Turnaj skončil, výsledky jsou oficiální. Vítězove se mohou hlásit o ceny. Ocenění jsou dle strany 1 výsledků „Stupně vítězů“. O ceny se hlaste na na e-mail: jbaier@tiscali.cz.

Srdečně Vás zveme na 14. ročník turnaje dvojic, v kategorii 100 nebo 200 hodů sdružených registrovaných a neregistrovaných hráčů. Turnaj začíná 10.4.2018 a končí 6.5.2018. Volné termíny naleznete pokud zobrazíte celý článek.
Objednávky na e-mail: jbaier@tiscali.cz nebo na mob.: 605 236 149.

 

15. ročník Turnaj dvojic - pozvánka (149.1 KiB) 9.3.2018

15. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (134.1 KiB) 14.5.2018

datum čas 1. dvojice 2. dvojice
út 10.4.2018
Ruml D.
Hažva M.
16:00 Stříbrný Roman
Rokytnice
Stříbrný Roman
Rokytnice
16:45
17:30 Stříbrný Roman
Rokytnice
Stříbrný Roman
Rokytnice
18:15
19:00 Tespo  Vaněk P. + Chráska D.
19:45
20:30
21:15
čt 12.4.2018
Košťál R.
16:00
16:45 Skutil P. SKP HK Hornychová + Hornych
17:30 Doucha J. Doucha J.
18:15
19:00
R. Halbsgut st. + ml.
Štádlík + Houžvička
19:45 Lidman Linda Lidman Linda
20:30 Lidman Linda Lidman Linda
21:15
pá 13.4.2018
Nálevka M.
16:00
16:45
17:30 Atrium Atrium
18:15 Atrium Atrium
19:00 HS HS
19:45 HS HS
20:30
21:15
út 17.4.2018
Knap M.
16:00
16:45
17:30 Kupkospol Kupkospol
18:15 Chladiči Chladiči
19:00 Tespo
19:45 Tespo Tespo
20:30 Pleticha J.
Konstruktiva
Pleticha J.
Konstruktiva
21:15
čt 19.4.2018
Balihar A.
16:00
16:45 Kabrňáci Pohodáři
17:30 Halbsgut R. + Bartko J. Houžva Team
18:15
19:00 SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha
19:45 SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha
20:30 Havlík Aleš
Loko Liberec
Pachl J.
Loko Liberec
21:15
pá 20.4.2018
Dymáček Z.
16:00
16:45 Bartoníčková Solnice Bartoníčková Solnice
17:30
18:15 Hažva M. Hažva M.
19:00
19:45 Stašák A. + Bürger J. Mizerová B. + Březina S.
20:30 Mizerová B. + Fořtová L.
21:15
út 24.4.2018
Hažva M.
16:00
16:45 Vesecký S. + Šnejdar M.
KK Konstruktiva Praha
17:30
18:15 Zachovalová J. Zachovalová J.
19:00 Tespo Šimůnková R.
19:45 Nožičková M. + Šedivá A.
20:30
21:15
so 28.4.2018
Kroupa R.
14:00
Sokol Vršovice
14:45 Sokol Vršovice Sokol Vršovice
15:30 Svoboda V. MARTA Dobruška Svoboda V. MARTA Dobruška
16:15 Svoboda V. MARTA Dobruška Pekařová K. + Krátký V.
17:00 Viková D. Hrubý P.
17:45
18:30 HS HS
19:15 HS HS
út 1.5.2018
Nálevka M.
14:30 Webr V. + Rusin F.
Rokycany
Radek Tajc
KK Kosmonosy
15:15
16:00 TJ Havlovice, Kalista J. TJ Havlovice, Kalista J.
16:45
TJ J. Nový Bor, Kohlíčková L.
TJ J. Nový Bor, Kohlíčková L.
17:30 Viková D.  Hrdinová M. + Cvejnová A.
18:15 Prales JC Prales JC
19:00 Šťovíci Vodnárci
čt 3.5.2017
Novotný J.
16:00 Řehoř J.
KK Kosmonosy
Řehoř J.
KK Kosmonosy
16:45
17:30 Stryhal Stryhal
18:15
19:00 Stryhal
19:45
20:30 Lédl M.
KK SDS Sadská
Lédl M.
21:15 Vaňurová M.+Přibyl M.
pá 4.5.2018
Vokáč P.
16:00 Kupkospol Černý O.
16:45 Kupkospol Duška K.
Kamenice nad Lipou
17:30 Adéla Kolaříková (Duchcov)
18:15 Šmídová K. Duška K.
Kamenice nad Lipou
19:00
19:45
20:30
21:15
so 5.5.2018
Vondráček I.
12:00 Martin Jírovec, Sokol Velenice
12:45
13:30
14:15
15:00
15:45 Kučera B., SKP HK Kučera B., SKP HK
16:30
17:15 Vaňurová M. + Procházka V.
18:00
18:45
19:30
ne 6.5.2018
Knap M.
Košťál R.
14:00
14:45 Dejda F. + Takáč L. Šmídová K., Dvůr Kr.
15:30
16:15
17:00
17:45
Partička
Partička
18:30 Partička Partička
19:15 Basket Basket
Print Friendly, PDF & Email