Rubrika TN 2020-21

18. ročník turnaje neregistrovaných – zrušen

img_20180427_182909Po delší odmlce zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. Situace je nelehká pro každého z nás. Výbor SKK se na poslední schůzi (videokonferenci – jak je to dnes moderní) usnesl, že letošní 18. ročník turnaje neregistrovaných je zrušen. Ti co již zaplatili startovné, tak jim bude částka vrácena, případně jim může být převedena do příštího ročníku. Pokud to situace dovolí uspořádáme na jaře tradiční turnaj dvojic, případně zrušený turnaj na přelomu roku, kde hlavní cenou pro vítěze je kolo.

Teď něco pozitivního. Včera jsem to slyšel v televizi a dnes četl na internetu. V Hniličkově průzkumu popularity sportu se v kategorii  TOP sporty – aktivní sportování umístil Bowling+kuželky na 1. místě. Pokud si chcete článek přečíst tak ho najdete zde.

Tak rohu zdar a doufejme, že bude líp.

18. ročník turnaje neregistrovaných 2020/2021

Dnes nikdo neví co bude v listopadu a jestli vůbec budeme schopni začít další, již 18. ročník TN, na hořické kuželně. Každopádně přípravy musí začít. V tomto článku najdete pozvánku a odkaz na přihlášku, jako již tradičně každý rok. Musíme doufat, že se situace zlepší a že nařízená opatření zaberou, koronavirus se lekne a dá nám pokoj. Tak rohu zdar a koronaviru zmar.

Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 1.11.2020.

Startovné je jako loni 2.700,- Kč. Pokud startovné uhradíte a turnaj se z důvodu koronaviru nedohraje, bude vám adekvátní podíl vrácen.

Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva.

Věnujte prosím trochu pozornosti při vyplňování přihlášky. Pokud je tam napsáno Příjmení jméno nepište to obráceně Jméno příjmení. Pokud Vedoucí družstva také hraje, je potřeba ho napsat i do soupisky. Soupisky hráčů, každého hráče: Příjmení jméno, e-mail a telefon na nový řádek (enter) ne za sebou všechny hráče na jeden řádek. Můžu to samozřejmě opravit, stačí ale trochu pečlivosti, děkuji. Data se automaticky přenášejí do výsledků. Kdybych to nechal, jak to píšete to by byla „džungle“.

18. ročník TN pozvánka (78.8 KiB) 16.10.2020

Přihláška
Seznam přihlášených