p. | Jméno | plné | dorážka | celkem | kat. |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tulka Vojtěch | 390 | 218 | 608 | M |
2 | Kroupa Radek | 393 | 213 | 606 | M |
3 | Košťál Radek | 390 | 204 | 594 | M |
4 | Košťál Karel | 390 | 193 | 583 | M |
5 | Hažva Martin | 366 | 208 | 574 | M |
6 | Nálevka Miroslav | 382 | 192 | 574 | M |
7 | Ruml Dominik | 375 | 197 | 572 | M |
8 | Šklíba Jaromír | 378 | 189 | 567 | M |
9 | Bartoníček Martin | 359 | 164 | 523 | M |
Jahelka Vladimír st. | 473 | Ner. | |||
1 | Košťál Kryštof | 551 | J | ||
2 | Zvoníček Martin | 549 | J | ||
3 | Duchoň Ondřej | 521 | J | ||
1 | Kroupová Tereza | 559 | D | ||
2 | Košťál Ondřej | 514 | D | ||
3 | Fikarová Adéla | 471 | D |
Rubrika 3. Turnaje, přebory
Oddílové přebory 28.12.2022
23-01 2
3.5.2022 Turnaj skončil. Ve výsledcích naleznete kompletní stupně vítězů. O ceny se hlaste na e-mail: tulkavojtech@seznam.cz
15.3.2022 Srdečně Vás zveme na 18. ročník turnaje dvojic, v kategorii 120 hodů sdružených registrovaných a neregistrovaných hráčů. Turnaj začíná 29.3.2022 a končí 24.4.2022. Volné termíny naleznete pokud zobrazíte celý článek.
Objednávky na e-mail: tulkavojtech@seznam.cz nebo na mob.: 605 187 913.
18. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (90.3 KiB) 3.5.2022
18. ročník-turnaj-dvojic-pozvánka (630.9 KiB) 18.3.2022
16. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (123.1 KiB) 10.5.2019
15. ročník-turnaj-dvojic-výsledky (134.1 KiB) 14.5.2018
Nejstarší účastníci 18.ročníku turnaje přijeli z dalekého Rýmařova. Paní Jurášová Alena a pan Heisig Rudolf, ne fotkách ve žlutém. Vedle nich Martina Hrdinová ve dvojici s Vojtěchem Pecinou.
Radek Kroupa – krajským přeborníkem
22-01 29
Radek Kroupa se v Trutnově stal přeborníkem Královehradecké kraje.
P. | Jméno | Oddíl | Plné | Dor. | Ch. | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Radek | SKK Hořice | 377 | 215 | 1 | 592 |
2. | Sobčák Ondřej | SKK Náchod | 397 | 185 | 4 | 582 |
3. | Plšek Marek | Lokomotiva Trutnov | 379 | 200 | 1 | 579 |
4. | Petera Robert | SKK Třebechovice | 367 | 201 | 5 | 568 |
5. | Rolf Michal | SKK Vrchlabí | 381 | 187 | 3 | 568 |
6. | Tichý Aleš | SKK Náchod | 363 | 201 | 5 | 564 |
7. | Čihák Martin | Start Rychnov n.Kn. | 377 | 184 | 3 | 561 |
8. | Mrkos Ondřej | TJ Červený Kostelec | 364 | 195 | 3 | 559 |
9. | Louda Pavel | SKK Jičín | 365 | 191 | 4 | 556 |
10. | Trýzna Lukáš | SKK Vrchlabí | 345 | 207 | 5 | 552 |
11. | Tulka Vojtěch | SKK Hořice | 359 | 192 | 3 | 551 |
12. | Kvapil Miloš | SKK Třebechovice | 374 | 176 | 9 | 550 |
13. | Balcar Daniel | TJ Červený Kostelec | 374 | 170 | 14 | 544 |
14. | Dymák Pavel | SK Solnice | 361 | 182 | 4 | 543 |
15. | Píč Pavel | SK Solnice | 361 | 181 | 3 | 542 |
16. | Doucha Jiří | SKK Náchod | 381 | 156 | 8 | 537 |
17. | Schuster Štěpán | TJ Červený Kostelec | 380 | 151 | 5 | 531 |
18. | Nálevka Miroslav | SKK Hořice | 350 | 176 | 7 | 526 |
19. | Bartoníček Martin | SKK Hořice | 360 | 164 | 10 | 524 |
20. | Veigl Miloš | Lokomotiva Trutnov | 338 | 174 | 5 | 512 |
21. | Babka Zdeněk | Lokomotiva Trutnov | 362 | 144 | 11 | 506 |
22. | Šmída Václav | KK Smiřice | 371 | 129 | 10 | 500 |
23. | Blažej Lukáš | TJ Dvůr Králové | 352 | 147 | 9 | 499 |
24. | Pavlata Tomáš | SKK Jičín | 347 | 148 | 8 | 495 |
KMJ – senioři Hořice 29.1.2022
22-01 29
Krajské přebory jednotlivci - senioři Hořice 29.1.2022 (73.1 KiB) 29.1.2022
p | Jméno | Oddíl | plné | dor. | ch. | celkem |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králíček Jan | KK Dobruška | 370 | 180 | 6 | 550 |
2. | Kašpar Jindřich | TJ Č.Kostelec | 356 | 187 | 8 | 543 |
3. | Nosek Jarmil | TJ Uragán Milovice | 359 | 183 | 6 | 542 |
4. | Hrycík Petr | KK Josefov | 360 | 174 | 10 | 534 |
5. | Kratochvíl Karel | TJ Loko.Trutnov | 362 | 171 | 8 | 533 |
6. | Řehák Vladimír | SKK Jičín | 376 | 156 | 6 | 532 |
7. | Janko Pavel | TJ Č.Kostelec | 363 | 168 | 5 | 531 |
8. | Škoda Jiří | TJ Loko.Trutnov | 340 | 190 | 7 | 530 |
9. | Slavík Karel | TJ Loko.Trutnov | 365 | 164 | 5 | 529 |
10. | Richter Vít | TJ Start Rychnov | 346 | 182 | 3 | 528 |
11. | Včeliš Miroslav | TJ Uragán Milovice | 392 | 132 | 15 | 524 |
12. | Linhart Petr | TJ Č.Kostelec | 344 | 177 | 1 | 521 |
13. | Pardubský Josef | SKP H.Králové | 365 | 152 | 7 | 517 |
14. | Krsek Oldřich | TJ Start Rychnov | 357 | 158 | 6 | 515 |
15. | Kukla Václav | TJ Loko.Trutnov | 372 | 141 | 13 | 513 |
16. | Hažva Jaroslav | KK Zálabák Smiřice | 365 | 144 | 9 | 509 |
17. | Doucha Jiří | SKK Náchod | 348 | 155 | 11 | 503 |
18. | Čapek Jiří | SKK Jičín | 330 | 161 | 5 | 491 |
19. | Novotný Jindřich | SKK Hořice | 345 | 141 | 8 | 486 |
20. | Gutler Jaroslav | SKP H.Králové | 324 | 149 | 11 | 473 |
21. | Vejdělek Václav | SKK Vrchlabí | 338 | 134 | 9 | 472 |
22. | Rychtář Josef | SKK Vrchlabí | 338 | 124 | 9 | 462 |
23. | Vošvrda Milan | SKK Č.Meziříčí | 321 | 140 | 16 | 461 |
24. | Zahálka Zdeněk | Třebechovice | 0 |
p. | Jméno | Oddíl | p | d | Ch | C |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin HAŽVA | SKK Hořice | 384 | 230 | 2 | 614 |
2. | Radek KROUPA | SKK Hořice | 381 | 200 | 0 | 581 |
3. | Pavel LOUDA | SKK Jičín | 379 | 196 | 2 | 575 |
4. | Miroslav NÁLEVKA | SKK Hořice | 394 | 181 | 7 | 575 |
5. | Martin BARTONÍČEK | SKK Hořice | 395 | 171 | 8 | 566 |
6. | Tomáš PAVLATA | SKK Jičín | 367 | 184 | 8 | 551 |
7. | Vojtěch TULKA | SKK Hořice | 345 | 199 | 1 | 544 |
8. | Jaroslav SOUKUP | SKK Jičín | 355 | 185 | 8 | 540 |
9. | Agaton PLAŇANSKÝ | SKK Jičín | 387 | 150 | 12 | 537 |
10. | Pavel KAAN | SKK Jičín | 359 | 176 | 3 | 535 |
11. | Lukáš KOSTKA | Milovice | 369 | 164 | 8 | 533 |
12. | Luboš KOLAŘÍK | SKK Jičín | 367 | 157 | 7 | 524 |
13. | Ivan VONDRÁČEK | SKK Hořice | 353 | 164 | 7 | 517 |
14. | Jaromír ERLEBACH | Nová Paka | 354 | 147 | 15 | 501 |
15. | Martin VČELIŠ | Milovice | 346 | 139 | 10 | 485 |
16. | Jiří HAKL | Březovice | 356 | 129 | 13 | 485 |
p | Jméno | Oddíl | p | d | ú | c |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šuda Matěj | SKK Jičín | 366 | 159 | 8 | 525 |
2 | Bajer Jan | TJ Nová Paka | 353 | 145 | 7 | 498 |
3 | Bureš Robin | SKK Jičín | 338 | 157 | 7 | 495 |
4 | Košťál Ondřej | SKK Hořice | 369 | 124 | 15 | 493 |
p | Jméno | Oddíl | p | d | ú | c |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čapek Jiří | SKK Jičín | 375 | 171 | 10 | 546 |
2 | Řehák Vladimír | SKK Jičín | 361 | 162 | 9 | 523 |
3 | Nosek Jarmil | TJ Uragán Milovice | 341 | 161 | 8 | 502 |
4 | Včeliš Miroslav | TJ Uragán Milovice | 357 | 141 | 10 | 498 |
5 | Novotný Jindřich | SKK Hořice | 329 | 147 | 9 | 476 |
6 | Fajfer Jaroslav | TJ Sokol Nová Paka | 336 | 135 | 12 | 471 |
7 | Pavlata Vladimír | SKK Jičín | 346 | 111 | 17 | 457 |
8 | Beyr Pavel | TJ Sokol Nová Paka | 338 | 111 | 18 | 449 |
9 | Řeháček Vladimír | SKK Jičín | 292 | 137 | 11 | 429 |
10 | Čermák František | SKK Jičín | 312 | 112 | 27 | 424 |
Jednotlivci celkem 4.+5.9.2021
p. | Jmeno | Druzstvo | c1 | c2 | chc | c1+c2 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šilhavý Michal | Bedřich Rokycany | 314 | 293 | 3 | 607 |
2 | Zaňka David | Škoda Auto Kvasiny | 280 | 302 | 0 | 582 |
3 | Fürst Martin | Bedřich Rokycany | 283 | 298 | 2 | 581 |
4 | Svrček Petr | Střechy Vaňous | 282 | 276 | 6 | 558 |
5 | Měkota Zdeněk | Basket Hořice | 312 | 245 | 4 | 557 |
6 | Vavera David | TJ Sokol Nové Veselí | 276 | 279 | 11 | 555 |
7 | Švamberg Miroslav | Basket Hořice | 278 | 270 | 0 | 548 |
8 | Šívr Dušan | Pacoši Slavonice | 281 | 267 | 8 | 548 |
9 | Jírovec Martin | Sokol Velenice | 273 | 273 | 5 | 546 |
10 | Macků Aleš | Yakuza Dačice | 272 | 270 | 9 | 542 |
11 | Pech Vladimír | TESPO Hořice | 278 | 260 | 5 | 538 |
12 | Kadrnoška Miroslav | BKO Tým | 282 | 254 | 4 | 536 |
13 | Kratochvíl Martin | Fernet Libice | 261 | 275 | 6 | 536 |
14 | Šístek Petr | Uzel Přerov | 281 | 253 | 7 | 534 |
15 | Procházka Václav | TESPO Hořice | 272 | 260 | 4 | 532 |
16 | Mrlina Vladimír | Chasa Ratiboř | 263 | 268 | 9 | 531 |
17 | Kejzlar Jaroslav | Škoda Auto Kvasiny | 262 | 268 | 4 | 530 |
18 | Svoboda Libor | BKO Tým | 252 | 278 | 13 | 530 |
19 | Černý Tomáš | Basket Hořice | 254 | 274 | 7 | 528 |
20 | Nešický Jiří | Střechy Vaňous | 266 | 262 | 7 | 528 |
21 | Neužil Tomáš | Yakuza Dačice | 262 | 266 | 13 | 528 |
22 | Rak Josef | Střechy Vaňous | 274 | 252 | 12 | 526 |
23 | Kadlec Ludvík | Yakuza Dačice | 272 | 253 | 6 | 525 |
24 | Frait Pavel | TESPO Hořice | 265 | 259 | 10 | 524 |
25 | Pešák David | Pacoši Slavonice | 279 | 245 | 5 | 524 |
26 | Smrčka Lukáš | Klub u Kořena Dačice | 267 | 255 | 13 | 522 |
27 | Grobelný Patrik | Chasa Ratiboř | 254 | 266 | 7 | 520 |
28 | Koblasa Milan | Škoda Auto Kvasiny | 271 | 249 | 11 | 520 |
29 | Sotolář Luboš | Postup | 257 | 261 | 6 | 518 |
30 | Šlambera Jakub | TESPO Hořice | 259 | 259 | 5 | 518 |
31 | Děckuláček Milan | Chasa Ratiboř | 257 | 259 | 11 | 516 |
32 | Slíva David | Lichnováci | 250 | 266 | 13 | 516 |
33 | Pecha Lukáš | Klub u Kořena Dačice | 271 | 245 | 11 | 516 |
34 | Bártů David | BKO Tým | 239 | 276 | 9 | 515 |
35 | Kakáč Pavel | Postup | 265 | 250 | 11 | 515 |
36 | Opěla Jan | Lichnováci | 282 | 230 | 10 | 512 |
37 | Stojkovič Tomáš | Postup | 274 | 237 | 12 | 511 |
38 | Hrubý Martin | Postup | 259 | 251 | 14 | 510 |
39 | Deyssig Petr | TJ Sokol Nové Veselí | 268 | 240 | 13 | 508 |
40 | Jindra Patrik | Pacoši Slavonice | 253 | 252 | 12 | 505 |
41 | Jizba Miroslav | Sokol Velenice | 241 | 263 | 12 | 504 |
42 | Benýr Ladislav | Bedřich Rokycany | 265 | 239 | 4 | 504 |
43 | Trávníček Milan | BKO Tým | 254 | 248 | 9 | 502 |
44 | Vrkoč Zdeněk | TJ Sokol Nové Veselí | 243 | 254 | 11 | 497 |
45 | Křupala Vlastimil | Uzel Přerov | 221 | 273 | 14 | 494 |
46 | Dobeš Josef | Uzel Přerov | 244 | 248 | 12 | 492 |
47 | Šuhaj Jan | Pacoši Slavonice | 249 | 243 | 12 | 492 |
48 | Dusbaba Milan | Škoda Auto Kvasiny | 269 | 222 | 10 | 491 |
49 | Kopecký Milan | Střechy Vaňous | 238 | 250 | 14 | 488 |
50 | Vrba Miroslav | Chasa Ratiboř | 255 | 233 | 11 | 488 |
51 | Hnilica František | Uzel Přerov | 242 | 246 | 10 | 488 |
52 | Jizba Roman | Sokol Velenice | 245 | 234 | 9 | 479 |
53 | Vlček Miroslav | TJ Sokol Nové Veselí | 219 | 255 | 11 | 474 |
54 | Brňák Drahoslav | Lichnováci | 237 | 227 | 10 | 464 |
55 | Vojtíšek Jiří | Klub u Kořena Dačice | 231 | 230 | 15 | 461 |
56 | Pazderka Vladimír | Klub u Kořena Dačice | 213 | 239 | 14 | 452 |
57 | Vejborný František | Fernet Libice | 252 | 193 | 20 | 445 |
58 | Macků Lukáš | Yakuza Dačice | 232 | 199 | 27 | 431 |
59 | Maňásek Jiří | Lichnováci | 215 | 205 | 21 | 420 |
60 | Šilhavý Ladislav | Bedřich Rokycany | 0 | 282 | 3 | 282 |
61 | Nekvasilová Jaroslava | Brada M | 282 | 0 | 5 | 282 |
62 | Šmerda Jan | A jeto "A" Blansko | 278 | 0 | 5 | 278 |
63 | Zbíral Oldřich | Ctirad Troubsko ** | 277 | 0 | 1 | 277 |
64 | Kratochvílová Bohumila | Fernet Libice | 268 | 0 | 4 | 268 |
65 | Zajíc Michael | Lihový kopec | 265 | 0 | 6 | 265 |
66 | Svěrák Milan | Ctirad Troubsko ** | 263 | 0 | 0 | 263 |
67 | Vrťátko Pavel | Basket Hořice | 0 | 257 | 5 | 257 |
68 | Hrnčíř Pavel | ISOTRA Team | 256 | 0 | 2 | 256 |
69 | Stanovský Vítězslav | ISOTRA Team | 250 | 0 | 4 | 250 |
70 | Sedlák Roman | A je "to" Knínice | 250 | 0 | 5 | 250 |
71 | Veselý Roman | Bedřich Rokycany | 249 | 0 | 4 | 249 |
72 | Kubek Pavel | A je "to" Knínice | 249 | 0 | 8 | 249 |
73 | Vávra Jan | Brada M | 248 | 0 | 3 | 248 |
74 | Novák Michal | Fernet Libice | 0 | 247 | 7 | 247 |
75 | Větrovský Jiří | Lihový kopec | 247 | 0 | 9 | 247 |
76 | Kratochvíl Matyáš | Fernet Libice | 0 | 246 | 1 | 246 |
77 | Sládek Robert | Sokol Velenice | 246 | 0 | 4 | 246 |
78 | Karásek Jan | A je "to" Knínice | 244 | 0 | 6 | 244 |
79 | Turek Tomáš | Ctirad Troubsko ** | 243 | 0 | 4 | 243 |
80 | Svoboda Aleš | Basket Hořice | 243 | 0 | 9 | 243 |
81 | Lingr Jiří | Brada M | 239 | 0 | 3 | 239 |
82 | Stanovský Jakub | ISOTRA Team | 239 | 0 | 5 | 239 |
83 | Brtníček Zdeněk | A jeto "A" Blansko | 236 | 0 | 5 | 236 |
84 | Stejskalová Ivana | A jeto "A" Blansko | 236 | 0 | 3 | 236 |
85 | Ferdan Antonín | A je "to" Knínice | 236 | 0 | 7 | 236 |
86 | Kužel Pavel | Lihový kopec | 234 | 0 | 5 | 234 |
87 | Zajíc Jan | Lihový kopec | 233 | 0 | 6 | 233 |
88 | Čermák Jan | Kaliči Choltice | 233 | 0 | 4 | 233 |
89 | Čermák Filip | Kaliči Choltice | 233 | 0 | 8 | 233 |
90 | Stavař Erich | ISOTRA Team | 230 | 0 | 10 | 230 |
91 | Janousek Petr | Sokol Velenice | 0 | 229 | 9 | 229 |
92 | Čermák Martin | Kaliči Choltice | 228 | 0 | 5 | 228 |
93 | Barták Josef | Kaliči Choltice | 223 | 0 | 11 | 223 |
94 | Holub Radek | Fernet Libice | 222 | 0 | 9 | 222 |
95 | Svěrák Aleš | Ctirad Troubsko ** | 218 | 0 | 8 | 218 |
96 | Kumstat Petr | A jeto "A" Blansko | 212 | 0 | 8 | 212 |
97 | Pristanda Jaroslav | Brada M | 209 | 0 | 11 | 209 |
Celkové výsledky družstva
p. | Druzstvo | P1 | D1 | C1 | P2 | D2 | C2 | Pc | Dc | C1+c2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bedřich Rokycany | 731 | 380 | 1111 | 730 | 382 | 1112 | 1461 | 762 | 2223 |
2 | Basket Hořice | 744 | 343 | 1087 | 702 | 344 | 1046 | 1446 | 687 | 2133 |
3 | Škoda Auto Kvasiny | 717 | 365 | 1082 | 717 | 324 | 1041 | 1434 | 689 | 2123 |
4 | TESPO Hořice | 743 | 331 | 1074 | 722 | 316 | 1038 | 1465 | 647 | 2112 |
5 | Střechy Vaňous | 738 | 322 | 1060 | 697 | 343 | 1040 | 1435 | 665 | 2100 |
6 | BKO Tým | 730 | 297 | 1027 | 692 | 364 | 1056 | 1422 | 661 | 2083 |
7 | Pacoši Slavonice | 743 | 319 | 1062 | 727 | 280 | 1007 | 1470 | 599 | 2069 |
8 | Chasa Ratiboř | 704 | 325 | 1029 | 698 | 328 | 1026 | 1402 | 653 | 2055 |
9 | Postup | 720 | 335 | 1055 | 717 | 282 | 999 | 1437 | 617 | 2054 |
10 | TJ Sokol Nové Veselí | 682 | 324 | 1006 | 704 | 324 | 1028 | 1386 | 648 | 2034 |
11 | Yakuza Dačice | 708 | 330 | 1038 | 701 | 287 | 988 | 1409 | 617 | 2026 |
12 | Uzel Přerov | 704 | 284 | 988 | 705 | 315 | 1020 | 1409 | 599 | 2008 |
13 | Sokol Velenice | 675 | 330 | 1005 | 711 | 288 | 999 | 1386 | 618 | 2004 |
14 | Fernet Libice | 693 | 310 | 1003 | 659 | 302 | 961 | 1352 | 612 | 1964 |
15 | Klub u Kořena Dačice | 694 | 288 | 982 | 696 | 273 | 969 | 1390 | 561 | 1951 |
16 | Lichnováci | 694 | 290 | 984 | 641 | 287 | 928 | 1335 | 577 | 1912 |
17 | Ctirad Troubsko ** | 696 | 305 | 1001 | 0 | 0 | 0 | 696 | 305 | 1001 |
18 | Lihový kopec | 697 | 282 | 979 | 0 | 0 | 0 | 697 | 282 | 979 |
19 | A je "to" Knínice | 700 | 279 | 979 | 0 | 0 | 0 | 700 | 279 | 979 |
20 | Brada M | 681 | 297 | 978 | 0 | 0 | 0 | 681 | 297 | 978 |
21 | ISOTRA Team | 674 | 301 | 975 | 0 | 0 | 0 | 674 | 301 | 975 |
22 | A jeto "A" Blansko | 637 | 325 | 962 | 0 | 0 | 0 | 637 | 325 | 962 |
23 | Kaliči Choltice | 649 | 268 | 917 | 0 | 0 | 0 | 649 | 268 | 917 |
Los neděle 5.9.2021
čas | draha 1. | draha 2. | draha 3. | draha 4. |
---|---|---|---|---|
8:00 | Fernet Libice/1 | Uzel Přerov/1 | Lichnováci/1 | Klub u Kořena Dačice/1 |
8:30 | Klub u Kořena Dačice/2 | Fernet Libice/2 | Uzel Přerov/2 | Lichnováci/2 |
9:00 | Lichnováci/3 | Klub u Kořena Dačice/3 | Fernet Libice/3 | Uzel Přerov/3 |
9:30 | Uzel Přerov/4 | Lichnováci/4 | Klub u Kořena Dačice/4 | Fernet Libice/4 |
10:00 | Chasa Ratiboř/1 | BKO Tým/1 | TJ Sokol Nové Veselí/1 | Sokol Velenice/1 |
10:30 | Sokol Velenice/2 | Chasa Ratiboř/2 | BKO Tým/2 | TJ Sokol Nové Veselí/2 |
11:00 | TJ Sokol Nové Veselí/3 | Sokol Velenice/3 | Chasa Ratiboř/3 | BKO Tým/3 |
11:30 | BKO Tým/4 | TJ Sokol Nové Veselí/4 | Sokol Velenice/4 | Chasa Ratiboř/4 |
12:00 | Pacoši Slavonice/1 | Střechy Vaňous/1 | Postup/1 | Yakuza Dačice/1 |
12:30 | Yakuza Dačice/2 | Pacoši Slavonice/2 | Střechy Vaňous/2 | Postup/2 |
13:00 | Postup/3 | Yakuza Dačice/3 | Pacoši Slavonice/3 | Střechy Vaňous/3 |
13:30 | Střechy Vaňous/4 | Postup/4 | Yakuza Dačice/4 | Pacoši Slavonice/4 |
14:00 | Bedřich Rokycany/1 | Basket Hořice/1 | Škoda Auto Kvasiny/1 | TESPO Hořice/1 |
14:30 | TESPO Hořice/2 | Bedřich Rokycany/2 | Basket Hořice/2 | Škoda Auto Kvasiny/2 |
15:00 | Škoda Auto Kvasiny/3 | TESPO Hořice/3 | Bedřich Rokycany/3 | Basket Hořice/3 |
15:30 | Basket Hořice/4 | Škoda Auto Kvasiny/4 | TESPO Hořice/4 | Bedřich Rokycany/4 |
You must be logged in to post a comment.