Rozlosování 15. ročníku TN je konečné. V tabulce níže si každý může jednoduše nalézt svá utkání.
15. ročník TN 2017/2018 - los
Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
Pokud hledáte řetězec s mezerou napište ho do uvozovek např.: "TESPO A"
č | l | dat | h | domácí | hosté | z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4A | 2017/11/21 | 17:00 | SILNICE Ž | RONAL | 6:4 |
2 | 5A | 2017/11/21 | 18:00 | SVARTES | SPOL TEAM | 4:6 |
3 | 5A | 2017/11/21 | 19:00 | BERUŠKY | SPPAJN | 2:8 |
4 | 5A | 2017/11/21 | 20:00 | ÚNORÁCI | TELECOM | 6:4 |
5 | 4B | 2017/11/23 | 17:00 | TS HOŘICE | KOZLÍCI B | 4:6 |
6 | 4B | 2017/11/23 | 18:00 | POŠTA | ZD DOBRÁ VODA | 2:8 |
7 | 4B | 2017/11/23 | 19:00 | N-TEAM | JCPRO | 0:10 |
8 | 5A | 2017/11/23 | 20:00 | CROQUET TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 4:6 |
9 | 4A | 2017/11/24 | 18:00 | KABRŇÁCI | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | 0:10 |
10 | 4A | 2017/11/24 | 19:00 | ATRIUM | L-TEAM | 3:7 |
11 | 4A | 2017/12/05 | 20:00 | PRALES JIČÍN | LUKAVECKÁ 9 | 8:2 |
12 | 4B | 2017/11/25 | 18:00 | HK BOREK | PUPKÁČI | 6:4 |
13 | 3B | 2017/11/28 | 18:00 | MÚ HOŘICE | HASIČI | 8:2 |
14 | 3B | 2017/12/10 | 10:00 | SENIOR TEAM | SMRKÁČI CHOMUTICE | 6:4 |
15 | 3B | 2017/11/28 | 19:00 | DENICO | SK RUM | 6:4 |
16 | 3A | 2017/12/10 | 15:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | KOZLÍCI A | 4:6 |
17 | 3A | 2017/11/30 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | BASKET 199 | 8:2 |
18 | 3A | 2017/11/30 | 19:00 | BRADA Ž | HEKŤÁK B | 2:8 |
19 | 3A | 2017/11/30 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | EXOTI | 4:6 |
20 | 3B | 2017/11/30 | 21:00 | SPORTING HAVANA | TESPO Ž | 6:4 |
21 | 2A | 2017/12/05 | 18:00 | KUPKOSPOL | HEKŤÁK A | 4:6 |
22 | 2A | 2017/12/05 | 19:00 | VOS JIČÍN | CHLADIČI | 2:8 |
23 | 5A | 2017/12/01 | 18:00 | SPOL TEAM | BERUŠKY | 8:2 |
24 | 5A | 2017/12/07 | 19:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SVARTES | 0:10 |
25 | 5A | 2017/12/07 | 20:00 | SPPAJN | ÚNORÁCI | 8:2 |
26 | 5A | 2017/12/07 | 18:00 | TELECOM | CROQUET TEAM | 4:6 |
27 | 4B | 2017/12/08 | 18:00 | ZD DOBRÁ VODA | N-TEAM | 8:2 |
28 | 4B | 2017/12/08 | 19:00 | PUPKÁČI | TS HOŘICE | 0:10 |
29 | 4B | 2017/12/12 | 16:00 | JCPRO | HK BOREK | 3:7 |
30 | 2A | 2018/01/07 | 15:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | HASPOL | 10:0 |
31 | 4B | 2017/12/09 | 18:00 | KOZLÍCI B | POŠTA | 8:2 |
32 | 3A | 2017/12/09 | 19:00 | KOZLÍCI A | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 6:4 |
33 | 2A | 2017/12/12 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | KOZINEC TEAM | 8:2 |
34 | 4A | 2017/12/12 | 18:00 | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | ATRIUM | 10:0 |
35 | 4A | 2017/12/12 | 19:00 | LUKAVECKÁ 9 | KABRŇÁCI | 10:0 |
36 | 4A | 2017/12/12 | 20:00 | L-TEAM | SILNICE Ž | 8:2 |
37 | 4A | 2017/12/12 | 21:00 | RONAL | PRALES JIČÍN | 2:8 |
38 | 3B | 2017/12/14 | 18:00 | TESPO Ž | SENIOR TEAM | 6:4 |
39 | 3B | 2017/12/14 | 19:00 | HASIČI | SPORTING HAVANA | 2:8 |
40 | 3B | 2018/01/16 | 17:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | DENICO | 6:4 |
41 | 3B | 2017/12/14 | 20:00 | SK RUM | MÚ HOŘICE | 2:8 |
42 | 1A | 2017/12/15 | 18:00 | BRADA M | TESPO A | 4:6 |
43 | 1A | 2017/12/15 | 19:00 | CEREA OSTROMĚŘ | FOTBAL HOŘICE | 2:8 |
44 | 1A | 2017/12/15 | 20:00 | BASKET 200 | TESPO B | 8:2 |
45 | 1A | 2018/01/23 | 19:00 | SPRING HOŘICE | PARTIČKA | 8:2 |
46 | 3A | 2017/12/14 | 17:00 | HEKŤÁK B | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 6:4 |
47 | 3A | 2017/12/19 | 18:00 | BASKET 199 | HOUŽVA TEAM | 8:2 |
48 | 3A | 2018/02/04 | 19:00 | EXOTI | BRADA Ž | 6:4 |
49 | 2A | 2018/01/05 | 19:00 | CHLADIČI | ŠUTRMAN HOŘICE | 2:8 |
50 | 2A | 2018/01/05 | 20:00 | KOZINEC TEAM | VOS JIČÍN | 2:8 |
51 | 2A | 2018/01/06 | 15:00 | HASPOL | KUPKOSPOL | 4:6 |
52 | 5A | 2018/01/09 | 18:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SPOL TEAM | 0:10 |
53 | 5A | 2018/01/09 | 19:00 | ÚNORÁCI | BERUŠKY | 2:8 |
54 | 5A | 2018/01/09 | 20:00 | SVARTES | TELECOM | 2:8 |
55 | 4B | 2018/01/11 | 17:00 | HK BOREK | N-TEAM | 4:6 |
56 | 4B | 2018/01/11 | 18:00 | TS HOŘICE | JCPRO | 2:8 |
57 | 5A | 2018/01/11 | 19:00 | CROQUET TEAM | SPPAJN | 6:4 |
58 | 4B | 2018/01/11 | 20:00 | POŠTA | PUPKÁČI | 4:6 |
59 | 1A | 2018/01/12 | 18:00 | TESPO A | CEREA OSTROMĚŘ | 8:2 |
60 | 1A | 2018/01/12 | 19:00 | TESPO B | BRADA M | 8:2 |
61 | 1A | 2018/01/12 | 20:00 | FOTBAL HOŘICE | SPRING HOŘICE | 10:0 |
62 | 1A | 2018/01/12 | 21:00 | PARTIČKA | BASKET 200 | 8:2 |
63 | 2A | 2018/01/13 | 15:00 | HEKŤÁK A | AO KOSTĚNICE | 0:10 |
64 | 3A | 2018/01/13 | 16:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | HEKŤÁK B | 5:5 |
65 | 4B | 2018/01/13 | 17:00 | KOZLÍCI B | ZD DOBRÁ VODA | 8:2 |
66 | 3A | 2018/01/13 | 18:00 | HOUŽVA TEAM | KOZLÍCI A | 2:8 |
67 | 4A | 2018/02/01 | 20:00 | LUKAVECKÁ 9 | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | 2:8 |
68 | 4A | 2018/01/16 | 19:00 | SILNICE Ž | ATRIUM | 10:0 |
69 | 4A | 2018/01/16 | 20:00 | KABRŇÁCI | RONAL | 2:8 |
70 | 4A | 2018/01/16 | 21:00 | PRALES JIČÍN | L-TEAM | 6:4 |
71 | 3B | 2018/01/18 | 18:00 | HASIČI | TESPO Ž | 0:10 |
72 | 3B | 2018/01/18 | 19:00 | DENICO | SENIOR TEAM | 8:2 |
73 | 3B | 2018/01/18 | 20:00 | SPORTING HAVANA | SK RUM | 4:6 |
74 | 3B | 2018/01/18 | 21:00 | MÚ HOŘICE | SMRKÁČI CHOMUTICE | 5:5 |
75 | 3A | 2018/01/23 | 18:00 | BASKET 199 | EXOTI | 2:8 |
76 | 3A | 2018/02/08 | 17:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | BRADA Ž | 4:6 |
77 | 2A | 2018/01/25 | 18:00 | KUPKOSPOL | CHLADIČI | 4:6 |
78 | 2A | 2018/01/25 | 19:00 | VOS JIČÍN | AO KOSTĚNICE | 4:6 |
79 | 2A | 2018/01/25 | 20:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | KOZINEC TEAM | 2:8 |
80 | 1A | 2018/01/26 | 18:00 | TESPO B | TESPO A | 2:8 |
81 | 1A | 2018/01/26 | 19:00 | SPRING HOŘICE | CEREA OSTROMĚŘ | 6:4 |
82 | 1A | 2018/01/26 | 20:00 | BRADA M | PARTIČKA | 0:10 |
83 | 1A | 2018/01/26 | 21:00 | BASKET 200 | FOTBAL HOŘICE | 4:6 |
84 | 5A | 2018/01/30 | 18:00 | SPOL TEAM | ÚNORÁCI | 8:2 |
85 | 5A | 2018/01/30 | 19:00 | TELECOM | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 6:4 |
86 | 5A | 2018/01/30 | 20:00 | SPPAJN | SVARTES | 4:6 |
87 | 4B | 2018/02/01 | 17:00 | ZD DOBRÁ VODA | HK BOREK | 6:4 |
88 | 5A | 2018/02/01 | 18:00 | BERUŠKY | CROQUET TEAM | 2:8 |
89 | 4B | 2018/02/01 | 19:00 | PUPKÁČI | KOZLÍCI B | 8:2 |
90 | 4B | 2018/01/30 | 17:00 | N-TEAM | TS HOŘICE | 0:10 |
91 | 4B | 2018/02/01 | 21:00 | JCPRO | POŠTA | 10:0 |
92 | 3B | 2018/02/02 | 18:00 | TESPO Ž | DENICO | 0:10 |
93 | 3B | 2018/02/02 | 19:00 | SK RUM | HASIČI | 8:2 |
94 | 3B | 2018/02/15 | 19:00 | SENIOR TEAM | MÚ HOŘICE | 2:8 |
95 | 3B | 2018/02/02 | 20:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | SPORTING HAVANA | 6:4 |
96 | 2A | 2018/02/03 | 17:00 | HASPOL | HEKŤÁK A | 2:8 |
97 | 3A | 2018/02/03 | 18:00 | HEKŤÁK B | HOUŽVA TEAM | 8:2 |
98 | 4A | 2018/02/06 | 18:00 | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | SILNICE Ž | 6:4 |
99 | 4A | 2018/02/06 | 19:00 | RONAL | LUKAVECKÁ 9 | 4:6 |
100 | 4A | 2018/02/06 | 20:00 | ATRIUM | PRALES JIČÍN | 0:10 |
101 | 4A | 2018/02/06 | 21:00 | L-TEAM | KABRŇÁCI | 8:2 |
102 | 2A | 2018/02/08 | 18:00 | HEKŤÁK A | VOS JIČÍN | 8:2 |
103 | 2A | 2018/02/08 | 19:00 | AO KOSTĚNICE | ŠUTRMAN HOŘICE | 6:4 |
104 | 3A | 2018/02/09 | 18:00 | KOZLÍCI A | BASKET 199 | 4:6 |
105 | 3A | 2018/02/09 | 19:00 | EXOTI | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 4:6 |
106 | 3A | 2018/02/09 | 20:00 | BRADA Ž | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 4:6 |
107 | 2A | 2018/02/10 | 17:00 | CHLADIČI | HASPOL | 6:4 |
108 | 2A | 2018/02/13 | 17:00 | KOZINEC TEAM | KUPKOSPOL | 2:8 |
109 | 5A | 2018/02/13 | 18:00 | TELECOM | SPOL TEAM | 2:8 |
110 | 5A | 2018/02/13 | 19:00 | CROQUET TEAM | ÚNORÁCI | 6:4 |
111 | 5A | 2018/02/13 | 20:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | SPPAJN | 2:8 |
112 | 5A | 2018/02/13 | 21:00 | SVARTES | BERUŠKY | 2:8 |
113 | 4B | 2018/01/26 | 17:00 | TS HOŘICE | HK BOREK | 4:6 |
114 | 4B | 2018/02/15 | 18:00 | PUPKÁČI | ZD DOBRÁ VODA | 2:8 |
115 | 4B | 2018/02/15 | 20:00 | POŠTA | N-TEAM | 4:6 |
116 | 4B | 2018/02/17 | 17:00 | KOZLÍCI B | JCPRO | 2:8 |
117 | 3A | 2018/02/17 | 18:00 | KOZLÍCI A | EXOTI | 0:10 |
118 | 4A | 2018/02/20 | 18:00 | RONAL | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | 0:10 |
119 | 4A | 2018/03/27 | 19:00 | PRALES JIČÍN | SILNICE Ž | 8:2 |
120 | 4A | 2018/02/20 | 20:00 | LUKAVECKÁ 9 | L-TEAM | 6:4 |
121 | 4A | 2018/02/20 | 19:00 | KABRŇÁCI | ATRIUM | 2:8 |
122 | 3B | 2018/02/22 | 18:00 | SK RUM | TESPO Ž | 6:4 |
123 | 3B | 2018/02/22 | 19:00 | MÚ HOŘICE | DENICO | 6:4 |
124 | 3B | 2018/02/22 | 20:00 | HASIČI | SMRKÁČI CHOMUTICE | 0:10 |
125 | 3B | 2018/03/26 | 21:00 | SPORTING HAVANA | SENIOR TEAM | 2:8 |
126 | 1A | 2018/02/23 | 18:00 | TESPO A | SPRING HOŘICE | 2:8 |
127 | 1A | 2018/02/23 | 19:00 | PARTIČKA | TESPO B | 10:0 |
128 | 1A | 2018/02/23 | 20:00 | CEREA OSTROMĚŘ | BASKET 200 | 6:4 |
129 | 1A | 2018/02/23 | 21:00 | FOTBAL HOŘICE | BRADA M | 10:0 |
130 | 3A | 2018/02/27 | 18:00 | BASKET 199 | HEKŤÁK B | 2:8 |
131 | 3A | 2018/02/27 | 19:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 6:4 |
132 | 3A | 2018/02/27 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | BRADA Ž | 6:4 |
133 | 2A | 2018/03/13 | 17:00 | KUPKOSPOL | AO KOSTĚNICE | 4:6 |
134 | 2A | 2018/03/01 | 18:00 | CHLADIČI | HEKŤÁK A | 2:8 |
135 | 2A | 2018/03/01 | 19:00 | ŠUTRMAN HOŘICE | VOS JIČÍN | 8:2 |
136 | 5A | 2018/03/06 | 18:00 | SPOL TEAM | CROQUET TEAM | 4:6 |
137 | 5A | 2018/03/06 | 19:00 | SPPAJN | TELECOM | 2:8 |
138 | 5A | 2018/03/06 | 20:00 | ÚNORÁCI | SVARTES | 2:8 |
139 | 5A | 2018/03/20 | 17:00 | BERUŠKY | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | 8:2 |
140 | 4B | 2018/01/18 | 17:00 | ZD DOBRÁ VODA | TS HOŘICE | 6:4 |
141 | 4B | 2018/03/15 | 18:00 | JCPRO | PUPKÁČI | 2:8 |
142 | 4B | 2018/03/08 | 20:00 | N-TEAM | KOZLÍCI B | 0:10 |
143 | 1A | 2018/03/09 | 18:00 | PARTIČKA | TESPO A | 2:8 |
144 | 1A | 2018/03/09 | 19:00 | BASKET 200 | SPRING HOŘICE | 0:10 |
145 | 1A | 2018/03/09 | 20:00 | TESPO B | FOTBAL HOŘICE | 0:10 |
146 | 1A | 2018/03/09 | 17:00 | BRADA M | CEREA OSTROMĚŘ | 2:8 |
147 | 2A | 2018/04/03 | 16:00 | HASPOL | KOZINEC TEAM | 2:8 |
148 | 4B | 2018/03/10 | 18:00 | HK BOREK | POŠTA | 8:2 |
149 | 4A | 2018/03/13 | 18:00 | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | PRALES JIČÍN | 0:10 |
150 | 4A | 2018/03/13 | 19:00 | L-TEAM | RONAL | 4:6 |
151 | 4A | 2018/03/13 | 20:00 | SILNICE Ž | KABRŇÁCI | 6:4 |
152 | 4A | 2018/03/13 | 21:00 | ATRIUM | LUKAVECKÁ 9 | 4:6 |
153 | 3B | 2018/03/15 | 19:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | SK RUM | 4:6 |
154 | 3B | 2018/03/15 | 20:00 | DENICO | SPORTING HAVANA | 2:8 |
155 | 3B | 2018/03/15 | 21:00 | SENIOR TEAM | HASIČI | 2:8 |
156 | 3B | 2018/03/16 | 18:00 | TESPO Ž | MÚ HOŘICE | 4:6 |
157 | 3A | 2018/03/20 | 18:00 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | HOUŽVA TEAM | 8:2 |
158 | 3A | 2018/03/25 | 18:00 | EXOTI | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 2:8 |
159 | 3A | 2018/03/22 | 17:00 | BRADA Ž | BASKET 199 | 8:2 |
160 | 3B | 2018/03/22 | 18:00 | SMRKÁČI CHOMUTICE | TESPO Ž | 8:2 |
161 | 3B | 2018/03/22 | 19:00 | SPORTING HAVANA | MÚ HOŘICE | 0:10 |
162 | 3B | 2018/03/22 | 20:00 | SK RUM | SENIOR TEAM | 6:4 |
163 | 3B | 2018/03/22 | 21:00 | HASIČI | DENICO | 2:8 |
164 | 2A | 2018/03/23 | 17:00 | VOS JIČÍN | KUPKOSPOL | 8:2 |
165 | 2A | 2018/03/23 | 18:00 | HEKŤÁK A | ŠUTRMAN HOŘICE | 2:8 |
166 | 2A | 2018/03/24 | 17:00 | AO KOSTĚNICE | HASPOL | 8:2 |
167 | 3A | 2018/03/24 | 18:00 | HEKŤÁK B | KOZLÍCI A | 4:6 |
168 | 4B | 2018/03/24 | 19:00 | KOZLÍCI B | HK BOREK | 8:2 |
169 | 4B | 2018/03/27 | 18:00 | JCPRO | ZD DOBRÁ VODA | 4:6 |
170 | 4B | 2018/01/09 | 17:00 | POŠTA | TS HOŘICE | 7:3 |
171 | 4B | 2018/03/27 | 20:00 | PUPKÁČI | N-TEAM | 8:2 |
172 | 2A | 2018/03/27 | 21:00 | KOZINEC TEAM | CHLADIČI | 4:6 |
173 | 4A | 2018/03/23 | 19:00 | L-TEAM | ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN | 8:2 |
174 | 4A | 2018/03/23 | 20:00 | KABRŇÁCI | PRALES JIČÍN | 4:6 |
175 | 4A | 2018/03/20 | 20:00 | RONAL | ATRIUM | 8:2 |
176 | 4A | 2018/03/29 | 18:00 | LUKAVECKÁ 9 | SILNICE Ž | 8:2 |
177 | 1A | 2018/02/08 | 20:00 | TESPO A | BASKET 200 | 6:4 |
178 | 1A | 2018/03/30 | 19:00 | FOTBAL HOŘICE | PARTIČKA | 10:0 |
179 | 1A | 2018/03/30 | 20:00 | SPRING HOŘICE | BRADA M | 9:1 |
180 | 1A | 2018/03/30 | 18:00 | CEREA OSTROMĚŘ | TESPO B | 6:4 |
181 | 5A | 2018/04/03 | 17:00 | HOŘICKÉ STROJÍRNY B | ÚNORÁCI | 2:8 |
182 | 5A | 2018/04/03 | 18:00 | SPPAJN | SPOL TEAM | 2:8 |
183 | 5A | 2018/04/03 | 19:00 | SVARTES | CROQUET TEAM | 4:6 |
184 | 5A | 2018/04/03 | 20:00 | TELECOM | BERUŠKY | 0:10 |
185 | 3A | 2018/04/05 | 17:00 | BASKET 199 | SKP HRADEC KRÁLOVÉ | 0:10 |
186 | 2A | 2018/04/05 | 18:00 | KUPKOSPOL | ŠUTRMAN HOŘICE | 2:8 |
187 | 2A | 2018/04/05 | 19:00 | CHLADIČI | AO KOSTĚNICE | 8:2 |
188 | 3A | 2018/04/05 | 20:00 | HOUŽVA TEAM | HOŘICKÉ STROJÍRNY A | 6:4 |
189 | 1A | 2018/04/06 | 18:00 | FOTBAL HOŘICE | TESPO A | 4:6 |
190 | 1A | 2018/04/06 | 19:00 | BRADA M | BASKET 200 | 2:8 |
191 | 1A | 2018/04/05 | 21:00 | PARTIČKA | CEREA OSTROMĚŘ | 2:8 |
192 | 1A | 2018/04/06 | 20:00 | TESPO B | SPRING HOŘICE | 6:4 |
193 | 2A | 2018/04/07 | 15:00 | KOZINEC TEAM | HEKŤÁK A | 2:8 |
194 | 3A | 2018/04/07 | 16:00 | HEKŤÁK B | EXOTI | 7:3 |
195 | 2A | 2018/04/07 | 17:00 | HASPOL | VOS JIČÍN | 6:4 |
196 | 3A | 2018/04/07 | 18:00 | KOZLÍCI A | BRADA Ž | 4:6 |