Po schůzi vedení oddílu bylo o dohrání „17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020“ rozhodnuto takto:

  • Pokud koronavirová situace v září dovolí, bude turnaj dohrán v termínu od 1.9.2020 do 26.9.2020.
  • TOP12 se dohrávat již nebude.
  • Slavnostní vyhlašování výsledků 17. ročníku nebude. Ceny vítězům se předají individuálně po skončení dohrávky při nejbližší příležitosti na kuželně.
  • Hrací dny pro dohrávku budou úterý, čtvrtek a sobota.
  • Náhradní termíny přeložených utkání budou 3 neděle a to 6.9.2020, 13.9.2020 a 20.9.2020 od 14:00 do 20:00. Mimo termíny rozlosování a náhradní termíny nelze žádné utkání odehrát.
  • Termíny si mohou družstva vyměnit, pokud se mezi sebou dohodnou a dají to včas vědět pořadateli turnaje. Nejdéle však jeden den před odehráním 1. utkání.
  • Pokud se družstvo k utkání nedostaví, bude utkání kontumováno.

Rozlosování:
Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 01.09.2020 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"

l.datumd.hodinadomácíhosté
1A01.09.2020út18:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE
3B01.09.2020út19:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN
3B01.09.2020út20:00SILNICE MSPORTING HAVANA
4B01.09.2020út21:00TS HOŘICEPUPKÁČI
1A03.09.2020čt17:00KRČMA DĚTENICETESPO B
1A03.09.2020čt18:00TESPO ASPRING HOŘICE
1A03.09.2020čt19:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE
1A03.09.2020čt20:00BASKET 200HEKŤÁK A
3B03.09.2020čt21:00HASPOLSILNICE M
3A05.09.2020so15:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM
3A05.09.2020so16:00BRADA ŽHEKŤÁK B
3A05.09.2020so17:00BASKET 199EXOTI
2A05.09.2020so18:00AO KOSTĚNICECHLADIČI
2A05.09.2020so19:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE
2A08.09.2020út17:00SK RUMMÚ HOŘICE
4B08.09.2020út18:00DENICOTS HOŘICE
4B08.09.2020út19:00PUPKÁČIHASIČI
4B08.09.2020út20:00HK BOREKPOŠTA
2A08.09.2020út21:00BRADA MKOZLÍCI A
5A10.09.2020čt17:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI
5A10.09.2020čt18:00SPPAJNÚNORÁCI
5A10.09.2020čt19:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B
5A10.09.2020čt20:00TELECOMSVARTES
4B10.09.2020čt21:00CROQUET TEAMJCPRO
4B12.09.2020so15:00HK BOREKDENICO
4B12.09.2020so16:00KOZLÍCI BTS HOŘICE
4B12.09.2020so17:00PUPKÁČIPOŠTA
4A12.09.2020so18:00KABRŇÁCIBERUŠKY
4A12.09.2020so19:00ATRIUML-TEAM
4A15.09.2020út17:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM
4A15.09.2020út18:00SILNICE ŽRONAL
3B15.09.2020út19:00SENIOR TEAMHASPOL
3B15.09.2020út20:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M
3B15.09.2020út21:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN
3B17.09.2020čt17:00TESPO ŽSPORTING HAVANA
3A17.09.2020čt18:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN
3A17.09.2020čt19:00BRADA ŽBASKET 199
3A17.09.2020čt20:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI
3A17.09.2020čt21:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM
1A19.09.2020so15:00TESPO BFOTBAL HOŘICE
1A19.09.2020so16:00HEKŤÁK ATESPO A
1A19.09.2020so17:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE
1A19.09.2020so18:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE
5A19.09.2020so19:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM
2A22.09.2020út17:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI
2A22.09.2020út18:00KOZLÍCI ASK RUM
5A22.09.2020út19:00ÚNORÁCISEPTIK
2A22.09.2020út20:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL
5A22.09.2020út21:00N-TEAMHASIČI B
2A24.09.2020čt17:00BRADA MAO KOSTĚNICE
5A24.09.2020čt18:00SVARTESSPPAJN
4B24.09.2020čt19:00HASIČICROQUET TEAM
4B24.09.2020čt20:00TS HOŘICEHK BOREK
4B24.09.2020čt21:00POŠTAKOZLÍCI B
4A26.09.2020so15:00SPOL TEAMKABRŇÁCI
4A26.09.2020so16:00RONALLUKAVECKÁ 9
4A26.09.2020so17:00L-TEAMSILNICE Ž
4A26.09.2020so18:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM

Print Friendly, PDF & Email