Rubrika TN 2016-17

Závěrečné vyhlášení 14. ročníku TN 21.4.2017

Závěrečným vyhlášením skončil 14. ročník turnaje neregistrovaných na hořické kuželně. Všichni ocenění nakonec nedorazili, ale dobré náladě to určitě neubralo. 24 zúčastněných si po vyhlášení výsledků zahrálo turnaj ve sprintu  na 20 HS. Palmu vítězství si odnesl Švamberg Miroslav z družstva BASKET 200. Přejeme družstvům, BASKET 200 a FOTBAL HOŘICE, s právem účasti na kvalifikaci mistrovství republiky, aby se jim podařil postup. Letos se MR neregistrovaných hraje opět na Moravě a to ve Vsetíně 17.-18.6.2017.
Tak zase příští sezónu v 15. ročníku TN 2017/2018. Rohu zdar.


TN 14. ročník – slavnostní zakončení

Datum konání : pá. 21.4.2017

Čas : 18:00

Místo : kuželna Hořice

Zdravím všechny příznivce kuželkářského sportu. 14. roční turnaje neregistrovaných 2016/2017 skončil již minulý týden závěrečnou TOP12. Poslední co bude následovat je slavnostní zakončení, které se koná v pá. 21.4.2017 v 18:00 na hořické kuželně. Jako tradičně bude připraveno drobné občerstvení a po vyhlášení i nějaké to koulení o drobné ceny, takže sebou vezměte sportovní obuv. Sportovní oblečení není podmínkou.
Ocenění budou první 3 družstva z každé ligy, prvních 10 jednotlivců muži, prvních 5 jednotlivců ženy, TOP 12 vítězné družstvo, TOP12 nejlepší jednotlivec, nejlepší výkon 14. ročníku muž+žena.
Dobrou náladu sebou a přijďte pobejt.

TOP12

p. Družstvo Plné Dorážka Chyby Celkem
1 FOTBAL HOŘICE 1433 681 28 2114
2 BASKET 200 1425 683 32 2108
3 PARTIČKA 1417 686 26 2103
4 TESPO A 1379 648 26 2027
5 KOZINEC TEAM 1436 569 46 2005
6 VOS JIČÍN 1393 603 44 1996
7 ŠUTRMAN HOŘICE 1386 608 36 1994
8 HEKŤÁK A 1364 611 37 1975
9 TESPO B 1365 596 39 1961
10 BRADA M 1347 606 43 1953
11 CHLADIČI 1300 606 43 1906

TOP12 – jednotlivci

p. Hráč Družstvo Plné Dorážka Chyby Celkem
1 Ruml Pavel st. KOZINEC TEAM 398 164 8 562
2 Svoboda Aleš BASKET 200 339 212 8 551
3 Vích Miloš VOS JIČÍN 361 184 6 545

14. ročník TN výsledky (722.9 KiB) 12.4.2017

14. ročník TN 2016/2017 – TOP12

5.4.2017 Tabulka je konečná. TOP-ku nelze odehrát v jiný den ani v jinou, než naplánovanou hodinu pro TOPku, a to je 9:00-21:00. Jediná možnost změny je výměna s jiným družstvem.
4.4.2017
14. ročník TN skončil. Zbývá poslední odložený zápas, mezi družstvy JUNIOR TEAM a PRALES JIČÍN. SPRING odmítl účast v TOP12, dalším družstvem v pořadí, s právem účasti, je družstvo VOS JIČÍN.
25.3.2017 Termín letošní TOP-ky je stanoven na so. 8.4.2017 od 9:00. Ještě nejsou odehrána všechna utkání, ale předběžně zde uvádím tabulku zatím kvalifikovaných 12-ti družstev. JUNIOR TEAM na 99% hrát nebude, je na finále 1.KLD v Blansku. Postoupí další následující, momentálně to jsou ŠUTRMAN HOŘICE.

 P. družstvo liga průměr zápasů čas TOP
1 FOTBAL HOŘICE 1A 1 069,57 7 11:00 A
2 TESPO A 1A 1 043,57 7 19:00 A
3 BASKET 200 1A 1 036,29 7 17:00 A
4 PARTIČKA 1A 1 030,57 7 9:00 A
5 TESPO B 2A 1 026,29 7 15:00 A
6 CEREA OSTROMĚŘ 1A 1 022,43 7 13:00 N
7 HEKŤÁK A 1A 1 020,14 7 13:00 A
8 BRADA M 2A 1 016,00 7 19:00 A
9 KOZINEC TEAM 2A 996,14 7 11:00 A
10 ŠUTRMAN HOŘICE 2A 989,57 7 9:00 A
11 CHLADIČI 3A 988,00 7 17:00 A
12 VOS JIČÍN 3B 972,14 7 15:00 A

Podrobné výsledky TN naleznete zde.

Úterý na hořické kuželně

6. zápasů turnaje neregistrovaných se v úterý 14.3.17 odehrálo na hořické kuželně. TS HOŘICE zachránil od kanára vítězstvím o 1 kuželku Šeda Rostislav (240-239). Svoji neporazitelnost si udržel JUNIOR TEAM, když uštědřil kanára LUKACKÉ 9. HK BOREK neudržel nadějné vedení po první dvojici a prohrál s MÚ HOŘICE. HASIČI jednoznačně porazili PUPKÁČE. Nejvyrovnanější utkání večera sehráli KOZLICI A proti SILNICI Ž. Rozhodlo pouhých 9 kuželek ve prospěch KOZLÍKŮ. V posledním utkání večera po soustředěné hře, porazil L-TEAM družstvo PRALES JIČÍN.

Podrobné výsledky TN naleznete zde.

Několik fotek z tohoto hracího dne:

TN 14. ročník 2016/2017

2.2.2017 Čtvrtek přinesl několik zajímavých utkáních. HASIČI poráží HK BOREK. V souboji o první místo v 1. lize vítězí o 3 kuželky FOTBAL HOŘICE nad CEREOU OSTROMĚŘ. PUPKÁČI dostávají „kanára“ od ZD DOBRÁ VODA a v posledním utkání večera prohrává náš „domácí“ SENIOR TEAM se SPORTING HAVANA. Je potřeba chodit trénovat, 17 újezdů na jedno utkání je fakt moc.

14. ročník TN výsledky (722.9 KiB) 12.4.2017

14. ročník TN rozpis utkání (136.3 KiB) 7.4.2017

TN 14. ročník 2016/2017 – turnaj lig 4A, 4B, 5A a 5B

13.3.2017 Rozlosování je konečné, nezúčastní se 3 družstva, viz tabulky níže.

24.1.2017 Upozornění na pravidla. Hraje se dle pravidel kuželkářského sportu 4×60 HS. Střídání každého hráče je povoleno. Rozlosování se samozřejmě může změnit dle přihlášených družstev.

Uzavírka přihlášek je neděle 12.3.2017
23.1.2017
Avizované turnaje skupin po 7 družstvech (4A, 4B, 5A a 5B) se uskuteční v so. 18.3.2017 od 9:00 pro ligy 4A a 4B, a v so. 25.3.2017 od 10:00 pro ligy 5A a 5B.
Každé družstvo se musí do turnaje přihlásit e-mailem jiri.baier@gmail.com, nebo na mobil +420 605 236 149.
Přihlášeni jsou:

l. družstvo zúčastní se l. družstvo zúčastní se
4A KOZLÍCI A  Ano 4B TS HOŘICE Ano
4A L-TEAM Ne 4B HASIČI Ano
4A JUNIOR TEAM Ne 4B HK BOREK Ano
4A LUKAVECKÁ 9 Ano 4B MÚ HOŘICE Ano
4A PRALES JIČÍN Ano 4B PUPKÁČI Ano
4A SILNICE Ž Ano 4B SMRKÁČI CHOMUTICE Ano
4A TJ T-LAMY  Ano 4B ZD DOBRÁ VODA  Ano
l. družstvo zúčastní se l. družstvo zúčastní se
5A ATRIUM Ano 5B KOZLÍCI B Ano
5A BERUŠKY Ano 5B N-TEAM Ano
5A KABRŇÁCI Ano 5B SPOL TEAM  Ne
5A POŠTA Ano 5B CROQUET TEAM Ano
5A SPPAJN  Ano 5B HOŘICKÉ STROJÍRNY B Ano
5A TELECOM Ano 5B HUJEROVI  Ano
5A ÚNORÁCI Ano 5B ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN  Ano

Rozlosování – konečné

sobota 18.3.2017
hod 1. dráha 2. dráha 3. dráha 4. dráha
9:30 KOZLÍCI A (1) HK BOREK (1) LUKAVECKÁ 9 (1) MÚ HOŘICE (1)
10:00 MÚ HOŘICE (2) KOZLÍCI A (2) HK BOREK (2) LUKAVECKÁ 9 (2)
10:30 LUKAVECKÁ 9 (3) MÚ HOŘICE (3) KOZLÍCI A (3) HK BOREK (3)
11:00 HK BOREK (4) LUKAVECKÁ 9 (4) MÚ HOŘICE (4) KOZLÍCI A (4)
11:30 PRALES JIČÍN (1) PUPKÁČI (1) SILNICE Ž (1) SMRKÁČI CHOMUTICE (1)
12:00 SMRKÁČI CHOMUTICE (2) PRALES JIČÍN (2) PUPKÁČI (2) SILNICE Ž (2)
12:30 SILNICE Ž (3) SMRKÁČI CHOMUTICE (3) PRALES JIČÍN (3) PUPKÁČI (3)
13:00 PUPKÁČI (4) SILNICE Ž (4) SMRKÁČI CHOMUTICE (4) PRALES JIČÍN (4)
13:30 TJ T-LAMY (1) ZD DOBRÁ VODA (1) TS HOŘICE (1) HASIČI (1)
14:00 HASIČI (2) TJ T-LAMY (2) ZD DOBRÁ VODA (2) TS HOŘICE (2)
14:30 TS HOŘICE (3) HASIČI (3) TJ T-LAMY (3) ZD DOBRÁ VODA (3)
15:00 ZD DOBRÁ VODA (4) TS HOŘICE (4) HASIČI (4) TJ T-LAMY (4)
sobota 25.3.2017
hod 1. dráha 2. dráha 3. dráha 4. dráha
10:00 ATRIUM (1) KOZLÍCI B (1) BERUŠKY (1) N-TEAM (1)
10:30 N-TEAM (2) ATRIUM (2) KOZLÍCI B (2) BERUŠKY (2)
11:00 BERUŠKY (3) N-TEAM (3) ATRIUM (3) KOZLÍCI B (3)
11:30 KOZLÍCI B (4) BERUŠKY (4) N-TEAM (4) ATRIUM (4)
12:00 KABRŇÁCI (1) CROQUET TEAM (1) POŠTA (1) HOŘICKÉ STROJÍRNY B (1)
12:30 HOŘICKÉ STROJÍRNY B (2) KABRŇÁCI (2) CROQUET TEAM (2) POŠTA (2)
13:00 POŠTA (3) HOŘICKÉ STROJÍRNY B (3) KABRŇÁCI (3) CROQUET TEAM (3)
13:30 CROQUET TEAM (4) POŠTA (4) HOŘICKÉ STROJÍRNY B (4) KABRŇÁCI (4)
14:00 SPPAJN (1) HUJEROVI (1) TELECOM (1) ÚNORÁCI (1)
14:30 ÚNORÁCI (2) SPPAJN (2) HUJEROVI (2) TELECOM (2)
15:00 TELECOM (3) ÚNORÁCI (3) SPPAJN (3) HUJEROVI (3)
15:30 HUJEROVI (4) TELECOM (4) ÚNORÁCI (4) SPPAJN (4)
16:00 ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN (1) ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN (2) ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN (3) ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN (4)

Turnaj neregistrovaných 14. ročník 2016/2017

Představujeme novinku, rozpis utkání přímo v tabulce na webových stránkách. Využijte pole hledání.

Rozpis utkání

Tip: do hledat napiš název družstva, nebo datum ve tvaru 2017/01/21 a uvidíte všechny zápasy hrané ten den.
V hledání se nechají kombinovat klíče oddělené mezerou např.: TESPO 1A
čldathdomácíhostéz
15A2016/11/2918:00BERUŠKYÚNORÁCI6:4
25A2017/02/0916:00KABRŇÁCITELECOM8:2
35A2016/11/2920:00POŠTASPPAJN10:0
45B2016/12/0119:00SPOL TEAMHUJEROVI4:6
55B2016/12/0120:00N-TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
65B2016/12/2020:00CROQUET TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B2:8
74B2016/12/0617:00HASIČIZD DOBRÁ VODA6:4
84B2016/12/0618:00HK BOREKSMRKÁČI CHOMUTICE4:6
94B2016/12/0619:00MÚ HOŘICEPUPKÁČI8:2
102A2016/12/0817:00BRADA MKUPKOSPOL8:2
113A2016/12/0818:00BASKET 199HOUŽVA TEAM8:2
123A2016/12/0819:00BRADA ŽSKP HRADEC KRÁLOVÉ0:10
133A2016/12/0820:00EXOTIRONAL10:0
143A2016/12/0821:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ACHLADIČI2:8
152A2016/12/1016:00AO KOSTĚNICEŠUTRMAN HOŘICE2:8
162A2016/12/1017:00KOZINEC TEAMSILNICE M8:2
171A2016/12/1018:00HEKŤÁK ASPRING HOŘICE2:8
181A2016/12/1019:00FOTBAL HOŘICETESPO A6:4
194A2016/12/1316:00JUNIOR TEAMSILNICE Ž8:2
203B2016/12/1317:00DENICOSPORTING HAVANA8:2
213B2017/01/2618:00JCPROSK RUM8:2
223B2016/12/1319:00PLUS MÍNUSSENIOR TEAM4:6
231A2016/12/1320:00BASKET 200PARTIČKA4:6
243B2016/12/1517:00VOS JIČÍNTESPO Ž6:4
251A2017/01/1921:00CEREA OSTROMĚŘHASPOL6:4
264A2016/12/1519:00LUKAVECKÁ 9PRALES JIČÍN0:10
274A2016/12/1520:00L-TEAMTJ T-LAMY6:4
282A2016/12/1521:00TESPO BHEKŤÁK B10:0
295B2016/12/1617:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNSPOL TEAM10:0
305B2016/12/1618:00HUJEROVICROQUET TEAM8:2
315A2016/12/1619:00TELECOMPOŠTA4:6
325A2016/12/1620:00ÚNORÁCIKABRŇÁCI2:8
335A2016/12/1621:00ATRIUMBERUŠKY10:0
344B2016/12/2017:00SMRKÁČI CHOMUTICEMÚ HOŘICE0:10
354B2016/12/2018:00ZD DOBRÁ VODAHK BOREK4:6
364B2016/12/2019:00TS HOŘICEHASIČI2:8
374A2016/12/2217:00SILNICE ŽLUKAVECKÁ 910:0
384A2016/12/2218:00TJ T-LAMYJUNIOR TEAM0:10
394A2016/12/2219:00KOZLÍCI AL-TEAM8:2
405B2016/12/2220:00KOZLÍCI BN-TEAM4:6
413A2017/01/0316:00BASKET 199BRADA Ž4:6
423A2017/01/0317:00RONALHOŘICKÉ STROJÍRNY A2:8
433A2017/01/0318:00HOUŽVA TEAMCHLADIČI4:6
443A2017/01/0319:00SKP HRADEC KRÁLOVÉEXOTI6:4
453B2017/01/0517:00TESPO ŽSENIOR TEAM4:6
463B2017/01/0518:00SK RUMPLUS MÍNUS8:2
473B2017/01/0519:00SPORTING HAVANAJCPRO8:2
483B2017/01/0520:00VOS JIČÍNDENICO8:2
491A2017/01/0617:00BASKET 200CEREA OSTROMĚŘ6:4
502A2017/01/0618:00SILNICE MKUPKOSPOL6:4
512A2017/01/0619:00HEKŤÁK BAO KOSTĚNICE4:6
521A2017/01/0620:00HASPOLFOTBAL HOŘICE2:8
532A2017/01/1017:00ŠUTRMAN HOŘICEBRADA M4:6
542A2017/01/1018:00KOZINEC TEAMTESPO B0:10
551A2017/01/2619:00PARTIČKASPRING HOŘICE9:1
561A2017/01/1020:00TESPO AHEKŤÁK A2:8
575B2017/01/1217:00CROQUET TEAMZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN2:8
585A2017/01/1218:00KABRŇÁCIATRIUM8:2
595A2017/01/1219:00SPPAJNTELECOM10:0
604A2017/04/0421:00LUKAVECKÁ 9TJ T-LAMY7:3
614A2017/01/1220:00PRALES JIČÍNSILNICE Ž2:8
623B2017/01/1716:00JCPROVOS JIČÍN2:8
634B2017/01/1717:00MÚ HOŘICEZD DOBRÁ VODA10:0
644B2017/01/1718:00HK BOREKTS HOŘICE2:8
655A2017/01/1719:00POŠTAÚNORÁCI8:2
662A2017/01/1720:00TESPO BSILNICE M10:0
671A2017/01/1721:00CEREA OSTROMĚŘPARTIČKA10:0
683B2017/01/1917:00DENICOTESPO Ž4:6
694B2017/01/1918:00PUPKÁČISMRKÁČI CHOMUTICE2:8
703B2017/03/2121:00PLUS MÍNUSSPORTING HAVANA2:8
713B2017/01/1920:00SENIOR TEAMSK RUM2:8
724A2017/01/2114:00JUNIOR TEAMKOZLÍCI A8:2
735B2017/01/2115:00SPOL TEAMKOZLÍCI B0:10
742A2017/01/2116:00AO KOSTĚNICEKOZINEC TEAM0:10
752A2017/01/2117:00BRADA MHEKŤÁK B6:4
762A2017/01/2118:00KUPKOSPOLŠUTRMAN HOŘICE3:7
771A2017/01/2119:00FOTBAL HOŘICEBASKET 2002:8
781A2017/01/2113:00HEKŤÁK AHASPOL4:6
791A2017/01/2120:00SPRING HOŘICETESPO A6:4
803A2017/01/2417:00BRADA ŽHOUŽVA TEAM2:8
813A2017/01/2418:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ASKP HRADEC KRÁLOVÉ2:8
823A2017/01/2419:00EXOTIBASKET 1996:4
833A2017/01/2420:00CHLADIČIRONAL10:0
845B2017/01/2421:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BHUJEROVI2:8
855B2017/01/3117:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
861A2017/01/3118:00PARTIČKATESPO A2:8
875A2017/01/3119:00ÚNORÁCISPPAJN2:8
885A2017/01/3120:00ATRIUMPOŠTA3:7
895A2017/01/3121:00BERUŠKYKABRŇÁCI4:6
904B2017/02/0217:00HASIČIHK BOREK7:3
914A2017/03/0717:00L-TEAMJUNIOR TEAM4:6
921A2017/02/0218:00CEREA OSTROMĚŘFOTBAL HOŘICE4:6
935B2017/02/0219:00N-TEAMSPOL TEAM2:8
944B2017/02/0220:00ZD DOBRÁ VODAPUPKÁČI10:0
953B2017/02/0221:00SPORTING HAVANASENIOR TEAM8:2
962A2017/02/2117:00SILNICE MŠUTRMAN HOŘICE2:8
972A2017/02/0416:00HEKŤÁK BKUPKOSPOL0:10
982A2017/02/0417:00KOZINEC TEAMBRADA M0:10
991A2017/02/0418:00BASKET 200HEKŤÁK A8:2
1001A2017/02/0419:00HASPOLSPRING HOŘICE4:6
1014A2017/02/0420:00KOZLÍCI ALUKAVECKÁ 98:2
1025B2017/02/0421:00KOZLÍCI BCROQUET TEAM8:2
1034B2017/02/0717:00TS HOŘICEMÚ HOŘICE4:6
1042A2017/02/0718:00TESPO BAO KOSTĚNICE8:2
1053B2017/02/0719:00VOS JIČÍNPLUS MÍNUS6:4
1063B2017/02/0720:00DENICOJCPRO4:6
1073A2017/02/0721:00BRADA ŽEXOTI8:2
1083A2017/02/0917:00HOUŽVA TEAMRONAL3:7
1093A2017/02/0918:00SKP HRADEC KRÁLOVÉCHLADIČI4:6
1103A2017/02/0919:00BASKET 199HOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1114A2017/02/0920:00TJ T-LAMYPRALES JIČÍN0:10
1123B2017/02/0921:00TESPO ŽSK RUM8:2
1135B2017/02/1118:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BKOZLÍCI B2:8
1144A2017/02/1119:00PRALES JIČÍNKOZLÍCI A2:8
1151A2017/02/1120:00SPRING HOŘICEBASKET 2008:2
1165B2017/02/1418:00HUJEROVIZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN0:10
1175A2017/02/1419:00POŠTABERUŠKY8:2
1185A2017/02/1420:00SPPAJNATRIUM0:10
1195A2017/04/0420:00TELECOMÚNORÁCI10:0
1204B2017/02/1618:00SMRKÁČI CHOMUTICEZD DOBRÁ VODA8:2
1213B2017/02/1617:00JCPROTESPO Ž4:6
1225B2017/02/1017:00CROQUET TEAMN-TEAM4:6
1234A2017/02/1619:00LUKAVECKÁ 9L-TEAM6:4
1244B2017/02/1620:00MÚ HOŘICEHASIČI6:4
1254A2017/02/1621:00SILNICE ŽTJ T-LAMY6:4
1261A2017/02/1814:00FOTBAL HOŘICEHEKŤÁK A6:4
1272A2017/02/1815:00ŠUTRMAN HOŘICEHEKŤÁK B6:4
1281A2017/02/2620:00TESPO AHASPOL10:0
1293B2017/02/2118:00PLUS MÍNUSDENICO8:2
1303B2017/02/2119:00SENIOR TEAMVOS JIČÍN2:8
1313B2017/02/2120:00SK RUMSPORTING HAVANA10:0
1324B2017/02/2121:00PUPKÁČITS HOŘICE4:6
1332A2017/02/2317:00KUPKOSPOLKOZINEC TEAM1:9
1343A2017/02/2318:00CHLADIČIBASKET 1994:6
1353A2017/02/2319:00HOŘICKÉ STROJÍRNY ABRADA Ž8:2
1363A2017/02/2320:00RONALSKP HRADEC KRÁLOVÉ4:6
1373A2017/02/2321:00EXOTIHOUŽVA TEAM8:2
1381A2017/03/0718:00FOTBAL HOŘICEPARTIČKA10:0
1392A2017/03/0719:00AO KOSTĚNICESILNICE M8:2
1402A2017/03/0720:00BRADA MTESPO B2:8
1413A2017/03/0916:00BASKET 199RONAL8:2
1425B2017/03/0917:00N-TEAMHOŘICKÉ STROJÍRNY B10:0
1435B2017/03/0918:00SPOL TEAMCROQUET TEAM8:2
1445A2017/03/0919:00ATRIUMTELECOM6:4
1455A2017/03/0920:00BERUŠKYSPPAJN0:10
1465A2017/03/0921:00KABRŇÁCIPOŠTA6:4
1475B2017/03/1119:00KOZLÍCI BHUJEROVI8:2
1483A2017/03/1118:00EXOTIHOŘICKÉ STROJÍRNY A8:2
1494B2017/03/1416:00TS HOŘICESMRKÁČI CHOMUTICE2:8
1504A2017/03/1417:00JUNIOR TEAMLUKAVECKÁ 910:0
1514B2017/03/1418:00HK BOREKMÚ HOŘICE4:6
1524B2017/03/1419:00HASIČIPUPKÁČI8:2
1534A2017/03/1420:00KOZLÍCI ASILNICE Ž6:4
1544A2017/03/1421:00L-TEAMPRALES JIČÍN6:4
1551A2017/03/1616:00CEREA OSTROMĚŘSPRING HOŘICE2:8
1563B2017/03/1617:00DENICOSENIOR TEAM9:1
1573B2017/03/1618:00VOS JIČÍNSK RUM8:2
1583B2017/03/1619:00TESPO ŽSPORTING HAVANA10:0
1593B2017/03/1620:00JCPROPLUS MÍNUS2:8
1603A2017/03/1621:00HOUŽVA TEAMSKP HRADEC KRÁLOVÉ5:5
1612A2017/03/1816:00AO KOSTĚNICEBRADA M2:8
1622A2017/03/1817:00KOZINEC TEAMŠUTRMAN HOŘICE6:4
1632A2017/03/1818:00SILNICE MHEKŤÁK B8:2
1641A2017/03/2619:00BASKET 200TESPO A8:2
1651A2017/03/1819:00HEKŤÁK ACEREA OSTROMĚŘ6:4
1662A2017/03/2118:00TESPO BKUPKOSPOL6:4
1671A2017/03/2119:00PARTIČKAHASPOL8:2
1683A2017/03/2120:00BRADA ŽCHLADIČI4:6
1691A2017/03/2317:00TESPO ACEREA OSTROMĚŘ10:0
1705B2017/03/2318:00HOŘICKÉ STROJÍRNY BSPOL TEAM0:10
1715B2017/03/2319:00HUJEROVIN-TEAM2:8
1725A2017/03/2320:00SPPAJNKABRŇÁCI8:2
1735A2017/03/2321:00TELECOMBERUŠKY8:2
1743B2017/03/2517:00SENIOR TEAMJCPRO10:0
1755B2017/03/2518:00ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍNKOZLÍCI B10:0
1763B2017/03/2519:00SPORTING HAVANAVOS JIČÍN2:8
1772A2017/03/2520:00HEKŤÁK BKOZINEC TEAM2:8
1783A2017/03/2816:00SKP HRADEC KRÁLOVÉBASKET 1994:6
1795A2017/03/2817:00ÚNORÁCIATRIUM2:8
1803A2017/03/2818:00HOŘICKÉ STROJÍRNY AHOUŽVA TEAM6:4
1813A2017/03/2819:00CHLADIČIEXOTI8:2
1823A2017/03/2820:00RONALBRADA Ž2:8
1834B2017/03/3016:00SMRKÁČI CHOMUTICEHASIČI8:2
1844A2017/04/0619:00PRALES JIČÍNJUNIOR TEAM6:4
1853B2017/03/3018:00PLUS MÍNUSTESPO Ž2:8
1864B2017/03/3019:00ZD DOBRÁ VODATS HOŘICE10:0
1874A2017/03/3020:00SILNICE ŽL-TEAM8:2
1884A2017/03/3021:00TJ T-LAMYKOZLÍCI A2:8
1892A2017/04/0116:00BRADA MSILNICE M6:4
1902A2017/04/0117:00KUPKOSPOLAO KOSTĚNICE4:6
1911A2017/04/0120:00SPRING HOŘICEFOTBAL HOŘICE4:6
1921A2017/04/0119:00HASPOLBASKET 2002:8
1931A2017/04/0118:00HEKŤÁK APARTIČKA3:7
1943B2017/04/0417:00SK RUMDENICO0:10
1952A2017/04/0418:00ŠUTRMAN HOŘICETESPO B8:2
1964B2017/04/0419:00PUPKÁČIHK BOREK6:4

14. ročník TN výsledky (722.9 KiB) 12.4.2017

14. ročník TN rozpis utkání (136.3 KiB) 7.4.2017

Celý článek »

Turnaj neregistrovaných 14. ročník 2016/2017

Představujeme novinku, výsledky přímo v tabulce na webových stránkách. Další tabulky najdete pokud zobrazíte celý článek. Využijte pole hledání.

Družstva

Tip: do hledat napiš ligu př.: 4A
 družstvolbpb pdúcz
1FOTBAL HOŘICE1A124426725.57344.0011.711069.577
2BASKET 2001A104426712.86323.4316.141036.297
3SPRING HOŘICE1A104129710.29319.5714.291029.867
4PARTIČKA1A83238709.71320.8616.571030.577
5TESPO A1A64030700.71342.8613.291043.577
6CEREA OSTROMĚŘ1A43040706.00316.4315.571022.437
7HEKŤÁK A1A42941705.71314.4317.711020.147
8HASPOL1A22050671.86299.7125.86971.577
1TESPO B2A125416704.14322.1417.001026.297
2BRADA M2A124624711.29304.7119.861016.007
3ŠUTRMAN HOŘICE2A104525678.57311.0019.43989.577
4KOZINEC TEAM2A104129687.43308.7118.57996.147
5AO KOSTĚNICE2A62644674.86296.5721.00971.437
6SILNICE M2A42446658.14292.7123.57950.867
7KUPKOSPOL2A22842670.14282.4324.71952.577
8HEKŤÁK B2A01654674.57282.4322.14957.007
1CHLADIČI3A124822691.71296.2921.00988.007
2BASKET 1993A104426656.14289.1423.71945.297
3SKP HRADEC KRÁLOVÉ3A94327674.14273.8624.14948.007
4EXOTI3A84030668.14296.7120.86964.867
5HOŘICKÉ STROJÍRNY A3A63040672.00282.4324.14954.437
6BRADA Ž3A63040654.71274.1424.71928.867
7HOUŽVA TEAM3A32842647.29271.2925.29918.577
8RONAL3A21753633.43276.1428.71909.577
1VOS JIČÍN3B145218677.71294.4321.29972.147
2TESPO Ž3B104624675.86287.0023.14962.867
3DENICO3B63931661.57276.5729.29938.147
4SK RUM3B63238651.86294.0023.14945.867
5SENIOR TEAM3B62941636.43277.7127.00914.147
6SPORTING HAVANA3B62842645.29267.2926.57912.577
7PLUS MÍNUS3B43040646.71259.1430.86905.867
8JCPRO3B42446639.57272.2923.29911.867
1JUNIOR TEAM4A104614687.00307.5019.83994.506
2KOZLÍCI A4A104020671.17279.1728.67950.336
3SILNICE Ž4A83822643.50266.0027.33909.506
4PRALES JIČÍN4A63426636.83284.5026.00921.336
5L-TEAM4A42436665.67285.6724.00951.336
6LUKAVECKÁ 94A41545596.50260.6730.00857.176
7TJ T-LAMY4A01347599.50244.8336.83844.336
1MÚ HOŘICE4B124614664.33284.1723.67948.506
2SMRKÁČI CHOMUTICE4B103822663.33289.6726.17953.006
3HASIČI4B83525647.50277.6725.17925.176
4ZD DOBRÁ VODA4B43030651.50280.5027.33932.006
5TS HOŘICE4B42238640.17262.3329.50902.506
6HK BOREK4B22337621.17268.1727.00889.336
7PUPKÁČI4B21644637.00257.5030.00894.506
1POŠTA5A104317589.17247.0035.83836.176
2KABRŇÁCI5A103822592.33229.5039.50821.836
3ATRIUM5A83921610.50237.0034.17847.506
4SPPAJN5A83624573.50213.0040.00786.506
5TELECOM5A42832545.33209.1748.67754.506
6BERUŠKY5A21446516.67181.6756.50698.336
7ÚNORÁCI5A01248524.00215.3347.67739.336
1ZÁMECKÁ RESTAURACE JIČÍN5B12564668.33294.0020.67962.336
2KOZLÍCI B5B83822632.00251.6731.50883.676
3N-TEAM5B83426626.83248.6731.67875.506
4SPOL TEAM5B63030606.00249.3333.50855.336
5HUJEROVI5B62634591.17230.1740.67821.336
6HOŘICKÉ STROJÍRNY B5B21248528.33200.6748.17729.006
7CROQUET TEAM5B01446569.67206.0046.50775.676

Celý článek »

14. ročník turnaje neregistrovaných 2016/2017

IMAG1573

13.01.2017 Mnozí již dávno zaregistrovali, že o nového roku máme nově výsledky na samostatné stránce. Odkaz najdete v pravém „sidebaru“ na každé stránce (Neregistrovaní výsledky).
15.11.2016
Žádné připomínky k rozlosování nejsou, takže k dnešnímu dni je rozlosování oficiální.
10.11.2016
Zatím neoficiální rozlosování.
03.11.2016 Přihlášky skončily. Musel jsem udělat drobnou reorganizaci v ligách 4A, 4B, 5A a nové (staronové) lize 5B. Všechny tyto ligy jsou po 7 družstvech. V rámci nestandardních přesunů mezi ligami bylo nutno vyřešit jestli postoupí z ligy 5A ATRIUM, nebo sestoupí družstvo SILNICE Ž z ligy 4A, nebo SPOL TEAM z ligy 4B. Mezi těmito 3 družstvy rozhodl dosažený průměr v minulém ročníku. Proto jako 3. z této trojice s dosaženým průměrem 862,5 zůstává v lize 5A ATRIUM, jako 2. z této trojice s dosaženým průměrem 879,8 padá z 4B SPOL TEAM a jako 1. z této trojice s dosaženým průměrem 892,6 zůstává v lize 4A družstvo SILNICE Ž.

Pro ligy 4A, 4B, 5A a 5B budou pro každou skupinu zvlášť (4 a 5) uspořádány 2 turnaje o extra věcné ceny na 4×60 HS, jako náhrada za sedmý neodehraný zápas.

04.10.2016 A je tu opět podzim a s ním kuželkářská sezóna v plném proudu. Jako každý rok v listopadu opět začne turnaj neregistrovaných 4 členných družstev. Přihlášky jako loni pouze v elektronické podobě do pondělí 31.10.2016. Vše důležité viz. odkazy níže.

14. ročník TN výsledky (722.9 KiB) 12.4.2017

14. ročník TN rozpis utkání (136.3 KiB) 7.4.2017

Pozvánka, Přihláška, Seznam přihlášených (rozdělení do lig).