Rubrika 2. Neregistrovaní

16. ročník TN 2018/2019 – výsledky

16. ročník TN výsledky (433.2 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN rozpis utkání (188.1 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN 2018/2019 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A2100745.00325.0013.001070.001
2BASKET 2001A2100706.00361.0015.001067.001
3CEREA OSTROMĚŘ1A282719.00296.0020.001015.001
4TESPO A1A264706.00315.0012.001021.001
5AO KOSTĚNICE1A046646.00326.0013.00972.001
6SPRING HOŘICE1A028686.00288.0014.00974.001
7KRČMA DĚTENICE1A0010676.00308.0017.00984.001
8ŠUTRMAN HOŘICE1A0010665.00302.0020.00967.001
1BRADA M2A4164698.50293.0022.00991.502
2HEKŤÁK A2A21010709.50335.0017.501044.502
3TESPO B2A21010686.00324.0017.501010.002
4KUPKOSPOL2A21010668.50316.0017.00984.502
5MÚ HOŘICE2A21010656.50253.5032.50910.002
6CHLADIČI2A2812668.00271.0020.50939.002
7VOS JIČÍN2A2812639.50280.5025.50920.002
8HEKŤÁK B2A0812584.50252.5024.00837.002
1KOZLÍCI A3A4164689.00285.5023.50974.502
2KOZINEC TEAM3A4146693.00310.5020.501003.502
3BRADA Ž3A2128648.00261.0030.50909.002
4EXOTI3A21010663.50314.0018.50977.502
5HOUŽVA TEAM3A21010662.00287.5022.00949.502
6PRALES JIČÍN3A2812667.50287.0021.50954.502
7HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A0614674.00275.0022.50949.002
8SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A0416623.50260.5025.50884.002
1TESPO Ž3B41812657.67283.3326.00941.003
2SK RUM3B4164651.00294.5024.50945.502
3HASPOL3B2100706.00310.0014.001016.001
4SENIOR TEAM3B21010640.50281.0023.50921.502
5DENICO3B21010636.50273.0030.00909.502
6SPORTING HAVANA3B21010638.50254.0032.00892.502
7ZD DOBRÁ VODA3B0416581.00229.5034.50810.502
8SMRKÁČI CHOMUTICE3B0218583.50218.0048.50801.502
1RONAL4A4182619.00274.0026.50893.002
2SILNICE Ž4A2128639.50264.0030.00903.502
3L-TEAM4A2100675.00281.0030.00956.001
4ATRIUM4A21010634.50225.0033.50859.502
5LUKAVECKÁ 94A282638.00316.0022.00954.001
6BASKET 1994A2812642.00292.0020.00934.002
7SPOL TEAM4A0218591.50234.5034.50826.002
8KABRŇÁCI4A0218543.50241.0032.50784.502
1JCPRO4B4182657.00300.0019.50957.002
2PUPKÁČI4B4146641.00282.5028.50923.502
3TS HOŘICE4B2128626.50273.5023.50900.002
4HK BOREK4B2128621.50253.0029.00874.502
5KOZLÍCI B4B21020629.67241.0039.33870.673
6SILNICE M4B282602.00243.0038.00845.001
7HASIČI4B0416598.50236.5036.00835.002
8CROQUET TEAM4B028570.00245.0043.00815.001
9N-TEAM4B0010581.00202.0054.00783.001
1BERUŠKY5A4164591.00232.5040.00823.502
2SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A4128595.50237.5037.00833.002
3SVARTES5A3119561.50209.0052.50770.502
4POŠTA5A2128586.50222.5040.50809.002
5SPPAJN5A2812553.00208.5049.00761.502
6ÚNORÁCI5A155497.00208.0056.00705.001
7HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A0812520.00213.5053.00733.502
8SEPTIK5A0614533.50187.5053.00721.002
9TELECOM5A028515.00198.0048.00713.001

Celý článek »

16. ročník TN 2018/2019 – rozlosování

Rozlosování 16. ročníku TN je na světě. Uf to byla fuška. Rok od roku je to horší.
Hrajeme v HK, Jičíně tak aby se nám to nekrylo, pak nechceme v úterý, a o víkendech a prosím od 18:00 hod a ne v 21:00 to už je pozdě… Někteří opravdu již nejsou soudní.

16. ročník TN rozpis utkání (188.1 KiB) 15.12.2018

16. ročník TN 2018/2019 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2018/11/13 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2018/11/1318:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIPOŠTA6:4
25A2018/11/1319:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
35A2018/11/1320:00BERUŠKYTELECOM8:2
45A2018/11/1321:00SEPTIKSPPAJN4:6
53A2018/11/2217:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž2:8
64B2018/11/1317:00HK BOREKN-TEAM10:0
74B2018/11/1519:00PUPKÁČIHASIČI8:2
84B2018/11/1520:00CROQUET TEAMSILNICE M2:8
94A2018/11/2018:00KABRŇÁCIRONAL2:8
104A2018/11/2019:00SILNICE ŽBASKET 1994:6
114A2018/11/2020:00SPOL TEAMATRIUM2:8
124A??????LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
133B2018/11/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM2:8
143B2018/11/2219:00ZD DOBRÁ VODADENICO2:8
153B2018/11/2220:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA8:2
161A2018/11/2317:00TESPO AAO KOSTĚNICE6:4
171A2018/11/2318:00ŠUTRMAN HOŘICEBASKET 2000:10
181A2018/11/2319:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE8:2
191A2018/11/2720:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE0:10
203A2018/11/2718:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM6:4
213A2018/11/2719:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
222A2018/11/2918:00HEKŤÁK BMÚ HOŘICE4:6
232A2018/11/2919:00TESPO BHEKŤÁK A8:2
242A2018/12/1517:00VOS JIČÍNBRADA M2:8
252A2018/11/2920:00KUPKOSPOLCHLADIČI8:2
263A2018/11/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZLÍCI A2:8
274B2018/11/2721:00KOZLÍCI BJCPRO0:10
285A2018/12/0418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI4:6
295A2018/12/0419:00SPPAJNBERUŠKY2:8
305A2018/12/0420:00ÚNORÁCISVARTES5:5
315A2018/12/0421:00POŠTASEPTIK8:2
324B2018/12/0617:00JCPROHK BOREK8:2
334B2018/12/0618:00TS HOŘICEPUPKÁČI4:6
344B2018/12/1617:00N-TEAMCROQUET TEAM:
354A2018/12/0717:00RONALSPOL TEAM10:0
364A2018/12/1319:00BASKET 199LUKAVECKÁ 92:8
374A2018/12/0620:00L-TEAMKABRŇÁCI10:0
384A2018/12/0619:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
394B2018/12/0815:00HASIČIKOZLÍCI B2:8
403B2018/12/1117:00SK RUMSENIOR TEAM8:2
413B2019/01/1215:00HASPOLSMRKÁČI CHOMUTICE:
423B2018/12/1119:00DENICOTESPO Ž2:8
433B2018/12/1120:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA8:2
443A2018/12/1317:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
453A2018/12/1318:00KOZLÍCI ASKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
463A2018/12/1320:00EXOTIKOZINEC TEAM2:8
473A2018/11/2017:00BRADA ŽPRALES JIČÍN4:6
482A2018/12/0718:00BRADA MTESPO B8:2
492A2018/12/0216:00HEKŤÁK AKUPKOSPOL8:2
502A2018/12/0819:00MÚ HOŘICEVOS JIČÍN4:6
512A2018/12/1420:00CHLADIČIHEKŤÁK B6:4
525A2018/12/1818:00BERUŠKYPOŠTA:
535A2018/12/1819:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI:
545A2018/12/1820:00TELECOMSPPAJN:
555A2018/12/1821:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
564B2018/12/2017:00HK BOREKHASIČI:
574B2018/12/2018:00CROQUET TEAMJCPRO:
584B2018/12/1419:00KOZLÍCI BTS HOŘICE2:8
594B2018/12/2020:00SILNICE MN-TEAM:
601A2018/12/2117:00FOTBAL HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
611A2018/12/2118:00SPRING HOŘICETESPO A:
621A2018/12/2119:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE:
631A2018/12/2120:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE:
644A2019/01/0817:00KABRŇÁCIBASKET 199:
654A2019/01/0818:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž:
664A2019/01/0819:00SPOL TEAML-TEAM:
674A2019/01/0820:00RONALATRIUM:
683B2019/01/1018:00ZD DOBRÁ VODASK RUM:
693B2019/01/1019:00SPORTING HAVANADENICO:
701A2019/01/1117:00KRČMA DĚTENICEŠUTRMAN HOŘICE:
711A2019/01/1118:00SPRING HOŘICEAO KOSTĚNICE:
721A2019/01/1119:00TESPO AFOTBAL HOŘICE:
731A2019/01/1120:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 200:
743B2019/01/1217:00SENIOR TEAMHASPOL:
753B2018/12/0816:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž0:10
763A2019/01/1519:00KOZINEC TEAMPRALES JIČÍN:
773A2019/01/1518:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM:
783A2019/01/1520:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AEXOTI:
792A2019/01/1718:00VOS JIČÍNCHLADIČI:
802A2019/01/1719:00KUPKOSPOLTESPO B:
812A2019/01/1720:00MÚ HOŘICEBRADA M:
823A2019/01/1818:00KOZLÍCI ABRADA Ž:
832A2019/01/1915:00HEKŤÁK BHEKŤÁK A:
843B2018/12/0118:00TESPO ŽHASPOL0:10
855A2019/01/2217:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY:
865A2019/01/2218:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
875A2019/01/2219:00POŠTATELECOM:
885A2019/01/2220:00ÚNORÁCISEPTIK:
894B2019/01/2417:00TS HOŘICEHK BOREK:
904B2019/01/2418:00HASIČICROQUET TEAM:
914B2019/01/2419:00JCPROSILNICE M:
924B2019/01/2420:00PUPKÁČIKOZLÍCI B:
934A2019/01/2517:00BASKET 199SPOL TEAM:
944A2019/01/2518:00SILNICE ŽKABRŇÁCI:
954A2019/01/2519:00L-TEAMRONAL:
964A2019/01/2520:00ATRIUMLUKAVECKÁ 9:
973B2019/01/2918:00DENICOSMRKÁČI CHOMUTICE:
983B2019/01/2919:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
993B2019/01/2920:00SK RUMSPORTING HAVANA:
1003A2019/02/0818:00PRALES JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1013A2019/01/3119:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1023A2019/01/3120:00BRADA ŽKOZINEC TEAM:
1032A2019/02/0118:00BRADA MKUPKOSPOL:
1042A2019/02/0119:00CHLADIČIMÚ HOŘICE:
1053B2019/02/0215:00HASPOLZD DOBRÁ VODA:
1063A2019/02/0216:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A:
1072A2019/02/0217:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN:
1082A2019/02/0218:00TESPO BHEKŤÁK B:
1095A2019/02/0517:00BERUŠKYÚNORÁCI:
1105A2019/02/0518:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1115A2019/02/0519:00SEPTIKSVARTES:
1125A2019/02/0520:00SPPAJNPOŠTA:
1134B2019/02/0717:00SILNICE MHASIČI:
1144B2019/02/0718:00HK BOREKPUPKÁČI:
1154B2019/02/0719:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1164B2019/02/0720:00N-TEAMJCPRO:
1174A2019/02/1217:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1184A2019/02/1218:00RONALBASKET 199:
1194A2019/02/1219:00KABRŇÁCILUKAVECKÁ 9:
1204A2019/02/1220:00L-TEAMATRIUM:
1213B2019/02/1418:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1223B2019/02/1419:00SK RUMDENICO:
1231A2019/02/1517:00AO KOSTĚNICEKRČMA DĚTENICE:
1241A2019/02/1518:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
1251A2019/02/1519:00ŠUTRMAN HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
1261A2019/02/1520:00BASKET 200TESPO A:
1273B2019/02/1615:00SPORTING HAVANAHASPOL:
1283B2019/02/1616:00ZD DOBRÁ VODATESPO Ž:
1293A2019/02/1917:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1303A2019/02/1918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZINEC TEAM:
1313A2019/02/1919:00KOZLÍCI AEXOTI:
1323A2019/02/1920:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž:
1332A2019/02/2117:00VOS JIČÍNTESPO B:
1342A2019/02/2118:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK A:
1352A2019/02/2119:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL:
1362A2019/02/2120:00CHLADIČIBRADA M:
1375A2019/02/2217:00ÚNORÁCITELECOM:
1385A2019/02/2218:00SVARTESBERUŠKY:
1395A2019/02/2219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK:
1405A2019/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1414B2019/02/2617:00TS HOŘICESILNICE M:
1424B2019/02/2618:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1434B2019/02/2619:00HASIČIN-TEAM:
1444B2019/02/2620:00PUPKÁČICROQUET TEAM:
1451A2019/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1461A2019/02/2819:00CEREA OSTROMĚŘKRČMA DĚTENICE:
1471A2019/02/2820:00FOTBAL HOŘICEAO KOSTĚNICE:
1481A2019/02/2818:00TESPO AŠUTRMAN HOŘICE:
1494A2019/03/0517:00SILNICE ŽRONAL:
1504A2019/03/0518:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1514A2019/03/0519:00BASKET 199L-TEAM:
1524A2019/03/0520:00ATRIUMKABRŇÁCI:
1533B2019/03/0718:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA:
1543B2019/03/0719:00DENICOSENIOR TEAM:
1553A2019/03/0817:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1563A2019/03/0818:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1573A2019/03/0819:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1583B2019/03/0820:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1593B2019/03/0915:00HASPOLSK RUM:
1603A2019/03/0916:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A:
1612A2019/03/1218:00KUPKOSPOLVOS JIČÍN:
1625A2019/03/1219:00SPPAJNÚNORÁCI:
1632A2019/03/1417:00TESPO BMÚ HOŘICE:
1645A2019/03/1418:00BERUŠKYSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1655A2019/03/1419:00TELECOMSVARTES:
1665A2019/03/1420:00POŠTAHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1672A2019/03/1617:00HEKŤÁK ACHLADIČI:
1682A2019/03/1618:00BRADA MHEKŤÁK B:
1694B2019/03/1917:00N-TEAMTS HOŘICE:
1704B2019/03/1918:00SILNICE MPUPKÁČI:
1714B2019/03/1919:00JCPROHASIČI:
1724A2019/03/2117:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
1734A2019/03/2118:00BASKET 199ATRIUM:
1744A2019/03/2119:00L-TEAMSILNICE Ž:
1754A2019/03/2120:00RONALLUKAVECKÁ 9:
1761A2019/03/2217:00KRČMA DĚTENICETESPO A:
1771A2019/03/2218:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE:
1781A2019/03/2219:00AO KOSTĚNICECEREA OSTROMĚŘ:
1791A2019/03/2220:00ŠUTRMAN HOŘICESPRING HOŘICE:
1803A2019/03/2315:00KOZLÍCI AKOZINEC TEAM:
1814B2019/03/2316:00CROQUET TEAMKOZLÍCI B:
1822A2019/03/2317:00VOS JIČÍNHEKŤÁK B:
1832A2019/03/2318:00HEKŤÁK ABRADA M:
1843B2019/03/2617:00ZD DOBRÁ VODASENIOR TEAM:
1853B2019/03/2618:00SK RUMTESPO Ž:
1863B2019/03/2619:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE:
1873B2019/03/2620:00HASPOLDENICO:
1882A2019/03/2918:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
1893A2019/03/2818:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN:
1902A2019/03/2819:00CHLADIČITESPO B:
1913A2019/03/2820:00EXOTIBRADA Ž:
1925A2019/04/0217:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
1935A2019/04/0218:00SVARTESSPPAJN:
1945A2019/04/0219:00ÚNORÁCIPOŠTA:
1955A2019/04/0220:00SEPTIKBERUŠKY:
1963A2019/04/0417:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1974B2019/04/0418:00PUPKÁČIN-TEAM:
1984B2019/04/0419:00TS HOŘICEJCPRO:
1994B2019/04/0420:00HK BOREKCROQUET TEAM:
2001A2019/04/0517:00FOTBAL HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE:
2011A2019/04/0518:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ:
2021A2019/04/0519:00BASKET 200AO KOSTĚNICE:
2031A2019/04/0520:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2044B2019/04/0617:00KOZLÍCI BSILNICE M:
2055A2019/04/0917:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
2065A2019/04/0918:00POŠTASVARTES:
2075A2019/04/0919:00TELECOMSEPTIK:
2085A2019/04/0920:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI:
2094B2019/04/1117:00SILNICE MHK BOREK:
2104B2019/04/1118:00N-TEAMKOZLÍCI B:
2114B2019/04/1119:00JCPROPUPKÁČI:
2124B2019/04/1120:00HASIČITS HOŘICE:

16. ročník turnaje neregistrovaných 2018/2019

Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 16. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do ne. 28.10.2018.

 

 

16. ročník TN pozvánka (92.0 KiB) 2.10.2018

PřihláškaSeznam přihlášených

15. ročník TN 2017/2018 – slavnostní zakončení

Datum konání : pá. 27.4.2018

Čas : 18:00

Místo : kuželna Hořice

Zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. 15. ročník turnaje neregistrovaných 2017/2018 skončil závěrečnou TOP-kou minulou sobotu. Poslední co bude následovat je slavnostní zakončení, které se koná v pá. 27.4.2018 v 18:00 na hořické kuželně. Jako tradičně bude připraveno drobné občerstvení a po vyhlášení i nějaké to koulení o drobné ceny, takže sebou vezměte sportovní obuv. Sportovní oblečení není podmínkou.
Ocenění budou první 3 družstva z každé ligy, prvních 10 jednotlivců muži, prvních 5 jednotlivců ženy, TOP 12 vítězné družstvo, TOP 12 nejlepší jednotlivec, nejlepší výkon 15. ročníku muž+žena.
Dobrou náladu sebou a přijďte pobejt.

15. ročník TN 2017/2018 – výsledky

21.04.18 TOP12 vyhrává BASKET 200, v jednotlivcích byl nejlepší Švamberg Miroslav výkonem 570 (383+187,4). Kompletní výsledky naleznete na odkazu níže „15. ročník TN výsledky“

A JE KONEC, TAK ZASE ZA ROK

08.04.18 Ještě nás čeká TOP12 21.4.2018 od 9:00 a závěrečné vyhlášení v pá. 27.4.2018 v 18:00.

15. ročník TN výsledky (832.5 KiB) 22.4.2018

15. ročník TN rozpis utkání (172.3 KiB) 7.4.2018

15. ročník TN 2017/2018 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A125812721.29363.8610.431085.147
2TESPO A1A124426707.43335.2910.861042.717
3SPRING HOŘICE1A104525693.29323.0017.001016.297
4CEREA OSTROMĚŘ1A83634722.29331.8615.001054.147
5PARTIČKA1A63436710.29319.5717.431029.867
6BASKET 2001A43040704.43344.8611.291049.297
7TESPO B1A42248695.43301.1417.43996.577
8BRADA M1A01159683.14287.0024.00970.147
1AO KOSTĚNICE2A124624677.14316.0019.29993.147
2ŠUTRMAN HOŘICE2A104822694.43303.0018.29997.437
3HEKŤÁK A2A104030702.71319.7116.861022.437
4CHLADIČI2A103832691.86295.7125.71987.577
5VOS JIČÍN2A43040685.57307.1421.00992.717
6KUPKOSPOL2A43040673.43291.8625.43965.297
7KOZINEC TEAM2A42842677.71306.8621.43984.577
8HASPOL2A22050660.14275.1426.14935.297
1HEKŤÁK B3A114624679.86281.0025.29960.867
2HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A94129671.14287.8624.14959.007
3EXOTI3A83931684.14287.8626.00972.007
4KOZLÍCI A3A83436649.00282.0029.43931.007
5SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A64030683.43268.4328.86951.867
6BRADA Ž3A63436656.29271.7126.29928.007
7HOUŽVA TEAM3A42446649.43269.1424.86918.577
8BASKET 1993A42248669.14265.5731.14934.717
1MÚ HOŘICE3B135119676.43294.7120.86971.147
2SK RUM3B103832669.29283.8625.86953.147
3SMRKÁČI CHOMUTICE3B94327675.71287.7123.71963.437
4DENICO3B84228648.57272.2928.71920.867
5SPORTING HAVANA3B63238640.43268.7130.14909.147
6TESPO Ž3B43040649.14274.2925.00923.437
7SENIOR TEAM3B42842652.86269.1433.57922.007
8HASIČI3B21654637.71256.1430.14893.867
1PRALES JIČÍN4A145614660.86276.5725.71937.437
2ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN4A104624659.57283.4325.57943.007
3LUKAVECKÁ 94A104030635.29263.2929.29898.577
4L-TEAM4A84327649.57282.4326.57932.007
5SILNICE Ž4A63238641.71248.8628.43890.577
6RONAL4A63238625.14262.5726.43887.717
7ATRIUM4A21753614.86241.2936.14856.147
8KABRŇÁCI4A01456584.71247.1435.14831.867
1ZD DOBRÁ VODA4B124426662.43266.5727.29929.007
2KOZLÍCI B4B104426640.71241.7136.29882.437
3JCPRO4B84525661.71262.0028.14923.717
4HK BOREK4B83733622.00265.1429.86887.147
5PUPKÁČI4B83634638.57249.8634.14888.437
6TS HOŘICE4B43733630.71253.1435.57883.867
7N-TEAM4B41654599.57232.0035.29831.577
8POŠTA4B22149605.00225.8637.57830.867
1SPOL TEAM5A125218624.14246.8630.29871.007
2CROQUET TEAM5A124228575.00227.5740.14802.577
3BERUŠKY5A84030556.14221.0046.00777.147
4SPPAJN5A63634569.14239.8633.14809.007
5SVARTES5A63634580.71220.5745.29801.297
6TELECOM5A63238541.57222.0046.86763.577
7ÚNORÁCI5A42644537.71221.8655.86759.577
8HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A21654527.14201.1448.86728.297

Celý článek »

15. ročník TN 2017/2018 – TOP12

16.04.2018 Z důvodu odhlášení družstva HEKŤÁK A došlo k drobnému posunu začátku startu!!! Začnou CHLADIČI v 10:00 sami a pak již dle rozpisu níže.

8.04.2018 15. ročník TN skončil. Zbývá odehrát tradiční TOP12. „TOPku“ nelze odehrát v jiný den ani v jinou, než naplánovanou hodinu pro TOPku, a to je so.21.4.2018 od 9:00 do 21:00. Jediná možnost změny je výměna s jiným družstvem. Prosím všechny zúčastněné o potvrzení účasti nejdéle do ne.15.4.2018 na jiri.baier@gmail.com. Pokud některé družstvo účast odmítne (nepotvrdí) nebude nahrazeno jiným, bude pouze změněn časový plán.

 P. družstvo liga průměr zápasů čas TOP
1 FOTBAL HOŘICE 1A 1 085,14 7 N
2 CEREA OSTROMĚŘ 1A 1 054,14 7 19:00 A
3 BASKET 200 1A 1 049,29 7 17:00 A
4 TESPO A 1A 1 042,71 7 17:00 A
5 PARTIČKA 1A 1 029,86 7 15:00 A
6 HEKŤÁK A 2A 1 022,43 7 N
7 SPRING HOŘICE 1A 1 016,29 7 15:00 A
8 ŠUTRMAN HOŘICE 2A 997,43 7 9:00 A
9 TESPO B 1A 996,57 7 19:00 A
10 AO KOSTĚNICE 2A 993,14 7 11:00 A
11 VOS JIČÍN 2A 992,71 7 11:00 A
12 CHLADIČI 2A 987,57 7 9:00 A

Zajímavost do TN – přehled všech ročníků dle družstev

Hledaný text, pokud obsahuje mezeru, pište do uvozovek , např. : "BASKET 200"
rročníkpdružstvolbb1b2prz
12003/20041JVZ ELEKTRO JIČÍN1145614954,437
12003/20042MEMO1124822961,577
12003/20043ŠUTRMAN1104822944,007
12003/20044SPRING C163436921,147
12003/20045ABETO JIČÍN163238922,437
12003/20046LAVINA142248906,007
12003/20047SENIOR TEAM143040918,867
12003/20048ČEPRO A101060835,437
12003/20041SKP HRADEC KRÁLOVÉ2114624920,717
12003/20042BRADA - M2115119914,577
12003/20043ČEŠOV 6294129912,867
12003/20044HEKŤÁK A284525930,717
12003/20045BASKET 200263436886,437
12003/20046SILNICE JIČÍN M262545861,867
12003/20047ŽÍZEŇ VOLANICE242743862,437
12003/20048BANKROT BŘEZOVICE211159787,577
12003/20041ČSAD JIČÍN3A125218872,717
12003/20042GREENHORNS3A104228863,437
12003/20043BRADA - Ž3A83832855,297
12003/20044KÁMEN OSTROMĚŘ3A83832852,867
12003/20045ZD DOBRÁ VODA3A53337797,717
12003/20046ŠMASPOL3A53139816,437
12003/20047SILNICE JIČÍN Ž3A42644789,867
12003/20048LIBÁŇ3A42050788,577
12003/20041KOZINEC TEAM3B124624867,437
12003/20042HASIČI3B104723846,297
12003/20043HENDY TEAM3B104723892,577
12003/20044CHLADIČI3B83634820,147
12003/20045PRALES3B62446822,437
12003/20046NOŽIČKA TEAM3B64030850,007
12003/20047HEKŤÁK B3B22050798,867
12003/20048HAVRAN TEAM3B22050768,297
12003/20041DOROST SKK4A124426813,717
12003/20042BASKET 1994A125020828,007
12003/20043MILETA 024A84723819,297
12003/20044NOPEK HOŘICE4A83634776,147
12003/20045GYMNÁZIUM HC A4A83634755,007
12003/20046KUPKOSPOL4A63634795,437
12003/20047POŠTA HOŘICE4A21951737,007
12003/20048SMRKÁČI4A01258667,577
12003/20041JESVA HOŘICE4B125020779,007
12003/20042HOŘICKÉ STROJÍRNY4B114426739,007
12003/20043JARNÍ VÁNEK4B104030780,437
12003/20044HK BOREK4B83733750,577
12003/20045MILETA 104B42644715,437
12003/20046BOK4B42248713,577
12003/20047DODO TEAM4B43436744,147
12003/20048PETRÁČKOVY HT4B32743698,867
12003/20041DENICO5A145614774,717
12003/20042GYMNÁZIUM HC B5A103832663,297
12003/20043LUKAVECKÁ 95A104822716,147
12003/20044OUPŠ HOŘICE5A84030679,147
12003/20045SPRING B5A84822722,717
12003/20046NĚMCI5A42446645,007
12003/20047MÚ HOŘICE5A21258525,717
12003/20048ČEPRO B5A01456600,577
12003/20041AIRON HOŘICE5B145218731,297
12003/20042TECH. SLUŽBY5B125416764,577
12003/20043TELECOM A5B104525691,007
12003/20044L-TEAM5B84327706,867
12003/20045TORNÁDO5B62644635,437
12003/20046SPRING A5B42644663,577
12003/20047ŽABINY5B22842617,147
12003/20048TELECOM B5B0664531,717
22004/20051SPRING C1125020976,867
22004/20052SKP H. KRÁLOVÉ A1124723953,297
22004/20053MEMO183832956,867
22004/20054JVZ ELKTRO JIČÍN183634928,147
22004/20055LAVINA JIČÍN163040931,577
22004/20056ABETO JIČÍN142842920,297
22004/20057ŠUTRMAN143139930,437
22004/20058BRADA - M122050843,147
22004/20051BASKET 2002125119946,577
22004/20052SENIOR TEAM2105020964,147
22004/20053HEKŤÁK A2105119931,007
22004/20054ČEŠOV 6283535899,577
22004/20055ČEPRO A283436887,437
22004/20056EX ČSAD JIČÍN242248901,007
22004/20057SILNICE JIČÍN - M222149869,007
22004/20058KOZINEC TEAM221654848,717
22004/20051SILNICE JIČÍN - Ž1Z145218805,297
22004/20052JARNÍ VÁNEK1Z125614808,717
22004/20053KANÁRCI1Z104822765,577
22004/20054BRADA - Ž1Z85119809,437
22004/20055TELECOM A1Z63139747,147
22004/20056GYMNÁZIUM HC1Z42644647,867
22004/20057TELECOM B1Z21258596,147
22004/20058BOK - Ž1Z0466536,437
22004/20051HENDY TEAM3A124822889,007
22004/20052KÁMEN OSTROMĚŘ3A104723910,147
22004/20053HASIČI3A94129885,577
22004/20054ŽÍZEŇ VOLANICE3A94030877,147
22004/20055CHLADIČI3A83733879,577
22004/20056JESVA HOŘICE3A42248833,717
22004/20057ZD DOBRÁ VODA3A42842826,147
22004/20058HOŘICKÉ STROJÍRNY3A01753803,717
22004/20051GREENHORNS3B125119884,007
22004/20052BASKET 1993B124426878,577
22004/20053NOŽIČKA TEAM3B63238882,867
22004/20054PRALES3B63238815,717
22004/20055HK BOREK3B63238795,297
22004/20056ŠMASPOL3B62941812,007
22004/20057HEKŤÁK B3B43040829,867
22004/20058BANKROT BŘEZOVICE3B43040830,147
22004/20051TECHNICKÉ SLUŽBY4A145218862,007
22004/20052AIRON HOŘICE4A125515854,147
22004/20053LIBÁŇ4A84228814,867
22004/20054DODO TÝM4A63634797,297
22004/20055SPRING B4A63337796,007
22004/20056OUPŠ HOŘICE4A63139715,007
22004/20057GYMNÁZIUM HOŘICE4A21357603,297
22004/20058POŠTA HOŘICE4A21852744,147
22004/20051DENICO4B145911856,717
22004/20052KUPKOSPOL4B114822842,147
22004/20053HAVRAN TEAM4B83238783,437
22004/20054L – TEAM4B84228785,717
22004/20055BOK - M4B62842768,717
22004/20056LUKAVECKÁ 94B53337768,007
22004/20057MILETA 104B42644749,867
22004/20058TORNÁDO4B01258708,297
22004/20050NEBOZEZ5A42753697,638
22004/20051SKP H. KRÁLOVÉ B5A16764931,388
22004/20052VOS JIČÍN5A146218824,138
22004/20053SPORTING HAVANA5A104040749,508
22004/20054PETRÁČKOVY HT5A62852701,888
22004/20055HOSPODA U TUČKŮ5A63545713,138
22004/20056SPRING A5A63149691,258
22004/20057ŽABINY5A63941708,888
22004/20058PUPKÁČI5A42258682,758
22004/20051RENTO JIČÍN5B14628902,867
22004/20052FEMA LUŽANY5B125614858,577
22004/20053SWELL5B105218780,297
22004/20054VALC – HK5B83040700,717
22004/20055ČEPRO B5B63040665,867
22004/20056SMRKÁČI5B22248652,297
22004/20057NĚMCI5B21654617,007
22004/20058MÚ – HOŘICE5B21258586,007
32005/20061CEREA OSTROMĚŘ11248221 034,577
32005/20062VM AUTOSERVIS11248221 029,577
32005/20063JVZ ELKTRO JIČÍN1841291 009,297
32005/20064SPRING C1842281 029,297
32005/20065BASKET 200162842980,577
32005/20066SKP HR. KRÁLOVÉ A163238996,577
32005/20067SENIOR TEAM142545965,717
32005/20068LAVINA JIČÍN101654933,007
32005/20061HEKŤÁK A2124624998,147
32005/20062KÁMEN OSTROMĚŘ2104822984,717
32005/20063GREENHORNS2104327984,867
32005/20064V.M. COM262644971,147
32005/20065ŠUTRMAN263337985,297
32005/20066BRADA M.263436943,147
32005/20067HENDY TEAM242644936,297
32005/20068EXČSAD JIČÍN222446912,577
32005/20061SILNICE JIČÍN Ž.1Z114812842,836
32005/20062BRADA Ž.1Z104812866,176
32005/20063KANÁRCI1Z94119833,176
32005/20064JARNÍ VÁNEK1Z63228785,506
32005/20065BERUŠKY1Z42040732,676
32005/20066SZ HOŘICE1Z21347670,006
32005/20067TORNÁDO1Z0852673,676
32005/20061SILNICE JIČÍN M3A114723963,147
32005/20062ŠMASPOL3A103832909,007
32005/20063NOŽIČKA TEAM3A93634911,577
32005/20064DENICO3A84030910,437
32005/20065BASKET 1993A83832893,147
32005/20066HEKŤÁK B3A73535900,717
32005/20067CHLADIČI3A22644855,147
32005/20068HK BOREK3A12050845,867
32005/20061HASIČI3B114327942,147
32005/20062KOZINEC TEAM3B104624937,297
32005/20063JESVA HOŘICE3B83634897,577
32005/20064ŽÍZEŇ VOLANICE3B84030912,437
32005/20065ZD DOBRÁ VODA3B73139906,437
32005/20066AIRON HOŘICE3B64030915,437
32005/20067PRALES JIČÍN3B63040872,007
32005/20068TECHNICKÉ SLUŽBY3B01456867,867
32005/20061RENTO JIČÍN4A145119904,147
32005/20062VOS JIČÍN4A124822910,147
32005/20063KUPKOSPOL4A83436893,717
32005/20064HOŘICKÉ STROJÍRNY4A63634895,147
32005/20065HAVRAN TEAM4A43139864,297
32005/20066L-TEAM4A42842857,717
32005/20067LUKAVECKÁ 94A42644823,007
32005/20068BOK A4A42644869,437
32005/20061SKP HR.KRÁLOVÉ B4B14628985,867
32005/20062FEMA LUŽANY4B124822905,577
32005/20063LIBÁŇ4B104228820,577
32005/20064SPRING B4B63238837,717
32005/20065DODO TÝM4B63832869,297
32005/20066MILETA 104B42644810,297
32005/20067GYMNÁZIUM HC A4B42842791,577
32005/20068OUPŠ HOŘICE4B0466740,437
32005/20061POŠTA HOŘICE5A125416783,437
32005/20062PUPKÁČI5A105020777,147
32005/20063PETRÁČKOVY HT5A104723765,577
32005/20064VOLIÉRA5A83436678,437
32005/20065SPRING A5A83832746,437
32005/20066MÚ HOŘICE5A42446636,577
32005/20067TELECOM B5A21753659,297
32005/20068BOK B5A21654605,867
32005/20061KŮRANA JIČÍN5B146010918,717
32005/20062HEDVA TÝM5B125020850,577
32005/20063VALC HR.KRÁLOVÉ5B84426833,577
32005/20064SPORTING HAVANA5B84327831,147
32005/20065SMRKÁČI5B83238757,007
32005/20066DANY TEAM5B22248727,147
32005/20067GYMNÁZIUM HC B5B21753711,577
32005/20068NĚMCI5B21258663,437
32005/20061SWELL HOŘICE5C124624853,577
32005/20062MILETA 025C105416884,577
32005/20063ŽABINY5C83634811,297
32005/20064TELECOM A5C83238797,867
32005/20065RUBÍN LUŽANY5C84228827,007
32005/20066SKK - ŽÁCI5C43040783,297
32005/20067NEBOZEZ5C42842758,867
32005/20068EXOTI5C21258733,577
42006/20071CEREA OSTROMĚŘ1A1252181 016,297
42006/20072BASKET 2001A84228978,717
42006/20073SKP HR. KRÁLOVÉ A1A84030981,867
42006/20074SPRING C1A838321 005,297
42006/20075JVZ ELKTRO JIČÍN1A63832972,147
42006/20076VM AUTOSERVIS1A52743966,717
42006/20077HEKŤÁK A1A52149970,437
42006/20078KÁMEN OSTROMĚŘ1A42248955,297
42006/20071KANÁRCI1Z145416885,437
42006/20072BRADA Ž.1Z125020860,577
42006/20073SZ HOŘICE1Z105020842,437
42006/20074SILNICE JIČÍN Ž.1Z83634792,437
42006/20075JARNÍ VÁNEK1Z63832803,867
42006/20076BERUŠKY1Z42248718,297
42006/20077TORNÁDO1Z21852670,007
42006/20078N-TEAM1Z01258623,867
42006/20071STS CHVOJKOVICE BROD2A145416995,577
42006/20072ŠUTRMAN2A115020983,147
42006/20073SILNICE JIČÍN M2A83634957,577
42006/20074BRADA M.2A62941959,437
42006/20075HASIČI2A52941929,007
42006/20076M.V. COM2A43040939,577
42006/20077JUNIOR TEAM2A43040912,147
42006/20078DRACI A2A42248915,577
42006/20071RENTO JIČÍN3A145614958,577
42006/20072HEKŤÁK B3A114624923,147
42006/20073BASKET 1993A114327914,147
42006/20074NOŽIČKA TEAM3A82842905,297
42006/20075HENDY TEAM3A63535906,147
42006/20076DENICO3A43040889,297
42006/20077ŠMASPOL3A21951866,577
42006/20078CHLADIČI3A02347842,007
42006/20071SKP HR.KRÁLOVÉ B3B105218990,867
42006/20072ŽÍZEŇ VOLANICE3B103832926,577
42006/20073ZD DOBRÁ VODA3B103832899,147
42006/20074KOZINEC TEAM3B83634917,717
42006/20075AIRON HOŘICE3B63634898,437
42006/20076DRACI B3B42941884,297
42006/20077JESVA HOŘICE3B42644879,007
42006/20078PRALES JIČÍN3B42545873,577
42006/20071HOŘICKÉ STROJÍRNY4A124822855,147
42006/20072KUPKOSPOL4A104228864,577
42006/20073VOS JIČÍN4A84426904,297
42006/20074LUKAVECKÁ 94A63634840,007
42006/20075HAVRAN TEAM4A63040846,577
42006/20076HK BOREK4A53139825,577
42006/20077L-TEAM4A52545828,577
42006/20078POŠTA HOŘICE4A42446815,297
42006/20071KŮRANA JIČÍN4B145416911,577
42006/20072LIBÁŇ4B104426867,867
42006/20073FEMA LUŽANY4B104525894,867
42006/20074TECHNICKÉ SLUŽBY4B83535875,867
42006/20075SPRING B4B63238841,717
42006/20076DODO TÝM4B43238830,007
42006/20077HOUŽVA TEAM4B43040797,007
42006/20078SWELL HOŘICE4B0862788,007
42006/20071PUPKÁČI5A145812822,577
42006/20072BOK A5A125218849,297
42006/20073PETRÁČKOVY HT5A83634727,147
42006/20074SPRING A5A84228749,297
42006/20075NOPEK HOŘICE5A63238748,297
42006/20076MÚ HOŘICE5A42545571,867
42006/20077VOLIÉRA5A42644720,577
42006/20078TELECOM B5A0961640,007
42006/20071SKP HR.KRÁLOVÉ C5B145812896,007
42006/20072VALC HR.KRÁLOVÉ5B124624814,147
42006/20073GYMNÁZIUM A5B84822819,437
42006/20074SPORTING HAVANA5B84030838,297
42006/20075SMRKÁČI5B84030770,297
42006/20076NĚMCI5B41852587,867
42006/20077DANY TEAM5B22248719,867
42006/20078BOK B5B0862632,867
42006/20070TELECOM A5C22357763,758
42006/20071RUBÍN LUŽANY5C145822882,508
42006/20072MILETA 025C146020881,638
42006/20073EXOTI5C124931836,138
42006/20074ŽABINY5C105129819,888
42006/20075TESPO CEREKVICE5C84238811,258
42006/20076OUPŠ HOŘICE5C63248727,258
42006/20077RÁKOSKA5C42852743,008
42006/20078GYMNÁZIUM B5C21763721,888
52007/20081SKP HR. KRÁLOVÉ A1A1048221 023,867
52007/20082SPRING C1A947231 026,437
52007/20083STS CHVOJKOVICE BROD1A835351 004,437
52007/20084JVZ ELKTRO JIČÍN1A83238968,717
52007/20085ŠUTRMAN1A83040990,717
52007/20086BASKET 2001A53535980,147
52007/20087VM AUTOSERVIS1A42644981,297
52007/20088CEREA OSTROMĚŘ1A42743997,007
52007/20081SILNICE JIČÍN Ž.1Z103822842,176
52007/20082BRADA Ž.1Z104812862,676
52007/20083JARNÍ VÁNEK1Z84020784,006
52007/20084SZ HOŘICE1Z84020824,506
52007/20085BERUŠKY1Z41842692,836
52007/20086N-TEAM1Z21248660,006
52007/20087TORNÁDO1Z01446694,836
52007/20081SKP HR.KRÁLOVÉ B2A125416997,007
52007/20082SILNICE JIČÍN M2A104426975,147
52007/20083HEKŤÁK A2A84030979,437
52007/20084RENTO JIČÍN2A83436962,867
52007/20085KÁMEN OSTROMĚŘ2A63238964,147
52007/20086BRADA M.2A62842969,297
52007/20087M.V. COM2A42842953,577
52007/20088HASIČI2A22050907,297
52007/20081BASKET 1993A125416926,007
52007/20082JUNIOR TEAM3A104327921,717
52007/20083KREJČÍK TEAM3A104624884,147
52007/20084HEKŤÁK B3A83733911,147
52007/20085AIRON HOŘICE3A63436874,007
52007/20086JESVA HOŘICE3A42545898,867
52007/20087HOŘICKÉ STROJÍRNY3A42050853,147
52007/20088LIBÁŇ3A22149829,437
52007/20081HENDY TEAM3B125416928,007
52007/20082ŽÍZEŇ VOLANICE3B124921932,867
52007/20083KŮRANA JIČÍN3B83634915,867
52007/20084RH KARTOUZY3B83436915,437
52007/20085KOZINEC TEAM3B83832899,007
52007/20086KUPKOSPOL3B63436868,437
52007/20087ZD DOBRÁ VODA3B21951864,717
52007/20088DENICO3B01654855,007
52007/20081SKP HR.KRÁLOVÉ C4A145515909,437
52007/20082VOS JIČÍN4A125020904,577
52007/20083MILETA 024A83832870,297
52007/20084PRALES JIČÍN4A73931878,297
52007/20085HK BOREK4A62644811,147
52007/20086TECHNICKÉ SLUŽBY4A63337829,147
52007/20087HAVRAN TEAM4A21654780,717
52007/20088DODO TÝM4A12347790,297
52007/20081RUBÍN LUŽANY4B124822894,147
52007/20082TESPO CEREKVICE4B104723908,577
52007/20083CHLADIČI4B104228889,867
52007/20084SPRING B4B73535841,147
52007/20085BOK A4B62842834,437
52007/20086L-TEAM4B52644812,437
52007/20087FEMA LUŽANY4B42842857,717
52007/20088LUKAVECKÁ 94B22644813,437
52007/20081ŽABINY5A125218835,867
52007/20082KANÁRCI5A125515868,577
52007/20083SMRKÁČI5A83040757,717
52007/20084PETRÁČKOVY HT5A83634812,007
52007/20085TELECOM A5A63238781,577
52007/20086POŠTA HOŘICE5A43139786,437
52007/20087PUPKÁČI5A42644774,147
52007/20088VOLIÉRA5A21852724,577
52007/20081SPORTING HAVANA5B146010827,147
52007/20082GYMNÁZIUM A5B125317826,007
52007/20083HOUŽVA TEAM5B103832787,147
52007/20084ČESKÁ POJIŠŤOVNA JC5B63238745,867
52007/20085OUPŠ HOŘICE5B43040719,717
52007/20086DANY TEAM5B42842746,577
52007/20087NOPEK HOŘICE5B42545726,717
52007/20088TELECOM B5B21456657,437
52007/20081RÁKOSKA5C12528847,836
52007/20082SWELL HOŘICE5C104812863,006
52007/20083EXOTI5C84119840,836
52007/20084VALC HR.KRÁLOVÉ5C63525767,676
52007/20085GYMNÁZIUM B5C41644660,176
52007/20086MÚ HOŘICE5C21248631,836
52007/20087BOK B5C0654648,176
62008/20091SPRING C1A1250201 016,297
62008/20092BASKET 2001A84030979,437
62008/20093STS CHVOJKOVICE BROD1A83436992,717
62008/20094SKP HR.KRÁLOVÉ A1A73832999,717
62008/20095JVZ ELEKTRO JIČÍN1A73238970,717
62008/20096SKP HR.KRÁLOVÉ B1A63832994,437
62008/20097SILNICE JIČÍN M1A41951951,147
62008/20098ŠUTRMAN1A42941954,297
62008/20091BRADA Ž1Z156614870,008
62008/20092JARNÍ VÁNEK1Z124832788,008
62008/20093SZ HOŘICE1Z115723842,008
62008/20094SILNICE JIČÍN Ž1Z104832826,388
62008/20095SKP HR.KRÁLOVÉ Ž1Z84139822,508
62008/20096KANÁRCI II.1Z84238786,138
62008/20097N-TEAM1Z42060717,008
62008/20098BERUŠKY1Z42654727,638
62008/20099TORNÁDO1Z01268684,388
62008/20091HEKŤÁK A2A145317987,867
62008/20092TESPO CEREKVICE A2A104228983,717
62008/20093CEREA OSTROMĚŘ2A83832971,577
62008/20094BRADA M2A63634953,717
62008/20095BASKET 1992A63238931,147
62008/20096RENTO JIČÍN2A63139955,577
62008/20097KÁMEN OSTROMĚŘ2A42842950,147
62008/20098HENDY TEAM2A22050908,867
62008/20091M.V. COM3A145020949,147
62008/20092HEKŤÁK B3A124129905,717
62008/20093JUNIOR TEAM3A84327936,007
62008/20094JESVA HOŘICE3A63139882,437
62008/20095SKP HR.KRÁLOVÉ C3A63832904,147
62008/20096IDIADA3A42644836,867
62008/20097HOŘICKÉ STROJÍRNY3A42842907,867
62008/20098KREJČÍK TEAM3A22347746,007
62008/20091KŮRANA JIČÍN3B113931917,717
62008/20092ŽÍZEŇ VOLANICE3B104426937,007
62008/20093KOZINEC TEAM3B104822951,297
62008/20094RH KARTOUZY3B93931918,577
62008/20095RUBÍN LUŽANY3B53337857,007
62008/20096HASIČI3B52941889,717
62008/20097KUPKOSPOL3B43436902,717
62008/20098ZD DOBRÁ VODA3B21456872,007
62008/20091PRALES JIČÍN4A145812907,717
62008/20092VOS JIČÍN4A125515903,147
62008/20093ŽABINY4A83436852,577
62008/20094LIBÁŇ4A83535836,577
62008/20095TECHNICKÉ SLUŽBY4A63139850,147
62008/20096SPORTING HAVANA4A43139818,717
62008/20097HK BOREK4A21654792,297
62008/20098HOUŽVA TEAM4A22050814,867
62008/20091BOK A4B125020899,147
62008/20092SWEL HOŘICE4B124426902,867
62008/20093FEMA LUŽANY4B83634879,297
62008/20094TESPO CEREKVICE B4B84030886,577
62008/20095CHLADIČI4B83832887,297
62008/20096DENICO4B43634858,147
62008/20097RÁKOSKA4B42050721,297
62008/20098L-TEAM4B01654805,717
62008/20091DODO TEAM5A125812862,867
62008/20092PETRÁČKOVY HT5A104030788,437
62008/20093SPPAJN5A82644741,437
62008/20094SMRKÁČI5A63634769,437
62008/20095PUPKÁČI5A63634798,867
62008/20096POŠTA HOŘICE5A62842777,577
62008/20097TELECOM A5A43238779,147
62008/20098VOLIÉRA5A42446721,717
62008/20091EXOTI5B166218877,388
62008/20092OUPŠ HOŘICE5B104436763,508
62008/20093TELECOM B5B94139779,008
62008/20094FILLIŠTRÝNI5B84238771,008
62008/20095LUKAVECKÁ 95B84832803,388
62008/20096VALC HR.KRÁLOVÉ5B73743759,508
62008/20097DANY TEAM5B63248745,758
62008/20098TJ T-LAMY5B63248743,888
62008/20099MÚ HOŘICE5B22258706,508
72009/20101TESPO A1A114525999,867
72009/20102SKP HR.KRÁLOVÉ A1A1046241 017,577
72009/20103SKP HR.KRÁLOVÉ B1A941291 002,437
72009/20104BASKET 2001A840301 009,437
72009/20105JVZ ELEKTRO JC1A62248969,147
72009/20106SPRING1A432381 005,717
72009/20107STS CHVOJKOVICE BROD1A43238984,577
72009/20108HEKŤÁK A1A42248996,007
72009/20101BRADA Ž1Z145416904,577
72009/20102SZ HOŘICE1Z124624849,577
72009/20103SILNICE JC Ž1Z84228863,437
72009/20104SKP HR.KRÁLOVÉ1Z84624830,437
72009/20105JARNÍ VÁNEK1Z63436811,437
72009/20106N-TEAM1Z42248783,297
72009/20107TORNÁDO1Z21654740,297
72009/20108BERUŠKY1Z22050736,437
72009/20101ŠUTRMAN2A104822980,867
72009/20102SILNICE JC M2A104822979,717
72009/20103RENTO JC2A104624971,867
72009/20104M.V. COM2A84030973,867
72009/20105CEREA OSTROMĚŘ2A83040980,577
72009/20106KŮRANA JC2A62842936,867
72009/20107BASKET 1992A42248945,437
72009/20108BRADA M2A01852942,717
72009/20101JUNIOR TEAM3A146010969,437
72009/20102VOS JC3A104624955,297
72009/20103HOŘICKÉ STROJÍRNY3A83238906,437
72009/20104HEKŤÁK B3A63634926,867
72009/20105SKP HR.KRÁLOVÉ C3A63238928,867
72009/20106KÁMEN OSTROMĚŘ3A63040922,147
72009/20107PRALES JC3A42842889,577
72009/20108JESVA HC3A21654882,297
72009/20101RUBÍN LUŽANY3B125020976,297
72009/20102KOZINEC TEAM3B114723961,437
72009/20103RH KARTOUZY3B84426958,867
72009/20104KUPKOSPOL3B83535924,437
72009/20105ŽÍZEŇ VOLANICE3B63040940,007
72009/20106HENDY TEAM3B52545895,007
72009/20107HASIČI3B42545903,437
72009/20108BOK A3B22446926,007
72009/20101TECHNICKÉ SLUŽBY4A104228879,867
72009/20102ŽABINY4A104624876,717
72009/20103SPORTING HAVANA4A84030871,297
72009/20104DODO TEAM4A83634875,717
72009/20105SO-PO TEAM4A83238873,007
72009/20106LIBÁŇ4A62941851,437
72009/20107HK BOREK4A43040798,577
72009/20108L-TEAM4A22545827,867
72009/20101SWELL HC4B124228929,297
72009/20102CHLADIČI4B84327911,577
72009/20103FEMA LUŽANY4B83832763,717
72009/20104EXOTI4B83337898,577
72009/20105RÁKOSKA4B63040886,297
72009/20106ZD DOBRÁ VODA4B63436903,297
72009/20107TESPO B4B63832915,577
72009/20108DENICO4B22248872,717
72009/20101TJ T-LAMY5A14619869,147
72009/20102HOUŽVA TEAM5A104723837,297
72009/20103VALC HK5A83832805,867
72009/20104SPAJN5A83832780,717
72009/20105TELECOM5A83832766,007
72009/20106GYMNÁZIUM HC5A63535814,147
72009/20107DVD5A21060647,577
72009/201084H5A01357684,577
72009/20101ZUBR TEAM5B12528935,006
72009/20102GRIOTKY5B84020895,836
72009/20103SK RUM5B63426871,176
72009/20104LUKAVECKÁ 95B63030851,336
72009/20105PETRÁČKOVY HT5B62436815,336
72009/20106PUPKÁČI5B42436824,836
72009/20107VOLIÉRA5B0654755,836
72009/20101HASPOL5C12564892,006
72009/20102SMRKÁČI5C104020831,676
72009/20103AC TEAM5C83822786,336
72009/20104POŠTA5C63327804,336
72009/20105ÚNORÁCI5C41842753,006
72009/20106MÚ HOŘICE5C21743726,836
72009/20107OUPŠ HC5C0852679,676
82010/20111TESPO A1A1248221 013,007
82010/20112SKP HR.KRÁLOVÉ B1A114723981,437
82010/20113BASKET 2001A104228993,297
82010/20114SILNICE JC M1A63040959,867
82010/20115SPRING1A63535998,437
82010/20116JVZ ELEKTRO JC1A53139948,437
82010/20117SKP HK-ELKUM1A42545953,437
82010/20118ŠUTRMAN1A22248950,867
82010/20111SKP HR.KRÁLOVÉ1Z124614866,336
82010/20112BRADA Ž1Z104218875,506
82010/20113SILNICE JC Ž1Z83624845,676
82010/20114SZ HOŘICE1Z63030841,836
82010/20115JARNÍ VÁNEK1Z42238789,506
82010/20116N-TEAM1Z21842762,836
82010/20117BERUŠKY1Z01644737,836
82010/20111STS CHVOJKOVICE BROD2A124228978,437
82010/20112HEKŤÁK A2A104822973,147
82010/20113CEREA OSTROMĚŘ2A105020989,297
82010/20114M.V. COM2A84030968,147
82010/20115RENTO JC2A63238941,437
82010/20116RUBÍN LUŽANY2A42347907,147
82010/20117KŮRANA JC2A42545920,007
82010/20118VOS JC2A22050938,297
82010/20111JUNIOR TEAM3A145416966,437
82010/20112KÁMEN OSTROMĚŘ3A104426927,147
82010/20113SWELL HC3A83238915,577
82010/20114HEKŤÁK B3A83832934,147
82010/20115PRALES JC3A63634904,577
82010/20116BASKET 1993A62842899,717
82010/20117HOŘICKÉ STROJÍRNY3A22248878,007
82010/20118SKP HR.KRÁLOVÉ C3A22644890,297
82010/20111KOZINEC TEAM3B135713971,007
82010/20112ŽÍZEŇ VOLANICE3B104228922,577
82010/20113BRADA M3B83931939,867
82010/20114HASIČI3B83832913,147
82010/20115HENDY TEAM3B83436909,007
82010/20116HAZARD TEAM3B73535917,867
82010/20117KUPKOSPOL3B22743906,147
82010/20118ŽABINY3B0862823,437
82010/20111SPORTING HAVANA4A105218891,577
82010/20112JESVA HC4A104327880,007
82010/20113DODO TEAM4A103733863,867
82010/20114TECHNICKÉ SLUŽBY4A63733847,147
82010/20115TJ T-LAMY4A63040866,717
82010/20116L-TEAM4A62446842,007
82010/20117SO-PO TEAM4A42743829,437
82010/20118LIBÁŇ4A43040849,147
82010/20111HASPOL4B124228921,717
82010/20112EXOTI4B124624927,147
82010/20113TESPO B4B84228926,297
82010/20114BOK A4B84426928,007
82010/20115CHLADIČI4B63238900,717
82010/20116ZD DOBRÁ VODA4B42644867,867
82010/20117DENICO4B42644875,867
82010/20118RÁKOSKA4B22248829,437
82010/20111VALC HK5A124921812,867
82010/20112HK BOREK5A125218822,717
82010/20113HOUŽVA TEAM5A105416815,577
82010/20114SPAJN5A104030790,717
82010/20115TESPO Ž5A63436795,297
82010/20116TORNÁDO5A41951705,007
82010/20117TELECOM5A22446700,717
82010/20118DVD5A0862674,147
82010/20111RONAL5B125010922,506
82010/20112GRIOTKY5B83426865,836
82010/20113PLUS MÍNUS5B62832799,836
82010/20114LUKAVECKÁ 95B63228836,006
82010/20115PUPKÁČI5B42832814,006
82010/20116PETRÁČKOVY HT5B42040804,176
82010/20117VOLIÉRA5B21842650,336
82010/20111FILIŠTRÝNI5C124515837,336
82010/20112SMRKÁČI5C103921846,006
82010/20113AC TEAM5C84020805,006
82010/20114POŠTA5C63228784,176
82010/20115MÚ HOŘICE5C42238789,336
82010/20116ÚNORÁCI5C21842754,006
82010/20117OUPŠ HC5C01446653,006
92011/20121BASKET 2001A1247231 032,437
92011/20122TESPO CEREKVICE A1A1050201 020,437
92011/20123STS CHVOJKOVICE BROD1A1049211 013,867
92011/20124HEKŤÁK  A1A83931993,867
92011/20125SKP HR.KRÁLOVÉ B1A63139986,577
92011/20126SPRING1A630401 008,147
92011/20127JVZ ELEKTRO JIČÍN1A22050832,437
92011/20128SILNICE M1A21456920,867
92011/20121KOZINEC TEAM2A104822986,867
92011/20122CEREA OSTROMĚŘ2A103931975,867
92011/20123MV COM2A84327977,147
92011/20124SKP ELKUM-HK2A84030959,147
92011/20125ŠUTRMAN2A83931949,297
92011/20126PARTIČKA2A63535961,147
92011/20127KÁMEN OSTROMĚŘ2A62644942,297
92011/20128RUBÍN LUŽANY2A01060894,147
92011/20121HEKŤÁK B3A145614951,147
92011/20122JUNIOR TEAM3A105020944,147
92011/20123SPORTING HAVANA3A83832927,717
92011/20124EXOTI3A83634935,577
92011/20125PRALES JC3A62941873,577
92011/20126BASKET 1993A52842907,007
92011/20127SWELL HC3A32347895,577
92011/20128HOŘICKÉ STROJÍRNY3A22050887,867
92011/20121VOS JIČÍN3B125317984,577
92011/20122HASPOL3B104327941,147
92011/20123ŽÍZEŇ VOLANICE3B104228945,297
92011/20124BRADA M3B104129947,437
92011/20125RUKE TEAM3B43238926,297
92011/20126HAZARD TEAM3B42446917,437
92011/20127KUPKOSPOL3B42149919,147
92011/20128HASIČI3B22446912,867
92011/20121RONAL4A124822951,717
92011/20122TJ AC T-LAMY4A124822902,577
92011/20123SKP HR.KRÁLOVÉ C4A104327903,867
92011/20124JESVA HC4A84723886,007
92011/20125DODO TEAM4A42644853,297
92011/20126L-TEAM4A42545863,297
92011/20127TECHNICKÉ SLUŽBY4A42446845,437
92011/20128VALC4A21951819,437
92011/20121BOK4B104822904,577
92011/20122TESPO CEREKVICE B4B104426930,717
92011/20123ZD DOBRÁ VODA4B104426901,007
92011/20124CHLADIČI4B83832879,007
92011/20125DENICO4B83634873,577
92011/20126HK BOREK4B42644882,867
92011/20127SMRKÁČI4B42248835,297
92011/20128ŽABINY4B22248834,717
92011/20120BERUŠKY5A11763742,508
92011/20121BRADA Ž5A166812928,758
92011/20122PUPKÁČI5A145426813,888
92011/20123SILNICE Ž5A124832866,138
92011/20124SPOL TEAM5A105228852,888
92011/20125SPAJN5A84238813,138
92011/20126TELECOM5A63446765,758
92011/20127DVD5A42456703,638
92011/20128ÚNORÁCI5A12159744,258
92011/20121SK RUM5B146020894,638
92011/20122RÁKOSKA5B145426858,758
92011/20123SKP HR.KRÁLOVÉ LVICE5B145228846,138
92011/20124PETRÁČKOVY HT5B104733816,138
92011/20125JARNÍ VÁNEK5B84040789,508
92011/20126SZ HOŘICE5B63446795,758
92011/20127N-TEAM5B43050766,758
92011/20128TORNÁDO5B22357745,388
92011/20129OUPŠ HC5B02060715,638
92011/20121LIBÁŇ5C125822874,138
92011/20122MÚ HOŘICE5C124634862,508
92011/20123PIJANKO5C104040830,388
92011/20124HOUŽVA TEAM5C94139841,008
92011/20125LUKAVECKÁ 95C84238832,758
92011/20126ATRIUM5C73545808,258
92011/20127POŠTA5C63842789,008
92011/20128TESPO Ž5C63050816,508
92011/20129VOLIÉRA5C23050786,388
102012/20131BASKET 2001A1251191 036,717
102012/20132SPRING1A1246241 023,717
102012/20133STS CHVOJKOVICE BROD1A1040301 007,867
102012/20134CEREA OSTROMĚŘ1A84129996,007
102012/20135TESPO CEREKVICE A1A640301 001,577
102012/20136HEKŤÁK A1A430401 006,007
102012/20137MV COM1A21852950,867
102012/20138KOZINEC TEAM1A21456968,437
102012/20131PARTIČKA2A144624985,577
102012/20132HASPOL2A1254161 002,717
102012/20133SILNICE M2A83832959,297
102012/20134SKP ELKUM HK2A63535957,867
102012/20135ŠUTRMAN2A62644935,577
102012/20136HEKŤÁK B2A43238956,297
102012/20137KÁMEN OSTROMĚŘ2A42842937,867
102012/20138VOS JIČÍN2A22149937,867
102012/20131JUNIOR TEAM3A146010978,717
102012/20132SPORTING HAVANA3A93634907,577
102012/20133BASKET 1993A84030911,437
102012/20134RONAL3A83832913,867
102012/20135EXOTI3A72941887,867
102012/20136SKP HR.KRÁLOVÉ C3A43040931,717
102012/20137PRALES3A42545889,577
102012/20138TJ T-LAMY3A22248892,007
102012/20131TESPO CEREKVICE B3B12555957,006
102012/20132BRADA M3B83327960,676
102012/20133ŽÍZEŇ VOLANICE3B83327909,176
102012/20134HASIČI3B63228901,506
102012/20135ZD DOBRÁ VODA3B42139905,006
102012/20136KUPKOSPOL3B42139902,506
102012/20137BOK3B01545857,676
102012/20131BRADA Ž4A125119883,867
102012/20132L-TEAM4A104327862,867
102012/20133TECHNICKÉ SLUŽBY4A83931854,577
102012/20134HOŘICKÉ STROJÍRNY4A83238905,297
102012/20135PUPKÁČI4A63238828,577
102012/20136SILNICE Ž4A63040853,007
102012/20137JESVA4A43238852,717
102012/20138DODO TEAM4A22149829,437
102012/20131CHLADIČI4B145218917,147
102012/20132DENICO4B104228892,007
102012/20133RÁKOSKA4B103832750,437
102012/20134SK RUM4B84030894,437
102012/20135LVICE Z HRADCE4B63436870,007
102012/20136MÚ HOŘICE4B63238884,007
102012/20137LIBÁŇ4B22446861,577
102012/20138HK BOREK4B01852824,717
102012/20131KOZLÍCI5A14646892,007
102012/20132SPOL TEAM5A104723835,147
102012/20133SPPAJN5A103832796,867
102012/20134PIJÁNKO5A84426812,147
102012/20135BERUŠKY5A63139748,867
102012/20136ÚNORÁCI5A42248742,867
102012/20137TELECOM5A22050719,437
102012/20138DVD5A21456670,297
102012/20131SENIOR TEAM5B125812945,577
102012/20132SMRKÁČI CHOMUTICE5B104624851,867
102012/20133ŽABINY5B104228853,297
102012/20134JARNÍ VÁNEK5B83436814,147
102012/20135SZ HOŘICE5B73733809,297
102012/20136N-TEAM5B63238816,577
102012/20137TORNÁDO5B31753727,297
102012/20138PETRÁČKOVY HT5B01456640,297
102012/20131TESPO Ž5C125020852,437
102012/20132PLUS MÍNUS5C124624882,867
102012/20133LUKAVECKÁ 95C84426842,867
102012/20134KABRŇÁCI5C83238788,297
102012/20135HOUŽVA TEAM5C63634808,577
102012/20136ATRIUM5C63040797,867
102012/20137POŠTA5C42644783,717
102012/20138VOLIÉRA5C01654741,147
112013/20141SPRING1A1246241 061,297
112013/20142BASKET 2001A1043271 050,437
112013/20143STS CHVOJKOVICE BROD1A840301 045,717
112013/20144HEKŤÁK A1A836341 032,007
112013/20145PARTIČKA1A832381 009,717
112013/20146TESPO A1A436341 024,297
112013/20147CEREA OSTROMĚŘ1A431391 048,007
112013/20148HASPOL1A21654963,717
112013/20141JUNIOR TEAM2A1151191 055,007
112013/20142TESPO CEREKVICE2A1042281 018,577
112013/20143AO KOSTĚNICE2A836341 004,867
112013/20144SILNICE M2A83337994,007
112013/20145KOZINEC TEAM2A737331 020,437
112013/20146ŠUTRMAN2A63040980,007
112013/20147HEKŤÁK B2A42644972,867
112013/20148SPORTING HAVANA2A22545935,577
112013/20141BRADA M3A125119992,147
112013/20142EXOTI3A124426961,147
112013/20143RONAL3A114822968,577
112013/20144SKP KUŽELKY HK3A94129933,437
112013/20145BRADA Ž3A43337926,867
112013/20146BASKET 1993A42743919,867
112013/20147PRALES JC3A22050913,297
112013/20148TJ T-LAMY3A21654891,297
112013/20141CHLADIČI3B124030968,867
112013/20142VOS JIČÍN3B105416984,577
112013/20143ŽÍZEŇ VOLANICE3B104822979,147
112013/20144KUPKOSPOL3B83634923,007
112013/20145HASIČI3B63040924,007
112013/20146DENICO3B63040915,007
112013/20147L-TEAM3B22446906,717
112013/20148ZD DOBRÁ VODA3B21852914,717
112013/20141SENIOR TEAM4A124822965,437
112013/20142SMRKÁČI CHOMUTICE4A124822944,437
112013/20143KOZLÍCI A4A93535928,867
112013/20144HOŘICKÉ STROJÍRNY4A84426929,577
112013/20145JESVA4A83436917,007
112013/20146SILNICE Ž4A42644882,437
112013/20147TS HOŘICE4A32545858,717
112013/20148PUPKÁČI4A02050864,577
112013/20141SK RUM4B114030921,577
112013/20142SPOL TEAM4B104228890,717
112013/20143RÁKOSKA4B83931912,147
112013/20144LIBÁŇ4B64129891,007
112013/20145MÚ HOŘICE4B63832908,007
112013/20146LVICE Z HRADCE4B62842859,147
112013/20147PLUS MÍNUS4B53139909,297
112013/20148TESPO Ž4B42149881,717
112013/20141JCPRO5A12528937,176
112013/20142SPPAJN5A84020833,836
112013/20143PIJÁNKO5A83228811,836
112013/20144TELECOM5A62238771,336
112013/20145ÚNORÁCI5A42832766,506
112013/20146BERUŠKY5A22238753,676
112013/20147DVD5A21446706,836
112013/20141JARNÍ VÁNEK5B124426842,147
112013/20142N-TEAM5B104426860,147
112013/20143ŽABINY5B104228855,577
112013/20144SZ HOŘICE5B83832787,867
112013/20145JUNIOR TEAM 25B63634834,297
112013/20146KOZLÍCI B5B63634810,147
112013/20147BASKET JUNIOR5B42248780,297
112013/20148PETRÁČKOVY HT5B01852707,297
112013/20141HK BOREK5C124416862,336
112013/20142LUKAVECKÁ 95C104515874,676
112013/20143HOUŽVA TEAM5C84020880,836
112013/20144ATRIUM5C62634817,676
112013/20145KABRŇÁCI5C42040812,676
112013/20146POŠTA5C21842786,676
112013/20147VOLIÉRA5C01743746,006
122014/20151BASKET 2001A1248221 062,577
122014/20152STS CHVOJKOVICE BROD1A1049211 068,437
122014/20153HEKŤÁK A1A1039311 063,297
122014/20154TESPO A1A838321 059,577
122014/20155TESPO B1A837331 042,577
122014/20156SPRING HOŘICE1A528421 039,717
122014/20157PARTIČKA1A327431 021,297
122014/20158AO KOSTĚNICE1A01456996,297
122014/20151CEREA OSTROMĚŘ2A1454161 054,577
122014/20152KOZINEC TEAM2A1040301 015,437
122014/20153VOS JIČÍN2A838321 028,717
122014/20154ŠUTRMAN HOŘICE2A834361 002,577
122014/20155BRADA M2A634361 006,147
122014/20156HASPOL2A634361 000,007
122014/20157CHLADIČI2A428421 004,437
122014/20158SILNICE M2A01852965,437
122014/20151BASKET 1993A104228984,437
122014/20152KOZLÍCI A3A103634964,717
122014/20153HEKŤÁK B3A94327986,437
122014/20154EXOTI3A73733967,577
122014/20155BRADA Ž3A63040951,577
122014/20156SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A53337955,297
122014/20157RONAL3A52941949,717
122014/20158PRALES JIČÍN3A43040945,437
122014/20151KUPKOSPOL3B124822962,007
122014/20152SK RUM3B104030929,007
122014/20153ŽÍZEŇ VOLANICE3B84327965,437
122014/20154DENICO3B83634934,147
122014/20155SENIOR TEAM3B63436938,437
122014/20156SPORTING HAVANA3B62644915,297
122014/20157L-TEAM3B42446907,147
122014/20158HASIČI3B22941899,717
122014/20151HOŘICKÉ STROJÍRNY4A125218946,007
122014/20152JCPRO4A104822958,437
122014/20153JUNIOR TEAM4A104228949,867
122014/20154TJ T-LAMY4A103832940,147
122014/20155SILNICE Ž4A63436916,577
122014/20156JESVA4A63238903,437
122014/20157LUKAVECKÁ 94A22248875,007
122014/20158JARNÍ VÁNEK4A01258845,297
122014/20151PLUS MÍNUS4B124525932,147
122014/20152ZD DOBRÁ VODA4B104426929,437
122014/20153SMRKÁČI CHOMUTICE4B84228934,297
122014/20154MÚ HOŘICE4B83733933,007
122014/20155HK BOREK4B63634879,147
122014/20156TESPO Ž4B62644893,717
122014/20157SPOL TEAM4B42842867,717
122014/20158LIBÁŇ4B22248876,437
122014/20151HOUŽVA TEAM5A145812914,577
122014/20152TS HOŘICE5A125119879,437
122014/20153VOLIÉRA5A83436753,297
122014/20154KABRŇÁCI5A63238807,007
122014/20155BERUŠKY5A62644773,007
122014/20156TELECOM5A42941789,867
122014/20157SPPAJN5A42644817,717
122014/20158ÚNORÁCI5A22446772,007
122014/20151PUPKÁČI5B124812919,836
122014/20152KOZLÍCI B5B103822862,336
122014/20153N-TEAM5B84020881,176
122014/20154ATRIUM5B43030870,176
122014/20155SZ HOŘICE5B42832835,506
122014/20156PETRÁČKOVY HT5B21446746,006
122014/20157POŠTA5B21248823,676
132015/20161CEREA OSTROMĚŘ1A1042281 086,717
132015/20162HEKŤÁK A1A1038321 054,717
132015/20163BASKET 2001A941291 066,577
132015/20164STS CHVOJKOVICE BROD1A838321 077,147
132015/20165TESPO A1A836341 079,437
132015/20166SPRING HOŘICE1A739311 057,577
132015/20167TESPO B1A430401 031,007
132015/20168KOZINEC TEAM1A016541 017,007
132015/20161HASPOL2A1449211 008,007
132015/20162PARTIČKA2A124525986,437
132015/20163AO KOSTĚNICE2A84228998,577
132015/20164BRADA M2A838321 003,717
132015/20165ŠUTRMAN HOŘICE2A73337988,867
132015/20166KUPKOSPOL2A53436986,147
132015/20167BASKET 1992A21852950,867
132015/20168VOS JIČÍN2A02149963,717
132015/20161HEKŤÁK B3A104921994,577
132015/20162CHLADIČI3A104129988,577
132015/20163HOŘICKÉ STROJÍRNY3A83832944,577
132015/20164SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A83634973,007
132015/20165BRADA Ž3A83634965,297
132015/20166EXOTI3A62644962,147
132015/20167RONAL3A42545944,297
132015/20168KOZLÍCI A3A22941935,717
132015/20161SILNICE M3B124723995,437
132015/20162SK RUM3B124426958,007
132015/20163JCPRO3B94525973,577
132015/20164DENICO3B93535937,437
132015/20165SPORTING HAVANA3B62842939,297
132015/20166SENIOR TEAM3B42842850,577
132015/20167PLUS MÍNUS3B22842916,867
132015/20168L-TEAM3B22545921,007
132015/20161JUNIOR TEAM4A1457131 011,437
132015/20162HOUŽVA TEAM4A124525953,007
132015/20163PRALES JIČÍN4A104624956,437
132015/20164TS HOŘICE4A83436909,147
132015/20165LUKAVECKÁ 94A42644900,147
132015/20166TJ T-LAMY4A42347765,007
132015/20167SILNICE Ž4A23040892,577
132015/20168KOZLÍCI B4A21951870,297
132015/20160N-TEAM4B22258869,638
132015/20161TESPO Ž4B145723964,758
132015/20162MÚ HOŘICE4B124733938,638
132015/20163ZD DOBRÁ VODA4B105228909,508
132015/20164SMRKÁČI CHOMUTICE4B104931928,888
132015/20165PUPKÁČI4B103644894,638
132015/20166HASIČI4B63446916,388
132015/20167HK BOREK4B63446897,638
132015/20168SPOL TEAM4B22951879,758
132015/20160VOLIÉRA5A31763629,888
132015/20161ATRIUM5A166614862,508
132015/20162POŠTA5A145228832,138
132015/20163SPPAJN5A125426798,888
132015/20164KABRŇÁCI5A84238819,758
132015/20165SZ HOŘICE5A64436847,508
132015/20166TELECOM5A52555776,008
132015/20167ÚNORÁCI5A43248755,138
132015/20168BERUŠKY5A42852762,388
142016/20171FOTBAL HOŘICE1A1244261 069,577
142016/20172BASKET 2001A1044261 036,297
142016/20173SPRING HOŘICE1A1041291 029,867
142016/20174PARTIČKA1A832381 030,577
142016/20175TESPO A1A640301 043,577
142016/20176CEREA OSTROMĚŘ1A430401 022,437
142016/20177HEKŤÁK A1A429411 020,147
142016/20178HASPOL1A22050971,577
142016/20171TESPO B2A1254161 026,297
142016/20172BRADA M2A1246241 016,007
142016/20173ŠUTRMAN HOŘICE2A104525989,577
142016/20174KOZINEC TEAM2A104129996,147
142016/20175AO KOSTĚNICE2A62644971,437
142016/20176SILNICE M2A42446950,867
142016/20177KUPKOSPOL2A22842952,577
142016/20178HEKŤÁK B2A01654957,007
142016/20171CHLADIČI3A124822988,007
142016/20172BASKET 1993A104426945,297
142016/20173SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A94327948,007
142016/20174EXOTI3A84030964,867
142016/20175HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A63040954,437
142016/20176BRADA Ž3A63040928,867
142016/20177HOUŽVA TEAM3A32842918,577
142016/20178RONAL3A21753909,577
142016/20171VOS JIČÍN3B145218972,147
142016/20172TESPO Ž3B104624962,867
142016/20173DENICO3B63931938,147
142016/20174SK RUM3B63238945,867
142016/20175SENIOR TEAM3B62941914,147
142016/20176SPORTING HAVANA3B62842912,577
142016/20177PLUS MÍNUS3B43040905,867
142016/20178JCPRO3B42446911,867
142016/20171JUNIOR TEAM4A104614994,506
142016/20172KOZLÍCI A4A104020950,336
142016/20173SILNICE Ž4A83822909,506
142016/20174PRALES JIČÍN4A63426921,336
142016/20175L-TEAM4A42436951,336
142016/20176LUKAVECKÁ 94A41545857,176
142016/20177TJ T-LAMY4A01347844,336
142016/20171MÚ HOŘICE4B124614948,506
142016/20172SMRKÁČI CHOMUTICE4B103822953,006
142016/20173HASIČI4B83525925,176
142016/20174ZD DOBRÁ VODA4B43030932,006
142016/20175TS HOŘICE4B42238902,506
142016/20176HK BOREK4B22337889,336
142016/20177PUPKÁČI4B21644894,506
142016/20171POŠTA5A104317836,176
142016/20172KABRŇÁCI5A103822821,836
142016/20173ATRIUM5A83921847,506
142016/20174SPPAJN5A83624786,506
142016/20175TELECOM5A42832754,506
142016/20176BERUŠKY5A21446698,336
142016/20177ÚNORÁCI5A01248739,336
142016/20171ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B12564962,336
142016/20172KOZLÍCI B5B83822883,676
142016/20173N-TEAM5B83426875,506
142016/20174SPOL TEAM5B63030855,336
142016/20175HUJEROVI5B62634821,336
142016/20176HOŘICKÉ STROJÍRNY B5B21248729,006
142016/20177CROQUET TEAM5B01446775,676

15. ročník TN – upozornění

Zdravím všechny účastníky 15. ročníku TN. Moje trpělivost pomalu, ale jistě přetéká. Je odehráno cca 30 zápasů a z toho je již 10 změn termínů. Takto to prostě dále nejde. Každému družstvu povolím pouze jednu změnu a pokud to bude mít takovou tendenci dále, tak ani jednu. S rozlosováním strávím týden, jen abych vyhověl všem požadavkům a stejně je to na nic, protože  je každý 3. zápas přeložen.

Takže vás na tuto skutečnost důrazně upozorňuji, důkladně zvažujte změnu termínu!!! Tento stav je již dále neúnosný.

Rozlosování 15. ročníku TN 2017-2018

Rozlosování 15. ročníku TN je konečné. V tabulce níže si každý může jednoduše nalézt svá utkání.

15. ročník TN 2017/2018 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
14A2017/11/2117:00SILNICE ŽRONAL6:4
25A2017/11/2118:00SVARTESSPOL TEAM4:6
35A2017/11/2119:00BERUŠKYSPPAJN2:8
45A2017/11/2120:00ÚNORÁCITELECOM6:4
54B2017/11/2317:00TS HOŘICEKOZLÍCI B4:6
64B2017/11/2318:00POŠTAZD DOBRÁ VODA2:8
74B2017/11/2319:00N-TEAMJCPRO0:10
85A2017/11/2320:00CROQUET TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B4:6
94A2017/11/2418:00KABRŇÁCIZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
104A2017/11/2419:00ATRIUML-TEAM3:7
114A2017/12/0520:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
124B2017/11/2518:00HK BOREKPUPKÁČI6:4
133B2017/11/2818:00MÚ HOŘICEHASIČI8:2
143B2017/12/1010:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE6:4
153B2017/11/2819:00DENICOSK RUM6:4
163A2017/12/1015:00SKP HRADEC KRÁLOVÉKOZLÍCI A4:6
173A2017/11/3018:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 1998:2
183A2017/11/3019:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
193A2017/11/3020:00HOUŽVA TEAMEXOTI4:6
203B2017/11/3021:00SPORTING HAVANATESPO Ž6:4
212A2017/12/0518:00KUPKOSPOLHEKŤÁK A4:6
222A2017/12/0519:00VOS JIČÍNCHLADIČI2:8
235A2017/12/0118:00SPOL TEAMBERUŠKY8:2
245A2017/12/0719:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSVARTES0:10
255A2017/12/0720:00SPPAJNÚNORÁCI8:2
265A2017/12/0718:00TELECOMCROQUET TEAM4:6
274B2017/12/0818:00ZD DOBRÁ VODAN-TEAM8:2
284B2017/12/0819:00PUPKÁČITS HOŘICE0:10
294B2017/12/1216:00JCPROHK BOREK3:7
302A2018/01/0715:00ŠUTRMAN HOŘICEHASPOL10:0
314B2017/12/0918:00KOZLÍCI BPOŠTA8:2
323A2017/12/0919:00KOZLÍCI AHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
332A2017/12/1217:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM8:2
344A2017/12/1218:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNATRIUM10:0
354A2017/12/1219:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI10:0
364A2017/12/1220:00L-TEAMSILNICE Ž8:2
374A2017/12/1221:00RONALPRALES JIČÍN2:8
383B2017/12/1418:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
393B2017/12/1419:00HASIČISPORTING HAVANA2:8
403B2018/01/1617:00SMRKÁČI CHOMUTICEDENICO6:4
413B2017/12/1420:00SK RUMMÚ HOŘICE2:8
421A2017/12/1518:00BRADA MTESPO A4:6
431A2017/12/1519:00CEREA OSTROMĚŘFOTBAL HOŘICE2:8
441A2017/12/1520:00BASKET 200TESPO B8:2
451A2018/01/2319:00SPRING HOŘICEPARTIČKA8:2
463A2017/12/1417:00HEKŤÁK BSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
473A2017/12/1918:00BASKET 199HOUŽVA TEAM8:2
483A2018/02/0419:00EXOTIBRADA Ž6:4
492A2018/01/0519:00CHLADIČIŠUTRMAN HOŘICE2:8
502A2018/01/0520:00KOZINEC TEAMVOS JIČÍN2:8
512A2018/01/0615:00HASPOLKUPKOSPOL4:6
525A2018/01/0918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPOL TEAM0:10
535A2018/01/0919:00ÚNORÁCIBERUŠKY2:8
545A2018/01/0920:00SVARTESTELECOM2:8
554B2018/01/1117:00HK BOREKN-TEAM4:6
564B2018/01/1118:00TS HOŘICEJCPRO2:8
575A2018/01/1119:00CROQUET TEAMSPPAJN6:4
584B2018/01/1120:00POŠTAPUPKÁČI4:6
591A2018/01/1218:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ8:2
601A2018/01/1219:00TESPO BBRADA M8:2
611A2018/01/1220:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE10:0
621A2018/01/1221:00PARTIČKABASKET 2008:2
632A2018/01/1315:00HEKŤÁK AAO KOSTĚNICE0:10
643A2018/01/1316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AHEKŤÁK B5:5
654B2018/01/1317:00KOZLÍCI BZD DOBRÁ VODA8:2
663A2018/01/1318:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A2:8
674A2018/02/0120:00LUKAVECKÁ 9ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
684A2018/01/1619:00SILNICE ŽATRIUM10:0
694A2018/01/1620:00KABRŇÁCIRONAL2:8
704A2018/01/1621:00PRALES JIČÍNL-TEAM6:4
713B2018/01/1818:00HASIČITESPO Ž0:10
723B2018/01/1819:00DENICOSENIOR TEAM8:2
733B2018/01/1820:00SPORTING HAVANASK RUM4:6
743B2018/01/1821:00MÚ HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE5:5
753A2018/01/2318:00BASKET 199EXOTI2:8
763A2018/02/0817:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž4:6
772A2018/01/2518:00KUPKOSPOLCHLADIČI4:6
782A2018/01/2519:00VOS JIČÍNAO KOSTĚNICE4:6
792A2018/01/2520:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZINEC TEAM2:8
801A2018/01/2618:00TESPO BTESPO A2:8
811A2018/01/2619:00SPRING HOŘICECEREA OSTROMĚŘ6:4
821A2018/01/2620:00BRADA MPARTIČKA0:10
831A2018/01/2621:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE4:6
845A2018/01/3018:00SPOL TEAMÚNORÁCI8:2
855A2018/01/3019:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
865A2018/01/3020:00SPPAJNSVARTES4:6
874B2018/02/0117:00ZD DOBRÁ VODAHK BOREK6:4
885A2018/02/0118:00BERUŠKYCROQUET TEAM2:8
894B2018/02/0119:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
904B2018/01/3017:00N-TEAMTS HOŘICE0:10
914B2018/02/0121:00JCPROPOŠTA10:0
923B2018/02/0218:00TESPO ŽDENICO0:10
933B2018/02/0219:00SK RUMHASIČI8:2
943B2018/02/1519:00SENIOR TEAMMÚ HOŘICE2:8
953B2018/02/0220:00SMRKÁČI CHOMUTICESPORTING HAVANA6:4
962A2018/02/0317:00HASPOLHEKŤÁK A2:8
973A2018/02/0318:00HEKŤÁK BHOUŽVA TEAM8:2
984A2018/02/0618:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNSILNICE Ž6:4
994A2018/02/0619:00RONALLUKAVECKÁ 94:6
1004A2018/02/0620:00ATRIUMPRALES JIČÍN0:10
1014A2018/02/0621:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
1022A2018/02/0818:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN8:2
1032A2018/02/0819:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE6:4
1043A2018/02/0918:00KOZLÍCI ABASKET 1994:6
1053A2018/02/0919:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1063A2018/02/0920:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
1072A2018/02/1017:00CHLADIČIHASPOL6:4
1082A2018/02/1317:00KOZINEC TEAMKUPKOSPOL2:8
1095A2018/02/1318:00TELECOMSPOL TEAM2:8
1105A2018/02/1319:00CROQUET TEAMÚNORÁCI6:4
1115A2018/02/1320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1125A2018/02/1321:00SVARTESBERUŠKY2:8
1134B2018/01/2617:00TS HOŘICEHK BOREK4:6
1144B2018/02/1518:00PUPKÁČIZD DOBRÁ VODA2:8
1154B2018/02/1520:00POŠTAN-TEAM4:6
1164B2018/02/1717:00KOZLÍCI BJCPRO2:8
1173A2018/02/1718:00KOZLÍCI AEXOTI0:10
1184A2018/02/2018:00RONALZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
1194A2018/03/2719:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž8:2
1204A2018/02/2020:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM6:4
1214A2018/02/2019:00KABRŇÁCIATRIUM2:8
1223B2018/02/2218:00SK RUMTESPO Ž6:4
1233B2018/02/2219:00MÚ HOŘICEDENICO6:4
1243B2018/02/2220:00HASIČISMRKÁČI CHOMUTICE0:10
1253B2018/03/2621:00SPORTING HAVANASENIOR TEAM2:8
1261A2018/02/2318:00TESPO ASPRING HOŘICE2:8
1271A2018/02/2319:00PARTIČKATESPO B10:0
1281A2018/02/2320:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 2006:4
1291A2018/02/2321:00FOTBAL HOŘICEBRADA M10:0
1303A2018/02/2718:00BASKET 199HEKŤÁK B2:8
1313A2018/02/2719:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1323A2018/02/2720:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž6:4
1332A2018/03/1317:00KUPKOSPOLAO KOSTĚNICE4:6
1342A2018/03/0118:00CHLADIČIHEKŤÁK A2:8
1352A2018/03/0119:00ŠUTRMAN HOŘICEVOS JIČÍN8:2
1365A2018/03/0618:00SPOL TEAMCROQUET TEAM4:6
1375A2018/03/0619:00SPPAJNTELECOM2:8
1385A2018/03/0620:00ÚNORÁCISVARTES2:8
1395A2018/03/2017:00BERUŠKYHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
1404B2018/01/1817:00ZD DOBRÁ VODATS HOŘICE6:4
1414B2018/03/1518:00JCPROPUPKÁČI2:8
1424B2018/03/0820:00N-TEAMKOZLÍCI B0:10
1431A2018/03/0918:00PARTIČKATESPO A2:8
1441A2018/03/0919:00BASKET 200SPRING HOŘICE0:10
1451A2018/03/0920:00TESPO BFOTBAL HOŘICE0:10
1461A2018/03/0917:00BRADA MCEREA OSTROMĚŘ2:8
1472A2018/04/0316:00HASPOLKOZINEC TEAM2:8
1484B2018/03/1018:00HK BOREKPOŠTA8:2
1494A2018/03/1318:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNPRALES JIČÍN0:10
1504A2018/03/1319:00L-TEAMRONAL4:6
1514A2018/03/1320:00SILNICE ŽKABRŇÁCI6:4
1524A2018/03/1321:00ATRIUMLUKAVECKÁ 94:6
1533B2018/03/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM4:6
1543B2018/03/1520:00DENICOSPORTING HAVANA2:8
1553B2018/03/1521:00SENIOR TEAMHASIČI2:8
1563B2018/03/1618:00TESPO ŽMÚ HOŘICE4:6
1573A2018/03/2018:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM8:2
1583A2018/03/2518:00EXOTIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1593A2018/03/2217:00BRADA ŽBASKET 1998:2
1603B2018/03/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž8:2
1613B2018/03/2219:00SPORTING HAVANAMÚ HOŘICE0:10
1623B2018/03/2220:00SK RUMSENIOR TEAM6:4
1633B2018/03/2221:00HASIČIDENICO2:8
1642A2018/03/2317:00VOS JIČÍNKUPKOSPOL8:2
1652A2018/03/2318:00HEKŤÁK AŠUTRMAN HOŘICE2:8
1662A2018/03/2417:00AO KOSTĚNICEHASPOL8:2
1673A2018/03/2418:00HEKŤÁK BKOZLÍCI A4:6
1684B2018/03/2419:00KOZLÍCI BHK BOREK8:2
1694B2018/03/2718:00JCPROZD DOBRÁ VODA4:6
1704B2018/01/0917:00POŠTATS HOŘICE7:3
1714B2018/03/2720:00PUPKÁČIN-TEAM8:2
1722A2018/03/2721:00KOZINEC TEAMCHLADIČI4:6
1734A2018/03/2319:00L-TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN8:2
1744A2018/03/2320:00KABRŇÁCIPRALES JIČÍN4:6
1754A2018/03/2020:00RONALATRIUM8:2
1764A2018/03/2918:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž8:2
1771A2018/02/0820:00TESPO ABASKET 2006:4
1781A2018/03/3019:00FOTBAL HOŘICEPARTIČKA10:0
1791A2018/03/3020:00SPRING HOŘICEBRADA M9:1
1801A2018/03/3018:00CEREA OSTROMĚŘTESPO B6:4
1815A2018/04/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI2:8
1825A2018/04/0318:00SPPAJNSPOL TEAM2:8
1835A2018/04/0319:00SVARTESCROQUET TEAM4:6
1845A2018/04/0320:00TELECOMBERUŠKY0:10
1853A2018/04/0517:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ0:10
1862A2018/04/0518:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1872A2018/04/0519:00CHLADIČIAO KOSTĚNICE8:2
1883A2018/04/0520:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
1891A2018/04/0618:00FOTBAL HOŘICETESPO A4:6
1901A2018/04/0619:00BRADA MBASKET 2002:8
1911A2018/04/0521:00PARTIČKACEREA OSTROMĚŘ2:8
1921A2018/04/0620:00TESPO BSPRING HOŘICE6:4
1932A2018/04/0715:00KOZINEC TEAMHEKŤÁK A2:8
1943A2018/04/0716:00HEKŤÁK BEXOTI7:3
1952A2018/04/0717:00HASPOLVOS JIČÍN6:4
1963A2018/04/0718:00KOZLÍCI ABRADA Ž4:6

15. ročník TN 2017-2018

První verze rozlosování utkání 15. ročníku je na světě.

15. ročník TN rozpis utkání (172.3 KiB) 7.4.2018