21. SKK Vrchlabí „B“ – SKK Hořice „C“ 4:12 (2715-2738) 13.3.2015
ŠIMŮNKOVÁ Renata 445 (288+157,4) 0:2 461 (320+141,4) BARTONÍČEK Martin
MARŠÍK Martin 468 (326+142,3) 2:0 413 (301+112,10) DYMÁČEK Martin *
POKORNÝ Josef 426 (292+134,5) 0:2 430 (308+122,7) PADEVĚT Otto
GLOS ml. 462 (327+135,10) 0:2 495 (313+182,4) ZÍVR Ladislav
KYNČL Petr 443 (306+137,6) 0:2 470 (336+134,5) ŠMÍDA Václav
MARŠÍK Zdeněk 471 (311+160,3) 2:0 469 (320+149,8) DYMÁČK Zdeněk

* od 51. hodu MASOPUST Jan

Příchodem tří kvalitních hráčů do céčka na jarní část soutěže a to Václava Šmídy, Ládi Zívra  a Martina Bartoníčka se z otloukánka, na kterém se každý vyřádil a vylepšil sebevědomí, stal kvalitní a velmi nebezpečný celek.

Už v Jičíně jsme minule i přes porážku naznačili svoje možnosti. Do Vrchlabí jsme přijeli s jasným cílem. Zahrát co nejlépe a pokusit se porazit domácí výborný tým. Předchozí naše výsledky způsobily, že domácí nechali kříže suché z obavy, abychom tady nedělali extrémní čísla. Oni sami pak dělali nejméně o 100 kuželek méně, než obvykle. Martin Bartoníček začal na dvojce výtečně a hned zahnal Renatu Šimůnkovou do defenzívy. Renata měla poměrně slabé plné a ani pěkná dorážková její porážce nezabránila. Na vedlejších drahách zahrál Martin Dymáček pěkné plné(151),  ale jeho slabina, dorážková, špatné otvírky, újezdy ho držely hodně při zdi(204) a byl o poločase střídán Honzou Masopustem. Bohužel Honza hrál hru Martina jako přes kopírák(209) a spolu dostali od Martina Maršíka pořádný klepec(-55 kuželek). Ota Padevět se řezal s Pokorným o každý klacek a v závěru se mu podařilo o 4 kuželky vyhrát a získal pro nás dva cenné duelové body. Vedle ovšem řádil Láďa Zívr, jako černý kašel. Výborné plné, vynikající  dorážková , druhá půle 261! Nedal soupeři šanci a po vynikajících 495 vysoko vyhrál. Hotovo ale ještě nebylo.Vedli jsme 6 : 2 na body, ale o 2 kuželky jsme ještě prohrávali.  A dva domácí vlčáci, rozhodnutí výsledek ještě zvrátit. Nám bývalo jediné. Smazat dluh 2 kuželky a jeden duel vyhrát. Obojí obstaral výborný Václav Šmída. Vyhrál hlavně drtivými  plnými(336). Jednička ho trochu pozlobila v dorážkové. Ale vyhrál o 27 kuželek. Zdeněk Dymáček hrál proti nejlepšímu domácímu hráči.  Po pěkném výkonu mu nedovolil výrazněji odskočit a druhá venkovní výhra byla na světě. Překvapení domácí to asi hodně těžko rozdýchávali.