17. ročník TN výsledky (402.5 KiB) 7.12.2019

17. ročník TN rozpis utkání (192.9 KiB) 7.12.2019

17. ročník TN 2019/2020 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1TESPO B1A282711.00333.0012.001044.001
2BASKET 2001A282724.00311.0017.001035.001
3KRČMA DĚTENICE1A264707.00287.0023.00994.001
4HEKŤÁK A1A046696.00280.0023.00976.001
5ALTRAN HOŘICE1A028725.00303.0027.001028.001
6TESPO A1A028701.00299.0019.001000.001
7FOTBAL HOŘICE1A
8SPRING HOŘICE1A
1BRADA M2A282714.00303.0023.001017.001
2KOZLÍCI A2A264719.00294.0030.001013.001
3CHLADIČI2A264683.00325.0019.001008.001
4AO KOSTĚNICE2A264650.00299.0020.00949.001
5MÚ HOŘICE2A046720.00271.0025.00991.001
6ŠUTRMAN HOŘICE2A046679.00304.0019.00983.001
7KUPKOSPOL2A046671.00253.0034.00924.001
8SK RUM2A028683.00290.0023.00973.001
1HOUŽVA TEAM3A282658.00247.0033.00905.001
2EXOTI3A264707.00288.0021.00995.001
3BASKET 1993A264663.00294.0025.00957.001
4KOZINEC TEAM3A046704.00298.0023.001002.001
5SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A046664.00261.0030.00925.001
6HEKŤÁK B3A028649.00216.0044.00865.001
7PRALES JIČÍN3A
8BRADA Ž3A
1HASPOL3B4182717.50312.5021.501030.002
2SENIOR TEAM3B264697.00279.0028.00976.001
3SILNICE M3B264661.00278.0015.00939.001
4VOS JIČÍN3B0614664.00283.0022.50947.002
5TESPO Ž3B046655.00267.0027.00922.001
6ZD DOBRÁ VODA3B0010629.00248.0035.00877.001
7SPORTING HAVANA3B
8SMRKÁČI CHOMUTICE3B
1RONAL4A6282619.67284.3323.00904.003
2L-TEAM4A4164638.50270.0031.50908.502
3HOŘICKÉ STROJÍRNY A4A4146674.50271.5027.50946.002
4SILNICE Ž4A2128630.50250.0034.50880.502
5LUKAVECKÁ 94A2128619.00254.0036.00873.002
6SPOL TEAM4A2614603.00235.0039.50838.002
7BERUŠKY4A0624582.33223.6740.00806.003
8KABRŇÁCI4A0416608.00240.5038.50848.502
9ATRIUM4A0218610.00231.5041.00841.502
1JCPRO4B4182674.50314.0021.50988.502
2KOZLÍCI B4B21010591.00241.0041.00832.002
3HK BOREK4B2812626.00257.5030.50883.502
4PUPKÁČI4B282654.00224.0039.00878.001
5CROQUET TEAM4B2812603.00231.5035.50834.502
6DENICO4B2614600.00253.5033.00853.502
7HASIČI4B0812613.00240.0038.50853.002
8POŠTA4B046606.00214.0042.00820.001
9TS HOŘICE4B
1N-TEAM5A62010591.00240.6735.00831.673
2SEPTIK5A4228631.00264.0031.00895.003
3HASIČI B5A4182603.50231.5037.50835.002
4SVARTES5A41416602.33225.0041.67827.333
5HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A21416562.67213.3343.33776.003
6SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A21020567.33180.0053.67747.333
7SPPAJN5A21020542.67195.0055.67737.673
8TELECOM5A0614523.00219.0048.00742.002
9ÚNORÁCI5A0614522.50219.0044.00741.502

17. ročník TN 2019/2020 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A192.0094.005.00286.00201
2Pech VladimírTESPO B1A184.0098.002.00282.00201
3Buben DavidHASPOL3B190.0090.502.00280.50402
4Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A184.0096.004.00280.00201
5Ruml PavelKOZINEC TEAM3A190.0088.004.00278.00201
6Kohout LadislavTESPO B1A177.00100.000.00277.00201
7Nekvapil JaroslavHASPOL3B184.5090.003.50274.50402
8Nekvasil LubomírBRADA M2A197.0077.004.00274.00201
9Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A184.0089.003.00273.00021
10Halbsgut RichardKOZLÍCI A2A190.0083.005.00273.00201
11Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A180.0090.503.00270.50402
12Novotný PetrKOZLÍCI A2A180.0090.006.00270.00201
13Vrťátko PavelBASKET 2001A183.0087.003.00270.00201
14Měkota ZdenekBASKET 2001A193.0077.004.00270.00201
15Chládek VáclavCHLADIČI2A176.0093.003.00269.00201
16Černý TomášTESPO A1A183.0086.003.00269.00021
17Jandera RomanJCPRO4B187.0081.504.50268.50402
18Novák JanMÚ HOŘICE2A185.0081.004.00266.00201
19Rosůlek MichalALTRAN HOŘICE1A195.0070.007.00265.00021
20Pristanda JaroslavBRADA M2A199.0066.007.00265.00201
21Novotný JindřichSENIOR TEAM3B190.0072.005.00262.00201
22Procházka VáclavEXOTI3A186.0075.003.00261.00201
23Palm DominikMÚ HOŘICE2A192.0069.007.00261.00201
24Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A173.0086.002.00259.00201
25Martin KodydekPUPKÁČI4B180.0078.007.00258.00201
26Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A176.0081.008.00257.00201
27Černý JanDENICO4B176.5080.505.00257.00222
28Jindřich Kulhánek ml.HEKŤÁK B3A181.0076.006.00257.00201
29Strauss VladimírSEPTIK5A162.3393.674.00256.00603
30Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A163.0093.003.00256.00021
31Lutz RadomilTESPO Ž3B169.0087.003.00256.00201
32Goll MilanJCPRO4B174.0082.004.50256.00402
33Zajíc MilošEXOTI3A197.0059.005.00256.00201
34Luňák MartinL-TEAM4A177.0078.506.50255.50402
35Novotný ZbyněkTESPO A1A170.0085.005.00255.00201
36Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A178.0077.004.00255.00201
37Marek LubošHEKŤÁK A1A183.0072.004.00255.00201
38Vinkler JanVOS JIČÍN3B165.0089.003.50254.00402
39Toth PavelHK BOREK4B173.5080.504.00254.00402
40Maťátko JosefEXOTI3A160.0093.006.00253.00201
41Černík KarelAO KOSTĚNICE2A179.0074.003.00253.00201
42Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A186.0067.009.00253.00201
43Brusák TomášBRADA M2A170.0081.004.00251.00201
44Antoš JanKOZLÍCI B4B172.5078.005.00250.50222
45Švamberg MiroslavBASKET 2001A171.0078.006.00249.00201
46Prokop MilošVOS JIČÍN3B170.5077.503.00248.00222
47Bernard RadekSK RUM2A178.0070.009.00248.00021
48Kadlec JaroslavRONAL4A165.0082.003.50247.00402
49Komárek FrantišekSK RUM2A154.0092.002.00246.00021
50Hadinec OtakarSENIOR TEAM3B174.0072.005.00246.00021
51Svoboda AlešBASKET 2001A177.0069.004.00246.00021
52Rolc LadislavTESPO A1A174.0071.005.00245.00021
53Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A176.0069.007.00245.00021
54Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A171.0072.0010.00243.00021
55Lacina JosefL-TEAM4A174.0069.006.00243.00402
56Zikmund MichalTESPO B1A175.0068.006.00243.00021
57Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B181.0062.009.00243.00021
58Chládek VladimírCHLADIČI2A184.0059.009.00243.00021
59Maška PavelSK RUM2A166.0076.003.00242.00021
60Jaroš JanKUPKOSPOL2A175.0067.004.00242.00201
61Görner JindřichTESPO B1A175.0067.004.00242.00201
62Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A182.0060.006.00242.00201
63Diviš ZdenekAO KOSTĚNICE2A156.0085.004.00241.00201
64Drápal MartinKOZINEC TEAM3A173.0068.006.00241.00021
65Tomášek MichalCHLADIČI2A160.0080.004.00240.00201
66Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B171.0069.006.00240.00021
67Marek JiříHEKŤÁK A1A172.0068.007.00240.00201
68Lhota JakubHASPOL3B177.0063.007.00240.00402
69Langr JakubKOZLÍCI A2A180.0060.0010.00240.00021
70Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A183.0057.008.00240.00021
71Valnoha KarelJCPRO4B163.5075.506.50239.00402
72Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A164.0075.006.00239.00201
73Fátor JiříHASIČI4B172.0067.007.50239.00402
74Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A177.0062.008.00239.00021
75Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A181.0058.006.00239.00021
76Havelka MartinSVARTES5A165.3373.338.33238.67603
77Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A165.0073.006.00238.00021
78Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B170.0068.005.00238.00021
79Svoboda PetrHEKŤÁK A1A170.0068.002.00238.00021
80Novotný JaroslavSILNICE M3B172.0066.004.00238.00021
81Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A160.0077.006.00237.00201
82Žďárský PetrSILNICE M3B167.0070.004.00237.00201
83Šádek SvatoplukSK RUM2A185.0052.009.00237.00201
84Střihavka MilanRONAL4A155.0080.503.50235.50222
85Veselý FrantišekBASKET 1993A165.0070.006.00235.00201
86Jahelka PetrHASPOL3B166.0069.009.00235.00222
87Stuchlík JakubSILNICE M3B173.0062.004.00235.00021
88Stryhal JiříVOS JIČÍN3B183.0052.008.50235.00042
89Ruml TomášBASKET 1993A164.0069.005.00233.00021
90Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A170.0063.009.00233.00021
91Martin ImlaufATRIUM4A161.5071.008.50232.50042
92Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A150.0082.004.00232.00021
93Sedláček LiborTELECOM5A160.5071.508.50232.00402
94Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A164.0068.005.00232.00021
95Pírek TomášKOZLÍCI B4B166.0065.006.50231.00402
96Frait PavelTESPO A1A174.0057.006.00231.00021
97Louma TomášSPOL TEAM4A165.5065.008.50230.50222
98Špičák DavidKOZLÍCI A2A169.0061.009.00230.00021
99Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A167.0061.507.00228.50042
100Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A172.5056.009.00228.50402
101Štefan LadislavSENIOR TEAM3B162.0066.0012.00228.00201
102Vízner MiroslavBRADA M2A148.0079.008.00227.00021
103Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A166.0061.009.00227.00021
104Král JanCROQUET TEAM4B170.5056.508.50227.00402
105Körner VladimírHASIČI B5A164.5062.006.50226.50222
106Jarolímek PavelJCPRO4B150.0075.006.00225.00222
107Kochman ZdeněkRONAL4A154.5070.505.50225.00402
108Rücker JiříEXOTI3A164.0061.007.00225.00021
109Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A165.0060.0011.00225.00021
110Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A157.0066.508.50223.50222
111Struna VáclavSVARTES5A165.5058.009.00223.50402
112Macák MiroslavRONAL4A156.3365.008.00221.33603
113Bednařík PavelLUKAVECKÁ 94A157.0064.008.00221.00222
114Otradovský ViktorSPOL TEAM4A157.0063.508.00220.50222
115Matějka PatrikRONAL4A155.5063.506.50219.00402
116Fátor JosefHASIČI4B157.0062.0010.00219.00021
117Zívr LadislavHK BOREK4B158.5060.507.50219.00042
118Milan ZátkoPOŠTA4B161.0058.007.00219.00021
119Michal SkalskyPUPKÁČI4B175.0044.0013.00219.00201
120Bartoníček JakubHEKŤÁK B3A176.0042.0013.00218.00021
121Jón ZdeněkSPPAJN5A144.0073.007.50217.00402
122Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A153.5063.009.00216.50402
123Fátor JaroslavHASIČI4B143.5072.505.50216.00222
124Fátor MartinHASIČI B5A153.5062.0010.00215.50402
125Kopuletý TomášHK BOREK4B145.0067.007.00212.00021
126Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A151.5060.5010.50212.00222
127Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A140.0070.007.00210.00201
128Herbrych PetrVOS JIČÍN3B145.5064.507.50210.00042
129Miloš DanišATRIUM4A150.0060.0011.00210.00042
130Něníček JiříHASIČI4B161.5048.5011.50210.00222
131Janko IvanSEPTIK5A162.0048.0012.00210.00201
132Novotný VráťaN-TEAM5A147.6762.007.00209.67423
133Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A159.0050.008.00209.00021
134Sehnal RomanHK BOREK4B149.5057.0011.00206.50222
135Westfál OndřejDENICO4B150.0056.009.50206.00042
136Nožička MiroslavSPOL TEAM4A152.5053.5011.50206.00042
137Martin SaalATRIUM4A151.0054.508.50205.50222
138Kovář JanHASIČI B5A144.0061.0011.00205.00201
139Kupka MichalKUPKOSPOL2A150.0055.0013.00205.00021
140Kubíček JiříDENICO4B142.5061.508.00204.00222
141Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B146.0058.0011.00204.00021
142Luboš ValešPUPKÁČI4B160.0042.0013.00202.00201
143Nosek MirekN-TEAM5A150.3351.0011.33201.33423
144Černý VlastimilBERUŠKY4A140.6759.338.67200.00063
145Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A150.0050.0011.00200.00021
146Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY A4A150.0050.0011.00200.00021
147Michal ŠafránekPUPKÁČI4B139.0060.006.00199.00021
148Kráčmar TomášSVARTES5A140.0057.007.00197.00021
149Dvořák KarelTESPO Ž3B145.0052.0011.00197.00021
150Hron MiroslavHEKŤÁK B3A150.0047.0015.00197.00021
151Kripner MartinRONAL4A130.0065.007.00195.00201
152Vojtěch BaliharATRIUM4A147.5046.0013.00193.50042
153Šedivý JiříKOZLÍCI B4B138.0055.008.00193.00021
154Jan KučeraHEKŤÁK B3A142.0051.0010.00193.00021
155Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B132.0060.0010.00192.00021
156Novák RostislavSPPAJN5A142.0048.3312.67190.33243
157Křivohlávek MichaolHASIČI B5A138.5051.509.50190.00402
158Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B149.0041.0014.00190.00201
159Křovina AdamSVARTES5A136.0051.6710.67187.67063
160Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A129.5057.008.50186.50222
161Westfál KarelDENICO4B131.0055.5010.50186.50042
162Křovina RadekSVARTES5A144.0042.3314.33186.33063
163Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A135.6749.6710.67185.33243
164Drška MilanSPOL TEAM4A133.0052.0013.00185.00021
165Jónová IvanaSPPAJN5A136.0042.0019.00178.00201
166Černý PavelSPPAJN5A130.0047.0013.50177.00042
167Hermoch AdamSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A130.0047.0014.00177.00423
168Modřický JanSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A137.3338.3316.33175.67063
169Medek DanielKOZLÍCI B4B117.0052.0016.00169.00021
170Franc JosefSPPAJN5A124.0042.0016.67166.00063
171Hloucal MartinHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A119.0039.0017.00158.00021

17. ročník TN 2019/2020 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcb z
1Šafránková JanaBASKET 1993A179.0085.004.00264.00201
2Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B181.0077.003.00258.00201
3Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A174.5078.504.00253.00402
4Kupková KáťaKUPKOSPOL2A180.0070.008.00250.00201
5Nosková HelenaN-TEAM5A169.5079.003.50248.50402
6Zachovalová JanaSILNICE Ž4A176.0065.008.50241.00402
7Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A166.0074.005.00240.00201
8Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A161.0074.508.50235.50222
9Cvejnová RomanaSEPTIK5A170.5065.005.50235.50402
10Lacinová PavlínaL-TEAM4A165.5069.506.00235.00402
11Pavlatová ZuzanaSILNICE M3B149.0080.003.00229.00201
12Voňková VeronikaBASKET 1993A155.0070.0010.00225.00021
13Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A166.0059.006.00225.00021
14Hermochová DanaÚNORÁCI5A147.5076.506.50224.00402
15Fátorová JanaPOŠTA4B162.0059.0010.00221.00201
16Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A156.6762.677.33219.33423
17Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A151.0065.007.00216.00021
18Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A158.0054.508.50212.50042
19Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A165.5046.0012.00211.50222
20Rückerová VěraTESPO Ž3B160.0051.0010.00211.00021
21Portyšová DanaSEPTIK5A151.3358.008.00209.33243
22Volfová AlenaKABRŇÁCI4A147.0060.0010.50207.00042
23Voráčková MaruškaN-TEAM5A148.0059.007.00207.00021
24Černá IrenaBERUŠKY4A144.6762.008.00206.67423
25Vosáhlová JanaPOŠTA4B146.0060.009.00206.00201
26Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A153.0052.5012.00205.50222
27Kroupová TerezaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A156.5049.0010.50205.50222
28Vodnárková RenátaBERUŠKY4A152.6752.3312.00205.00063
29Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A155.0050.0010.00205.00021
30Králová AnnaCROQUET TEAM4B143.5060.508.50204.00042
31Paurová JitkaSILNICE Ž4A146.0057.009.50203.00222
32Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B147.5055.509.50203.00042
33Jínová OksanaSEPTIK5A149.6753.0011.33202.67423
34Fátorová MartinaHASIČI B5A150.0051.0012.00201.00201
35Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B141.5059.009.00200.50222
36Táborská RuthHK BOREK4B144.0052.009.00196.00021
37Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A144.3350.0011.33194.33243
38Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A144.3350.0014.00194.33423
39Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A142.0051.5011.00193.50222
40Dvořáčková JanaN-TEAM5A130.6755.3312.00186.00243
41Podzimková JarmilaTELECOM5A142.0043.007.00185.00021
42Zelinková HanaSILNICE Ž4A134.0049.5012.50183.50042
43Jónová IvanaSPPAJN5A146.0032.0018.00178.00021
44Čapková JarmilaSPOL TEAM4A123.0054.0010.00177.00021
45Luňáková GabrielaL-TEAM4A122.0053.0013.00175.00042
46Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A128.0047.0012.50175.00042
47Maťátková JanaTELECOM5A115.0059.0016.00174.00021
48Hrušková IvaPOŠTA4B137.0037.0016.00174.00021
49Patková ZdeňkaTELECOM5A134.0038.0013.50172.00222
50Hermochová AnitaÚNORÁCI5A119.5042.5012.50162.00042
51Vondráčková RadkaTELECOM5A100.0058.5014.50158.50042
52Fátorová AndreaHASIČI4B115.0042.0018.00157.00021
53Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A102.5047.5013.00150.00042
54Bagová LindaKOZLÍCI B4B101.0048.0021.00149.00021

17. ročník TN 2019/2020 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2019/11/1217:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
25A2019/11/1218:00HASIČI BTELECOM8:2
35A2019/11/1219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK0:10
45A2019/11/1220:00N-TEAMSPPAJN8:2
54B2019/11/1418:00CROQUET TEAMPUPKÁČI2:8
64B2019/11/1419:00POŠTADENICO4:6
74B2019/11/1420:00JCPROHK BOREK8:2
84A2019/11/1517:00BERUŠKYSPOL TEAM4:6
94A2019/11/0720:00SILNICE ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
104A2019/11/1216:00KABRŇÁCIRONAL2:8
114A??????LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
124B2019/11/1618:00HASIČIKOZLÍCI B4:6
134A2019/11/1917:00ATRIUMSILNICE Ž2:8
144A2019/11/1918:00RONALBERUŠKY10:0
154A2019/11/1919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ALUKAVECKÁ 98:2
164A2019/11/2120:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
173B2019/11/2118:00ZD DOBRÁ VODAHASPOL0:10
183B2019/11/2617:00VOS JIČÍNSENIOR TEAM4:6
193B2019/11/2119:00SILNICE MTESPO Ž6:4
203B2019/11/2218:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE:
213A2019/11/2618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
223A2020/02/2020:00PRALES JIČÍNBRADA Ž:
233A2019/11/2619:00EXOTIKOZINEC TEAM6:4
243A2019/11/2620:00HOUŽVA TEAMHEKŤÁK B8:2
252A2019/11/2817:00ŠUTRMAN HOŘICEAO KOSTĚNICE4:6
262A2019/11/2818:00SK RUMBRADA M2:8
272A2019/11/2819:00CHLADIČIMÚ HOŘICE6:4
281A2019/11/2121:00KRČMA DĚTENICEHEKŤÁK A6:4
295A2019/12/0316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI2:8
305A2019/11/3017:00SPPAJNHASIČI B0:10
315A2019/11/2918:00ÚNORÁCISVARTES4:6
325A2019/11/2919:00SEPTIKN-TEAM4:6
332A2019/11/3018:00KUPKOSPOLKOZLÍCI A4:6
344A2019/12/1016:00KABRŇÁCIHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
354B2019/12/1320:00TS HOŘICEPOŠTA:
364A2019/12/0318:00LUKAVECKÁ 9ATRIUM10:0
374B2019/12/0317:00DENICOJCPRO0:10
384A2019/11/2920:00BERUŠKYL-TEAM2:8
395A2019/12/0517:00TELECOMN-TEAM4:6
405A2019/12/0518:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI8:2
415A2019/12/0519:00SEPTIKSVARTES8:2
425A2019/12/0520:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI8:2
434A2019/12/0319:00SPOL TEAMRONAL0:10
441A2019/12/0618:00TESPO BALTRAN HOŘICE8:2
451A2019/12/0619:00TESPO ABASKET 2002:8
461A2019/12/0620:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
474B2019/12/0717:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM4:6
483B2019/12/0516:00HASPOLVOS JIČÍN8:2
494B2019/12/0716:00HK BOREKHASIČI6:4
503B2019/12/1017:00TESPO ŽZD DOBRÁ VODA:
513B2019/12/1018:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA:
523B2019/12/1019:00SMRKÁČI CHOMUTICESILNICE M:
533A2019/12/1217:00BASKET 199PRALES JIČÍN:
543A2019/12/1218:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
553A2019/12/1219:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM:
563A2019/12/1220:00HEKŤÁK BEXOTI:
572A2019/11/2217:00AO KOSTĚNICESK RUM:
582A2019/12/1318:00MÚ HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE:
592A2019/12/1216:00BRADA MKUPKOSPOL:
602A2019/12/1319:00KOZLÍCI ACHLADIČI:
611A2019/12/1418:00HEKŤÁK AFOTBAL HOŘICE:
625A2019/12/1717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI:
635A2019/12/1718:00TELECOMSPPAJN:
645A2019/12/1719:00HASIČI BSEPTIK:
655A2019/12/1720:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
664B2019/12/1917:00PUPKÁČIKOZLÍCI B:
674B2019/12/1918:00JCPROTS HOŘICE:
684B2019/12/1919:00CROQUET TEAMHK BOREK:
694B2019/12/1920:00HASIČIDENICO:
701A2019/12/2017:00SPRING HOŘICETESPO B:
711A2019/12/2018:00ALTRAN HOŘICETESPO A:
721A2019/12/2019:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE:
734A2020/01/0717:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9:
744A2020/01/0718:00L-TEAMSPOL TEAM:
754A2020/01/0719:00ATRIUMKABRŇÁCI:
764A2020/01/0720:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABERUŠKY:
771A2020/01/1017:00SPRING HOŘICEALTRAN HOŘICE:
781A2020/01/1018:00KRČMA DĚTENICETESPO A:
791A2020/01/1019:00TESPO BHEKŤÁK A:
801A2020/01/1020:00FOTBAL HOŘICEBASKET 200:
813B2020/01/1418:00SILNICE MSENIOR TEAM:
823B2020/01/1419:00ZD DOBRÁ VODASMRKÁČI CHOMUTICE:
833A2020/01/1617:00KOZINEC TEAMBASKET 199:
843A2020/01/1618:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN:
853A2020/01/1619:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHEKŤÁK B:
863A2020/01/1620:00EXOTIBRADA Ž:
873B2020/01/1817:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN:
883B2020/01/1818:00TESPO ŽHASPOL:
894B2020/01/2518:00HK BOREKPUPKÁČI:
903B2020/01/2519:00HASPOLSPORTING HAVANA:
912A2020/01/2117:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE:
922A2020/01/2118:00KUPKOSPOLSK RUM:
932A2020/01/2119:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZLÍCI A:
942A2020/01/2120:00CHLADIČIBRADA M:
955A2020/01/2317:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
965A2020/01/2318:00SEPTIKTELECOM:
975A2020/01/2319:00ÚNORÁCIN-TEAM:
985A2020/01/2320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B:
991A2020/01/2417:00ALTRAN HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
1001A2020/01/2418:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE:
1011A2020/01/2419:00TESPO AFOTBAL HOŘICE:
1021A2020/01/2420:00BASKET 200TESPO B:
1034B2020/01/2816:00TS HOŘICEHASIČI:
1044A2020/01/2817:00BERUŠKYATRIUM:
1054B2020/01/2818:00POŠTAJCPRO:
1063B2020/01/2819:00VOS JIČÍNSILNICE M:
1074B2020/01/2820:00DENICOCROQUET TEAM:
1083B2020/01/3016:00SENIOR TEAMZD DOBRÁ VODA:
1094A2020/01/3017:00RONALL-TEAM:
1104A2020/01/3018:00KABRŇÁCISILNICE Ž:
1114A2020/01/3019:00SPOL TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1123B2020/01/3020:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž:
1133A2020/02/0417:00BASKET 199HOUŽVA TEAM:
1143A2020/02/0418:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM:
1153A2020/02/0419:00PRALES JIČÍNEXOTI:
1163A2020/02/0420:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1172A2020/02/0617:00AO KOSTĚNICEKUPKOSPOL:
1182A2020/02/0618:00KOZLÍCI AMÚ HOŘICE:
1192A2020/02/0619:00SK RUMCHLADIČI:
1202A2020/02/0620:00BRADA MŠUTRMAN HOŘICE:
1215A2020/02/1117:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1225A2020/02/1118:00N-TEAMSVARTES:
1235A2020/02/1119:00SPPAJNSEPTIK:
1245A2020/02/1317:00HASIČI BÚNORÁCI:
1254B2020/02/1318:00HASIČIPOŠTA:
1264B2020/02/1319:00PUPKÁČIDENICO:
1274B2020/02/1320:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1284B2020/02/1518:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1294A2020/02/1817:00SILNICE ŽBERUŠKY:
1304A2020/02/1818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ARONAL:
1314A2020/02/1819:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI:
1324A2020/02/1820:00ATRIUMSPOL TEAM:
1333B2020/02/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASPOL:
1343B2020/02/2018:00SILNICE MSPORTING HAVANA:
1353B2020/02/1120:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
1363B2020/02/2019:00ZD DOBRÁ VODAVOS JIČÍN:
1371A2020/02/2516:00HEKŤÁK AALTRAN HOŘICE:
1383A2020/02/2517:00HEKŤÁK BBASKET 199:
1393A2020/02/2518:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1403A2020/02/2519:00KOZINEC TEAMBRADA Ž:
1413A2020/02/2520:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1422A2020/02/2717:00KOZLÍCI AAO KOSTĚNICE:
1432A2020/02/2718:00CHLADIČIKUPKOSPOL:
1442A2020/02/2719:00MÚ HOŘICEBRADA M:
1452A2020/02/2720:00ŠUTRMAN HOŘICESK RUM:
1461A2020/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1471A2020/02/2818:00FOTBAL HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
1481A2020/02/2819:00TESPO BTESPO A:
1495A2020/03/0318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1505A2020/03/0516:00SVARTESHASIČI B:
1515A2020/03/0319:00ÚNORÁCITELECOM:
1525A2020/03/0517:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIN-TEAM:
1534B2020/03/0518:00JCPROHASIČI:
1544B2020/03/0519:00POŠTACROQUET TEAM:
1554B2020/03/0520:00TS HOŘICEPUPKÁČI:
1564B2020/03/0718:00DENICOKOZLÍCI B:
1574A2020/03/1017:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1584A2020/03/1018:00BERUŠKYLUKAVECKÁ 9:
1594A2020/03/1019:00L-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1604A2020/03/1020:00RONALATRIUM:
1613B2020/03/1217:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1623B2020/03/1218:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA:
1633B2020/03/1219:00VOS JIČÍNTESPO Ž:
1643A2020/03/1220:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1651A2020/03/1317:00KRČMA DĚTENICETESPO B:
1661A2020/03/1318:00TESPO ASPRING HOŘICE:
1671A2020/03/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE:
1681A2020/03/1418:00BASKET 200HEKŤÁK A:
1693B2020/03/1419:00HASPOLSILNICE M:
1703A2020/03/1717:00PRALES JIČÍNKOZINEC TEAM:
1713A2020/03/1718:00BRADA ŽHEKŤÁK B:
1723A2020/03/1719:00BASKET 199EXOTI:
1732A2020/03/1720:00AO KOSTĚNICECHLADIČI:
1742A2020/03/1917:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE:
1752A2020/03/1918:00SK RUMMÚ HOŘICE:
1764B2020/03/1919:00DENICOTS HOŘICE:
1774B2020/03/1920:00PUPKÁČIHASIČI:
1784B2020/03/2018:00HK BOREKPOŠTA:
1794B2020/03/2017:00KOZLÍCI BJCPRO:
1802A2020/03/2118:00BRADA MKOZLÍCI A:
1815A2020/03/2616:00HASIČI BSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1825A2020/03/2418:00SPPAJNÚNORÁCI:
1835A2020/03/2419:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1845A2020/03/2420:00TELECOMSVARTES:
1854B2020/03/2617:00CROQUET TEAMJCPRO:
1864B2020/03/2618:00HK BOREKDENICO:
1874B2020/03/2619:00KOZLÍCI BTS HOŘICE:
1884B2020/03/2620:00PUPKÁČIPOŠTA:
1894A2020/03/2717:00KABRŇÁCIBERUŠKY:
1904A2020/03/2718:00ATRIUML-TEAM:
1914A2020/03/2719:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1924A2020/03/2720:00SILNICE ŽRONAL:
1933B2020/03/3117:00SENIOR TEAMHASPOL:
1943B2020/03/3118:00ZD DOBRÁ VODASILNICE M:
1953B2020/03/3119:00SMRKÁČI CHOMUTICEVOS JIČÍN:
1963B2020/03/3120:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1973A2020/04/0217:00HEKŤÁK BPRALES JIČÍN:
1983A2020/04/0218:00BRADA ŽBASKET 199:
1993A2020/04/0219:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI:
2003A2020/04/0220:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM:
2011A2020/04/0317:00TESPO BFOTBAL HOŘICE:
2021A2020/04/0318:00HEKŤÁK ATESPO A:
2031A2020/04/0319:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2041A2020/04/0320:00BASKET 200ALTRAN HOŘICE:
2055A2020/04/0717:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
2062A2020/04/0718:00ŠUTRMAN HOŘICECHLADIČI:
2072A2020/04/0719:00KOZLÍCI ASK RUM:
2085A2020/04/0720:00ÚNORÁCISEPTIK:
2092A2020/04/0917:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
2105A2020/04/0918:00N-TEAMHASIČI B:
2112A2020/04/0919:00BRADA MAO KOSTĚNICE:
2125A2020/04/0920:00SVARTESSPPAJN:
2134B2020/04/1017:00HASIČICROQUET TEAM:
2144B2020/04/1018:00TS HOŘICEHK BOREK:
2154B2020/04/1019:00JCPROPUPKÁČI:
2164B2020/04/1020:00POŠTAKOZLÍCI B:
2174A2020/04/1417:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
2184A2020/04/1418:00RONALLUKAVECKÁ 9:
2194A2020/04/1419:00L-TEAMSILNICE Ž:
2204A2020/04/1420:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AATRIUM:
Print Friendly, PDF & Email