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
1123A2022/02/1520:00SK RUMHOUŽVA TEAM-:-
1132A2022/02/1717:00HASPOLSENIOR TEAM-:-
1142A2022/02/1718:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK B-:-
1152A2022/01/2917:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM-:-(z)
1162A2022/02/1720:00TESPO ŽSILNICE M-:-
1171A2022/02/1817:00HEKŤÁK ABRADA M-:-
1181A2022/02/1820:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE-:-(z)
1191A2022/02/1819:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-
1201A2022/02/1818:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-(z)
1214A2022/02/1915:00KOZLÍCI BTELECOM-:-
1224A2022/02/2218:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1234A2022/02/2219:00DOLŇÁCI DOUBRAVAPUPKÁČI-:-
1244A2022/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B-:-
1253B2022/02/2417:00ATRIUMTS HOŘICE-:-
1263B2022/02/2418:00HASIČIRONAL-:-
1273B2022/02/2419:00SMRKÁČI CHOMUTICEBRADA Ž-:-
1283B2022/02/2420:00JCPROSPOL TEAM-:-
1292A2022/03/0117:00HEKŤÁK BTESPO Ž-:-
1302A2022/03/0118:00SENIOR TEAMKOZINEC TEAM-:-
1312A2022/03/0119:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE-:-
1322A2022/03/0120:00SILNICE MHASPOL-:-
1333A2022/03/0317:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 9-:-
1343A2022/03/0318:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM-:-
1353A2022/03/0319:00BASKET 199SK RUM-:-
1363A2022/03/0320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN-:-
1371A2022/03/0515:00KRČMA DĚTENICETESPO B-:-
1381A2022/03/0516:00BRADA MTESPO A-:-
1391A2022/03/0517:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-
1401A2022/03/0518:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-

19. ročník TN 2021/2022 – přihlášení II.

Zde najdete nový seznam přihlášených po nařízení vlády ze dne 22.11.2021. Kdo se přihlásil (nepřihlásil) naleznete ve sloupci „potvrzení přihlášky 22.11.21“. Zatím ještě čekám na 3 družstva, ale jisté již je, že tento týden liga nezačne. Nové rozlosování udělám přes víkend. Pokud to zvládnu tak v neděli 28.11.2021 najdete na těchto stránkách nové rozlosování.

Seznam přihlášených

19. ročník turnaje neregistrovaných 2021/2022 – rozlosování

9.11.21 Změna v rozlosování ligy 4B!!!

8.11.21 14.1.2022  s ligou 1A jsem se trefil do termínů v Jičíně, tak to asi posuneme na sobotu 15.1.2022 17:00-21:00.

19. ročník TN rozpis utkání (119.1 KiB) 26.1.2022

 

19. ročník turnaje neregistrovaných 2021/2022

01.11. Rozdělení do skupin je hotové. Máme o jednu ligu méně a poslední liga 4B je pouze o 5 družstvech. Tato liga bude hrát dvoukolově. Rozdělení naleznete na Seznamu přihlášených. Rozlosování bude nejpozději v neděli 7.11.

31.10. Dnes je poslední den na podání přihlášky do turnaje. Zatím to vypadá na velkou reorganizaci. Místo původních 7. lig to asi bude pouze lig 5. Z 59 družstev v ročníku 17-tém je přihlášeno pouze 41 družstev.

11.10. Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 19. ročníku turnaje neregistrovaných se blíží. Turnaj začne v listopadu a musíme doufat, že nedopadne jako ročník 18-tý. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 31.10.2021.

Startovné jako loni 2.700,- Kč. (Zaplaceno z loňska již mají Basket 199+200 a MÚ Hořice, ti se již nemusí hlásit, jsou přihlášeni.)

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.

19. ročník Turnaj neregistrovaných - pozvánka (85.7 KiB) 11.10.2021

Přihláška
Seznam přihlášených

18. ročník turnaje neregistrovaných – zrušen

img_20180427_182909Po delší odmlce zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. Situace je nelehká pro každého z nás. Výbor SKK se na poslední schůzi (videokonferenci – jak je to dnes moderní) usnesl, že letošní 18. ročník turnaje neregistrovaných je zrušen. Ti co již zaplatili startovné, tak jim bude částka vrácena, případně jim může být převedena do příštího ročníku. Pokud to situace dovolí uspořádáme na jaře tradiční turnaj dvojic, případně zrušený turnaj na přelomu roku, kde hlavní cenou pro vítěze je kolo.

Teď něco pozitivního. Včera jsem to slyšel v televizi a dnes četl na internetu. V Hniličkově průzkumu popularity sportu se v kategorii  TOP sporty – aktivní sportování umístil Bowling+kuželky na 1. místě. Pokud si chcete článek přečíst tak ho najdete zde.

Tak rohu zdar a doufejme, že bude líp.

18. ročník turnaje neregistrovaných 2020/2021

Dnes nikdo neví co bude v listopadu a jestli vůbec budeme schopni začít další, již 18. ročník TN, na hořické kuželně. Každopádně přípravy musí začít. V tomto článku najdete pozvánku a odkaz na přihlášku, jako již tradičně každý rok. Musíme doufat, že se situace zlepší a že nařízená opatření zaberou, koronavirus se lekne a dá nám pokoj. Tak rohu zdar a koronaviru zmar.

Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 1.11.2020.

Startovné je jako loni 2.700,- Kč. Pokud startovné uhradíte a turnaj se z důvodu koronaviru nedohraje, bude vám adekvátní podíl vrácen.

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva.

Věnujte prosím trochu pozornosti při vyplňování přihlášky. Pokud je tam napsáno Příjmení jméno nepište to obráceně Jméno příjmení. Pokud Vedoucí družstva také hraje, je potřeba ho napsat i do soupisky. Soupisky hráčů, každého hráče: Příjmení jméno, e-mail a telefon na nový řádek (enter) ne za sebou všechny hráče na jeden řádek. Můžu to samozřejmě opravit, stačí ale trochu pečlivosti, děkuji. Data se automaticky přenášejí do výsledků. Kdybych to nechal, jak to píšete to by byla „džungle“.

18. ročník TN pozvánka (78.8 KiB) 16.10.2020

Přihláška
Seznam přihlášených

 

TN 17. ročník skončil

Tak se to nakonec podařilo. Dnes byly odehrány poslední 3 zápasy 17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020..
Máme cca jeden a půl měsíce na přípravu ročníku 18.
Kompletní výsledky 17. ročníku TN.

17. ročník TN 2019/2020 – dohrávka

Po schůzi vedení oddílu bylo o dohrání „17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020“ rozhodnuto takto:

  • Pokud koronavirová situace v září dovolí, bude turnaj dohrán v termínu od 1.9.2020 do 26.9.2020.
  • TOP12 se dohrávat již nebude.
  • Slavnostní vyhlašování výsledků 17. ročníku nebude. Ceny vítězům se předají individuálně po skončení dohrávky při nejbližší příležitosti na kuželně.
  • Hrací dny pro dohrávku budou úterý, čtvrtek a sobota.
  • Náhradní termíny přeložených utkání budou 3 neděle a to 6.9.2020, 13.9.2020 a 20.9.2020 od 14:00 do 20:00. Mimo termíny rozlosování a náhradní termíny nelze žádné utkání odehrát.
  • Termíny si mohou družstva vyměnit, pokud se mezi sebou dohodnou a dají to včas vědět pořadateli turnaje. Nejdéle však jeden den před odehráním 1. utkání.
  • Pokud se družstvo k utkání nedostaví, bude utkání kontumováno.

Rozlosování:

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2019/11/12 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
Pro neodehrané zápasy zadej: -:-
Pro neodehrané zápasy např. TESPO A, řetězec pro hledání vypadá takto: -:- "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM2:8
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž2:8
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2020/09/0118:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A2020/02/1116:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B2020/09/0119:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN6:4
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL2:8
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE2:8
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI6:4
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM4:6
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO0:10
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M4:6
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM6:4
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA8:2
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM6:4
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž2:8
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž4:6
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM4:6
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM0:10
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL6:4
1182A2020/02/1516:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE4:6
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI4:6
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE8:2
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B0:10
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES4:6
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK4:6
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI8:2
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA10:0
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO6:4
1274B2020/01/2416:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1284B2020/02/2915:00KOZLÍCI BHK BOREK2:8
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY8:2
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL6:4
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI6:4
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM6:4
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL4:6
1343B2020/09/0120:00SILNICE MSPORTING HAVANA8:2
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN2:8
1371A2020/03/1021:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE6:4
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 1996:4
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž10:0
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE7:3
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL8:2
1442A2020/02/2716:00MÚ HOŘICEBRADA M4:6
1452A2020/02/2719:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM8:2
1461A2020/03/0618:00SPRING HOŘICEBASKET 2001:9
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE10:0
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A0:10
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B6:4
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM6:4
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI8:2
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM3:7
1554B2020/09/0121:00TS HOŘICEPUPKÁČI8:2
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B6:4
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž8:2
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 92:8
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM4:6
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA2:8
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž4:6
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1651A2020/09/0614:00KRČMA DĚTENICETESPO B6:4
1661A2020/09/0318:00TESPO ASPRING HOŘICE10:0
1671A2020/09/0319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE3:7
1681A2020/09/1117:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1693B2020/09/0320:00HASPOLSILNICE M6:4
1703A2020/09/0515:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM2:8
1713A2020/09/0317:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
1723A2020/09/0517:00BASKET 199EXOTI4:6
1732A2020/09/0518:00AO KOSTĚNICECHLADIČI8:2
1742A2020/09/0516:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1752A2020/09/2517:00SK RUMMÚ HOŘICE2:8
1764B2020/09/0818:00DENICOTS HOŘICE6:4
1774B2020/09/0819:00PUPKÁČIHASIČI2:8
1784B2020/09/0820:00HK BOREKPOŠTA6:4
1794B2020/02/2720:00KOZLÍCI BJCPRO4:6
1802A2020/09/0821:00BRADA MKOZLÍCI A6:4
1815A2020/09/1017:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI1:9
1825A2020/09/1018:00SPPAJNÚNORÁCI10:0
1835A2020/09/1019:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1845A2020/09/1317:00TELECOMSVARTES4:6
1854B2020/09/1020:00CROQUET TEAMJCPRO0:10
1864B2020/09/1216:00HK BOREKDENICO8:2
1874B2020/09/1216:00KOZLÍCI BTS HOŘICE0:10
1884B2020/09/1217:00PUPKÁČIPOŠTA0:0
1894A2020/09/2019:00KABRŇÁCIBERUŠKY0:10
1904A2020/09/1218:00ATRIUML-TEAM10:0
1914A2020/09/1517:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1924A2020/09/1518:00SILNICE ŽRONAL6:4
1933B2020/09/2018:00SENIOR TEAMHASPOL2:8
1943B2020/09/1520:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M0:10
1953B2020/09/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN0:10
1963B2020/09/1717:00TESPO ŽSPORTING HAVANA6:4
1973A2020/09/1718:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN6:4
1983A2020/09/1719:00BRADA ŽBASKET 1994:6
1993A2020/09/1316:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI2:8
2003A2020/09/1720:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM10:0
2011A2020/09/2516:00TESPO BFOTBAL HOŘICE2:8
2021A2020/09/1118:00HEKŤÁK ATESPO A4:6
2031A2020/09/1917:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE0:10
2041A2020/09/1918:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE9:1
2055A2020/09/1919:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM6:4
2062A2020/09/2217:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI4:6
2072A2020/09/2218:00KOZLÍCI ASK RUM6:4
2085A2020/09/2219:00ÚNORÁCISEPTIK0:10
2092A2020/09/2220:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL6:4
2105A2020/09/2221:00N-TEAMHASIČI B6:4
2112A2020/09/2417:00BRADA MAO KOSTĚNICE6:4
2125A2020/09/2418:00SVARTESSPPAJN4:6
2134B2020/09/2419:00HASIČICROQUET TEAM10:0
2144B2020/09/2420:00TS HOŘICEHK BOREK8:2
2154B2020/03/1221:00JCPROPUPKÁČI2:8
2164B2020/09/2421:00POŠTAKOZLÍCI B0:10
2174A2020/09/2615:00SPOL TEAMKABRŇÁCI6:4
2184A2020/09/2616:00RONALLUKAVECKÁ 90:10
2194A2020/09/2510:00L-TEAMSILNICE Ž0:10
2204A2020/09/2617:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM10:0

17. ročník TN 2019/2020 – výsledky

17. ročník TN výsledky (765.1 KiB) 28.9.2020

17. ročník TN rozpis utkání (155.2 KiB) 28.9.2020

17. ročník TN 2019/2020 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A144921725.86347.2913.141073.147
2BASKET 2001A125317722.71330.8614.291053.577
3TESPO A1A104624724.57334.5713.141059.147
4KRČMA DĚTENICE1A62743693.14304.0021.43997.147
5HEKŤÁK A1A43238709.86295.1419.711005.007
6ALTRAN HOŘICE1A42941715.86302.5719.711018.437
7TESPO B1A42842679.71313.1419.14992.867
8SPRING HOŘICE1A21654584.00247.8619.00831.867
1BRADA M2A145020691.71314.5719.431006.297
2AO KOSTĚNICE2A104327670.43289.7122.43960.147
3KOZLÍCI A2A103931684.86287.4327.43972.297
4MÚ HOŘICE2A83832657.29287.8622.14945.147
5CHLADIČI2A83436672.29297.1422.14969.437
6ŠUTRMAN HOŘICE2A43238666.00292.1423.43958.147
7KUPKOSPOL2A22446661.14266.5728.14927.717
8SK RUM2A02050649.57265.4328.86915.007
1KOZINEC TEAM3A126010701.71302.7121.001004.437
2EXOTI3A124228668.57285.8623.86954.437
3HEKŤÁK B3A83436642.57274.8628.29917.437
4BASKET 1993A63634663.43270.4328.57933.867
5HOUŽVA TEAM3A63238645.14275.1425.29920.297
6BRADA Ž3A63040650.29271.2925.71921.577
7SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A42446660.71279.0026.29939.717
8PRALES JIČÍN3A22248647.86261.8626.57909.717
1HASPOL3B145614685.57305.8620.57991.437
2SILNICE M3B104624663.43293.2922.29956.717
3TESPO Ž3B103832664.43269.8627.43934.297
4SENIOR TEAM3B83733673.57293.5724.29967.147
5VOS JIČÍN3B43634666.29274.7127.00941.007
6SMRKÁČI CHOMUTICE3B42644636.43256.0028.71892.437
7SPORTING HAVANA3B42545628.29264.7132.43893.007
8ZD DOBRÁ VODA3B21654555.14218.8629.29774.007
1HOŘICKÉ STROJÍRNY A4A166218670.25279.3826.00949.638
2LUKAVECKÁ 94A125327629.13257.1334.13886.258
3SILNICE Ž4A104931610.25257.0029.63867.258
4RONAL4A84634559.38231.8825.25791.258
5L-TEAM4A83644472.63198.1323.38670.758
6ATRIUM4A83248585.00224.8837.00809.888
7SPOL TEAM4A63248608.13234.0040.88842.138
8BERUŠKY4A22654579.38240.2535.63819.638
9KABRŇÁCI4A22456603.38222.5043.50825.888
1JCPRO4B146020654.75288.5026.50943.258
2TS HOŘICE4B125822639.50263.5032.38903.008
3HK BOREK4B125030626.38265.2531.00891.638
4HASIČI4B85030638.88265.6331.13904.508
5PUPKÁČI4B83634534.00212.0031.88746.008
6DENICO4B83248600.63256.1336.75856.758
7KOZLÍCI B4B43248533.88212.8834.63746.758
8CROQUET TEAM4B42159558.50214.6337.13773.138
9POŠTA4B01159487.75173.3839.13661.138
1SEPTIK5A146614634.00259.5034.50893.508
2N-TEAM5A124832583.38238.3837.75821.758
3SVARTES5A124238600.75226.5044.13827.258
4HASIČI B5A84535590.50216.6341.88807.138
5SPPAJN5A84238568.75225.8843.25794.638
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A83941569.13202.3849.00771.508
7HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A43050491.38175.8840.63667.258
8TELECOM5A42654508.25207.7555.88716.008
9ÚNORÁCI5A22258407.88155.5036.50563.388

17. ročník TN 2019/2020 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A188.7199.862.00288.571227
2Šlambera JakubTESPO A1A188.8092.602.00281.401005
3Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A187.3391.332.83278.671026
4Měkota ZdenekBASKET 2001A185.2085.804.20271.001005
5Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A179.2990.003.57269.291137
6Švamberg MiroslavBASKET 2001A184.0084.713.00268.711227
7Hadinec OtakarSENIOR TEAM3B179.0088.333.50267.33846
8Vrťátko PavelBASKET 2001A177.2988.292.71265.571227
9Ruml PavelKOZINEC TEAM3A180.5784.574.14265.141407
10Buben DavidHASPOL3B183.0082.003.29265.001227
11Procházka VáclavEXOTI3A181.2983.432.29264.711407
12Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A179.0084.834.67263.831206
13Novotný JindřichSENIOR TEAM3B181.6782.173.00263.831026
14Nekvapil JaroslavHASPOL3B179.6083.603.80263.201005
15Černý TomášTESPO A1A176.6786.502.33263.17846
16Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A179.0083.434.57262.43867
17Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A179.2983.143.14262.43867
18Kohout LadislavTESPO B1A178.5083.172.50261.67666
19Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A185.0076.675.67261.671026
20Rosůlek MichalALTRAN HOŘICE1A181.5079.674.83261.17486
21Rolc LadislavTESPO A1A175.6785.173.00260.83846
22Halbsgut RichardKOZLÍCI A2A177.1482.714.57259.861227
23Vávra JanBRADA M2A177.6781.833.83259.501026
24Marek LubošHEKŤÁK A1A187.4371.294.00258.71867
25Pech VladimírTESPO B1A174.5083.834.83258.331026
26Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A182.3374.674.33257.00846
27Toth PavelHK BOREK4B166.2589.132.38255.381608
28Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A178.8376.505.17255.331026
29Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A174.3879.753.63254.131428
30Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A180.5773.435.71254.00867
31Jandera RomanJCPRO4B172.8880.634.13253.501428
32Strauss VladimírSEPTIK5A165.8886.635.00252.501608
33Vinkler JanVOS JIČÍN3B171.0081.505.00252.501206
34Lhota JakubHASPOL3B175.5077.005.17252.501206
35Frait PavelTESPO A1A181.8370.675.50252.50666
36Novák JanMÚ HOŘICE2A170.2982.003.57252.291227
37Pristanda JaroslavBRADA M2A173.7178.575.57252.29867
38Černý JanDENICO4B170.0082.004.75252.001068
39Svoboda AlešBASKET 2001A176.2075.604.80251.80375
40Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A170.4380.714.86251.144107
41Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A177.8373.175.00251.00486
42Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A176.8073.605.20250.40555
43Valtera JaromírAO KOSTĚNICE2A175.5074.835.00250.33846
44Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A176.1773.834.83250.00486
45Nekvasil LubomírBRADA M2A172.1477.714.00249.86867
46Lutz RadomilTESPO Ž3B176.2072.405.40248.601005
47Kadlec JaroslavRONAL4A171.3376.674.67248.001206
48Stuchlík JakubSILNICE M3B172.8375.176.00248.001026
49Fátor JiříHASIČI4B171.5076.386.63247.881248
50Lulek ČestmírTS HOŘICE4B174.5073.335.33247.831026
51Zikmund MichalTESPO B1A168.0079.295.86247.294107
52Jaroš JanKUPKOSPOL2A178.7168.575.00247.29687
53Palm DominikMÚ HOŘICE2A170.5076.505.83247.00846
54Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A175.0071.506.00246.501026
55Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B172.8673.436.29246.29867
56Ruml TomášBASKET 1993A173.0073.206.00246.20465
57Komárek FrantišekSK RUM2A168.0077.865.00245.86867
58Drápal MartinKOZINEC TEAM3A171.1473.575.29244.711047
59Prokop MilošVOS JIČÍN3B174.7170.005.00244.71867
60Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B175.8368.836.83244.67486
61Chládek VladimírCHLADIČI2A169.7174.575.00244.29687
62Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A170.4373.714.71244.14687
63Chládek VáclavCHLADIČI2A165.5777.575.17243.14867
64Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A171.0072.005.20243.000105
65Svoboda PetrHEKŤÁK A1A173.2969.714.86243.004107
66Zajíc MilošEXOTI3A170.6772.005.17242.67846
67Langr JakubKOZLÍCI A2A173.5768.718.00242.294107
68Görner JindřichTESPO B1A168.8073.204.40242.00465
69Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A162.4379.434.29241.86867
70Rücker JiříEXOTI3A167.5773.295.57240.86867
71Marek JiříHEKŤÁK A1A170.1470.716.29240.86687
72Novotný JaroslavSILNICE M3B166.2973.296.00239.57687
73Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A166.0073.436.57239.431227
74Luňák MartinL-TEAM4A170.3368.678.67239.00846
75Jindřich Kulhánek ml.HEKŤÁK B3A164.6774.176.83238.831026
76Lacina JosefL-TEAM4A166.3372.505.00238.831026
77Bartoníček JakubHEKŤÁK B3A166.3372.176.50238.50846
78Holý AlešPRALES JIČÍN3A171.4365.865.71237.294107
79Novotný PetrKOZLÍCI A2A166.7170.146.86236.86957
80Šádek SvatoplukSK RUM2A168.1768.506.33236.671026
81Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B168.0068.435.43236.43687
82Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A170.8665.437.71236.291047
83Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A165.1771.007.17236.172106
84Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A168.5767.295.00235.86867
85Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.1766.677.00235.83666
86Veselý FrantišekBASKET 1993A165.5770.005.14235.57867
87Havelka MartinSVARTES5A169.6365.887.88235.501608
88Michal SkalskyPUPKÁČI4B167.0068.437.71235.431227
89Juriček TomášSPORTING HAVANA3B162.8372.508.00235.33666
90Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B172.0062.838.50234.83666
91Něníček JiříHASIČI4B167.7567.007.13234.751428
92Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A163.0071.716.14234.71867
93Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A169.6765.006.17234.672106
94Štefan LadislavSENIOR TEAM3B163.6770.836.83234.50486
95Šedivý JiříKOZLÍCI B4B160.2074.007.20234.20825
96Jahelka PetrHASPOL3B160.0073.716.00233.71867
97Špičák DavidKOZLÍCI A2A167.4365.868.00233.29687
98Struna VáclavSVARTES5A166.7166.438.57233.141407
99Westfál OndřejDENICO4B162.7570.388.00233.131068
100Tomášek MichalCHLADIČI2A167.6065.007.80232.60645
101Goll MilanJCPRO4B162.1370.136.63232.251248
102Sedláček LiborTELECOM5A159.1773.007.50232.171026
103Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A162.0070.177.00232.170126
104Valnoha KarelJCPRO4B163.0067.868.86230.861047
105Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B163.5767.007.43230.571047
106Jahelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.8062.407.40230.20285
107Žďárský PetrSILNICE M3B164.8365.335.83230.17846
108Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A164.2565.887.75230.131248
109Michálek JosefSPRING HOŘICE1A160.8069.207.40230.000105
110Bernard RadekSK RUM2A165.0065.008.20230.00285
111Hron MiroslavHEKŤÁK B3A160.6069.007.60229.60285
112Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A163.7565.637.38229.381068
113Stryhal JiříVOS JIČÍN3B167.0061.507.33228.502106
114Jarolímek PavelJCPRO4B157.3869.637.00227.00888
115Zívr LadislavHK BOREK4B161.6364.508.38226.13888
116Otradovský ViktorSPOL TEAM4A156.8867.638.50224.501428
117Král JanCROQUET TEAM4B163.6360.887.50224.501068
118Luboš ValešPUPKÁČI4B161.7162.717.57224.431047
119Jón ZdeněkSPPAJN5A154.3370.007.83224.331026
120Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A159.0065.297.14224.29687
121Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A162.2061.807.20224.00555
122Střihavka MilanRONAL4A156.8366.837.17223.67486
123Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A158.1465.007.43223.142127
124Martin ImlaufATRIUM4A158.0063.809.00221.80465
125Bednařík PavelLUKAVECKÁ 94A153.1368.008.38221.131068
126Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A155.1465.297.71220.430147
127Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B158.0061.679.00219.672106
128Tomášek DušanTS HOŘICE4B152.5767.008.00219.571227
129Fátor JaroslavHASIČI4B151.5067.637.63219.13888
130Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A150.8068.005.80218.80645
131Louma TomášSPOL TEAM4A159.5059.139.50218.634128
132Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A156.5061.389.50217.881068
133Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B155.8661.437.86217.294107
134Kovář JanHASIČI B5A154.8061.408.00216.20645
135Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A155.5760.149.14215.71867
136Pírek TomášKOZLÍCI B4B160.8653.7110.29214.57687
137Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B155.8356.1710.50212.00666
138Jan KučeraHEKŤÁK B3A148.8062.007.20210.80285
139Novotný VráťaN-TEAM5A149.7560.758.88210.501248
140Maťátko JosefEXOTI3A153.0057.4310.14210.434107
141Dvořák KarelTESPO Ž3B153.8356.509.00210.33486
142Nožička MiroslavSPOL TEAM4A154.7155.2910.29210.004107
143Sehnal RomanHK BOREK4B152.5057.3810.88209.88888
144Michal ŠafránekPUPKÁČI4B150.4059.408.20209.80285
145Fátor JosefHASIČI4B152.8656.438.57209.29867
146Miloš DanišATRIUM4A153.5055.0010.33208.50486
147Milan ZátkoPOŠTA4B152.8655.579.71208.434107
148Holý FrantišekPRALES JIČÍN3A150.4058.008.00208.400105
149Martin SaalATRIUM4A147.6760.506.67208.17666
150Fátor MartinHASIČI B5A152.1355.8810.75208.001428
151Černý PavelSPPAJN5A147.4360.009.86207.43867
152Nosek MirekN-TEAM5A145.4361.5710.29207.001047
153Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A149.1456.148.71205.292127
154Kubíček JiříDENICO4B147.7156.5710.14204.294107
155Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B144.5759.439.57204.003117
156Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B141.8362.009.83203.832106
157Černý VlastimilBERUŠKY4A141.3861.638.25203.004128
158Herbrych PetrVOS JIČÍN3B146.4056.009.60202.40465
159Körner VladimírHASIČI B5A146.3855.759.63202.13888
160Křivohlávek MichaolHASIČI B5A148.2550.0010.63198.255118
161Novák RostislavSPPAJN5A142.2555.5010.75197.751068
162Vojtěch BaliharATRIUM4A145.8350.1711.17196.000126
163Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.0054.339.67194.33666
164Křovina RadekSVARTES5A143.7149.5712.71193.290147
165Křovina AdamSVARTES5A140.6751.0010.17191.670126
166Franc JosefSPPAJN5A130.6350.6311.88181.254128
167Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.8644.4312.00180.29687
168Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A133.8346.0013.83179.83846
169Jan KrementákPUPKÁČI4B128.2048.6012.00176.800105
170Westfál KarelDENICO4B126.1350.2512.25176.380168
171Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A129.4346.5714.57176.004107
172Nožička MiroslavSPOL TEAM4A154.7155.2910.29210.004107
173Sehnal RomanHK BOREK4B152.5057.3810.88209.88888
174Michal ŠafránekPUPKÁČI4B150.4059.408.20209.80285
175Fátor JosefHASIČI4B152.8656.438.57209.29867
176Miloš DanišATRIUM4A153.5055.0010.33208.50486
177Milan ZátkoPOŠTA4B152.8655.579.71208.434107
178Holý FrantišekPRALES JIČÍN3A150.4058.008.00208.400105
179Martin SaalATRIUM4A147.6760.506.67208.17666
180Fátor MartinHASIČI B5A152.1355.8810.75208.001428
181Černý PavelSPPAJN5A147.4360.009.86207.43867
182Nosek MirekN-TEAM5A145.4361.5710.29207.001047
183Kupka MichalKUPKOSPOL2A152.7552.7511.25205.50084
184Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A149.1456.148.71205.292127
185Trník StěvaSMRKÁČI CHOMUTICE3B152.3352.6712.67205.00063
186Kubíček JiříDENICO4B147.7156.5710.14204.294107
187Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B144.5759.439.57204.003117
188Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B141.8362.009.83203.832106
189Černý VlastimilBERUŠKY4A141.3861.638.25203.004128
190Herbrych PetrVOS JIČÍN3B146.4056.009.60202.40465
191Körner VladimírHASIČI B5A146.3855.759.63202.13888
192Křivohlávek MichaolHASIČI B5A148.2550.0010.63198.255118
193Novák RostislavSPPAJN5A142.2555.5010.75197.751068
194Vojtěch BaliharATRIUM4A145.0052.2010.80197.200105
195Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.0054.339.67194.33666
196Křovina RadekSVARTES5A143.7149.5712.71193.290147
197Křovina AdamSVARTES5A140.6751.0010.17191.670126
198Medek DanielKOZLÍCI B4B125.2558.0011.75183.25264
199Franc JosefSPPAJN5A130.6350.6311.88181.254128
200Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.8644.4312.00180.29687
201Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A133.8346.0013.83179.83846
202Jan KrementákPUPKÁČI4B128.2048.6012.00176.800105
203Westfál KarelDENICO4B126.1350.2512.25176.380168
204Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A129.4346.5714.57176.004107
205Kulich VáclavSVARTES5A97.3336.6724.33134.00063
206*nikdo*ÚNORÁCI5A0.000.000.000.000168
207*nikdo*SPRING HOŘICE1A0.000.000.000.00084
208*nikdo*L-TEAM4A0.000.000.000.000168
209*nikdo*ZD DOBRÁ VODA3B0.000.000.000.00084
210*nikdo*PUPKÁČI4B0.000.000.000.00004
211*nikdo*KOZLÍCI B4B0.000.000.000.00084
212*nikdo*POŠTA4B0.000.000.000.00025
213*nikdo*HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A0.000.000.000.00084
214Michal ŠafránekPUPKÁČI4B144.6760.678.67205.33063
215Martin SaalATRIUM4A147.8057.007.20204.80465
216Buben MilanHASPOL3B142.0061.008.00203.00021
217Novák RostislavSPPAJN5A143.6757.5010.00201.17666
218Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A150.0050.0011.00200.00021
219Rejmont MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A149.0050.009.00199.00021
220Kráčmar TomášSVARTES5A140.0057.007.00197.00021
221Kripner MartinRONAL4A130.0065.007.00195.00201
222Křovina RadekSVARTES5A146.2048.8012.20195.000105
223Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.0054.339.67194.33666
224Jan KučeraHEKŤÁK B3A143.3350.338.33193.67063
225Koňák MilanŠUTRMAN HOŘICE2A136.0056.0013.00192.00021
226Křovina AdamSVARTES5A140.6751.0010.17191.670126
227Křivohlávek MichaolHASIČI B5A144.8346.6711.00191.50486
228Fikar BořekSENIOR TEAM3B150.0041.0016.00191.00021
229Vojtěch BaliharATRIUM4A141.2546.0012.50187.25084
230Stránská MonikaKABRŇÁCI4A131.5054.0011.00185.50042
231Suchomel MichaelÚNORÁCI5A132.0053.0018.00185.00021
232Drška MilanSPOL TEAM4A133.0052.0013.00185.00021
233Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A138.0047.0013.40185.00825
234Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.8644.4312.00180.29687
235Medek DanielKOZLÍCI B4B122.6755.3313.67178.00063
236Jan KrementákPUPKÁČI4B132.0045.3313.33177.33063
237Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A134.8041.8016.20176.60285
238Franc JosefSPPAJN5A127.0048.1712.83175.170126
239Westfál KarelDENICO4B123.2046.0013.40169.200105
240Němec LadislavBASKET 1993A131.0034.0020.00165.00021
241Hloucal MartinHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A119.0039.0017.00158.00021
242Zamouřil PavelPOŠTA4B109.5037.5018.00147.00042
243Kulich VáclavSVARTES5A88.0053.0022.00141.00021
244Bútora MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A106.0034.0024.00140.00021
245Vondráček JiříTELECOM5A74.0022.0029.0096.00021

17. ročník TN 2019/2020 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B179.6782.673.17262.331026
2Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A181.2971.005.29252.291047
3Zachovalová JanaSILNICE Ž4A171.5076.504.83248.001206
4Cvejnová RomanaSEPTIK5A172.4372.575.14245.001407
5Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A167.6076.804.80244.40465
6Šafránková JanaBASKET 1993A175.0067.148.00242.141047
7Kupková KáťaKUPKOSPOL2A165.8372.506.17238.331026
8Nosková HelenaN-TEAM5A168.5069.335.67237.831026
9Lacinová PavlínaL-TEAM4A166.8368.176.00235.001026
10Janďourková KateřinaBRADA Ž3A157.1477.714.14234.86687
11Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A161.1773.675.33234.83936
12Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A163.2566.758.75230.001248
13Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A161.6766.176.83227.83666
14Voňková VeronikaBASKET 1993A158.8667.867.43226.71687
15Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A157.3364.675.33222.00486
16Fátorová JanaPOŠTA4B161.1756.3310.33217.50486
17Pavlatová ZuzanaSILNICE M3B154.0062.006.20216.00465
18Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A156.0058.507.83214.50666
19Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A154.3359.679.67214.00846
20Pristandová JitkaBRADA Ž3A155.4057.6010.00213.00285
21Vodnárková RenátaBERUŠKY4A150.1362.508.50212.632148
22Hermochová DanaÚNORÁCI5A154.8357.509.33212.331026
23Rückerová VěraTESPO Ž3B151.5059.838.33211.332106
24Paurová JitkaSILNICE Ž4A148.0061.717.57209.711047
25Portyšová DanaSEPTIK5A148.6359.509.38208.131068
26Černá IrenaBERUŠKY4A145.2560.638.38205.88888
27Volfová AlenaKABRŇÁCI4A151.7553.8810.88205.634128
28Škaloudová RadkaBRADA Ž3A146.3356.338.67202.672106
29Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A146.2056.2010.60202.40825
30Vosáhlová JanaPOŠTA4B142.8059.208.80202.00375
31Kroupová TerezaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A151.2950.2911.29201.57777
32Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A150.7150.1411.71200.862127
33Táborská RuthHK BOREK4B146.1452.439.71198.57687
34Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A142.6355.5010.50198.13888
35Králová AnnaCROQUET TEAM4B136.7556.639.75193.380168
36Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B140.8852.389.75193.256108
37Jínová OksanaSEPTIK5A148.3843.8814.13192.251068
38Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A141.2950.8612.43192.144107
39Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A139.8649.4313.57189.29867
40Patková ZdeňkaTELECOM5A137.6750.0012.00187.67666
41Hermochová AnitaÚNORÁCI5A136.8348.8312.67185.67486
42Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B134.0051.1411.57185.141137
43Dvořáčková JanaN-TEAM5A131.6051.8012.60183.40285
44Čapková JarmilaSPOL TEAM4A135.4347.5713.14183.002127
45Luňáková GabrielaL-TEAM4A126.6754.8311.50181.500126
46Zelinková HanaSILNICE Ž4A131.5749.4311.43181.000147
47Podzimková JarmilaTELECOM5A132.8345.6712.00178.502106
48Hrušková IvaPOŠTA4B133.1441.2914.71174.430147
49Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A108.3345.3314.83153.670126
50Podzimková JarmilaTELECOM5A132.8345.6712.00178.502106
51Jónová IvanaSPPAJN5A136.3339.3316.33175.67243
52Hrušková IvaPOŠTA4B133.1441.2914.71174.430147
53Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A126.7545.2513.25172.00084
54Vondráčková RadkaTELECOM5A115.2553.2513.50168.50264
55Maťátková JanaTELECOM5A111.7544.0019.00155.75084
56Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A108.3345.3314.83153.670126
57Jónová IvanaSPPAJN5A136.3339.3316.33175.67243
58Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A126.7545.2513.25172.00084
59Vondráčková RadkaTELECOM5A109.6756.6713.00166.33063
60Maťátková JanaTELECOM5A118.0042.6717.33160.67063
61Fátorová AndreaHASIČI4B115.0042.0018.00157.00021
62Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A108.3345.3314.83153.670126
63Bagová LindaKOZLÍCI B4B101.0048.0021.00149.00021
64Balounová MartinaTELECOM5A107.0037.5022.00144.50042

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2019/11/12 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
Pro neodehrané zápasy zadej: -:-
Pro neodehrané zápasy např. TESPO A, řetězec pro hledání vypadá takto: -:- "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM2:8
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž2:8
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2020/09/0118:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A2020/02/1116:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B2020/09/0119:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN6:4
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL2:8
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE2:8
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI6:4
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM4:6
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO0:10
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M4:6
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM6:4
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA8:2
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM6:4
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž2:8
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž4:6
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM4:6
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM0:10
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL6:4
1182A2020/02/1516:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE4:6
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI4:6
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE8:2
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B0:10
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES4:6
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK4:6
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI8:2
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA10:0
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO6:4
1274B2020/01/2416:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1284B2020/02/2915:00KOZLÍCI BHK BOREK2:8
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY8:2
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL6:4
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI6:4
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM6:4
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL4:6
1343B2020/09/0120:00SILNICE MSPORTING HAVANA8:2
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN2:8
1371A2020/03/1021:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE6:4
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 1996:4
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž10:0
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE7:3
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL8:2
1442A2020/02/2716:00MÚ HOŘICEBRADA M4:6
1452A2020/02/2719:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM8:2
1461A2020/03/0618:00SPRING HOŘICEBASKET 2001:9
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE10:0
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A0:10
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B6:4
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM6:4
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI8:2
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM3:7
1554B2020/09/0121:00TS HOŘICEPUPKÁČI8:2
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B6:4
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž8:2
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 92:8
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM4:6
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA2:8
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž4:6
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1651A2020/09/0614:00KRČMA DĚTENICETESPO B6:4
1661A2020/09/0318:00TESPO ASPRING HOŘICE10:0
1671A2020/09/0319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE3:7
1681A2020/09/1117:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1693B2020/09/0320:00HASPOLSILNICE M6:4
1703A2020/09/0515:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM2:8
1713A2020/09/0317:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
1723A2020/09/0517:00BASKET 199EXOTI4:6
1732A2020/09/0518:00AO KOSTĚNICECHLADIČI8:2
1742A2020/09/0516:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1752A2020/09/2517:00SK RUMMÚ HOŘICE2:8
1764B2020/09/0818:00DENICOTS HOŘICE6:4
1774B2020/09/0819:00PUPKÁČIHASIČI2:8
1784B2020/09/0820:00HK BOREKPOŠTA6:4
1794B2020/02/2720:00KOZLÍCI BJCPRO4:6
1802A2020/09/0821:00BRADA MKOZLÍCI A6:4
1815A2020/09/1017:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI1:9
1825A2020/09/1018:00SPPAJNÚNORÁCI10:0
1835A2020/09/1019:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1845A2020/09/1317:00TELECOMSVARTES4:6
1854B2020/09/1020:00CROQUET TEAMJCPRO0:10
1864B2020/09/1216:00HK BOREKDENICO8:2
1874B2020/09/1216:00KOZLÍCI BTS HOŘICE0:10
1884B2020/09/1217:00PUPKÁČIPOŠTA0:0
1894A2020/09/2019:00KABRŇÁCIBERUŠKY0:10
1904A2020/09/1218:00ATRIUML-TEAM10:0
1914A2020/09/1517:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1924A2020/09/1518:00SILNICE ŽRONAL6:4
1933B2020/09/2018:00SENIOR TEAMHASPOL2:8
1943B2020/09/1520:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M0:10
1953B2020/09/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN0:10
1963B2020/09/1717:00TESPO ŽSPORTING HAVANA6:4
1973A2020/09/1718:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN6:4
1983A2020/09/1719:00BRADA ŽBASKET 1994:6
1993A2020/09/1316:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI2:8
2003A2020/09/1720:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM10:0
2011A2020/09/2516:00TESPO BFOTBAL HOŘICE2:8
2021A2020/09/1118:00HEKŤÁK ATESPO A4:6
2031A2020/09/1917:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE0:10
2041A2020/09/1918:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE9:1
2055A2020/09/1919:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM6:4
2062A2020/09/2217:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI4:6
2072A2020/09/2218:00KOZLÍCI ASK RUM6:4
2085A2020/09/2219:00ÚNORÁCISEPTIK0:10
2092A2020/09/2220:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL6:4
2105A2020/09/2221:00N-TEAMHASIČI B6:4
2112A2020/09/2417:00BRADA MAO KOSTĚNICE6:4
2125A2020/09/2418:00SVARTESSPPAJN4:6
2134B2020/09/2419:00HASIČICROQUET TEAM10:0
2144B2020/09/2420:00TS HOŘICEHK BOREK8:2
2154B2020/03/1221:00JCPROPUPKÁČI2:8
2164B2020/09/2421:00POŠTAKOZLÍCI B0:10
2174A2020/09/2615:00SPOL TEAMKABRŇÁCI6:4
2184A2020/09/2616:00RONALLUKAVECKÁ 90:10
2194A2020/09/2510:00L-TEAMSILNICE Ž0:10
2204A2020/09/2617:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM10:0