19. ročník TN výsledky (343.4 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN rozpis utkání (119.1 KiB) 26.1.2022

19. ročník TN 2021/2022 - družstva

Do pole hledat zadej svoji ligu. Př. 3A.
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A6282727.67363.3313.331091.003
2HEKŤÁK A1A51812728.33320.0017.001048.333
3TESPO A1A4228715.33361.3310.671076.673
4BASKET 2001A31515718.67349.0011.001067.673
5TESPO B1A21020714.33317.0015.331031.333
6ALTRAN HOŘICE1A21020699.00310.3318.331009.333
7KRČMA DĚTENICE1A2921716.33307.0020.671023.333
8BRADA M1A0822703.67285.0023.33988.673
1KOZINEC TEAM2A6319692.00312.5019.501004.504
2AO KOSTĚNICE2A62218673.25318.7516.75992.004
3SENIOR TEAM2A41812675.00321.3319.00996.333
4MÚ HOŘICE2A41416671.00275.6725.33946.673
5HASPOL2A21614656.00293.6723.67949.673
6SILNICE M2A21416672.33296.3320.00968.673
7HEKŤÁK B2A21119652.67286.0030.67938.673
8TESPO Ž2A0426610.00275.3329.00885.333
1BASKET 1993A83010666.50280.7526.50947.254
2HOUŽVA TEAM3A6319671.50273.2526.00944.754
3PRALES JIČÍN3A41812662.67257.0028.33919.673
4SK RUM3A4164667.50278.5025.50946.002
5SILNICE Ž3A21020620.00267.6724.00887.673
6SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A2822623.00264.0032.33887.003
7LUKAVECKÁ 93A01030636.00258.2529.75894.254
8HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A0723622.00262.0034.00884.003
1BRADA Ž3B8328664.75289.0024.00953.754
2SMRKÁČI CHOMUTICE3B6346655.00270.7527.75925.754
3JCPRO3B62515639.50286.5027.00926.004
4RONAL3B41624620.00224.0035.50844.004
5ATRIUM3B22020640.25229.0032.25869.254
6SPOL TEAM3B21228600.75248.0032.75848.754
7HASIČI3B21129646.50272.2527.50918.754
8TS HOŘICE3B21030644.00239.7534.00883.754
1HASIČI B4A8328622.00246.5034.75868.504
2BERUŠKY4A63010586.25235.5035.00821.754
3PUPKÁČI4A4182640.00233.5036.50873.502
4TELECOM4A21426571.00235.5037.50806.504
5KABRŇÁCI4A21218605.33219.0038.00824.333
6HOŘICKÉ STROJÍRNY B4A21020520.00194.0052.00714.003
7KOZLÍCI B4A028587.00229.0056.00816.001
8DOLŇÁCI DOUBRAVA4A0228450.33178.6767.00629.003

19. ročník TN 2021/2022 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzm
14A2022/01/0419:00PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0(z)
24A2021/11/3018:00TELECOMKABRŇÁCI8:2
34A2021/12/0417:00DOLŇÁCI DOUBRAVABERUŠKY0:10(z)
44A2021/11/3019:00HASIČI BKOZLÍCI B8:2
53B2021/12/0217:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE0:10
63B2021/12/0218:00HASIČIBRADA Ž0:10
73B2021/12/0219:00RONALJCPRO2:8
83B2021/12/2816:00SPOL TEAMATRIUM6:4(z)
92A2021/12/0317:00TESPO ŽMÚ HOŘICE2:8
102A2021/12/0318:00SENIOR TEAMAO KOSTĚNICE8:2
112A2021/12/0319:00KOZINEC TEAMSILNICE M4:6
122A2021/12/1017:00HASPOLHEKŤÁK B8:2(z)
133A2021/12/0718:00LUKAVECKÁ 9BASKET 1994:6(z)
143A??????SILNICE ŽSK RUM-:-(z)
153A2021/12/0719:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A9:1
163A2021/12/0720:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ8:2
174A2021/12/0917:00KABRŇÁCIHASIČI B0:10
184A2021/12/0918:00BERUŠKYTELECOM8:2
194A2021/12/0919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BDOLŇÁCI DOUBRAVA8:2
204A??????KOZLÍCI BPUPKÁČI-:-(z)
213B2021/12/1417:00JCPROHASIČI7:3
223B2021/12/1418:00ATRIUMRONAL4:6
233B2021/12/1419:00SMRKÁČI CHOMUTICESPOL TEAM10:0
243B2021/12/1420:00BRADA ŽTS HOŘICE8:2
253A2021/12/1617:00SK RUMLUKAVECKÁ 98:2
263A2021/12/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM0:10
273A2021/12/1619:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASILNICE Ž4:6
283A2021/12/1620:00BASKET 199PRALES JIČÍN8:2
291A2021/12/1717:00BRADA MFOTBAL HOŘICE2:8
301A2021/12/1719:00TESPO AALTRAN HOŘICE8:2(z)
311A2021/12/1718:00TESPO BBASKET 2006:4(z)
321A2021/12/1720:00HEKŤÁK AKRČMA DĚTENICE7:3
332A2022/01/0417:00AO KOSTĚNICETESPO Ž8:2(z)
342A2021/12/2117:00SILNICE MSENIOR TEAM4:6
352A2022/01/0917:00MÚ HOŘICEHASPOL6:4(zz)
362A2021/12/2118:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM3:7(z)
374A2022/01/0616:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY2:8(z)
384A2022/01/0418:00HASIČI BTELECOM8:2
394A??????DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B-:-(z)
404A??????PUPKÁČIKABRŇÁCI-:-(z)
413B2022/01/0617:00SPOL TEAMTS HOŘICE4:6
423B2022/01/0618:00JCPROBRADA Ž4:6
433B2022/01/0619:00HASIČIATRIUM2:8
443B2022/01/2517:00RONALSMRKÁČI CHOMUTICE0:10(z)
451A2022/01/0717:00ALTRAN HOŘICEBRADA M8:2
461A2022/01/0718:00KRČMA DĚTENICETESPO A0:10
471A2022/01/0719:00BASKET 200HEKŤÁK A5:5
481A2022/01/0720:00FOTBAL HOŘICETESPO B10:0
493A2022/01/1117:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
503A2022/01/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASK RUM2:8
513A2022/01/1119:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
523A2022/01/1120:00HOUŽVA TEAMBASKET 1994:6
531A2022/01/1317:00HEKŤÁK ATESPO B6:4
541A2022/01/1318:00TESPO ABASKET 2004:6
551A2022/01/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE0:10
561A2022/01/1320:00BRADA MKRČMA DĚTENICE4:6
572A2022/01/1417:00KOZINEC TEAMMÚ HOŘICE10:0
582A2022/01/1418:00SILNICE MAO KOSTĚNICE4:6
592A2022/01/1419:00SENIOR TEAMHEKŤÁK B4:6
604A2022/01/1818:00BERUŠKYHASIČI B4:6(z)
614A??????KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-(z)
624A2022/01/1819:00TELECOMPUPKÁČI2:8
634A2022/01/1820:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA10:0
643B2022/01/2017:00BRADA ŽSPOL TEAM8:2
653B2022/01/2018:00ATRIUMJCPRO4:6
663B2022/01/2019:00TS HOŘICERONAL2:8
673B2022/01/2020:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI4:6
682A??????HASPOLTESPO Ž-:-(z)
692A2022/01/2216:00AO KOSTĚNICEHASPOL6:4
702A??????HEKŤÁK BSILNICE M-:-(z)
712A2022/01/2218:00TESPO ŽKOZINEC TEAM0:10
722A??????MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-(z)
733A??????SK RUMPRALES JIČÍN-:-(z)
743A??????SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-(z)
753A2022/01/2519:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM2:8
763A2022/01/2520:00BASKET 199SILNICE Ž10:0
771A??????FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-(z)
781A2022/01/2718:00KRČMA DĚTENICEALTRAN HOŘICE-:-
791A2022/01/2719:00TESPO BTESPO A-:-
801A2022/01/2720:00BASKET 200BRADA M-:-
814A2022/01/2817:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-
824A2022/01/2818:00PUPKÁČIHASIČI B-:-
834A2022/01/2819:00KOZLÍCI BBERUŠKY-:-
844A??????DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM-:-(z)
853B2022/02/0117:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
863B2022/02/0118:00RONALSPOL TEAM-:-
873B2022/02/0119:00ATRIUMBRADA Ž-:-
883B2022/02/0120:00HASIČITS HOŘICE-:-
893A2022/02/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 199-:-
903A2022/02/0318:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN-:-
913A2022/02/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉSK RUM-:-
923A2022/02/0320:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9-:-
931A2022/02/0417:00ALTRAN HOŘICEBASKET 200-:-
941A2022/02/0420:00TESPO AHEKŤÁK A-:-(z)
951A2022/02/0419:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE-:-
961A2022/02/0418:00BRADA MTESPO B-:-(z)
972A2022/02/0515:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE-:-
984A2022/02/1316:00HASIČI BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-(z)
992A2022/02/0817:00SILNICE MMÚ HOŘICE-:-
1002A2022/02/0818:00KOZINEC TEAMHASPOL-:-
1012A2022/02/0819:00SENIOR TEAMTESPO Ž-:-
1023B2022/02/1017:00TS HOŘICEJCPRO-:-
1034A2022/02/1018:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-
1044A2022/02/1019:00BERUŠKYPUPKÁČI-:-
1054A2022/02/1020:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
1063B2022/02/1215:00SPOL TEAMHASIČI-:-
1073B2022/02/1216:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM-:-
1083B2022/02/1217:00BRADA ŽRONAL-:-
1093A2022/02/1517:00LUKAVECKÁ 9HOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
1103A2022/02/1518:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž-:-
1113A2022/02/1519:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
1123A2022/02/1520:00SK RUMHOUŽVA TEAM-:-
1132A2022/02/1717:00HASPOLSENIOR TEAM-:-
1142A2022/02/1718:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK B-:-
1152A2022/01/2917:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM-:-(z)
1162A2022/02/1720:00TESPO ŽSILNICE M-:-
1171A2022/02/1817:00HEKŤÁK ABRADA M-:-
1181A2022/02/1820:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE-:-(z)
1191A2022/02/1819:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-
1201A2022/02/1818:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-(z)
1214A2022/02/1915:00KOZLÍCI BTELECOM-:-
1224A2022/02/2218:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1234A2022/02/2219:00DOLŇÁCI DOUBRAVAPUPKÁČI-:-
1244A2022/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B-:-
1253B2022/02/2417:00ATRIUMTS HOŘICE-:-
1263B2022/02/2418:00HASIČIRONAL-:-
1273B2022/02/2419:00SMRKÁČI CHOMUTICEBRADA Ž-:-
1283B2022/02/2420:00JCPROSPOL TEAM-:-
1292A2022/03/0117:00HEKŤÁK BTESPO Ž-:-
1302A2022/03/0118:00SENIOR TEAMKOZINEC TEAM-:-
1312A2022/03/0119:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE-:-
1322A2022/03/0120:00SILNICE MHASPOL-:-
1333A2022/03/0317:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 9-:-
1343A2022/03/0318:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM-:-
1353A2022/03/0319:00BASKET 199SK RUM-:-
1363A2022/03/0320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN-:-
1371A2022/03/0515:00KRČMA DĚTENICETESPO B-:-
1381A2022/03/0516:00BRADA MTESPO A-:-
1391A2022/03/0517:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-
1401A2022/03/0518:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-

19. ročník TN 2021/2022 - muži

pjménodružstvolpdúcb z
1Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A190.3399.001.67289.33603
2Měkota ZdenekBASKET 2001A186.0094.004.00280.00201
3Vrťátko PavelBASKET 2001A192.0087.672.67279.67603
4Portyš Petr ml.KRČMA DĚTENICE1A184.0094.001.00278.00201
5Hadinec OtaSENIOR TEAM2A181.3396.003.00277.33423
6Šlambera JakubTESPO A1A183.0094.001.50277.00222
7Ruml PavelKOZINEC TEAM2A186.3390.674.00277.00333
8Pardubský JosefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A172.00104.000.00276.00201
9Michálek ZbyněkBRADA M1A189.0087.004.00276.00201
10Diviš ZdeněkAO KOSTĚNICE2A186.0089.005.00275.00201
11Rolc LadislavTESPO A1A177.3397.002.33274.33423
12Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A180.3392.333.33272.67423
13Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A182.6789.674.00272.33603
14Švamberg MiroslavBASKET 2001A183.3388.672.00272.00423
15Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A183.0086.004.00269.00423
16Novotný ZbyněkTESPO A1A175.0093.672.00268.67603
17Novotný JindřichSENIOR TEAM2A169.3398.672.00268.00423
18Jaroš JanTESPO B1A189.5078.002.50267.50042
19Sládek RobertTESPO B1A195.0072.002.00267.00201
20Černý TomášTESPO A1A184.5081.003.00265.50222
21Nekvapil JaroslavHASPOL2A174.3391.002.33265.33603
22Rosůlek MilanALTRAN HOŘICE1A179.0086.002.00265.00021
23Kneifl RomanBASKET 2001A179.5085.004.00264.50222
24Mazáček MartinKRČMA DĚTENICE1A183.0081.004.00264.00042
25Pekárek MilošKOZINEC TEAM2A181.7581.253.00263.00804
26Marek JiříHEKŤÁK A1A179.3382.335.00261.67243
27Novotný JaroslavSILNICE M2A176.3385.004.33261.33603
28Havlíček MichalALTRAN HOŘICE1A183.3377.676.33261.00423
29Marek LubošHEKŤÁK A1A188.0073.004.00261.00333
30Rulík MilošAO KOSTĚNICE2A172.2587.753.75260.00624
31Valtera JardaAO KOSTĚNICE2A178.6781.002.00259.67423
32Frait PavelTESPO A1A177.0081.005.00258.00222
33Pech VladimírTESPO B1A171.6785.005.67256.67423
34Svoboda PetrHEKŤÁK A1A178.0078.674.00256.67423
35Procházka VáclavTESPO B1A179.3377.002.33256.33243
36Šádek SvatoplukSK RUM3A177.0078.505.50255.50402
37Krčmárik PavolALTRAN HOŘICE1A173.0082.003.00255.00243
38Bartoníček JakubHEKŤÁK B2A170.6784.006.33254.67513
39Douša JiříKRČMA DĚTENICE1A178.3376.005.67254.33243
40Portyš Petr st.KRČMA DĚTENICE1A177.0077.005.67254.00063
41Fátor JiříHASIČI3B176.2577.256.75253.50444
42Michálek ZdeněkBRADA M1A180.5073.005.00253.50402
43Jandera RomanJCPRO3B169.7583.255.25253.00804
44Šulc LuděkKRČMA DĚTENICE1A172.0081.007.00253.00201
45Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A171.7580.753.50252.50804
46Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A167.0084.005.00251.00201
47Kohout VladislavTESPO B1A172.0079.005.00251.00063
48Dědina JiříALTRAN HOŘICE1A176.0074.006.50250.00222
49Ruml JaroslavKOZINEC TEAM2A173.7576.006.00249.75624
50Buben DavidHASPOL2A175.5072.502.50248.00222
51Pristanda JaroslavBRADA M1A180.3367.677.00248.00243
52Chládek VladimírLUKAVECKÁ 93A172.0075.754.25247.75624
53Luštrinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A166.0081.674.67247.67423
54Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A165.0082.004.50247.00222
55Vízner MiroslavBRADA M1A173.0074.007.00247.00063
56Komárek FrantišekSK RUM3A180.0067.006.00247.00201
57Střihavka MiroslavRONAL3B185.0062.005.00247.00222
58Ruml TomášBASKET 1993A171.0075.677.33246.67423
59Kvaček MiroslavAO KOSTĚNICE2A159.0087.503.50246.50042
60Jahelka PetrHASPOL2A178.5068.007.00246.50402
61Valeš ZdeněkPUPKÁČI4A178.5068.006.50246.50402
62Svoboda AlešBASKET 2001A161.6784.672.33246.33063
63Padevět OtaSENIOR TEAM2A172.5073.506.50246.00402
64Svoboda DavidHOUŽVA TEAM3A171.0074.506.50245.50804
65Palm DominikMÚ HOŘICE2A180.0064.007.00244.00201
66Lhota JakubHASPOL2A170.0073.334.67243.33243
67Jarolímek PavelJCPRO3B168.2575.006.00243.25444
68Botka RomanSILNICE M2A168.0075.004.50243.00222
69Holý AlešPRALES JIČÍN3A171.6771.334.67243.00603
70Matuš ŠtefanKRČMA DĚTENICE1A180.5062.506.00243.00132
71Novák JanMÚ HOŘICE2A167.3375.335.00242.67423
72Daniš TomášATRIUM3B174.0068.334.33242.33603
73LenčPetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.7574.256.00242.00804
74Jaška JaroslavAO KOSTĚNICE2A173.0069.004.00242.00201
75Maška PavelSK RUM3A172.0069.006.00241.00222
76Němec LadislavBASKET 1993A171.5068.257.00239.75804
77Kuchař LeošSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A170.0069.007.00239.00201
78Lulek ČestmírTS HOŘICE3B170.7568.256.75239.00444
79Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A168.0070.676.00238.67603
80Pražák RadislavALTRAN HOŘICE1A165.6772.674.00238.33063
81Sedláček LiborTELECOM4A154.6783.335.33238.00423
82Mejzlík JaroslavPRALES JIČÍN3A170.6766.678.00237.33243
83Hron MiroslavHEKŤÁK B2A159.5076.007.50235.50222
84Kadlec JaroslavRONAL3B170.6764.006.00234.67423
85Veselý FrantišekBASKET 1993A158.5075.755.50234.25264
86Střihavka MilanRONAL3B169.5064.505.00234.00402
87Babák TomášPRALES JIČÍN3A174.0059.506.50233.50402
88Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B170.2562.507.25232.75804
89Nekvasil LubomírBRADA M1A167.0065.674.67232.67063
90Prýmek LukášPRALES JIČÍN3A159.5073.006.00232.50222
91Rücker JanBASKET 1993A168.0064.507.25232.50624
92Šedivý JiříKOZLÍCI B4A164.0068.008.00232.00201
93Drápal MartinKOZINEC TEAM2A161.7570.006.50231.75624
94Kubíček JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A165.0066.009.00231.00021
95Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A168.0063.006.67231.00243
96Žďárský PetrSILNICE M2A159.6770.674.00230.33063
97Kulhánek Jindřich ml.HEKŤÁK B2A169.6760.677.67230.33243
98Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 93A159.5070.756.50230.25444
99Körner VladimírHASIČI B4A159.7570.507.00230.25624
100Fator JaroslavHASIČI3B161.6768.336.67230.00063
101Mečíř PavelMÚ HOŘICE2A171.5058.508.50230.00042
102Josef RohlíčekSPOL TEAM3B164.5064.509.00229.00222
103Novák Jan ml.MÚ HOŘICE2A166.0060.679.00226.67063
104Kupka JaroslavPUPKÁČI4A165.5061.009.50226.50402
105Jahelka Laďa ml.SMRKÁČI CHOMUTICE3B159.0067.337.67226.33423
106Fátor MartinHASIČI B4A160.2565.258.50225.50804
107Jahelka LádaSMRKÁČI CHOMUTICE3B154.3371.005.33225.33423
108Zívr LadislavTS HOŘICE3B163.5061.507.50225.00264
109Gabriel SvátaSMRKÁČI CHOMUTICE3B164.0060.509.50224.50402
110Bartoníček RadekHEKŤÁK B2A144.0080.009.50224.00222
111Pírek TomášKOZLÍCI B4A184.0040.0017.00224.00021
112Imlauf MartinATRIUM3B157.0066.676.33223.67423
113Vaňura VítTESPO Ž2A145.3378.006.33223.33063
114Štefan LadislavSENIOR TEAM2A165.0058.337.67223.33063
115Vrťátko RomanBASKET 1993A161.0062.005.00223.00201
116Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.5065.007.00222.50222
117Tomášek DušanTS HOŘICE3B161.7559.759.00221.50264
118Langr ZbyšekHASIČI3B158.2563.006.75221.25354
119Doležal MartinSK RUM3A145.0076.005.00221.00201
120Kučera JanHEKŤÁK B2A165.0056.008.00221.00042
121Fátor JosefHASIČI3B152.0067.256.25219.25264
122Valnoha KarelJCPRO3B150.2568.507.75218.75444
123Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A156.5061.007.00217.50042
124Benda MiroslavATRIUM3B164.0053.009.00217.00201
125Saal MartinATRIUM3B161.2553.757.25215.00084
126Loukota JosefTESPO Ž2A147.3365.008.33212.33063
127Václavů JaroslavJCPRO3B151.2559.758.00211.00354
128Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 93A144.5065.506.50210.00042
129Ruml JakubKOZINEC TEAM2A140.0069.004.00209.00201
130Nosek MirekHASIČI3B155.0054.0011.00209.00021
131Křivohlávek MichalHASIČI B4A152.0056.679.00208.67603
132Miroslav NožičkaSPOL TEAM3B138.0067.007.00205.00021
133Bernard RadekSK RUM3A153.0051.007.00204.00201
134Tomáš LoumaSPOL TEAM3B142.6761.009.67203.67243
135Bednařík PavelLUKAVECKÁ 93A146.6756.3310.33203.00063
136Macák MiroslavRONAL3B143.0059.759.00202.75264
137Daniš MilošATRIUM3B152.5050.2511.50202.75444
138Krementák JanPUPKÁČI4A150.0052.5010.50202.50402
139Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A138.5063.508.50202.00042
140Černý VítLUKAVECKÁ 93A158.5041.5012.50200.00042
141Baudyš LiborHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A137.3362.0010.33199.33153
142Košíček VladimírSILNICE M2A146.0053.007.00199.00021
143Drbohlav MarekPUPKÁČI4A157.0042.0014.00199.00201
144Kulhánek JanTS HOŘICE3B148.0050.2510.75198.25084
145Kotrbáček VíťaPUPKÁČI4A135.0062.006.00197.00021
146Bauer JiříHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A144.6752.3312.33197.00423
147Petřík AntonínDOLŇÁCI DOUBRAVA4A141.6755.0010.00196.67063
148Roman AbelSPOL TEAM3B139.5056.7510.50196.25084
149Galučščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A144.5051.0012.50195.50042
150Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A151.0044.0013.00195.00021
151Sehnal RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A143.5050.0014.00193.50042
152Kebus PetrPRALES JIČÍN3A147.0046.0011.00193.00042
153Černý VlastimilBERUŠKY4A137.2555.5011.50192.75804
154Balihar VojtěchATRIUM3B149.0042.0013.00191.00201
155Křivohlávek MartinKOZLÍCI B4A114.0076.0012.00190.00021
156Novotná HanaRONAL3B145.0045.0013.00190.00021
157Kripner MartinRONAL3B152.0034.0014.00186.00021
158Maťátko JosefTELECOM4A137.2548.5011.25185.75084
159Jaroslav KoudelkaSPOL TEAM3B138.0047.0012.00185.00021
160Bartoníček JaroslavRONAL3B142.5041.5013.00184.00042
161Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A130.6751.3312.00182.00243
162Buben MilanHASPOL2A127.0047.0017.00174.00021
163Medek DanielKOZLÍCI B4A125.0045.0019.00170.00021
164Vojtěch JanHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A119.3347.6713.00167.00063
165Navrátil Martin st.DOLŇÁCI DOUBRAVA4A118.0046.3315.67164.33243
166xxxHASPOL2A100.0060.0014.00160.00021
167Novotný PetrRONAL3B105.0050.0015.00155.00021

19. ročník TN 2021/2022 - ženy

pjménodružstvolpdúcb z
1Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3B173.0092.672.67265.67603
2Palmová DenisaFOTBAL HOŘICE1A178.0081.504.00259.50402
3Konopáčová LenkaSILNICE M2A175.6773.006.33248.67423
4Vaňurová MarcelaTESPO Ž2A176.5069.506.50246.00042
5Janďourková KateřinaBRADA Ž3B166.0079.754.25245.75624
6Švambergová LucieMÚ HOŘICE2A163.3379.333.33242.67423
7Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A165.5075.007.50240.50042
8Drahoňovská PavlaSILNICE Ž3A164.3374.005.00238.33423
9Horáková JanaLUKAVECKÁ 93A172.0064.007.00236.00021
10Portyšová DanaSPOL TEAM3B159.7572.004.25231.75624
11Nekvasilová MartinaBRADA Ž3B169.0060.507.00229.50444
12Šádková MonikaSK RUM3A159.0068.0010.00227.00021
13Loumová EvaBRADA Ž3B159.0068.006.00227.00021
14Zachovalová JanaSILNICE Ž3A161.0064.676.67225.67423
15Nožičková MichaelaSPOL TEAM3B173.0051.006.00224.00021
16Vodnárková RenátaBERUŠKY4A155.0067.505.25222.50624
17Pristandová JitkaBRADA Ž3B160.2562.259.25222.50804
18Kučerová YvettaTESPO Ž2A153.6768.337.67222.00243
19Paurová JitkaSILNICE Ž3A155.3365.006.33220.33063
20Nosková HelenaHOUŽVA TEAM3A165.0054.008.25219.00354
21Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A160.3356.677.67217.00243
22Vágnerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A157.0058.008.00215.00021
23Fátorová JanaHASIČI B4A156.5055.509.50212.00444
24Volfová AlenaKABRŇÁCI4A150.6760.679.00211.33243
25Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A148.0062.007.00210.00021
26Fialová PavlínaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A158.0052.0011.00210.00021
27Černá IrenaBERUŠKY4A146.2562.508.25208.75804
28Zelinková HanaSILNICE Ž3A139.3364.006.00203.33063
29Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A146.3356.339.33202.67423
30Kloutvorová ŠárkaTELECOM4A144.6756.6710.00201.33243
31Šťovíčková DagmarBERUŠKY4A147.7550.0010.00197.75264
32Patková ZdeňkaTELECOM4A143.5051.7511.25195.25444
33Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A148.0045.3312.00193.33243
34Podzimková JarmilaTELECOM4A131.5060.507.00192.00222
35Fikarová AdélaSENIOR TEAM2A133.0058.006.00191.00021
36Rückerová VěraTESPO Ž2A138.0053.007.00191.00201
37Fátorová MartinaHASIČI B4A126.0051.0012.00177.00021
38Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B4A125.3342.6714.67168.00243
39Tomášová KateřinaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A117.6745.6717.00163.33063
40Nováková MarcelaDOLŇÁCI DOUBRAVA4A73.0031.6724.33104.67063
Print Friendly, PDF & Email