14. ročník TN výsledky (722.9 KiB) 12.4.2017

14. ročník TN rozpis utkání (136.3 KiB) 7.4.2017

Představujeme novinku, výsledky přímo v tabulkách na webových stránkách. Využijte pole hledání.

Družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A124426725.57344.0011.711069.577
2BASKET 2001A104426712.86323.4316.141036.297
3SPRING HOŘICE1A104129710.29319.5714.291029.867
4PARTIČKA1A83238709.71320.8616.571030.577
5TESPO A1A64030700.71342.8613.291043.577
6CEREA OSTROMĚŘ1A43040706.00316.4315.571022.437
7HEKŤÁK A1A42941705.71314.4317.711020.147
8HASPOL1A22050671.86299.7125.86971.577
1TESPO B2A125416704.14322.1417.001026.297
2BRADA M2A124624711.29304.7119.861016.007
3ŠUTRMAN HOŘICE2A104525678.57311.0019.43989.577
4KOZINEC TEAM2A104129687.43308.7118.57996.147
5AO KOSTĚNICE2A62644674.86296.5721.00971.437
6SILNICE M2A42446658.14292.7123.57950.867
7KUPKOSPOL2A22842670.14282.4324.71952.577
8HEKŤÁK B2A01654674.57282.4322.14957.007
1CHLADIČI3A124822691.71296.2921.00988.007
2BASKET 1993A104426656.14289.1423.71945.297
3SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A94327674.14273.8624.14948.007
4EXOTI3A84030668.14296.7120.86964.867
5HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A63040672.00282.4324.14954.437
6BRADA Ž3A63040654.71274.1424.71928.867
7HOUŽVA TEAM3A32842647.29271.2925.29918.577
8RONAL3A21753633.43276.1428.71909.577
1VOS JIČÍN3B145218677.71294.4321.29972.147
2TESPO Ž3B104624675.86287.0023.14962.867
3DENICO3B63931661.57276.5729.29938.147
4SK RUM3B63238651.86294.0023.14945.867
5SENIOR TEAM3B62941636.43277.7127.00914.147
6SPORTING HAVANA3B62842645.29267.2926.57912.577
7PLUS MÍNUS3B43040646.71259.1430.86905.867
8JCPRO3B42446639.57272.2923.29911.867
1JUNIOR TEAM4A104614687.00307.5019.83994.506
2KOZLÍCI A4A104020671.17279.1728.67950.336
3SILNICE Ž4A83822643.50266.0027.33909.506
4PRALES JIČÍN4A63426636.83284.5026.00921.336
5L-TEAM4A42436665.67285.6724.00951.336
6LUKAVECKÁ 94A41545596.50260.6730.00857.176
7TJ T-LAMY4A01347599.50244.8336.83844.336
1MÚ HOŘICE4B124614664.33284.1723.67948.506
2SMRKÁČI CHOMUTICE4B103822663.33289.6726.17953.006
3HASIČI4B83525647.50277.6725.17925.176
4ZD DOBRÁ VODA4B43030651.50280.5027.33932.006
5TS HOŘICE4B42238640.17262.3329.50902.506
6HK BOREK4B22337621.17268.1727.00889.336
7PUPKÁČI4B21644637.00257.5030.00894.506
1POŠTA5A104317589.17247.0035.83836.176
2KABRŇÁCI5A103822592.33229.5039.50821.836
3ATRIUM5A83921610.50237.0034.17847.506
4SPPAJN5A83624573.50213.0040.00786.506
5TELECOM5A42832545.33209.1748.67754.506
6BERUŠKY5A21446516.67181.6756.50698.336
7ÚNORÁCI5A01248524.00215.3347.67739.336
1ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B12564668.33294.0020.67962.336
2KOZLÍCI B5B83822632.00251.6731.50883.676
3N-TEAM5B83426626.83248.6731.67875.506
4SPOL TEAM5B63030606.00249.3333.50855.336
5HUJEROVI5B62634591.17230.1740.67821.336
6HOŘICKÉ STROJÍRNY B5B21248528.33200.6748.17729.006
7CROQUET TEAM5B01446569.67206.0046.50775.676

Průměr jednotlivci-muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Portyš Petr ml.PARTIČKA1A185.6791.672.67277.336
2Váchal PetrSPRING HOŘICE1A185.7190.571.71276.297
3Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A183.8390.172.83274.006
4Pražák RadekCEREA OSTROMĚŘ1A185.8688.002.14273.867
5Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A186.0083.712.00269.717
6Frait PavelTESPO A1A173.3396.331.83269.676
7Švamberg MiroslavBASKET 2001A182.1486.712.00268.867
8Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A174.8691.863.86266.717
9Holý AlešekPRALES JIČÍN4A180.3386.173.50266.506
10Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A184.4381.002.43265.437
11Marek LubošHEKŤÁK A1A179.6785.003.50264.676
12Zvoníček MartinJUNIOR TEAM4A178.3385.503.50263.836
13Medlík KarelSPRING HOŘICE1A181.3382.002.33263.336
14Pech VladimírTESPO B2A177.0086.204.60263.205
15Portyš Petr st.PARTIČKA1A181.8680.863.43262.717
16Černý OndřejJUNIOR TEAM4A178.6783.832.83262.506
17Novotný ZbyněkTESPO A1A175.8386.333.33262.176
18Přibyl MilošTESPO B2A179.5782.144.29261.717
19Měkota ZdeněkBASKET 2001A178.4081.003.80259.405
20Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A179.8679.004.71258.867
21Vích MilošVOS JIČÍN3B176.2082.404.20258.605
22Junek FrantišekTESPO Ž3B180.7177.863.71258.577
23Kneifl RomanBASKET 2001A177.4081.004.60258.405
24Procházka VáclavEXOTI3A173.1485.143.00258.297
25Stryhal JiříVOS JIČÍN3B180.8077.405.40258.205
26Pristanda JaroslavBRADA M2A183.0075.008.60258.005
27Luňák MartinL-TEAM4A177.5079.336.17256.836
28Vonostránský LadislavCHLADIČI3A176.5780.004.29256.577
29Svoboda PetrHEKŤÁK A1A177.4379.143.71256.577
30Görner JindraTESPO B2A173.0083.004.67256.006
31Černý JanDENICO3B175.1480.574.29255.717
32Ruml Pavel st.KOZINEC TEAM2A171.5083.835.00255.336
33Bartoníček TomášHEKŤÁK A1A178.8676.435.29255.297
34Havlíček MichalCEREA OSTROMĚŘ1A175.4379.434.00254.867
35Nekvasil LubomírBRADA M2A178.1476.713.57254.867
36Rosůlek MilanCEREA OSTROMĚŘ1A180.6774.174.17254.836
37Ruml TomášBASKET 1993A179.2075.205.00254.405
38Rücker PetrTESPO A1A176.3378.003.67254.336
39Vávra JanBRADA M2A171.4382.713.57254.147
40Jaroš JanKUPKOSPOL2A177.2975.436.00252.717
41Kulhánek Jindřich st.KOZINEC TEAM2A176.1776.334.67252.506
42Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A165.8086.604.00252.405
43Vrťátko PavelBASKET 2001A177.7174.576.71252.297
44Toth PavelHK BOREK4B166.5085.672.67252.176
45Marek JiříHEKŤÁK A1A174.2977.714.71252.007
46Kohout VladislavTESPO B2A175.0076.143.86251.147
47Kučera BohumilSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A175.4375.433.57250.867
48Lingr JiříBRADA M2A179.2071.604.80250.805
49Nekvapil JaroslavHASPOL1A167.6082.805.60250.405
50Fátor JiříHASIČI4B173.5076.676.17250.176
51Novotný Petr ml.KOZLÍCI A4A179.8370.336.17250.176
52Kulhánek Jindřich ml.HEKŤÁK B2A177.5072.176.67249.676
53Novák JanMÚ HOŘICE4B170.0079.174.00249.176
54Halbsgut Richard st.HOUŽVA TEAM3A172.6776.335.00249.006
55Veselý FrantišekBASKET 1993A173.1475.865.00249.007
56Lutz RadomilPLUS MÍNUS3B174.0074.864.86248.867
57Kodydek MartinPUPKÁČI4B171.6777.174.83248.836
58Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A174.8673.866.00248.717
59Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE4B166.0082.675.33248.676
60Buben DavidHASPOL1A169.1779.335.00248.506
61Kadloc JaroslavRONAL3A166.6081.805.40248.405
62Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA4B171.0077.204.60248.205
63Lhota JakubHASPOL1A174.1773.835.67248.006
64Douša JiříPARTIČKA1A178.2069.805.60248.005
65Jahelka PetrHASPOL1A170.8376.836.00247.676
66Šádek SvatoplukSK RUM3B169.3377.505.83246.836
67Ruml JaroslavKOZINEC TEAM2A172.1774.674.83246.836
68Prokop MilošVOS JIČÍN3B167.6079.203.40246.805
69Hron MiroslavHEKŤÁK B2A165.6780.334.83246.006
70Chládek Vladimír ml.CHLADIČI3A172.1473.715.71245.867
71Mečíř PavelMÚ HOŘICE4B171.0074.675.33245.676
72Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A175.5070.005.67245.506
73Halbsgut Richard ml.KOZLÍCI A4A173.3371.675.33245.006
74Rücker JiříEXOTI3A174.8670.145.43245.007
75Michálek JosefSPRING HOŘICE1A170.0074.005.29244.007
76Chládek VáclavCHLADIČI3A171.5772.005.14243.577
77Westfál OndřejDENICO3B170.5073.006.17243.506
78Valtera JaromirAO KOSTĚNICE2A159.6083.604.20243.205
79Matuš ŠtefanPARTIČKA1A170.2073.006.80243.205
80Hadinec OtakarHEKŤÁK B2A175.2967.574.29242.867
81Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A164.3377.674.50242.006
82Drápal MartinKOZINEC TEAM2A167.8674.144.86242.007
83Chládek VladimírCHLADIČI3A171.4370.575.86242.007
84Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A167.8673.865.43241.717
85Lacina JosefL-TEAM4A170.5071.004.17241.506
86Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B164.1777.004.50241.176
87Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE4B169.8371.336.33241.176
88Novotný JaroslavSILNICE M2A165.1475.715.43240.867
89Jandera RomanJCPRO3B170.4070.205.00240.605
90Špičák DavidKOZLÍCI A4A166.6773.678.33240.336
91Novotný VratislavN-TEAM5B169.6770.677.17240.336
92Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A169.7170.575.71240.297
93MvDr Zajíc MilošEXOTI3A163.6775.834.50239.506
94Novotný PetrZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B167.3371.835.17239.176
95Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A164.5074.335.67238.836
96Bernard RadekSK RUM3B163.5774.865.57238.437
97Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A165.1472.294.86237.437
98Dvořák KarelPLUS MÍNUS3B167.1470.146.71237.297
99Vinkler JanVOS JIČÍN3B166.3370.506.00236.836
100Stuchlík JakubSILNICE M2A169.0067.717.00236.717
101Václavů JaroslavJCPRO3B162.5773.295.71235.867
102Gool MilanJCPRO3B163.4372.145.00235.577
103Kubíček LubošDENICO3B168.6066.407.80235.005
104Vlášek BartSENIOR TEAM3B166.8067.606.20234.405
105Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA4B161.5072.007.50233.506
106Zivr LadislavHK BOREK4B164.8368.506.33233.336
107Bezvoda DavidKOZLÍCI B5B160.8071.605.00232.405
108Jahelka LadislavSMRKÁČI CHOMUTICE4B161.3370.676.67232.006
109Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A163.1468.435.00231.577
110Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE4B166.1765.007.83231.176
111Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B160.6770.177.33230.836
112Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B168.0062.677.83230.676
113Král JanCROQUET TEAM5B163.2067.206.00230.405
114Fátor JosefHASIČI4B165.0065.007.00230.006
115Valeš LubošPUPKÁČI4B163.4065.406.60228.805
116Kolařík RadimTJ T-LAMY4A160.3367.837.00228.176
117Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA4B164.1762.508.17226.676
118Körner VladimírHASIČI4B154.5071.005.00225.506
119Bartoníček RadekHEKŤÁK B2A160.3365.006.00225.336
120Pírek TomášKOZLÍCI B5B162.6762.508.83225.176
121Pour AlešTJ T-LAMY4A156.5068.507.50225.006
122Novák Jan ml.MÚ HOŘICE4B163.5061.179.00224.676
123Vrťátko RomanBASKET 1993A159.4065.207.00224.605
124Kupka MichalKUPKOSPOL2A159.0065.507.33224.506
125Prýmek LukášPRALES JIČÍN4A160.2064.208.00224.405
126Otradovský ViktorSPOL TEAM5B157.0067.208.00224.205
127Horák LubošZD DOBRÁ VODA4B155.8368.336.33224.176
128Herbrych PetrVOS JIČÍN3B160.4363.296.86223.717
129Holý FrantaPRALES JIČÍN4A152.6071.006.80223.605
130Botka RomanSILNICE M2A156.5066.177.67222.676
131Maška PavelSK RUM3B152.2070.207.20222.405
132Imlauf MartinATRIUM5A162.1760.178.17222.336
133Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A157.5064.677.17222.176
134Vágner JiříSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A167.0055.178.33222.176
135Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A155.8366.176.67222.006
136Juríček TomášSPORTING HAVANA3B156.6065.406.20222.005
137Štefan LadislavSENIOR TEAM3B150.3371.176.67221.506
138Němeček PetrHOŘICKÉ STROJÍRNY B5B151.4068.405.00219.805
139Drhohlav MarekSPORTING HAVANA3B154.0065.508.00219.506
140Fátor JaroslavHASIČI4B154.5065.007.00219.506
141Kubíček JiříDENICO3B154.7163.439.14218.147
142Nosek MiroslavN-TEAM5B157.3360.677.33218.006
143Tomášek DušanTS HOŘICE4B157.0060.677.50217.676
144Daniš MilošATRIUM5A158.3359.178.67217.506
145Maťátko JosefEXOTI3A152.8063.808.60216.605
146Bartoš JanHUJEROVI5B159.6756.839.17216.506
147Macák MiroslavRONAL3A155.6760.177.67215.836
148Košťál OnřejJUNIOR TEAM4A153.2062.409.60215.605
149Sedláček LiborTELECOM5A147.3368.178.50215.506
150Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A147.0068.007.00215.006
151Šedivý JiříKOZLÍCI B5B152.4062.6010.80215.005
152Rohlíček JosefSPOL TEAM5B153.0061.838.00214.836
153Šeda RostislavTS HOŘICE4B155.8359.008.67214.836
154Kubíček Jiří II.PLUS MÍNUS3B157.8656.719.71214.577
155Valnoha KarelJCPRO3B149.8363.177.00213.006
156Zátko MilanPOŠTA5A147.3363.679.17211.006
157Louma TomášSPOL TEAM5B153.8056.809.00210.605
158Novák RostislavSPPAJN5A152.8357.509.00210.336
159Sehnal RomanHK BOREK4B152.5057.508.83210.006
160Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A144.0063.607.60207.605
161Stuchlík MarekKOZLÍCI B5B148.0057.807.00205.805
162Saal MartinATRIUM5A150.3355.008.67205.336
163Šafránek MichalPUPKÁČI4B147.8055.809.80203.605
164Franc JosefSPPAJN5A146.0054.508.50200.506
165Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A143.0053.8011.20196.805
166Vorel MilanSPPAJN5A137.6753.5010.83191.176
167Černý PavelSPPAJN5A137.0047.5011.67184.506
168Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5B126.6045.6011.80172.205
169Hermoch JaroslavÚNORÁCI5A124.6746.0015.17170.676
170Jeřábek MarcelTJ T-LAMY4A120.8039.6016.60160.405
171Černý MarekLUKAVECKÁ 94A186.5087.503.50274.002
172Černý TomášTESPO A1A179.2592.503.50271.754
173Pardubský JosefTESPO Ž3B194.0077.003.00271.001
174Brusák TomášBRADA M2A183.5079.005.00262.502
175Danys RadekRONAL3A179.0080.009.00259.001
176Šulc LuděkPARTIČKA1A171.0086.502.00257.504
177Měkota Zdeněk ml.SPRING HOŘICE1A170.5086.501.50257.002
178Košťál KryštofJUNIOR TEAM4A173.0084.004.00257.001
179Šlambera JakubTESPO A1A178.0077.503.50255.502
180Knittl MartinCEREA OSTROMĚŘ1A177.0078.006.00255.001
181Svoboda AlešBASKET 2001A173.0081.252.50254.254
182Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B171.0082.003.00253.004
183Pitthard TadeášZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B172.6778.332.00251.003
184Pekárek MilošKOZINEC TEAM2A172.6777.673.00250.333
185Kolařík LubošRONAL3A167.3381.004.00248.333
186Pitthard PetrZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B171.5076.503.50248.002
187Rolc LadislavTESPO A1A169.7577.754.75247.504
188Faltl MiloslavAO KOSTĚNICE2A173.0074.336.67247.333
189Kráčmar FrantišekTESPO B2A174.6772.673.67247.333
190Kráčmarik PavolCEREA OSTROMĚŘ1A166.5080.503.00247.002
191Balihar AdamJUNIOR TEAM4A173.0074.005.00247.001
192Černý FrantišekRONAL3A179.0068.005.00247.001
193Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A175.2571.503.50246.754
194Novotný JindřichSENIOR TEAM3B172.0074.255.50246.254
195Kupka LadislavKUPKOSPOL2A160.0085.004.00245.001
196Havelka MartinZD DOBRÁ VODA4B165.0080.009.00245.001
197Stracený josefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A165.0080.005.00245.001
198Padevět OtaSENIOR TEAM3B168.0077.004.00245.001
199Lulek ČestmírTS HOŘICE4B173.5071.505.75245.004
200Tomíček LuděkCEREA OSTROMĚŘ1A175.0070.008.00245.001
201Petrgál MartinZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B166.3378.005.33244.333
202Knížek DavidZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B169.2571.006.75240.254
203Michálek ZbyněkBRADA M2A177.0063.006.00240.002
204Duchoň OndřejJUNIOR TEAM4A171.0068.505.75239.504
205Brádler OttoAO KOSTĚNICE2A173.0066.333.67239.333
206Jaška MartinAO KOSTĚNICE2A171.5067.758.00239.254
207Mann BohuslavSPORTING HAVANA3B162.0077.005.00239.001
208Louma PetrBRADA Ž3A178.0060.008.00238.001
209Komárek FrantišekSK RUM3B164.2573.004.25237.254
210Abel RomanSPOL TEAM5B158.0079.006.00237.001
211Langr JakubKOZLÍCI A4A164.5072.256.75236.754
212Doležal MartinSK RUM3B161.0075.255.75236.254
213Trčka PetrAO KOSTĚNICE2A167.5068.755.75236.254
214Jaška Jaroslav ml.AO KOSTĚNICE2A162.5071.005.00233.502
215Dědina JiříCEREA OSTROMĚŘ1A161.0072.255.25233.254
216Mejzlík JardaPRALES JIČÍN4A150.5082.504.50233.002
217Rejmont MiroslavHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A172.0061.006.00233.001
218Pour MartinTJ T-LAMY4A167.6765.006.00232.673
219Jandera MilanFOTBAL HOŘICE1A159.0071.007.00230.001
220Fogl PavelSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A166.5062.757.00229.254
221Kulhánek JanTS HOŘICE4B151.0078.005.00229.001
222Antoš JanKOZLÍCI B5B170.0058.337.33228.333
223Šeda JanTS HOŘICE4B155.0071.008.00226.001
224Kužílek KarelZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B159.5066.508.50226.002
225Kochman ZdeněkRONAL3A157.5067.508.50225.002
226Gracík VítHEKŤÁK B2A158.0066.336.67224.333
227Matějka PatrikRONAL3A157.7566.258.25224.004
228Skalský MichalPUPKÁČI4B152.2571.256.00223.504
229Galuščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A159.0064.509.00223.502
230Fikar BořekSENIOR TEAM3B165.5058.0011.00223.502
231Špicar OndřejSPORTING HAVANA3B163.7559.007.00222.754
232Pour Aleš II.HASPOL1A168.0053.0011.00221.002
233Kuchař LeošSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A151.0069.007.00220.001
234Knipner MartinRONAL3A148.5070.006.00218.502
235Jung MilanPLUS MÍNUS3B149.0069.009.00218.001
236Koudelka JaroslavSPOL TEAM5B142.5073.506.50216.002
237Fátor MartinHASPOL1A148.0066.0010.33214.003
238Veselý VladislavTJ T-LAMY4A147.2564.508.25211.754
239Janďourek JirkaPRALES JIČÍN4A151.2559.756.25211.004
240Kedroň RudaKOZLÍCI A4A161.0050.008.00211.001
241Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A150.6759.678.33210.333
242Nožička MiroslavSPOL TEAM5B149.7558.509.50208.254
243Vaňura VítTESPO Ž3B155.5052.0011.50207.504
244Přibyl JanJCPRO3B153.0054.007.00207.002
245Nečesaný MarekHEKŤÁK A1A148.0058.007.00206.001
246Erben JosefDENICO3B152.0052.6711.67204.673
247Krementák JanPUPKÁČI4B156.7547.7511.25204.504
248Balihar VojtěchATRIUM5A135.0069.336.67204.333
249Karel JosefRONAL3A146.0058.0012.00204.001
250Benda MiroslavATRIUM5A144.3356.0010.67200.333
251Něníček JiříPOŠTA5A148.0051.0010.00199.001
252Trník ŠtefanRONAL3A139.3358.009.33197.333
253Holman MartinHUJEROVI5B135.5058.0014.00193.502
254Košíček VladimírSILNICE M2A133.3358.008.33191.333
255Černý VlastimilLUKAVECKÁ 94A132.7557.759.25190.504
256Valnoha MilanJCPRO3B138.0050.0014.00188.001
257Vorel StanislavCROQUET TEAM5B144.5043.5014.50188.002
258Voráčková MaruškaCROQUET TEAM5B138.0041.0014.00179.001
259Holman AntonínHUJEROVI5B127.7549.2515.25177.004
260Horák TomášLUKAVECKÁ 94A138.0035.0016.00173.001
261Vacek JiříSPOL TEAM5B122.0045.0011.00167.001
262Černý VítBERUŠKY5A100.0034.0021.50134.002
263Dušek OndřejKOZLÍCI A4A89.0042.0018.00131.001
264Dušek OndřejKOZLÍCI A4A89.0042.0018.00131.001

Průměr jednotlivci-ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Konopáčová LenkaSILNICE M2A185.8094.801.40280.605
2Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A178.5076.335.67254.836
3Rychtařová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A172.4378.294.29250.717
4Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B172.0077.674.50249.676
5Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A172.4077.005.00249.405
6Zachovalová JanaSILNICE Ž4A171.8374.334.67246.176
7Loumová EvaBRADA Ž3A172.2072.204.40244.405
8Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A167.0073.006.20240.005
9Janďourková KateřinaBRADA Ž3A166.2973.006.14239.297
10Lacinová PavlínaL-TEAM4A163.3372.334.83235.676
11Kupková KateřinaKUPKOSPOL2A168.5766.437.00235.007
12Švambergová LucieMÚ HOŘICE4B159.8369.176.40229.006
13Fejfarová EvaKABRŇÁCI5A162.5066.507.00229.006
14Fátorová JanaPOŠTA5A151.2076.807.60228.005
15Šafránková JanaBASKET 1993A153.8673.716.00227.577
16Paurová JitkaSILNICE Ž4A153.5070.176.00223.676
17Nosková HelenaN-TEAM5B159.8363.006.83222.836
18Luňáková GabrielaL-TEAM4A154.3363.008.83217.336
19Bartošová HanaHUJEROVI5B155.6759.677.00215.336
20Vosáhlová JanaPOŠTA5A154.0059.007.67213.006
21Škaloudová RadkaBRADA Ž3A147.5759.716.71207.297
22Holmanová-Bartošová LenkaHUJEROVI5B145.5061.509.67207.006
23Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A139.8364.838.50204.676
24Zelinková HanaSILNICE Ž4A151.6751.839.83203.506
25Hlaváčková JanaPLUS MÍNUS3B147.5055.509.67203.006
26Kozáková NaďaSENIOR TEAM3B143.6057.409.80201.005
27Hermochová DanaÚNORÁCI5A144.5056.338.67200.836
28Žáková MarcelaKABRŇÁCI5A150.1748.6711.33198.836
29Šťovíčková DagmarBERUŠKY5A147.6050.8011.40198.405
30Dvořáčková JanaN-TEAM5B140.0054.3310.33194.336
31Černá IrenaBERUŠKY5A141.8352.509.17194.336
32Táborská RuthHK BOREK4B137.3356.509.17193.836
33Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5B141.8049.4010.40191.205
34Mečířová MarcelaTELECOM5A142.4047.8011.60190.205
35Hrušková IvaPOŠTA5A137.1751.8311.00189.006
36Králová AnnaCROQUET TEAM5B139.0049.3311.67188.336
37Podzimková JarmilaTELECOM5A139.1746.8311.50186.006
38Štěpánková DagmarCROQUET TEAM5B133.0051.8012.00184.805
39Vodnárková RenataBERUŠKY5A134.3349.3311.50183.676
40Vorlová LeonaCROQUET TEAM5B135.2043.4015.20178.605
41Tichá MichaelaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5B126.8345.5016.33172.336
42Balounová MartinaTELECOM5A111.4039.2019.40150.605
43Nekvapilová JaroslavaBERUŠKY5A101.0031.4023.00132.405
44Kroupová DenisaJUNIOR TEAM4A184.0085.001.00269.001
45Petrgálová LeaZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B163.0093.003.00256.001
46Rückerová VěraTESPO Ž3B171.5071.754.75243.254
47Chvojková DagmarŠUTRMAN HOŘICE2A172.2569.755.50242.004
48Holá LenkaPRALES JIČÍN4A160.0078.004.00238.001
49Veselá DitaHOUŽVA TEAM3A161.6776.005.67237.673
50Rumlová DagmarEXOTI3A165.0072.005.67237.003
51Vernerová PetraSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A163.5072.005.50235.502
52Šádková MonikaSK RUM3B170.0062.506.00232.502
53Kroupová RenataTESPO Ž3B154.0077.005.67231.003
54Novotná HanaZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B162.3367.005.67229.333
55Pokorná YvettaTESPO Ž3B156.6765.008.00221.673
56Voňková VerčaBASKET 1993A152.7568.757.25221.504
57Bryknerová MabelSILNICE Ž4A164.0053.0010.00217.001
58Volfová AlenaKABRŇÁCI5A140.0069.007.00209.003
59Patková ZdeňkaTELECOM5A142.0065.008.50207.002
60Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI5A148.0054.6712.33202.673
61Stránská MonikaKABRŇÁCI5A143.6753.339.33197.003
62Tlapáková EvaBRADA Ž3A138.0055.509.50193.502
63Hermochová AnitaÚNORÁCI5A118.0065.009.00183.001
64Doležalová MagdalénaKABRŇÁCI5A127.6751.6713.67179.333
65Pácalová LenkaÚNORÁCI5A128.0051.0015.00179.001
66Hermochová SáraÚNORÁCI5A111.0043.2517.00154.254
67Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5B103.3338.0018.33141.333

Rozpis utkání

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
čldathdomácíhostéz
15A2016/11/2918:00BERUŠKYÚNORÁCI6:4
25A2017/02/0916:00KABRŇÁCITELECOM8:2
35A2016/11/2920:00POŠTASPPAJN10:0
45B2016/12/0119:00SPOL TEAMHUJEROVI4:6
55B2016/12/0120:00N-TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
65B2016/12/2020:00CROQUET TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B2:8
74B2016/12/0617:00HASIČIZD DOBRÁ VODA6:4
84B2016/12/0618:00HK BOREKSMRKÁČI CHOMUTICE4:6
94B2016/12/0619:00MÚ HOŘICEPUPKÁČI8:2
102A2016/12/0817:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
113A2016/12/0818:00BASKET 199HOUŽVA TEAM8:2
123A2016/12/0819:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ0:10
133A2016/12/0820:00EXOTIRONAL10:0
143A2016/12/0821:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ACHLADIČI2:8
152A2016/12/1016:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE2:8
162A2016/12/1017:00KOZINEC TEAMSILNICE M8:2
171A2016/12/1018:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE2:8
181A2016/12/1019:00FOTBAL HOŘICETESPO A6:4
194A2016/12/1316:00JUNIOR TEAMSILNICE Ž8:2
203B2016/12/1317:00DENICOSPORTING HAVANA8:2
213B2017/01/2618:00JCPROSK RUM8:2
223B2016/12/1319:00PLUS MÍNUSSENIOR TEAM4:6
231A2016/12/1320:00BASKET 200PARTIČKA4:6
243B2016/12/1517:00VOS JIČÍNTESPO Ž6:4
251A2017/01/1921:00CEREA OSTROMĚŘHASPOL6:4
264A2016/12/1519:00LUKAVECKÁ 9PRALES JIČÍN0:10
274A2016/12/1520:00L-TEAMTJ T-LAMY6:4
282A2016/12/1521:00TESPO BHEKŤÁK B10:0
295B2016/12/1617:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNSPOL TEAM10:0
305B2016/12/1618:00HUJEROVICROQUET TEAM8:2
315A2016/12/1619:00TELECOMPOŠTA4:6
325A2016/12/1620:00ÚNORÁCIKABRŇÁCI2:8
335A2016/12/1621:00ATRIUMBERUŠKY10:0
344B2016/12/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEMÚ HOŘICE0:10
354B2016/12/2018:00ZD DOBRÁ VODAHK BOREK4:6
364B2016/12/2019:00TS HOŘICEHASIČI2:8
374A2016/12/2217:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 910:0
384A2016/12/2218:00TJ T-LAMYJUNIOR TEAM0:10
394A2016/12/2219:00KOZLÍCI AL-TEAM8:2
405B2016/12/2220:00KOZLÍCI BN-TEAM4:6
413A2017/01/0316:00BASKET 199BRADA Ž4:6
423A2017/01/0317:00RONALHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
433A2017/01/0318:00HOUŽVA TEAMCHLADIČI4:6
443A2017/01/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI6:4
453B2017/01/0517:00TESPO ŽSENIOR TEAM4:6
463B2017/01/0518:00SK RUMPLUS MÍNUS8:2
473B2017/01/0519:00SPORTING HAVANAJCPRO8:2
483B2017/01/0520:00VOS JIČÍNDENICO8:2
491A2017/01/0617:00BASKET 200CEREA OSTROMĚŘ6:4
502A2017/01/0618:00SILNICE MKUPKOSPOL6:4
512A2017/01/0619:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE4:6
521A2017/01/0620:00HASPOLFOTBAL HOŘICE2:8
532A2017/01/1017:00ŠUTRMAN HOŘICEBRADA M4:6
542A2017/01/1018:00KOZINEC TEAMTESPO B0:10
551A2017/01/2619:00PARTIČKASPRING HOŘICE9:1
561A2017/01/1020:00TESPO AHEKŤÁK A2:8
575B2017/01/1217:00CROQUET TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
585A2017/01/1218:00KABRŇÁCIATRIUM8:2
595A2017/01/1219:00SPPAJNTELECOM10:0
604A2017/04/0421:00LUKAVECKÁ 9TJ T-LAMY7:3
614A2017/01/1220:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž2:8
623B2017/01/1716:00JCPROVOS JIČÍN2:8
634B2017/01/1717:00MÚ HOŘICEZD DOBRÁ VODA10:0
644B2017/01/1718:00HK BOREKTS HOŘICE2:8
655A2017/01/1719:00POŠTAÚNORÁCI8:2
662A2017/01/1720:00TESPO BSILNICE M10:0
671A2017/01/1721:00CEREA OSTROMĚŘPARTIČKA10:0
683B2017/01/1917:00DENICOTESPO Ž4:6
694B2017/01/1918:00PUPKÁČISMRKÁČI CHOMUTICE2:8
703B2017/03/2121:00PLUS MÍNUSSPORTING HAVANA2:8
713B2017/01/1920:00SENIOR TEAMSK RUM2:8
724A2017/01/2114:00JUNIOR TEAMKOZLÍCI A8:2
735B2017/01/2115:00SPOL TEAMKOZLÍCI B0:10
742A2017/01/2116:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM0:10
752A2017/01/2117:00BRADA MHEKŤÁK B6:4
762A2017/01/2118:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE3:7
771A2017/01/2119:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2002:8
781A2017/01/2113:00HEKŤÁK AHASPOL4:6
791A2017/01/2120:00SPRING HOŘICETESPO A6:4
803A2017/01/2417:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM2:8
813A2017/01/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASKP HRADEC KRÁLOVÉ2:8
823A2017/01/2419:00EXOTIBASKET 1996:4
833A2017/01/2420:00CHLADIČIRONAL10:0
845B2017/01/2421:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHUJEROVI2:8
855B2017/01/3117:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
861A2017/01/3118:00PARTIČKATESPO A2:8
875A2017/01/3119:00ÚNORÁCISPPAJN2:8
885A2017/01/3120:00ATRIUMPOŠTA3:7
895A2017/01/3121:00BERUŠKYKABRŇÁCI4:6
904B2017/02/0217:00HASIČIHK BOREK7:3
914A2017/03/0717:00L-TEAMJUNIOR TEAM4:6
921A2017/02/0218:00CEREA OSTROMĚŘFOTBAL HOŘICE4:6
935B2017/02/0219:00N-TEAMSPOL TEAM2:8
944B2017/02/0220:00ZD DOBRÁ VODAPUPKÁČI10:0
953B2017/02/0221:00SPORTING HAVANASENIOR TEAM8:2
962A2017/02/2117:00SILNICE MŠUTRMAN HOŘICE2:8
972A2017/02/0416:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL0:10
982A2017/02/0417:00KOZINEC TEAMBRADA M0:10
991A2017/02/0418:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1001A2017/02/0419:00HASPOLSPRING HOŘICE4:6
1014A2017/02/0420:00KOZLÍCI ALUKAVECKÁ 98:2
1025B2017/02/0421:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM8:2
1034B2017/02/0717:00TS HOŘICEMÚ HOŘICE4:6
1042A2017/02/0718:00TESPO BAO KOSTĚNICE8:2
1053B2017/02/0719:00VOS JIČÍNPLUS MÍNUS6:4
1063B2017/02/0720:00DENICOJCPRO4:6
1073A2017/02/0721:00BRADA ŽEXOTI8:2
1083A2017/02/0917:00HOUŽVA TEAMRONAL3:7
1093A2017/02/0918:00SKP HRADEC KRÁLOVÉCHLADIČI4:6
1103A2017/02/0919:00BASKET 199HOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1114A2017/02/0920:00TJ T-LAMYPRALES JIČÍN0:10
1123B2017/02/0921:00TESPO ŽSK RUM8:2
1135B2017/02/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKOZLÍCI B2:8
1144A2017/02/1119:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A2:8
1151A2017/02/1120:00SPRING HOŘICEBASKET 2008:2
1165B2017/02/1418:00HUJEROVIZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
1175A2017/02/1419:00POŠTABERUŠKY8:2
1185A2017/02/1420:00SPPAJNATRIUM0:10
1195A2017/04/0420:00TELECOMÚNORÁCI10:0
1204B2017/02/1618:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA8:2
1213B2017/02/1617:00JCPROTESPO Ž4:6
1225B2017/02/1017:00CROQUET TEAMN-TEAM4:6
1234A2017/02/1619:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM6:4
1244B2017/02/1620:00MÚ HOŘICEHASIČI6:4
1254A2017/02/1621:00SILNICE ŽTJ T-LAMY6:4
1261A2017/02/1814:00FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A6:4
1272A2017/02/1815:00ŠUTRMAN HOŘICEHEKŤÁK B6:4
1281A2017/02/2620:00TESPO AHASPOL10:0
1293B2017/02/2118:00PLUS MÍNUSDENICO8:2
1303B2017/02/2119:00SENIOR TEAMVOS JIČÍN2:8
1313B2017/02/2120:00SK RUMSPORTING HAVANA10:0
1324B2017/02/2121:00PUPKÁČITS HOŘICE4:6
1332A2017/02/2317:00KUPKOSPOLKOZINEC TEAM1:9
1343A2017/02/2318:00CHLADIČIBASKET 1994:6
1353A2017/02/2319:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABRADA Ž8:2
1363A2017/02/2320:00RONALSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1373A2017/02/2321:00EXOTIHOUŽVA TEAM8:2
1381A2017/03/0718:00FOTBAL HOŘICEPARTIČKA10:0
1392A2017/03/0719:00AO KOSTĚNICESILNICE M8:2
1402A2017/03/0720:00BRADA MTESPO B2:8
1413A2017/03/0916:00BASKET 199RONAL8:2
1425B2017/03/0917:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1435B2017/03/0918:00SPOL TEAMCROQUET TEAM8:2
1445A2017/03/0919:00ATRIUMTELECOM6:4
1455A2017/03/0920:00BERUŠKYSPPAJN0:10
1465A2017/03/0921:00KABRŇÁCIPOŠTA6:4
1475B2017/03/1119:00KOZLÍCI BHUJEROVI8:2
1483A2017/03/1118:00EXOTIHOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1494B2017/03/1416:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE2:8
1504A2017/03/1417:00JUNIOR TEAMLUKAVECKÁ 910:0
1514B2017/03/1418:00HK BOREKMÚ HOŘICE4:6
1524B2017/03/1419:00HASIČIPUPKÁČI8:2
1534A2017/03/1420:00KOZLÍCI ASILNICE Ž6:4
1544A2017/03/1421:00L-TEAMPRALES JIČÍN6:4
1551A2017/03/1616:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE2:8
1563B2017/03/1617:00DENICOSENIOR TEAM9:1
1573B2017/03/1618:00VOS JIČÍNSK RUM8:2
1583B2017/03/1619:00TESPO ŽSPORTING HAVANA10:0
1593B2017/03/1620:00JCPROPLUS MÍNUS2:8
1603A2017/03/1621:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ5:5
1612A2017/03/1816:00AO KOSTĚNICEBRADA M2:8
1622A2017/03/1817:00KOZINEC TEAMŠUTRMAN HOŘICE6:4
1632A2017/03/1818:00SILNICE MHEKŤÁK B8:2
1641A2017/03/2619:00BASKET 200TESPO A8:2
1651A2017/03/1819:00HEKŤÁK ACEREA OSTROMĚŘ6:4
1662A2017/03/2118:00TESPO BKUPKOSPOL6:4
1671A2017/03/2119:00PARTIČKAHASPOL8:2
1683A2017/03/2120:00BRADA ŽCHLADIČI4:6
1691A2017/03/2317:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ10:0
1705B2017/03/2318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPOL TEAM0:10
1715B2017/03/2319:00HUJEROVIN-TEAM2:8
1725A2017/03/2320:00SPPAJNKABRŇÁCI8:2
1735A2017/03/2321:00TELECOMBERUŠKY8:2
1743B2017/03/2517:00SENIOR TEAMJCPRO10:0
1755B2017/03/2518:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNKOZLÍCI B10:0
1763B2017/03/2519:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN2:8
1772A2017/03/2520:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM2:8
1783A2017/03/2816:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
1795A2017/03/2817:00ÚNORÁCIATRIUM2:8
1803A2017/03/2818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AHOUŽVA TEAM6:4
1813A2017/03/2819:00CHLADIČIEXOTI8:2
1823A2017/03/2820:00RONALBRADA Ž2:8
1834B2017/03/3016:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI8:2
1844A2017/04/0619:00PRALES JIČÍNJUNIOR TEAM6:4
1853B2017/03/3018:00PLUS MÍNUSTESPO Ž2:8
1864B2017/03/3019:00ZD DOBRÁ VODATS HOŘICE10:0
1874A2017/03/3020:00SILNICE ŽL-TEAM8:2
1884A2017/03/3021:00TJ T-LAMYKOZLÍCI A2:8
1892A2017/04/0116:00BRADA MSILNICE M6:4
1902A2017/04/0117:00KUPKOSPOLAO KOSTĚNICE4:6
1911A2017/04/0120:00SPRING HOŘICEFOTBAL HOŘICE4:6
1921A2017/04/0119:00HASPOLBASKET 2002:8
1931A2017/04/0118:00HEKŤÁK APARTIČKA3:7
1943B2017/04/0417:00SK RUMDENICO0:10
1952A2017/04/0418:00ŠUTRMAN HOŘICETESPO B8:2
1964B2017/04/0419:00PUPKÁČIHK BOREK6:4