Po schůzi vedení oddílu bylo o dohrání „17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020“ rozhodnuto takto:

  • Pokud koronavirová situace v září dovolí, bude turnaj dohrán v termínu od 1.9.2020 do 26.9.2020.
  • TOP12 se dohrávat již nebude.
  • Slavnostní vyhlašování výsledků 17. ročníku nebude. Ceny vítězům se předají individuálně po skončení dohrávky při nejbližší příležitosti na kuželně.
  • Hrací dny pro dohrávku budou úterý, čtvrtek a sobota.
  • Náhradní termíny přeložených utkání budou 3 neděle a to 6.9.2020, 13.9.2020 a 20.9.2020 od 14:00 do 20:00. Mimo termíny rozlosování a náhradní termíny nelze žádné utkání odehrát.
  • Termíny si mohou družstva vyměnit, pokud se mezi sebou dohodnou a dají to včas vědět pořadateli turnaje. Nejdéle však jeden den před odehráním 1. utkání.
  • Pokud se družstvo k utkání nedostaví, bude utkání kontumováno.

Rozlosování:

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2019/11/12 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
Pro neodehrané zápasy zadej: -:-
Pro neodehrané zápasy např. TESPO A, řetězec pro hledání vypadá takto: -:- "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A2020/02/2820:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM2:8
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE4:6
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž2:8
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
354B2020/01/1417:00TS HOŘICEPOŠTA10:0
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2020/09/0118:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE6:4
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA8:2
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA3:7
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M2:8
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN10:0
543A2020/02/1116:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ10:0
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM6:4
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI4:6
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM8:2
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE8:2
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI6:4
611A2020/01/1420:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE4:6
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI4:6
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN6:4
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK2:8
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE6:4
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK0:10
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO8:2
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B6:4
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A4:6
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE9:1
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 93:7
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM6:4
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI2:8
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY8:2
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE3:7
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A2:8
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A6:4
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2006:4
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE2:8
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 1998:2
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN2:8
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B2:8
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž6:4
873B2020/09/0119:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN6:4
883B2020/02/2217:00TESPO ŽHASPOL2:8
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI8:2
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA10:0
912A2020/03/0317:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE2:8
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM6:4
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A4:6
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M2:8
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI6:4
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM10:0
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM4:6
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B2:8
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE8:2
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE8:2
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE4:6
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B6:4
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI6:4
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM4:6
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO0:10
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M4:6
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM6:4
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA8:2
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM6:4
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž2:8
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž4:6
1133A2020/03/0320:00BASKET 199HOUŽVA TEAM4:6
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM0:10
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI2:8
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL6:4
1182A2020/02/1516:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE4:6
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI4:6
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE8:2
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B0:10
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES4:6
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK4:6
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI8:2
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA10:0
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO6:4
1274B2020/01/2416:00CROQUET TEAMTS HOŘICE2:8
1284B2020/02/2915:00KOZLÍCI BHK BOREK2:8
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY8:2
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL6:4
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI6:4
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM6:4
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL4:6
1343B2020/09/0120:00SILNICE MSPORTING HAVANA8:2
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN2:8
1371A2020/03/1021:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE6:4
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 1996:4
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM2:8
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž10:0
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN6:4
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE7:3
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL8:2
1442A2020/02/2716:00MÚ HOŘICEBRADA M4:6
1452A2020/02/2719:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM8:2
1461A2020/03/0618:00SPRING HOŘICEBASKET 2001:9
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE10:0
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A0:10
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B6:4
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM4:6
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM6:4
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI8:2
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM3:7
1554B2020/09/0121:00TS HOŘICEPUPKÁČI8:2
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B6:4
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž8:2
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 92:8
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM4:6
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE8:2
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA2:8
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž4:6
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1651A2020/09/0614:00KRČMA DĚTENICETESPO B6:4
1661A2020/09/0318:00TESPO ASPRING HOŘICE10:0
1671A2020/09/0319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE3:7
1681A2020/09/1117:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1693B2020/09/0320:00HASPOLSILNICE M6:4
1703A2020/09/0515:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM2:8
1713A2020/09/0317:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
1723A2020/09/0517:00BASKET 199EXOTI4:6
1732A2020/09/0518:00AO KOSTĚNICECHLADIČI8:2
1742A2020/09/0516:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1752A??????SK RUMMÚ HOŘICE-:-
1764B2020/09/0818:00DENICOTS HOŘICE6:4
1774B2020/09/0819:00PUPKÁČIHASIČI2:8
1784B2020/09/0820:00HK BOREKPOŠTA6:4
1794B2020/02/2720:00KOZLÍCI BJCPRO4:6
1802A2020/09/0821:00BRADA MKOZLÍCI A6:4
1815A2020/09/1017:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI1:9
1825A2020/09/1018:00SPPAJNÚNORÁCI10:0
1835A2020/09/1019:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1845A2020/09/1317:00TELECOMSVARTES4:6
1854B2020/09/1020:00CROQUET TEAMJCPRO0:10
1864B2020/09/1216:00HK BOREKDENICO8:2
1874B2020/09/1216:00KOZLÍCI BTS HOŘICE0:10
1884B2020/09/1217:00PUPKÁČIPOŠTA0:0
1894A2020/09/2019:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1904A2020/09/1218:00ATRIUML-TEAM10:0
1914A2020/09/1517:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM8:2
1924A2020/09/1518:00SILNICE ŽRONAL6:4
1933B2020/09/2018:00SENIOR TEAMHASPOL-:-
1943B2020/09/1520:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M0:10
1953B2020/09/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN0:10
1963B2020/09/1717:00TESPO ŽSPORTING HAVANA6:4
1973A2020/09/1718:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN6:4
1983A2020/09/1719:00BRADA ŽBASKET 1994:6
1993A2020/09/1316:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI2:8
2003A2020/09/1720:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM10:0
2011A??????TESPO BFOTBAL HOŘICE-:-
2021A2020/09/1118:00HEKŤÁK ATESPO A4:6
2031A2020/09/1917:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE-:-
2041A2020/09/1918:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE-:-
2055A2020/09/1919:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM-:-
2062A2020/09/2217:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI-:-
2072A2020/09/2218:00KOZLÍCI ASK RUM-:-
2085A2020/09/2219:00ÚNORÁCISEPTIK-:-
2092A2020/09/2220:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL-:-
2105A2020/09/2221:00N-TEAMHASIČI B-:-
2112A2020/09/2417:00BRADA MAO KOSTĚNICE-:-
2125A2020/09/2418:00SVARTESSPPAJN-:-
2134B2020/09/2419:00HASIČICROQUET TEAM-:-
2144B2020/09/2420:00TS HOŘICEHK BOREK-:-
2154B2020/03/1221:00JCPROPUPKÁČI2:8
2164B2020/09/2421:00POŠTAKOZLÍCI B-:-
2174A2020/09/2615:00SPOL TEAMKABRŇÁCI-:-
2184A2020/09/2616:00RONALLUKAVECKÁ 9-:-
2194A2020/09/2510:00L-TEAMSILNICE Ž0:10
2204A2020/09/2617:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM-:-

Print Friendly, PDF & Email