9.11.21 Změna v rozlosování ligy 4B!!!
8.11.21 14.1.2022 s ligou 1A jsem se trefil do termínů v Jičíně, tak to asi posuneme na sobotu 15.1.2022 17:00-21:00.
19. ročník TN rozpis utkání (119.3 KiB) 20.3.2022
21-11 8
Autor JB v 2. Neregistrovaní, TN 2021-22 | Bez komentáře
9.11.21 Změna v rozlosování ligy 4B!!!
8.11.21 14.1.2022 s ligou 1A jsem se trefil do termínů v Jičíně, tak to asi posuneme na sobotu 15.1.2022 17:00-21:00.
19. ročník TN rozpis utkání (119.3 KiB) 20.3.2022
01.11. Rozdělení do skupin je hotové. Máme o jednu ligu méně a poslední liga 4B je pouze o 5 družstvech. Tato liga bude hrát dvoukolově. Rozdělení naleznete na Seznamu přihlášených. Rozlosování bude nejpozději v neděli 7.11.
31.10. Dnes je poslední den na podání přihlášky do turnaje. Zatím to vypadá na velkou reorganizaci. Místo původních 7. lig to asi bude pouze lig 5. Z 59 družstev v ročníku 17-tém je přihlášeno pouze 41 družstev.
11.10. Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 19. ročníku turnaje neregistrovaných se blíží. Turnaj začne v listopadu a musíme doufat, že nedopadne jako ročník 18-tý. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 31.10.2021.
Startovné jako loni 2.700,- Kč. (Zaplaceno z loňska již mají Basket 199+200 a MÚ Hořice, ti se již nemusí hlásit, jsou přihlášeni.)
Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.
19. ročník Turnaj neregistrovaných - pozvánka (85.7 KiB) 11.10.2021
Po delší odmlce zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. Situace je nelehká pro každého z nás. Výbor SKK se na poslední schůzi (videokonferenci – jak je to dnes moderní) usnesl, že letošní 18. ročník turnaje neregistrovaných je zrušen. Ti co již zaplatili startovné, tak jim bude částka vrácena, případně jim může být převedena do příštího ročníku. Pokud to situace dovolí uspořádáme na jaře tradiční turnaj dvojic, případně zrušený turnaj na přelomu roku, kde hlavní cenou pro vítěze je kolo.
Teď něco pozitivního. Včera jsem to slyšel v televizi a dnes četl na internetu. V Hniličkově průzkumu popularity sportu se v kategorii TOP sporty – aktivní sportování umístil Bowling+kuželky na 1. místě. Pokud si chcete článek přečíst tak ho najdete zde.
Tak rohu zdar a doufejme, že bude líp.
20-10 16
Autor JB v 2. Neregistrovaní, TN 2020-21 | Bez komentáře
Dnes nikdo neví co bude v listopadu a jestli vůbec budeme schopni začít další, již 18. ročník TN, na hořické kuželně. Každopádně přípravy musí začít. V tomto článku najdete pozvánku a odkaz na přihlášku, jako již tradičně každý rok. Musíme doufat, že se situace zlepší a že nařízená opatření zaberou, koronavirus se lekne a dá nám pokoj. Tak rohu zdar a koronaviru zmar.
Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 1.11.2020.
Startovné je jako loni 2.700,- Kč. Pokud startovné uhradíte a turnaj se z důvodu koronaviru nedohraje, bude vám adekvátní podíl vrácen.
Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva.
Věnujte prosím trochu pozornosti při vyplňování přihlášky. Pokud je tam napsáno Příjmení jméno nepište to obráceně Jméno příjmení. Pokud Vedoucí družstva také hraje, je potřeba ho napsat i do soupisky. Soupisky hráčů, každého hráče: Příjmení jméno, e-mail a telefon na nový řádek (enter) ne za sebou všechny hráče na jeden řádek. Můžu to samozřejmě opravit, stačí ale trochu pečlivosti, děkuji. Data se automaticky přenášejí do výsledků. Kdybych to nechal, jak to píšete to by byla „džungle“.
18. ročník TN pozvánka (78.8 KiB) 16.10.2020
Tak se to nakonec podařilo. Dnes byly odehrány poslední 3 zápasy 17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020..
Máme cca jeden a půl měsíce na přípravu ročníku 18.
Kompletní výsledky 17. ročníku TN.
20-05 19
Autor JB v 2. Neregistrovaní, TN 2019-20 | Bez komentáře
Po schůzi vedení oddílu bylo o dohrání „17. ročníku turnaje neregistrovaných 2019/2020“ rozhodnuto takto:
Rozlosování:
č | l | dat | h | domácí | hosté | z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5A | 2019/11/12 | 17:00 | SVARTES | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 6:4 |
2 | 5A | 2019/11/12 | 18:00 | HASIČI B | TELECOM | 8:2 |
3 | 5A | 2019/11/12 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | SEPTIK | 0:10 |
4 | 5A | 2019/11/12 | 20:00 | N-TEAM | SPPAJN | 8:2 |
5 | 4B | 2019/11/14 | 18:00 | CROQUET TEAM | PUPKÁČI | 2:8 |
6 | 4B | 2019/11/14 | 19:00 | POŠTA | DENICO | 4:6 |
7 | 4B | 2019/11/14 | 20:00 | JCPRO | HK BOREK | 8:2 |
8 | 4A | 2019/11/15 | 17:00 | BERUŠKY | SPOL TEAM | 4:6 |
9 | 4A | 2019/11/07 | 20:00 | SILNICE Ž | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4:6 |
10 | 4A | 2019/11/12 | 16:00 | KABRŇÁCI | RONAL | 2:8 |
11 | 4A | 2020/02/28 | 20:00 | LUKAVECKÁ 9 | L-TEAM | 2:8 |
12 | 4B | 2019/11/16 | 18:00 | HASIČI | KOZLÍCI B | 4:6 |
13 | 4A | 2019/11/19 | 17:00 | ATRIUM | SILNICE Ž | 2:8 |
14 | 4A | 2019/11/19 | 18:00 | RONAL | BERUŠKY | 10:0 |
15 | 4A | 2019/11/19 | 19:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | LUKAVECKÁ 9 | 8:2 |
16 | 4A | 2019/11/21 | 20:00 | L-TEAM | KABRŇÁCI | 8:2 |
17 | 3B | 2019/11/21 | 18:00 | ZD DOBRÁ VODA | HASPOL | 0:10 |
18 | 3B | 2019/11/26 | 17:00 | VOS JIČÍN | SENIOR TEAM | 4:6 |
19 | 3B | 2019/11/21 | 19:00 | SILNICE M | TESPO Ž | 6:4 |
20 | 3B | 2019/11/22 | 18:00 | SPORTING HAVANA | SMRKÁČI CHOMUTICE | 4:6 |
21 | 3A | 2019/11/26 | 18:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | BASKET 199 | 4:6 |
22 | 3A | 2020/02/20 | 20:00 | PRALES JIČÍN | BRADA Ž | 2:8 |
23 | 3A | 2019/11/26 | 19:00 | EXOTI | KOZINEC TEAM | 6:4 |
24 | 3A | 2019/11/26 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | HEKŤÁK B | 8:2 |
25 | 2A | 2019/11/28 | 17:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 4:6 |
26 | 2A | 2019/11/28 | 18:00 | SK RUM | BRADA M | 2:8 |
27 | 2A | 2019/11/28 | 19:00 | CHLADIČI | MÚ HOŘICE | 6:4 |
28 | 1A | 2019/11/21 | 21:00 | KRČMA DĚTENICE | HEKŤÁK A | 6:4 |
29 | 5A | 2019/12/03 | 16:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 2:8 |
30 | 5A | 2019/11/30 | 17:00 | SPPAJN | HASIČI B | 0:10 |
31 | 5A | 2019/11/29 | 18:00 | ÚNORÁCI | SVARTES | 4:6 |
32 | 5A | 2019/11/29 | 19:00 | SEPTIK | N-TEAM | 4:6 |
33 | 2A | 2019/11/30 | 18:00 | KUPKOSPOL | KOZLÍCI A | 4:6 |
34 | 4A | 2019/12/10 | 16:00 | KABRŇÁCI | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
35 | 4B | 2020/01/14 | 17:00 | TS HOŘICE | POŠTA | 10:0 |
36 | 4A | 2019/12/03 | 18:00 | LUKAVECKÁ 9 | ATRIUM | 10:0 |
37 | 4B | 2019/12/03 | 17:00 | DENICO | JCPRO | 0:10 |
38 | 4A | 2019/11/29 | 20:00 | BERUŠKY | L-TEAM | 2:8 |
39 | 5A | 2019/12/05 | 17:00 | TELECOM | N-TEAM | 4:6 |
40 | 5A | 2019/12/05 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | ÚNORÁCI | 8:2 |
41 | 5A | 2019/12/05 | 19:00 | SEPTIK | SVARTES | 8:2 |
42 | 5A | 2019/12/05 | 20:00 | SPPAJN | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 8:2 |
43 | 4A | 2019/12/03 | 19:00 | SPOL TEAM | RONAL | 0:10 |
44 | 1A | 2019/12/06 | 18:00 | TESPO B | ALTRAN HOŘICE | 8:2 |
45 | 1A | 2019/12/06 | 19:00 | TESPO A | BASKET 200 | 2:8 |
46 | 1A | 2020/09/01 | 18:00 | FOTBAL HOŘICE | SPRING HOŘICE | 6:4 |
47 | 4B | 2019/12/07 | 17:00 | KOZLÍCI B | CROQUET TEAM | 4:6 |
48 | 3B | 2019/12/05 | 16:00 | HASPOL | VOS JIČÍN | 8:2 |
49 | 4B | 2019/12/07 | 16:00 | HK BOREK | HASIČI | 6:4 |
50 | 3B | 2019/12/10 | 17:00 | TESPO Ž | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
51 | 3B | 2019/12/10 | 18:00 | SENIOR TEAM | SPORTING HAVANA | 3:7 |
52 | 3B | 2019/12/10 | 19:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | SILNICE M | 2:8 |
53 | 3A | 2019/12/12 | 17:00 | BASKET 199 | PRALES JIČÍN | 10:0 |
54 | 3A | 2020/02/11 | 16:00 | KOZINEC TEAM | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 10:0 |
55 | 3A | 2019/12/12 | 19:00 | BRADA Ž | HOUŽVA TEAM | 6:4 |
56 | 3A | 2019/12/12 | 20:00 | HEKŤÁK B | EXOTI | 4:6 |
57 | 2A | 2019/11/22 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | SK RUM | 8:2 |
58 | 2A | 2019/12/13 | 18:00 | MÚ HOŘICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 8:2 |
59 | 2A | 2019/12/12 | 16:00 | BRADA M | KUPKOSPOL | 8:2 |
60 | 2A | 2019/12/13 | 19:00 | KOZLÍCI A | CHLADIČI | 6:4 |
61 | 1A | 2020/01/14 | 20:00 | HEKŤÁK A | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
62 | 5A | 2019/12/17 | 17:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | ÚNORÁCI | 4:6 |
63 | 5A | 2019/12/17 | 18:00 | TELECOM | SPPAJN | 6:4 |
64 | 5A | 2019/12/17 | 19:00 | HASIČI B | SEPTIK | 2:8 |
65 | 5A | 2019/12/17 | 20:00 | N-TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 8:2 |
66 | 4B | 2019/12/19 | 17:00 | PUPKÁČI | KOZLÍCI B | 8:2 |
67 | 4B | 2019/12/19 | 18:00 | JCPRO | TS HOŘICE | 6:4 |
68 | 4B | 2019/12/19 | 19:00 | CROQUET TEAM | HK BOREK | 0:10 |
69 | 4B | 2019/12/19 | 20:00 | HASIČI | DENICO | 8:2 |
70 | 1A | 2019/12/20 | 17:00 | SPRING HOŘICE | TESPO B | 6:4 |
71 | 1A | 2019/12/20 | 18:00 | ALTRAN HOŘICE | TESPO A | 4:6 |
72 | 1A | 2019/12/20 | 19:00 | BASKET 200 | KRČMA DĚTENICE | 9:1 |
73 | 4A | 2020/01/07 | 17:00 | SILNICE Ž | LUKAVECKÁ 9 | 3:7 |
74 | 4A | 2020/01/07 | 18:00 | L-TEAM | SPOL TEAM | 6:4 |
75 | 4A | 2020/01/07 | 19:00 | ATRIUM | KABRŇÁCI | 2:8 |
76 | 4A | 2020/01/07 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | BERUŠKY | 8:2 |
77 | 1A | 2020/01/10 | 17:00 | SPRING HOŘICE | ALTRAN HOŘICE | 3:7 |
78 | 1A | 2020/01/10 | 18:00 | KRČMA DĚTENICE | TESPO A | 2:8 |
79 | 1A | 2020/01/10 | 19:00 | TESPO B | HEKŤÁK A | 6:4 |
80 | 1A | 2020/01/10 | 20:00 | FOTBAL HOŘICE | BASKET 200 | 6:4 |
81 | 3B | 2020/01/14 | 18:00 | SILNICE M | SENIOR TEAM | 4:6 |
82 | 3B | 2020/01/14 | 19:00 | ZD DOBRÁ VODA | SMRKÁČI CHOMUTICE | 2:8 |
83 | 3A | 2020/01/16 | 17:00 | KOZINEC TEAM | BASKET 199 | 8:2 |
84 | 3A | 2020/01/16 | 18:00 | HOUŽVA TEAM | PRALES JIČÍN | 2:8 |
85 | 3A | 2020/01/16 | 19:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | HEKŤÁK B | 2:8 |
86 | 3A | 2020/01/16 | 20:00 | EXOTI | BRADA Ž | 6:4 |
87 | 3B | 2020/09/01 | 19:00 | SPORTING HAVANA | VOS JIČÍN | 6:4 |
88 | 3B | 2020/02/22 | 17:00 | TESPO Ž | HASPOL | 2:8 |
89 | 4B | 2020/01/25 | 18:00 | HK BOREK | PUPKÁČI | 8:2 |
90 | 3B | 2020/01/25 | 19:00 | HASPOL | SPORTING HAVANA | 10:0 |
91 | 2A | 2020/03/03 | 17:00 | MÚ HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 2:8 |
92 | 2A | 2020/01/21 | 18:00 | KUPKOSPOL | SK RUM | 6:4 |
93 | 2A | 2020/01/21 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | KOZLÍCI A | 4:6 |
94 | 2A | 2020/01/21 | 20:00 | CHLADIČI | BRADA M | 2:8 |
95 | 5A | 2020/01/23 | 17:00 | SVARTES | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 6:4 |
96 | 5A | 2020/01/23 | 18:00 | SEPTIK | TELECOM | 10:0 |
97 | 5A | 2020/01/23 | 19:00 | ÚNORÁCI | N-TEAM | 4:6 |
98 | 5A | 2020/01/23 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | HASIČI B | 2:8 |
99 | 1A | 2020/01/24 | 17:00 | ALTRAN HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 8:2 |
100 | 1A | 2020/01/24 | 18:00 | HEKŤÁK A | SPRING HOŘICE | 8:2 |
101 | 1A | 2020/01/24 | 19:00 | TESPO A | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
102 | 1A | 2020/01/24 | 20:00 | BASKET 200 | TESPO B | 6:4 |
103 | 4B | 2020/01/28 | 16:00 | TS HOŘICE | HASIČI | 6:4 |
104 | 4A | 2020/01/28 | 17:00 | BERUŠKY | ATRIUM | 4:6 |
105 | 4B | 2020/01/28 | 18:00 | POŠTA | JCPRO | 0:10 |
106 | 3B | 2020/01/28 | 19:00 | VOS JIČÍN | SILNICE M | 4:6 |
107 | 4B | 2020/01/28 | 20:00 | DENICO | CROQUET TEAM | 6:4 |
108 | 3B | 2020/01/30 | 16:00 | SENIOR TEAM | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
109 | 4A | 2020/01/30 | 17:00 | RONAL | L-TEAM | 6:4 |
110 | 4A | 2020/01/30 | 18:00 | KABRŇÁCI | SILNICE Ž | 2:8 |
111 | 4A | 2020/01/30 | 19:00 | SPOL TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
112 | 3B | 2020/01/30 | 20:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | TESPO Ž | 4:6 |
113 | 3A | 2020/03/03 | 20:00 | BASKET 199 | HOUŽVA TEAM | 4:6 |
114 | 3A | 2020/02/04 | 18:00 | HEKŤÁK B | KOZINEC TEAM | 0:10 |
115 | 3A | 2020/02/04 | 19:00 | PRALES JIČÍN | EXOTI | 2:8 |
116 | 3A | 2020/02/04 | 20:00 | BRADA Ž | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 6:4 |
117 | 2A | 2020/02/06 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | KUPKOSPOL | 6:4 |
118 | 2A | 2020/02/15 | 16:00 | KOZLÍCI A | MÚ HOŘICE | 4:6 |
119 | 2A | 2020/02/06 | 19:00 | SK RUM | CHLADIČI | 4:6 |
120 | 2A | 2020/02/06 | 20:00 | BRADA M | ŠUTRMAN HOŘICE | 8:2 |
121 | 5A | 2020/02/11 | 17:00 | TELECOM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 0:10 |
122 | 5A | 2020/02/11 | 18:00 | N-TEAM | SVARTES | 4:6 |
123 | 5A | 2020/02/11 | 19:00 | SPPAJN | SEPTIK | 4:6 |
124 | 5A | 2020/02/13 | 17:00 | HASIČI B | ÚNORÁCI | 8:2 |
125 | 4B | 2020/02/13 | 18:00 | HASIČI | POŠTA | 10:0 |
126 | 4B | 2020/02/13 | 19:00 | PUPKÁČI | DENICO | 6:4 |
127 | 4B | 2020/01/24 | 16:00 | CROQUET TEAM | TS HOŘICE | 2:8 |
128 | 4B | 2020/02/29 | 15:00 | KOZLÍCI B | HK BOREK | 2:8 |
129 | 4A | 2020/02/18 | 17:00 | SILNICE Ž | BERUŠKY | 8:2 |
130 | 4A | 2020/02/18 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | RONAL | 6:4 |
131 | 4A | 2020/02/18 | 19:00 | LUKAVECKÁ 9 | KABRŇÁCI | 6:4 |
132 | 4A | 2020/02/18 | 20:00 | ATRIUM | SPOL TEAM | 6:4 |
133 | 3B | 2020/02/20 | 17:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | HASPOL | 4:6 |
134 | 3B | 2020/09/01 | 20:00 | SILNICE M | SPORTING HAVANA | 8:2 |
135 | 3B | 2020/02/11 | 20:00 | TESPO Ž | SENIOR TEAM | 6:4 |
136 | 3B | 2020/02/20 | 19:00 | ZD DOBRÁ VODA | VOS JIČÍN | 2:8 |
137 | 1A | 2020/03/10 | 21:00 | HEKŤÁK A | ALTRAN HOŘICE | 6:4 |
138 | 3A | 2020/02/25 | 17:00 | HEKŤÁK B | BASKET 199 | 6:4 |
139 | 3A | 2020/02/25 | 18:00 | EXOTI | HOUŽVA TEAM | 2:8 |
140 | 3A | 2020/02/25 | 19:00 | KOZINEC TEAM | BRADA Ž | 10:0 |
141 | 3A | 2020/02/25 | 20:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | PRALES JIČÍN | 6:4 |
142 | 2A | 2020/02/27 | 17:00 | KOZLÍCI A | AO KOSTĚNICE | 7:3 |
143 | 2A | 2020/02/27 | 18:00 | CHLADIČI | KUPKOSPOL | 8:2 |
144 | 2A | 2020/02/27 | 16:00 | MÚ HOŘICE | BRADA M | 4:6 |
145 | 2A | 2020/02/27 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | SK RUM | 8:2 |
146 | 1A | 2020/03/06 | 18:00 | SPRING HOŘICE | BASKET 200 | 1:9 |
147 | 1A | 2020/02/28 | 18:00 | FOTBAL HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 10:0 |
148 | 1A | 2020/02/28 | 19:00 | TESPO B | TESPO A | 0:10 |
149 | 5A | 2020/03/03 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SPPAJN | 2:8 |
150 | 5A | 2020/03/05 | 16:00 | SVARTES | HASIČI B | 6:4 |
151 | 5A | 2020/03/03 | 19:00 | ÚNORÁCI | TELECOM | 4:6 |
152 | 5A | 2020/03/05 | 17:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | N-TEAM | 6:4 |
153 | 4B | 2020/03/05 | 18:00 | JCPRO | HASIČI | 8:2 |
154 | 4B | 2020/03/05 | 19:00 | POŠTA | CROQUET TEAM | 3:7 |
155 | 4B | 2020/09/01 | 21:00 | TS HOŘICE | PUPKÁČI | 8:2 |
156 | 4B | 2020/03/07 | 18:00 | DENICO | KOZLÍCI B | 6:4 |
157 | 4A | 2020/03/10 | 17:00 | SPOL TEAM | SILNICE Ž | 8:2 |
158 | 4A | 2020/03/10 | 18:00 | BERUŠKY | LUKAVECKÁ 9 | 2:8 |
159 | 4A | 2020/03/10 | 19:00 | L-TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
160 | 4A | 2020/03/10 | 20:00 | RONAL | ATRIUM | 4:6 |
161 | 3B | 2020/03/12 | 17:00 | SENIOR TEAM | SMRKÁČI CHOMUTICE | 8:2 |
162 | 3B | 2020/03/12 | 18:00 | SPORTING HAVANA | ZD DOBRÁ VODA | 2:8 |
163 | 3B | 2020/03/12 | 19:00 | VOS JIČÍN | TESPO Ž | 4:6 |
164 | 3A | 2020/03/12 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 4:6 |
165 | 1A | 2020/09/06 | 14:00 | KRČMA DĚTENICE | TESPO B | 6:4 |
166 | 1A | 2020/09/03 | 18:00 | TESPO A | SPRING HOŘICE | 10:0 |
167 | 1A | 2020/09/03 | 19:00 | ALTRAN HOŘICE | FOTBAL HOŘICE | 3:7 |
168 | 1A | 2020/09/11 | 17:00 | BASKET 200 | HEKŤÁK A | 8:2 |
169 | 3B | 2020/09/03 | 20:00 | HASPOL | SILNICE M | 6:4 |
170 | 3A | 2020/09/05 | 15:00 | PRALES JIČÍN | KOZINEC TEAM | 2:8 |
171 | 3A | 2020/09/03 | 17:00 | BRADA Ž | HEKŤÁK B | 2:8 |
172 | 3A | 2020/09/05 | 17:00 | BASKET 199 | EXOTI | 4:6 |
173 | 2A | 2020/09/05 | 18:00 | AO KOSTĚNICE | CHLADIČI | 8:2 |
174 | 2A | 2020/09/05 | 16:00 | KUPKOSPOL | ŠUTRMAN HOŘICE | 2:8 |
175 | 2A | 2020/09/25 | 17:00 | SK RUM | MÚ HOŘICE | 2:8 |
176 | 4B | 2020/09/08 | 18:00 | DENICO | TS HOŘICE | 6:4 |
177 | 4B | 2020/09/08 | 19:00 | PUPKÁČI | HASIČI | 2:8 |
178 | 4B | 2020/09/08 | 20:00 | HK BOREK | POŠTA | 6:4 |
179 | 4B | 2020/02/27 | 20:00 | KOZLÍCI B | JCPRO | 4:6 |
180 | 2A | 2020/09/08 | 21:00 | BRADA M | KOZLÍCI A | 6:4 |
181 | 5A | 2020/09/10 | 17:00 | HASIČI B | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 1:9 |
182 | 5A | 2020/09/10 | 18:00 | SPPAJN | ÚNORÁCI | 10:0 |
183 | 5A | 2020/09/10 | 19:00 | SEPTIK | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 10:0 |
184 | 5A | 2020/09/13 | 17:00 | TELECOM | SVARTES | 4:6 |
185 | 4B | 2020/09/10 | 20:00 | CROQUET TEAM | JCPRO | 0:10 |
186 | 4B | 2020/09/12 | 16:00 | HK BOREK | DENICO | 8:2 |
187 | 4B | 2020/09/12 | 16:00 | KOZLÍCI B | TS HOŘICE | 0:10 |
188 | 4B | 2020/09/12 | 17:00 | PUPKÁČI | POŠTA | 0:0 |
189 | 4A | 2020/09/20 | 19:00 | KABRŇÁCI | BERUŠKY | 0:10 |
190 | 4A | 2020/09/12 | 18:00 | ATRIUM | L-TEAM | 10:0 |
191 | 4A | 2020/09/15 | 17:00 | LUKAVECKÁ 9 | SPOL TEAM | 8:2 |
192 | 4A | 2020/09/15 | 18:00 | SILNICE Ž | RONAL | 6:4 |
193 | 3B | 2020/09/20 | 18:00 | SENIOR TEAM | HASPOL | 2:8 |
194 | 3B | 2020/09/15 | 20:00 | ZD DOBRÁ VODA | SILNICE M | 0:10 |
195 | 3B | 2020/09/15 | 19:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | VOS JIČÍN | 0:10 |
196 | 3B | 2020/09/17 | 17:00 | TESPO Ž | SPORTING HAVANA | 6:4 |
197 | 3A | 2020/09/17 | 18:00 | HEKŤÁK B | PRALES JIČÍN | 6:4 |
198 | 3A | 2020/09/17 | 19:00 | BRADA Ž | BASKET 199 | 4:6 |
199 | 3A | 2020/09/13 | 16:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | EXOTI | 2:8 |
200 | 3A | 2020/09/17 | 20:00 | KOZINEC TEAM | HOUŽVA TEAM | 10:0 |
201 | 1A | 2020/09/25 | 16:00 | TESPO B | FOTBAL HOŘICE | 2:8 |
202 | 1A | 2020/09/11 | 18:00 | HEKŤÁK A | TESPO A | 4:6 |
203 | 1A | 2020/09/19 | 17:00 | SPRING HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 0:10 |
204 | 1A | 2020/09/19 | 18:00 | BASKET 200 | ALTRAN HOŘICE | 9:1 |
205 | 5A | 2020/09/19 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | TELECOM | 6:4 |
206 | 2A | 2020/09/22 | 17:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | CHLADIČI | 4:6 |
207 | 2A | 2020/09/22 | 18:00 | KOZLÍCI A | SK RUM | 6:4 |
208 | 5A | 2020/09/22 | 19:00 | ÚNORÁCI | SEPTIK | 0:10 |
209 | 2A | 2020/09/22 | 20:00 | MÚ HOŘICE | KUPKOSPOL | 6:4 |
210 | 5A | 2020/09/22 | 21:00 | N-TEAM | HASIČI B | 6:4 |
211 | 2A | 2020/09/24 | 17:00 | BRADA M | AO KOSTĚNICE | 6:4 |
212 | 5A | 2020/09/24 | 18:00 | SVARTES | SPPAJN | 4:6 |
213 | 4B | 2020/09/24 | 19:00 | HASIČI | CROQUET TEAM | 10:0 |
214 | 4B | 2020/09/24 | 20:00 | TS HOŘICE | HK BOREK | 8:2 |
215 | 4B | 2020/03/12 | 21:00 | JCPRO | PUPKÁČI | 2:8 |
216 | 4B | 2020/09/24 | 21:00 | POŠTA | KOZLÍCI B | 0:10 |
217 | 4A | 2020/09/26 | 15:00 | SPOL TEAM | KABRŇÁCI | 6:4 |
218 | 4A | 2020/09/26 | 16:00 | RONAL | LUKAVECKÁ 9 | 0:10 |
219 | 4A | 2020/09/25 | 10:00 | L-TEAM | SILNICE Ž | 0:10 |
220 | 4A | 2020/09/26 | 17:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | ATRIUM | 10:0 |
17. ročník TN výsledky (765.1 KiB) 28.9.2020
17. ročník TN rozpis utkání (155.2 KiB) 28.9.2020
družstvo | l | b | pb | p | d | ú | c | z | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FOTBAL HOŘICE | 1A | 14 | 49 | 21 | 725.86 | 347.29 | 13.14 | 1073.14 | 7 |
2 | BASKET 200 | 1A | 12 | 53 | 17 | 722.71 | 330.86 | 14.29 | 1053.57 | 7 |
3 | TESPO A | 1A | 10 | 46 | 24 | 724.57 | 334.57 | 13.14 | 1059.14 | 7 |
4 | KRČMA DĚTENICE | 1A | 6 | 27 | 43 | 693.14 | 304.00 | 21.43 | 997.14 | 7 |
5 | HEKŤÁK A | 1A | 4 | 32 | 38 | 709.86 | 295.14 | 19.71 | 1005.00 | 7 |
6 | ALTRAN HOŘICE | 1A | 4 | 29 | 41 | 715.86 | 302.57 | 19.71 | 1018.43 | 7 |
7 | TESPO B | 1A | 4 | 28 | 42 | 679.71 | 313.14 | 19.14 | 992.86 | 7 |
8 | SPRING HOŘICE | 1A | 2 | 16 | 54 | 584.00 | 247.86 | 19.00 | 831.86 | 7 |
1 | BRADA M | 2A | 14 | 50 | 20 | 691.71 | 314.57 | 19.43 | 1006.29 | 7 |
2 | AO KOSTĚNICE | 2A | 10 | 43 | 27 | 670.43 | 289.71 | 22.43 | 960.14 | 7 |
3 | KOZLÍCI A | 2A | 10 | 39 | 31 | 684.86 | 287.43 | 27.43 | 972.29 | 7 |
4 | MÚ HOŘICE | 2A | 8 | 38 | 32 | 657.29 | 287.86 | 22.14 | 945.14 | 7 |
5 | CHLADIČI | 2A | 8 | 34 | 36 | 672.29 | 297.14 | 22.14 | 969.43 | 7 |
6 | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 4 | 32 | 38 | 666.00 | 292.14 | 23.43 | 958.14 | 7 |
7 | KUPKOSPOL | 2A | 2 | 24 | 46 | 661.14 | 266.57 | 28.14 | 927.71 | 7 |
8 | SK RUM | 2A | 0 | 20 | 50 | 649.57 | 265.43 | 28.86 | 915.00 | 7 |
1 | KOZINEC TEAM | 3A | 12 | 60 | 10 | 701.71 | 302.71 | 21.00 | 1004.43 | 7 |
2 | EXOTI | 3A | 12 | 42 | 28 | 668.57 | 285.86 | 23.86 | 954.43 | 7 |
3 | HEKŤÁK B | 3A | 8 | 34 | 36 | 642.57 | 274.86 | 28.29 | 917.43 | 7 |
4 | BASKET 199 | 3A | 6 | 36 | 34 | 663.43 | 270.43 | 28.57 | 933.86 | 7 |
5 | HOUŽVA TEAM | 3A | 6 | 32 | 38 | 645.14 | 275.14 | 25.29 | 920.29 | 7 |
6 | BRADA Ž | 3A | 6 | 30 | 40 | 650.29 | 271.29 | 25.71 | 921.57 | 7 |
7 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 4 | 24 | 46 | 660.71 | 279.00 | 26.29 | 939.71 | 7 |
8 | PRALES JIČÍN | 3A | 2 | 22 | 48 | 647.86 | 261.86 | 26.57 | 909.71 | 7 |
1 | HASPOL | 3B | 14 | 56 | 14 | 685.57 | 305.86 | 20.57 | 991.43 | 7 |
2 | SILNICE M | 3B | 10 | 46 | 24 | 663.43 | 293.29 | 22.29 | 956.71 | 7 |
3 | TESPO Ž | 3B | 10 | 38 | 32 | 664.43 | 269.86 | 27.43 | 934.29 | 7 |
4 | SENIOR TEAM | 3B | 8 | 37 | 33 | 673.57 | 293.57 | 24.29 | 967.14 | 7 |
5 | VOS JIČÍN | 3B | 4 | 36 | 34 | 666.29 | 274.71 | 27.00 | 941.00 | 7 |
6 | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 4 | 26 | 44 | 636.43 | 256.00 | 28.71 | 892.43 | 7 |
7 | SPORTING HAVANA | 3B | 4 | 25 | 45 | 628.29 | 264.71 | 32.43 | 893.00 | 7 |
8 | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 2 | 16 | 54 | 555.14 | 218.86 | 29.29 | 774.00 | 7 |
1 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 16 | 62 | 18 | 670.25 | 279.38 | 26.00 | 949.63 | 8 |
2 | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 12 | 53 | 27 | 629.13 | 257.13 | 34.13 | 886.25 | 8 |
3 | SILNICE Ž | 4A | 10 | 49 | 31 | 610.25 | 257.00 | 29.63 | 867.25 | 8 |
4 | RONAL | 4A | 8 | 46 | 34 | 559.38 | 231.88 | 25.25 | 791.25 | 8 |
5 | L-TEAM | 4A | 8 | 36 | 44 | 472.63 | 198.13 | 23.38 | 670.75 | 8 |
6 | ATRIUM | 4A | 8 | 32 | 48 | 585.00 | 224.88 | 37.00 | 809.88 | 8 |
7 | SPOL TEAM | 4A | 6 | 32 | 48 | 608.13 | 234.00 | 40.88 | 842.13 | 8 |
8 | BERUŠKY | 4A | 2 | 26 | 54 | 579.38 | 240.25 | 35.63 | 819.63 | 8 |
9 | KABRŇÁCI | 4A | 2 | 24 | 56 | 603.38 | 222.50 | 43.50 | 825.88 | 8 |
1 | JCPRO | 4B | 14 | 60 | 20 | 654.75 | 288.50 | 26.50 | 943.25 | 8 |
2 | TS HOŘICE | 4B | 12 | 58 | 22 | 639.50 | 263.50 | 32.38 | 903.00 | 8 |
3 | HK BOREK | 4B | 12 | 50 | 30 | 626.38 | 265.25 | 31.00 | 891.63 | 8 |
4 | HASIČI | 4B | 8 | 50 | 30 | 638.88 | 265.63 | 31.13 | 904.50 | 8 |
5 | PUPKÁČI | 4B | 8 | 36 | 34 | 534.00 | 212.00 | 31.88 | 746.00 | 8 |
6 | DENICO | 4B | 8 | 32 | 48 | 600.63 | 256.13 | 36.75 | 856.75 | 8 |
7 | KOZLÍCI B | 4B | 4 | 32 | 48 | 533.88 | 212.88 | 34.63 | 746.75 | 8 |
8 | CROQUET TEAM | 4B | 4 | 21 | 59 | 558.50 | 214.63 | 37.13 | 773.13 | 8 |
9 | POŠTA | 4B | 0 | 11 | 59 | 487.75 | 173.38 | 39.13 | 661.13 | 8 |
1 | SEPTIK | 5A | 14 | 66 | 14 | 634.00 | 259.50 | 34.50 | 893.50 | 8 |
2 | N-TEAM | 5A | 12 | 48 | 32 | 583.38 | 238.38 | 37.75 | 821.75 | 8 |
3 | SVARTES | 5A | 12 | 42 | 38 | 600.75 | 226.50 | 44.13 | 827.25 | 8 |
4 | HASIČI B | 5A | 8 | 45 | 35 | 590.50 | 216.63 | 41.88 | 807.13 | 8 |
5 | SPPAJN | 5A | 8 | 42 | 38 | 568.75 | 225.88 | 43.25 | 794.63 | 8 |
6 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 8 | 39 | 41 | 569.13 | 202.38 | 49.00 | 771.50 | 8 |
7 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 4 | 30 | 50 | 491.38 | 175.88 | 40.63 | 667.25 | 8 |
8 | TELECOM | 5A | 4 | 26 | 54 | 508.25 | 207.75 | 55.88 | 716.00 | 8 |
9 | ÚNORÁCI | 5A | 2 | 22 | 58 | 407.88 | 155.50 | 36.50 | 563.38 | 8 |
p | jméno | družstvo | l | p | d | ú | c | b | z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palm Patrik | FOTBAL HOŘICE | 1A | 188.71 | 99.86 | 2.00 | 288.57 | 12 | 2 | 7 |
2 | Šlambera Jakub | TESPO A | 1A | 188.80 | 92.60 | 2.00 | 281.40 | 10 | 0 | 5 |
3 | Portyš Petr ml. | KRČMA DĚTENICE | 1A | 187.33 | 91.33 | 2.83 | 278.67 | 10 | 2 | 6 |
4 | Měkota Zdenek | BASKET 200 | 1A | 185.20 | 85.80 | 4.20 | 271.00 | 10 | 0 | 5 |
5 | Fejfar Miloš | FOTBAL HOŘICE | 1A | 179.29 | 90.00 | 3.57 | 269.29 | 11 | 3 | 7 |
6 | Švamberg Miroslav | BASKET 200 | 1A | 184.00 | 84.71 | 3.00 | 268.71 | 12 | 2 | 7 |
7 | Hadinec Otakar | SENIOR TEAM | 3B | 179.00 | 88.33 | 3.50 | 267.33 | 8 | 4 | 6 |
8 | Vrťátko Pavel | BASKET 200 | 1A | 177.29 | 88.29 | 2.71 | 265.57 | 12 | 2 | 7 |
9 | Ruml Pavel | KOZINEC TEAM | 3A | 180.57 | 84.57 | 4.14 | 265.14 | 14 | 0 | 7 |
10 | Buben David | HASPOL | 3B | 183.00 | 82.00 | 3.29 | 265.00 | 12 | 2 | 7 |
11 | Procházka Václav | EXOTI | 3A | 181.29 | 83.43 | 2.29 | 264.71 | 14 | 0 | 7 |
12 | Bartko Josef | HOUŽVA TEAM | 3A | 179.00 | 84.83 | 4.67 | 263.83 | 12 | 0 | 6 |
13 | Novotný Jindřich | SENIOR TEAM | 3B | 181.67 | 82.17 | 3.00 | 263.83 | 10 | 2 | 6 |
14 | Nekvapil Jaroslav | HASPOL | 3B | 179.60 | 83.60 | 3.80 | 263.20 | 10 | 0 | 5 |
15 | Černý Tomáš | TESPO A | 1A | 176.67 | 86.50 | 2.33 | 263.17 | 8 | 4 | 6 |
16 | Bartoníček Tomáš | HEKŤÁK A | 1A | 179.00 | 83.43 | 4.57 | 262.43 | 8 | 6 | 7 |
17 | Palm Radek | FOTBAL HOŘICE | 1A | 179.29 | 83.14 | 3.14 | 262.43 | 8 | 6 | 7 |
18 | Kohout Ladislav | TESPO B | 1A | 178.50 | 83.17 | 2.50 | 261.67 | 6 | 6 | 6 |
19 | Zeman Radek | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 185.00 | 76.67 | 5.67 | 261.67 | 10 | 2 | 6 |
20 | Rosůlek Michal | ALTRAN HOŘICE | 1A | 181.50 | 79.67 | 4.83 | 261.17 | 4 | 8 | 6 |
21 | Rolc Ladislav | TESPO A | 1A | 175.67 | 85.17 | 3.00 | 260.83 | 8 | 4 | 6 |
22 | Halbsgut Richard | KOZLÍCI A | 2A | 177.14 | 82.71 | 4.57 | 259.86 | 12 | 2 | 7 |
23 | Vávra Jan | BRADA M | 2A | 177.67 | 81.83 | 3.83 | 259.50 | 10 | 2 | 6 |
24 | Marek Luboš | HEKŤÁK A | 1A | 187.43 | 71.29 | 4.00 | 258.71 | 8 | 6 | 7 |
25 | Pech Vladimír | TESPO B | 1A | 174.50 | 83.83 | 4.83 | 258.33 | 10 | 2 | 6 |
26 | Dědina Jiří | ALTRAN HOŘICE | 1A | 182.33 | 74.67 | 4.33 | 257.00 | 8 | 4 | 6 |
27 | Toth Pavel | HK BOREK | 4B | 166.25 | 89.13 | 2.38 | 255.38 | 16 | 0 | 8 |
28 | Pekárek Miloš | KOZINEC TEAM | 3A | 178.83 | 76.50 | 5.17 | 255.33 | 10 | 2 | 6 |
29 | Luštinec Vladimír | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 174.38 | 79.75 | 3.63 | 254.13 | 14 | 2 | 8 |
30 | Havlíček Michal | ALTRAN HOŘICE | 1A | 180.57 | 73.43 | 5.71 | 254.00 | 8 | 6 | 7 |
31 | Jandera Roman | JCPRO | 4B | 172.88 | 80.63 | 4.13 | 253.50 | 14 | 2 | 8 |
32 | Strauss Vladimír | SEPTIK | 5A | 165.88 | 86.63 | 5.00 | 252.50 | 16 | 0 | 8 |
33 | Vinkler Jan | VOS JIČÍN | 3B | 171.00 | 81.50 | 5.00 | 252.50 | 12 | 0 | 6 |
34 | Lhota Jakub | HASPOL | 3B | 175.50 | 77.00 | 5.17 | 252.50 | 12 | 0 | 6 |
35 | Frait Pavel | TESPO A | 1A | 181.83 | 70.67 | 5.50 | 252.50 | 6 | 6 | 6 |
36 | Novák Jan | MÚ HOŘICE | 2A | 170.29 | 82.00 | 3.57 | 252.29 | 12 | 2 | 7 |
37 | Pristanda Jaroslav | BRADA M | 2A | 173.71 | 78.57 | 5.57 | 252.29 | 8 | 6 | 7 |
38 | Černý Jan | DENICO | 4B | 170.00 | 82.00 | 4.75 | 252.00 | 10 | 6 | 8 |
39 | Svoboda Aleš | BASKET 200 | 1A | 176.20 | 75.60 | 4.80 | 251.80 | 3 | 7 | 5 |
40 | Chládek Vladimír ml. | CHLADIČI | 2A | 170.43 | 80.71 | 4.86 | 251.14 | 4 | 10 | 7 |
41 | Koňák Josef | FOTBAL HOŘICE | 1A | 177.83 | 73.17 | 5.00 | 251.00 | 4 | 8 | 6 |
42 | Pražák Radislav | ALTRAN HOŘICE | 1A | 176.80 | 73.60 | 5.20 | 250.40 | 5 | 5 | 5 |
43 | Valtera Jaromír | AO KOSTĚNICE | 2A | 175.50 | 74.83 | 5.00 | 250.33 | 8 | 4 | 6 |
44 | Portyš Petr st. | KRČMA DĚTENICE | 1A | 176.17 | 73.83 | 4.83 | 250.00 | 4 | 8 | 6 |
45 | Nekvasil Lubomír | BRADA M | 2A | 172.14 | 77.71 | 4.00 | 249.86 | 8 | 6 | 7 |
46 | Lutz Radomil | TESPO Ž | 3B | 176.20 | 72.40 | 5.40 | 248.60 | 10 | 0 | 5 |
47 | Kadlec Jaroslav | RONAL | 4A | 171.33 | 76.67 | 4.67 | 248.00 | 12 | 0 | 6 |
48 | Stuchlík Jakub | SILNICE M | 3B | 172.83 | 75.17 | 6.00 | 248.00 | 10 | 2 | 6 |
49 | Fátor Jiří | HASIČI | 4B | 171.50 | 76.38 | 6.63 | 247.88 | 12 | 4 | 8 |
50 | Lulek Čestmír | TS HOŘICE | 4B | 174.50 | 73.33 | 5.33 | 247.83 | 10 | 2 | 6 |
51 | Zikmund Michal | TESPO B | 1A | 168.00 | 79.29 | 5.86 | 247.29 | 4 | 10 | 7 |
52 | Jaroš Jan | KUPKOSPOL | 2A | 178.71 | 68.57 | 5.00 | 247.29 | 6 | 8 | 7 |
53 | Palm Dominik | MÚ HOŘICE | 2A | 170.50 | 76.50 | 5.83 | 247.00 | 8 | 4 | 6 |
54 | Ruml Jaroslav | KOZINEC TEAM | 3A | 175.00 | 71.50 | 6.00 | 246.50 | 10 | 2 | 6 |
55 | Valeš Zdeněk | SPORTING HAVANA | 3B | 172.86 | 73.43 | 6.29 | 246.29 | 8 | 6 | 7 |
56 | Ruml Tomáš | BASKET 199 | 3A | 173.00 | 73.20 | 6.00 | 246.20 | 4 | 6 | 5 |
57 | Komárek František | SK RUM | 2A | 168.00 | 77.86 | 5.00 | 245.86 | 8 | 6 | 7 |
58 | Drápal Martin | KOZINEC TEAM | 3A | 171.14 | 73.57 | 5.29 | 244.71 | 10 | 4 | 7 |
59 | Prokop Miloš | VOS JIČÍN | 3B | 174.71 | 70.00 | 5.00 | 244.71 | 8 | 6 | 7 |
60 | Franc Miloslav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 175.83 | 68.83 | 6.83 | 244.67 | 4 | 8 | 6 |
61 | Chládek Vladimír | CHLADIČI | 2A | 169.71 | 74.57 | 5.00 | 244.29 | 6 | 8 | 7 |
62 | Vojtěch Václav | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 170.43 | 73.71 | 4.71 | 244.14 | 6 | 8 | 7 |
63 | Chládek Václav | CHLADIČI | 2A | 165.57 | 77.57 | 5.17 | 243.14 | 8 | 6 | 7 |
64 | Knap Miroslav | SPRING HOŘICE | 1A | 171.00 | 72.00 | 5.20 | 243.00 | 0 | 10 | 5 |
65 | Svoboda Petr | HEKŤÁK A | 1A | 173.29 | 69.71 | 4.86 | 243.00 | 4 | 10 | 7 |
66 | Zajíc Miloš | EXOTI | 3A | 170.67 | 72.00 | 5.17 | 242.67 | 8 | 4 | 6 |
67 | Langr Jakub | KOZLÍCI A | 2A | 173.57 | 68.71 | 8.00 | 242.29 | 4 | 10 | 7 |
68 | Görner Jindřich | TESPO B | 1A | 168.80 | 73.20 | 4.40 | 242.00 | 4 | 6 | 5 |
69 | Kovalčík Boris | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 162.43 | 79.43 | 4.29 | 241.86 | 8 | 6 | 7 |
70 | Rücker Jiří | EXOTI | 3A | 167.57 | 73.29 | 5.57 | 240.86 | 8 | 6 | 7 |
71 | Marek Jiří | HEKŤÁK A | 1A | 170.14 | 70.71 | 6.29 | 240.86 | 6 | 8 | 7 |
72 | Novotný Jaroslav | SILNICE M | 3B | 166.29 | 73.29 | 6.00 | 239.57 | 6 | 8 | 7 |
73 | Šulc Milan | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 166.00 | 73.43 | 6.57 | 239.43 | 12 | 2 | 7 |
74 | Luňák Martin | L-TEAM | 4A | 170.33 | 68.67 | 8.67 | 239.00 | 8 | 4 | 6 |
75 | Jindřich Kulhánek ml. | HEKŤÁK B | 3A | 164.67 | 74.17 | 6.83 | 238.83 | 10 | 2 | 6 |
76 | Lacina Josef | L-TEAM | 4A | 166.33 | 72.50 | 5.00 | 238.83 | 10 | 2 | 6 |
77 | Bartoníček Jakub | HEKŤÁK B | 3A | 166.33 | 72.17 | 6.50 | 238.50 | 8 | 4 | 6 |
78 | Holý Aleš | PRALES JIČÍN | 3A | 171.43 | 65.86 | 5.71 | 237.29 | 4 | 10 | 7 |
79 | Novotný Petr | KOZLÍCI A | 2A | 166.71 | 70.14 | 6.86 | 236.86 | 9 | 5 | 7 |
80 | Šádek Svatopluk | SK RUM | 2A | 168.17 | 68.50 | 6.33 | 236.67 | 10 | 2 | 6 |
81 | Lenč Petr | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 168.00 | 68.43 | 5.43 | 236.43 | 6 | 8 | 7 |
82 | Doležal Luděk | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 170.86 | 65.43 | 7.71 | 236.29 | 10 | 4 | 7 |
83 | Douša Jiří | KRČMA DĚTENICE | 1A | 165.17 | 71.00 | 7.17 | 236.17 | 2 | 10 | 6 |
84 | Halbsgut Richard st. | HOUŽVA TEAM | 3A | 168.57 | 67.29 | 5.00 | 235.86 | 8 | 6 | 7 |
85 | Fikar Pavel | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 169.17 | 66.67 | 7.00 | 235.83 | 6 | 6 | 6 |
86 | Veselý František | BASKET 199 | 3A | 165.57 | 70.00 | 5.14 | 235.57 | 8 | 6 | 7 |
87 | Havelka Martin | SVARTES | 5A | 169.63 | 65.88 | 7.88 | 235.50 | 16 | 0 | 8 |
88 | Michal Skalsky | PUPKÁČI | 4B | 167.00 | 68.43 | 7.71 | 235.43 | 12 | 2 | 7 |
89 | Juriček Tomáš | SPORTING HAVANA | 3B | 162.83 | 72.50 | 8.00 | 235.33 | 6 | 6 | 6 |
90 | Horák Luboš | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 172.00 | 62.83 | 8.50 | 234.83 | 6 | 6 | 6 |
91 | Něníček Jiří | HASIČI | 4B | 167.75 | 67.00 | 7.13 | 234.75 | 14 | 2 | 8 |
92 | Prýmek Lukáš | PRALES JIČÍN | 3A | 163.00 | 71.71 | 6.14 | 234.71 | 8 | 6 | 7 |
93 | Šulc Luděk | KRČMA DĚTENICE | 1A | 169.67 | 65.00 | 6.17 | 234.67 | 2 | 10 | 6 |
94 | Štefan Ladislav | SENIOR TEAM | 3B | 163.67 | 70.83 | 6.83 | 234.50 | 4 | 8 | 6 |
95 | Šedivý Jiří | KOZLÍCI B | 4B | 160.20 | 74.00 | 7.20 | 234.20 | 8 | 2 | 5 |
96 | Jahelka Petr | HASPOL | 3B | 160.00 | 73.71 | 6.00 | 233.71 | 8 | 6 | 7 |
97 | Špičák David | KOZLÍCI A | 2A | 167.43 | 65.86 | 8.00 | 233.29 | 6 | 8 | 7 |
98 | Struna Václav | SVARTES | 5A | 166.71 | 66.43 | 8.57 | 233.14 | 14 | 0 | 7 |
99 | Westfál Ondřej | DENICO | 4B | 162.75 | 70.38 | 8.00 | 233.13 | 10 | 6 | 8 |
100 | Tomášek Michal | CHLADIČI | 2A | 167.60 | 65.00 | 7.80 | 232.60 | 6 | 4 | 5 |
101 | Goll Milan | JCPRO | 4B | 162.13 | 70.13 | 6.63 | 232.25 | 12 | 4 | 8 |
102 | Sedláček Libor | TELECOM | 5A | 159.17 | 73.00 | 7.50 | 232.17 | 10 | 2 | 6 |
103 | Vágner Jiří | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 162.00 | 70.17 | 7.00 | 232.17 | 0 | 12 | 6 |
104 | Valnoha Karel | JCPRO | 4B | 163.00 | 67.86 | 8.86 | 230.86 | 10 | 4 | 7 |
105 | Nálevka Zbyněk | TS HOŘICE | 4B | 163.57 | 67.00 | 7.43 | 230.57 | 10 | 4 | 7 |
106 | Jahelka Láďa | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 167.80 | 62.40 | 7.40 | 230.20 | 2 | 8 | 5 |
107 | Žďárský Petr | SILNICE M | 3B | 164.83 | 65.33 | 5.83 | 230.17 | 8 | 4 | 6 |
108 | Vodnárek Pavel | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 164.25 | 65.88 | 7.75 | 230.13 | 12 | 4 | 8 |
109 | Michálek Josef | SPRING HOŘICE | 1A | 160.80 | 69.20 | 7.40 | 230.00 | 0 | 10 | 5 |
110 | Bernard Radek | SK RUM | 2A | 165.00 | 65.00 | 8.20 | 230.00 | 2 | 8 | 5 |
111 | Hron Miroslav | HEKŤÁK B | 3A | 160.60 | 69.00 | 7.60 | 229.60 | 2 | 8 | 5 |
112 | Pour Stanislav | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 163.75 | 65.63 | 7.38 | 229.38 | 10 | 6 | 8 |
113 | Stryhal Jiří | VOS JIČÍN | 3B | 167.00 | 61.50 | 7.33 | 228.50 | 2 | 10 | 6 |
114 | Jarolímek Pavel | JCPRO | 4B | 157.38 | 69.63 | 7.00 | 227.00 | 8 | 8 | 8 |
115 | Zívr Ladislav | HK BOREK | 4B | 161.63 | 64.50 | 8.38 | 226.13 | 8 | 8 | 8 |
116 | Otradovský Viktor | SPOL TEAM | 4A | 156.88 | 67.63 | 8.50 | 224.50 | 14 | 2 | 8 |
117 | Král Jan | CROQUET TEAM | 4B | 163.63 | 60.88 | 7.50 | 224.50 | 10 | 6 | 8 |
118 | Luboš Valeš | PUPKÁČI | 4B | 161.71 | 62.71 | 7.57 | 224.43 | 10 | 4 | 7 |
119 | Jón Zdeněk | SPPAJN | 5A | 154.33 | 70.00 | 7.83 | 224.33 | 10 | 2 | 6 |
120 | Novák Jan ml. | MÚ HOŘICE | 2A | 159.00 | 65.29 | 7.14 | 224.29 | 6 | 8 | 7 |
121 | Jaška Martin | AO KOSTĚNICE | 2A | 162.20 | 61.80 | 7.20 | 224.00 | 5 | 5 | 5 |
122 | Střihavka Milan | RONAL | 4A | 156.83 | 66.83 | 7.17 | 223.67 | 4 | 8 | 6 |
123 | Kupka Jaroslav | KUPKOSPOL | 2A | 158.14 | 65.00 | 7.43 | 223.14 | 2 | 12 | 7 |
124 | Martin Imlauf | ATRIUM | 4A | 158.00 | 63.80 | 9.00 | 221.80 | 4 | 6 | 5 |
125 | Bednařík Pavel | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 153.13 | 68.00 | 8.38 | 221.13 | 10 | 6 | 8 |
126 | Stýblo Ivo | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 155.14 | 65.29 | 7.71 | 220.43 | 0 | 14 | 7 |
127 | Baudyš Libor | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 158.00 | 61.67 | 9.00 | 219.67 | 2 | 10 | 6 |
128 | Tomášek Dušan | TS HOŘICE | 4B | 152.57 | 67.00 | 8.00 | 219.57 | 12 | 2 | 7 |
129 | Fátor Jaroslav | HASIČI | 4B | 151.50 | 67.63 | 7.63 | 219.13 | 8 | 8 | 8 |
130 | Štádlík Marek | HOUŽVA TEAM | 3A | 150.80 | 68.00 | 5.80 | 218.80 | 6 | 4 | 5 |
131 | Louma Tomáš | SPOL TEAM | 4A | 159.50 | 59.13 | 9.50 | 218.63 | 4 | 12 | 8 |
132 | Plecháč Rosťa | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 156.50 | 61.38 | 9.50 | 217.88 | 10 | 6 | 8 |
133 | Drbohlav Marek | SPORTING HAVANA | 3B | 155.86 | 61.43 | 7.86 | 217.29 | 4 | 10 | 7 |
134 | Kovář Jan | HASIČI B | 5A | 154.80 | 61.40 | 8.00 | 216.20 | 6 | 4 | 5 |
135 | Šťovíček Ivo | LUKAVECKÁ 9 | 4A | 155.57 | 60.14 | 9.14 | 215.71 | 8 | 6 | 7 |
136 | Pírek Tomáš | KOZLÍCI B | 4B | 160.86 | 53.71 | 10.29 | 214.57 | 6 | 8 | 7 |
137 | Stuchlík Marek | KOZLÍCI B | 4B | 155.83 | 56.17 | 10.50 | 212.00 | 6 | 6 | 6 |
138 | Jan Kučera | HEKŤÁK B | 3A | 148.80 | 62.00 | 7.20 | 210.80 | 2 | 8 | 5 |
139 | Novotný Vráťa | N-TEAM | 5A | 149.75 | 60.75 | 8.88 | 210.50 | 12 | 4 | 8 |
140 | Maťátko Josef | EXOTI | 3A | 153.00 | 57.43 | 10.14 | 210.43 | 4 | 10 | 7 |
141 | Dvořák Karel | TESPO Ž | 3B | 153.83 | 56.50 | 9.00 | 210.33 | 4 | 8 | 6 |
142 | Nožička Miroslav | SPOL TEAM | 4A | 154.71 | 55.29 | 10.29 | 210.00 | 4 | 10 | 7 |
143 | Sehnal Roman | HK BOREK | 4B | 152.50 | 57.38 | 10.88 | 209.88 | 8 | 8 | 8 |
144 | Michal Šafránek | PUPKÁČI | 4B | 150.40 | 59.40 | 8.20 | 209.80 | 2 | 8 | 5 |
145 | Fátor Josef | HASIČI | 4B | 152.86 | 56.43 | 8.57 | 209.29 | 8 | 6 | 7 |
146 | Miloš Daniš | ATRIUM | 4A | 153.50 | 55.00 | 10.33 | 208.50 | 4 | 8 | 6 |
147 | Milan Zátko | POŠTA | 4B | 152.86 | 55.57 | 9.71 | 208.43 | 4 | 10 | 7 |
148 | Holý František | PRALES JIČÍN | 3A | 150.40 | 58.00 | 8.00 | 208.40 | 0 | 10 | 5 |
149 | Martin Saal | ATRIUM | 4A | 147.67 | 60.50 | 6.67 | 208.17 | 6 | 6 | 6 |
150 | Fátor Martin | HASIČI B | 5A | 152.13 | 55.88 | 10.75 | 208.00 | 14 | 2 | 8 |
151 | Černý Pavel | SPPAJN | 5A | 147.43 | 60.00 | 9.86 | 207.43 | 8 | 6 | 7 |
152 | Nosek Mirek | N-TEAM | 5A | 145.43 | 61.57 | 10.29 | 207.00 | 10 | 4 | 7 |
153 | Šubr Jiří | HOUŽVA TEAM | 3A | 149.14 | 56.14 | 8.71 | 205.29 | 2 | 12 | 7 |
154 | Kubíček Jiří | DENICO | 4B | 147.71 | 56.57 | 10.14 | 204.29 | 4 | 10 | 7 |
155 | Kotrbáček Vít | SPORTING HAVANA | 3B | 144.57 | 59.43 | 9.57 | 204.00 | 3 | 11 | 7 |
156 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 141.83 | 62.00 | 9.83 | 203.83 | 2 | 10 | 6 |
157 | Černý Vlastimil | BERUŠKY | 4A | 141.38 | 61.63 | 8.25 | 203.00 | 4 | 12 | 8 |
158 | Herbrych Petr | VOS JIČÍN | 3B | 146.40 | 56.00 | 9.60 | 202.40 | 4 | 6 | 5 |
159 | Körner Vladimír | HASIČI B | 5A | 146.38 | 55.75 | 9.63 | 202.13 | 8 | 8 | 8 |
160 | Křivohlávek Michaol | HASIČI B | 5A | 148.25 | 50.00 | 10.63 | 198.25 | 5 | 11 | 8 |
161 | Novák Rostislav | SPPAJN | 5A | 142.25 | 55.50 | 10.75 | 197.75 | 10 | 6 | 8 |
162 | Vojtěch Balihar | ATRIUM | 4A | 145.83 | 50.17 | 11.17 | 196.00 | 0 | 12 | 6 |
163 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 140.00 | 54.33 | 9.67 | 194.33 | 6 | 6 | 6 |
164 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 143.71 | 49.57 | 12.71 | 193.29 | 0 | 14 | 7 |
165 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 140.67 | 51.00 | 10.17 | 191.67 | 0 | 12 | 6 |
166 | Franc Josef | SPPAJN | 5A | 130.63 | 50.63 | 11.88 | 181.25 | 4 | 12 | 8 |
167 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 135.86 | 44.43 | 12.00 | 180.29 | 6 | 8 | 7 |
168 | Hermoch Adam | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 133.83 | 46.00 | 13.83 | 179.83 | 8 | 4 | 6 |
169 | Jan Krementák | PUPKÁČI | 4B | 128.20 | 48.60 | 12.00 | 176.80 | 0 | 10 | 5 |
170 | Westfál Karel | DENICO | 4B | 126.13 | 50.25 | 12.25 | 176.38 | 0 | 16 | 8 |
171 | Modřický Jan | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 129.43 | 46.57 | 14.57 | 176.00 | 4 | 10 | 7 |
172 | Nožička Miroslav | SPOL TEAM | 4A | 154.71 | 55.29 | 10.29 | 210.00 | 4 | 10 | 7 |
173 | Sehnal Roman | HK BOREK | 4B | 152.50 | 57.38 | 10.88 | 209.88 | 8 | 8 | 8 |
174 | Michal Šafránek | PUPKÁČI | 4B | 150.40 | 59.40 | 8.20 | 209.80 | 2 | 8 | 5 |
175 | Fátor Josef | HASIČI | 4B | 152.86 | 56.43 | 8.57 | 209.29 | 8 | 6 | 7 |
176 | Miloš Daniš | ATRIUM | 4A | 153.50 | 55.00 | 10.33 | 208.50 | 4 | 8 | 6 |
177 | Milan Zátko | POŠTA | 4B | 152.86 | 55.57 | 9.71 | 208.43 | 4 | 10 | 7 |
178 | Holý František | PRALES JIČÍN | 3A | 150.40 | 58.00 | 8.00 | 208.40 | 0 | 10 | 5 |
179 | Martin Saal | ATRIUM | 4A | 147.67 | 60.50 | 6.67 | 208.17 | 6 | 6 | 6 |
180 | Fátor Martin | HASIČI B | 5A | 152.13 | 55.88 | 10.75 | 208.00 | 14 | 2 | 8 |
181 | Černý Pavel | SPPAJN | 5A | 147.43 | 60.00 | 9.86 | 207.43 | 8 | 6 | 7 |
182 | Nosek Mirek | N-TEAM | 5A | 145.43 | 61.57 | 10.29 | 207.00 | 10 | 4 | 7 |
183 | Kupka Michal | KUPKOSPOL | 2A | 152.75 | 52.75 | 11.25 | 205.50 | 0 | 8 | 4 |
184 | Šubr Jiří | HOUŽVA TEAM | 3A | 149.14 | 56.14 | 8.71 | 205.29 | 2 | 12 | 7 |
185 | Trník Stěva | SMRKÁČI CHOMUTICE | 3B | 152.33 | 52.67 | 12.67 | 205.00 | 0 | 6 | 3 |
186 | Kubíček Jiří | DENICO | 4B | 147.71 | 56.57 | 10.14 | 204.29 | 4 | 10 | 7 |
187 | Kotrbáček Vít | SPORTING HAVANA | 3B | 144.57 | 59.43 | 9.57 | 204.00 | 3 | 11 | 7 |
188 | Hradecký Stanislav | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 141.83 | 62.00 | 9.83 | 203.83 | 2 | 10 | 6 |
189 | Černý Vlastimil | BERUŠKY | 4A | 141.38 | 61.63 | 8.25 | 203.00 | 4 | 12 | 8 |
190 | Herbrych Petr | VOS JIČÍN | 3B | 146.40 | 56.00 | 9.60 | 202.40 | 4 | 6 | 5 |
191 | Körner Vladimír | HASIČI B | 5A | 146.38 | 55.75 | 9.63 | 202.13 | 8 | 8 | 8 |
192 | Křivohlávek Michaol | HASIČI B | 5A | 148.25 | 50.00 | 10.63 | 198.25 | 5 | 11 | 8 |
193 | Novák Rostislav | SPPAJN | 5A | 142.25 | 55.50 | 10.75 | 197.75 | 10 | 6 | 8 |
194 | Vojtěch Balihar | ATRIUM | 4A | 145.00 | 52.20 | 10.80 | 197.20 | 0 | 10 | 5 |
195 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 140.00 | 54.33 | 9.67 | 194.33 | 6 | 6 | 6 |
196 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 143.71 | 49.57 | 12.71 | 193.29 | 0 | 14 | 7 |
197 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 140.67 | 51.00 | 10.17 | 191.67 | 0 | 12 | 6 |
198 | Medek Daniel | KOZLÍCI B | 4B | 125.25 | 58.00 | 11.75 | 183.25 | 2 | 6 | 4 |
199 | Franc Josef | SPPAJN | 5A | 130.63 | 50.63 | 11.88 | 181.25 | 4 | 12 | 8 |
200 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 135.86 | 44.43 | 12.00 | 180.29 | 6 | 8 | 7 |
201 | Hermoch Adam | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 133.83 | 46.00 | 13.83 | 179.83 | 8 | 4 | 6 |
202 | Jan Krementák | PUPKÁČI | 4B | 128.20 | 48.60 | 12.00 | 176.80 | 0 | 10 | 5 |
203 | Westfál Karel | DENICO | 4B | 126.13 | 50.25 | 12.25 | 176.38 | 0 | 16 | 8 |
204 | Modřický Jan | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 129.43 | 46.57 | 14.57 | 176.00 | 4 | 10 | 7 |
205 | Kulich Václav | SVARTES | 5A | 97.33 | 36.67 | 24.33 | 134.00 | 0 | 6 | 3 |
206 | *nikdo* | ÚNORÁCI | 5A | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 16 | 8 |
207 | *nikdo* | SPRING HOŘICE | 1A | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 8 | 4 |
208 | *nikdo* | L-TEAM | 4A | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 16 | 8 |
209 | *nikdo* | ZD DOBRÁ VODA | 3B | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 8 | 4 |
210 | *nikdo* | PUPKÁČI | 4B | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | 4 |
211 | *nikdo* | KOZLÍCI B | 4B | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 8 | 4 |
212 | *nikdo* | POŠTA | 4B | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 2 | 5 |
213 | *nikdo* | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 8 | 4 |
214 | Michal Šafránek | PUPKÁČI | 4B | 144.67 | 60.67 | 8.67 | 205.33 | 0 | 6 | 3 |
215 | Martin Saal | ATRIUM | 4A | 147.80 | 57.00 | 7.20 | 204.80 | 4 | 6 | 5 |
216 | Buben Milan | HASPOL | 3B | 142.00 | 61.00 | 8.00 | 203.00 | 0 | 2 | 1 |
217 | Novák Rostislav | SPPAJN | 5A | 143.67 | 57.50 | 10.00 | 201.17 | 6 | 6 | 6 |
218 | Němeček Petr | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 150.00 | 50.00 | 11.00 | 200.00 | 0 | 2 | 1 |
219 | Rejmont Miroslav | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4A | 149.00 | 50.00 | 9.00 | 199.00 | 0 | 2 | 1 |
220 | Kráčmar Tomáš | SVARTES | 5A | 140.00 | 57.00 | 7.00 | 197.00 | 0 | 2 | 1 |
221 | Kripner Martin | RONAL | 4A | 130.00 | 65.00 | 7.00 | 195.00 | 2 | 0 | 1 |
222 | Křovina Radek | SVARTES | 5A | 146.20 | 48.80 | 12.20 | 195.00 | 0 | 10 | 5 |
223 | Bauer Jiří | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 140.00 | 54.33 | 9.67 | 194.33 | 6 | 6 | 6 |
224 | Jan Kučera | HEKŤÁK B | 3A | 143.33 | 50.33 | 8.33 | 193.67 | 0 | 6 | 3 |
225 | Koňák Milan | ŠUTRMAN HOŘICE | 2A | 136.00 | 56.00 | 13.00 | 192.00 | 0 | 2 | 1 |
226 | Křovina Adam | SVARTES | 5A | 140.67 | 51.00 | 10.17 | 191.67 | 0 | 12 | 6 |
227 | Křivohlávek Michaol | HASIČI B | 5A | 144.83 | 46.67 | 11.00 | 191.50 | 4 | 8 | 6 |
228 | Fikar Bořek | SENIOR TEAM | 3B | 150.00 | 41.00 | 16.00 | 191.00 | 0 | 2 | 1 |
229 | Vojtěch Balihar | ATRIUM | 4A | 141.25 | 46.00 | 12.50 | 187.25 | 0 | 8 | 4 |
230 | Stránská Monika | KABRŇÁCI | 4A | 131.50 | 54.00 | 11.00 | 185.50 | 0 | 4 | 2 |
231 | Suchomel Michael | ÚNORÁCI | 5A | 132.00 | 53.00 | 18.00 | 185.00 | 0 | 2 | 1 |
232 | Drška Milan | SPOL TEAM | 4A | 133.00 | 52.00 | 13.00 | 185.00 | 0 | 2 | 1 |
233 | Hermoch Adam | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 138.00 | 47.00 | 13.40 | 185.00 | 8 | 2 | 5 |
234 | Václavek Roman | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 135.86 | 44.43 | 12.00 | 180.29 | 6 | 8 | 7 |
235 | Medek Daniel | KOZLÍCI B | 4B | 122.67 | 55.33 | 13.67 | 178.00 | 0 | 6 | 3 |
236 | Jan Krementák | PUPKÁČI | 4B | 132.00 | 45.33 | 13.33 | 177.33 | 0 | 6 | 3 |
237 | Modřický Jan | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 134.80 | 41.80 | 16.20 | 176.60 | 2 | 8 | 5 |
238 | Franc Josef | SPPAJN | 5A | 127.00 | 48.17 | 12.83 | 175.17 | 0 | 12 | 6 |
239 | Westfál Karel | DENICO | 4B | 123.20 | 46.00 | 13.40 | 169.20 | 0 | 10 | 5 |
240 | Němec Ladislav | BASKET 199 | 3A | 131.00 | 34.00 | 20.00 | 165.00 | 0 | 2 | 1 |
241 | Hloucal Martin | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 119.00 | 39.00 | 17.00 | 158.00 | 0 | 2 | 1 |
242 | Zamouřil Pavel | POŠTA | 4B | 109.50 | 37.50 | 18.00 | 147.00 | 0 | 4 | 2 |
243 | Kulich Václav | SVARTES | 5A | 88.00 | 53.00 | 22.00 | 141.00 | 0 | 2 | 1 |
244 | Bútora Miroslav | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 106.00 | 34.00 | 24.00 | 140.00 | 0 | 2 | 1 |
245 | Vondráček Jiří | TELECOM | 5A | 74.00 | 22.00 | 29.00 | 96.00 | 0 | 2 | 1 |
p | jméno | družstvo | l | p | d | ú | c | b | z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaňurová Marcela | TESPO Ž | 3B | 179.67 | 82.67 | 3.17 | 262.33 | 10 | 2 | 6 |
2 | Nekvasilová Jaroslava | BRADA Ž | 3A | 181.29 | 71.00 | 5.29 | 252.29 | 10 | 4 | 7 |
3 | Zachovalová Jana | SILNICE Ž | 4A | 171.50 | 76.50 | 4.83 | 248.00 | 12 | 0 | 6 |
4 | Cvejnová Romana | SEPTIK | 5A | 172.43 | 72.57 | 5.14 | 245.00 | 14 | 0 | 7 |
5 | Hübelbauerová Jiřina | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 167.60 | 76.80 | 4.80 | 244.40 | 4 | 6 | 5 |
6 | Šafránková Jana | BASKET 199 | 3A | 175.00 | 67.14 | 8.00 | 242.14 | 10 | 4 | 7 |
7 | Kupková Káťa | KUPKOSPOL | 2A | 165.83 | 72.50 | 6.17 | 238.33 | 10 | 2 | 6 |
8 | Nosková Helena | N-TEAM | 5A | 168.50 | 69.33 | 5.67 | 237.83 | 10 | 2 | 6 |
9 | Lacinová Pavlína | L-TEAM | 4A | 166.83 | 68.17 | 6.00 | 235.00 | 10 | 2 | 6 |
10 | Janďourková Kateřina | BRADA Ž | 3A | 157.14 | 77.71 | 4.14 | 234.86 | 6 | 8 | 7 |
11 | Drahoňovská Pavla | SILNICE Ž | 4A | 161.17 | 73.67 | 5.33 | 234.83 | 9 | 3 | 6 |
12 | Fejfarová Eva | KABRŇÁCI | 4A | 163.25 | 66.75 | 8.75 | 230.00 | 12 | 4 | 8 |
13 | Vágnerová Petra | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 3A | 161.67 | 66.17 | 6.83 | 227.83 | 6 | 6 | 6 |
14 | Voňková Veronika | BASKET 199 | 3A | 158.86 | 67.86 | 7.43 | 226.71 | 6 | 8 | 7 |
15 | Švambergová Lucie | MÚ HOŘICE | 2A | 157.33 | 64.67 | 5.33 | 222.00 | 4 | 8 | 6 |
16 | Fátorová Jana | POŠTA | 4B | 161.17 | 56.33 | 10.33 | 217.50 | 4 | 8 | 6 |
17 | Pavlatová Zuzana | SILNICE M | 3B | 154.00 | 62.00 | 6.20 | 216.00 | 4 | 6 | 5 |
18 | Draštíková Martina | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 156.00 | 58.50 | 7.83 | 214.50 | 6 | 6 | 6 |
19 | Fikarová Adéla | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 154.33 | 59.67 | 9.67 | 214.00 | 8 | 4 | 6 |
20 | Pristandová Jitka | BRADA Ž | 3A | 155.40 | 57.60 | 10.00 | 213.00 | 2 | 8 | 5 |
21 | Vodnárková Renáta | BERUŠKY | 4A | 150.13 | 62.50 | 8.50 | 212.63 | 2 | 14 | 8 |
22 | Hermochová Dana | ÚNORÁCI | 5A | 154.83 | 57.50 | 9.33 | 212.33 | 10 | 2 | 6 |
23 | Rückerová Věra | TESPO Ž | 3B | 151.50 | 59.83 | 8.33 | 211.33 | 2 | 10 | 6 |
24 | Paurová Jitka | SILNICE Ž | 4A | 148.00 | 61.71 | 7.57 | 209.71 | 10 | 4 | 7 |
25 | Portyšová Dana | SEPTIK | 5A | 148.63 | 59.50 | 9.38 | 208.13 | 10 | 6 | 8 |
26 | Černá Irena | BERUŠKY | 4A | 145.25 | 60.63 | 8.38 | 205.88 | 8 | 8 | 8 |
27 | Volfová Alena | KABRŇÁCI | 4A | 151.75 | 53.88 | 10.88 | 205.63 | 4 | 12 | 8 |
28 | Škaloudová Radka | BRADA Ž | 3A | 146.33 | 56.33 | 8.67 | 202.67 | 2 | 10 | 6 |
29 | Kloutvorová Šárka | ÚNORÁCI | 5A | 146.20 | 56.20 | 10.60 | 202.40 | 8 | 2 | 5 |
30 | Vosáhlová Jana | POŠTA | 4B | 142.80 | 59.20 | 8.80 | 202.00 | 3 | 7 | 5 |
31 | Kroupová Tereza | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 151.29 | 50.29 | 11.29 | 201.57 | 7 | 7 | 7 |
32 | Vogeltanzová Eva | KABRŇÁCI | 4A | 150.71 | 50.14 | 11.71 | 200.86 | 2 | 12 | 7 |
33 | Táborská Ruth | HK BOREK | 4B | 146.14 | 52.43 | 9.71 | 198.57 | 6 | 8 | 7 |
34 | Šťovíčková Dagmar | BERUŠKY | 4A | 142.63 | 55.50 | 10.50 | 198.13 | 8 | 8 | 8 |
35 | Králová Anna | CROQUET TEAM | 4B | 136.75 | 56.63 | 9.75 | 193.38 | 0 | 16 | 8 |
36 | Štěpánková Dagmar | CROQUET TEAM | 4B | 140.88 | 52.38 | 9.75 | 193.25 | 6 | 10 | 8 |
37 | Jínová Oksana | SEPTIK | 5A | 148.38 | 43.88 | 14.13 | 192.25 | 10 | 6 | 8 |
38 | Žáková Marcela | KABRŇÁCI | 4A | 141.29 | 50.86 | 12.43 | 192.14 | 4 | 10 | 7 |
39 | Kováčová Věra | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 5A | 139.86 | 49.43 | 13.57 | 189.29 | 8 | 6 | 7 |
40 | Patková Zdeňka | TELECOM | 5A | 137.67 | 50.00 | 12.00 | 187.67 | 6 | 6 | 6 |
41 | Hermochová Anita | ÚNORÁCI | 5A | 136.83 | 48.83 | 12.67 | 185.67 | 4 | 8 | 6 |
42 | Vorlová Leona | CROQUET TEAM | 4B | 134.00 | 51.14 | 11.57 | 185.14 | 1 | 13 | 7 |
43 | Dvořáčková Jana | N-TEAM | 5A | 131.60 | 51.80 | 12.60 | 183.40 | 2 | 8 | 5 |
44 | Čapková Jarmila | SPOL TEAM | 4A | 135.43 | 47.57 | 13.14 | 183.00 | 2 | 12 | 7 |
45 | Luňáková Gabriela | L-TEAM | 4A | 126.67 | 54.83 | 11.50 | 181.50 | 0 | 12 | 6 |
46 | Zelinková Hana | SILNICE Ž | 4A | 131.57 | 49.43 | 11.43 | 181.00 | 0 | 14 | 7 |
47 | Podzimková Jarmila | TELECOM | 5A | 132.83 | 45.67 | 12.00 | 178.50 | 2 | 10 | 6 |
48 | Hrušková Iva | POŠTA | 4B | 133.14 | 41.29 | 14.71 | 174.43 | 0 | 14 | 7 |
49 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 108.33 | 45.33 | 14.83 | 153.67 | 0 | 12 | 6 |
50 | Podzimková Jarmila | TELECOM | 5A | 132.83 | 45.67 | 12.00 | 178.50 | 2 | 10 | 6 |
51 | Jónová Ivana | SPPAJN | 5A | 136.33 | 39.33 | 16.33 | 175.67 | 2 | 4 | 3 |
52 | Hrušková Iva | POŠTA | 4B | 133.14 | 41.29 | 14.71 | 174.43 | 0 | 14 | 7 |
53 | Kárová Sára | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 126.75 | 45.25 | 13.25 | 172.00 | 0 | 8 | 4 |
54 | Vondráčková Radka | TELECOM | 5A | 115.25 | 53.25 | 13.50 | 168.50 | 2 | 6 | 4 |
55 | Maťátková Jana | TELECOM | 5A | 111.75 | 44.00 | 19.00 | 155.75 | 0 | 8 | 4 |
56 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 108.33 | 45.33 | 14.83 | 153.67 | 0 | 12 | 6 |
57 | Jónová Ivana | SPPAJN | 5A | 136.33 | 39.33 | 16.33 | 175.67 | 2 | 4 | 3 |
58 | Kárová Sára | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 5A | 126.75 | 45.25 | 13.25 | 172.00 | 0 | 8 | 4 |
59 | Vondráčková Radka | TELECOM | 5A | 109.67 | 56.67 | 13.00 | 166.33 | 0 | 6 | 3 |
60 | Maťátková Jana | TELECOM | 5A | 118.00 | 42.67 | 17.33 | 160.67 | 0 | 6 | 3 |
61 | Fátorová Andrea | HASIČI | 4B | 115.00 | 42.00 | 18.00 | 157.00 | 0 | 2 | 1 |
62 | Chudobová Marcela | ÚNORÁCI | 5A | 108.33 | 45.33 | 14.83 | 153.67 | 0 | 12 | 6 |
63 | Bagová Linda | KOZLÍCI B | 4B | 101.00 | 48.00 | 21.00 | 149.00 | 0 | 2 | 1 |
64 | Balounová Martina | TELECOM | 5A | 107.00 | 37.50 | 22.00 | 144.50 | 0 | 4 | 2 |
č | l | dat | h | domácí | hosté | z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5A | 2019/11/12 | 17:00 | SVARTES | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 6:4 |
2 | 5A | 2019/11/12 | 18:00 | HASIČI B | TELECOM | 8:2 |
3 | 5A | 2019/11/12 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | SEPTIK | 0:10 |
4 | 5A | 2019/11/12 | 20:00 | N-TEAM | SPPAJN | 8:2 |
5 | 4B | 2019/11/14 | 18:00 | CROQUET TEAM | PUPKÁČI | 2:8 |
6 | 4B | 2019/11/14 | 19:00 | POŠTA | DENICO | 4:6 |
7 | 4B | 2019/11/14 | 20:00 | JCPRO | HK BOREK | 8:2 |
8 | 4A | 2019/11/15 | 17:00 | BERUŠKY | SPOL TEAM | 4:6 |
9 | 4A | 2019/11/07 | 20:00 | SILNICE Ž | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4:6 |
10 | 4A | 2019/11/12 | 16:00 | KABRŇÁCI | RONAL | 2:8 |
11 | 4A | 2020/02/28 | 20:00 | LUKAVECKÁ 9 | L-TEAM | 2:8 |
12 | 4B | 2019/11/16 | 18:00 | HASIČI | KOZLÍCI B | 4:6 |
13 | 4A | 2019/11/19 | 17:00 | ATRIUM | SILNICE Ž | 2:8 |
14 | 4A | 2019/11/19 | 18:00 | RONAL | BERUŠKY | 10:0 |
15 | 4A | 2019/11/19 | 19:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | LUKAVECKÁ 9 | 8:2 |
16 | 4A | 2019/11/21 | 20:00 | L-TEAM | KABRŇÁCI | 8:2 |
17 | 3B | 2019/11/21 | 18:00 | ZD DOBRÁ VODA | HASPOL | 0:10 |
18 | 3B | 2019/11/26 | 17:00 | VOS JIČÍN | SENIOR TEAM | 4:6 |
19 | 3B | 2019/11/21 | 19:00 | SILNICE M | TESPO Ž | 6:4 |
20 | 3B | 2019/11/22 | 18:00 | SPORTING HAVANA | SMRKÁČI CHOMUTICE | 4:6 |
21 | 3A | 2019/11/26 | 18:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | BASKET 199 | 4:6 |
22 | 3A | 2020/02/20 | 20:00 | PRALES JIČÍN | BRADA Ž | 2:8 |
23 | 3A | 2019/11/26 | 19:00 | EXOTI | KOZINEC TEAM | 6:4 |
24 | 3A | 2019/11/26 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | HEKŤÁK B | 8:2 |
25 | 2A | 2019/11/28 | 17:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 4:6 |
26 | 2A | 2019/11/28 | 18:00 | SK RUM | BRADA M | 2:8 |
27 | 2A | 2019/11/28 | 19:00 | CHLADIČI | MÚ HOŘICE | 6:4 |
28 | 1A | 2019/11/21 | 21:00 | KRČMA DĚTENICE | HEKŤÁK A | 6:4 |
29 | 5A | 2019/12/03 | 16:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 2:8 |
30 | 5A | 2019/11/30 | 17:00 | SPPAJN | HASIČI B | 0:10 |
31 | 5A | 2019/11/29 | 18:00 | ÚNORÁCI | SVARTES | 4:6 |
32 | 5A | 2019/11/29 | 19:00 | SEPTIK | N-TEAM | 4:6 |
33 | 2A | 2019/11/30 | 18:00 | KUPKOSPOL | KOZLÍCI A | 4:6 |
34 | 4A | 2019/12/10 | 16:00 | KABRŇÁCI | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
35 | 4B | 2020/01/14 | 17:00 | TS HOŘICE | POŠTA | 10:0 |
36 | 4A | 2019/12/03 | 18:00 | LUKAVECKÁ 9 | ATRIUM | 10:0 |
37 | 4B | 2019/12/03 | 17:00 | DENICO | JCPRO | 0:10 |
38 | 4A | 2019/11/29 | 20:00 | BERUŠKY | L-TEAM | 2:8 |
39 | 5A | 2019/12/05 | 17:00 | TELECOM | N-TEAM | 4:6 |
40 | 5A | 2019/12/05 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | ÚNORÁCI | 8:2 |
41 | 5A | 2019/12/05 | 19:00 | SEPTIK | SVARTES | 8:2 |
42 | 5A | 2019/12/05 | 20:00 | SPPAJN | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 8:2 |
43 | 4A | 2019/12/03 | 19:00 | SPOL TEAM | RONAL | 0:10 |
44 | 1A | 2019/12/06 | 18:00 | TESPO B | ALTRAN HOŘICE | 8:2 |
45 | 1A | 2019/12/06 | 19:00 | TESPO A | BASKET 200 | 2:8 |
46 | 1A | 2020/09/01 | 18:00 | FOTBAL HOŘICE | SPRING HOŘICE | 6:4 |
47 | 4B | 2019/12/07 | 17:00 | KOZLÍCI B | CROQUET TEAM | 4:6 |
48 | 3B | 2019/12/05 | 16:00 | HASPOL | VOS JIČÍN | 8:2 |
49 | 4B | 2019/12/07 | 16:00 | HK BOREK | HASIČI | 6:4 |
50 | 3B | 2019/12/10 | 17:00 | TESPO Ž | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
51 | 3B | 2019/12/10 | 18:00 | SENIOR TEAM | SPORTING HAVANA | 3:7 |
52 | 3B | 2019/12/10 | 19:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | SILNICE M | 2:8 |
53 | 3A | 2019/12/12 | 17:00 | BASKET 199 | PRALES JIČÍN | 10:0 |
54 | 3A | 2020/02/11 | 16:00 | KOZINEC TEAM | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 10:0 |
55 | 3A | 2019/12/12 | 19:00 | BRADA Ž | HOUŽVA TEAM | 6:4 |
56 | 3A | 2019/12/12 | 20:00 | HEKŤÁK B | EXOTI | 4:6 |
57 | 2A | 2019/11/22 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | SK RUM | 8:2 |
58 | 2A | 2019/12/13 | 18:00 | MÚ HOŘICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 8:2 |
59 | 2A | 2019/12/12 | 16:00 | BRADA M | KUPKOSPOL | 8:2 |
60 | 2A | 2019/12/13 | 19:00 | KOZLÍCI A | CHLADIČI | 6:4 |
61 | 1A | 2020/01/14 | 20:00 | HEKŤÁK A | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
62 | 5A | 2019/12/17 | 17:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | ÚNORÁCI | 4:6 |
63 | 5A | 2019/12/17 | 18:00 | TELECOM | SPPAJN | 6:4 |
64 | 5A | 2019/12/17 | 19:00 | HASIČI B | SEPTIK | 2:8 |
65 | 5A | 2019/12/17 | 20:00 | N-TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 8:2 |
66 | 4B | 2019/12/19 | 17:00 | PUPKÁČI | KOZLÍCI B | 8:2 |
67 | 4B | 2019/12/19 | 18:00 | JCPRO | TS HOŘICE | 6:4 |
68 | 4B | 2019/12/19 | 19:00 | CROQUET TEAM | HK BOREK | 0:10 |
69 | 4B | 2019/12/19 | 20:00 | HASIČI | DENICO | 8:2 |
70 | 1A | 2019/12/20 | 17:00 | SPRING HOŘICE | TESPO B | 6:4 |
71 | 1A | 2019/12/20 | 18:00 | ALTRAN HOŘICE | TESPO A | 4:6 |
72 | 1A | 2019/12/20 | 19:00 | BASKET 200 | KRČMA DĚTENICE | 9:1 |
73 | 4A | 2020/01/07 | 17:00 | SILNICE Ž | LUKAVECKÁ 9 | 3:7 |
74 | 4A | 2020/01/07 | 18:00 | L-TEAM | SPOL TEAM | 6:4 |
75 | 4A | 2020/01/07 | 19:00 | ATRIUM | KABRŇÁCI | 2:8 |
76 | 4A | 2020/01/07 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | BERUŠKY | 8:2 |
77 | 1A | 2020/01/10 | 17:00 | SPRING HOŘICE | ALTRAN HOŘICE | 3:7 |
78 | 1A | 2020/01/10 | 18:00 | KRČMA DĚTENICE | TESPO A | 2:8 |
79 | 1A | 2020/01/10 | 19:00 | TESPO B | HEKŤÁK A | 6:4 |
80 | 1A | 2020/01/10 | 20:00 | FOTBAL HOŘICE | BASKET 200 | 6:4 |
81 | 3B | 2020/01/14 | 18:00 | SILNICE M | SENIOR TEAM | 4:6 |
82 | 3B | 2020/01/14 | 19:00 | ZD DOBRÁ VODA | SMRKÁČI CHOMUTICE | 2:8 |
83 | 3A | 2020/01/16 | 17:00 | KOZINEC TEAM | BASKET 199 | 8:2 |
84 | 3A | 2020/01/16 | 18:00 | HOUŽVA TEAM | PRALES JIČÍN | 2:8 |
85 | 3A | 2020/01/16 | 19:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | HEKŤÁK B | 2:8 |
86 | 3A | 2020/01/16 | 20:00 | EXOTI | BRADA Ž | 6:4 |
87 | 3B | 2020/09/01 | 19:00 | SPORTING HAVANA | VOS JIČÍN | 6:4 |
88 | 3B | 2020/02/22 | 17:00 | TESPO Ž | HASPOL | 2:8 |
89 | 4B | 2020/01/25 | 18:00 | HK BOREK | PUPKÁČI | 8:2 |
90 | 3B | 2020/01/25 | 19:00 | HASPOL | SPORTING HAVANA | 10:0 |
91 | 2A | 2020/03/03 | 17:00 | MÚ HOŘICE | AO KOSTĚNICE | 2:8 |
92 | 2A | 2020/01/21 | 18:00 | KUPKOSPOL | SK RUM | 6:4 |
93 | 2A | 2020/01/21 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | KOZLÍCI A | 4:6 |
94 | 2A | 2020/01/21 | 20:00 | CHLADIČI | BRADA M | 2:8 |
95 | 5A | 2020/01/23 | 17:00 | SVARTES | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 6:4 |
96 | 5A | 2020/01/23 | 18:00 | SEPTIK | TELECOM | 10:0 |
97 | 5A | 2020/01/23 | 19:00 | ÚNORÁCI | N-TEAM | 4:6 |
98 | 5A | 2020/01/23 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | HASIČI B | 2:8 |
99 | 1A | 2020/01/24 | 17:00 | ALTRAN HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 8:2 |
100 | 1A | 2020/01/24 | 18:00 | HEKŤÁK A | SPRING HOŘICE | 8:2 |
101 | 1A | 2020/01/24 | 19:00 | TESPO A | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
102 | 1A | 2020/01/24 | 20:00 | BASKET 200 | TESPO B | 6:4 |
103 | 4B | 2020/01/28 | 16:00 | TS HOŘICE | HASIČI | 6:4 |
104 | 4A | 2020/01/28 | 17:00 | BERUŠKY | ATRIUM | 4:6 |
105 | 4B | 2020/01/28 | 18:00 | POŠTA | JCPRO | 0:10 |
106 | 3B | 2020/01/28 | 19:00 | VOS JIČÍN | SILNICE M | 4:6 |
107 | 4B | 2020/01/28 | 20:00 | DENICO | CROQUET TEAM | 6:4 |
108 | 3B | 2020/01/30 | 16:00 | SENIOR TEAM | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
109 | 4A | 2020/01/30 | 17:00 | RONAL | L-TEAM | 6:4 |
110 | 4A | 2020/01/30 | 18:00 | KABRŇÁCI | SILNICE Ž | 2:8 |
111 | 4A | 2020/01/30 | 19:00 | SPOL TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
112 | 3B | 2020/01/30 | 20:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | TESPO Ž | 4:6 |
113 | 3A | 2020/03/03 | 20:00 | BASKET 199 | HOUŽVA TEAM | 4:6 |
114 | 3A | 2020/02/04 | 18:00 | HEKŤÁK B | KOZINEC TEAM | 0:10 |
115 | 3A | 2020/02/04 | 19:00 | PRALES JIČÍN | EXOTI | 2:8 |
116 | 3A | 2020/02/04 | 20:00 | BRADA Ž | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 6:4 |
117 | 2A | 2020/02/06 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | KUPKOSPOL | 6:4 |
118 | 2A | 2020/02/15 | 16:00 | KOZLÍCI A | MÚ HOŘICE | 4:6 |
119 | 2A | 2020/02/06 | 19:00 | SK RUM | CHLADIČI | 4:6 |
120 | 2A | 2020/02/06 | 20:00 | BRADA M | ŠUTRMAN HOŘICE | 8:2 |
121 | 5A | 2020/02/11 | 17:00 | TELECOM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 0:10 |
122 | 5A | 2020/02/11 | 18:00 | N-TEAM | SVARTES | 4:6 |
123 | 5A | 2020/02/11 | 19:00 | SPPAJN | SEPTIK | 4:6 |
124 | 5A | 2020/02/13 | 17:00 | HASIČI B | ÚNORÁCI | 8:2 |
125 | 4B | 2020/02/13 | 18:00 | HASIČI | POŠTA | 10:0 |
126 | 4B | 2020/02/13 | 19:00 | PUPKÁČI | DENICO | 6:4 |
127 | 4B | 2020/01/24 | 16:00 | CROQUET TEAM | TS HOŘICE | 2:8 |
128 | 4B | 2020/02/29 | 15:00 | KOZLÍCI B | HK BOREK | 2:8 |
129 | 4A | 2020/02/18 | 17:00 | SILNICE Ž | BERUŠKY | 8:2 |
130 | 4A | 2020/02/18 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | RONAL | 6:4 |
131 | 4A | 2020/02/18 | 19:00 | LUKAVECKÁ 9 | KABRŇÁCI | 6:4 |
132 | 4A | 2020/02/18 | 20:00 | ATRIUM | SPOL TEAM | 6:4 |
133 | 3B | 2020/02/20 | 17:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | HASPOL | 4:6 |
134 | 3B | 2020/09/01 | 20:00 | SILNICE M | SPORTING HAVANA | 8:2 |
135 | 3B | 2020/02/11 | 20:00 | TESPO Ž | SENIOR TEAM | 6:4 |
136 | 3B | 2020/02/20 | 19:00 | ZD DOBRÁ VODA | VOS JIČÍN | 2:8 |
137 | 1A | 2020/03/10 | 21:00 | HEKŤÁK A | ALTRAN HOŘICE | 6:4 |
138 | 3A | 2020/02/25 | 17:00 | HEKŤÁK B | BASKET 199 | 6:4 |
139 | 3A | 2020/02/25 | 18:00 | EXOTI | HOUŽVA TEAM | 2:8 |
140 | 3A | 2020/02/25 | 19:00 | KOZINEC TEAM | BRADA Ž | 10:0 |
141 | 3A | 2020/02/25 | 20:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | PRALES JIČÍN | 6:4 |
142 | 2A | 2020/02/27 | 17:00 | KOZLÍCI A | AO KOSTĚNICE | 7:3 |
143 | 2A | 2020/02/27 | 18:00 | CHLADIČI | KUPKOSPOL | 8:2 |
144 | 2A | 2020/02/27 | 16:00 | MÚ HOŘICE | BRADA M | 4:6 |
145 | 2A | 2020/02/27 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | SK RUM | 8:2 |
146 | 1A | 2020/03/06 | 18:00 | SPRING HOŘICE | BASKET 200 | 1:9 |
147 | 1A | 2020/02/28 | 18:00 | FOTBAL HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 10:0 |
148 | 1A | 2020/02/28 | 19:00 | TESPO B | TESPO A | 0:10 |
149 | 5A | 2020/03/03 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SPPAJN | 2:8 |
150 | 5A | 2020/03/05 | 16:00 | SVARTES | HASIČI B | 6:4 |
151 | 5A | 2020/03/03 | 19:00 | ÚNORÁCI | TELECOM | 4:6 |
152 | 5A | 2020/03/05 | 17:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | N-TEAM | 6:4 |
153 | 4B | 2020/03/05 | 18:00 | JCPRO | HASIČI | 8:2 |
154 | 4B | 2020/03/05 | 19:00 | POŠTA | CROQUET TEAM | 3:7 |
155 | 4B | 2020/09/01 | 21:00 | TS HOŘICE | PUPKÁČI | 8:2 |
156 | 4B | 2020/03/07 | 18:00 | DENICO | KOZLÍCI B | 6:4 |
157 | 4A | 2020/03/10 | 17:00 | SPOL TEAM | SILNICE Ž | 8:2 |
158 | 4A | 2020/03/10 | 18:00 | BERUŠKY | LUKAVECKÁ 9 | 2:8 |
159 | 4A | 2020/03/10 | 19:00 | L-TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
160 | 4A | 2020/03/10 | 20:00 | RONAL | ATRIUM | 4:6 |
161 | 3B | 2020/03/12 | 17:00 | SENIOR TEAM | SMRKÁČI CHOMUTICE | 8:2 |
162 | 3B | 2020/03/12 | 18:00 | SPORTING HAVANA | ZD DOBRÁ VODA | 2:8 |
163 | 3B | 2020/03/12 | 19:00 | VOS JIČÍN | TESPO Ž | 4:6 |
164 | 3A | 2020/03/12 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 4:6 |
165 | 1A | 2020/09/06 | 14:00 | KRČMA DĚTENICE | TESPO B | 6:4 |
166 | 1A | 2020/09/03 | 18:00 | TESPO A | SPRING HOŘICE | 10:0 |
167 | 1A | 2020/09/03 | 19:00 | ALTRAN HOŘICE | FOTBAL HOŘICE | 3:7 |
168 | 1A | 2020/09/11 | 17:00 | BASKET 200 | HEKŤÁK A | 8:2 |
169 | 3B | 2020/09/03 | 20:00 | HASPOL | SILNICE M | 6:4 |
170 | 3A | 2020/09/05 | 15:00 | PRALES JIČÍN | KOZINEC TEAM | 2:8 |
171 | 3A | 2020/09/03 | 17:00 | BRADA Ž | HEKŤÁK B | 2:8 |
172 | 3A | 2020/09/05 | 17:00 | BASKET 199 | EXOTI | 4:6 |
173 | 2A | 2020/09/05 | 18:00 | AO KOSTĚNICE | CHLADIČI | 8:2 |
174 | 2A | 2020/09/05 | 16:00 | KUPKOSPOL | ŠUTRMAN HOŘICE | 2:8 |
175 | 2A | 2020/09/25 | 17:00 | SK RUM | MÚ HOŘICE | 2:8 |
176 | 4B | 2020/09/08 | 18:00 | DENICO | TS HOŘICE | 6:4 |
177 | 4B | 2020/09/08 | 19:00 | PUPKÁČI | HASIČI | 2:8 |
178 | 4B | 2020/09/08 | 20:00 | HK BOREK | POŠTA | 6:4 |
179 | 4B | 2020/02/27 | 20:00 | KOZLÍCI B | JCPRO | 4:6 |
180 | 2A | 2020/09/08 | 21:00 | BRADA M | KOZLÍCI A | 6:4 |
181 | 5A | 2020/09/10 | 17:00 | HASIČI B | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | 1:9 |
182 | 5A | 2020/09/10 | 18:00 | SPPAJN | ÚNORÁCI | 10:0 |
183 | 5A | 2020/09/10 | 19:00 | SEPTIK | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 10:0 |
184 | 5A | 2020/09/13 | 17:00 | TELECOM | SVARTES | 4:6 |
185 | 4B | 2020/09/10 | 20:00 | CROQUET TEAM | JCPRO | 0:10 |
186 | 4B | 2020/09/12 | 16:00 | HK BOREK | DENICO | 8:2 |
187 | 4B | 2020/09/12 | 16:00 | KOZLÍCI B | TS HOŘICE | 0:10 |
188 | 4B | 2020/09/12 | 17:00 | PUPKÁČI | POŠTA | 0:0 |
189 | 4A | 2020/09/20 | 19:00 | KABRŇÁCI | BERUŠKY | 0:10 |
190 | 4A | 2020/09/12 | 18:00 | ATRIUM | L-TEAM | 10:0 |
191 | 4A | 2020/09/15 | 17:00 | LUKAVECKÁ 9 | SPOL TEAM | 8:2 |
192 | 4A | 2020/09/15 | 18:00 | SILNICE Ž | RONAL | 6:4 |
193 | 3B | 2020/09/20 | 18:00 | SENIOR TEAM | HASPOL | 2:8 |
194 | 3B | 2020/09/15 | 20:00 | ZD DOBRÁ VODA | SILNICE M | 0:10 |
195 | 3B | 2020/09/15 | 19:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | VOS JIČÍN | 0:10 |
196 | 3B | 2020/09/17 | 17:00 | TESPO Ž | SPORTING HAVANA | 6:4 |
197 | 3A | 2020/09/17 | 18:00 | HEKŤÁK B | PRALES JIČÍN | 6:4 |
198 | 3A | 2020/09/17 | 19:00 | BRADA Ž | BASKET 199 | 4:6 |
199 | 3A | 2020/09/13 | 16:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | EXOTI | 2:8 |
200 | 3A | 2020/09/17 | 20:00 | KOZINEC TEAM | HOUŽVA TEAM | 10:0 |
201 | 1A | 2020/09/25 | 16:00 | TESPO B | FOTBAL HOŘICE | 2:8 |
202 | 1A | 2020/09/11 | 18:00 | HEKŤÁK A | TESPO A | 4:6 |
203 | 1A | 2020/09/19 | 17:00 | SPRING HOŘICE | KRČMA DĚTENICE | 0:10 |
204 | 1A | 2020/09/19 | 18:00 | BASKET 200 | ALTRAN HOŘICE | 9:1 |
205 | 5A | 2020/09/19 | 19:00 | SKK HOŘICE - JUNIOŘI | TELECOM | 6:4 |
206 | 2A | 2020/09/22 | 17:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | CHLADIČI | 4:6 |
207 | 2A | 2020/09/22 | 18:00 | KOZLÍCI A | SK RUM | 6:4 |
208 | 5A | 2020/09/22 | 19:00 | ÚNORÁCI | SEPTIK | 0:10 |
209 | 2A | 2020/09/22 | 20:00 | MÚ HOŘICE | KUPKOSPOL | 6:4 |
210 | 5A | 2020/09/22 | 21:00 | N-TEAM | HASIČI B | 6:4 |
211 | 2A | 2020/09/24 | 17:00 | BRADA M | AO KOSTĚNICE | 6:4 |
212 | 5A | 2020/09/24 | 18:00 | SVARTES | SPPAJN | 4:6 |
213 | 4B | 2020/09/24 | 19:00 | HASIČI | CROQUET TEAM | 10:0 |
214 | 4B | 2020/09/24 | 20:00 | TS HOŘICE | HK BOREK | 8:2 |
215 | 4B | 2020/03/12 | 21:00 | JCPRO | PUPKÁČI | 2:8 |
216 | 4B | 2020/09/24 | 21:00 | POŠTA | KOZLÍCI B | 0:10 |
217 | 4A | 2020/09/26 | 15:00 | SPOL TEAM | KABRŇÁCI | 6:4 |
218 | 4A | 2020/09/26 | 16:00 | RONAL | LUKAVECKÁ 9 | 0:10 |
219 | 4A | 2020/09/25 | 10:00 | L-TEAM | SILNICE Ž | 0:10 |
220 | 4A | 2020/09/26 | 17:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | ATRIUM | 10:0 |
Kdo má nebo nemá zaplaceno, naleznete v seznamu přihlášených.
19-10 30
Autor JB v 2. Neregistrovaní, TN 2019-20 | Bez komentáře
Změny v rozlosování jsou u konce!!!
Rozlosování 17. ročníku TN, je oficiální. Najdete ho jak v kalendáři, tak jako PDF odkaz pod tímto textem.
17. ročník TN rozpis utkání (155.2 KiB) 28.9.2020
Změny v rozlosování k datu 6.11.2019:
(změny po 6.11.2019 se v této tabulce již neprojeví!!!)
u. | l. | datum | h. | domácí | hosté | z data | z h. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 4A | 07.11.2019 | 20 | SILNICE Ž | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 15.11.2019 | 18 |
10 | 4A | 12.11.2019 | 16 | KABRŇÁCI | RONAL | 15.11.2019 | 19 |
11 | 4A | 19.11.2019 | 20 | LUKAVECKÁ 9 | L-TEAM | 15.11.2019 | 20 |
16 | 4A | 21.11.2019 | 20 | L-TEAM | KABRŇÁCI | 19.11.2019 | 20 |
21 | 3A | 26.11.2019 | 18 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | BASKET 199 | 26.11.2019 | 17 |
22 | 3A | 14.01.2020 | 20 | PRALES JIČÍN | BRADA Ž | 26.11.2019 | 18 |
28 | 1A | 21.11.2019 | 21 | KRČMA DĚTENICE | HEKŤÁK A | 28.11.2019 | 20 |
30 | 5A | 30.11.2019 | 17 | SPPAJN | HASIČI B | 29.11.2019 | 18 |
31 | 5A | 29.11.2019 | 18 | ÚNORÁCI | SVARTES | 29.11.2019 | 19 |
32 | 5A | 29.11.2019 | 19 | SEPTIK | N-TEAM | 29.11.2019 | 20 |
34 | 4A | 10.12.2019 | 20 | KABRŇÁCI | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 03.12.2019 | 16 |
35 | 4B | 03.12.2019 | 19 | TS HOŘICE | POŠTA | 03.12.2019 | 17 |
37 | 4B | 03.12.2019 | 17 | DENICO | JCPRO | 03.12.2019 | 19 |
38 | 4A | 29.11.2019 | 20 | BERUŠKY | L-TEAM | 03.12.2019 | 20 |
43 | 4A | 03.12.2019 | 20 | SPOL TEAM | RONAL | 06.12.2019 | 17 |
57 | 2A | 22.11.2019 | 17 | AO KOSTĚNICE | SK RUM | 13.12.2019 | 17 |
59 | 2A | 12.12.2019 | 16 | BRADA M | KUPKOSPOL | 13.12.2019 | 19 |
60 | 2A | 13.12.2019 | 19 | KOZLÍCI A | CHLADIČI | 13.12.2019 | 20 |
89 | 4B | 25.01.2020 | 18 | HK BOREK | PUPKÁČI | 18.01.2020 | 19 |
90 | 3B | 25.01.2020 | 19 | HASPOL | SPORTING HAVANA | 18.01.2020 | 20 |
124 | 5A | 13.02.2020 | 17 | HASIČI B | ÚNORÁCI | 11.02.2020 | 20 |
135 | 3B | 11.02.2020 | 20 | TESPO Ž | SENIOR TEAM | 20.02.2020 | 19 |
136 | 3B | 20.02.2020 | 19 | ZD DOBRÁ VODA | VOS JIČÍN | 20.02.2020 | 20 |
150 | 5A | 05.03.2020 | 16 | SVARTES | HASIČI B | 03.03.2020 | 19 |
151 | 5A | 03.03.2020 | 19 | ÚNORÁCI | TELECOM | 03.03.2020 | 20 |
178 | 4B | 20.03.2020 | 18 | HK BOREK | POŠTA | 20.03.2020 | 17 |
179 | 4B | 20.03.2020 | 17 | KOZLÍCI B | JCPRO | 20.03.2020 | 18 |
181 | 5A | 26.03.2020 | 16 | HASIČI B | SKK HOŘICE – JUNIOŘI | 24.03.2020 | 17 |
19-10 3
Autor JB v 2. Neregistrovaní, TN 2019-20 | Bez komentáře
Kuželkářská sezóna je již v plném proudu a start 17. ročníku turnaje neregistrovaných se také blíží. Turnaj začne v listopadu. Přihlášky jako každý rok pouze elektronicky, odkaz pro přihlášku naleznete pod tímto textem. Přihlášky posílejte nejpozději do neděle 27.10.2019.
Po 10 letech navyšujeme startovné o 200 Kč na 2.700,- Kč.
Prosíme uhradit tuto částku před prvním startem na účet 1164046309/0800. Do poznámky uveďte jméno družstva. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslán následně elektronicky na email vedoucího družstva. Děkujeme, usnadníte tím velmi práci službě na kuželně.
17. ročník TN pozvánka (93.9 KiB) 2.10.2019
17. ročník TN rozpis utkání (155.2 KiB) 28.9.2020
Procházíte archiv rubriky 2. Neregistrovaní.
♦ 26.3.2024 - 28.4.2024 Turnaj jednotlivců - 10. ročník turnaje o jízdní kolo "Memoriál Josefa Langra"
♦ 11.2023 - 03.2024 Turnaj neregistrovaných - 21. ročník
ÚT,ČT,PÁ | 16:00 - 22:00 |
---|---|
So | 14:00 - 22:00 |
Ne | 14:00 - 20:00 |
Podrobnosti naleznete na stránce Kalendář.
Individuelně lze dohodnout i pronájem Po-Pá v dopoledních hodinách.
Objednávky:
J.Baier +420 605 236 149
email: jiri.baier@gmail.com
Ceny za pronájem
Cena 1 dráha 1 hodina 140,- Kč
Cena 4 dráhy 1 hodina 560,- Kč
60 HS 70,- Kč
Permanentky:
10x60HS (10 koulení po 60 hodech sdružených) 650,- Kč
20x60HS 1.300,- Kč
powered by WordPress
You must be logged in to post a comment.