A JE KONEC, TAK ZASE ZA ROK

08.04. Ještě nás čeká TOP12 21.4.2018 od 9:00 a závěrečné vyhlášení v pá. 27.4.2018 v 18:00.

15. ročník TN výsledky (750.1 KiB) 7.4.2018

15. ročník TN rozpis utkání (172.3 KiB) 7.4.2018

15. ročník TN 2017/2018 - družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A125812721.29363.8610.431085.147
2TESPO A1A124426707.43335.2910.861042.717
3SPRING HOŘICE1A104525693.29323.0017.001016.297
4CEREA OSTROMĚŘ1A83634722.29331.8615.001054.147
5PARTIČKA1A63436710.29319.5717.431029.867
6BASKET 2001A43040704.43344.8611.291049.297
7TESPO B1A42248695.43301.1417.43996.577
8BRADA M1A01159683.14287.0024.00970.147
1AO KOSTĚNICE2A124624677.14316.0019.29993.147
2ŠUTRMAN HOŘICE2A104822694.43303.0018.29997.437
3HEKŤÁK A2A104030702.71319.7116.861022.437
4CHLADIČI2A103832691.86295.7125.71987.577
5VOS JIČÍN2A43040685.57307.1421.00992.717
6KUPKOSPOL2A43040673.43291.8625.43965.297
7KOZINEC TEAM2A42842677.71306.8621.43984.577
8HASPOL2A22050660.14275.1426.14935.297
1HEKŤÁK B3A114624679.86281.0025.29960.867
2HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A94129671.14287.8624.14959.007
3EXOTI3A83931684.14287.8626.00972.007
4KOZLÍCI A3A83436649.00282.0029.43931.007
5SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A64030683.43268.4328.86951.867
6BRADA Ž3A63436656.29271.7126.29928.007
7HOUŽVA TEAM3A42446649.43269.1424.86918.577
8BASKET 1993A42248669.14265.5731.14934.717
1MÚ HOŘICE3B135119676.43294.7120.86971.147
2SK RUM3B103832669.29283.8625.86953.147
3SMRKÁČI CHOMUTICE3B94327675.71287.7123.71963.437
4DENICO3B84228648.57272.2928.71920.867
5SPORTING HAVANA3B63238640.43268.7130.14909.147
6TESPO Ž3B43040649.14274.2925.00923.437
7SENIOR TEAM3B42842652.86269.1433.57922.007
8HASIČI3B21654637.71256.1430.14893.867
1PRALES JIČÍN4A145614660.86276.5725.71937.437
2ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN4A104624659.57283.4325.57943.007
3LUKAVECKÁ 94A104030635.29263.2929.29898.577
4L-TEAM4A84327649.57282.4326.57932.007
5SILNICE Ž4A63238641.71248.8628.43890.577
6RONAL4A63238625.14262.5726.43887.717
7ATRIUM4A21753614.86241.2936.14856.147
8KABRŇÁCI4A01456584.71247.1435.14831.867
1ZD DOBRÁ VODA4B124426662.43266.5727.29929.007
2KOZLÍCI B4B104426640.71241.7136.29882.437
3JCPRO4B84525661.71262.0028.14923.717
4HK BOREK4B83733622.00265.1429.86887.147
5PUPKÁČI4B83634638.57249.8634.14888.437
6TS HOŘICE4B43733630.71253.1435.57883.867
7N-TEAM4B41654599.57232.0035.29831.577
8POŠTA4B22149605.00225.8637.57830.867
1SPOL TEAM5A125218624.14246.8630.29871.007
2CROQUET TEAM5A124228575.00227.5740.14802.577
3BERUŠKY5A84030556.14221.0046.00777.147
4SPPAJN5A63634569.14239.8633.14809.007
5SVARTES5A63634580.71220.5745.29801.297
6TELECOM5A63238541.57222.0046.86763.577
7ÚNORÁCI5A42644537.71221.8655.86759.577
8HOŘICKÉ STROJÍRNY B5A21654527.14201.1448.86728.297

15. ročník TN 2017/2018 - muži

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Palm RadekFOTBAL HOŘICE1A187.1494.432.71281.577
2Procházka VáclavEXOTI3A183.7192.861.71276.577
3Fejfar MilošFOTBAL HOŘICE1A184.2992.292.00276.577
4Měkota Zdeněk st.BASKET 2001A183.6790.173.00273.836
5Měkota Zdeněk ml.SPRING HOŘICE1A183.5089.503.17273.006
6Havlíček MichalCEREA OSTROMĚŘ1A184.4388.433.86272.867
7Švamberg MiroslavBASKET 2001A181.3390.502.17271.836
8Portyš Petr ml.PARTIČKA1A183.6787.833.67271.506
9Váchal PetrSPRING HOŘICE1A182.8087.801.80270.605
10Dědina JiříCEREA OSTROMĚŘ1A183.2985.864.14269.147
11Rolc LadislavTESPO A1A176.4391.292.14267.717
12Černý JanDENICO3B185.2982.143.71267.437
13Pech VladimírTESPO B1A180.4087.003.40267.405
14Palm PatrikFOTBAL HOŘICE1A171.1495.711.71266.867
15Nekvapil JaroslavHASPOL2A185.8379.834.50265.676
16Marek LubošHEKŤÁK A2A180.2984.004.00264.297
17Vinkler JanVOS JIČÍN2A180.8382.173.50263.006
18Douša JiříPARTIČKA1A180.2082.404.40262.605
19Rosůlek MilanCEREA OSTROMĚŘ1A179.1783.002.83262.176
20Chládek VáclavCHLADIČI2A179.0083.002.86262.007
21Kupka JaroslavKUPKOSPOL2A174.1787.003.50261.176
22Svoboda PetrHEKŤÁK A2A179.5781.572.29261.147
23Lutz RadomilTESPO Ž3B185.1476.005.14261.147
24Koňák JosefFOTBAL HOŘICE1A178.7181.434.00260.147
25Šulc LuděkPARTIČKA1A176.3383.504.50259.836
26Vích MilošVOS JIČÍN2A175.0084.334.17259.336
27Frait PavelTESPO A1A176.4382.572.14259.007
28Zeman RadekŠUTRMAN HOŘICE2A181.2977.295.14258.577
29Novák JanMÚ HOŘICE3B177.7180.143.71257.867
30Kulhánek Jindřich ml.HEKŤÁK B3A179.7177.864.71257.577
31Černik KarelAO KOSTĚNICE2A171.1485.572.86256.717
32Bartoníček TomášHEKŤÁK A2A174.2982.004.57256.297
33Holý AlešekPRALES JIČÍN4A174.5781.004.00255.577
34Doležal LuděkHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A168.5786.143.71254.717
35Lenč PetrSMRKÁČI CHOMUTICE3B180.4374.295.71254.717
36Jaroš JanKUPKOSPOL2A173.8680.714.43254.577
37Hadinec OtakarHEKŤÁK B3A177.1777.333.83254.506
38Šádek SvatoplukSK RUM3B176.8377.336.33254.176
39Dymáček ZdeněkSENIOR TEAM3B178.4375.297.43253.717
40Vrťátko PavelBASKET 2001A170.8382.332.83253.176
41Lulek ČestmírTS HOŘICE4B173.1779.673.60252.836
42Kovalčík BorisŠUTRMAN HOŘICE2A173.8078.803.20252.605
43Černý TomášTESPO A1A174.5778.003.29252.577
44Svoboda AlešBASKET 2001A170.5081.003.50251.506
45Ruml JaroslavKOZINEC TEAM2A167.5783.863.57251.437
46Kučera BohumilSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A176.0075.335.00251.336
47Ruml TomášBASKET 1993A178.0073.207.00251.205
48Kohout VladislavTESPO B1A175.7175.144.86250.867
49Portyš Petr st.PARTIČKA1A170.6779.833.00250.506
50Vávra JanBRADA M1A173.8376.675.00250.506
51Novotný JindřichSENIOR TEAM3B170.8079.205.80250.005
52Knap MiroslavSPRING HOŘICE1A170.5079.334.83249.836
53Görner JindřichTESPO B1A174.0075.832.50249.836
54Medlik KarelSPRING HOŘICE1A165.6783.174.00248.836
55Tóth PavelHK BOREK4B165.1483.573.57248.717
56Franc MiloslavZD DOBRÁ VODA4B174.5774.005.00248.577
57Ruml Pavel st.KOZINEC TEAM2A172.5775.865.86248.437
58Michálek ZbyněkBRADA M1A173.2075.004.00248.205
59Fikar PavelSMRKÁČI CHOMUTICE3B167.1481.004.29248.147
60Prokop MilošVOS JIČÍN2A165.4082.603.60248.005
61Skalský MichalPUPKÁČI4B176.0072.008.80248.005
62Pražák RadekCEREA OSTROMĚŘ1A174.4073.404.80247.805
63Komárek FrantišekSK RUM3B174.6772.835.17247.506
64Lingr JiříBRADA M1A172.0075.406.60247.405
65Vojtěch VáclavŠUTRMAN HOŘICE2A171.1476.004.14247.147
66Drápal MartinKOZINEC TEAM2A173.5073.507.17247.006
67Vonostránský LadislavCHLADIČI2A170.8675.717.14246.577
68Stracený JozefSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A171.6774.675.50246.336
69Rücker JiříEXOTI3A173.5772.715.14246.297
70Bartko JosefHOUŽVA TEAM3A175.4070.804.60246.205
71Fátor JiříHASIČI3B172.1773.836.50246.006
72Luňák MartinL-TEAM4A169.7175.716.29245.437
73Luštinec VladimírHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A171.3374.006.17245.336
74Chládek Vladimír ml.CHLADIČI2A173.3371.837.67245.176
75Stryhal JiříVOS JIČÍN2A173.0071.337.00244.336
76Knížek DavidZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN4A172.0071.605.60243.605
77Halbsgut RichardHOUŽVA TEAM3A173.8369.675.33243.506
78Mečíř PavelMÚ HOŘICE3B165.1478.004.57243.147
79Buben DavidHASPOL2A173.1769.335.33242.506
80Langr JakubKOZLÍCI A3A166.2075.806.80242.005
81Gabriel SváťaSMRKÁČI CHOMUTICE3B168.1773.835.50242.006
82Halbsgut Richard ml.KOZLÍCI A3A167.4374.296.71241.717
83Přibyl MilošTESPO B1A172.5769.005.57241.577
84Westfál OndřejDENICO3B167.5773.435.29241.007
85Novotný PetrKOZLÍCI A3A169.8671.146.29241.007
86Matuš ŠtefanPARTIČKA1A177.4063.606.60241.005
87Stýblo IvoŠUTRMAN HOŘICE2A167.4073.406.60240.805
88Marek JiříHEKŤÁK A2A168.5772.146.00240.717
89Valeš ZdeněkSPORTING HAVANA3B169.0071.006.50240.006
90Veselý FrantišekBASKET 1993A169.6769.676.83239.336
91Macák MiroslavRONAL4A169.3369.835.33239.176
92Lacina JosefL-TEAM4A166.1473.006.00239.147
93Mejzlík JardaPRALES JIČÍN4A173.4065.404.60238.805
94Hron MiroslavHEKŤÁK B3A172.7165.866.29238.577
95Jandera RomanJCPRO4B168.1470.005.43238.147
96Lhota JakubHASPOL2A165.3371.834.67237.176
97Horák LubošZD DOBRÁ VODA4B169.8667.006.43236.867
98Chládek VladimírCHLADIČI2A166.7169.297.29236.007
99Baudyš LiborZD DOBRÁ VODA4B169.1466.717.86235.867
100Štádlík MarekHOUŽVA TEAM3A166.2969.436.43235.717
101Kulhánek Jindřich st.KOZINEC TEAM2A163.8671.295.14235.147
102Prýmek LukášPRALES JIČÍN4A163.1471.716.14234.867
103Jahelka PetrHASPOL2A160.4074.406.40234.805
104Havelka MartinSVARTES5A165.4369.005.43234.437
105Šulc MilanHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A169.5064.506.50234.006
106Špicar OndřejSPORTING HAVANA3B154.8078.806.60233.605
107Kedroň RudolfPUPKÁČI4B162.6071.005.60233.605
108Zivr LadislavHK BOREK4B160.6772.336.00233.006
109Pristanda JaroslavBRADA M1A167.1765.336.50232.506
110Novotný PetrZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN4A162.5069.506.00232.006
111Plecháč RosťaLUKAVECKÁ 94A152.5778.145.43230.717
112Otradovský ViktorSPOL TEAM5A162.4068.005.80230.405
113Bezvoda DavidKOZLÍCI B4B166.0064.408.00230.405
114Bernard RadekSK RUM3B162.1767.508.17229.676
115Goll MilanJCPRO4B166.6763.007.83229.676
116Vodnárek PavelLUKAVECKÁ 94A161.1468.295.29229.437
117Nálevka ZbyněkTS HOŘICE4B167.4361.438.71228.867
118Novák Jan ml.MÚ HOŘICE3B163.1765.007.00228.176
119Valnoha KarelJCPRO4B161.3366.676.83228.006
120Jehelka LáďaSMRKÁČI CHOMUTICE3B164.0063.296.86227.297
121Král JanCROQUET TEAM5A159.8667.147.29227.007
122Novotný VráťaN-TEAM4B160.8065.407.40226.205
123Michálek JosefSPRING HOŘICE1A164.2062.007.60226.205
124Jarolímek PavelJCPRO4B165.0060.868.43225.867
125Pour StanislavHOŘICKÉ STROJÍRNY A3A160.2965.437.71225.717
126Tomášek DušanTS HOŘICE4B155.0069.438.14224.437
127Juríček TomášSPORTING HAVANA3B159.3365.008.00224.336
128Zajíc MilošEXOTI3A166.8657.439.86224.297
129Maška PavelSK RUM3B156.0068.005.50224.006
130Šťovíček IvoLUKAVECKÁ 94A160.6763.177.67223.836
131Fátor JaroslavHASIČI3B153.4369.717.00223.147
132Fátor JosefHASIČI3B160.8661.867.43222.717
133Špičák DavidKOZLÍCI A3A153.0069.577.57222.577
134Štefan LadislavSENIOR TEAM3B163.1758.839.83222.006
135Herbrych PetrVOS JIČÍN2A159.8062.008.20221.805
136Antoš JanKOZLÍCI B4B164.1757.5010.00221.676
137Galuščák ZdeněkSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A170.0050.2011.20220.205
138Drbohlav MarekSPORTING HAVANA3B158.3361.338.50219.676
139Šedivý JiříKOZLÍCI B4B156.5062.839.00219.336
140Houžvička KarelHOUŽVA TEAM3A150.8068.405.60219.205
141Rohlíček JosefSPOL TEAM5A156.2962.868.57219.147
142Saal MartinATRIUM4A156.0062.716.86218.717
143Kotrbáček VítSPORTING HAVANA3B157.8060.608.00218.405
144Sedláček LiborTELECOM5A151.2967.008.86218.297
145Nožička MiroslavSPOL TEAM5A155.6762.177.83217.836
146Matějka PatrikRONAL4A146.0070.805.20216.805
147Kupka MichalKUPKOSPOL2A166.0050.809.80216.805
148Novák RostislavSPPAJN5A149.1467.296.57216.437
149Holý FrantaPRALES JIČÍN4A158.4358.0010.43216.437
150Pírek TomášKOZLÍCI B4B158.7156.148.57214.867
151Imlauf MartinATRIUM4A153.0061.578.29214.577
152Valeš LubošPUPKÁČI4B159.4053.6010.00213.005
153Struna VáclavSVARTES5A153.1459.4310.43212.577
154Sehnal RomanHK BOREK4B149.8662.148.71212.007
155Louma TomášSPOL TEAM5A154.5756.717.14211.297
156Nosek MirekN-TEAM4B151.7159.2910.43211.007
157Daniš MilošATRIUM4A153.1456.8610.43210.007
158Körner VladimírHASIČI3B154.7154.438.29209.147
159Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA4B148.8658.868.00207.717
160Zátko MilanPOŠTA4B156.2951.4310.00207.717
161Franc JosefSPPAJN5A145.5760.148.00205.717
162Kubíček JiříDENICO3B151.6753.5011.17205.176
163Šafránek MichalPUPKÁČI4B146.6056.809.80203.405
164Černý PavelSPPAJN5A143.2960.008.86203.297
165Vorel StanislavCROQUET TEAM5A137.0062.009.50199.006
166Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A141.6056.809.20198.405
167Křovina RadekSVARTES5A141.8651.1412.14193.007
168Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A136.6049.2011.40185.805
169Vorel MilanSPPAJN5A131.1452.439.71183.577
170Křovina AdamSVARTES5A118.1741.6717.33159.836
171Daniš MilošATRIUM4A153.1456.8610.43210.007
172Körner VladimírHASIČI3B154.7154.438.29209.147
173Hradecký StanislavZD DOBRÁ VODA4B148.8658.868.00207.717
174Zátko MilanPOŠTA4B156.2951.4310.00207.717
175Franc JosefSPPAJN5A145.5760.148.00205.717
176Kubíček JiříDENICO3B151.6753.5011.17205.176
177Krementák JanPUPKÁČI4B152.5051.5010.25204.004
178Šafránek MichalPUPKÁČI4B146.6056.809.80203.405
179Černý PavelSPPAJN5A143.2960.008.86203.297
180Gracík VítHEKŤÁK B3A150.5050.5012.50201.004
181Vorel StanislavCROQUET TEAM5A137.0062.009.50199.006
182Šubr JiříHOUŽVA TEAM3A141.6056.809.20198.405
183Fikar BořekSENIOR TEAM3B144.2553.7510.75198.004
184Křovina RadekSVARTES5A141.8651.1412.14193.007
185Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A136.6049.2011.40185.805
186Vorel MilanSPPAJN5A131.1452.439.71183.577
187Křovina AdamSVARTES5A118.1741.6717.33159.836
188Jína FrantišekTS HOŘICE4B122.7535.5019.00158.254
189Westfál KarelDENICO3B137.3355.0011.33192.333
190Křovina RadekSVARTES5A139.6749.6713.33189.336
191Václavek RomanHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A136.6049.2011.40185.805
192Vorel MilanSPPAJN5A130.3353.679.17184.006
193Hermoch JaroslavÚNORÁCI5A123.6758.6713.00182.333
194Křovina AdamSVARTES5A117.4041.4017.80158.805
195Jína FrantišekTS HOŘICE4B122.7535.5019.00158.254

15. ročník TN 2017/2018 - ženy

Tip: do hledat napiš jméno.
pjménodružstvolpdúcz
1Nekvasilová JaroslavaBRADA Ž3A175.2979.863.29255.147
2Rychtářová ŠárkaAO KOSTĚNICE2A176.2072.805.20249.005
3Lacinová PavlínaL-TEAM4A168.8677.864.71246.717
4Kupková KateřinaKUPKOSPOL2A166.8677.715.86244.577
5Zachovalová JanaSILNICE Ž4A174.5769.436.00244.007
6Hübelbauerová JiřinaSKP HRADEC KRÁLOVÉ3A171.5772.146.14243.717
7Švambergová LucieMÚ HOŘICE3B171.4371.575.86243.007
8Vaňurová MarcelaTESPO Ž3B169.1473.003.29242.147
9Janďourková KateřinaBRADA Ž3A171.0070.436.00241.437
10Fejfarová EvaKABRŇÁCI4A165.5767.006.86232.577
11Šafránková JanaBASKET 1993A167.8064.609.00232.405
12Drahoňovská PavlaSILNICE Ž4A168.6762.336.67231.006
13Voňková VerčaBASKET 1993A163.1465.147.86228.297
14Hermochová DanaÚNORÁCI5A158.4369.147.43227.577
15Fátorová JanaPOŠTA4B159.3365.678.00225.006
16Novotná HanaZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN4A158.8364.178.00223.006
17Rumlová DagmarEXOTI3A160.6060.009.40220.605
18Vodnárková RenátaBERUŠKY5A153.1463.298.43216.437
19Volfová AlenaKABRŇÁCI4A145.8068.807.00214.605
20Kučerová YvettaTESPO Ž3B152.5761.148.43213.717
21Nosková HelenaN-TEAM4B158.5753.438.71212.007
22Paurová JitkaSILNICE Ž4A147.1464.146.00211.297
23Škaloudová RadkaBRADA Ž3A148.5062.678.33211.176
24Draštíková MartinaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A146.8662.579.00209.437
25Černá IrenaBERUŠKY5A146.5762.008.86208.577
26Zelinková HanaSILNICE Ž4A152.7155.578.71208.297
27Kloutvorová ŠárkaÚNORÁCI5A148.5756.7117.43205.297
28Vosáhlová JanaPOŠTA4B147.2957.439.86204.717
29Luňáková GabrielaL-TEAM4A144.8655.869.57200.717
30Táborská RuthHK BOREK4B149.5750.0010.86199.577
31Dvořáčková JanaN-TEAM4B141.0057.407.60198.405
32Hruškova IvaPOŠTA4B144.1453.579.43197.717
33Štěpánková DagmarCROQUET TEAM5A142.7151.439.43194.147
34Šťovíčková DagmarBERUŠKY5A137.5056.0011.33193.506
35Žáková MarcelaKABRŇÁCI4A135.5756.1410.71191.717
36Vogeltanzová EvaKABRŇÁCI4A131.8357.3310.50189.176
37Patková ZdeňkaTELECOM5A134.2954.0011.29188.297
38Králová AnnaCROQUET TEAM5A127.6050.4013.00178.005
39Tichá MichaelaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A130.8344.5013.50175.336
40Maťátková JanaTELECOM5A126.4347.1413.86173.577
41Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A123.2945.0013.71168.297
42Hermochová SáraÚNORÁCI5A109.4343.4318.29152.867
43Nekvapilová JaroslavaBERUŠKY5A102.4033.0021.20135.405
44Tichá MichaelaHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A130.8344.5013.50175.336
45Maťátková JanaTELECOM5A126.4347.1413.86173.577
46Kováčová VěraHOŘICKÉ STROJÍRNY B5A123.2945.0013.71168.297
47Hermochová AnitaÚNORÁCI5A119.5048.0012.50167.504
48Hermochová SáraÚNORÁCI5A109.4343.4318.29152.867
49Nekvapilová JaroslavaBERUŠKY5A102.4033.0021.20135.405
50Hermochová AnitaÚNORÁCI5A113.3346.3313.33159.673
51Hermochová SáraÚNORÁCI5A107.5039.5019.17147.006
52Nekvapilová JaroslavaBERUŠKY5A102.4033.0021.20135.405

15. ročník TN 2017/2018 - los

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
čldathdomácíhostéz
14A2017/11/2117:00SILNICE ŽRONAL6:4
25A2017/11/2118:00SVARTESSPOL TEAM4:6
35A2017/11/2119:00BERUŠKYSPPAJN2:8
45A2017/11/2120:00ÚNORÁCITELECOM6:4
54B2017/11/2317:00TS HOŘICEKOZLÍCI B4:6
64B2017/11/2318:00POŠTAZD DOBRÁ VODA2:8
74B2017/11/2319:00N-TEAMJCPRO0:10
85A2017/11/2320:00CROQUET TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B4:6
94A2017/11/2418:00KABRŇÁCIZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
104A2017/11/2419:00ATRIUML-TEAM3:7
114A2017/12/0520:00PRALES JIČÍNLUKAVECKÁ 98:2
124B2017/11/2518:00HK BOREKPUPKÁČI6:4
133B2017/11/2818:00MÚ HOŘICEHASIČI8:2
143B2017/12/1010:00SENIOR TEAMSMRKÁČI CHOMUTICE6:4
153B2017/11/2819:00DENICOSK RUM6:4
163A2017/12/1015:00SKP HRADEC KRÁLOVÉKOZLÍCI A4:6
173A2017/11/3018:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABASKET 1998:2
183A2017/11/3019:00BRADA ŽHEKŤÁK B2:8
193A2017/11/3020:00HOUŽVA TEAMEXOTI4:6
203B2017/11/3021:00SPORTING HAVANATESPO Ž6:4
212A2017/12/0518:00KUPKOSPOLHEKŤÁK A4:6
222A2017/12/0519:00VOS JIČÍNCHLADIČI2:8
235A2017/12/0118:00SPOL TEAMBERUŠKY8:2
245A2017/12/0719:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSVARTES0:10
255A2017/12/0720:00SPPAJNÚNORÁCI8:2
265A2017/12/0718:00TELECOMCROQUET TEAM4:6
274B2017/12/0818:00ZD DOBRÁ VODAN-TEAM8:2
284B2017/12/0819:00PUPKÁČITS HOŘICE0:10
294B2017/12/1216:00JCPROHK BOREK3:7
302A2018/01/0715:00ŠUTRMAN HOŘICEHASPOL10:0
314B2017/12/0918:00KOZLÍCI BPOŠTA8:2
323A2017/12/0919:00KOZLÍCI AHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
332A2017/12/1217:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM8:2
344A2017/12/1218:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNATRIUM10:0
354A2017/12/1219:00LUKAVECKÁ 9KABRŇÁCI10:0
364A2017/12/1220:00L-TEAMSILNICE Ž8:2
374A2017/12/1221:00RONALPRALES JIČÍN2:8
383B2017/12/1418:00TESPO ŽSENIOR TEAM6:4
393B2017/12/1419:00HASIČISPORTING HAVANA2:8
403B2018/01/1617:00SMRKÁČI CHOMUTICEDENICO6:4
413B2017/12/1420:00SK RUMMÚ HOŘICE2:8
421A2017/12/1518:00BRADA MTESPO A4:6
431A2017/12/1519:00CEREA OSTROMĚŘFOTBAL HOŘICE2:8
441A2017/12/1520:00BASKET 200TESPO B8:2
451A2018/01/2319:00SPRING HOŘICEPARTIČKA8:2
463A2017/12/1417:00HEKŤÁK BSKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
473A2017/12/1918:00BASKET 199HOUŽVA TEAM8:2
483A2018/02/0419:00EXOTIBRADA Ž6:4
492A2018/01/0519:00CHLADIČIŠUTRMAN HOŘICE2:8
502A2018/01/0520:00KOZINEC TEAMVOS JIČÍN2:8
512A2018/01/0615:00HASPOLKUPKOSPOL4:6
525A2018/01/0918:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPOL TEAM0:10
535A2018/01/0919:00ÚNORÁCIBERUŠKY2:8
545A2018/01/0920:00SVARTESTELECOM2:8
554B2018/01/1117:00HK BOREKN-TEAM4:6
564B2018/01/1118:00TS HOŘICEJCPRO2:8
575A2018/01/1119:00CROQUET TEAMSPPAJN6:4
584B2018/01/1120:00POŠTAPUPKÁČI4:6
591A2018/01/1218:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ8:2
601A2018/01/1219:00TESPO BBRADA M8:2
611A2018/01/1220:00FOTBAL HOŘICESPRING HOŘICE10:0
621A2018/01/1221:00PARTIČKABASKET 2008:2
632A2018/01/1315:00HEKŤÁK AAO KOSTĚNICE0:10
643A2018/01/1316:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AHEKŤÁK B5:5
654B2018/01/1317:00KOZLÍCI BZD DOBRÁ VODA8:2
663A2018/01/1318:00HOUŽVA TEAMKOZLÍCI A2:8
674A2018/02/0120:00LUKAVECKÁ 9ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
684A2018/01/1619:00SILNICE ŽATRIUM10:0
694A2018/01/1620:00KABRŇÁCIRONAL2:8
704A2018/01/1621:00PRALES JIČÍNL-TEAM6:4
713B2018/01/1818:00HASIČITESPO Ž0:10
723B2018/01/1819:00DENICOSENIOR TEAM8:2
733B2018/01/1820:00SPORTING HAVANASK RUM4:6
743B2018/01/1821:00MÚ HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE5:5
753A2018/01/2318:00BASKET 199EXOTI2:8
763A2018/02/0817:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBRADA Ž4:6
772A2018/01/2518:00KUPKOSPOLCHLADIČI4:6
782A2018/01/2519:00VOS JIČÍNAO KOSTĚNICE4:6
792A2018/01/2520:00ŠUTRMAN HOŘICEKOZINEC TEAM2:8
801A2018/01/2618:00TESPO BTESPO A2:8
811A2018/01/2619:00SPRING HOŘICECEREA OSTROMĚŘ6:4
821A2018/01/2620:00BRADA MPARTIČKA0:10
831A2018/01/2621:00BASKET 200FOTBAL HOŘICE4:6
845A2018/01/3018:00SPOL TEAMÚNORÁCI8:2
855A2018/01/3019:00TELECOMHOŘICKÉ STROJÍRNY B6:4
865A2018/01/3020:00SPPAJNSVARTES4:6
874B2018/02/0117:00ZD DOBRÁ VODAHK BOREK6:4
885A2018/02/0118:00BERUŠKYCROQUET TEAM2:8
894B2018/02/0119:00PUPKÁČIKOZLÍCI B8:2
904B2018/01/3017:00N-TEAMTS HOŘICE0:10
914B2018/02/0121:00JCPROPOŠTA10:0
923B2018/02/0218:00TESPO ŽDENICO0:10
933B2018/02/0219:00SK RUMHASIČI8:2
943B2018/02/1519:00SENIOR TEAMMÚ HOŘICE2:8
953B2018/02/0220:00SMRKÁČI CHOMUTICESPORTING HAVANA6:4
962A2018/02/0317:00HASPOLHEKŤÁK A2:8
973A2018/02/0318:00HEKŤÁK BHOUŽVA TEAM8:2
984A2018/02/0618:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNSILNICE Ž6:4
994A2018/02/0619:00RONALLUKAVECKÁ 94:6
1004A2018/02/0620:00ATRIUMPRALES JIČÍN0:10
1014A2018/02/0621:00L-TEAMKABRŇÁCI8:2
1022A2018/02/0818:00HEKŤÁK AVOS JIČÍN8:2
1032A2018/02/0819:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE6:4
1043A2018/02/0918:00KOZLÍCI ABASKET 1994:6
1053A2018/02/0919:00EXOTISKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1063A2018/02/0920:00BRADA ŽHOŘICKÉ STROJÍRNY A4:6
1072A2018/02/1017:00CHLADIČIHASPOL6:4
1082A2018/02/1317:00KOZINEC TEAMKUPKOSPOL2:8
1095A2018/02/1318:00TELECOMSPOL TEAM2:8
1105A2018/02/1319:00CROQUET TEAMÚNORÁCI6:4
1115A2018/02/1320:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPPAJN2:8
1125A2018/02/1321:00SVARTESBERUŠKY2:8
1134B2018/01/2617:00TS HOŘICEHK BOREK4:6
1144B2018/02/1518:00PUPKÁČIZD DOBRÁ VODA2:8
1154B2018/02/1520:00POŠTAN-TEAM4:6
1164B2018/02/1717:00KOZLÍCI BJCPRO2:8
1173A2018/02/1718:00KOZLÍCI AEXOTI0:10
1184A2018/02/2018:00RONALZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
1194A2018/03/2719:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž8:2
1204A2018/02/2020:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM6:4
1214A2018/02/2019:00KABRŇÁCIATRIUM2:8
1223B2018/02/2218:00SK RUMTESPO Ž6:4
1233B2018/02/2219:00MÚ HOŘICEDENICO6:4
1243B2018/02/2220:00HASIČISMRKÁČI CHOMUTICE0:10
1253B2018/03/2621:00SPORTING HAVANASENIOR TEAM2:8
1261A2018/02/2318:00TESPO ASPRING HOŘICE2:8
1271A2018/02/2319:00PARTIČKATESPO B10:0
1281A2018/02/2320:00CEREA OSTROMĚŘBASKET 2006:4
1291A2018/02/2321:00FOTBAL HOŘICEBRADA M10:0
1303A2018/02/2718:00BASKET 199HEKŤÁK B2:8
1313A2018/02/2719:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASKP HRADEC KRÁLOVÉ6:4
1323A2018/02/2720:00HOUŽVA TEAMBRADA Ž6:4
1332A2018/03/1317:00KUPKOSPOLAO KOSTĚNICE4:6
1342A2018/03/0118:00CHLADIČIHEKŤÁK A2:8
1352A2018/03/0119:00ŠUTRMAN HOŘICEVOS JIČÍN8:2
1365A2018/03/0618:00SPOL TEAMCROQUET TEAM4:6
1375A2018/03/0619:00SPPAJNTELECOM2:8
1385A2018/03/0620:00ÚNORÁCISVARTES2:8
1395A2018/03/2017:00BERUŠKYHOŘICKÉ STROJÍRNY B8:2
1404B2018/01/1817:00ZD DOBRÁ VODATS HOŘICE6:4
1414B2018/03/1518:00JCPROPUPKÁČI2:8
1424B2018/03/0820:00N-TEAMKOZLÍCI B0:10
1431A2018/03/0918:00PARTIČKATESPO A2:8
1441A2018/03/0919:00BASKET 200SPRING HOŘICE0:10
1451A2018/03/0920:00TESPO BFOTBAL HOŘICE0:10
1461A2018/03/0917:00BRADA MCEREA OSTROMĚŘ2:8
1472A2018/04/0316:00HASPOLKOZINEC TEAM2:8
1484B2018/03/1018:00HK BOREKPOŠTA8:2
1494A2018/03/1318:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNPRALES JIČÍN0:10
1504A2018/03/1319:00L-TEAMRONAL4:6
1514A2018/03/1320:00SILNICE ŽKABRŇÁCI6:4
1524A2018/03/1321:00ATRIUMLUKAVECKÁ 94:6
1533B2018/03/1519:00SMRKÁČI CHOMUTICESK RUM4:6
1543B2018/03/1520:00DENICOSPORTING HAVANA2:8
1553B2018/03/1521:00SENIOR TEAMHASIČI2:8
1563B2018/03/1618:00TESPO ŽMÚ HOŘICE4:6
1573A2018/03/2018:00SKP HRADEC KRÁLOVÉHOUŽVA TEAM8:2
1583A2018/03/2518:00EXOTIHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
1593A2018/03/2217:00BRADA ŽBASKET 1998:2
1603B2018/03/2218:00SMRKÁČI CHOMUTICETESPO Ž8:2
1613B2018/03/2219:00SPORTING HAVANAMÚ HOŘICE0:10
1623B2018/03/2220:00SK RUMSENIOR TEAM6:4
1633B2018/03/2221:00HASIČIDENICO2:8
1642A2018/03/2317:00VOS JIČÍNKUPKOSPOL8:2
1652A2018/03/2318:00HEKŤÁK AŠUTRMAN HOŘICE2:8
1662A2018/03/2417:00AO KOSTĚNICEHASPOL8:2
1673A2018/03/2418:00HEKŤÁK BKOZLÍCI A4:6
1684B2018/03/2419:00KOZLÍCI BHK BOREK8:2
1694B2018/03/2718:00JCPROZD DOBRÁ VODA4:6
1704B2018/01/0917:00POŠTATS HOŘICE7:3
1714B2018/03/2720:00PUPKÁČIN-TEAM8:2
1722A2018/03/2721:00KOZINEC TEAMCHLADIČI4:6
1734A2018/03/2319:00L-TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN8:2
1744A2018/03/2320:00KABRŇÁCIPRALES JIČÍN4:6
1754A2018/03/2020:00RONALATRIUM8:2
1764A2018/03/2918:00LUKAVECKÁ 9SILNICE Ž8:2
1771A2018/02/0820:00TESPO ABASKET 2006:4
1781A2018/03/3019:00FOTBAL HOŘICEPARTIČKA10:0
1791A2018/03/3020:00SPRING HOŘICEBRADA M9:1
1801A2018/03/3018:00CEREA OSTROMĚŘTESPO B6:4
1815A2018/04/0317:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BÚNORÁCI2:8
1825A2018/04/0318:00SPPAJNSPOL TEAM2:8
1835A2018/04/0319:00SVARTESCROQUET TEAM4:6
1845A2018/04/0320:00TELECOMBERUŠKY0:10
1853A2018/04/0517:00BASKET 199SKP HRADEC KRÁLOVÉ0:10
1862A2018/04/0518:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE2:8
1872A2018/04/0519:00CHLADIČIAO KOSTĚNICE8:2
1883A2018/04/0520:00HOUŽVA TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY A6:4
1891A2018/04/0618:00FOTBAL HOŘICETESPO A4:6
1901A2018/04/0619:00BRADA MBASKET 2002:8
1911A2018/04/0521:00PARTIČKACEREA OSTROMĚŘ2:8
1921A2018/04/0620:00TESPO BSPRING HOŘICE6:4
1932A2018/04/0715:00KOZINEC TEAMHEKŤÁK A2:8
1943A2018/04/0716:00HEKŤÁK BEXOTI7:3
1952A2018/04/0717:00HASPOLVOS JIČÍN6:4
1963A2018/04/0718:00KOZLÍCI ABRADA Ž4:6
Print Friendly, PDF & Email