Již oficiální rozlosování 2. KLM sk. A.
Tip na práci s tabulkou: Do pole hledat napiš „Hoř“, počet záznamů vyber 25 ==> celé rozlosování SKK Hořice 2015-16.

Kolodatum DomácíHostéRozhodčí
1. kolo12.9.201510:00SKK BohušoviceSKK Rokycany BDevera
1. kolo3.10.201510:00KK Lokomotiva TáborKK Hvězda TrnovanySamec
1. kolo12.9.201510:00KK SDS SadskáVltavan LoučoviceJanovský
1. kolo12.9.201513:30KK Konstruktiva Praha TJ Dynamo LiberecHnízdil
1. kolo12.9.201514:00Sokol KolínSKK HořiceMierva
1. kolo12.9.201514:00TJ Sokol DuchcovTJ Lokomotiva České VeleniceZvěřinová
2. kolo19.9.201510:00TJ Dynamo LiberecTJ Lokomotiva České VeleniceTůma
2. kolo19.9.201510:00Vltavan LoučoviceTJ Sokol DuchcovSysel
2. kolo19.9.201510:00KK Hvězda TrnovanyKK SDS SadskáStrachoň
2. kolo19.9.201510:00SKK HořiceKK Lokomotiva TáborNovotný
2. kolo19.9.201513:30KK Konstruktiva Praha SKK BohušoviceNovák
2. kolo19.9.201517:00SKK Rokycany BSokol KolínŘeší se
3. kolo10.10.201510:00SKK BohušoviceTJ Dynamo LiberecDevera
3. kolo10.10.201510:00KK Lokomotiva TáborSKK Rokycany BSamec
3. kolo10.10.201510:00KK SDS SadskáSKK HořiceJanovský
3. kolo10.10.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceVltavan LoučoviceMíka
3. kolo10.10.201514:00Sokol KolínKK Konstruktiva Praha Švehla
3. kolo10.10.201514:00TJ Sokol DuchcovKK Hvězda TrnovanyZvěřinová
4. kolo17.10.201510:00TJ Dynamo LiberecVltavan LoučoviceWajsar
4. kolo17.10.201510:00KK Hvězda TrnovanyTJ Lokomotiva České VeleniceStrachoň
4. kolo17.10.201510:00SKK HořiceTJ Sokol DuchcovFikar
4. kolo17.10.201510:00SKK BohušoviceSokol KolínDevera
4. kolo17.10.201513:30KK Konstruktiva Praha KK Lokomotiva TáborHnízdil
4. kolo17.10.201517:00SKK Rokycany BKK SDS SadskáŘeší se
5. kolo24.10.201510:00KK Lokomotiva TáborSKK BohušoviceSamec
5. kolo24.10.201510:00KK SDS SadskáKK Konstruktiva Praha Janovský
5. kolo24.10.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceSKK HořiceNavrkal
5. kolo24.10.201510:00Vltavan LoučoviceKK Hvězda TrnovanySysel
5. kolo24.10.201514:00Sokol KolínTJ Dynamo LiberecMierva
5. kolo24.10.201514:00TJ Sokol DuchcovSKK Rokycany BZvěřinová
6. kolo31.10.201510:00TJ Dynamo LiberecKK Hvězda TrnovanyTůma
6. kolo31.10.201510:00SKK HořiceVltavan LoučoviceNovotný
6. kolo31.10.201510:00SKK BohušoviceKK SDS SadskáDevera
6. kolo31.10.201513:30KK Konstruktiva Praha TJ Sokol DuchcovBernat
6. kolo31.10.201514:00Sokol KolínKK Lokomotiva TáborHetcl
6. kolo1.11.201517:00SKK Rokycany BTJ Lokomotiva České VeleniceŘeší se
7. kolo7.11.201510:00KK Lokomotiva TáborTJ Dynamo LiberecSamec
7. kolo7.11.201510:00KK SDS SadskáSokol KolínMiláček P.
7. kolo7.11.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceKK Konstruktiva Praha Míka
7. kolo7.11.201510:00Vltavan LoučoviceSKK Rokycany BSysel
7. kolo7.11.201510:00KK Hvězda TrnovanySKK HořiceStrachoň
7. kolo7.11.201514:00TJ Sokol DuchcovSKK BohušoviceZvěřinová
8. kolo14.11.201510:00TJ Dynamo LiberecSKK HořiceWajsar
8. kolo14.11.201510:00SKK BohušoviceTJ Lokomotiva České VeleniceDevera
8. kolo14.11.201510:00KK Lokomotiva TáborKK SDS SadskáSamec
8. kolo14.11.201513:30KK Konstruktiva Praha Vltavan LoučoviceZinecker
8. kolo14.11.201514:00Sokol KolínTJ Sokol DuchcovŠvehla
8. kolo14.11.201517:00SKK Rokycany BKK Hvězda TrnovanyŘeší se
9. kolo21.11.201510:00KK SDS SadskáTJ Dynamo LiberecJanovský
9. kolo21.11.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceSokol KolínMíka
9. kolo21.11.201510:00Vltavan LoučoviceSKK BohušoviceSysel
9. kolo21.11.201510:00KK Hvězda TrnovanyKK Konstruktiva Praha Strachoň
9. kolo21.11.201510:00SKK HořiceSKK Rokycany BFikar
9. kolo21.11.201514:00TJ Sokol DuchcovKK Lokomotiva TáborZvěřinová
10. kolo28.11.201510:00TJ Dynamo LiberecSKK Rokycany BTůma
10. kolo28.11.201510:00SKK BohušoviceKK Hvězda TrnovanyDevera
10. kolo28.11.201510:00KK Lokomotiva TáborTJ Lokomotiva České VeleniceSamec
10. kolo28.11.201510:00KK SDS SadskáTJ Sokol DuchcovJanovský
10. kolo28.11.201513:30KK Konstruktiva Praha SKK HořiceNavrátil
10. kolo28.11.201514:00Sokol KolínVltavan LoučoviceMierva
11. kolo5.12.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceKK SDS SadskáNavrkal
11. kolo5.12.201510:00Vltavan LoučoviceKK Lokomotiva TáborSysel
11. kolo5.12.201510:00KK Hvězda TrnovanySokol KolínStrachoň
11. kolo5.12.201510:00SKK HořiceSKK BohušoviceNovotný
11. kolo5.12.201514:00TJ Sokol DuchcovTJ Dynamo LiberecZvěřinová
11. kolo5.12.201517:00SKK Rokycany BKK Konstruktiva Praha Řeší se
12. kolo12.12.201510:00TJ Dynamo LiberecKK Konstruktiva Praha Wajsar
12. kolo12.12.201510:00SKK HořiceSokol KolínFikar
12. kolo12.12.201510:00KK Hvězda TrnovanyKK Lokomotiva TáborStrachoň
12. kolo12.12.201510:00Vltavan LoučoviceKK SDS SadskáSysel
12. kolo12.12.201510:00TJ Lokomotiva České VeleniceTJ Sokol DuchcovNavrkal
12. kolo12.12.201517:00SKK Rokycany BSKK BohušoviceŘeší se
13. kolo16.1.201610:00TJ Lokomotiva České VeleniceTJ Dynamo Liberec
13. kolo16.1.201610:00KK SDS SadskáKK Hvězda Trnovany
13. kolo16.1.201610:00KK Lokomotiva TáborSKK Hořice
13. kolo16.1.201610:00SKK BohušoviceKK Konstruktiva Praha 
13. kolo16.1.201614:00TJ Sokol DuchcovVltavan Loučovice
13. kolo16.1.201614:00Sokol KolínSKK Rokycany B
14. kolo23.1.201610:00TJ Dynamo LiberecSKK Bohušovice
14. kolo23.1.201610:00SKK HořiceKK SDS Sadská
14. kolo23.1.201610:00KK Hvězda TrnovanyTJ Sokol Duchcov
14. kolo23.1.201610:00Vltavan LoučoviceTJ Lokomotiva České Velenice
14. kolo23.1.201613:30KK Konstruktiva Praha Sokol Kolín
14. kolo23.1.201617:00SKK Rokycany BKK Lokomotiva Tábor
15. kolo6.2.201610:00Vltavan LoučoviceTJ Dynamo Liberec
15. kolo6.2.201610:00TJ Lokomotiva České VeleniceKK Hvězda Trnovany
15. kolo6.2.201610:00KK SDS SadskáSKK Rokycany B
15. kolo6.2.201610:00KK Lokomotiva TáborKK Konstruktiva Praha 
15. kolo6.2.201614:00TJ Sokol DuchcovSKK Hořice
15. kolo6.2.201614:00Sokol KolínSKK Bohušovice
16. kolo13.2.201610:00TJ Dynamo LiberecSokol Kolín
16. kolo13.2.201610:00SKK BohušoviceKK Lokomotiva Tábor
16. kolo13.2.201610:00SKK HořiceTJ Lokomotiva České Velenice
16. kolo13.2.201610:00KK Hvězda TrnovanyVltavan Loučovice
16. kolo13.2.201613:30KK Konstruktiva Praha KK SDS Sadská
16. kolo13.2.201617:00SKK Rokycany BTJ Sokol Duchcov
17. kolo27.2.201610:00KK Hvězda TrnovanyTJ Dynamo Liberec
17. kolo27.2.201610:00Vltavan LoučoviceSKK Hořice
17. kolo27.2.201610:00TJ Lokomotiva České VeleniceSKK Rokycany B
17. kolo27.2.201610:00KK SDS SadskáSKK Bohušovice
17. kolo27.2.201610:00KK Lokomotiva TáborSokol Kolín
17. kolo27.2.201614:00TJ Sokol DuchcovKK Konstruktiva Praha 
18. kolo5.3.201610:00TJ Dynamo LiberecKK Lokomotiva Tábor
18. kolo5.3.201610:00SKK BohušoviceTJ Sokol Duchcov
18. kolo5.3.201610:00SKK HořiceKK Hvězda Trnovany
18. kolo5.3.201613:30KK Konstruktiva Praha TJ Lokomotiva České Velenice
18. kolo5.3.201614:00Sokol KolínKK SDS Sadská
18. kolo5.3.201617:00SKK Rokycany BVltavan Loučovice
19. kolo12.3.201610:00SKK HořiceTJ Dynamo Liberec
19. kolo12.3.201610:00KK Hvězda TrnovanySKK Rokycany B
19. kolo12.3.201610:00Vltavan LoučoviceKK Konstruktiva Praha 
19. kolo12.3.201610:00TJ Lokomotiva České VeleniceSKK Bohušovice
19. kolo12.3.201610:00KK SDS SadskáKK Lokomotiva Tábor
19. kolo12.3.201614:00TJ Sokol DuchcovSokol Kolín
20. kolo19.3.201610:00TJ Dynamo LiberecKK SDS Sadská
20. kolo19.3.201610:00KK Lokomotiva TáborTJ Sokol Duchcov
20. kolo19.3.201610:00SKK BohušoviceVltavan Loučovice
20. kolo19.3.201613:30KK Konstruktiva Praha KK Hvězda Trnovany
20. kolo19.3.201614:00Sokol KolínTJ Lokomotiva České Velenice
20. kolo19.3.201617:00SKK Rokycany BSKK Hořice
21. kolo2.4.201610:00SKK HořiceKK Konstruktiva Praha 
21. kolo2.4.201610:00KK Hvězda TrnovanySKK Bohušovice
21. kolo2.4.201610:00Vltavan LoučoviceSokol Kolín
21. kolo2.4.201610:00TJ Lokomotiva České VeleniceKK Lokomotiva Tábor
21. kolo2.4.201614:00TJ Sokol DuchcovKK SDS Sadská
21. kolo2.4.201617:00SKK Rokycany BTJ Dynamo Liberec
22. kolo9.4.201610:00TJ Dynamo LiberecTJ Sokol Duchcov
22. kolo9.4.201610:00KK SDS SadskáTJ Lokomotiva České Velenice
22. kolo9.4.201610:00KK Lokomotiva TáborVltavan Loučovice
22. kolo9.4.201610:00SKK BohušoviceSKK Hořice
22. kolo9.4.201613:30KK Konstruktiva Praha SKK Rokycany B
22. kolo9.4.201614:00Sokol KolínKK Hvězda Trnovany

Print Friendly, PDF & Email