9.11.21 Změna v rozlosování ligy 4B!!!

8.11.21 14.1.2022  s ligou 1A jsem se trefil do termínů v Jičíně, tak to asi posuneme na sobotu 15.1.2022 17:00-21:00.

19. ročník TN rozpis utkání (116.5 KiB) 29.11.2021

19. ročník TN 2021/2022 - los

Pozornost věnujte zejména řádkům, které mají ve sloupci ZM (z). Znamenají změněné termíny. Tyto řádky najdete jednoduše, pokud do pole hledat zadáte (z.
Svoje termíny - pole hledat název družstva. Družstvo s mezerou v názvu do uvozovek. Př. "TESPO A"
čldathdomácíhostézzm
14A??????PUPKÁČIHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-(z)
24A2021/11/3018:00TELECOMKABRŇÁCI8:2
34A2021/12/0417:00DOLŇÁCI DOUBRAVABERUŠKY-:-(z)
44A2021/11/3020:00HASIČI BKOZLÍCI B8:2
53B2021/12/0217:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE-:-
63B2021/12/0218:00HASIČIBRADA Ž-:-
73B2021/12/0219:00RONALJCPRO-:-
83B2021/12/0220:00SPOL TEAMATRIUM-:-
92A2021/12/0317:00TESPO ŽMÚ HOŘICE-:-
102A2021/12/0318:00SENIOR TEAMAO KOSTĚNICE-:-
112A2021/12/0319:00KOZINEC TEAMSILNICE M-:-
122A2021/12/0320:00HASPOLHEKŤÁK B-:-
133A2021/12/0717:00LUKAVECKÁ 9BASKET 199-:-
143A2021/12/0718:00SILNICE ŽSK RUM-:-
153A2021/12/0719:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
163A2021/12/0720:00PRALES JIČÍNSKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
174A2021/12/0917:00KABRŇÁCIHASIČI B-:-
184A2021/12/0918:00BERUŠKYTELECOM-:-
194A2021/12/0919:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-
204A??????KOZLÍCI BPUPKÁČI-:-(z)
213B2021/12/1417:00JCPROHASIČI-:-
223B2021/12/1418:00ATRIUMRONAL-:-
233B2021/12/1419:00SMRKÁČI CHOMUTICESPOL TEAM-:-
243B2021/12/1420:00BRADA ŽTS HOŘICE-:-
253A2021/12/1617:00SK RUMLUKAVECKÁ 9-:-
263A2021/12/1618:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM-:-
273A2021/12/1619:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASILNICE Ž-:-
283A2021/12/1620:00BASKET 199PRALES JIČÍN-:-
291A2021/12/1717:00BRADA MFOTBAL HOŘICE-:-
301A2021/12/1718:00TESPO AALTRAN HOŘICE-:-
311A2021/12/1719:00TESPO BBASKET 200-:-
321A2021/12/1720:00HEKŤÁK AKRČMA DĚTENICE-:-
332A2021/12/1817:00AO KOSTĚNICETESPO Ž-:-
342A2021/12/2117:00SILNICE MSENIOR TEAM-:-
352A2021/12/2118:00MÚ HOŘICEHASPOL-:-
362A2021/12/2119:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM-:-
374A2022/01/0417:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BBERUŠKY-:-
384A2022/01/0418:00HASIČI BTELECOM-:-
394A2022/01/0419:00DOLŇÁCI DOUBRAVAKOZLÍCI B-:-
404A2022/01/0420:00PUPKÁČIKABRŇÁCI-:-
413B2022/01/0617:00SPOL TEAMTS HOŘICE-:-
423B2022/01/0618:00JCPROBRADA Ž-:-
433B2022/01/0619:00HASIČIATRIUM-:-
443B2022/01/0620:00RONALSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
451A2022/01/0717:00ALTRAN HOŘICEBRADA M-:-
461A2022/01/0718:00KRČMA DĚTENICETESPO A-:-
471A2022/01/0719:00BASKET 200HEKŤÁK A-:-
481A2022/01/0720:00FOTBAL HOŘICETESPO B-:-
493A2022/01/1117:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 9-:-
503A2022/01/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASK RUM-:-
513A2022/01/1119:00SILNICE ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
523A2022/01/1120:00HOUŽVA TEAMBASKET 199-:-
531A2022/01/1317:00HEKŤÁK ATESPO B-:-
541A2022/01/1318:00TESPO ABASKET 200-:-
551A2022/01/1319:00ALTRAN HOŘICEFOTBAL HOŘICE-:-
561A2022/01/1320:00BRADA MKRČMA DĚTENICE-:-
572A2022/01/1417:00KOZINEC TEAMMÚ HOŘICE-:-
582A2022/01/1418:00SILNICE MAO KOSTĚNICE-:-
592A2022/01/1419:00SENIOR TEAMHEKŤÁK B-:-
604A2022/01/1817:00BERUŠKYHASIČI B-:-
614A2022/01/1818:00KOZLÍCI BHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
624A2022/01/1819:00TELECOMPUPKÁČI-:-
634A2022/01/1820:00KABRŇÁCIDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-
643B2022/01/2017:00BRADA ŽSPOL TEAM-:-
653B2022/01/2018:00ATRIUMJCPRO-:-
663B2022/01/2019:00TS HOŘICERONAL-:-
673B2022/01/2020:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI-:-
682A2022/01/2215:00HASPOLTESPO Ž-:-
692A2022/01/2216:00AO KOSTĚNICEHASPOL-:-
702A2022/01/2217:00HEKŤÁK BSILNICE M-:-
712A2022/01/2218:00TESPO ŽKOZINEC TEAM-:-
722A2022/01/2219:00MÚ HOŘICESENIOR TEAM-:-
733A2022/01/2517:00SK RUMPRALES JIČÍN-:-
743A2022/01/2518:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
753A2022/01/2519:00LUKAVECKÁ 9HOUŽVA TEAM-:-
763A2022/01/2520:00BASKET 199SILNICE Ž-:-
771A2022/01/2717:00FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A-:-
781A2022/01/2718:00KRČMA DĚTENICEALTRAN HOŘICE-:-
791A2022/01/2719:00TESPO BTESPO A-:-
801A2022/01/2720:00BASKET 200BRADA M-:-
814A2022/01/2817:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKABRŇÁCI-:-
824A2022/01/2818:00PUPKÁČIHASIČI B-:-
834A2022/01/2819:00KOZLÍCI BBERUŠKY-:-
844A2022/01/2820:00DOLŇÁCI DOUBRAVATELECOM-:-
853B2022/02/0117:00JCPROSMRKÁČI CHOMUTICE-:-
863B2022/02/0118:00RONALSPOL TEAM-:-
873B2022/02/0119:00ATRIUMBRADA Ž-:-
883B2022/02/0120:00HASIČITS HOŘICE-:-
893A2022/02/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 199-:-
903A2022/02/0318:00HOUŽVA TEAMPRALES JIČÍN-:-
913A2022/02/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉSK RUM-:-
923A2022/02/0320:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 9-:-
931A2022/02/0417:00ALTRAN HOŘICEBASKET 200-:-
941A2022/02/0418:00TESPO AHEKŤÁK A-:-
951A2022/02/0419:00KRČMA DĚTENICEFOTBAL HOŘICE-:-
961A2022/02/0420:00BRADA MTESPO B-:-
972A2022/02/0515:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE-:-
984A2022/02/0516:00HASIČI BDOLŇÁCI DOUBRAVA-:-
992A2022/02/0817:00SILNICE MMÚ HOŘICE-:-
1002A2022/02/0818:00KOZINEC TEAMHASPOL-:-
1012A2022/02/0819:00SENIOR TEAMTESPO Ž-:-
1023B2022/02/1017:00TS HOŘICEJCPRO-:-
1034A2022/02/1018:00KABRŇÁCIKOZLÍCI B-:-
1044A2022/02/1019:00BERUŠKYPUPKÁČI-:-
1054A2022/02/1020:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B-:-
1063B2022/02/1215:00SPOL TEAMHASIČI-:-
1073B2022/02/1216:00SMRKÁČI CHOMUTICEATRIUM-:-
1083B2022/02/1217:00BRADA ŽRONAL-:-
1093A2022/02/1517:00LUKAVECKÁ 9HOŘICKÉ STROJÍRNY A-:-
1103A2022/02/1518:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž-:-
1113A2022/02/1519:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ-:-
1123A2022/02/1520:00SK RUMHOUŽVA TEAM-:-
1132A2022/02/1717:00HASPOLSENIOR TEAM-:-
1142A2022/02/1718:00MÚ HOŘICEHEKŤÁK B-:-
1152A2022/02/1719:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM-:-
1162A2022/02/1720:00TESPO ŽSILNICE M-:-
1171A2022/02/1817:00HEKŤÁK ABRADA M-:-
1181A2022/02/1818:00BASKET 200KRČMA DĚTENICE-:-
1191A2022/02/1819:00FOTBAL HOŘICETESPO A-:-
1201A2022/02/1820:00TESPO BALTRAN HOŘICE-:-
1214A2022/02/1915:00KOZLÍCI BTELECOM-:-
1224A2022/02/2218:00KABRŇÁCIBERUŠKY-:-
1234A2022/02/2219:00DOLŇÁCI DOUBRAVAPUPKÁČI-:-
1244A2022/02/2220:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHASIČI B-:-
1253B2022/02/2417:00ATRIUMTS HOŘICE-:-
1263B2022/02/2418:00HASIČIRONAL-:-
1273B2022/02/2419:00SMRKÁČI CHOMUTICEBRADA Ž-:-
1283B2022/02/2420:00JCPROSPOL TEAM-:-
1292A2022/03/0117:00HEKŤÁK BTESPO Ž-:-
1302A2022/03/0118:00SENIOR TEAMKOZINEC TEAM-:-
1312A2022/03/0119:00MÚ HOŘICEAO KOSTĚNICE-:-
1322A2022/03/0120:00SILNICE MHASPOL-:-
1333A2022/03/0317:00SKP HRADEC KRÁLOVÉLUKAVECKÁ 9-:-
1343A2022/03/0318:00SILNICE ŽHOUŽVA TEAM-:-
1353A2022/03/0319:00BASKET 199SK RUM-:-
1363A2022/03/0320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY APRALES JIČÍN-:-
1371A2022/03/0515:00KRČMA DĚTENICETESPO B-:-
1381A2022/03/0516:00BRADA MTESPO A-:-
1391A2022/03/0517:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE-:-
1401A2022/03/0518:00ALTRAN HOŘICEHEKŤÁK A-:-

19. ročník TN 2021/2022 - družstva

Do pole hledat zadej svoji ligu. Př. 3A.
 družstvolbpb pdúcz
1ALTRAN HOŘICE1A
2TESPO B1A
3TESPO A1A
4BRADA M1A
5KRČMA DĚTENICE1A
6FOTBAL HOŘICE1A
7BASKET 2001A
8HEKŤÁK A1A
1TESPO Ž2A
2SENIOR TEAM2A
3MÚ HOŘICE2A
4HASPOL2A
5SILNICE M2A
6HEKŤÁK B2A
7AO KOSTĚNICE2A
8KOZINEC TEAM2A
1SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A
2SILNICE Ž3A
3PRALES JIČÍN3A
4HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A
5SK RUM3A
6HOUŽVA TEAM3A
7BASKET 1993A
8LUKAVECKÁ 93A
1TS HOŘICE3B
2SMRKÁČI CHOMUTICE3B
3RONAL3B
4BRADA Ž3B
5SPOL TEAM3B
6HASIČI3B
7ATRIUM3B
8JCPRO3B
1HASIČI B4A282636.00268.0034.00904.001
2TELECOM4A282627.00270.0031.00897.001
3KABRŇÁCI4A028637.00226.0040.00863.001
4KOZLÍCI B4A028587.00229.0056.00816.001
5HOŘICKÉ STROJÍRNY B4A
6PUPKÁČI4A
7DOLŇÁCI DOUBRAVA4A
8BERUŠKY4A
Print Friendly, PDF & Email