16. ročník TN výsledky (617.7 KiB) 22.2.2019

16. ročník TN rozpis utkání (189.6 KiB) 22.2.2019

16. ročník TN 2018/2019 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A82812744.00335.0015.501079.004
2BASKET 2001A63010731.00330.2518.001061.254
3TESPO A1A62218708.00325.7514.251033.754
4CEREA OSTROMĚŘ1A42020732.00318.2516.751050.254
5SPRING HOŘICE1A21822705.00322.0017.251027.004
6KRČMA DĚTENICE1A21416696.67319.0014.671015.673
7AO KOSTĚNICE1A21218681.00303.6717.33984.673
8ŠUTRMAN HOŘICE1A0634674.25290.7523.25965.004
1TESPO B2A83614703.00325.8016.801028.805
2BRADA M2A83416704.00289.8023.40993.805
3HEKŤÁK A2A62614710.75327.2516.501038.004
4CHLADIČI2A62426688.40288.2020.80976.605
5KUPKOSPOL2A42228668.00322.0016.80990.005
6HEKŤÁK B2A22030643.20277.6022.00920.805
7MÚ HOŘICE2A21624659.50275.0023.00934.504
8VOS JIČÍN2A21238658.60277.4026.40936.005
1KOZINEC TEAM3A103713691.80302.4018.80994.205
2KOZLÍCI A3A83812681.20271.0026.60952.205
3EXOTI3A83020664.00300.4022.80964.405
4BRADA Ž3A42327643.80272.2025.00916.005
5PRALES JIČÍN3A42228656.00273.2026.20929.205
6SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A42030653.80270.4023.80924.205
7HOUŽVA TEAM3A21634648.60272.2024.80920.805
8HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A01436652.00287.0025.40939.005
1SK RUM3B103416655.40289.0024.80944.405
2TESPO Ž3B83416657.40286.4024.20943.805
3HASPOL3B62614648.25273.0024.00921.254
4SPORTING HAVANA3B42218639.25266.5027.75905.754
5SENIOR TEAM3B42020655.25292.0022.25947.254
6SMRKÁČI CHOMUTICE3B21634637.60239.4039.40877.005
7DENICO3B21624617.50251.5034.00869.004
8ZD DOBRÁ VODA3B01238620.40236.6039.40857.005
1L-TEAM4A83812665.40267.2028.80932.605
2LUKAVECKÁ 94A63416633.80255.4029.80889.205
3BASKET 1994A62822652.40296.0021.00948.405
4SILNICE Ž4A62822612.60244.2032.80856.805
5RONAL4A52921629.00267.6027.60896.605
6ATRIUM4A52129622.80234.4035.40857.205
7KABRŇÁCI4A41832581.60244.4064.20826.005
8SPOL TEAM4A0446600.40227.2040.00827.605
1SILNICE M4B8364643.75287.7525.25931.504
2JCPRO4B62812660.75270.0028.25930.754
3HK BOREK4B62416621.75263.7527.00885.504
4TS HOŘICE4B42416631.25272.7525.00904.004
5KOZLÍCI B4B41822618.25256.7533.25875.004
6PUPKÁČI4B41614631.00266.3330.00897.333
7CROQUET TEAM4B21832589.60240.8035.20830.405
8HASIČI4B21634626.80247.0032.20873.805
9N-TEAM4B0030532.67202.0048.00734.673
1BERUŠKY5A103416583.20234.2035.60817.405
2SKK HOŘICE - JUNIOŘI5A83010603.75249.5032.75853.254
3POŠTA5A63218597.60234.2032.80831.805
4SEPTIK5A62822560.00219.8042.20779.805
5SPPAJN5A41822570.50199.7546.75770.254
6SVARTES5A31723576.25218.5045.75794.754
7HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A22030541.20212.0046.20753.205
8ÚNORÁCI5A11327507.75211.2551.50719.004
9TELECOM5A0832513.50191.7550.00705.254

16. ročník TN 2018/2019 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Měkota Zdeněk ml.SPRING HOŘICE1A196.0093.003.00289.002
2Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A192.2588.252.75280.504
3Procházka VáclavEXOTI3A179.8098.802.00278.605
4Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A202.0075.002.00277.002
5Rolc LadislavTESPO A1A191.5084.753.50276.254
6Krčmárik PavolCEREA OSTROMĚŘ1A184.3390.335.00274.673
7Vrťátko PavelBASKET 2001A186.2588.253.75274.504
8Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A189.0084.252.25273.254
9Havlíček MichalCEREA OSTROMĚŘ1A185.6786.673.33272.333
10Pech VladimírTESPO B2A181.5089.254.75270.754
11Marek LubošHEKŤÁK A2A183.2585.004.50268.254
12Váchal PetrSPRING HOŘICE1A190.0077.754.50267.754
13Frait PavelTESPO A1A175.0091.672.67266.673
14Görner JindřichTESPO B2A185.0081.502.50266.502
15Vízner MiroslavBRADA M2A181.0085.004.00266.002
16Kneifl RomanBASKET 2001A185.2580.755.50266.004
17Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A177.2588.504.50265.754
18Svoboda PetrHEKŤÁK A2A184.7581.003.00265.754
19Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A175.3389.672.33265.003
20Rosůlek MilanCEREA OSTROMĚŘ1A186.5078.503.25265.004
21Černý JanDENICO3B176.5087.503.25264.004
22Jaroš JanKUPKOSPOL2A179.5084.503.00264.004
23Marek JiříHEKŤÁK A2A178.5085.255.00263.754
24Jandera RomanJCPRO4B174.0089.674.00263.673
25Švamberg MiroslavBASKET 2001A181.0081.502.75262.504
26Novotný ZbyněkTESPO A1A183.0078.003.00261.002
27Valtera JaromírAO KOSTĚNICE1A184.3376.334.33260.673
28Hadinec OtakarHEKŤÁK B2A175.8084.402.20260.205
29Kohout VladislavTESPO B2A175.4084.402.40259.805
30Rücker PetrTESPO B2A175.0084.334.33259.333
31Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A177.5081.754.00259.254
32Vávra JanBRADA M2A177.5081.504.50259.004
33Hejzlar TomášFOTBAL HOŘICE1A187.0071.676.67258.673
34Černý TomášTESPO A1A174.0084.502.00258.502
35Svoboda AlešBASKET 2001A178.5079.756.00258.254
36Novotný JindřichSENIOR TEAM3B180.5077.254.75257.754
37Pekárek MilošKOZINEC TEAM3A177.4079.004.20256.405
38Ruml Pavel st.KOZINEC TEAM3A178.0078.203.60256.205
39Toth PavelHK BOREK4B168.7586.753.75255.504
40Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A166.0088.604.20254.605
41Ruml JaroslavKOZINEC TEAM3A179.4075.004.40254.405
42Prokop MIlošVOS JIČÍN2A175.0079.254.50254.254
43Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A177.7576.503.00254.254
44Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A173.8079.604.20253.405
45Veselý FrantišekBASKET 1994A172.2079.204.40251.405
46Komárek FrantišekSK RUM3B169.2081.803.60251.005
47Medlik KarelSPRING HOŘICE1A177.0074.004.25251.004
48Dědina JiříCEREA OSTROMĚŘ1A183.6767.334.67251.003
49Mejzlík JardaPRALES JIČÍN3A171.0079.673.50250.673
50Strauss VladislavSEPTIK5A182.3368.335.00250.673
51Holý AlešPRALES JIČÍN3A171.4078.604.60250.005
52Nekvasil LubomírBRADA M2A180.6769.336.00250.003
53Vonostránský LadislavCHLADIČI2A176.0073.806.00249.805
54Černík KarelAO KOSTĚNICE1A164.6785.001.00249.673
55Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA3B180.6769.0010.00249.673
56Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A176.5073.005.00249.502
57Pražák RadekCEREA OSTROMĚŘ1A173.6775.335.00249.003
58Richard HalbsgutKOZLÍCI A3A175.8072.606.00248.405
59Ruml TomášBASKET 1994A166.2081.203.60247.405
60Rücker JiříEXOTI3A171.8075.404.60247.205
61Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE1A169.0078.005.50247.002
62Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A170.6076.203.60246.805
63Padevět OttoSENIOR TEAM3B164.0082.503.00246.502
64Chládek VáclavCHLADIČI2A170.0075.804.60245.805
65Buben DavidHASPOL3B167.5078.006.75245.504
66Michálek JosefSPRING HOŘICE1A159.2586.004.75245.254
67Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A165.0080.004.33245.003
68Luboš ValešPUPKÁČI4B170.6774.334.33245.003
69Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE1A171.0074.004.50245.004
70Novák Jan st.MÚ HOŘICE2A170.0074.753.50244.754
71Michálek ZbyněkBRADA M2A168.5076.005.50244.504
72Lulek ČestmírTS HOŘICE4B172.0072.004.50244.004
73Fátor JiříHASIČI4B176.0068.006.80244.005
74Vích MilošVOS JIČÍN2A174.6769.005.67243.673
75Kupka LadislavKUPKOSPOL2A168.0075.003.67243.003
76Přibyl MilošTESPO B2A171.6071.405.60243.005
77Luňák MartinL-TEAM4A171.0071.806.00242.805
78Mečíř PavelMÚ HOŘICE2A165.0077.254.25242.254
79Novotný JaroslavSILNICE M4B165.7576.006.75241.754
80Kučera BohumilSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A164.0077.673.33241.673
81Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE1A174.6767.008.33241.673
82Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE1A169.0072.506.00241.502
83Lutz RadomilTESPO Ž3B168.0073.404.20241.405
84Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE1A168.5072.504.00241.002
85Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A164.0076.506.00240.502
86Bartoníček TomášHEKŤÁK A2A164.2576.004.00240.254
87Novotný PetrKOZLÍCI A3A174.8064.807.20239.605
88Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B168.3370.336.67238.673
89Kulhánek Jindřich ml.HEKŤÁK B2A165.0073.405.00238.405
90Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B162.5075.505.25238.004
91Gool MilanJCPRO4B172.2565.756.75238.004
92Chládek VladimírCHLADIČI2A172.6065.206.20237.805
93Lacina JosefL-TEAM4A169.4068.206.60237.605
94Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A161.5075.504.50237.002
95Nekvapil JaroslavHASPOL3B164.7572.254.50237.004
96Stuchlík JakubSILNICE M4B167.6769.005.67236.673
97Stracený JozefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A169.5067.003.50236.502
98Pristanda JaroslavBRADA M2A171.2065.007.40236.205
99Lhota JakubHASPOL3B167.0069.001.50236.002
100Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A166.2069.406.20235.605
101Špičák DavidKOZLÍCI A3A166.2069.007.00235.205
102Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE3B170.0065.207.80235.205
103Havelka MartinSVARTES5A163.7571.256.50235.004
104Střihavka MilanRONAL4A162.0072.505.00234.502
105Šlambera JakubTESPO A1A158.3376.004.33234.333
106Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B161.7572.253.75234.004
107Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A164.2069.807.40234.005
108Bernard RadekSK RUM3B172.3361.676.67234.003
109Žďárský PetrSILNICE M4B160.7573.006.50233.754
110Kadlec JaroslavRONAL4A164.0069.404.60233.405
111Maška PavelSK RUM3B164.0069.256.75233.254
112Vinkler JanVOS JIČÍN2A160.6772.335.33233.003
113Špicar OndřejSPORTING HAVANA3B165.6767.337.33233.003
114Kupka MichalKUPKOSPOL2A166.0067.007.33233.003
115Pírek TomášKOZLÍCI B4B156.0076.334.33232.333
116Juriček TomášSPORTING HAVANA3B160.6771.674.67232.333
117Doležal MartinSK RUM3B155.5076.503.00232.002
118Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A162.0069.406.00231.405
119Michal SkalskýPUPKÁČI4B163.0068.338.00231.333
120Zajíc MilošEXOTI3A163.6067.406.80231.005
121Král JanCROQUET TEAM4B165.2065.408.40230.605
122Drápal MartinKOZINEC TEAM3A152.5078.006.50230.502
123Ruml JakubKOZINEC TEAM3A166.0064.507.50230.502
124Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A162.7567.258.00230.004
125Stryhal JiříVOS JIČÍN2A155.2074.405.00229.605
126Strauss VladimírSEPTIK5A166.0063.5010.00229.502
127Novotný PetrRONAL4A159.5069.507.50229.002
128Langr JakubKOZLÍCI A3A164.4064.606.40229.005
129Košťál OndřejSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A162.2566.507.00228.754
130Šádek SvatoplukSK RUM3B157.4070.808.80228.205
131Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B170.8056.808.60227.605
132Fikar BořekSENIOR TEAM3B149.0078.006.50227.002
133Jarolímek PavelJCPRO4B163.5063.007.75226.504
134Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A168.0058.258.25226.254
135Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE1A158.3367.676.33226.003
136Westfál OndřejDENICO3B160.7565.256.25226.004
137Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B164.0062.0010.75226.004
138Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A155.8070.005.20225.805
139Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A157.0068.807.60225.805
140Hron MiroslavHEKŤÁK B2A162.0063.207.80225.205
141Gracík VítHEKŤÁK B2A158.2566.507.25224.754
142Jahelka PetrHASPOL3B160.7564.006.25224.754
143Zívr LadislavHK BOREK4B159.5064.505.25224.004
144Jahelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B159.3364.337.33223.673
145Imlauf MartinATRIUM4A156.0067.208.60223.205
146Horák LubošZD DOBRÁ VODA3B159.8063.408.40223.205
147Kochman ZdeněkRONAL4A153.7569.008.50222.754
148Benda MiroslavATRIUM4A161.0061.5011.00222.502
149Sehnal RomanHK BOREK4B156.0065.757.25221.754
150Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A155.8065.606.80221.405
151Stuchlík MarekKOZLÍCI B4B155.5065.507.75221.004
152Holý FrantaPRALES JIČÍN3A162.6058.409.60221.005
153Štefan LadislavSENIOR TEAM3B161.3359.339.33220.673
154Galuščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A153.5066.509.00220.002
155Kulhánek JanTS HOŘICE4B152.7567.006.50219.754
156Něníček JiříPOŠTA5A155.5063.506.00219.002
157Abel RomanSPOL TEAM4A158.0061.009.50219.002
158Matějka PatrikRONAL4A156.8061.607.80218.405
159Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B156.0062.008.00218.003
160Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.5060.506.00218.002
161Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A158.5058.508.50217.004
162Herbrych PetrVOS JIČÍN2A162.2054.8011.20217.005
163Fátor MartinHASIČI4B155.0061.808.00216.805
164Daniš MilošATRIUM4A165.0051.809.20216.805
165Nožička MiroslavSPOL TEAM4A167.0049.6712.67216.673
166Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A155.6060.408.20216.005
167Holá LenkaPRALES JIČÍN3A159.0057.009.50216.002
168Kolařík RadimLUKAVECKÁ 94A159.2056.808.00216.005
169Tomášek DušanTS HOŘICE4B152.3363.007.00215.333
170Černý VlastimilBERUŠKY5A153.0062.208.20215.205
171Kodydek MartinPUPKÁČI4B154.0060.508.00214.502
172Rostislav NovákSPPAJN5A152.2561.008.75213.254
173Šedivý JiříKOZLÍCI B4B159.7553.5010.50213.254
174Valnoha KarelJCPRO4B153.0059.259.25212.254
175Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA3B154.4057.609.80212.005
176Otradovský ViktorSPOL TEAM4A147.5063.508.75211.004
177Saal MartinATRIUM4A150.0060.807.60210.805
178Zvoníček MarekSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A149.0061.008.50210.002
179Dvořák KarelTESPO Ž3B149.3359.679.67209.003
180Sedláček LiborTELECOM5A150.6758.3310.67209.003
181Maťátko JosefEXOTI3A148.8058.809.40207.605
182Fátor JosefHASIČI4B151.0056.009.40207.005
183Čapek RadekSEPTIK5A145.5061.0010.50206.502
184Antoš JanKOZLÍCI B4B147.7558.5010.00206.254
185Körner VladimírHASIČI4B144.8061.208.00206.005
186Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B147.3358.338.67205.673
187Vorel StanislavCROQUET TEAM4B143.2561.758.50205.004
188Zátko MilanPOŠTA5A144.2060.808.40205.005
189Michal ŠafránekPUPKÁČI4B148.0055.3311.00203.333
190Louma TomášSPOL TEAM4A147.2055.809.80203.005
191Franc JosefSPPAJN5A141.7561.009.00202.754
192Koudelka JaroslavSPOL TEAM4A141.0061.507.50202.504
193Struna VáclavSVARTES5A146.0053.5010.25199.504
194Kubíček JiříDENICO3B145.2554.0011.25199.254
195Balihar VojtěchATRIUM4A145.6750.009.33195.673
196Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.4055.0010.40195.405
197Veselý DavidZD DOBRÁ VODA3B141.6752.679.33194.333
198Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B141.0053.2512.00194.254
199Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A142.6750.3310.33193.003
200Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A140.3351.679.33192.003
201Černý PavelSPPAJN5A146.0045.0011.50191.004
202Křovina RadekSVARTES5A140.5048.0012.00188.504
203Malach PetrN-TEAM4B137.5046.5012.50184.002
204Křovina AdamSVARTES5A129.6750.3314.67180.003
205Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A126.0049.0012.33175.003
206Westfál KarelDENICO3B132.3342.6714.00175.003
207Vorel MilanSPPAJN5A130.5032.7517.50163.254
208Michal ŠafránekPUPKÁČI4B148.0055.3311.00203.333
209Fátor JosefHASIČI4B148.5054.509.75203.004
210Franc JosefSPPAJN5A141.7561.009.00202.754
211Vorel StanislavCROQUET TEAM4B143.0059.679.00202.673
212Kubíček JiříDENICO3B145.3357.0011.67202.333
213Holá LenkaPRALES JIČÍN3A157.0044.0012.00201.001
214Koudelka JaroslavSPOL TEAM4A141.6758.678.33200.333
215Struna VáclavSVARTES5A146.0053.5010.25199.504
216Chládek Václav ml.CHLADIČI2A138.0061.008.00199.001
217Louma TomášSPOL TEAM4A144.2554.759.75199.004
218Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A145.5052.508.50198.002
219Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A140.4055.0010.40195.405
220Kovář JanHASPOL3B142.0053.0011.00195.001
221Veselý DavidZD DOBRÁ VODA3B141.6752.679.33194.333
222Kubíček Jiří ml.DENICO3B143.0051.0011.00194.001
223Nosek MirekN-TEAM4B143.0051.0016.00194.001
224Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A142.6750.3310.33193.003
225Rohlíček JosefSPOL TEAM4A137.0054.0015.00191.001
226Černý PavelSPPAJN5A146.0045.0011.50191.004
227Kopuletý TomášHK BOREK4B138.0052.008.00190.001
228Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA3B132.3356.6711.67189.003
229Křovina RadekSVARTES5A140.5048.0012.00188.504
230Košíček VladimírSILNICE M4B130.0056.0010.00186.001
231Malach PetrN-TEAM4B137.5046.5012.50184.002
232Křovina AdamSVARTES5A129.6750.3314.67180.003
233Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A126.0049.0012.33175.003
234Trník ŠtefanRONAL4A123.0051.0012.00174.001
235Westfál KarelDENICO3B132.5039.5014.00172.002
236Balounová MartinaTELECOM5A128.0042.0014.00170.001
237Vorel MilanSPPAJN5A130.5032.7517.50163.254
238Dostál LiborSMRKÁČI CHOMUTICE3B116.0043.0012.00159.001
239Gottwald JiříSVARTES5A115.0032.0024.00147.001
240Krupička MartinSMRKÁČI CHOMUTICE3B82.0031.0029.00113.001
241Bartoníček RadekHEKŤÁK B2A69.0017.006.0086.001

16. ročník TN 2018/2019 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B170.4081.604.00252.005
2Chvojková DášaŠUTRMAN HOŘICE1A174.3376.335.00250.673
3Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A168.8077.603.60246.405
4Loumová EvaBRADA Ž3A158.0085.504.00243.502
5Lacinová PavlínaL-TEAM4A171.6068.807.00240.405
6Kupková KateřinaKUPKOSPOL2A158.0080.603.60238.605
7Pristandová JitkaBRADA Ž3A166.2569.754.75236.004
8Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE1A166.6767.006.67233.673
9Rückerová VěraTESPO Ž3B165.7567.508.25233.254
10Pavlátová ZuzanaSILNICE M4B159.0073.005.25232.004
11Kučerová YvettaTESPO Ž3B161.3369.336.00230.673
12Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A165.5065.0040.50230.504
13Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A166.0064.506.75230.504
14Janďourková KateřinaBRADA Ž3A161.2069.206.40230.405
15Hűbelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A158.2070.405.80228.605
16Voňková VerčaBASKET 1994A160.0068.206.00228.205
17Zachovalová JanaSILNICE Ž4A162.6065.206.80227.805
18Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A160.0067.606.60227.605
19Fátorová JanaPOŠTA5A164.0061.758.25225.754
20Volfová AlenaKABRŇÁCI4A154.2568.507.25222.754
21Šafránková JanaBASKET 1994A154.0065.257.00219.254
22Nosková HelenaN-TEAM4B157.0061.5010.00218.502
23Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A150.0066.508.50216.504
24Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A150.7565.506.25216.254
25Hermochová DanaÚNORÁCI5A150.5064.008.50214.504
26Luňáková GabrielaL-TEAM4A151.0061.509.00212.504
27Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A148.5063.008.25211.504
28Vodnárková RenátaBERUŠKY5A149.2058.209.40207.405
29Černá IrenaBERUŠKY5A147.8059.209.40207.005
30Vosáhlová JanaPOŠTA5A144.0061.206.40205.205
31Štěpánková DagmarCROQUET TEAM4B140.2060.808.60201.005
32Zelinková HanaSILNICE Ž4A144.0057.0010.40201.005
33Paurová JitkaSILNICE Ž4A146.0054.409.00200.405
34Škaloudová RadkaBRADA Ž3A143.3350.3310.00193.673
35Vorlová LeonaCROQUET TEAM4B136.3356.677.67193.003
36Fikarová AdélaSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A141.3351.6712.33193.003
37Portyšová DanaSEPTIK5A136.2056.608.40192.805
38Hrušková IvaPOŠTA5A145.0046.7511.25191.754
39Kárová SáraSKK HOŘICE - JUNIOŘI5A132.5059.009.00191.504
40Tichá MichaelaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A133.7556.0012.00189.754
41Šťovíčková DagmarBERUŠKY5A133.2054.608.60187.805
42Jínová OksanaSEPTIK5A132.0052.009.80184.005
43Mečířová MarcelaTELECOM5A138.0045.0011.67183.003
44Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A130.0052.5011.50182.504
45Táborská RuthHK BOREK4B137.3345.0011.67182.333
46Voráčková MaruškaN-TEAM4B127.5052.5010.50180.002
47Dvořáčková JanaN-TEAM4B128.0050.0013.00178.002
48Doležalová MagdaKABRŇÁCI4A118.6754.3312.67173.003
49Hermochová AnitaÚNORÁCI5A128.0043.0014.00171.004
50Podzimková JarmilaTELECOM5A121.0046.5011.75167.504
51Soukupová MiluškaN-TEAM4B118.3344.6712.00163.003
52Kovačová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A122.0038.0017.25160.004
53Maťátková JanaTELECOM5A108.7546.2515.00155.004
54Martínková PetraSEPTIK5A96.3334.0021.33130.333
55Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A80.7541.2520.75122.004
56Kovačová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A122.0038.0017.25160.004
57Králová AnnaCROQUET TEAM4B124.0033.0018.00157.001
58Maťátková JanaTELECOM5A108.7546.2515.00155.004
59Martínková PetraSEPTIK5A96.3334.0021.33130.333
60Chudobová MarcelaÚNORÁCI5A80.7541.2520.75122.004
Print Friendly, PDF & Email