16. ročník TN výsledky (801.0 KiB) 13.4.2019
16. ročník TN rozpis utkání (191.4 KiB) 11.4.2019
16. ročník TN 2018/2019 - družstva
Tip: do hledat napiš ligu př.: 4Adružstvo | l | b | pb | p | d | ú | c | z | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FOTBAL HOŘICE | 1A | 12 | 50 | 20 | 730.71 | 336.14 | 16.00 | 1066.86 | 7 |
2 | BASKET 200 | 1A | 8 | 44 | 26 | 724.57 | 324.71 | 15.14 | 1049.29 | 7 |
3 | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 8 | 39 | 31 | 724.29 | 316.71 | 17.14 | 1041.00 | 7 |
4 | TESPO A | 1A | 8 | 39 | 31 | 706.71 | 322.43 | 14.71 | 1029.14 | 7 |
5 | KRČMA DĚTENICE | 1A | 8 | 36 | 34 | 677.57 | 326.00 | 16.71 | 1003.57 | 7 |
6 | SPRING HOŘICE | 1A | 6 | 34 | 36 | 696.43 | 315.29 | 17.86 | 1011.71 | 7 |
7 | AO KOSTĚNICE | 1A | 4 | 22 | 48 | 684.29 | 298.71 | 20.71 | 983.00 | 7 |
8 | ŠUTRMAN HOŘICE | 1A | 2 | 16 | 54 | 674.29 | 296.14 | 20.43 | 970.43 | 7 |
1 | HEKŤÁK A | 2A | 12 | 50 | 20 | 708.29 | 333.43 | 15.71 | 1041.71 | 7 |
2 | TESPO B | 2A | 10 | 50 | 20 | 704.86 | 327.57 | 15.71 | 1032.43 | 7 |
3 | BRADA M | 2A | 10 | 42 | 28 | 698.57 | 295.43 | 22.57 | 994.00 | 7 |
4 | KUPKOSPOL | 2A | 8 | 35 | 35 | 664.29 | 315.29 | 17.86 | 979.57 | 7 |
5 | CHLADIČI | 2A | 6 | 28 | 42 | 695.57 | 286.86 | 20.71 | 982.43 | 7 |
6 | MÚ HOŘICE | 2A | 4 | 25 | 45 | 669.71 | 284.00 | 22.14 | 953.71 | 7 |
7 | VOS JIČÍN | 2A | 4 | 22 | 48 | 661.57 | 275.29 | 25.86 | 936.86 | 7 |
8 | HEKŤÁK B | 2A | 2 | 28 | 42 | 648.57 | 276.00 | 22.43 | 924.57 | 7 |
1 | KOZLÍCI A | 3A | 12 | 54 | 16 | 681.14 | 283.57 | 26.14 | 964.71 | 7 |
2 | KOZINEC TEAM | 3A | 10 | 42 | 28 | 692.86 | 290.86 | 22.43 | 983.71 | 7 |
3 | EXOTI | 3A | 10 | 38 | 32 | 663.71 | 298.43 | 23.86 | 962.14 | 7 |
4 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 8 | 35 | 35 | 658.43 | 283.43 | 22.14 | 941.86 | 7 |
5 | BRADA Ž | 3A | 6 | 33 | 37 | 651.57 | 279.29 | 25.00 | 930.86 | 7 |
6 | HOUŽVA TEAM | 3A | 6 | 32 | 38 | 647.43 | 276.14 | 24.71 | 923.57 | 7 |
7 | PRALES JIČÍN | 3A | 4 | 26 | 44 | 643.86 | 264.86 | 28.57 | 908.71 | 7 |
8 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 3A | 0 | 20 | 50 | 652.86 | 283.14 | 25.29 | 936.00 | 7 |
1 | SK RUM | 3B | 12 | 42 | 28 | 665.29 | 291.71 | 24.00 | 957.00 | 7 |
2 | HASPOL | 3B | 10 | 46 | 24 | 656.43 | 276.29 | 24.14 | 932.71 | 7 |
3 | SENIOR TEAM | 3B | 10 | 41 | 29 | 662.71 | 286.00 | 23.00 | 948.71 | 7 |
4 | TESPO Ž | 3B | 8 | 42 | 28 | 657.71 | 287.00 | 23.14 | 944.71 | 7 |
5 | SPORTING HAVANA | 3B | 8 | 40 | 30 | 639.71 | 269.29 | 26.57 | 909.00 | 7 |
6 | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 4 | 24 | 46 | 636.14 | 243.14 | 38.86 | 879.29 | 7 |
7 | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 2 | 24 | 46 | 617.71 | 243.43 | 37.43 | 861.14 | 7 |
8 | DENICO | 3B | 2 | 21 | 49 | 617.29 | 256.71 | 31.71 | 874.00 | 7 |
1 | BASKET 199 | 4A | 10 | 48 | 22 | 656.00 | 290.57 | 21.43 | 946.57 | 7 |
2 | L-TEAM | 4A | 10 | 44 | 26 | 654.71 | 271.57 | 27.86 | 926.29 | 7 |
3 | RONAL | 4A | 9 | 45 | 25 | 640.29 | 276.57 | 25.00 | 916.86 | 7 |
4 | SILNICE Ž | 4A | 8 | 44 | 26 | 636.71 | 259.71 | 27.86 | 896.43 | 7 |
5 | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 8 | 44 | 26 | 639.71 | 254.14 | 29.29 | 893.86 | 7 |
6 | ATRIUM | 4A | 7 | 31 | 39 | 636.14 | 234.71 | 35.14 | 870.86 | 7 |
7 | KABRŇÁCI | 4A | 4 | 14 | 56 | 569.14 | 228.71 | 59.57 | 797.86 | 7 |
8 | SPOL TEAM | 4A | 0 | 10 | 60 | 600.14 | 227.00 | 40.57 | 827.14 | 7 |
1 | SILNICE M | 4B | 14 | 64 | 16 | 648.88 | 288.50 | 22.13 | 937.38 | 8 |
2 | JCPRO | 4B | 14 | 62 | 18 | 668.00 | 283.50 | 25.63 | 951.50 | 8 |
3 | HK BOREK | 4B | 12 | 52 | 28 | 631.13 | 277.75 | 26.63 | 908.88 | 8 |
4 | KOZLÍCI B | 4B | 10 | 38 | 42 | 615.00 | 257.88 | 34.88 | 872.88 | 8 |
5 | PUPKÁČI | 4B | 8 | 38 | 42 | 638.00 | 266.50 | 29.75 | 904.50 | 8 |
6 | HASIČI | 4B | 6 | 34 | 46 | 630.00 | 249.13 | 32.00 | 879.13 | 8 |
7 | TS HOŘICE | 4B | 4 | 34 | 46 | 616.13 | 258.25 | 31.38 | 874.38 | 8 |
8 | CROQUET TEAM | 4B | 2 | 22 | 58 | 593.88 | 236.50 | 35.38 | 830.38 | 8 |
9 | N-TEAM | 4B | 2 | 16 | 64 | 544.25 | 221.00 | 40.63 | 765.25 | 8 |
1 | BERUŠKY | 5A | 14 | 50 | 30 | 592.50 | 230.63 | 35.13 | 823.13 | 8 |
2 | POŠTA | 5A | 12 | 58 | 22 | 603.50 | 227.13 | 33.88 | 830.63 | 8 |
3 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 12 | 54 | 26 | 602.38 | 243.75 | 36.75 | 846.13 | 8 |
4 | SEPTIK | 5A | 12 | 52 | 28 | 571.00 | 228.25 | 41.50 | 799.25 | 8 |
5 | SPPAJN | 5A | 8 | 38 | 42 | 565.25 | 208.75 | 46.00 | 774.00 | 8 |
6 | SVARTES | 5A | 5 | 33 | 47 | 543.63 | 211.38 | 49.63 | 755.00 | 8 |
7 | ÚNORÁCI | 5A | 5 | 33 | 47 | 525.75 | 201.50 | 54.88 | 727.25 | 8 |
8 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 2 | 24 | 56 | 543.63 | 206.88 | 48.25 | 750.50 | 8 |
9 | TELECOM | 5A | 2 | 18 | 62 | 525.13 | 187.88 | 53.25 | 713.00 | 8 |
16. ročník TN 2018/2019 - muži
Tip: do hledat napiš jméno.p | jméno | družstvo | l | p | d | ú | c | z |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Měkota Zdeněk ml. | SPRING HOŘICE | 1A | 191.00 | 93.60 | 2.40 | 284.60 | 5 |
2 | Koňák Josef | FOTBAL HOŘICE | 1A | 187.83 | 89.67 | 2.50 | 277.50 | 6 |
3 | Havlíček Michal | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 187.00 | 88.80 | 3.40 | 275.80 | 5 |
4 | Procházka Václav | EXOTI | 3A | 175.71 | 99.71 | 1.86 | 275.43 | 7 |
5 | Portyš Petr ml. | KRČMA DĚTENICE | 1A | 180.00 | 94.50 | 2.33 | 274.50 | 6 |
6 | Pech Vladimír | TESPO B | 2A | 182.83 | 88.83 | 3.83 | 271.67 | 6 |
7 | Svoboda Petr | HEKŤÁK A | 2A | 185.43 | 85.43 | 2.86 | 270.86 | 7 |
8 | Rolc Ladislav | TESPO A | 1A | 188.17 | 82.17 | 3.50 | 270.33 | 6 |
9 | Palm Patrik | FOTBAL HOŘICE | 1A | 187.33 | 82.50 | 2.67 | 269.83 | 6 |
10 | Kneifl Roman | BASKET 200 | 1A | 185.57 | 83.86 | 3.71 | 269.43 | 7 |
11 | Marek Luboš | HEKŤÁK A | 2A | 180.29 | 88.00 | 4.00 | 268.29 | 7 |
12 | Švamberg Miroslav | BASKET 200 | 1A | 183.14 | 84.86 | 2.57 | 268.00 | 7 |
13 | Váchal Petr | SPRING HOŘICE | 1A | 188.50 | 79.17 | 3.83 | 267.67 | 6 |
14 | Buben David | HASPOL | 3B | 178.67 | 88.50 | 2.50 | 267.17 | 6 |
15 | Jandera Roman | JCPRO | 4B | 179.86 | 86.57 | 3.86 | 266.43 | 7 |
16 | Palm Radek | FOTBAL HOŘICE | 1A | 179.71 | 85.57 | 4.43 | 265.29 | 7 |
17 | Rosůlek Milan | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 184.50 | 78.33 | 3.67 | 262.83 | 6 |
18 | Krčmárik Pavol | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 177.80 | 84.60 | 5.00 | 262.40 | 5 |
19 | Novotný Jindřich | SENIOR TEAM | 3B | 178.86 | 82.57 | 3.57 | 261.43 | 7 |
20 | Toth Pavel | HK BOREK | 4B | 171.43 | 89.43 | 3.14 | 260.86 | 7 |
21 | Kohout Vladislav | TESPO B | 2A | 172.43 | 88.00 | 2.43 | 260.43 | 7 |
22 | Vrťátko Pavel | BASKET 200 | 1A | 181.14 | 79.00 | 3.71 | 260.14 | 7 |
23 | Frait Pavel | TESPO A | 1A | 173.83 | 86.17 | 3.17 | 260.00 | 6 |
24 | Černý Jan | DENICO | 3B | 176.43 | 83.57 | 3.71 | 260.00 | 7 |
25 | Novotný Zbyněk | TESPO A | 1A | 178.60 | 81.20 | 3.60 | 259.80 | 5 |
26 | Marek Jiří | HEKŤÁK A | 2A | 175.86 | 83.86 | 5.29 | 259.71 | 7 |
27 | Pekárek Miloš | KOZINEC TEAM | 3A | 179.00 | 80.00 | 4.14 | 259.00 | 7 |
28 | Chládek Vladimír ml. | CHLADIČI | 2A | 180.33 | 78.33 | 3.67 | 258.67 | 6 |
29 | Hadinec Otakar | HEKŤÁK B | 2A | 175.29 | 82.86 | 2.43 | 258.14 | 7 |
30 | Jaroš Jan | KUPKOSPOL | 2A | 173.00 | 84.83 | 3.33 | 257.83 | 6 |
31 | Valtera Jaromír | AO KOSTĚNICE | 1A | 181.00 | 76.33 | 5.00 | 257.33 | 6 |
32 | Hejzlar Tomáš | FOTBAL HOŘICE | 1A | 179.83 | 77.33 | 6.33 | 257.17 | 6 |
33 | Vávra Jan | BRADA M | 2A | 178.00 | 78.60 | 4.60 | 256.60 | 5 |
34 | Medlik Karel | SPRING HOŘICE | 1A | 180.00 | 76.60 | 3.60 | 256.60 | 5 |
35 | Bartko Josef | HOUŽVA TEAM | 3A | 174.67 | 80.33 | 4.17 | 255.00 | 6 |
36 | Prokop MIloš | VOS JIČÍN | 2A | 171.67 | 83.17 | 4.17 | 254.83 | 6 |
37 | Holý Aleš | PRALES JIČÍN | 3A | 173.00 | 81.29 | 3.71 | 254.29 | 7 |
38 | Portyš Petr st. | KRČMA DĚTENICE | 1A | 170.71 | 83.43 | 3.14 | 254.14 | 7 |
39 | Ruml Tomáš | BASKET 199 | 4A | 170.86 | 83.29 | 3.14 | 254.14 | 7 |
40 | Ruml Pavel st. | KOZINEC TEAM | 3A | 180.00 | 73.86 | 5.14 | 253.86 | 7 |
41 | Pražák Radek | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 177.00 | 76.50 | 4.83 | 253.50 | 6 |
42 | Halbsgut Richard st. | HOUŽVA TEAM | 3A | 173.71 | 79.71 | 3.57 | 253.43 | 7 |
43 | Richard Halbsgut | KOZLÍCI A | 3A | 174.57 | 78.43 | 5.29 | 253.00 | 7 |
44 | Nekvasil Lubomír | BRADA M | 2A | 175.40 | 77.20 | 5.20 | 252.60 | 5 |
45 | Svoboda Aleš | BASKET 200 | 1A | 175.67 | 75.67 | 5.00 | 251.33 | 6 |
46 | Komárek František | SK RUM | 3B | 169.14 | 82.14 | 3.43 | 251.29 | 7 |
47 | Ruml Jaroslav | KOZINEC TEAM | 3A | 179.71 | 70.71 | 5.71 | 250.43 | 7 |
48 | Dědina Jiří | CEREA OSTROMĚŘ | 1A | 179.50 | 70.17 | 4.50 | 249.67 | 6 |
49 | Lutz Radomil | TESPO Ž | 3B | 171.43 | 77.71 | 3.86 | 249.14 | 7 |
50 | Lulek Čestmír | TS HOŘICE | 4B | 174.00 | 75.00 | 4.67 | 249.00 | 6 |
51 | Novák Jan st. | MÚ HOŘICE | 2A | 170.29 | 78.43 | 4.00 | 248.71 | 7 |
52 | Vonostránský Ladislav | CHLADIČI | 2A | 176.43 | 72.14 | 6.00 | 248.57 | 7 |
53 | Kupka Jaroslav | KUPKOSPOL | 2A | 163.00 | 85.00 | 4.43 | 248.00 | 7 |
54 | Chládek Václav | CHLADIČI | 2A | 174.43 | 73.43 | 4.43 | 247.86 | 7 |
55 | Douša Jiří | KRČMA DĚTENICE | 1A | 169.40 | 78.40 | 5.00 | 247.80 | 5 |
56 | Luštinec Vladimír | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 3A | 173.14 | 73.86 | 5.43 | 247.00 | 7 |
57 | Zeman Radek | ŠUTRMAN HOŘICE | 1A | 173.67 | 72.50 | 5.50 | 246.17 | 6 |
58 | Novotný Jaroslav | SILNICE M | 4B | 169.38 | 76.63 | 5.25 | 246.00 | 8 |
59 | Vojtěch Václav | ŠUTRMAN HOŘICE | 1A | 167.57 | 78.29 | 4.29 | 245.86 | 7 |
60 | Kovalčík Boris | ŠUTRMAN HOŘICE | 1A | 169.20 | 76.60 | 4.80 | 245.80 | 5 |
61 | Valeš Zdeněk | SPORTING HAVANA | 3B | 169.50 | 75.50 | 5.67 | 245.00 | 6 |
62 | Novotný Petr | KOZLÍCI A | 3A | 177.29 | 67.71 | 7.43 | 245.00 | 7 |
63 | Šlambera Jakub | TESPO A | 1A | 166.00 | 78.50 | 4.17 | 244.50 | 6 |
64 | Strauss Vladislav | SEPTIK | 5A | 174.40 | 70.00 | 5.00 | 244.40 | 5 |
65 | Šulc Luděk | KRČMA DĚTENICE | 1A | 165.00 | 79.20 | 5.60 | 244.20 | 5 |
66 | Michálek Zbyněk | BRADA M | 2A | 171.17 | 73.00 | 5.50 | 244.17 | 6 |
67 | Mečíř Pavel | MÚ HOŘICE | 2A | 167.00 | 76.86 | 4.29 | 243.86 | 7 |
68 | Rücker Jiří | EXOTI | 3A | 172.86 | 71.00 | 5.71 | 243.86 | 7 |
69 | Přibyl Miloš | TESPO B | 2A | 171.71 | 72.00 | 5.86 | 243.71 | 7 |
70 | Veselý František | BASKET 199 | 4A | 168.57 | 74.86 | 4.43 | 243.43 | 7 |
71 | Černík Karel | AO KOSTĚNICE | 1A | 163.71 | 79.43 | 4.00 | 243.14 | 7 |
72 | Skalský Michal | PUPKÁČI | 4B | 168.00 | 75.00 | 6.00 | 243.00 | 7 |
73 | Bartoníček Tomáš | HEKŤÁK A | 2A | 166.71 | 76.14 | 3.57 | 242.86 | 7 |
74 | Pristanda Jaroslav | BRADA M | 2A | 173.29 | 69.57 | 7.29 | 242.86 | 7 |
75 | Dymáček Zdeněk | SENIOR TEAM | 3B | 168.00 | 74.43 | 4.29 | 242.43 | 7 |
76 | Kadlec Jaroslav | RONAL | 4A | 167.43 | 74.86 | 4.29 | 242.29 | 7 |
77 | Fátor Jiří | HASIČI | 4B | 173.25 | 68.88 | 7.00 | 242.13 | 8 |
78 | Lacina Josef | L-TEAM | 4A | 168.14 | 71.86 | 6.43 | 240.00 | 7 |
79 | Luňák Martin | L-TEAM | 4A | 167.14 | 72.43 | 6.00 | 239.57 | 7 |
80 | Bernard Radek | SK RUM | 3B | 173.60 | 65.20 | 6.80 | 238.80 | 5 |
81 | Žďárský Petr | SILNICE M | 4B | 164.13 | 74.50 | 4.63 | 238.63 | 8 |
82 | Kulhánek Jindřich ml. | HEKŤÁK B | 2A | 165.00 | 73.40 | 5.00 | 238.40 | 5 |
83 | Košťál Ondřej | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 167.29 | 70.71 | 7.00 | 238.00 | 7 |
84 | Goll Milan | JCPRO | 4B | 168.00 | 69.63 | 6.25 | 237.63 | 8 |
85 | Gabriel Sváťa | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 169.17 | 67.50 | 7.50 | 236.67 | 6 |
86 | Michálek Josef | SPRING HOŘICE | 1A | 158.86 | 77.71 | 5.14 | 236.57 | 7 |
87 | Valeš Luboš | PUPKÁČI | 4B | 163.57 | 73.00 | 5.00 | 236.57 | 7 |
88 | Pírek Tomáš | KOZLÍCI B | 4B | 161.00 | 75.00 | 4.29 | 236.00 | 7 |
89 | Chládek Vladimír | CHLADIČI | 2A | 170.43 | 65.43 | 6.00 | 235.86 | 7 |
90 | Stuchlík Jakub | SILNICE M | 4B | 162.57 | 73.00 | 5.14 | 235.57 | 7 |
91 | Maška Pavel | SK RUM | 3B | 165.17 | 70.33 | 6.67 | 235.50 | 6 |
92 | Nálevka Zbyněk | TS HOŘICE | 4B | 164.13 | 70.88 | 6.13 | 235.00 | 8 |
93 | Nekvapil Jaroslav | HASPOL | 3B | 167.83 | 67.17 | 6.00 | 235.00 | 6 |
94 | Jarolímek Pavel | JCPRO | 4B | 165.50 | 69.25 | 7.25 | 234.75 | 8 |
95 | Šádek Svatopluk | SK RUM | 3B | 163.29 | 71.29 | 7.86 | 234.57 | 7 |
96 | Zajíc Miloš | EXOTI | 3A | 164.57 | 69.43 | 7.00 | 234.00 | 7 |
97 | Špičák David | KOZLÍCI A | 3A | 164.43 | 69.00 | 7.29 | 233.43 | 7 |
98 | Král Jan | CROQUET TEAM | 4B | 167.29 | 66.14 | 8.00 | 233.43 | 7 |
99 | Vinkler Jan | VOS JIČÍN | 2A | 167.80 | 65.60 | 5.60 | 233.40 | 5 |
100 | Langr Jakub | KOZLÍCI A | 3A | 164.86 | 68.43 | 6.14 | 233.29 | 7 |
101 | Havelka Martin | SVARTES | 5A | 165.80 | 67.20 | 6.40 | 233.00 | 5 |
102 | Doležal Luděk | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 3A | 164.83 | 67.50 | 7.00 | 232.33 | 6 |
103 | Jahelka Petr | HASPOL | 3B | 163.14 | 69.14 | 5.29 | 232.29 | 7 |
104 | Pour Stanislav | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 3A | 161.71 | 70.14 | 7.14 | 231.86 | 7 |
105 | Juriček Tomáš | SPORTING HAVANA | 3B | 161.40 | 70.20 | 5.80 | 231.60 | 5 |
106 | Štádlík Marek | HOUŽVA TEAM | 3A | 162.57 | 68.57 | 5.86 | 231.14 | 7 |
107 | Fikar Pavel | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 169.43 | 61.71 | 8.29 | 231.14 | 7 |
108 | Vodnárek Pavel | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 160.50 | 70.17 | 6.17 | 230.67 | 6 |
109 | Imlauf Martin | ATRIUM | 4A | 161.57 | 67.71 | 7.71 | 229.29 | 7 |
110 | Lhota Jakub | HASPOL | 3B | 164.00 | 65.00 | 5.00 | 229.00 | 5 |
111 | Vágner Jiří | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 166.20 | 62.40 | 8.20 | 228.60 | 5 |
112 | Zívr Ladislav | HK BOREK | 4B | 159.38 | 69.13 | 6.13 | 228.50 | 8 |
113 | Stryhal Jiří | VOS JIČÍN | 2A | 157.00 | 71.29 | 5.57 | 228.29 | 7 |
114 | Šulc Milan | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 3A | 156.71 | 71.43 | 5.14 | 228.14 | 7 |
115 | Matuš Štefan | KRČMA DĚTENICE | 1A | 159.20 | 68.60 | 5.60 | 227.80 | 5 |
116 | Hron Miroslav | HEKŤÁK B | 2A | 165.29 | 62.00 | 7.86 | 227.29 | 7 |
117 | Špicar Ondřej | SPORTING HAVANA | 3B | 162.00 | 64.60 | 7.60 | 226.60 | 5 |
118 | Kodydek Martin | PUPKÁČI | 4B | 165.60 | 61.00 | 8.60 | 226.60 | 5 |
119 | Gracík Vít | HEKŤÁK B | 2A | 158.83 | 66.50 | 7.33 | 225.33 | 6 |
120 | Sehnal Roman | HK BOREK | 4B | 156.50 | 68.75 | 6.50 | 225.25 | 8 |
121 | Novák Jan ml. | MÚ HOŘICE | 2A | 164.71 | 60.29 | 8.71 | 225.00 | 7 |
122 | Jahelka Láďa | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 159.40 | 65.40 | 7.20 | 224.80 | 5 |
123 | Štefan Ladislav | SENIOR TEAM | 3B | 164.83 | 59.33 | 8.67 | 224.17 | 6 |
124 | Plecháč Rosťa | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 156.71 | 66.29 | 7.14 | 223.00 | 7 |
125 | Westfál Ondřej | DENICO | 3B | 157.29 | 64.57 | 6.14 | 221.86 | 7 |
126 | Šedivý Jiří | KOZLÍCI B | 4B | 162.25 | 59.50 | 9.25 | 221.75 | 8 |
127 | Horák Luboš | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 159.57 | 62.00 | 8.14 | 221.57 | 7 |
128 | Holý Franta | PRALES JIČÍN | 3A | 162.60 | 58.40 | 9.60 | 221.00 | 5 |
129 | Lenč Petr | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 161.20 | 59.00 | 11.40 | 220.20 | 5 |
130 | Šťovíček Ivo | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 159.57 | 60.57 | 8.43 | 220.14 | 7 |
131 | Daniš Miloš | ATRIUM | 4A | 167.43 | 52.57 | 9.71 | 220.00 | 7 |
132 | Drbohlav Marek | SPORTING HAVANA | 3B | 155.40 | 64.00 | 6.80 | 219.40 | 5 |
133 | Prýmek Lukáš | PRALES JIČÍN | 3A | 157.67 | 61.33 | 7.67 | 219.00 | 6 |
134 | Antoš Jan | KOZLÍCI B | 4B | 153.83 | 65.00 | 9.17 | 218.83 | 6 |
135 | Matějka Patrik | RONAL | 4A | 156.80 | 61.60 | 7.80 | 218.40 | 5 |
136 | Valnoha Karel | JCPRO | 4B | 156.38 | 61.50 | 8.00 | 217.88 | 8 |
137 | Tomášek Dušan | TS HOŘICE | 4B | 154.60 | 62.60 | 7.00 | 217.20 | 5 |
138 | Kulhánek Jan | TS HOŘICE | 4B | 151.33 | 65.17 | 6.33 | 216.50 | 6 |
139 | Kolařík Radim | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 158.83 | 57.67 | 7.33 | 216.50 | 6 |
140 | Baudyš Libor | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 154.71 | 61.57 | 9.29 | 216.29 | 7 |
141 | Černý Vlastimil | BERUŠKY | 5A | 155.25 | 59.63 | 8.25 | 214.88 | 8 |
142 | Otradovský Viktor | SPOL TEAM | 4A | 150.20 | 64.40 | 9.00 | 214.60 | 5 |
143 | Fátor Martin | HASIČI | 4B | 153.75 | 60.63 | 8.13 | 214.38 | 8 |
144 | Stuchlík Marek | KOZLÍCI B | 4B | 147.29 | 66.86 | 7.57 | 214.14 | 7 |
145 | Herbrych Petr | VOS JIČÍN | 2A | 159.67 | 54.17 | 11.00 | 213.83 | 6 |
146 | Fátor Josef | HASIČI | 4B | 155.75 | 56.75 | 8.75 | 212.50 | 8 |
147 | Sedláček Libor | TELECOM | 5A | 153.00 | 59.33 | 10.33 | 212.33 | 6 |
148 | Saal Martin | ATRIUM | 4A | 151.00 | 61.00 | 7.00 | 212.00 | 6 |
149 | Körner Vladimír | HASIČI | 4B | 147.25 | 62.88 | 8.13 | 210.13 | 8 |
150 | Kotrbáček Vít | SPORTING HAVANA | 3B | 150.20 | 59.80 | 7.80 | 210.00 | 5 |
151 | Struna Václav | SVARTES | 5A | 149.38 | 60.00 | 10.13 | 209.38 | 8 |
152 | Šafránek Michal | PUPKÁČI | 4B | 152.00 | 57.00 | 9.67 | 209.00 | 6 |
153 | Maťátko Josef | EXOTI | 3A | 150.57 | 58.29 | 9.29 | 208.86 | 7 |
154 | Novák Rostislav | SPPAJN | 5A | 150.00 | 58.25 | 9.38 | 208.25 | 8 |
155 | Nosek Mirek | N-TEAM | 4B | 147.20 | 61.00 | 8.80 | 208.20 | 5 |
156 | Zátko Milan | POŠTA | 5A | 149.00 | 58.38 | 8.88 | 207.38 | 8 |
157 | Kubíček Jiří | DENICO | 3B | 150.50 | 55.67 | 10.00 | 206.17 | 6 |
158 | Koudelka Jaroslav | SPOL TEAM | 4A | 142.83 | 63.00 | 7.50 | 205.83 | 6 |
159 | Franc Josef | SPPAJN | 5A | 143.50 | 61.63 | 9.13 | 205.13 | 8 |
160 | Veselý David | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 148.60 | 55.60 | 9.40 | 204.20 | 5 |
161 | Louma Tomáš | SPOL TEAM | 4A | 149.00 | 51.71 | 10.71 | 200.71 | 7 |
162 | Vorel Stanislav | CROQUET TEAM | 4B | 141.00 | 59.67 | 9.00 | 200.67 | 6 |
163 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 139.83 | 59.00 | 10.50 | 198.83 | 6 |
164 | Šubr Jiří | HOUŽVA TEAM | 3A | 141.80 | 51.60 | 10.80 | 193.40 | 5 |
165 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 134.83 | 54.33 | 10.33 | 189.17 | 6 |
166 | Westfál Karel | DENICO | 3B | 131.83 | 51.83 | 11.83 | 183.67 | 6 |
167 | Černý Pavel | SPPAJN | 5A | 139.00 | 43.57 | 12.14 | 182.57 | 7 |
168 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 133.71 | 47.57 | 11.86 | 181.29 | 7 |
169 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 132.00 | 48.00 | 13.17 | 180.00 | 6 |
170 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 124.83 | 48.83 | 14.50 | 173.67 | 6 |
171 | Vorel Milan | SPPAJN | 5A | 124.14 | 35.00 | 17.43 | 159.14 | 7 |
172 | Koudelka Jaroslav | SPOL TEAM | 4A | 142.83 | 63.00 | 7.50 | 205.83 | 6 |
173 | Zátko Milan | POŠTA | 5A | 146.71 | 58.14 | 9.14 | 204.86 | 7 |
174 | Veselý David | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 148.60 | 55.60 | 9.40 | 204.20 | 5 |
175 | Louma Tomáš | SPOL TEAM | 4A | 149.00 | 51.71 | 10.71 | 200.71 | 7 |
176 | Vorel Stanislav | CROQUET TEAM | 4B | 141.00 | 59.67 | 9.00 | 200.67 | 6 |
177 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 139.83 | 59.00 | 10.50 | 198.83 | 6 |
178 | Balihar Vojtěch | ATRIUM | 4A | 146.75 | 49.75 | 10.25 | 196.50 | 4 |
179 | Šubr Jiří | HOUŽVA TEAM | 3A | 141.80 | 51.60 | 10.80 | 193.40 | 5 |
180 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 134.83 | 54.33 | 10.33 | 189.17 | 6 |
181 | Černý Pavel | SPPAJN | 5A | 144.00 | 42.00 | 12.50 | 186.00 | 6 |
182 | Westfál Karel | DENICO | 3B | 132.00 | 50.80 | 12.60 | 182.80 | 5 |
183 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 135.00 | 47.17 | 11.83 | 182.17 | 6 |
184 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 131.60 | 48.40 | 13.20 | 180.00 | 5 |
185 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 130.80 | 48.80 | 14.60 | 179.60 | 5 |
186 | Vorel Milan | SPPAJN | 5A | 124.14 | 35.00 | 17.43 | 159.14 | 7 |
187 | Fátor Josef | HASIČI | 4B | 156.00 | 57.29 | 8.57 | 213.29 | 7 |
188 | Tomášek Dušan | TS HOŘICE | 4B | 151.50 | 61.50 | 7.25 | 213.00 | 4 |
189 | Šedivý Jiří | KOZLÍCI B | 4B | 158.83 | 53.50 | 10.17 | 212.33 | 6 |
190 | Saal Martin | ATRIUM | 4A | 151.00 | 61.00 | 7.00 | 212.00 | 6 |
191 | Franc Josef | SPPAJN | 5A | 147.29 | 63.00 | 8.71 | 210.29 | 7 |
192 | Zvoníček Marek | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 149.00 | 61.00 | 8.50 | 210.00 | 2 |
193 | Dvořák Karel | TESPO Ž | 3B | 149.33 | 59.67 | 9.67 | 209.00 | 3 |
194 | Maťátko Josef | EXOTI | 3A | 150.57 | 58.29 | 9.29 | 208.86 | 7 |
195 | Körner Vladimír | HASIČI | 4B | 146.14 | 62.29 | 8.00 | 208.43 | 7 |
196 | Novák Rostislav | SPPAJN | 5A | 149.86 | 58.43 | 9.14 | 208.29 | 7 |
197 | Kotrbáček Vít | SPORTING HAVANA | 3B | 149.00 | 57.75 | 8.50 | 206.75 | 4 |
198 | Trník Štefan | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 150.33 | 56.33 | 11.67 | 206.67 | 3 |
199 | Čapek Radek | SEPTIK | 5A | 145.50 | 61.00 | 10.50 | 206.50 | 2 |
200 | Struna Václav | SVARTES | 5A | 148.29 | 57.71 | 10.57 | 206.00 | 7 |
201 | Koudelka Jaroslav | SPOL TEAM | 4A | 142.83 | 63.00 | 7.50 | 205.83 | 6 |
202 | Kubíček Jiří | DENICO | 3B | 148.20 | 56.80 | 9.40 | 205.00 | 5 |
203 | Zátko Milan | POŠTA | 5A | 146.71 | 58.14 | 9.14 | 204.86 | 7 |
204 | Veselý David | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 148.60 | 55.60 | 9.40 | 204.20 | 5 |
205 | Krementák Jan | PUPKÁČI | 4B | 138.00 | 65.33 | 9.00 | 203.33 | 3 |
206 | Nosek Mirek | N-TEAM | 4B | 146.33 | 56.67 | 10.33 | 203.00 | 3 |
207 | Michal Šafránek | PUPKÁČI | 4B | 148.00 | 54.25 | 10.50 | 202.25 | 4 |
208 | Louma Tomáš | SPOL TEAM | 4A | 149.00 | 51.71 | 10.71 | 200.71 | 7 |
209 | Vorel Stanislav | CROQUET TEAM | 4B | 141.00 | 59.67 | 9.00 | 200.67 | 6 |
210 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 139.83 | 59.00 | 10.50 | 198.83 | 6 |
211 | Balihar Vojtěch | ATRIUM | 4A | 146.75 | 49.75 | 10.25 | 196.50 | 4 |
212 | Šubr Jiří | HOUŽVA TEAM | 3A | 141.80 | 51.60 | 10.80 | 193.40 | 5 |
213 | Kopuletý Tomáš | HK BOREK | 4B | 141.50 | 51.00 | 9.50 | 192.50 | 2 |
214 | Houžvička Karel | HOUŽVA TEAM | 3A | 140.33 | 51.67 | 9.33 | 192.00 | 3 |
215 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 134.83 | 54.33 | 10.33 | 189.17 | 6 |
216 | Karel Josef | SPOL TEAM | 4A | 144.00 | 42.00 | 13.33 | 186.00 | 3 |
217 | Černý Pavel | SPPAJN | 5A | 144.00 | 42.00 | 12.50 | 186.00 | 6 |
218 | Malach Petr | N-TEAM | 4B | 131.33 | 51.00 | 11.00 | 182.33 | 3 |
219 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 135.00 | 47.17 | 11.83 | 182.17 | 6 |
220 | Hermoch Adam | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 129.00 | 51.67 | 13.00 | 180.67 | 3 |
221 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 131.60 | 48.40 | 13.20 | 180.00 | 5 |
222 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 130.80 | 48.80 | 14.60 | 179.60 | 5 |
223 | Westfál Karel | DENICO | 3B | 132.50 | 44.25 | 13.50 | 176.75 | 4 |
224 | Bartoníček Radek | HEKŤÁK B | 2A | 126.00 | 50.67 | 5.33 | 176.67 | 3 |
225 | Jiná František | TS HOŘICE | 4B | 116.50 | 47.00 | 14.00 | 163.50 | 2 |
226 | Vorel Milan | SPPAJN | 5A | 124.14 | 35.00 | 17.43 | 159.14 | 7 |
227 | Gottwald Jiří | SVARTES | 5A | 109.33 | 37.67 | 21.00 | 147.00 | 3 |
228 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 132.33 | 56.67 | 11.67 | 189.00 | 3 |
229 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 140.50 | 48.00 | 12.00 | 188.50 | 4 |
230 | Košíček Vladimír | SILNICE M | 4B | 130.00 | 56.00 | 10.00 | 186.00 | 1 |
231 | Malach Petr | N-TEAM | 4B | 137.50 | 46.50 | 12.50 | 184.00 | 2 |
232 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 129.67 | 50.33 | 14.67 | 180.00 | 3 |
233 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 126.00 | 49.00 | 12.33 | 175.00 | 3 |
234 | Trník Štefan | RONAL | 4A | 123.00 | 51.00 | 12.00 | 174.00 | 1 |
235 | Westfál Karel | DENICO | 3B | 132.50 | 39.50 | 14.00 | 172.00 | 2 |
236 | Balounová Martina | TELECOM | 5A | 128.00 | 42.00 | 14.00 | 170.00 | 1 |
237 | Vorel Milan | SPPAJN | 5A | 130.50 | 32.75 | 17.50 | 163.25 | 4 |
238 | Dostál Libor | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 116.00 | 43.00 | 12.00 | 159.00 | 1 |
239 | Gottwald Jiří | SVARTES | 5A | 115.00 | 32.00 | 24.00 | 147.00 | 1 |
240 | Krupička Martin | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 82.00 | 31.00 | 29.00 | 113.00 | 1 |
241 | Bartoníček Radek | HEKŤÁK B | 2A | 69.00 | 17.00 | 6.00 | 86.00 | 1 |
16. ročník TN 2018/2019 - ženy
Tip: do hledat napiš jméno.p | jméno | družstvo | l | p | d | ú | c | z |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zachovalová Jana | SILNICE Ž | 4A | 174.29 | 76.29 | 4.71 | 250.57 | 7 |
2 | Vaňurová Marcela | TESPO Ž | 3B | 169.29 | 80.29 | 3.71 | 249.57 | 7 |
3 | Nekvasilová Jaroslava | BRADA Ž | 3A | 170.14 | 78.86 | 3.71 | 249.00 | 7 |
4 | Rychtářová Šárka | AO KOSTĚNICE | 1A | 173.86 | 71.71 | 6.29 | 245.57 | 7 |
5 | Chvojková Dáša | ŠUTRMAN HOŘICE | 1A | 174.80 | 69.40 | 5.60 | 244.20 | 5 |
6 | Kupková Kateřina | KUPKOSPOL | 2A | 162.57 | 78.29 | 4.00 | 240.86 | 7 |
7 | Hűbelbauerová Jiřina | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 163.86 | 75.71 | 4.86 | 239.57 | 7 |
8 | Drahoňovská Pavla | SILNICE Ž | 4A | 168.14 | 69.43 | 5.14 | 237.57 | 7 |
9 | Lacinová Pavlína | L-TEAM | 4A | 168.00 | 68.29 | 6.57 | 236.29 | 7 |
10 | Švambergová Lucie | MÚ HOŘICE | 2A | 167.71 | 68.43 | 5.14 | 236.14 | 7 |
11 | Janďourková Kateřina | BRADA Ž | 3A | 163.14 | 72.86 | 5.86 | 236.00 | 7 |
12 | Pristandová Jitka | BRADA Ž | 3A | 166.50 | 64.67 | 6.83 | 231.17 | 6 |
13 | Rückerová Věra | TESPO Ž | 3B | 162.00 | 67.17 | 7.83 | 229.17 | 6 |
14 | Voňková Verča | BASKET 199 | 4A | 162.86 | 65.86 | 6.43 | 228.71 | 7 |
15 | Fejfarová Eva | KABRŇÁCI | 4A | 165.33 | 63.00 | 29.83 | 228.33 | 6 |
16 | Kučerová Yvetta | TESPO Ž | 3B | 159.80 | 64.20 | 6.60 | 224.00 | 5 |
17 | Fátorová Jana | POŠTA | 5A | 166.14 | 57.43 | 8.29 | 223.57 | 7 |
18 | Pavlátová Zuzana | SILNICE M | 4B | 156.88 | 66.50 | 6.50 | 223.38 | 8 |
19 | Nosková Helena | N-TEAM | 4B | 159.57 | 60.00 | 8.71 | 219.57 | 7 |
20 | Šafránková Jana | BASKET 199 | 4A | 153.67 | 65.00 | 7.50 | 218.67 | 6 |
21 | Draštíková Martina | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 149.50 | 67.00 | 6.67 | 216.50 | 6 |
22 | Volfová Alena | KABRŇÁCI | 4A | 153.67 | 62.50 | 8.17 | 216.17 | 6 |
23 | Luňáková Gabriela | L-TEAM | 4A | 149.50 | 61.17 | 8.67 | 210.67 | 6 |
24 | Hermochová Dana | ÚNORÁCI | 5A | 151.13 | 58.13 | 10.25 | 209.25 | 8 |
25 | Černá Irena | BERUŠKY | 5A | 146.63 | 61.63 | 8.25 | 208.25 | 8 |
26 | Kloutvorová Šárka | ÚNORÁCI | 5A | 147.13 | 60.38 | 9.38 | 207.50 | 8 |
27 | Vodnárková Renáta | BERUŠKY | 5A | 151.88 | 55.38 | 9.38 | 207.25 | 8 |
28 | Paurová Jitka | SILNICE Ž | 4A | 147.86 | 57.00 | 8.43 | 204.86 | 7 |
29 | Táborská Ruth | HK BOREK | 4B | 148.43 | 55.86 | 10.14 | 204.29 | 7 |
30 | Štěpánková Dagmar | CROQUET TEAM | 4B | 143.88 | 60.25 | 8.00 | 204.13 | 8 |
31 | Vosáhlová Jana | POŠTA | 5A | 145.50 | 58.50 | 7.25 | 204.00 | 8 |
32 | Zelinková Hana | SILNICE Ž | 4A | 146.43 | 57.00 | 9.57 | 203.43 | 7 |
33 | Portyšová Dana | SEPTIK | 5A | 142.50 | 57.38 | 8.00 | 199.88 | 8 |
34 | Kárová Sára | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 140.14 | 58.86 | 9.57 | 199.00 | 7 |
35 | Jínová Oksana | SEPTIK | 5A | 141.50 | 56.13 | 9.88 | 197.63 | 8 |
36 | Fikarová Adéla | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 142.00 | 51.14 | 11.57 | 193.14 | 7 |
37 | Dvořáčková Jana | N-TEAM | 4B | 131.29 | 61.71 | 9.71 | 193.00 | 7 |
38 | Šťovíčková Dagmar | BERUŠKY | 5A | 138.75 | 54.00 | 9.25 | 192.75 | 8 |
39 | Vogeltanzová Eva | KABRŇÁCI | 4A | 136.33 | 55.50 | 10.50 | 191.83 | 6 |
40 | Hrušková Iva | POŠTA | 5A | 142.67 | 47.50 | 10.83 | 190.17 | 6 |
41 | Vorlová Leona | CROQUET TEAM | 4B | 139.80 | 50.20 | 10.80 | 190.00 | 5 |
42 | Tichá Michaela | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 134.86 | 51.29 | 13.29 | 186.14 | 7 |
43 | Hermochová Anita | ÚNORÁCI | 5A | 133.57 | 48.00 | 13.14 | 181.57 | 7 |
44 | Žáková Marcela | KABRŇÁCI | 4A | 124.50 | 50.50 | 12.67 | 175.00 | 6 |
45 | Mečířová Marcela | TELECOM | 5A | 126.60 | 43.60 | 13.40 | 170.20 | 5 |
46 | Podzimková Jarmila | TELECOM | 5A | 125.71 | 44.00 | 13.00 | 169.71 | 7 |
47 | Kovačová Věra | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 129.57 | 40.00 | 16.00 | 169.57 | 7 |
48 | Maťátková Jana | TELECOM | 5A | 118.50 | 43.88 | 16.00 | 162.38 | 8 |
49 | Soukupová Miluška | N-TEAM | 4B | 116.63 | 44.13 | 12.25 | 160.75 | 8 |
50 | Martínková Petra | SEPTIK | 5A | 105.17 | 38.50 | 19.50 | 143.67 | 6 |
51 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 98.88 | 37.75 | 20.75 | 136.63 | 8 |
52 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 96.57 | 39.57 | 21.14 | 136.14 | 7 |
53 | Podzimková Jarmila | TELECOM | 5A | 123.17 | 43.50 | 13.33 | 166.67 | 6 |
54 | Kovačová Věra | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 125.50 | 40.83 | 16.33 | 166.33 | 6 |
55 | Maťátková Jana | TELECOM | 5A | 121.00 | 43.86 | 15.86 | 164.86 | 7 |
56 | Soukupová Miluška | N-TEAM | 4B | 109.33 | 44.83 | 12.83 | 154.17 | 6 |
57 | Martínková Petra | SEPTIK | 5A | 100.20 | 36.20 | 20.00 | 136.40 | 5 |
58 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 96.57 | 39.57 | 21.14 | 136.14 | 7 |
59 | Martínková Petra | SEPTIK | 5A | 96.33 | 34.00 | 21.33 | 130.33 | 3 |
60 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 80.75 | 41.25 | 20.75 | 122.00 | 4 |
16. ročník TN 2018/2019 - los
Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2018/11/13 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
č | l | dat | h | domácí | hosté | z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5A | 2018/11/13 | 18:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | POŠTA | 6:4 |
2 | 5A | 2018/11/13 | 19:00 | SVARTES | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 6:4 |
3 | 5A | 2018/11/13 | 20:00 | BERUŠKY | TELECOM | 8:2 |
4 | 5A | 2018/11/13 | 21:00 | SEPTIK | SPPAJN | 4:6 |
5 | 3A | 2018/11/22 | 17:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | BRADA Ž | 2:8 |
6 | 4B | 2018/11/13 | 17:00 | HK BOREK | N-TEAM | 10:0 |
7 | 4B | 2018/11/15 | 19:00 | PUPKÁČI | HASIČI | 8:2 |
8 | 4B | 2018/11/15 | 20:00 | CROQUET TEAM | SILNICE M | 2:8 |
9 | 4A | 2018/11/20 | 18:00 | KABRŇÁCI | RONAL | 2:8 |
10 | 4A | 2018/11/20 | 19:00 | SILNICE Ž | BASKET 199 | 4:6 |
11 | 4A | 2018/11/20 | 20:00 | SPOL TEAM | ATRIUM | 2:8 |
12 | 4A | 2019/01/19 | 20:00 | LUKAVECKÁ 9 | L-TEAM | 8:2 |
13 | 3B | 2018/11/22 | 18:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | SK RUM | 2:8 |
14 | 3B | 2018/11/22 | 19:00 | ZD DOBRÁ VODA | DENICO | 2:8 |
15 | 3B | 2018/11/22 | 20:00 | SENIOR TEAM | SPORTING HAVANA | 8:2 |
16 | 1A | 2018/11/23 | 17:00 | TESPO A | AO KOSTĚNICE | 6:4 |
17 | 1A | 2018/11/23 | 18:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | BASKET 200 | 0:10 |
18 | 1A | 2018/11/23 | 19:00 | CEREA OSTROMĚŘ | SPRING HOŘICE | 8:2 |
19 | 1A | 2018/11/27 | 20:00 | KRČMA DĚTENICE | FOTBAL HOŘICE | 0:10 |
20 | 3A | 2018/11/27 | 18:00 | KOZINEC TEAM | HOUŽVA TEAM | 6:4 |
21 | 3A | 2018/11/27 | 19:00 | PRALES JIČÍN | EXOTI | 2:8 |
22 | 2A | 2018/11/29 | 18:00 | HEKŤÁK B | MÚ HOŘICE | 4:6 |
23 | 2A | 2018/11/29 | 19:00 | TESPO B | HEKŤÁK A | 8:2 |
24 | 2A | 2018/12/15 | 17:00 | VOS JIČÍN | BRADA M | 2:8 |
25 | 2A | 2018/11/29 | 20:00 | KUPKOSPOL | CHLADIČI | 8:2 |
26 | 3A | 2018/11/24 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | KOZLÍCI A | 2:8 |
27 | 4B | 2018/11/27 | 21:00 | KOZLÍCI B | JCPRO | 0:10 |
28 | 5A | 2018/12/04 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 4:6 |
29 | 5A | 2018/12/04 | 19:00 | SPPAJN | BERUŠKY | 2:8 |
30 | 5A | 2018/12/04 | 20:00 | ÚNORÁCI | SVARTES | 5:5 |
31 | 5A | 2018/12/04 | 21:00 | POŠTA | SEPTIK | 8:2 |
32 | 4B | 2018/12/06 | 17:00 | JCPRO | HK BOREK | 8:2 |
33 | 4B | 2018/12/06 | 18:00 | TS HOŘICE | PUPKÁČI | 4:6 |
34 | 4B | 2018/12/16 | 17:00 | N-TEAM | CROQUET TEAM | 0:10 |
35 | 4A | 2018/12/07 | 17:00 | RONAL | SPOL TEAM | 10:0 |
36 | 4A | 2018/12/13 | 19:00 | BASKET 199 | LUKAVECKÁ 9 | 2:8 |
37 | 4A | 2018/12/06 | 20:00 | L-TEAM | KABRŇÁCI | 10:0 |
38 | 4A | 2018/12/06 | 19:00 | ATRIUM | SILNICE Ž | 2:8 |
39 | 4B | 2018/12/08 | 15:00 | HASIČI | KOZLÍCI B | 2:8 |
40 | 3B | 2018/12/11 | 17:00 | SK RUM | SENIOR TEAM | 8:2 |
41 | 3B | 2019/01/12 | 15:00 | HASPOL | SMRKÁČI CHOMUTICE | 6:4 |
42 | 3B | 2018/12/11 | 19:00 | DENICO | TESPO Ž | 2:8 |
43 | 3B | 2018/12/11 | 20:00 | SPORTING HAVANA | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
44 | 3A | 2018/12/13 | 17:00 | HOUŽVA TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 6:4 |
45 | 3A | 2018/12/13 | 18:00 | KOZLÍCI A | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 8:2 |
46 | 3A | 2018/12/13 | 20:00 | EXOTI | KOZINEC TEAM | 2:8 |
47 | 3A | 2018/11/20 | 17:00 | BRADA Ž | PRALES JIČÍN | 4:6 |
48 | 2A | 2018/12/07 | 18:00 | BRADA M | TESPO B | 8:2 |
49 | 2A | 2018/12/02 | 16:00 | HEKŤÁK A | KUPKOSPOL | 8:2 |
50 | 2A | 2018/12/08 | 19:00 | MÚ HOŘICE | VOS JIČÍN | 4:6 |
51 | 2A | 2018/12/14 | 20:00 | CHLADIČI | HEKŤÁK B | 6:4 |
52 | 5A | 2018/12/18 | 18:00 | BERUŠKY | POŠTA | 6:4 |
53 | 5A | 2018/12/18 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | ÚNORÁCI | 10:0 |
54 | 5A | 2018/12/18 | 20:00 | TELECOM | SPPAJN | 4:6 |
55 | 5A | 2018/12/18 | 21:00 | SEPTIK | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 10:0 |
56 | 4B | 2018/12/20 | 17:00 | HK BOREK | HASIČI | 6:4 |
57 | 4B | 2018/12/20 | 18:00 | CROQUET TEAM | JCPRO | 2:8 |
58 | 4B | 2018/12/14 | 19:00 | KOZLÍCI B | TS HOŘICE | 2:8 |
59 | 4B | 2018/12/20 | 19:00 | SILNICE M | N-TEAM | 10:0 |
60 | 1A | 2018/12/21 | 17:00 | FOTBAL HOŘICE | CEREA OSTROMĚŘ | 6:4 |
61 | 1A | 2018/12/21 | 18:00 | SPRING HOŘICE | TESPO A | 4:6 |
62 | 1A | 2018/12/21 | 19:00 | BASKET 200 | KRČMA DĚTENICE | 6:4 |
63 | 1A | 2019/01/17 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 6:4 |
64 | 4A | 2019/01/08 | 17:00 | KABRŇÁCI | BASKET 199 | 6:4 |
65 | 4A | 2019/01/08 | 18:00 | LUKAVECKÁ 9 | SILNICE Ž | 4:6 |
66 | 4A | 2019/01/08 | 19:00 | SPOL TEAM | L-TEAM | 0:10 |
67 | 4A | 2019/01/08 | 20:00 | RONAL | ATRIUM | 5:5 |
68 | 3B | 2019/01/10 | 18:00 | ZD DOBRÁ VODA | SK RUM | 4:6 |
69 | 3B | 2019/04/09 | 21:00 | SPORTING HAVANA | DENICO | 8:2 |
70 | 1A | 2019/01/11 | 17:00 | KRČMA DĚTENICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 10:0 |
71 | 1A | 2019/01/11 | 18:00 | SPRING HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 8:2 |
72 | 1A | 2019/01/11 | 19:00 | TESPO A | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
73 | 1A | 2019/01/11 | 20:00 | CEREA OSTROMĚŘ | BASKET 200 | 0:10 |
74 | 3B | 2019/03/17 | 14:00 | SENIOR TEAM | HASPOL | 6:4 |
75 | 3B | 2018/12/08 | 16:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | TESPO Ž | 0:10 |
76 | 3A | 2019/01/15 | 19:00 | KOZINEC TEAM | PRALES JIČÍN | 8:2 |
77 | 3A | 2019/01/15 | 18:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | HOUŽVA TEAM | 8:2 |
78 | 3A | 2019/01/15 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | EXOTI | 4:6 |
79 | 2A | 2019/01/17 | 18:00 | VOS JIČÍN | CHLADIČI | 2:8 |
80 | 2A | 2019/01/17 | 19:00 | KUPKOSPOL | TESPO B | 2:8 |
81 | 2A | 2019/01/17 | 20:00 | MÚ HOŘICE | BRADA M | 2:8 |
82 | 3A | 2019/01/18 | 18:00 | KOZLÍCI A | BRADA Ž | 10:0 |
83 | 2A | 2019/01/19 | 15:00 | HEKŤÁK B | HEKŤÁK A | 2:8 |
84 | 3B | 2018/12/01 | 18:00 | TESPO Ž | HASPOL | 0:10 |
85 | 5A | 2019/01/22 | 17:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | BERUŠKY | 4:6 |
86 | 5A | 2019/01/22 | 18:00 | SVARTES | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 2:8 |
87 | 5A | 2019/01/22 | 19:00 | POŠTA | TELECOM | 10:0 |
88 | 5A | 2019/01/22 | 20:00 | ÚNORÁCI | SEPTIK | 4:6 |
89 | 4B | 2019/01/24 | 17:00 | TS HOŘICE | HK BOREK | 4:6 |
90 | 4B | 2019/01/24 | 18:00 | HASIČI | CROQUET TEAM | 8:2 |
91 | 4B | 2019/01/24 | 19:00 | JCPRO | SILNICE M | 2:8 |
92 | 4B | 2019/01/24 | 20:00 | PUPKÁČI | KOZLÍCI B | 2:8 |
93 | 4A | 2019/01/25 | 17:00 | BASKET 199 | SPOL TEAM | 8:2 |
94 | 4A | 2019/01/25 | 18:00 | SILNICE Ž | KABRŇÁCI | 10:0 |
95 | 4A | 2019/01/25 | 19:00 | L-TEAM | RONAL | 6:4 |
96 | 4A | 2019/01/25 | 20:00 | ATRIUM | LUKAVECKÁ 9 | 6:4 |
97 | 3B | 2019/01/29 | 18:00 | DENICO | SMRKÁČI CHOMUTICE | 2:8 |
98 | 3B | 2019/01/29 | 19:00 | TESPO Ž | SENIOR TEAM | 8:2 |
99 | 3B | 2019/01/29 | 20:00 | SK RUM | SPORTING HAVANA | 6:4 |
100 | 3A | 2019/02/08 | 18:00 | PRALES JIČÍN | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 8:2 |
101 | 3A | 2019/01/31 | 19:00 | EXOTI | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 8:2 |
102 | 3A | 2019/01/31 | 20:00 | BRADA Ž | KOZINEC TEAM | 3:7 |
103 | 2A | 2019/02/01 | 18:00 | BRADA M | KUPKOSPOL | 2:8 |
104 | 2A | 2019/02/01 | 19:00 | CHLADIČI | MÚ HOŘICE | 6:4 |
105 | 3B | 2019/02/02 | 15:00 | HASPOL | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
106 | 3A | 2019/02/02 | 16:00 | HOUŽVA TEAM | KOZLÍCI A | 2:8 |
107 | 2A | 2019/02/02 | 17:00 | HEKŤÁK A | VOS JIČÍN | 8:2 |
108 | 2A | 2019/02/02 | 18:00 | TESPO B | HEKŤÁK B | 8:2 |
109 | 5A | 2019/02/05 | 17:00 | BERUŠKY | ÚNORÁCI | 6:4 |
110 | 5A | 2019/02/05 | 18:00 | TELECOM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 2:8 |
111 | 5A | 2019/02/05 | 19:00 | SEPTIK | SVARTES | 6:4 |
112 | 5A | 2019/02/05 | 20:00 | SPPAJN | POŠTA | 4:6 |
113 | 4B | 2019/02/07 | 17:00 | SILNICE M | HASIČI | 10:0 |
114 | 4B | 2019/03/08 | 19:00 | HK BOREK | PUPKÁČI | 8:2 |
115 | 4B | 2019/02/14 | 20:00 | CROQUET TEAM | TS HOŘICE | 2:8 |
116 | 4B | 2019/03/19 | 20:00 | N-TEAM | JCPRO | 0:10 |
117 | 4A | 2019/02/12 | 17:00 | SPOL TEAM | SILNICE Ž | 0:10 |
118 | 4A | 2019/02/12 | 18:00 | RONAL | BASKET 199 | 2:8 |
119 | 4A | 2019/02/12 | 19:00 | KABRŇÁCI | LUKAVECKÁ 9 | 0:10 |
120 | 4A | 2019/02/12 | 20:00 | L-TEAM | ATRIUM | 10:0 |
121 | 3B | 2019/02/14 | 18:00 | SENIOR TEAM | SMRKÁČI CHOMUTICE | 8:2 |
122 | 3B | 2019/02/14 | 19:00 | SK RUM | DENICO | 6:4 |
123 | 1A | 2019/03/19 | 21:00 | AO KOSTĚNICE | KRČMA DĚTENICE | 6:4 |
124 | 1A | 2019/02/15 | 16:00 | FOTBAL HOŘICE | SPRING HOŘICE | 6:4 |
125 | 1A | 2019/02/15 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | CEREA OSTROMĚŘ | 2:8 |
126 | 1A | 2019/02/15 | 20:00 | BASKET 200 | TESPO A | 4:6 |
127 | 3B | 2019/02/16 | 15:00 | SPORTING HAVANA | HASPOL | 8:2 |
128 | 3B | 2019/02/19 | 21:00 | ZD DOBRÁ VODA | TESPO Ž | 2:8 |
129 | 3A | 2019/02/19 | 17:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | PRALES JIČÍN | 6:4 |
130 | 3A | 2019/02/19 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | KOZINEC TEAM | 2:8 |
131 | 3A | 2019/02/19 | 19:00 | KOZLÍCI A | EXOTI | 4:6 |
132 | 3A | 2019/02/19 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | BRADA Ž | 2:8 |
133 | 2A | 2019/02/21 | 17:00 | VOS JIČÍN | TESPO B | 0:10 |
134 | 2A | 2019/03/02 | 18:00 | MÚ HOŘICE | HEKŤÁK A | 0:10 |
135 | 2A | 2019/02/21 | 19:00 | HEKŤÁK B | KUPKOSPOL | 8:2 |
136 | 2A | 2019/02/21 | 20:00 | CHLADIČI | BRADA M | 2:8 |
137 | 5A | 2019/02/22 | 17:00 | ÚNORÁCI | TELECOM | 4:6 |
138 | 5A | 2019/02/22 | 18:00 | SVARTES | BERUŠKY | 2:8 |
139 | 5A | 2019/02/22 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | SEPTIK | 4:6 |
140 | 5A | 2019/02/22 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SPPAJN | 2:8 |
141 | 4B | 2019/02/26 | 17:00 | TS HOŘICE | SILNICE M | 2:8 |
142 | 4B | 2019/02/26 | 18:00 | KOZLÍCI B | HK BOREK | 6:4 |
143 | 4B | 2019/02/26 | 19:00 | HASIČI | N-TEAM | 10:0 |
144 | 4B | 2019/02/26 | 20:00 | PUPKÁČI | CROQUET TEAM | 10:0 |
145 | 1A | 2019/02/28 | 17:00 | SPRING HOŘICE | BASKET 200 | 6:4 |
146 | 1A | 2019/02/28 | 19:00 | CEREA OSTROMĚŘ | KRČMA DĚTENICE | 4:6 |
147 | 1A | 2019/02/28 | 20:00 | FOTBAL HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 10:0 |
148 | 1A | 2019/02/28 | 18:00 | TESPO A | ŠUTRMAN HOŘICE | 10:0 |
149 | 4A | 2019/03/05 | 17:00 | SILNICE Ž | RONAL | 2:8 |
150 | 4A | 2019/03/05 | 18:00 | LUKAVECKÁ 9 | SPOL TEAM | 8:2 |
151 | 4A | 2019/03/05 | 19:00 | BASKET 199 | L-TEAM | 10:0 |
152 | 4A | 2019/03/05 | 20:00 | ATRIUM | KABRŇÁCI | 10:0 |
153 | 3B | 2019/03/07 | 18:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | ZD DOBRÁ VODA | 2:8 |
154 | 3B | 2019/04/05 | 21:00 | DENICO | SENIOR TEAM | 1:9 |
155 | 3A | 2019/03/08 | 17:00 | BRADA Ž | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 6:4 |
156 | 3A | 2019/03/08 | 18:00 | KOZINEC TEAM | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3:7 |
157 | 3A | 2019/03/17 | 18:00 | EXOTI | HOUŽVA TEAM | 2:8 |
158 | 3B | 2019/03/08 | 20:00 | TESPO Ž | SPORTING HAVANA | 4:6 |
159 | 3B | 2019/03/16 | 20:00 | HASPOL | SK RUM | 8:2 |
160 | 3A | 2019/03/28 | 18:00 | PRALES JIČÍN | KOZLÍCI A | 2:8 |
161 | 2A | 2019/03/12 | 18:00 | KUPKOSPOL | VOS JIČÍN | 6:4 |
162 | 5A | 2019/03/12 | 19:00 | SPPAJN | ÚNORÁCI | 4:6 |
163 | 2A | 2019/03/21 | 21:00 | TESPO B | MÚ HOŘICE | 4:6 |
164 | 5A | 2019/03/14 | 18:00 | BERUŠKY | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 6:4 |
165 | 5A | 2019/03/14 | 19:00 | TELECOM | SVARTES | 2:8 |
166 | 5A | 2019/03/14 | 20:00 | POŠTA | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 10:0 |
167 | 2A | 2019/03/16 | 17:00 | HEKŤÁK A | CHLADIČI | 6:4 |
168 | 2A | 2019/03/16 | 18:00 | BRADA M | HEKŤÁK B | 6:4 |
169 | 4B | 2019/03/19 | 17:00 | N-TEAM | TS HOŘICE | 8:2 |
170 | 4B | 2019/03/19 | 18:00 | SILNICE M | PUPKÁČI | 8:2 |
171 | 4B | 2019/03/19 | 19:00 | JCPRO | HASIČI | 8:2 |
172 | 4A | 2019/03/21 | 17:00 | SPOL TEAM | KABRŇÁCI | 4:6 |
173 | 4A | 2019/03/21 | 18:00 | BASKET 199 | ATRIUM | 10:0 |
174 | 4A | 2019/03/21 | 19:00 | L-TEAM | SILNICE Ž | 6:4 |
175 | 4A | 2019/03/21 | 20:00 | RONAL | LUKAVECKÁ 9 | 8:2 |
176 | 1A | 2019/03/22 | 20:00 | KRČMA DĚTENICE | TESPO A | 6:4 |
177 | 1A | 2019/03/22 | 18:00 | BASKET 200 | FOTBAL HOŘICE | 2:8 |
178 | 1A | 2019/03/22 | 19:00 | AO KOSTĚNICE | CEREA OSTROMĚŘ | 2:8 |
179 | 1A | 2019/03/22 | 17:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | SPRING HOŘICE | 4:6 |
180 | 3A | 2019/03/23 | 15:00 | KOZLÍCI A | KOZINEC TEAM | 8:2 |
181 | 4B | 2019/03/23 | 16:00 | CROQUET TEAM | KOZLÍCI B | 4:6 |
182 | 2A | 2019/03/23 | 17:00 | VOS JIČÍN | HEKŤÁK B | 6:4 |
183 | 2A | 2019/03/23 | 18:00 | HEKŤÁK A | BRADA M | 8:2 |
184 | 3B | 2019/03/26 | 17:00 | ZD DOBRÁ VODA | SENIOR TEAM | 4:6 |
185 | 3B | 2019/03/26 | 18:00 | SK RUM | TESPO Ž | 6:4 |
186 | 3B | 2019/03/26 | 19:00 | SPORTING HAVANA | SMRKÁČI CHOMUTICE | 4:6 |
187 | 3B | 2019/03/26 | 20:00 | HASPOL | DENICO | 8:2 |
188 | 2A | 2019/03/29 | 18:00 | MÚ HOŘICE | KUPKOSPOL | 3:7 |
189 | 3A | 2019/03/23 | 19:00 | HOUŽVA TEAM | PRALES JIČÍN | 8:2 |
190 | 2A | 2019/03/28 | 19:00 | CHLADIČI | TESPO B | 0:10 |
191 | 3A | 2019/03/28 | 20:00 | EXOTI | BRADA Ž | 6:4 |
192 | 5A | 2019/04/02 | 17:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | TELECOM | 8:2 |
193 | 5A | 2019/04/02 | 18:00 | SVARTES | SPPAJN | 4:6 |
194 | 5A | 2019/04/02 | 19:00 | ÚNORÁCI | POŠTA | 2:8 |
195 | 5A | 2019/04/02 | 20:00 | SEPTIK | BERUŠKY | 8:2 |
196 | 3A | 2019/04/04 | 17:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 8:2 |
197 | 4B | 2019/04/04 | 18:00 | PUPKÁČI | N-TEAM | 6:4 |
198 | 4B | 2019/04/04 | 19:00 | TS HOŘICE | JCPRO | 2:8 |
199 | 4B | 2019/04/04 | 20:00 | HK BOREK | CROQUET TEAM | 10:0 |
200 | 1A | 2019/04/05 | 17:00 | FOTBAL HOŘICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 4:6 |
201 | 1A | 2019/04/05 | 18:00 | TESPO A | CEREA OSTROMĚŘ | 3:7 |
202 | 1A | 2019/04/05 | 19:00 | BASKET 200 | AO KOSTĚNICE | 8:2 |
203 | 1A | 2019/04/05 | 20:00 | SPRING HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 4:6 |
204 | 4B | 2019/04/06 | 17:00 | KOZLÍCI B | SILNICE M | 2:8 |
205 | 5A | 2019/04/09 | 17:00 | SPPAJN | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 2:8 |
206 | 5A | 2019/04/09 | 18:00 | POŠTA | SVARTES | 8:2 |
207 | 5A | 2019/04/09 | 19:00 | TELECOM | SEPTIK | 0:10 |
208 | 5A | 2019/04/09 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | ÚNORÁCI | 2:8 |
209 | 4B | 2019/04/11 | 17:00 | SILNICE M | HK BOREK | 4:6 |
210 | 4B | 2019/04/11 | 18:00 | N-TEAM | KOZLÍCI B | 4:6 |
211 | 4B | 2019/04/11 | 19:00 | JCPRO | PUPKÁČI | 8:2 |
212 | 4B | 2019/04/11 | 20:00 | HASIČI | TS HOŘICE | 6:4 |