Rubrika 2. Neregistrovaní

17. ročník TN 2019/2020 – výsledky

17. ročník TN výsledky (538.9 KiB) 26.1.2020

17. ročník TN rozpis utkání (193.9 KiB) 26.1.2020

17. ročník TN 2019/2020 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1BASKET 2001A62713728.50339.2512.501067.754
2FOTBAL HOŘICE1A61812731.00362.3314.001093.333
3TESPO B1A42218678.25327.5017.001005.754
4ALTRAN HOŘICE1A42119726.50311.7519.501038.254
5TESPO A1A42020719.00331.2513.251050.254
6HEKŤÁK A1A22020705.50300.5020.001006.004
7KRČMA DĚTENICE1A21129693.75303.0021.25996.754
8SPRING HOŘICE1A21119687.00287.3321.67974.333
1BRADA M2A6246696.00318.0019.331014.003
2KOZLÍCI A2A61812703.67303.3326.001007.003
3AO KOSTĚNICE2A4146663.00289.5022.00952.502
4CHLADIČI2A21218665.00303.0022.00968.003
5MÚ HOŘICE2A2128662.00281.0022.00943.002
6KUPKOSPOL2A21218651.00277.0023.33928.003
7ŠUTRMAN HOŘICE2A01020655.00293.6721.67948.673
8SK RUM2A0822665.00268.3325.67933.333
1EXOTI3A61812673.33290.0021.00963.333
2BASKET 1993A41812672.67279.3324.67952.003
3HOUŽVA TEAM3A21416652.67262.3325.33915.003
4HEKŤÁK B3A21416646.00265.6732.67911.673
5KOZINEC TEAM3A2128709.00295.5021.001004.502
6BRADA Ž3A21010668.50277.0019.50945.502
7PRALES JIČÍN3A2812653.50277.0026.50930.502
8SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A0614654.00266.5030.00920.502
1HASPOL3B6282707.33313.6719.331021.003
2SILNICE M3B41812664.00284.6722.00948.673
3SMRKÁČI CHOMUTICE3B41614662.67269.0029.67931.673
4SENIOR TEAM3B41515666.67298.6728.33965.333
5TESPO Ž3B2128658.50257.0028.00915.502
6SPORTING HAVANA3B21119659.00283.3326.00942.333
7VOS JIČÍN3B0614664.00283.0022.50947.002
8ZD DOBRÁ VODA3B0426642.33249.3333.00891.673
1HOŘICKÉ STROJÍRNY A4A83010663.00276.7525.25939.754
2RONAL4A6282619.67284.3323.00904.003
3L-TEAM4A6228625.33264.6729.67890.003
4LUKAVECKÁ 94A41911626.00268.3332.33894.333
5SILNICE Ž4A21515620.33253.6732.67874.003
6KABRŇÁCI4A21426616.25242.0038.50858.254
7SPOL TEAM4A21020597.67237.3338.33835.003
8BERUŠKY4A0832580.75232.0037.75812.754
9ATRIUM4A0426605.00223.0040.33828.003
1HK BOREK4B62614647.50262.5028.75910.004
2JCPRO4B6246673.67308.6724.67982.333
3PUPKÁČI4B41812636.67242.0038.33878.673
4HASIČI4B21614621.33255.0034.33876.333
5TS HOŘICE4B2146647.00289.0023.00936.002
6KOZLÍCI B4B21218596.67246.6739.67843.333
7DENICO4B2822599.67259.0034.33858.673
8CROQUET TEAM4B2822586.00219.6737.33805.673
9POŠTA4B0416585.00230.5038.00815.502
1N-TEAM5A103416595.60232.4037.80828.005
2SEPTIK5A84010641.80266.6032.20908.405
3HASIČI B5A62812600.50230.2538.00830.754
4SVARTES5A62020601.00230.2541.75831.254
5HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A21832567.60202.0044.60769.605
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A21832565.40188.0050.40753.405
7ÚNORÁCI5A21624528.25216.5045.50744.754
8SPPAJN5A21426548.00204.2550.25752.254
9TELECOM5A21228505.75215.7551.50721.504

17. ročník TN 2019/2020 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A189.33110.002.00299.33603
2Šlambera JakubTESPO A1A193.33100.331.00293.67603
3Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A184.6796.333.67281.00603
4Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A186.0095.003.00281.00624
5Měkota ZdenekBASKET 2001A188.2589.253.25277.50804
6Novotný JindřichSENIOR TEAM3B184.0092.673.00276.67603
7Nekvapil JaroslavHASPOL3B187.3385.333.33272.67603
8Halbsgut RichardKOZLÍCI A2A183.3388.674.33272.00603
9Buben DavidHASPOL3B186.6783.672.33270.33603
10Michálek ZbyněkBRADA M2A186.0084.005.00270.00201
11Kohout VladislavTESPO B1A178.6790.671.67269.33423
12Švamberg MiroslavBASKET 2001A184.7583.253.00268.00624
13Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A183.7584.004.25267.75624
14Vrťátko PavelBASKET 2001A176.7590.502.50267.25624
15Jandera RomanJCPRO4B181.0086.004.33267.00603
16Marek LubošHEKŤÁK A1A188.2578.253.50266.50804
17Hadinec OtakarSENIOR TEAM3B178.0088.334.67266.33243
18Řiha ZdeněkSPRING HOŘICE1A183.5082.504.00266.00312
19Ruml PavelKOZINEC TEAM3A191.0075.005.50266.00402
20Pech VladimírTESPO B1A174.3391.334.00265.67603
21Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A179.2586.255.00265.50624
22Novotný ZbyněkTESPO A1A183.2582.003.75265.25264
23Černý TomášTESPO A1A177.0087.672.00264.67243
24Vávra JanBRADA M2A176.0088.002.50264.00402
25Hejzlar TomášFOTBAL HOŘICE1A183.0081.003.00264.00201
26Procházka VáclavEXOTI3A177.3386.001.33263.33603
27Rosůlek MichalALTRAN HOŘICE1A183.7578.004.75261.75264
28Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A177.0083.333.67260.33063
29Mejzlík JardaPRALES JIČÍN3A172.0087.002.00259.00201
30Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A177.5081.504.50259.00402
31Kneifl RomanBASKET 2001A180.0079.002.50259.00132
32Pristanda JaroslavBRADA M2A177.6780.335.33258.00423
33Kupka LadislavKUPKOSPOL2A182.0075.003.00257.00201
34Novák JanMÚ HOŘICE2A175.5081.003.00256.50402
35Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B178.6777.674.67256.33243
36Lutz RadomilTESPO Ž3B169.0087.003.00256.00201
37Drápal MartinKOZINEC TEAM3A174.0082.004.50256.00222
38Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A178.3377.675.33256.00513
39Vachal PetrSPRING HOŘICE1A180.5075.504.00256.00402
40Strauss VladimírSEPTIK5A166.8089.004.80255.801005
41Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A173.5082.253.75255.75804
42Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A178.0077.004.00255.00201
43Goll MilanJCPRO4B170.6784.004.67254.67603
44Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A175.5079.004.00254.50042
45Vinkler JanVOS JIČÍN3B165.0089.003.50254.00402
46Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A166.6786.674.33253.33243
47Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A176.7576.504.50253.25264
48Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A182.0071.005.00253.00222
49Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A183.3369.336.00252.67423
50Černý JanDENICO4B171.6780.335.00252.00243
51Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A178.5073.005.00251.50222
52Zikmund MichalTESPO B1A172.0079.256.25251.25444
53Brusák TomášBRADA M2A170.0081.004.00251.00201
54Nekvasil LubomírBRADA M2A174.0077.005.00251.00423
55Svoboda AlešBASKET 2001A177.5073.505.00251.00042
56Toth PavelHK BOREK4B169.5081.002.75250.50804
57Antoš JanKOZLÍCI B4B172.5078.005.00250.50222
58Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A172.0078.004.33250.00423
59Šeda JanTS HOŘICE4B185.0065.007.00250.00201
60Novotný PetrKOZLÍCI A2A168.0081.675.00249.67423
61Černík KarelAO KOSTĚNICE2A170.5078.503.50249.00402
62Dusbaba MichalSPRING HOŘICE1A171.0078.002.00249.00021
63Ruml TomášBASKET 1993A173.0076.004.67249.00423
64Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A166.6782.005.33248.67603
65Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B176.3372.336.00248.67243
66Lulek ČestmírTS HOŘICE4B175.0073.504.00248.50222
67Zajíc MilošEXOTI3A172.6775.674.00248.33603
68Botka RomanSILNICE M3B162.0086.005.00248.00021
69Prokop MilošVOS JIČÍN3B170.5077.503.00248.00222
70Kadlec JaroslavRONAL4A165.0082.003.50247.00402
71Rolc LadislavTESPO A1A167.3379.673.67247.00423
72Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A178.5068.506.50247.00042
73Jaroš JanKUPKOSPOL2A175.0071.672.67246.67423
74Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A174.0072.334.33246.33063
75Komárek FrantišekSK RUM2A170.0076.005.00246.00243
76Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A174.6771.335.67246.00603
77Špičák DavidKOZLÍCI A2A173.6771.337.00245.00243
78Maška PavelSK RUM2A166.5077.003.50243.50042
79Martin KodydekPUPKÁČI4B169.0074.506.50243.50402
80Chládek VladimírCHLADIČI2A165.0078.335.33243.33243
81Havelka MartinSVARTES5A168.7574.006.50242.75804
82Jindřich Kulhánek ml.HEKŤÁK B3A166.6776.006.67242.67423
83Holý AlešPRALES JIČÍN3A178.5064.007.50242.50222
84Stuchlík JakubSILNICE M3B167.5074.505.00242.00222
85Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.6774.334.33242.00423
86Bernard RadekSK RUM2A173.0069.007.00242.00222
87Fátor JiříHASIČI4B173.3368.677.00242.00603
88Lhota JakubHASPOL3B173.6768.006.67241.67603
89Svoboda PetrHEKŤÁK A1A169.7571.754.00241.50264
90Frait PavelTESPO A1A176.6764.676.00241.33063
91Diviš ZdenekAO KOSTĚNICE2A156.0085.004.00241.00201
92Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE1A158.5082.505.50241.00132
93Štefan LadislavSENIOR TEAM3B166.5074.508.00241.00402
94Lacina JosefL-TEAM4A170.3370.335.33240.67603
95Novotný JaroslavSILNICE M3B172.0068.675.33240.67243
96Langr JakubKOZLÍCI A2A178.6761.679.67240.33243
97Görner JindřichTESPO B1A163.5076.753.75240.25444
98Juriček TomášSPORTING HAVANA3B166.3373.337.00239.67423
99Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A166.0073.333.67239.33063
100Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A165.0073.006.00238.00021
101Sedláček LiborTELECOM5A160.3377.337.33237.67603
102Chládek VáclavCHLADIČI2A164.3373.336.50237.67243
103Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A159.5078.004.00237.50222
104Jahelka PetrHASPOL3B159.6776.677.00236.33423
105Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A174.3361.676.00236.00063
106Luňák MartinL-TEAM4A164.6771.007.67235.67423
107Veselý FrantišekBASKET 1993A170.0065.675.33235.67423
108Střihavka MilanRONAL4A155.0080.503.50235.50222
109Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A164.0071.508.50235.50042
110Michal SkalskyPUPKÁČI4B174.0061.3310.00235.33603
111Trník StěvaSMRKÁČI CHOMUTICE3B166.0069.009.00235.00021
112Stryhal JiříVOS JIČÍN3B183.0052.008.50235.00042
113Bartoníček JakubHEKŤÁK B3A167.0067.678.33234.67423
114Palm DominikMÚ HOŘICE2A170.5064.007.50234.50222
115Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A176.0058.336.67234.33243
116Valnoha KarelJCPRO4B163.3370.677.67234.00423
117Lutz RadekTESPO Ž3B175.0059.008.00234.00201
118Tomášek MichalCHLADIČI2A169.0064.678.00233.67423
119Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B166.0067.338.00233.33423
120Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B159.0074.006.50233.00222
121Vízner MiroslavBRADA M2A162.5070.506.50233.00222
122Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A164.5068.506.50233.00222
123Zívr LadislavHK BOREK4B167.2565.257.75232.50444
124Buček LuděkSPRING HOŘICE1A167.5065.008.00232.50222
125Marek JiříHEKŤÁK A1A168.2564.257.50232.50264
126Bednařík PavelLUKAVECKÁ 94A160.3371.677.00232.00423
127Košťál OndřejSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A177.0055.008.00232.00201
128Rücker JiříEXOTI3A165.3366.336.67231.67243
129Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A172.3359.338.00231.67423
130Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE3B166.0065.507.50231.50222
131Žďárský PetrSILNICE M3B171.0060.006.50231.00402
132Jahelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.5060.508.00230.00222
133Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A162.0067.335.33229.33063
134Luboš ValešPUPKÁČI4B165.3364.007.67229.33423
135Struna VáclavSVARTES5A170.0059.339.00229.33603
136Král JanCROQUET TEAM4B166.3362.337.33228.67423
137Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A152.6775.006.00227.67063
138Jung MilanLUKAVECKÁ 94A153.0074.004.00227.00111
139Jarolímek PavelJCPRO4B158.6768.008.00226.67243
140Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A160.0066.678.67226.67423
141Nauš PetrTESPO B1A156.0070.005.50226.00042
142Šádek SvatoplukSK RUM2A169.0057.007.00226.00423
143Kochman ZdeněkRONAL4A154.5070.505.50225.00402
144Martin ImlaufATRIUM4A160.6764.339.00225.00063
145Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A164.0061.008.00225.00021
146Něníček JiříHASIČI4B164.3360.679.67225.00423
147Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B160.0064.508.50224.50132
148Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A154.0070.006.00224.00222
149Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A160.5063.506.50224.00444
150Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B156.3367.336.33223.67063
151Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A152.0071.006.00223.00021
152Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B157.6765.008.00222.67333
153Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B168.3354.009.67222.33063
154Hron MiroslavHEKŤÁK B3A157.3364.679.67222.00243
155Pírek TomášKOZLÍCI B4B161.3360.677.33222.00423
156Vít GracíkHEKŤÁK B3A161.5060.507.00222.00042
157Macák MiroslavRONAL4A156.3365.008.00221.33603
158Ruml JakubKOZINEC TEAM3A159.0062.006.00221.00021
159Kulhánek JanTS HOŘICE4B162.0059.008.00221.00201
160Kovář JanHASIČI B5A157.6762.679.67220.33423
161Maťátko JosefEXOTI3A158.0062.009.00220.00243
162Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A161.3358.678.67220.00063
163Tomášek DušanTS HOŘICE4B139.5079.505.00219.00402
164Matějka PatrikRONAL4A155.5063.506.50219.00402
165Valtera JaromírAO KOSTĚNICE2A160.0059.007.00219.00021
166Abel RomanPRALES JIČÍN3A167.0052.0012.00219.00021
167Otradovský ViktorSPOL TEAM4A158.0060.339.00218.33423
168Jón ZdeněkSPPAJN5A144.0073.007.50217.00402
169Westfál OndřejDENICO4B154.0063.008.00217.00243
170Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A153.5063.009.00216.50402
171Louma TomášSPOL TEAM4A156.0060.339.67216.33243
172Holman TondaKUPKOSPOL2A145.0071.009.00216.00021
173Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B151.0065.008.00216.00063
174Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A152.3363.339.33215.67243
175Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B158.5057.0011.00215.50222
176Sehnal RomanHK BOREK4B160.2555.0011.50215.25624
177Fátor JaroslavHASIČI4B143.0071.676.33214.67243
178Körner VladimírHASIČI B5A152.2561.757.75214.00444
179Nožička MiroslavSPOL TEAM4A152.3361.679.67214.00243
180Fátor JosefHASIČI4B153.5060.008.00213.50222
181Kubíček JiříDENICO4B148.6764.678.00213.33243
182Michálek JosefSPRING HOŘICE1A152.5060.509.00213.00042
183Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A163.0050.0010.00213.00201
184Fátor MartinHASIČI B5A151.2561.2510.00212.50804
185Novotný VráťaN-TEAM5A153.6058.608.20212.20825
186Kopuletý TomášHK BOREK4B145.0067.007.00212.00021
187Holý FrantišekPRALES JIČÍN3A146.0065.508.00211.50042
188Doležal MartinSK RUM2A140.0071.007.00211.00021
189Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A148.6762.337.00211.00243
190Štefan TrníkSMRKÁČI CHOMUTICE3B150.0061.0012.00211.00021
191Miloš DanišATRIUM4A150.6759.6710.00210.33243
192Herbrych PetrVOS JIČÍN3B145.5064.507.50210.00042
193Janko IvanSEPTIK5A162.0048.0012.00210.00201
194Michal ŠafránekPUPKÁČI4B152.5055.009.00207.50042
195Milan ZátkoPOŠTA4B148.0059.008.50207.00042
196Černý VlastimilBERUŠKY4A143.0063.508.25206.50084
197Kupka MichalKUPKOSPOL2A145.5061.009.50206.50042
198Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B146.6758.009.33204.67243
199Dvořák KarelTESPO Ž3B152.0052.5010.50204.50222
200Nosek MirekN-TEAM5A147.4055.8011.00203.20825
201Martin SaalATRIUM4A146.3356.677.33203.00243
202Šedivý JiříKOZLÍCI B4B143.5059.009.50202.50222
203Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A150.0050.0011.00200.00021
204Rejmont MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A149.0050.009.00199.00021
205Kráčmar TomášSVARTES5A140.0057.007.00197.00021
206Kripner MartinRONAL4A130.0065.007.00195.00201
207Černý PavelSPPAJN5A136.3356.6710.67193.00243
208Jan KučeraHEKŤÁK B3A142.0051.0010.00193.00021
209Novák RostislavSPPAJN5A143.0049.5011.75192.50444
210Křovina AdamSVARTES5A139.7552.5010.50192.25084
211Koňák MilanŠUTRMAN HOŘICE2A136.0056.0013.00192.00021
212Fikar BořekSENIOR TEAM3B150.0041.0016.00191.00021
213Vojtěch BaliharATRIUM4A147.3342.3314.00189.67063
214Medek DanielKOZLÍCI B4B128.0061.0012.50189.00042
215Křivohlávek MichaolHASIČI B5A141.2547.5010.00188.75444
216Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A136.2552.009.50188.25444
217Křovina RadekSVARTES5A144.0042.3314.33186.33063
218Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A140.5045.7514.50186.25264
219Drška MilanSPOL TEAM4A133.0052.0013.00185.00021
220Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A137.8042.4012.60180.20285
221Jónová IvanaSPPAJN5A141.0037.0018.50178.00222
222Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A131.2546.2513.50177.50624
223Westfál KarelDENICO4B125.3351.0013.33176.33063
224Franc JosefSPPAJN5A128.5046.2514.50174.75084
225Jan KrementákPUPKÁČI4B124.5045.5015.50170.00042
226Hloucal MartinHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A119.0039.0017.00158.00021
227Kulich VáclavSVARTES5A88.0053.0022.00141.00021
228Vondráček JiříTELECOM5A74.0022.0029.0096.00021

17. ročník TN 2019/2020 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Konopáčová LenkaSILNICE M3B167.00100.003.00267.00201
2Janďourková KateřinaBRADA Ž3A174.5089.503.50264.00222
3Loumová EvaBRADA Ž3A182.0077.002.00259.00201
4Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B180.0075.504.00255.50402
5Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A175.5076.003.00251.50402
6Zachovalová JanaSILNICE Ž4A173.0073.006.33246.00603
7Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A171.3373.005.00244.33513
8Cvejnová RomanaSEPTIK5A172.5069.255.50241.75804
9Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A169.0072.258.50241.25624
10Šafránková JanaBASKET 1993A171.6769.337.00241.00423
11Lacinová PavlínaL-TEAM4A166.0069.335.00235.33603
12Kupková KáťaKUPKOSPOL2A162.0073.007.50235.00402
13Nosková HelenaN-TEAM5A169.0065.506.25234.50624
14Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A162.0071.006.00233.00222
15Voňková VeronikaBASKET 1993A158.0068.337.67226.33243
16Pavlatová ZuzanaSILNICE M3B156.6764.336.33221.00243
17Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A151.5067.505.00219.00222
18Portyšová DanaSEPTIK5A153.2065.808.00219.00645
19Fátorová JanaPOŠTA4B159.0059.509.00218.50222
20Pristandová JitkaBRADA Ž3A165.0052.006.00217.00021
21Hermochová DanaÚNORÁCI5A151.5065.258.00216.75804
22Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A151.0065.007.00216.00021
23Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A156.2059.807.40216.00465
24Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A155.7557.509.00213.25264
25Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.0055.009.50212.00222
26Táborská RuthHK BOREK4B152.3359.336.67211.67243
27Rückerová VěraTESPO Ž3B154.5056.008.00210.50042
28Vosáhlová JanaPOŠTA4B144.5065.507.50210.00222
29Vodnárková RenátaBERUŠKY4A148.5059.2510.00207.75084
30Černá IrenaBERUŠKY4A148.0059.008.50207.00624
31Volfová AlenaKABRŇÁCI4A148.7558.2510.00207.00084
32Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A155.6749.3311.33205.00243
33Paurová JitkaSILNICE Ž4A144.0060.008.67204.00243
34Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A145.5057.7510.25203.25624
35Sadková MonikaSK RUM2A159.0043.0013.00202.00021
36Fátorová MartinaHASIČI B5A150.0051.0012.00201.00201
37Jínová OksanaSEPTIK5A151.4046.8012.60198.20645
38Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B142.0056.008.67198.00063
39Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A142.7554.0011.00196.75444
40Kroupová TerezaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A147.2547.0011.25194.25264
41Králová AnnaCROQUET TEAM4B142.6751.3310.00194.00063
42Podzimková JarmilaTELECOM5A136.0056.336.67192.33063
43Škaloudová RadkaBRADA Ž3A145.0047.009.00192.00042
44Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A141.2550.2511.00191.50264
45Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.8050.4013.60191.20645
46Dvořáčková JanaN-TEAM5A133.0056.2512.25189.25264
47Čapková JarmilaSPOL TEAM4A130.5056.508.50187.00042
48Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B135.0050.0011.33185.00243
49Voráčková MaruškaN-TEAM5A132.5051.509.50184.00042
50Hrušková IvaPOŠTA4B133.5046.5013.00180.00042
51Zelinková HanaSILNICE Ž4A132.0047.6712.67179.67063
52Patková ZdeňkaTELECOM5A134.0045.3312.00179.33423
53Hermochová AnitaÚNORÁCI5A131.7546.7512.25178.50264
54Luňáková GabrielaL-TEAM4A124.3354.0011.67178.33063
55Maťátková JanaTELECOM5A115.0059.0016.00174.00021
56Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A126.7545.2513.25172.00084
57Jónová IvanaSPPAJN5A127.0044.0012.00171.00021
58Vondráčková RadkaTELECOM5A109.6756.6713.00166.33063
59Fátorová AndreaHASIČI4B115.0042.0018.00157.00021
60Bagová LindaKOZLÍCI B4B101.0048.0021.00149.00021
61Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A99.5046.7515.00146.25084
62Balounová MartinaTELECOM5A107.0037.5022.00144.50042

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž:
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A??????FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A??????KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B??????SPORTING HAVANAVOS JIČÍN:
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL:
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE:
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI:
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM:
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO:
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M:
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM:
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA:
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM:
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž:
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž:
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM:
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM:
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI:
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL:
1182A2020/02/1517:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE:
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI:
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE:
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES:
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK:
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI:
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA:
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO:
1274B2020/02/1320:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1284B2020/02/1518:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY:
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL:
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI:
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM:
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL:
1343B2020/02/2018:00SILNICE MSPORTING HAVANA:
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN:
1371A2020/02/2516:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE:
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 199:
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž:
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE:
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL:
1442A2020/02/2719:00MÚ HOŘICEBRADA M:
1452A2020/02/2720:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM:
1461A2020/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A:
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B:
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM:
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM:
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI:
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM:
1554B2020/03/0520:00TS HOŘICEPUPKÁČI:
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B:
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 9:
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM:
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA:
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž:
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1651A2020/03/1317:00KRČMA DĚTENICETESPO B:
1661A2020/03/1318:00TESPO ASPRING HOŘICE:
1671A2020/03/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE:
1681A2020/03/1418:00BASKET 200HEKŤÁK A:
1693B2020/03/1419:00HASPOLSILNICE M:
1703A2020/03/1717:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM:
1713A2020/03/1718:00BRADA ŽHEKŤÁK B:
1723A2020/03/1719:00BASKET 199EXOTI:
1732A2020/03/1720:00AO KOSTĚNICECHLADIČI:
1742A2020/03/1917:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE:
1752A2020/03/1918:00SK RUMMÚ HOŘICE:
1764B2020/03/1919:00DENICOTS HOŘICE:
1774B2020/03/1920:00PUPKÁČIHASIČI:
1784B2020/03/2018:00HK BOREKPOŠTA:
1794B2020/03/2017:00KOZLÍCI BJCPRO:
1802A2020/03/2118:00BRADA MKOZLÍCI A:
1815A2020/03/2616:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1825A2020/03/2418:00SPPAJNÚNORÁCI:
1835A2020/03/2419:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1845A2020/03/2420:00TELECOMSVARTES:
1854B2020/03/2617:00CROQUET TEAMJCPRO:
1864B2020/03/2618:00HK BOREKDENICO:
1874B2020/03/2619:00KOZLÍCI BTS HOŘICE:
1884B2020/03/2620:00PUPKÁČIPOŠTA:
1894A2020/03/2717:00KABRŇÁCIBERUŠKY:
1904A2020/03/2718:00ATRIUML-TEAM:
1914A2020/03/2719:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1924A2020/03/2417:00SILNICE ŽRONAL:
1933B2020/03/3117:00SENIOR TEAMHASPOL:
1943B2020/03/3118:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M:
1953B2020/03/3119:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN:
1963B2020/03/3120:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1973A2020/04/0217:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN:
1983A2020/04/0218:00BRADA ŽBASKET 199:
1993A2020/04/0219:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI:
2003A2020/04/0220:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM:
2011A2020/04/0317:00TESPO BFOTBAL HOŘICE:
2021A2020/04/0318:00HEKŤÁK ATESPO A:
2031A2020/04/0319:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2041A2020/04/0320:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE:
2055A2020/04/0717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
2062A2020/04/0718:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI:
2072A2020/04/0719:00KOZLÍCI ASK RUM:
2085A2020/04/0720:00ÚNORÁCISEPTIK:
2092A2020/04/0917:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
2105A2020/04/0918:00N-TEAMHASIČI B:
2112A2020/04/0919:00BRADA MAO KOSTĚNICE:
2125A2020/04/0920:00SVARTESSPPAJN:
2134B2020/04/1017:00HASIČICROQUET TEAM:
2144B2020/04/1018:00TS HOŘICEHK BOREK:
2154B2020/04/1019:00JCPROPUPKÁČI:
2164B2020/04/1020:00POŠTAKOZLÍCI B:
2174A2020/04/1417:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
2184A2020/04/1418:00RONALLUKAVECKÁ 9:
2194A2020/04/1419:00L-TEAMSILNICE Ž:
2204A2020/04/1420:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM:

17. ročník TN 2019/2020

Kdo má nebo nemá zaplaceno, naleznete v seznamu přihlášených.

17. ročník TN 2019/2020 – rozlosování

Změny v rozlosování jsou u konce!!!

Rozlosování 17. ročníku TN, je oficiální. Najdete ho jak v kalendáři, tak jako PDF odkaz pod tímto textem.

17. ročník TN rozpis utkání (193.9 KiB) 26.1.2020

Změny v rozlosování k datu 6.11.2019:
(změny po 6.11.2019 se v této tabulce již neprojeví!!!)

u. l. datum h. domácí hosté z data z h.
9 4A 07.11.2019 20 SILNICE Ž HOŘICKÉ STROJÍRNY A 15.11.2019 18
10 4A 12.11.2019 16 KABRŇÁCI RONAL 15.11.2019 19
11 4A 19.11.2019 20 LUKAVECKÁ 9 L-TEAM 15.11.2019 20
16 4A 21.11.2019 20 L-TEAM KABRŇÁCI 19.11.2019 20
21 3A 26.11.2019 18 SKP HRADEC KRÁLOVÉ BASKET 199 26.11.2019 17
22 3A 14.01.2020 20 PRALES JIČÍN BRADA Ž 26.11.2019 18
28 1A 21.11.2019 21 KRČMA DĚTENICE HEKŤÁK A 28.11.2019 20
30 5A 30.11.2019 17 SPPAJN HASIČI B 29.11.2019 18
31 5A 29.11.2019 18 ÚNORÁCI SVARTES 29.11.2019 19
32 5A 29.11.2019 19 SEPTIK N-TEAM 29.11.2019 20
34 4A 10.12.2019 20 KABRŇÁCI HOŘICKÉ STROJÍRNY A 03.12.2019 16
35 4B 03.12.2019 19 TS HOŘICE POŠTA 03.12.2019 17
37 4B 03.12.2019 17 DENICO JCPRO 03.12.2019 19
38 4A 29.11.2019 20 BERUŠKY L-TEAM 03.12.2019 20
43 4A 03.12.2019 20 SPOL TEAM RONAL 06.12.2019 17
57 2A 22.11.2019 17 AO KOSTĚNICE SK RUM 13.12.2019 17
59 2A 12.12.2019 16 BRADA M KUPKOSPOL 13.12.2019 19
60 2A 13.12.2019 19 KOZLÍCI A CHLADIČI 13.12.2019 20
89 4B 25.01.2020 18 HK BOREK PUPKÁČI 18.01.2020 19
90 3B 25.01.2020 19 HASPOL SPORTING HAVANA 18.01.2020 20
124 5A 13.02.2020 17 HASIČI B ÚNORÁCI 11.02.2020 20
135 3B 11.02.2020 20 TESPO Ž SENIOR TEAM 20.02.2020 19
136 3B 20.02.2020 19 ZD DOBRÁ VODA VOS JIČÍN 20.02.2020 20
150 5A 05.03.2020 16 SVARTES HASIČI B 03.03.2020 19
151 5A 03.03.2020 19 ÚNORÁCI TELECOM 03.03.2020 20
178 4B 20.03.2020 18 HK BOREK POŠTA 20.03.2020 17
179 4B 20.03.2020 17 KOZLÍCI B JCPRO 20.03.2020 18
181 5A 26.03.2020 16 HASIČI B SKK HOŘICE – JUNIOŘI 24.03.2020 17

17. ročník turnaje neregistrovaných 2019/2020

Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 17. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 27.10.2019.

Po 10 letech navyšujeme startovné o 200 Kč na 2.700,- Kč.

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.

17. ročník TN pozvánka (93.9 KiB) 2.10.2019


17. ročník TN rozpis utkání (193.9 KiB) 26.1.2020

Přihláška
Seznam přihlášených

FOTBAL HOŘICE – mistři ČR v kuželkách

O víkendu 25.-26.5.2019 se konalo mistrovství ČR neregistrovaných 4. členných družstev v Přerově. Hořice zde reprezentovalo družstvo FOTBAL HOŘICE, které se do finálového turnaje probojovalo po vítězství v 16. ročníku TN v Hořicích a kvalifikaci na Žižkově v Praze, kde obsadili 2 místo. Družstvo ve složení Palm Radek, Palm Patrik, Koňák Josef a Fejfar Miloš zahrálo v Přerově famózně a po zásluze si odnáší palmu vítězství. Vynikajícími výsledky se zde prezentovalo celé družstvo, zejména pak Palm Radek, který zvítězil i v jednotlivcích celkovým náhozem za oba dny 604. Skvěle mu ale sekundovali i ostatní. Celkově 6. místo v jednotlivcích obsadil Palm Patrik výkonem 580, 27. místo obsadil Koňák Josef výkonem 545 a 52. skončil Fejfar Miloš výkonem 517.

Stupně vítězů:

pořadí Název družstva Plné Dor Celkem Chyby
1 HOŘICE FOTBAL 1485 761 2246 20
2 ROKYCANY BEDŘICH 1455 761 2216 19
3 KVASINY ŠKODA A 1510 703 2213 28

Gratulujeme.

Podrobné výsledky.
Fotogalerie z Přerova.

16. ročník TN 2018/2019 – slavnostní zakončení

Datum konání : pá. 19.4.2019

Čas : 18:00

Místo : kuželna Hořice

Zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. 16. ročník turnaje neregistrovaných 2018/2019 skončil závěrečnou TOP-kou minulou sobotu. Poslední co bude následovat je slavnostní zakončení, které se koná v pá. 19.4.2019 v 18:00 na hořické kuželně. Jako tradičně bude připraveno drobné občerstvení a po vyhlášení i nějaké to koulení o drobné ceny, takže sebou vezměte sportovní obuv. Sportovní oblečení není podmínkou.
Ocenění budou první 3 družstva z každé ligy, prvních 10 jednotlivců muži, prvních 5 jednotlivců ženy, TOP 12 vítězné družstvo, TOP 12 nejlepší jednotlivec, nejlepší výkon 15. ročníku muž+žena.
Dobrou náladu sebou a přijďte pobejt.

TOP 12

V sobotu 13.4.2019 zakončíme 16. ročník turnaje neregistrovaných již tradiční TOP12-tkou. TOP-ku nelze sehrát v jiný den než v sobotu. Prosím všechna zúčastněná družstva o potvrzení účasti na jiri.baier@gmail.com. Potvrzení účasti čekám nejdéle do pá 12.4.2019 18:00, pak změním rozlosování dle přihlášených.

družstvo liga průměr zápasů čas TOP Celkem
1 FOTBAL HOŘICE 1A 1 066,86 7 19:00 2136
2 BASKET 200 1A 1 049,29 7 19:00 2104
3 CEREA OSTROMĚŘ 1A 1 041,00 7 17:00 2082
4 KOZINEC TEAM 3A 983,71 7 11:00 2061
5 TESPO A 1A 1 029,14 7 15:00 2054
6 KRČMA DĚTENICE 1A 1 003,57 7 13:00 2032
7 CHLADIČI 2A 982,43 7 9:00 1990
8 BRADA M 2A 994 7 11:00 1977
9 SPRING HOŘICE 1A 1 011,71 7 13:00 1968
10 HEKŤÁK A 2A 1 041,71 7 17:00 1961
11 TESPO B 2A 1 032,43 7 15:00 1957
12 AO KOSTĚNICE 1A 983 7 9:00 1740

16. ročník TN 2018/2019 – výsledky

16. ročník TN výsledky (801.0 KiB) 13.4.2019

16. ročník TN rozpis utkání (191.4 KiB) 11.4.2019

16. ročník TN 2018/2019 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A125020730.71336.1416.001066.867
2BASKET 2001A84426724.57324.7115.141049.297
3CEREA OSTROMĚŘ1A83931724.29316.7117.141041.007
4TESPO A1A83931706.71322.4314.711029.147
5KRČMA DĚTENICE1A83634677.57326.0016.711003.577
6SPRING HOŘICE1A63436696.43315.2917.861011.717
7AO KOSTĚNICE1A42248684.29298.7120.71983.007
8ŠUTRMAN HOŘICE1A21654674.29296.1420.43970.437
1HEKŤÁK A2A125020708.29333.4315.711041.717
2TESPO B2A105020704.86327.5715.711032.437
3BRADA M2A104228698.57295.4322.57994.007
4KUPKOSPOL2A83535664.29315.2917.86979.577
5CHLADIČI2A62842695.57286.8620.71982.437
6MÚ HOŘICE2A42545669.71284.0022.14953.717
7VOS JIČÍN2A42248661.57275.2925.86936.867
8HEKŤÁK B2A22842648.57276.0022.43924.577
1KOZLÍCI A3A125416681.14283.5726.14964.717
2KOZINEC TEAM3A104228692.86290.8622.43983.717
3EXOTI3A103832663.71298.4323.86962.147
4SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A83535658.43283.4322.14941.867
5BRADA Ž3A63337651.57279.2925.00930.867
6HOUŽVA TEAM3A63238647.43276.1424.71923.577
7PRALES JIČÍN3A42644643.86264.8628.57908.717
8HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A02050652.86283.1425.29936.007
1SK RUM3B124228665.29291.7124.00957.007
2HASPOL3B104624656.43276.2924.14932.717
3SENIOR TEAM3B104129662.71286.0023.00948.717
4TESPO Ž3B84228657.71287.0023.14944.717
5SPORTING HAVANA3B84030639.71269.2926.57909.007
6SMRKÁČI CHOMUTICE3B42446636.14243.1438.86879.297
7ZD DOBRÁ VODA3B22446617.71243.4337.43861.147
8DENICO3B22149617.29256.7131.71874.007
1BASKET 1994A104822656.00290.5721.43946.577
2L-TEAM4A104426654.71271.5727.86926.297
3RONAL4A94525640.29276.5725.00916.867
4SILNICE Ž4A84426636.71259.7127.86896.437
5LUKAVECKÁ 94A84426639.71254.1429.29893.867
6ATRIUM4A73139636.14234.7135.14870.867
7KABRŇÁCI4A41456569.14228.7159.57797.867
8SPOL TEAM4A01060600.14227.0040.57827.147
1SILNICE M4B146416648.88288.5022.13937.388
2JCPRO4B146218668.00283.5025.63951.508
3HK BOREK4B125228631.13277.7526.63908.888
4KOZLÍCI B4B103842615.00257.8834.88872.888
5PUPKÁČI4B83842638.00266.5029.75904.508
6HASIČI4B63446630.00249.1332.00879.138
7TS HOŘICE4B43446616.13258.2531.38874.388
8CROQUET TEAM4B22258593.88236.5035.38830.388
9N-TEAM4B21664544.25221.0040.63765.258
1BERUŠKY5A145030592.50230.6335.13823.138
2POŠTA5A125822603.50227.1333.88830.638
3SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A125426602.38243.7536.75846.138
4SEPTIK5A125228571.00228.2541.50799.258
5SPPAJN5A83842565.25208.7546.00774.008
6SVARTES5A53347543.63211.3849.63755.008
7ÚNORÁCI5A53347525.75201.5054.88727.258
8HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A22456543.63206.8848.25750.508
9TELECOM5A21862525.13187.8853.25713.008

Celý článek »

16. ročník TN 2018/2019 – rozlosování

Rozlosování 16. ročníku TN je na světě. Uf to byla fuška. Rok od roku je to horší.
Hrajeme v HK, Jičíně tak aby se nám to nekrylo, pak nechceme v úterý, a o víkendech a prosím od 18:00 hod a ne v 21:00 to už je pozdě… Někteří opravdu již nejsou soudní.

16. ročník TN rozpis utkání (191.4 KiB) 11.4.2019

16. ročník TN 2018/2019 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2018/11/13 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2018/11/1318:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIPOŠTA6:4
25A2018/11/1319:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
35A2018/11/1320:00BERUŠKYTELECOM8:2
45A2018/11/1321:00SEPTIKSPPAJN4:6
53A2018/11/2217:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž2:8
64B2018/11/1317:00HK BOREKN-TEAM10:0
74B2018/11/1519:00PUPKÁČIHASIČI8:2
84B2018/11/1520:00CROQUET TEAMSILNICE M2:8
94A2018/11/2018:00KABRŇÁCIRONAL2:8
104A2018/11/2019:00SILNICE ŽBASKET 1994:6
114A2018/11/2020:00SPOL TEAMATRIUM2:8
124A2019/01/1920:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM8:2
133B2018/11/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM2:8
143B2018/11/2219:00ZD DOBRÁ VODADENICO2:8
153B2018/11/2220:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA8:2
161A2018/11/2317:00TESPO AAO KOSTĚNICE6:4
171A2018/11/2318:00ŠUTRMAN HOŘICEBASKET 2000:10
181A2018/11/2319:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE8:2
191A2018/11/2720:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE0:10
203A2018/11/2718:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM6:4
213A2018/11/2719:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
222A2018/11/2918:00HEKŤÁK BMÚ HOŘICE4:6
232A2018/11/2919:00TESPO BHEKŤÁK A8:2
242A2018/12/1517:00VOS JIČÍNBRADA M2:8
252A2018/11/2920:00KUPKOSPOLCHLADIČI8:2
263A2018/11/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZLÍCI A2:8
274B2018/11/2721:00KOZLÍCI BJCPRO0:10
285A2018/12/0418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI4:6
295A2018/12/0419:00SPPAJNBERUŠKY2:8
305A2018/12/0420:00ÚNORÁCISVARTES5:5
315A2018/12/0421:00POŠTASEPTIK8:2
324B2018/12/0617:00JCPROHK BOREK8:2
334B2018/12/0618:00TS HOŘICEPUPKÁČI4:6
344B2018/12/1617:00N-TEAMCROQUET TEAM0:10
354A2018/12/0717:00RONALSPOL TEAM10:0
364A2018/12/1319:00BASKET 199LUKAVECKÁ 92:8
374A2018/12/0620:00L-TEAMKABRŇÁCI10:0
384A2018/12/0619:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
394B2018/12/0815:00HASIČIKOZLÍCI B2:8
403B2018/12/1117:00SK RUMSENIOR TEAM8:2
413B2019/01/1215:00HASPOLSMRKÁČI CHOMUTICE6:4
423B2018/12/1119:00DENICOTESPO Ž2:8
433B2018/12/1120:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA8:2
443A2018/12/1317:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
453A2018/12/1318:00KOZLÍCI ASKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
463A2018/12/1320:00EXOTIKOZINEC TEAM2:8
473A2018/11/2017:00BRADA ŽPRALES JIČÍN4:6
482A2018/12/0718:00BRADA MTESPO B8:2
492A2018/12/0216:00HEKŤÁK AKUPKOSPOL8:2
502A2018/12/0819:00MÚ HOŘICEVOS JIČÍN4:6
512A2018/12/1420:00CHLADIČIHEKŤÁK B6:4
525A2018/12/1818:00BERUŠKYPOŠTA6:4
535A2018/12/1819:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI10:0
545A2018/12/1820:00TELECOMSPPAJN4:6
555A2018/12/1821:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
564B2018/12/2017:00HK BOREKHASIČI6:4
574B2018/12/2018:00CROQUET TEAMJCPRO2:8
584B2018/12/1419:00KOZLÍCI BTS HOŘICE2:8
594B2018/12/2019:00SILNICE MN-TEAM10:0
601A2018/12/2117:00FOTBAL HOŘICECEREA OSTROMĚŘ6:4
611A2018/12/2118:00SPRING HOŘICETESPO A4:6
621A2018/12/2119:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE6:4
631A2019/01/1717:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE6:4
644A2019/01/0817:00KABRŇÁCIBASKET 1996:4
654A2019/01/0818:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž4:6
664A2019/01/0819:00SPOL TEAML-TEAM0:10
674A2019/01/0820:00RONALATRIUM5:5
683B2019/01/1018:00ZD DOBRÁ VODASK RUM4:6
693B2019/04/0921:00SPORTING HAVANADENICO8:2
701A2019/01/1117:00KRČMA DĚTENICEŠUTRMAN HOŘICE10:0
711A2019/01/1118:00SPRING HOŘICEAO KOSTĚNICE8:2
721A2019/01/1119:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
731A2019/01/1120:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 2000:10
743B2019/03/1714:00SENIOR TEAMHASPOL6:4
753B2018/12/0816:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž0:10
763A2019/01/1519:00KOZINEC TEAMPRALES JIČÍN8:2
773A2019/01/1518:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM8:2
783A2019/01/1520:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AEXOTI4:6
792A2019/01/1718:00VOS JIČÍNCHLADIČI2:8
802A2019/01/1719:00KUPKOSPOLTESPO B2:8
812A2019/01/1720:00MÚ HOŘICEBRADA M2:8
823A2019/01/1818:00KOZLÍCI ABRADA Ž10:0
832A2019/01/1915:00HEKŤÁK BHEKŤÁK A2:8
843B2018/12/0118:00TESPO ŽHASPOL0:10
855A2019/01/2217:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY4:6
865A2019/01/2218:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
875A2019/01/2219:00POŠTATELECOM10:0
885A2019/01/2220:00ÚNORÁCISEPTIK4:6
894B2019/01/2417:00TS HOŘICEHK BOREK4:6
904B2019/01/2418:00HASIČICROQUET TEAM8:2
914B2019/01/2419:00JCPROSILNICE M2:8
924B2019/01/2420:00PUPKÁČIKOZLÍCI B2:8
934A2019/01/2517:00BASKET 199SPOL TEAM8:2
944A2019/01/2518:00SILNICE ŽKABRŇÁCI10:0
954A2019/01/2519:00L-TEAMRONAL6:4
964A2019/01/2520:00ATRIUMLUKAVECKÁ 96:4
973B2019/01/2918:00DENICOSMRKÁČI CHOMUTICE2:8
983B2019/01/2919:00TESPO ŽSENIOR TEAM8:2
993B2019/01/2920:00SK RUMSPORTING HAVANA6:4
1003A2019/02/0818:00PRALES JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1013A2019/01/3119:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
1023A2019/01/3120:00BRADA ŽKOZINEC TEAM3:7
1032A2019/02/0118:00BRADA MKUPKOSPOL2:8
1042A2019/02/0119:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
1053B2019/02/0215:00HASPOLZD DOBRÁ VODA8:2
1063A2019/02/0216:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A2:8
1072A2019/02/0217:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN8:2
1082A2019/02/0218:00TESPO BHEKŤÁK B8:2
1095A2019/02/0517:00BERUŠKYÚNORÁCI6:4
1105A2019/02/0518:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B2:8
1115A2019/02/0519:00SEPTIKSVARTES6:4
1125A2019/02/0520:00SPPAJNPOŠTA4:6
1134B2019/02/0717:00SILNICE MHASIČI10:0
1144B2019/03/0819:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
1154B2019/02/1420:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1164B2019/03/1920:00N-TEAMJCPRO0:10
1174A2019/02/1217:00SPOL TEAMSILNICE Ž0:10
1184A2019/02/1218:00RONALBASKET 1992:8
1194A2019/02/1219:00KABRŇÁCILUKAVECKÁ 90:10
1204A2019/02/1220:00L-TEAMATRIUM10:0
1213B2019/02/1418:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1223B2019/02/1419:00SK RUMDENICO6:4
1231A2019/03/1921:00AO KOSTĚNICEKRČMA DĚTENICE6:4
1241A2019/02/1516:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
1251A2019/02/1519:00ŠUTRMAN HOŘICECEREA OSTROMĚŘ2:8
1261A2019/02/1520:00BASKET 200TESPO A4:6
1273B2019/02/1615:00SPORTING HAVANAHASPOL8:2
1283B2019/02/1921:00ZD DOBRÁ VODATESPO Ž2:8
1293A2019/02/1917:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1303A2019/02/1918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZINEC TEAM2:8
1313A2019/02/1919:00KOZLÍCI AEXOTI4:6
1323A2019/02/1920:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž2:8
1332A2019/02/2117:00VOS JIČÍNTESPO B0:10
1342A2019/03/0218:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK A0:10
1352A2019/02/2119:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL8:2
1362A2019/02/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
1375A2019/02/2217:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1385A2019/02/2218:00SVARTESBERUŠKY2:8
1395A2019/02/2219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK4:6
1405A2019/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1414B2019/02/2617:00TS HOŘICESILNICE M2:8
1424B2019/02/2618:00KOZLÍCI BHK BOREK6:4
1434B2019/02/2619:00HASIČIN-TEAM10:0
1444B2019/02/2620:00PUPKÁČICROQUET TEAM10:0
1451A2019/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 2006:4
1461A2019/02/2819:00CEREA OSTROMĚŘKRČMA DĚTENICE4:6
1471A2019/02/2820:00FOTBAL HOŘICEAO KOSTĚNICE10:0
1481A2019/02/2818:00TESPO AŠUTRMAN HOŘICE10:0
1494A2019/03/0517:00SILNICE ŽRONAL2:8
1504A2019/03/0518:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1514A2019/03/0519:00BASKET 199L-TEAM10:0
1524A2019/03/0520:00ATRIUMKABRŇÁCI10:0
1533B2019/03/0718:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA2:8
1543B2019/04/0521:00DENICOSENIOR TEAM1:9
1553A2019/03/0817:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
1563A2019/03/0818:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ3:7
1573A2019/03/1718:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1583B2019/03/0820:00TESPO ŽSPORTING HAVANA4:6
1593B2019/03/1620:00HASPOLSK RUM8:2
1603A2019/03/2818:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A2:8
1612A2019/03/1218:00KUPKOSPOLVOS JIČÍN6:4
1625A2019/03/1219:00SPPAJNÚNORÁCI4:6
1632A2019/03/2121:00TESPO BMÚ HOŘICE4:6
1645A2019/03/1418:00BERUŠKYSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
1655A2019/03/1419:00TELECOMSVARTES2:8
1665A2019/03/1420:00POŠTAHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1672A2019/03/1617:00HEKŤÁK ACHLADIČI6:4
1682A2019/03/1618:00BRADA MHEKŤÁK B6:4
1694B2019/03/1917:00N-TEAMTS HOŘICE8:2
1704B2019/03/1918:00SILNICE MPUPKÁČI8:2
1714B2019/03/1919:00JCPROHASIČI8:2
1724A2019/03/2117:00SPOL TEAMKABRŇÁCI4:6
1734A2019/03/2118:00BASKET 199ATRIUM10:0
1744A2019/03/2119:00L-TEAMSILNICE Ž6:4
1754A2019/03/2120:00RONALLUKAVECKÁ 98:2
1761A2019/03/2220:00KRČMA DĚTENICETESPO A6:4
1771A2019/03/2218:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE2:8
1781A2019/03/2219:00AO KOSTĚNICECEREA OSTROMĚŘ2:8
1791A2019/03/2217:00ŠUTRMAN HOŘICESPRING HOŘICE4:6
1803A2019/03/2315:00KOZLÍCI AKOZINEC TEAM8:2
1814B2019/03/2316:00CROQUET TEAMKOZLÍCI B4:6
1822A2019/03/2317:00VOS JIČÍNHEKŤÁK B6:4
1832A2019/03/2318:00HEKŤÁK ABRADA M8:2
1843B2019/03/2617:00ZD DOBRÁ VODASENIOR TEAM4:6
1853B2019/03/2618:00SK RUMTESPO Ž6:4
1863B2019/03/2619:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
1873B2019/03/2620:00HASPOLDENICO8:2
1882A2019/03/2918:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL3:7
1893A2019/03/2319:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN8:2
1902A2019/03/2819:00CHLADIČITESPO B0:10
1913A2019/03/2820:00EXOTIBRADA Ž6:4
1925A2019/04/0217:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM8:2
1935A2019/04/0218:00SVARTESSPPAJN4:6
1945A2019/04/0219:00ÚNORÁCIPOŠTA2:8
1955A2019/04/0220:00SEPTIKBERUŠKY8:2
1963A2019/04/0417:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1974B2019/04/0418:00PUPKÁČIN-TEAM6:4
1984B2019/04/0419:00TS HOŘICEJCPRO2:8
1994B2019/04/0420:00HK BOREKCROQUET TEAM10:0
2001A2019/04/0517:00FOTBAL HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE4:6
2011A2019/04/0518:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ3:7
2021A2019/04/0519:00BASKET 200AO KOSTĚNICE8:2
2031A2019/04/0520:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE4:6
2044B2019/04/0617:00KOZLÍCI BSILNICE M2:8
2055A2019/04/0917:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
2065A2019/04/0918:00POŠTASVARTES8:2
2075A2019/04/0919:00TELECOMSEPTIK0:10
2085A2019/04/0920:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI2:8
2094B2019/04/1117:00SILNICE MHK BOREK4:6
2104B2019/04/1118:00N-TEAMKOZLÍCI B4:6
2114B2019/04/1119:00JCPROPUPKÁČI8:2
2124B2019/04/1120:00HASIČITS HOŘICE6:4

16. ročník turnaje neregistrovaných 2018/2019

Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 16. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do ne. 28.10.2018.

 

 

16. ročník TN pozvánka (92.0 KiB) 2.10.2018

PřihláškaSeznam přihlášených