17. ročník TN výsledky (434.7 KiB) 13.12.2019

17. ročník TN rozpis utkání (193.1 KiB) 13.12.2019

17. ročník TN 2019/2020 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1TESPO B1A282711.00333.0012.001044.001
2BASKET 2001A282724.00311.0017.001035.001
3KRČMA DĚTENICE1A264707.00287.0023.00994.001
4HEKŤÁK A1A046696.00280.0023.00976.001
5ALTRAN HOŘICE1A028725.00303.0027.001028.001
6TESPO A1A028701.00299.0019.001000.001
7FOTBAL HOŘICE1A
8SPRING HOŘICE1A
1BRADA M2A4164704.00299.0023.001003.002
2AO KOSTĚNICE2A4146663.00289.5022.00952.502
3KOZLÍCI A2A4128708.00307.5025.501015.502
4MÚ HOŘICE2A2128662.00281.0022.00943.002
5CHLADIČI2A21010673.00316.0018.00989.002
6KUPKOSPOL2A0614666.00269.0027.00935.002
7ŠUTRMAN HOŘICE2A0614636.50285.0024.50921.502
8SK RUM2A0416669.50280.5025.50950.002
1BASKET 1993A4164677.50288.0023.50965.502
2EXOTI3A4128681.50286.5023.00968.002
3HOUŽVA TEAM3A2128657.50258.5027.00916.002
4BRADA Ž3A264667.00285.0019.00952.001
5HEKŤÁK B3A0614639.00265.0035.00904.002
6KOZINEC TEAM3A046704.00298.0023.001002.001
7SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A046664.00261.0030.00925.001
8PRALES JIČÍN3A0010635.00257.0031.00892.001
1HASPOL3B4182717.50312.5021.501030.002
2SILNICE M3B4146665.50273.0021.00938.502
3TESPO Ž3B2128658.50257.0028.00915.502
4SPORTING HAVANA3B2119670.50301.5024.00972.002
5SENIOR TEAM3B2911676.00296.5029.50972.502
6SMRKÁČI CHOMUTICE3B2812656.50273.0031.50929.502
7VOS JIČÍN3B0614664.00283.0022.50947.002
8ZD DOBRÁ VODA3B0218644.50238.0035.50882.502
1RONAL4A6282619.67284.3323.00904.003
2HOŘICKÉ STROJÍRNY A4A6228669.33273.6726.00943.003
3L-TEAM4A4164638.50270.0031.50908.502
4SILNICE Ž4A2128630.50250.0034.50880.502
5LUKAVECKÁ 94A2128619.00254.0036.00873.002
6SPOL TEAM4A2614603.00235.0039.50838.002
7KABRŇÁCI4A0624618.33240.6737.67859.003
8BERUŠKY4A0624582.33223.6740.00806.003
9ATRIUM4A0218610.00231.5041.00841.502
1JCPRO4B4182674.50314.0021.50988.502
2KOZLÍCI B4B21010591.00241.0041.00832.002
3HK BOREK4B2812626.00257.5030.50883.502
4PUPKÁČI4B282654.00224.0039.00878.001
5CROQUET TEAM4B2812603.00231.5035.50834.502
6DENICO4B2614600.00253.5033.00853.502
7HASIČI4B0812613.00240.0038.50853.002
8POŠTA4B046606.00214.0042.00820.001
9TS HOŘICE4B
1N-TEAM5A62010591.00240.6735.00831.673
2SEPTIK5A4228631.00264.0031.00895.003
3HASIČI B5A4182603.50231.5037.50835.002
4SVARTES5A41416602.33225.0041.67827.333
5HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A21416562.67213.3343.33776.003
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A21020567.33180.0053.67747.333
7SPPAJN5A21020542.67195.0055.67737.673
8TELECOM5A0614523.00219.0048.00742.002
9ÚNORÁCI5A0614522.50219.0044.00741.502

17. ročník TN 2019/2020 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A192.0094.005.00286.00201
2Novotný JindřichSENIOR TEAM3B187.0098.502.50285.50402
3Pech VladimírTESPO B1A184.0098.002.00282.00201
4Buben DavidHASPOL3B190.0090.502.00280.50402
5Ruml PavelKOZINEC TEAM3A190.0088.004.00278.00201
6Kohout LadislavTESPO B1A177.00100.000.00277.00201
7Halbsgut RichardKOZLÍCI A2A182.0093.503.00275.50402
8Nekvapil JaroslavHASPOL3B184.5090.003.50274.50402
9Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A184.0089.003.00273.00021
10Vrťátko PavelBASKET 2001A183.0087.003.00270.00201
11Měkota ZdenekBASKET 2001A193.0077.004.00270.00201
12Černý TomášTESPO A1A183.0086.003.00269.00021
13Jandera RomanJCPRO4B187.0081.504.50268.50402
14Procházka VáclavEXOTI3A181.0085.002.00266.00402
15Rosůlek MichalALTRAN HOŘICE1A195.0070.007.00265.00021
16Vávra JanBRADA M2A185.0078.005.00263.00201
17Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A175.6787.003.00262.67603
18Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B178.0082.504.50260.50222
19Nekvasil LubomírBRADA M2A183.5076.505.00260.00402
20Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A173.0086.002.00259.00201
21Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A177.5081.504.50259.00402
22Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A167.0091.004.50258.00222
23Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A172.5085.503.50258.00402
24Martin KodydekPUPKÁČI4B180.0078.007.00258.00201
25Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A176.0081.008.00257.00201
26Černý JanDENICO4B176.5080.505.00257.00222
27Kupka LadislavKUPKOSPOL2A182.0075.003.00257.00201
28Novák JanMÚ HOŘICE2A175.5081.003.00256.50402
29Strauss VladimírSEPTIK5A162.3393.674.00256.00603
30Lutz RadomilTESPO Ž3B169.0087.003.00256.00201
31Goll MilanJCPRO4B174.0082.004.50256.00402
32Luňák MartinL-TEAM4A177.0078.506.50255.50402
33Novotný ZbyněkTESPO A1A170.0085.005.00255.00201
34Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A178.0077.004.00255.00201
35Marek LubošHEKŤÁK A1A183.0072.004.00255.00201
36Vinkler JanVOS JIČÍN3B165.0089.003.50254.00402
37Toth PavelHK BOREK4B173.5080.504.00254.00402
38Hadinec OtakarSENIOR TEAM3B173.0080.004.50253.00042
39Pristanda JaroslavBRADA M2A180.5072.507.00253.00222
40Juriček TomášSPORTING HAVANA3B173.0079.007.00252.00402
41Brusák TomášBRADA M2A170.0081.004.00251.00201
42Antoš JanKOZLÍCI B4B172.5078.005.00250.50222
43Zajíc MilošEXOTI3A181.0069.504.50250.50402
44Novotný PetrKOZLÍCI A2A171.5078.506.50250.00222
45Ruml TomášBASKET 1993A169.5079.504.00249.00222
46Černík KarelAO KOSTĚNICE2A170.5078.503.50249.00402
47Švamberg MiroslavBASKET 2001A171.0078.006.00249.00201
48Prokop MilošVOS JIČÍN3B170.5077.503.00248.00222
49Bernard RadekSK RUM2A178.0070.009.00248.00021
50Chládek VladimírCHLADIČI2A170.0077.506.50247.50042
51Langr JakubKOZLÍCI A2A181.0066.509.00247.50222
52Kadlec JaroslavRONAL4A165.0082.003.50247.00402
53Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B181.5065.507.00247.00042
54Svoboda AlešBASKET 2001A177.0069.004.00246.00021
55Jindřich Kulhánek ml.HEKŤÁK B3A171.5073.507.00245.00222
56Rolc LadislavTESPO A1A174.0071.005.00245.00021
57Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A176.0069.007.00245.00021
58Chládek VáclavCHLADIČI2A167.5077.003.00244.50222
59Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A178.0066.005.50244.00222
60Maška PavelSK RUM2A166.5077.003.50243.50042
61Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.5073.504.50243.00402
62Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A171.0072.0010.00243.00021
63Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE3B173.0070.004.00243.00021
64Lacina JosefL-TEAM4A174.0069.006.00243.00402
65Zikmund MichalTESPO B1A175.0068.006.00243.00021
66Špičák DavidKOZLÍCI A2A173.5069.007.00242.50042
67Novotný JaroslavSILNICE M3B173.0069.004.50242.00222
68Görner JindřichTESPO B1A175.0067.004.00242.00201
69Jaroš JanKUPKOSPOL2A175.0067.003.50242.00222
70Diviš ZdenekAO KOSTĚNICE2A156.0085.004.00241.00201
71Drápal MartinKOZINEC TEAM3A173.0068.006.00241.00021
72Komárek FrantišekSK RUM2A164.0076.505.00240.50042
73Marek JiříHEKŤÁK A1A172.0068.007.00240.00201
74Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A176.0064.007.00240.00402
75Lhota JakubHASPOL3B177.0063.007.00240.00402
76Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A183.0057.008.00240.00021
77Valnoha KarelJCPRO4B163.5075.506.50239.00402
78Tomášek MichalCHLADIČI2A168.5070.505.50239.00402
79Fátor JiříHASIČI4B172.0067.007.50239.00402
80Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A181.0058.006.00239.00021
81Havelka MartinSVARTES5A165.3373.338.33238.67603
82Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A164.0074.506.00238.50402
83Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A165.0073.006.00238.00021
84Veselý FrantišekBASKET 1993A167.0071.004.50238.00402
85Svoboda PetrHEKŤÁK A1A170.0068.002.00238.00021
86Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A151.0086.004.00237.00021
87Bartoníček JakubHEKŤÁK B3A166.5070.009.00236.50222
88Šádek SvatoplukSK RUM2A180.0056.509.00236.50402
89Střihavka MilanRONAL4A155.0080.503.50235.50222
90Trník StěvaSMRKÁČI CHOMUTICE3B166.0069.009.00235.00021
91Jahelka PetrHASPOL3B166.0069.009.00235.00222
92Stuchlík JakubSILNICE M3B173.0062.004.00235.00021
93Stryhal JiříVOS JIČÍN3B183.0052.008.50235.00042
94Palm DominikMÚ HOŘICE2A170.5064.007.50234.50222
95Vít GracíkHEKŤÁK B3A166.0068.007.00234.00021
96Lutz RadekTESPO Ž3B175.0059.008.00234.00201
97Vízner MiroslavBRADA M2A162.5070.506.50233.00222
98Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A164.5068.506.50233.00222
99Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A170.0063.009.00233.00021
100Holý AlešPRALES JIČÍN3A176.0057.008.00233.00021
101Martin ImlaufATRIUM4A161.5071.008.50232.50042
102Sedláček LiborTELECOM5A160.5071.508.50232.00402
103Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A172.3359.338.00231.67423
104Pírek TomášKOZLÍCI B4B166.0065.006.50231.00402
105Rücker JiříEXOTI3A167.0064.007.50231.00222
106Žďárský PetrSILNICE M3B171.0060.006.50231.00402
107Frait PavelTESPO A1A174.0057.006.00231.00021
108Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B162.0068.506.50230.50312
109Louma TomášSPOL TEAM4A165.5065.008.50230.50222
110Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B157.5071.506.00229.00042
111Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A162.5066.507.00229.00042
112Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A156.5072.004.00228.50042
113Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B158.0070.509.00228.50222
114Štefan LadislavSENIOR TEAM3B162.0066.0012.00228.00201
115Jahelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B169.0058.0011.00227.00021
116Král JanCROQUET TEAM4B170.5056.508.50227.00402
117Körner VladimírHASIČI B5A164.5062.006.50226.50222
118Jarolímek PavelJCPRO4B150.0075.006.00225.00222
119Kochman ZdeněkRONAL4A154.5070.505.50225.00402
120Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A165.0060.0011.00225.00021
121Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B160.0064.508.50224.50132
122Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A154.0070.006.00224.00222
123Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A157.0066.508.50223.50222
124Struna VáclavSVARTES5A165.5058.009.00223.50402
125Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A162.0061.007.33223.00243
126Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B170.5051.5011.00222.00042
127Macák MiroslavRONAL4A156.3365.008.00221.33603
128Bednařík PavelLUKAVECKÁ 94A157.0064.008.00221.00222
129Maťátko JosefEXOTI3A152.5068.009.00220.50222
130Otradovský ViktorSPOL TEAM4A157.0063.508.00220.50222
131Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A149.0070.507.50219.50042
132Matějka PatrikRONAL4A155.5063.506.50219.00402
133Fátor JosefHASIČI4B157.0062.0010.00219.00021
134Zívr LadislavHK BOREK4B158.5060.507.50219.00042
135Valtera JaromírAO KOSTĚNICE2A160.0059.007.00219.00021
136Milan ZátkoPOŠTA4B161.0058.007.00219.00021
137Abel RomanPRALES JIČÍN3A167.0052.0012.00219.00021
138Michal SkalskyPUPKÁČI4B175.0044.0013.00219.00201
139Jón ZdeněkSPPAJN5A144.0073.007.50217.00402
140Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A153.5063.009.00216.50402
141Fátor JaroslavHASIČI4B143.5072.505.50216.00222
142Holman TondaKUPKOSPOL2A145.0071.009.00216.00021
143Fátor MartinHASIČI B5A153.5062.0010.00215.50402
144Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A163.0050.0010.00213.00201
145Kopuletý TomášHK BOREK4B145.0067.007.00212.00021
146Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A151.5060.5010.50212.00222
147Doležal MartinSK RUM2A140.0071.007.00211.00021
148Štefan TrníkSMRKÁČI CHOMUTICE3B150.0061.0012.00211.00021
149Herbrych PetrVOS JIČÍN3B145.5064.507.50210.00042
150Miloš DanišATRIUM4A150.0060.0011.00210.00042
151Něníček JiříHASIČI4B161.5048.5011.50210.00222
152Janko IvanSEPTIK5A162.0048.0012.00210.00201
153Novotný VráťaN-TEAM5A147.6762.007.00209.67423
154Hron MiroslavHEKŤÁK B3A147.0062.0010.50209.00042
155Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B150.0059.009.00209.00222
156Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A159.0050.008.00209.00021
157Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A149.5058.508.50208.00222
158Sehnal RomanHK BOREK4B149.5057.0011.00206.50222
159Westfál OndřejDENICO4B150.0056.009.50206.00042
160Nožička MiroslavSPOL TEAM4A152.5053.5011.50206.00042
161Martin SaalATRIUM4A151.0054.508.50205.50222
162Kovář JanHASIČI B5A144.0061.0011.00205.00201
163Kupka MichalKUPKOSPOL2A150.0055.0013.00205.00021
164Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B142.5062.008.50204.50042
165Dvořák KarelTESPO Ž3B152.0052.5010.50204.50222
166Kubíček JiříDENICO4B142.5061.508.00204.00222
167Holý FrantišekPRALES JIČÍN3A141.0062.007.00203.00021
168Luboš ValešPUPKÁČI4B160.0042.0013.00202.00201
169Nosek MirekN-TEAM5A150.3351.0011.33201.33423
170Černý VlastimilBERUŠKY4A140.6759.338.67200.00063
171Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A150.0050.0011.00200.00021
172Michal ŠafránekPUPKÁČI4B139.0060.006.00199.00021
173Kráčmar TomášSVARTES5A140.0057.007.00197.00021
174Kripner MartinRONAL4A130.0065.007.00195.00201
175Vojtěch BaliharATRIUM4A147.5046.0013.00193.50042
176Šedivý JiříKOZLÍCI B4B138.0055.008.00193.00021
177Jan KučeraHEKŤÁK B3A142.0051.0010.00193.00021
178Koňák MilanŠUTRMAN HOŘICE2A136.0056.0013.00192.00021
179Fikar BořekSENIOR TEAM3B150.0041.0016.00191.00021
180Novák RostislavSPPAJN5A142.0048.3312.67190.33243
181Křivohlávek MichaolHASIČI B5A138.5051.509.50190.00402
182Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B149.0041.0014.00190.00201
183Křovina AdamSVARTES5A136.0051.6710.67187.67063
184Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A129.5057.008.50186.50222
185Westfál KarelDENICO4B131.0055.5010.50186.50042
186Křovina RadekSVARTES5A144.0042.3314.33186.33063
187Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.6749.6710.67185.33243
188Drška MilanSPOL TEAM4A133.0052.0013.00185.00021
189Jónová IvanaSPPAJN5A141.0037.0018.50178.00222
190Černý PavelSPPAJN5A130.0047.0013.50177.00042
191Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A130.0047.0014.00177.00423
192Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A137.3338.3316.33175.67063
193Medek DanielKOZLÍCI B4B117.0052.0016.00169.00021
194Franc JosefSPPAJN5A124.0042.0016.67166.00063
195Hloucal MartinHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A119.0039.0017.00158.00021

17. ročník TN 2019/2020 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Janďourková KateřinaBRADA Ž3A181.00104.003.00285.00201
2Konopáčová LenkaSILNICE M3B167.00100.003.00267.00201
3Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B180.0075.504.00255.50402
4Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A178.0076.002.00254.00201
5Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A174.5078.504.00253.00402
6Šafránková JanaBASKET 1993A179.5073.506.00253.00402
7Kupková KáťaKUPKOSPOL2A180.0070.008.00250.00201
8Nosková HelenaN-TEAM5A169.5079.003.50248.50402
9Zachovalová JanaSILNICE Ž4A176.0065.008.50241.00402
10Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A166.0074.005.00240.00201
11Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A165.6773.008.00238.67423
12Cvejnová RomanaSEPTIK5A170.5065.005.50235.50402
13Lacinová PavlínaL-TEAM4A165.5069.506.00235.00402
14Voňková VeronikaBASKET 1993A161.5064.009.00225.50222
15Hermochová DanaÚNORÁCI5A147.5076.506.50224.00402
16Fátorová JanaPOŠTA4B162.0059.0010.00221.00201
17Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A156.6762.677.33219.33423
18Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A151.5067.505.00219.00222
19Pristandová JitkaBRADA Ž3A165.0052.006.00217.00021
20Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A151.0065.007.00216.00021
21Pavlatová ZuzanaSILNICE M3B151.5063.006.50214.50222
22Volfová AlenaKABRŇÁCI4A153.0060.3310.00213.33063
23Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A165.5046.0012.00211.50222
24Rückerová VěraTESPO Ž3B154.5056.008.00210.50042
25Portyšová DanaSEPTIK5A151.3358.008.00209.33243
26Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A152.3356.008.67208.33063
27Voráčková MaruškaN-TEAM5A148.0059.007.00207.00021
28Černá IrenaBERUŠKY4A144.6762.008.00206.67423
29Vosáhlová JanaPOŠTA4B146.0060.009.00206.00201
30Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A153.0052.5012.00205.50222
31Kroupová TerezaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A156.5049.0010.50205.50222
32Vodnárková RenátaBERUŠKY4A152.6752.3312.00205.00063
33Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A155.0050.0010.00205.00021
34Králová AnnaCROQUET TEAM4B143.5060.508.50204.00042
35Paurová JitkaSILNICE Ž4A146.0057.009.50203.00222
36Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B147.5055.509.50203.00042
37Jínová OksanaSEPTIK5A149.6753.0011.33202.67423
38Fátorová MartinaHASIČI B5A150.0051.0012.00201.00201
39Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B141.5059.009.00200.50222
40Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A147.3351.3311.00198.67243
41Škaloudová RadkaBRADA Ž3A143.0053.008.00196.00021
42Táborská RuthHK BOREK4B144.0052.009.00196.00021
43Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A144.3350.0011.33194.33243
44Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A144.3350.0014.00194.33423
45Dvořáčková JanaN-TEAM5A130.6755.3312.00186.00243
46Podzimková JarmilaTELECOM5A142.0043.007.00185.00021
47Zelinková HanaSILNICE Ž4A134.0049.5012.50183.50042
48Čapková JarmilaSPOL TEAM4A123.0054.0010.00177.00021
49Luňáková GabrielaL-TEAM4A122.0053.0013.00175.00042
50Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A128.0047.0012.50175.00042
51Maťátková JanaTELECOM5A115.0059.0016.00174.00021
52Hrušková IvaPOŠTA4B137.0037.0016.00174.00021
53Patková ZdeňkaTELECOM5A134.0038.0013.50172.00222
54Hermochová AnitaÚNORÁCI5A119.5042.5012.50162.00042
55Vondráčková RadkaTELECOM5A100.0058.5014.50158.50042
56Fátorová AndreaHASIČI4B115.0042.0018.00157.00021
57Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A102.5047.5013.00150.00042
58Bagová LindaKOZLÍCI B4B101.0048.0021.00149.00021

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A??????LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž:
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B??????TS HOŘICEPOŠTA:
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A??????FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A??????KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A??????HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE:
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI:
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN:
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK:
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B:
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE:
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK:
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO:
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B:
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A:
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE:
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9:
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM:
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI:
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY:
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE:
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A:
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A:
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 200:
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM:
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE:
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 199:
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN:
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B:
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž:
873B2020/01/1817:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN:
883B2020/01/1818:00TESPO ŽHASPOL:
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI:
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA:
912A2020/01/2117:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE:
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM:
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A:
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M:
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM:
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM:
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B:
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE:
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE:
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B:
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI:
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM:
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO:
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M:
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM:
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA:
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM:
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž:
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž:
1133A2020/02/0417:00BASKET 199HOUŽVA TEAM:
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM:
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI:
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL:
1182A2020/02/0618:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE:
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI:
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE:
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES:
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK:
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI:
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA:
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO:
1274B2020/02/1320:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1284B2020/02/1518:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY:
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL:
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI:
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM:
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL:
1343B2020/02/2018:00SILNICE MSPORTING HAVANA:
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN:
1371A2020/02/2516:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE:
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 199:
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž:
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE:
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL:
1442A2020/02/2719:00MÚ HOŘICEBRADA M:
1452A2020/02/2720:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM:
1461A2020/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A:
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B:
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM:
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM:
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI:
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM:
1554B2020/03/0520:00TS HOŘICEPUPKÁČI:
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B:
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 9:
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM:
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA:
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž:
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1651A2020/03/1317:00KRČMA DĚTENICETESPO B:
1661A2020/03/1318:00TESPO ASPRING HOŘICE:
1671A2020/03/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE:
1681A2020/03/1418:00BASKET 200HEKŤÁK A:
1693B2020/03/1419:00HASPOLSILNICE M:
1703A2020/03/1717:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM:
1713A2020/03/1718:00BRADA ŽHEKŤÁK B:
1723A2020/03/1719:00BASKET 199EXOTI:
1732A2020/03/1720:00AO KOSTĚNICECHLADIČI:
1742A2020/03/1917:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE:
1752A2020/03/1918:00SK RUMMÚ HOŘICE:
1764B2020/03/1919:00DENICOTS HOŘICE:
1774B2020/03/1920:00PUPKÁČIHASIČI:
1784B2020/03/2018:00HK BOREKPOŠTA:
1794B2020/03/2017:00KOZLÍCI BJCPRO:
1802A2020/03/2118:00BRADA MKOZLÍCI A:
1815A2020/03/2616:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1825A2020/03/2418:00SPPAJNÚNORÁCI:
1835A2020/03/2419:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1845A2020/03/2420:00TELECOMSVARTES:
1854B2020/03/2617:00CROQUET TEAMJCPRO:
1864B2020/03/2618:00HK BOREKDENICO:
1874B2020/03/2619:00KOZLÍCI BTS HOŘICE:
1884B2020/03/2620:00PUPKÁČIPOŠTA:
1894A2020/03/2717:00KABRŇÁCIBERUŠKY:
1904A2020/03/2718:00ATRIUML-TEAM:
1914A2020/03/2719:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1924A2020/03/2720:00SILNICE ŽRONAL:
1933B2020/03/3117:00SENIOR TEAMHASPOL:
1943B2020/03/3118:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M:
1953B2020/03/3119:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN:
1963B2020/03/3120:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1973A2020/04/0217:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN:
1983A2020/04/0218:00BRADA ŽBASKET 199:
1993A2020/04/0219:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI:
2003A2020/04/0220:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM:
2011A2020/04/0317:00TESPO BFOTBAL HOŘICE:
2021A2020/04/0318:00HEKŤÁK ATESPO A:
2031A2020/04/0319:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2041A2020/04/0320:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE:
2055A2020/04/0717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
2062A2020/04/0718:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI:
2072A2020/04/0719:00KOZLÍCI ASK RUM:
2085A2020/04/0720:00ÚNORÁCISEPTIK:
2092A2020/04/0917:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
2105A2020/04/0918:00N-TEAMHASIČI B:
2112A2020/04/0919:00BRADA MAO KOSTĚNICE:
2125A2020/04/0920:00SVARTESSPPAJN:
2134B2020/04/1017:00HASIČICROQUET TEAM:
2144B2020/04/1018:00TS HOŘICEHK BOREK:
2154B2020/04/1019:00JCPROPUPKÁČI:
2164B2020/04/1020:00POŠTAKOZLÍCI B:
2174A2020/04/1417:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
2184A2020/04/1418:00RONALLUKAVECKÁ 9:
2194A2020/04/1419:00L-TEAMSILNICE Ž:
2204A2020/04/1420:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM:

Pages: 1 2 3 4