Rozlosování 16. ročníku TN je na světě. Uf to byla fuška. Rok od roku je to horší.
Hrajeme v HK, Jičíně tak aby se nám to nekrylo, pak nechceme v úterý, a o víkendech a prosím od 18:00 hod a ne v 21:00 to už je pozdě… Někteří opravdu již nejsou soudní.

16. ročník TN rozpis utkání (185.5 KiB) 16.11.2018

16. ročník TN 2018/2019 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2018/11/13 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
15A2018/11/1318:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIPOŠTA6:4
25A2018/11/1319:00SVARTESHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
35A2018/11/1320:00BERUŠKYTELECOM8:2
45A2018/11/1321:00SEPTIKSPPAJN4:6
53A2018/11/2217:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž:
64B2018/11/1317:00HK BOREKN-TEAM10:0
74B2018/11/1519:00PUPKÁČIHASIČI8:2
84B2018/11/1520:00CROQUET TEAMSILNICE M2:8
94A2018/11/2018:00KABRŇÁCIRONAL:
104A2018/11/2019:00SILNICE ŽBASKET 199:
114A2018/11/2020:00SPOL TEAMATRIUM:
124A2018/11/2021:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM:
133B2018/11/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM:
143B2018/11/2219:00ZD DOBRÁ VODADENICO:
153B2018/11/2220:00SENIOR TEAMSPORTING HAVANA:
161A2018/11/2317:00TESPO AAO KOSTĚNICE:
171A2018/11/2318:00ŠUTRMAN HOŘICEBASKET 200:
181A2018/11/2319:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE:
191A2018/11/2720:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE:
203A2018/11/2718:00KOZINEC TEAMHOUŽVA TEAM:
213A2018/11/2719:00PRALES JIČÍNEXOTI:
222A2018/11/2918:00HEKŤÁK BMÚ HOŘICE:
232A2018/11/2919:00TESPO BHEKŤÁK A:
242A2018/11/2920:00VOS JIČÍNBRADA M:
252A2018/11/2921:00KUPKOSPOLCHLADIČI:
263A2018/11/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZLÍCI A:
274B2018/11/2721:00KOZLÍCI BJCPRO:
285A2018/12/0418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
295A2018/12/0419:00SPPAJNBERUŠKY:
305A2018/12/0420:00ÚNORÁCISVARTES:
315A2018/12/0421:00POŠTASEPTIK:
324B2018/12/0617:00JCPROHK BOREK:
334B2018/12/0618:00TS HOŘICEPUPKÁČI:
344B2018/12/0417:00N-TEAMCROQUET TEAM:
354A2018/12/0717:00RONALSPOL TEAM:
364A2018/12/0718:00BASKET 199LUKAVECKÁ 9:
374A2018/12/0620:00L-TEAMKABRŇÁCI:
384A2018/12/0619:00ATRIUMSILNICE Ž:
394B2018/12/0815:00HASIČIKOZLÍCI B:
403B2018/12/1117:00SK RUMSENIOR TEAM:
413B2018/12/1118:00HASPOLSMRKÁČI CHOMUTICE:
423B2018/12/1119:00DENICOTESPO Ž:
433B2018/12/1120:00SPORTING HAVANAZD DOBRÁ VODA:
443A2018/12/1317:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
453A2018/12/1318:00KOZLÍCI ASKP HRADEC KRÁLOVÉ:
463A2018/12/1320:00EXOTIKOZINEC TEAM:
473A2018/11/2017:00BRADA ŽPRALES JIČÍN:
482A2018/12/0719:00BRADA MTESPO B:
492A2018/12/1418:00HEKŤÁK AKUPKOSPOL:
502A2018/12/1419:00MÚ HOŘICEVOS JIČÍN:
512A2018/12/1420:00CHLADIČIHEKŤÁK B:
525A2018/12/1818:00BERUŠKYPOŠTA:
535A2018/12/1819:00SKK HOŘICE - JUNIOŘIÚNORÁCI:
545A2018/12/1820:00TELECOMSPPAJN:
555A2018/12/1821:00SEPTIKHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
564B2018/12/2017:00HK BOREKHASIČI:
574B2018/12/2018:00CROQUET TEAMJCPRO:
584B2018/12/2019:00KOZLÍCI BTS HOŘICE:
594B2018/12/2020:00SILNICE MN-TEAM:
601A2018/12/2117:00FOTBAL HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
611A2018/12/2118:00SPRING HOŘICETESPO A:
621A2018/12/2119:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE:
631A2018/12/2120:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE:
644A2019/01/0817:00KABRŇÁCIBASKET 199:
654A2019/01/0818:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž:
664A2019/01/0819:00SPOL TEAML-TEAM:
674A2019/01/0820:00RONALATRIUM:
683B2019/01/1018:00ZD DOBRÁ VODASK RUM:
693B2019/01/1019:00SPORTING HAVANADENICO:
701A2019/01/1117:00KRČMA DĚTENICEŠUTRMAN HOŘICE:
711A2019/01/1118:00SPRING HOŘICEAO KOSTĚNICE:
721A2019/01/1119:00TESPO AFOTBAL HOŘICE:
731A2019/01/1120:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 200:
743B2019/01/1217:00SENIOR TEAMHASPOL:
753B2018/12/0816:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž:
763A2019/01/1519:00KOZINEC TEAMPRALES JIČÍN:
773A2019/01/1518:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM:
783A2019/01/1520:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AEXOTI:
792A2019/01/1718:00VOS JIČÍNCHLADIČI:
802A2019/01/1719:00KUPKOSPOLTESPO B:
812A2019/01/1720:00MÚ HOŘICEBRADA M:
823A2019/01/1818:00KOZLÍCI ABRADA Ž:
832A2019/01/1915:00HEKŤÁK BHEKŤÁK A:
843B2018/12/0118:00TESPO ŽHASPOL:
855A2019/01/2217:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY:
865A2019/01/2218:00SVARTESSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
875A2019/01/2219:00POŠTATELECOM:
885A2019/01/2220:00ÚNORÁCISEPTIK:
894B2019/01/2417:00TS HOŘICEHK BOREK:
904B2019/01/2418:00HASIČICROQUET TEAM:
914B2019/01/2419:00JCPROSILNICE M:
924B2019/01/2420:00PUPKÁČIKOZLÍCI B:
934A2019/01/2517:00BASKET 199SPOL TEAM:
944A2019/01/2518:00SILNICE ŽKABRŇÁCI:
954A2019/01/2519:00L-TEAMRONAL:
964A2019/01/2520:00ATRIUMLUKAVECKÁ 9:
973B2019/01/2918:00DENICOSMRKÁČI CHOMUTICE:
983B2019/01/2919:00TESPO ŽSENIOR TEAM:
993B2019/01/2920:00SK RUMSPORTING HAVANA:
1003A2019/02/0818:00PRALES JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1013A2019/01/3119:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1023A2019/01/3120:00BRADA ŽKOZINEC TEAM:
1032A2019/02/0118:00BRADA MKUPKOSPOL:
1042A2019/02/0119:00CHLADIČIMÚ HOŘICE:
1053B2019/02/0215:00HASPOLZD DOBRÁ VODA:
1063A2019/02/0216:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A:
1072A2019/02/0217:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN:
1082A2019/02/0218:00TESPO BHEKŤÁK B:
1095A2019/02/0517:00BERUŠKYÚNORÁCI:
1105A2019/02/0518:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1115A2019/02/0519:00SEPTIKSVARTES:
1125A2019/02/0520:00SPPAJNPOŠTA:
1134B2019/02/0717:00SILNICE MHASIČI:
1144B2019/02/0718:00HK BOREKPUPKÁČI:
1154B2019/02/0719:00CROQUET TEAMTS HOŘICE:
1164B2019/02/0720:00N-TEAMJCPRO:
1174A2019/02/1217:00SPOL TEAMSILNICE Ž:
1184A2019/02/1218:00RONALBASKET 199:
1194A2019/02/1219:00KABRŇÁCILUKAVECKÁ 9:
1204A2019/02/1220:00L-TEAMATRIUM:
1213B2019/02/1418:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE:
1223B2019/02/1419:00SK RUMDENICO:
1231A2019/02/1517:00AO KOSTĚNICEKRČMA DĚTENICE:
1241A2019/02/1518:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE:
1251A2019/02/1519:00ŠUTRMAN HOŘICECEREA OSTROMĚŘ:
1261A2019/02/1520:00BASKET 200TESPO A:
1273B2019/02/1615:00SPORTING HAVANAHASPOL:
1283B2019/02/1616:00ZD DOBRÁ VODATESPO Ž:
1293A2019/02/1917:00SKP HRADEC KRÁLOVÉPRALES JIČÍN:
1303A2019/02/1918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AKOZINEC TEAM:
1313A2019/02/1919:00KOZLÍCI AEXOTI:
1323A2019/02/1920:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž:
1332A2019/02/2117:00VOS JIČÍNTESPO B:
1342A2019/02/2118:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK A:
1352A2019/02/2119:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL:
1362A2019/02/2120:00CHLADIČIBRADA M:
1375A2019/02/2217:00ÚNORÁCITELECOM:
1385A2019/02/2218:00SVARTESBERUŠKY:
1395A2019/02/2219:00SKK HOŘICE - JUNIOŘISEPTIK:
1405A2019/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN:
1414B2019/02/2617:00TS HOŘICESILNICE M:
1424B2019/02/2618:00KOZLÍCI BHK BOREK:
1434B2019/02/2619:00HASIČIN-TEAM:
1444B2019/02/2620:00PUPKÁČICROQUET TEAM:
1451A2019/02/2817:00SPRING HOŘICEBASKET 200:
1461A2019/02/2819:00CEREA OSTROMĚŘKRČMA DĚTENICE:
1471A2019/02/2820:00FOTBAL HOŘICEAO KOSTĚNICE:
1481A2019/02/2818:00TESPO AŠUTRMAN HOŘICE:
1494A2019/03/0517:00SILNICE ŽRONAL:
1504A2019/03/0518:00LUKAVECKÁ 9SPOL TEAM:
1514A2019/03/0519:00BASKET 199L-TEAM:
1524A2019/03/0520:00ATRIUMKABRŇÁCI:
1533B2019/03/0718:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA:
1543B2019/03/0719:00DENICOSENIOR TEAM:
1553A2019/03/0817:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1563A2019/03/0818:00KOZINEC TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ:
1573A2019/03/0819:00EXOTIHOUŽVA TEAM:
1583B2019/03/0820:00TESPO ŽSPORTING HAVANA:
1593B2019/03/0915:00HASPOLSK RUM:
1603A2019/03/0916:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A:
1612A2019/03/1218:00KUPKOSPOLVOS JIČÍN:
1625A2019/03/1219:00SPPAJNÚNORÁCI:
1632A2019/03/1417:00TESPO BMÚ HOŘICE:
1645A2019/03/1418:00BERUŠKYSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
1655A2019/03/1419:00TELECOMSVARTES:
1665A2019/03/1420:00POŠTAHOŘICKÉ STROJÍRNY B:
1672A2019/03/1617:00HEKŤÁK ACHLADIČI:
1682A2019/03/1618:00BRADA MHEKŤÁK B:
1694B2019/03/1917:00N-TEAMTS HOŘICE:
1704B2019/03/1918:00SILNICE MPUPKÁČI:
1714B2019/03/1919:00JCPROHASIČI:
1724A2019/03/2117:00SPOL TEAMKABRŇÁCI:
1734A2019/03/2118:00BASKET 199ATRIUM:
1744A2019/03/2119:00L-TEAMSILNICE Ž:
1754A2019/03/2120:00RONALLUKAVECKÁ 9:
1761A2019/03/2217:00KRČMA DĚTENICETESPO A:
1771A2019/03/2218:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE:
1781A2019/03/2219:00AO KOSTĚNICECEREA OSTROMĚŘ:
1791A2019/03/2220:00ŠUTRMAN HOŘICESPRING HOŘICE:
1803A2019/03/2315:00KOZLÍCI AKOZINEC TEAM:
1814B2019/03/2316:00CROQUET TEAMKOZLÍCI B:
1822A2019/03/2317:00VOS JIČÍNHEKŤÁK B:
1832A2019/03/2318:00HEKŤÁK ABRADA M:
1843B2019/03/2617:00ZD DOBRÁ VODASENIOR TEAM:
1853B2019/03/2618:00SK RUMTESPO Ž:
1863B2019/03/2619:00SPORTING HAVANASMRKÁČI CHOMUTICE:
1873B2019/03/2620:00HASPOLDENICO:
1882A2019/03/2918:00MÚ HOŘICEKUPKOSPOL:
1893A2019/03/2818:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN:
1902A2019/03/2819:00CHLADIČITESPO B:
1913A2019/03/2820:00EXOTIBRADA Ž:
1925A2019/04/0217:00SKK HOŘICE - JUNIOŘITELECOM:
1935A2019/04/0218:00SVARTESSPPAJN:
1945A2019/04/0219:00ÚNORÁCIPOŠTA:
1955A2019/04/0220:00SEPTIKBERUŠKY:
1963A2019/04/0417:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A:
1974B2019/04/0418:00PUPKÁČIN-TEAM:
1984B2019/04/0419:00TS HOŘICEJCPRO:
1994B2019/04/0420:00HK BOREKCROQUET TEAM:
2001A2019/04/0517:00FOTBAL HOŘICEŠUTRMAN HOŘICE:
2011A2019/04/0518:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ:
2021A2019/04/0519:00BASKET 200AO KOSTĚNICE:
2031A2019/04/0520:00SPRING HOŘICEKRČMA DĚTENICE:
2044B2019/04/0617:00KOZLÍCI BSILNICE M:
2055A2019/04/0917:00SPPAJNSKK HOŘICE - JUNIOŘI:
2065A2019/04/0918:00POŠTASVARTES:
2075A2019/04/0919:00TELECOMSEPTIK:
2085A2019/04/0920:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI:
2094B2019/04/1117:00SILNICE MHK BOREK:
2104B2019/04/1118:00N-TEAMKOZLÍCI B:
2114B2019/04/1119:00JCPROPUPKÁČI:
2124B2019/04/1120:00HASIČITS HOŘICE:
Print Friendly, PDF & Email